PDA

View Full Version : Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )



Toots_x
30.11.09, 21:07
Jõulud on tulekul, istutakse jõulukuuse all kambakesti koos, kahjuks (õnneks - kuidas kellelegi) peetakse lugu salmidest, luuletustest ja muudest totrustest. Ilmselgelt umbjoobes lalisedes kallimalt kingitust välja ei peta ning kohati puudub ka piisav equity diivanil magamisega riskimiseks.

Organiseeriks siia väikese luule-laulu-!"¤!"% nurga, mis meid rumalast olukorrast vajadusel päästaks.

nikitheone
30.11.09, 21:09
olen pisi-pisi,
ära mulle tasku kusi

ranka
30.11.09, 21:14
andu_andu ärevusest seisab kuuse ees,
ootamas on ta jõulumeest.
ukse taga käib kopp-kopp-kopp,
enne seda lendas lause ropp.
-andres- turbokiirelt ukse avas,
ja trepikojas hoopis hotcocacola magas.

BuildUp
30.11.09, 21:18
andu_andu ärevusest seisab kuuse ees,
ootamas on ta jõulumeest.
ukse taga käib kopp-kopp-kopp,
enne seda lendas lause ropp.
-andres- turbokiirelt ukse avas,
ja trepikojas hoopis hotcocacola magas.



IRW :D

Pumper
30.11.09, 21:22
Põrsas hüppas kingikotis, Codecci oma bum-e huntis,
Ranka lakkus litsi pissut, Estpatrick katsus paksu jõuluvana tissut.
Pidu hüples täies hoos, litsid - profid jälle koos.
Siiski õhtu suurim staar - oli Naxer, "pokkeri Mart Laar",
Ühe käega turkat tampis, teisega siis piima lüpsis...

Timpz
30.11.09, 21:22
jõulumees sa ole tubli
upswing nüüd mulle kingi
et saaks osta alkoholi
keeraks veidi üle vindi

hotcocacola
30.11.09, 21:54
Coca on meil sõiduvees,
sügisel ta üle kees,
käes on detsember, lumi maas,
saatis fishi v*ttu taas.

Ranka kuu taaskord pees.
Mürka seisis tema ees.
Nokats ees, särk oli seljas,
oleks ta vaid paljas!

Codecci luttis mingit donki,
polnud lund, kukkus lompi,
hädast vajas UV-lampi.
Polnud abi, polnud mobla,
probleemi lahendas Peipsi vobla.

Lenc otsis jõulusokki,
otsis poest, otsis pubist,
välja löödi gei-klubist

Naxer tundis bustolõhna,
depos korra, depos kaks,
ikka oli bustolax.
Ei näe valgust, ei näe tuld,
silme ees oli muld!

Svenza tõmbas laivis ritta,
vastane näitas sitta.
Tema mäng polnud kiita,
oddse ta ei osand liita.

Tigrano alustas Toweris meil,
Starsi river on meil feil,
Liikus Starsi, liikus Tilti,
rahakotis hoiab naise pilti.

Lebo on meil suurim tilter,
temast möödub suur hiiter,
tagataskus Bocki liiter.

Tarmonaator saadab plekki,
tahaks juba jõulupekki,
tahaks vorsti, tahaks õlli,
Svenza küttis dongile molli.

Pätrik reisil käis meil Türgis,
ligunes meil samaka-mürgis,
polnud lund ega tuult,
uus kuu ei toonud uut.

Pärnus käis meil jõululaat,
ehk on Ranka jõulutaat,
viskab kinke, loobib raha,
Linnar tahtis kepiraha.

Käes on jõulud, must on maa,
mängijad teevad tutvust bustoga,
Freerollid ning näärivana,
KAS SA EI SAA ARU, RELOADI ON VAJA!


häid pühi,
soovib hotcocacola ;)

andu_andu
30.11.09, 22:13
epic thread :D:D

ESTPatrick
30.11.09, 22:15
andu_andu ärevusest seisab kuuse ees,
ootamas on ta jõulumeest.
ukse taga käib kopp-kopp-kopp,
enne seda lendas lause ropp.
-andres- turbokiirelt ukse avas,
aga hoopis purjus hotcocacola peale sadas.

ranka
30.11.09, 22:34
Coca on meil sõiduvees,
sügisel ta üle kees,
käes on detsember, lumi maas,
saatis fishi v*ttu taas.

Ranka kuu taaskord pees.
Mürka seisis tema ees.
Nokats ees, särk oli seljas,
oleks ta vaid paljas!

Codecci luttis mingit donki,
polnud lund, kukkus lompi,
hädast vajas UV-lampi.
Polnud abi, polnud mobla,
probleemi lahendas Peipsi vobla.

Lenc otsis jõulusokki,
otsis poest, otsis pubist,
välja löödi gei-klubist

Naxer tundis bustolõhna,
depos korra, depos kaks,
ikka oli bustolax.
Ei näe valgust, ei näe tuld,
silme ees oli muld!

Svenza tõmbas laivis ritta,
vastane näitas sitta.
Tema mäng polnud kiita,
oddse ta ei osand liita.

Tigrano alustas Toweris meil,
Starsi river on meil feil,
Liikus Starsi, liikus Tilti,
rahakotis hoiab naise pilti.

Lebo on meil suurim tilter,
temast möödub suur hiiter,
tagataskus Bocki liiter.

Tarmonaator saadab plekki,
tahaks juba jõulupekki,
tahaks vorsti, tahaks õlli,
Svenza küttis dongile molli.

Pätrik reisil käis meil Türgis,
ligunes meil samaka-mürgis,
polnud lund ega tuult,
uus kuu ei toonud uut.

Pärnus käis meil jõululaat,
ehk on Ranka jõulutaat,
viskab kinke, loobib raha,
Linnar tahtis kepiraha.

Käes on jõulud, must on maa,
mängijad teevad tutvust bustoga,
Freerollid ning näärivana,
KAS SA EI SAA ARU, RELOADI ON VAJA!


häid pühi,
soovib hotcocacola ;)


nutz

Sass
30.11.09, 23:02
Ranka anna coachi,
muidu annan lõuksi.
Varsti bustin rolli,
issi annab vastu molli.

ranka
30.11.09, 23:38
jo, jõulud
jõulud, jo


Selliste ridade peale jõuluvana ütleb sulle vastu:

"jo, kris
kinki ei saa, jo"

$$$
30.11.09, 23:48
epic fail teema =/ .

ESTPatrick
30.11.09, 23:51
Ranka anna coachi,
muidu annan lõuksi.
Varsti bustin rolli,
issi annab vastu molli.


ole valmis isa käest molli saama

SamGold
01.12.09, 15:32
Terve aasta olen olnud nagu Sina,
nimelt kaartilaua taga mängind Jõuluvana.
Nüüd siis sooviks rakeback'i,
kokkuvõttes jääda plussi äkki...

Toots_x
01.12.09, 15:42
epic fail teema =/ .

Teema kukkus välja vastupidiselt minu ootustele, kuid siiski, miks ka mitte ennem jõule väike nurgake kus luulelisi vaimusünnitusi jagada saame

Teemat tehes pidasin silmas rohkem luuletusi, mida pigem käsi südamel jõuluvanale lugeda, et oma kingipakk selleks aastaks kätte saada.
Mitte, et ma jõulude ning salmide fänn oleksin, kuid karja terroriseerivate sugulaste vastu lihtsalt ei saa.

$$$
01.12.09, 15:44
ma rohkem siin nende luuletuste kohapealt, et eriti "vinged" teised ...

Tarmonator
01.12.09, 15:45
ma rohkem siin nende luuletuste kohapealt, et eriti "vinged" teised ...


tee paremini

hotcocacola
01.12.09, 15:46
kui minu luuletuse loed jõuluvanale, siis ta annab sulle insta 1000$se boonuskaardi :D

$$$
01.12.09, 15:47
tee paremini

Ei =/ .

Ranka oma oli veel hea, aga hiljem kiskus mõtetuks ropendamiseks ära.

alaska
01.12.09, 16:46
Ei =/ .

Ranka oma oli veel hea, aga hiljem kiskus mõtetuks ropendamiseks ära.


Ütleb AnaalVandaal. ;D

Sass
01.12.09, 16:53
Tere tere jõuluvana,
ma ei taha väga palju.
Lihtsalt Stars paneb maha pasa,
Arvuti peale olen jälle valju.

Ma ei taha sotti viit,
ega mingit vaha.
LIHTSALT LÕPETA SE BAD BEAT,
SEST MUL ON JUBA PAHA!!

hotcocacola
01.12.09, 17:12
Ei =/ .

Ranka oma oli veel hea, aga hiljem kiskus mõtetuks ropendamiseks ära.


ära kuse

SamGold
01.12.09, 17:38
Jo, wazzup jõuluvana,
ära küsi minult salmi
sheeri kähku kinki
ära tekita skandaali
muidu karistuseks külla saadan sulle
anaal-vandaa-li

erplander
01.12.09, 17:41
Ütleb AnaalVandaal. ;D


a.k.a. NikunVanaema (Unibeti alias) :p

jrgn hell
05.12.09, 20:29
ded maroš: "tebjee padarok njetu! "
ja: "ui UROD, natšemu?"
"eto prosto, tõi ne grainder, tõi reikbäk pro"

Vandalar
06.12.09, 11:38
Vandalari jõulud (natuke räpi moodi). Kujutage ette, et esitajaks on DMX

Mankid vehivad sabadega,
istuvad lauas-
ühe jalaga annavad pedaali,
teise jalaga hauas.

Silmad vilguvad, punased ja punnis
esimest korda näen sellist ahvi-
callis mind king-highga-
t-ra-p-ts täitsa m-nnis!

Karvane kui kurat, sebib omale chippe
kühveldab omale mammonat,
vahet pole kas doltse, litte või latte.

Nii on, tegemist ahviga
ei ole hai on ahv
paavian, gorilla, simpans või makaak-
sa pole kala vaid ahv-paskaak.

Siis tuleb jõuluvana, istub lauda,
enne teda siin polnd', kuid nüüd kerge duubel-
seitse-kaks off ja tõesti nii see on-
täismaja- käes on jõulud!

Järgmine käsi- masendusest või suurest rõõmust,
seda ma ei tea,
kuid esimesest viinasõõmust,
sai jõuluvana julgust- hea!

Donkab- poket kahed versus
jah, nii see on - sinu rockets!
Kõik on tore kuni- oi perse
riveri kaks outer toob jõuluvanale poti helde.

Üks pott, teine,
nii läheb aeg ja kasvab stack,
kuid mitte mul, vaid jõuluvanal
kes kui märatsev paskaak.

Kuid miks jõuluvana naeratab?
Miks on ta nii lahke?
Miks ta silmad on punased ja
miks ta armastab ahve?

Kas on see liitrine viin
või eilne mari,
et jõulutaadi ette on kogunenud
sõimav, märatsev, chippe loopiv ahvikari?

Kuid õhtu edenedes pilt muutub hägusemaks-
chipid on kõik ühtemoodi,
ja ahvid muutuvad lõbusamaks-
Käes on jõulud!

Sinnerman
06.12.09, 19:34
Jõuluvanale võib laulda ka

http://www.youtube.com/watch?v=ooXEGmdcdho

Väikeste Lõõtspillide Ühing ja Päkapikulaul

taipupole
07.12.09, 11:35
Ma ei pane siia luuletust, vaid ma panen parem ühe loo, mille üle võiks vähemalt jõuluda ajal (kuid ka üldiselt) natuke mõelda.

----
Washingtoni metroojaam aastal 2007. Üks mees mängib viiulil umbes 45 minutit. Selle aja jooksul möödub temast umbes 2 000 inimest, enamus neist läheb tööle.

3. minut: üks keskealine mees märkab, et keegi muusik mängib. Ta aeglustab sammu, kuid kiirustab siis edasi.

7. minut: viiuldaja saab oma esimese dollari: üks naine viskab selle ta mütsi ja jätkab peatumatult oma teed.

15. minut: noor mees nõjatub seina vastu ja kuulab muusikut, siis vaatab oma kella ja lahkub.

25. minut: 3-aastane poiss peatub, aga ema tõmbab teda käest, et edasi kiirustada. Laps peatub jälle, et viiuldajat vaadata, aga ema tõmbab teda kõvasti ja laps jätkab kõndimist, pöörates kogu aeg oma pead.

See kordub mitu korda teiste lastega. Iga lapsevanem, ilma erandita, sunnib oma lapsi kiiresti edasi minema.

45 min: muusik mängib katkestamatult. Kokku on seisatanud ainult kuus inimest. Muusik kogus 32 dollarit, ta lõpetab mängimise ja vaikus võtab maad. Mitte keegi ei märka. Keegi ei aplodeeri. Muusiku tundis ära vaid üks naine, kes saabus lõpu eel.

Mängija oli viiuldaja Joshua Bell, üks kuulsaimaid muusikuid maailmas. Ta mängis keerukamaid palu, mis iganes kirjutatud, viiulil, mis on väärt 3,5 miljonit dollarit.

Kaks päeva varem oli Joshua Belli kontsert Bostoni teatris välja müüdud, üks istekoht maksis 100 dollarit.

Joshua Bell mängis inkognito metroojaamas, sest see oli osa Washington Post'i poolt korraldatud sotsiaalsest eksperimendist „Märkamine, maitse ja prioriteedid“.

Tõusis küsimus: kas me märkame ilu tavalises kohas mitte mingil erilisel kellaajal? Kas me peatume, et seda väärtustada? Kas me tunneme ära andekuse mitteoodatud kontekstis?

Mõelge. Kui meil ei ole aega momendiks, et peatuda ja kuulata ühte maailma parimat muusikut, kes mängib ühte paremat muusikat, mis kunagi on kirjutatud, ühel parimal pillil, mis iganes on valmistatud... kui palju teisi asju meil märkamata jääb?

http://www.youtube.com/v/hnOPu0_YWhw

Washington Posti lugu, mis on erakordselt hea, kuid väga pikk, saab lugeda siit: http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2007/04/04/AR2007040401721.html. Gene Weingarten võitis selle loo eest 2008. aastal Pulitzeri preemia.

SamGold
07.12.09, 13:44
Tõusis küsimus: kas me märkame ilu tavalises kohas mitte mingil erilisel kellaajal? Kas me peatume, et seda väärtustada? Kas me tunneme ära andekuse mitteoodatud kontekstis?



Enamus inimesi kuulavad tavalist sitta mida sky plussis ja star fm'is lastakse. Nad ei tea sellistest tegijatest midagi ja loomulikult ei oska kvaliteeti tähele panna, rääkimata selle hindamisest.

nikitheone
07.12.09, 13:47
ma tean seda lugu (jälgin gene kirjutisi juba 2 aastat), aga muidu mulle ei meeldigi selline muusika. ükskõik kui" hea" ta ei oleks.
usun, et ise jalutaks ka sealt mööda vabalt

Fortune
07.12.09, 17:15
Ma ei pane siia luuletust, vaid ma panen parem ühe loo, mille üle võiks vähemalt jõuluda ajal (kuid ka üldiselt) natuke mõelda.

----
Washingtoni metroojaam aastal 2007. Üks mees mängib viiulil umbes 45 minutit. Selle aja jooksul möödub temast umbes 2 000 inimest, enamus neist läheb tööle.


Mõelge. Kui meil ei ole aega momendiks, et peatuda ja kuulata ühte maailma parimat muusikut, kes mängib ühte paremat muusikat, mis kunagi on kirjutatud, ühel parimal pillil, mis iganes on valmistatud... kui palju teisi asju meil märkamata jääb?



Enamus läheb ju tööle, mis krdi aega sul seal enam seda muusikat on kuulata, seda enam, et metroosse lähed ju selleks et rongiga kuhugi sõita, mitte et äkki keegi mängib seal viiulit ja lähed seda kuulama.

Parim muusika, parim pill? maitse asi kõik, nii ei saa võtta, et nüüd ükskõik mis asi on maailma parim, siis kõik muud tegevused tuleb hüljata ja aint sellele maailma parimale keskenduda.

sry fot offtopic, aga ei viitsi mingit luulet ka siia kirjutada

taipupole
07.12.09, 17:39
Enamus läheb ju tööle, mis krdi aega sul seal enam seda muusikat on kuulata,

Sa ei saanud selle loo mõttele vist üldse pihta. Pole absoluutselt oluline, et kas seal on viiul, kitarr või rändtsirkus. Mõte on kuskil mujal.

Codecci
07.12.09, 17:58
45 min: muusik mängib katkestamatult. Kokku on seisatanud ainult kuus inimest. Muusik kogus 32 dollarit, ta lõpetab mängimise ja vaikus võtab maad. Mitte keegi ei märka. Keegi ei aplodeeri. Muusiku tundis ära vaid üks naine, kes saabus lõpu eel.

Brag imo, 45 minuti eest $32 kerjates. Korralik päevapalk Eestis.

Ja sellest loost selgub, et tippklassi muusika on overrated.

jrgn hell
07.12.09, 18:04
idee hea, aga imo sellist katset küll analoogse teema tõestamiseks vaja pole. Arusaadav nagunii.
Nagu näiteks veini pimetestid jms.

edit: ja kunstniku edu praegusel ajal sõltub angunii promootorist.

Vaadake kasvõi Martin Saare pilte ja seda T-särgi kollektsiooni. 1000x andekamaid vendi raudselt igas vanglas, aga promo oli hea Saarel lihtsalt imo.

pastilaa
07.12.09, 18:11
Tõusis küsimus: kas me märkame ilu tavalises kohas mitte mingil erilisel kellaajal? Kas me peatume, et seda väärtustada?



Julgen väita, et ilu osatakse ikka väärtustada. Pigem ilu ja esteetiliste väärtuse muutumine ajas, tänapäval ka meeletu väärtuste paljusus on põhjuseks. Paneme sinna Beyonce laulma ja kuidas sa argumenteerid, et see pole ilus? See oleks tore mõte muide - sama ajakirjanik peaks sellise loo ka tegema :P.

taipupole
07.12.09, 18:18
Jeebus küll. Poleks iialgi arvanud, et seda peab selgitama: loo mõte on, vähemalt minu jaoks, et ärge tormake silmad kinni ja pea kuklas ringi, vaid vaadake, mis teie ümber toimub. Olgu see märkamist vääriv asi muusik, naine, loodus või ükskõik mis muu.

Kodumaal on samal teemal umbes aastase vahega kaks väga head lugu kirjutanud tänane Tartu Kõrgema Kunstikooli rektor Vallo Nuust:
Unustamise register: http://tartu.postimees.ee/030107/tartu_postimees/arvamus/236962.php
Hundile - liiga hilja: http://sudoku.postimees.ee/270106/esileht/kultuur/189832.php

Fortune
07.12.09, 18:56
Jeebus küll. Poleks iialgi arvanud, et seda peab selgitama: loo mõte on, vähemalt minu jaoks, et ärge tormake silmad kinni ja pea kuklas ringi, vaid vaadake, mis teie ümber toimub. Olgu see märkamist vääriv asi muusik, naine, loodus või ükskõik mis muu.


no olgu, märka seda, märka toda. Ma saan mõttest aru, et maailmas on palju ilusat ja tuleks märgata. Samas ma ei tea, kui ma hommikul kooli lähen, siis mida ma seal ikka vahin, et oh pirokunn on juba co marketi ette jõudnud või et oh ilus vaher, ja juba talv tuleb, lehed maas igal pool, siis tuleb lund, oi ilus talveilm jee. Elu on nii ilus.

Hommikuti ma olen väsind, ilm on külm, tahan käppelt kooli jõuda, krdi foor võiks kiiremini roheliseks minna, et ma ei peaks siin külmetama.

Põhimõtteliselt tuleks märgata asju, mis on märkamist väärt. Pealegi kõik ei ole romantikud, kes poetavad pisara, kui loevad mingit ilukirjandust, kus on loodust 10 lehte kirjeldatud või kui taevas on õues jälle ilusat sinist värvi või mida iganes. Taaskord maitse asi, inimesed on erinevad.

Fortune`i käsilane
07.12.09, 19:13
Küsimus ei ole selles, kas keegi on romantik või ei, neid romantikuid jalutas selle aja jooksul sellest muusiku kõrvalt läbi tajooba nii või naa, aga iroonia selles, et inimesed maksavad 100 daala, et teda kuulata, samas teises keskkonnas ei raatsi sentigi anda. Mis nad käivad seal teatris siis kuulsat inimest vaatamas või? Muusika pärast nad kindlasti selle katse järgi ei käi.

nikitheone
07.12.09, 19:14
Küsimus ei ole selles, kas keegi on romantik või ei, neid romantikuid jalutas selle aja jooksul sellest muusiku kõrvalt läbi tajooba nii või naa, aga iroonia selles, et inimesed maksavad 100 daala, et teda kuulata, samas teises keskkonnas ei raatsi sentigi anda. Mis nad käivad seal teatris siis kuulsat inimest vaatamas või? Muusika pärast nad kindlasti selle katse järgi ei käi.


kust tead, et samad inimesed käisid seal? ma usun, et need kes käisid kontserdil, oleks ta ära ka tundnud.

Codecci
07.12.09, 19:19
Küsimus ei ole selles, kas keegi on romantik või ei, neid romantikuid jalutas selle aja jooksul sellest muusiku kõrvalt läbi tajooba nii või naa, aga iroonia selles, et inimesed maksavad 100 daala, et teda kuulata, samas teises keskkonnas ei raatsi sentigi anda. Mis nad käivad seal teatris siis kuulsat inimest vaatamas või? Muusika pärast nad kindlasti selle katse järgi ei käi.

jup minu arust ka lol, selline shit on lihtsalt overrated
tahavad tähtsad ja kultuursed olla, wannabed

Fortune
07.12.09, 19:22
Küsimus ei ole selles, kas keegi on romantik või ei, neid romantikuid jalutas selle aja jooksul sellest muusiku kõrvalt läbi tajooba nii või naa, aga iroonia selles, et inimesed maksavad 100 daala, et teda kuulata, samas teises keskkonnas ei raatsi sentigi anda. Mis nad käivad seal teatris siis kuulsat inimest vaatamas või? Muusika pärast nad kindlasti selle katse järgi ei käi.


enamus inimesi kes sealt mööda jalutasid läksid tööle, nende eesmärk oli tööle mitte hiljaks jääda. Raske on muidugi selles suhtes ka kommenteerida, sest Washingtonis on neid tänavamuusikuid ka kindlasti tajooba, sellepärast mängigu seal kasvõi maailma parim, aga keskmisel, heal ja väga heal muusikal tavalised inimesed niikuinii vahet ei tee. Seega nende jaoks oli ta tavaline tänavamuusik, kellesuguseid nad näevad päevast päeva, milleks siis ühel heal päeval sellele rohkem tähelepanu pöörata?

EDIT: muide kontserdil käimine ja tänavamuusika kuulamine on 2 erinevat asja ka, esimene toimub mingil lambi hetkel, teise jaoks sa ikkagi bronnid piletid, valmistad ennast ette, paned ülikonna selga jne. Vaimne seisund on kindlasti teine + kontserdile minnes lähed sa elamust otsima.

taipupole
07.12.09, 21:38
Samas ma ei tea, kui ma hommikul kooli lähen, siis mida ma seal ikka vahin, et oh pirokunn on juba co marketi ette jõudnud või et oh ilus vaher, ja juba talv tuleb, lehed maas igal pool, siis tuleb lund, oi ilus talveilm jee.


Põhimõtteliselt tuleks märgata asju, mis on märkamist väärt.

Kas sa oma kahe jutu vahel ise teatavat vastukäivust tõesti ei näe? Ehk kuidas sa saad märgata, kui sa igale poole tormad? Elad selleks, et kiiresti kooli jõuda? Tõesti? See ongi eesmärk? Maeiteanohvõinii.

Ja uuesti: pole absull vahet, kas seal mängis Metallica, Joshua Bell või tantsiti Luikede järve. Küsimus on tähelepanus ja pidevas kiirustamises. Milleks siis ühel heal päeval sellele rohkem tähelepanu pöörata? Sest sa ei tea kunagi, kus võib just SEE eriline olla. Ja niimoodi silmad ja kõrvad kinni tormates ei saagi kunagi teadma. Sellest ka Washington Posti katse pealkiri „Märkamine, maitse ja prioriteedid“. Märkamine, prioriteerid, get it?

Aga suva, ma rohkem ei viitsi jaurata. Luuletage parem.

Codecci
07.12.09, 21:42
oleks teadnud oleks viiuli rotti lasknud

pronks
07.12.09, 21:45
Ja sellest loost selgub, et tippklassi muusika on overrated.


väga hea analüüs

Toots_x
07.12.09, 22:01
Kui ma lähen õhtul naisega kontserdile, loomulikult ma maksan selle eest, kuulan huviga ja tunnen ennast hästi.

Kui olen hommikul ärganud, naine kodus lõugab, tööle hiljaks jäämas, isegi kui ma tunnen ära kes laulab kuskilt metroos siis jalutaksin ikkagi mööda, sest mu mõtted on juba olnud viimased 30 minutit kuskil teisel planeedil.

vsiu100
08.12.09, 08:11
Ja uuesti: pole absull vahet, kas seal mängis Metallica, Joshua Bell või tantsiti Luikede järve.

julgen vastu vaielda. Metallica oleks kindlasti rohkem tähelepanu saanud.



Nagu näiteks veini pimetestid jms.


ülihea näide. et osata hinnata 5000.- kuiva veini, pead olema seda varasemalt õppinud hindama. vastasel juhul maitseb sulle ikka 70.- magus vein rohkem.

Testi mõttest saan aru, aga imo on vähemalt samapalju mitte märkamises süüdi inimeste oskamatus mingit nähtust hinnata kui tormamine ja kiirustamine.

oitarvi
08.12.09, 08:22
Lapsepõlvest meenub kaks jõululuuletust ainult. ;D
Siis oli jõle diip kõigil mingi tobenaljaks luuletus pähe saada.

1.
Jõuluvana tore mees,
mantel seljas, habe ees.
Võttis kätte, puges põhku,
peeretas ja lendas õhku.

2.
Jõluvana vahva mees,
istus kõrtsi ukse ees.
Suitsetas ja viina jõi,
kõik laste kingid ära sõi.

oitarvi
11.12.09, 08:22
Pole küll luuletus, aga hea nali, mille netist leidsin. :)

Aafrika. On põud. Midagi pole süüa. Lapsed lamavad näljast nõrkenult maas. Järsku näevad - jõuluvana lendab neist saaniga üle. "Jõuluvana! Kingitusi!" hüüavad lapsed. "Ei, ei" ütleb jõuluvana. "Kingitusi saavad ainult head lapsed, kes hommikuti ilusasti putru söövad".

Marek K.
30.11.11, 20:59
vesi suured laevad kannab
pokker ainutl kurbust annab
aga mulle siiski ükstaskõik on see
sest jõulutaat on teel

original: jrgn hell feat jay-z