PDA

View Full Version : NL10 HU LAG viilain herol AQ



timz0333
01.12.09, 12:34
Limbin iga mängitava lehega button tema vastu, et adjustida, pani väga palju 3bette. Kuidas tundub flop action?

Absolute Poker, $0.05/0.10 No Limit Hold'em Cash Games, 2 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
TIMZ0333 (Button): $19.41
TIMEHEALER (BB): $28.96

Dealt to TIMZ0333 A:spade: Q:club:

Pre-flop:
TIMZ0333 calls $.05, TIMEHEALER raises to $.30, TIMZ0333 raises to $.90, TIMEHEALER calls $.60

Flop: ($1.95) 9 :club: A :club: 2 :heart: (2 Players)
TIMEHEALER checks, TIMZ0333 bets $1.30, TIMEHEALER raises to $2.60, TIMZ0333 calls $1.30

Turn: ($7.15) K :heart: (2 Players)
TIMEHEALER bets $7, TIMZ0333 raises to $15.91 and is all-in, TIMEHEALER calls $8.91

River: ($38.97) T :diamond: (2 Players)

variatsioon
01.12.09, 12:40
turn läks küll nüüd nihu..(kui tahad nuppe sisse ajada siis parem c/r)
aga HU ikka enamasti oleneb vastasest.. kui LAG ta on? kas ta TPWK c/r for value?

kui tal natukenegi mõistust on siis ta võib arvata et sinu pre raise ja flopi b/c tähedab TPGK+.
nii et vaevalt ta üritab sind ära bluffida..

mina c/c turni kui ta betiks alla 5$. ja kui üle siis r AI kui vastane on mingi tiltiv donk.. kui aga tavaline lag regular siis foldiks.

timz0333
01.12.09, 12:46
Kaotav reg oli/on

Flopi minreis on tavaliselt nuts, ehk panin ta seal juba käe peale. Turn tundub mulle väga sobiv kaart, saan reppida AK miks shove vale on?
KUi ma turnil foldin võiksin juba flopis foldida, mind jääb vaevama see kas siis on piisavalt tihti ka A45678jQ? Kindlasti ta oleks AK ja AQ pannud preflop otsa.

edit: C/R TP any kicker for value, aga kui tal pole nuts siis ikka rohkem kui minreis, see tundub selle limiidi üldine liigutus olema.

variatsioon
01.12.09, 13:06
Kaotav reg oli/on

Flopi minreis on tavaliselt nuts, ehk panin ta seal juba käe peale. Turn tundub mulle väga sobiv kaart, saan reppida AK miks shove vale on?
KUi ma turnil foldin võiksin juba flopis foldida, mind jääb vaevama see kas siis on piisavalt tihti ka A45678jQ? Kindlasti ta oleks AK ja AQ pannud preflop otsa.

edit: C/R TP any kicker for value, aga kui tal pole nuts siis ikka rohkem kui minreis, see tundub selle limiidi üldine liigutus olema.

ehk sa pöörad siis oma TPTP täiesti bluffiks ja pärast callid selle bluffiga All Ini????
kui sa tahad AK reppida siis mis sa loodad et tema folding range on? AJ?

no pmt ta võib flopis minR (semi/)bluffida ka.
aga kui ta juba turni ka poti betib siis saame kinlad olla et tal ikkagi midagi on.
flopis ei saa kindlasti foldida.. mõtle kui +EV oleks tal siis bluffida kui sa insta foldida min raise peale TPGK..

ja btw sa ei mängiks oma AK niimoodi.

timz0333
01.12.09, 13:15
Ühesõnaga mitte tiltis vastase vastu on selline betsize fold? Ja alla 5$ call aga mis siis riveril saab oletame, et pot on 21 ja mul 12$ effect stack vastane betib 10$, on nüüd fold standard?

variatsioon
01.12.09, 13:30
sry ma misreadisin kätt :D
tra.. arvasin et sa donkbeti/c turnil..


aga point jääb vist umbes samaks .
kui vastane solid ja turnil betib poti siis foldiks.. kui betiks mingi 4$ siis jääks 12$ stacki alles ja pot oleks 15$...........fuckk siis oleks riveris juba pot oddsid olemas :D
tra ma ei tea.. tilt


mai tea.. ma homme mõtlen edasi..
hetkel ära magama :P

-.-