PDA

View Full Version : paar küsimust HU kunnidele



Provoker
01.12.09, 21:56
Kas open reise on optimaalne 3bb?
Kuidas käituda vastasega kes iga jumala kord paneb otsa preflopis.millise käte rangega peaks vähemalt floppi vaatama ning mis edasi kui IP oleme ja ei hiti. Sama küsimus kui positsioonist väljas oleme.
Kuidas mängida passivse vastase vastu kes tõstab harva, aga callib tihti 3beti?
Kas NL50 HU on väga raske biitida?
Kas HU-s on üldse võimalik rääkida mängitava käte rangest või on kõik käed põhimõtteliselt mängitavad? Millised käed lendavad PF mucki?

Hetkel rohkem pähe ei tulnud, aga ootan huviga vastuseid.

PokerDevil
01.12.09, 23:37
1. Alguses küll, 10/20 3x-in(oleneb muidugi ka vastasest, kas on vaja muuta). Edasi lasen alati min, regularidega 15/30 panen 75.
Kui jutt cashist, siis oleneb ka vastasest. Kuigi 3x on standard ja loetamatu. :)
2. Hakka limp/callima.
3. Vali käsi, head tõmbekad-connectorid, broadwayd jne.
4. Ei.
5. Kõik sõltub vastasest, üldjuhul ma 83,72,62,73 jne. stiilis käed foldin.

Provoker
01.12.09, 23:45
Lihtsalt mainin, et ma pean hetkel silmas HU cash game. Ma hetkel titesammusid selles pokkeristiilis võtmas ning elu esimesed peaaegu paarsada kätt siis niimoodi. Lähenesin siis asjale nii, et enne vastasega lauda istumist tegin PTR checki ning siis otsustasin kas mängin või mitte. Lauda istusin mängijatega kes olid 20-50bb deep ning täpselt sama summaga. Kui vastane sai duublisse tegin ka ise reloadi fulli. Suht scared money tunne on, aga tahaks kohe väga seda stiili pokkerit õppida biitima.

http://www.upload.ee/image/282641/HU.JPG

Codecci
02.12.09, 00:46
Kas NL50 HU on väga raske biitida?

HU kohta sellist asja ei saa küsida, 100% enda teha kellega mängid. Tihti mu NL1000 vastased sitemad kui NL50 regularid.

Codecci
02.12.09, 00:47
Lihtsalt mainin, et ma pean hetkel silmas HU cash game. Ma hetkel titesammusid selles pokkeristiilis võtmas ning elu esimesed peaaegu paarsada kätt siis niimoodi. Lähenesin siis asjale nii, et enne vastasega lauda istumist tegin PTR checki ning siis otsustasin kas mängin või mitte. Lauda istusin mängijatega kes olid 20-50bb deep ning täpselt sama summaga. Kui vastane sai duublisse tegin ka ise reloadi fulli. Suht scared money tunne on, aga tahaks kohe väga seda stiili pokkerit õppida biitima.

http://www.upload.ee/image/282641/HU.JPG

Miks scared money? Ma mängiks ikka full stackidega, suurem winrate donkide vastu kui shortstack mängus olla saab (kui sa ise just mingil põhjusel rämedalt sitt 100BB+ stackidega pole ja 20-50BB stackidega decent).

Provoker
02.12.09, 08:35
Asi ka tiba selles, et starsis ma ei leidnud madalamaid HU laudu kui NL50 ning roll pole päris vastav selle limiidi jaoks veel. Eks vaatan kuidas minema saab, otsin videosid Dc omasid ja eks proovin nendest targemaks saada.

mcbethk
02.12.09, 09:57
Asi ka tiba selles, et starsis ma ei leidnud madalamaid HU laudu kui NL50 ning roll pole päris vastav selle limiidi jaoks veel. Eks vaatan kuidas minema saab, otsin videosid Dc omasid ja eks proovin nendest targemaks saada.

Pr1nniraiding S1 ja S2.

Provoker
02.12.09, 12:53
üks või kaks lauda korraga? Kas Statid on vajalikud lauda kuvamiseks?

PokerDevil
02.12.09, 13:05
üks või kaks lauda korraga? Kas Statid on vajalikud lauda kuvamiseks?


Kui sa titesamme võtad alles, siis pole nagu mõtet mitmel laual korraga. Stasid kindlasti aitavad mängu jälgida, kui mängid mitmel laual korraga ja meelde tuletada, kas oled mänginud kellegagi ka varem.

CTXrix
02.12.09, 13:47
Pr1nniraiding S1 ja S2.


Thanks, kellelgi veel soovitusi väärt HU videode kohta DC's?

farik666
02.12.09, 14:16
reiki võetakse palju?

lenC
02.12.09, 14:46
Thanks, kellelgi veel soovitusi väärt HU videode kohta DC's?

DOGISHEADSUP seeria

Codecci
02.12.09, 15:42
Pr1nniraiding S1 ja S2.

S2 ma arvan, et liiga advanced NL50 mängija jaoks... Mitte, et aru ei saaks, aga see seeria võib FPS-sündroomi tekitada :P

Pr1nnyraiding 1 ja DOGISHEADSUP küll kõvad vast.

lenC
02.12.09, 15:43
DOGISHEADSUP lõpeb muidu nl5k-ga :D Aga esimesed videod on must see

Provoker
02.12.09, 16:30
S2 ma arvan, et liiga advanced NL50 mängija jaoks... Mitte, et aru ei saaks, aga see seeria võib FPS-sündroomi tekitada :P

Pr1nnyraiding 1 ja DOGISHEADSUP küll kõvad vast.


misasi on fps??

variatsioon
02.12.09, 16:32
misasi on fps??

fancy play syndrome

Provoker
02.12.09, 23:56
Kui palju oleks piisav bankroll NL50 jaoks, ning NL100 jaoks jne. Kes dc videotega kursis on siis võiks mainida mis statid on nn General game mängides. Seal oli isegi antud miski käterange piltidena. Kas vpip peaks hoidma 50 ligidal või üle/alla sellest.

Codecci
03.12.09, 00:33
Kui palju oleks piisav bankroll NL50 jaoks, ning NL100 jaoks jne. Kes dc videotega kursis on siis võiks mainida mis statid on nn General game mängides. Seal oli isegi antud miski käterange piltidena. Kas vpip peaks hoidma 50 ligidal või üle/alla sellest.

Oleneb sinust endast. Kui ma busto läheks kuidagimoodi, siis ma võtaks SMS-laenu ja mingi 20 buy-ini NL200 jaoks oleks piisav/veidi palju isegi. Oleneb sellest, milline su mindset on, kas on scared money tunne ja kuidas table-selectid. Kui väga hea mindsetiga kõva bumhunter oled @ NL50, siis 15-20 buy-ini võib isegi piisav olla. Üle 50 buy-ini ma ei näe mõtet kui mängid NL200 või madalamal, isegi kui regularidega.

50 on üsna solid, vaata video vanust ka. 1-2 aastat tagasi oli VPIP 45-50 standard, nüüd 55-60 standard.

Provoker
04.12.09, 08:39
Kuidas saada setilt võimalikult max value kätte? Kas slowplay on õigustatud, kui ma olen paar eelnevat kätt just vastast 3bettinud või on mõttekam ise edasi välja bettida lootes, et vastasel kopp ees ja paneb otsa?

Pahvak
04.12.09, 09:14
Üldiselt on kõige parem jah valuet saada bettides.

CTXrix
04.12.09, 10:41
Kuidas kõige efektiivsemalt HU-d bumhuntida?

ok2aa
04.12.09, 11:18
Kuidas kõige efektiivsemalt HU-d bumhuntida?


kasuta on fakin loogikat natuke. pole raketiteadus.

Lutzky
04.12.09, 11:35
kasuta on fakin loogikat natuke. pole raketiteadus.


lol

Provoker
04.12.09, 12:08
Kuidas kõige efektiivsemalt HU-d bumhuntida?


Oma vähesed käed olen mänginud mängijate vastu kelle PTR staatus on cold või Ice Cold ja otsin Shortstacke endale vastaseks.

Provoker
04.12.09, 14:38
Vaatasin , et igasugused study groupid ja higistamine on moekas, siis tekkis huvi ka selle vastu kuid siis HU teemadel. Kui kellelgi huvi on siis andke teada, hea meelega tahaks mõtteid vahetada mõne vähe kogenuma mängijaga. Mu karjäär hetkel ~500 kätt alles.

CTXrix
04.12.09, 15:08
kasuta on fakin loogikat natuke. pole raketiteadus.


Oma "fakin loogika" võid endale kuhugi pista, kui sul midagi öelda pole. Võib-olla sa ei taju, et bm-iks on erinevaid mooduseid. Tra on vaja mölisema hakata...

ranka
04.12.09, 16:05
Oma "fakin loogika" võid endale kuhugi pista, kui sul midagi öelda pole. Võib-olla sa ei taju, et bm-iks on erinevaid mooduseid. Tra on vaja mölisema hakata...


Aga kas on siis tõesti raske kasutada olemasolevat informatsiooni?
a) PTR
b) fish ei oota lauas, sina pead fishi ootama
c) fish istub lauda reeglina alla 100BB stäki
d) kui eelnevat infot ei ole, siis mängi selle suvalise vastasega 20-30 kätt ja selle aja sees peaks olema selge, kas mängija on fish (sinu jaoks, durrri jaoks on ka Codecci fish, Codecci jaoks mina jne)
e) profit

Mis sa siis ootasid? Et jälle pead mängima 20,000 kätt fishiga ning siis kui VPIP on vahemikis 70.3-70.33, siis tegu on fishiga ülejäänud korral mine ära?

lenC
04.12.09, 16:08
c) fish istub lauda reeglina alla 100BB stäki



ja kui istub 100bb-ga mängija lauda, siis ma proovin kohe aru saada, kas tal autoreload töötab või mitte mängides esimesed käed superagrolt.

Ja esimesena lauda minnes tõenäosus, et regular lauda istub väga väike, kui su enda PTR just midagi masendavat ei näita...

e: üldiselt muidugi common sense võiks öelda jah, kas vastas on fish või mitte, miskeid parameetreid kuskilt statsidest küll otsima ei hakka

ranka
04.12.09, 16:33
Kuidas tunda ära fishi:
a) titepilt, miski lömmis autopilt, isegi miski mõttetu chicki pilt viitab fishile. Titepilt on raudpolt fishi tunnusmärk
b) vaata nime. ErryTimeNutz, ITakeYouMoney, LoveYourChips, AcesCracked99. Sellised ka reeglina fishid. A võib olla natuke petekas, sest me kõik olime kunagi fishid ning võisime valida fishi nime.
c) asukoht. Kui asukoht ei viita õigele asukohale (ala Doing In Your Butt, Kiwi Is a Nit, Diamond City vms) siis tegu on reeglina regulariga, kes abuseb locationit.
d) stäkki juba mainisime aga mainime veel - regularid ostavad 100BB-ga
e) lencil hea idee, kui ei auto-reloadi siis reeglina fish
f) fishid reeglina chativad palju, kui hakkab kohe lobisema ja miskit ime juttu, siis fish.
g) otsustuskiirus/betsizing võib anda ka fishile iseloomulikke telle aga osad regularid võivad seda abuseda

PokerDevil
04.12.09, 17:04
Sng'des, kui min3bet suht alguses, siis insta roheline värv peale.

CTXrix
04.12.09, 17:30
Nii "mõttetu" küsimus oli, aga vastuseid jagub...aru mai saa

Provoker
04.12.09, 17:37
keegi mode või kustutada ära replyd 21, 22, 25, 30 ning ka käesoleva. Aitüma. Hoiame teema puhtana.

ok2aa
04.12.09, 18:28
Nii "mõttetu" küsimus oli, aga vastuseid jagub...aru mai saa


käi perse pelmeen. tänu meeletule bumhuntimisele on HU muutunud põmst debiilseks kassi-hiire mänguks. maailmasse ongi veel vaja ühte bumhunterit kes ei oska oma monkey loogikat isegi nii palju kasutada, et donke ära tunda.

jrgn hell
04.12.09, 18:33
http://www.youtube.com/watch?v=gOTyD6ZYcP0

CTXrix
05.12.09, 11:26
käi perse pelmeen. tänu meeletule bumhuntimisele on HU muutunud põmst debiilseks kassi-hiire mänguks. maailmasse ongi veel vaja ühte bumhunterit kes ei oska oma monkey loogikat isegi nii palju kasutada, et donke ära tunda.


:D Selle peale ei oska tõesti midagi öelda...pelmeen :D

timz0333
05.12.09, 17:31
Kuidas nende runner runner mastidega teil on? maksate alati kinni või suudate mõne seti riveris foldida? Jutt käib kolme mastikaardiga boardidest ntx :spade: :heart: :diamond: :spade: :spade:

variatsioon
05.12.09, 17:38
Kuidas tunda ära fishi:
a) titepilt, miski lömmis autopilt, isegi miski mõttetu chicki pilt viitab fishile. Titepilt on raudpolt fishi tunnusmärk
b) vaata nime. ErryTimeNutz, ITakeYouMoney, LoveYourChips, AcesCracked99. Sellised ka reeglina fishid. A võib olla natuke petekas, sest me kõik olime kunagi fishid ning võisime valida fishi nime.
c) asukoht. Kui asukoht ei viita õigele asukohale (ala Doing In Your Butt, Kiwi Is a Nit, Diamond City vms) siis tegu on reeglina regulariga, kes abuseb locationit.
d) stäkki juba mainisime aga mainime veel - regularid ostavad 100BB-ga
e) lencil hea idee, kui ei auto-reloadi siis reeglina fish
f) fishid reeglina chativad palju, kui hakkab kohe lobisema ja miskit ime juttu, siis fish.
g) otsustuskiirus/betsizing võib anda ka fishile iseloomulikke telle aga osad regularid võivad seda abuseda

full ringis on küll vastupidi.. viitab sellele et tüüp kontot tehas juba teadis midagi pokkerist(3bet/busto/tilt jne)

Ints
22.05.11, 19:09
No termininid võisid zyngapokkerist ka tulla, kuigi ma olen ka ise alati sedapidi mõelnud.