PDA

View Full Version : Neljapäevaseid Viimsi turnasid enam ei toimu. Minge Nõmmele.



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5

Pumper
11.02.10, 19:57
Tuletage palun mulle meelde kellele sai laenu antud ja kuidas sellega olukord on.

Mulle korra andsid, kuna absoluutne cashipuudus valitses, aga selle ma andsin kohe suht tagasi ka kui kaardijumalad mind õnnistasid.

hoss23
11.02.10, 20:00
Pumper, oled kohapeal või?

Pumper
11.02.10, 21:09
eelmine kord jah, laamendasin nii et vähe polnud, ainuke viga et norm mängust midagi välja ei tulnud, sest kohalejõudes olid juba üle 40 vollised sees:D

hoss23
11.02.10, 21:11
Krt pole ka nüüd kaks viimast korda jõudnud kahjuks, muidu on ikka saadud juba enne turkat tuju ülemeelikuks võtta.

vilkar
12.02.10, 08:19
kes võitis ka eile`?

hoss23
12.02.10, 08:33
tahaks ka huviga teada eilse turna tulemusi, äkki saab juba pokkerikooli kodukalt teada, peaks tsekkama

lepisto
12.02.10, 09:46
Kardan, et tulemused viibivad veidi, mina tulin ära kella 3 ajal aga Kajamees helistas
veel kell 5 hommikul nii, et toibumine võtab aega.
Igatahes Kajamees oli teine, napsutamises ka esimeste seas.

hoss23
12.02.10, 09:47
Kardan, et tulemused viibivad veidi, mina tulin ära kella 3 ajal aga Kajamees helistas
veel kell 5 hommikul nii, et toibumine võtab aega.
Igatahes Kajamees oli teine, napsutamises ka esimeste seas.

mitmendaks sa siis ise jäid ja kes finaallauas olid, kui midagi ikka mäletad?:eek:

lepisto
12.02.10, 09:49
28 ja Finaallauast teadsin veel Kivisaba naist Katsi, loodame, et edaspidi saan rohkemate inimestega tuttavaks, seni on seda takistanud Happy Hour.

hoss23
12.02.10, 10:03
28 ja Finaallauast teadsin veel Kivisaba naist Katsi, loodame, et edaspidi saan rohkemate inimestega tuttavaks, seni on seda takistanud Happy Hour.

see ju kestab ainult 2 tundi. Kuis siis nii vähe kannad?

lepisto
12.02.10, 10:16
Selles asi ongi , et need 2 tundi kannad lauda nii palju kui jõuad

ranka
12.02.10, 10:40
see ju kestab ainult 2 tundi. Kuis siis nii vähe kannad?

irw

-andres-
12.02.10, 10:50
tahaks ka huviga teada eilse turna tulemusi, äkki saab juba pokkerikooli kodukalt teada, peaks tsekkama

Erkki võitis, see sama kes eelmine kord teiseks jäi.

Ise valitsesin loomulikult cashilauda.

hoss23
12.02.10, 10:50
ühesõnaga jälle ei oska keegi mitte emmigi kirjutada eilsest turnast ja peame ootama kuni boss kajamees ärkab

hoss23
12.02.10, 10:51
Erkki võitis, see sama kes eelmine kord teiseks jäi.

Ise valitsesin loomulikult cashilauda.

Tänud sellegi info eest;)

kivisaba
12.02.10, 12:27
Tõmbaks selle teema üles, et kui keegi arvab et ta on hull isa ja võib suvaliselt vastaste lehti muckist vaadata siis peab sellele järgnema karistus 1 lvl sit outi oleks suht soliidne imo.

lepisto
12.02.10, 12:59
MA tahaks Kivisaba Katsi kiita hoopis, vaatasin praegu pokkerikoolist tulemusi ja
ta on stabiilselt iga turniir 10 hulgas, peab vist varsti hakkama coachi võtma.

-andres-
12.02.10, 13:05
Tõmbaks selle teema üles, et kui keegi arvab et ta on hull isa ja võib suvaliselt vastaste lehti muckist vaadata siis peab sellele järgnema karistus 1 lvl sit outi oleks suht soliidne imo.

Võtaks ka sellega seoses sõna. Mängisime pikalt juba 2/5 cashi ning kui tegime väikse pausi, läksin vaatasin teise mängija, Rannoga, turniiri final tablet.
Mingi hetk oli pot, kus Kivisaba tüdruk foldis (muckis) oma kaardid laua keskele ja tema kõrval olev noormees korjas kaardid kokku ning reaalselt lihtsalt vaatas tema kaarte.
Sellepeale Ranno ja mina küsisime, miks sa seda tegid ja üritasime seletada, et seda ei tohi teha. Minut aega vaidlust ja siis lahkusime, sest meid saadeti reaalselt "viisakalt" pxxxse ja öeldi, et teie kurat ei mängi ja võiksite siit heameelega lahkuda.
Isiklikult ma reaalselt ei viitsinud sel hetkel miskit suuremat tüli ülesse lükata ja läksimegi tagasi cashi mängima, kuid sellisele tegevuse vastu tuleks miskit kindlasti välja mõelda ja piisavalt rangelt.
Lisaks hiljem küsisin Kivisaba tüdrukult, kas ta enne ka seda tegi ja sain vastuseks, et too noormees oli terve finaallaua aja ta kaarte vahtinud peale muckimist ning lisaks sellele oli ta koos oma sõbra/sõpradega ka ühel eelmisel turniiril vaadanud teise mängija kaarte lauas selja tagant, enne kui too mängija neid üldse vaadata jõudis. Ka tema ei hakanud endale probleeme tekitama ja kergekäeliselt siis lasi neil seda teha.

Ühesõnaga miskid piiranguid tuleks hakata panema ja mõelda välja ka karistusi. This was abnormal.

Madis Very
12.02.10, 13:07
20min sit out kindlati sellistele ! ehk 1lvl

Pahvak
12.02.10, 13:08
Selle noormehe võiks karistuseks saata Tartu regularide kaarte piiluma. Üsna inetu temast.

Erkki
12.02.10, 13:46
Esimene siis see nädal. Alguses mängisin päris loosilt sain kaartidele pihta ka, lõpu poole enam ei saand nii vabalt ja tuli käsi ikka rohkem valida. Üks korralik suckout oli ka kui natuke alla 20 mängija oli veel kui AQ duubeldasin teise mehe QQ vastu.
Mis värk selle eriauhindadega oli keegi viitsib seletada kus saidil või mis tegema pidi?

Ja selle kaartide vaatamise kohta jh ega ta õige pole, mingi karistus peaks olema.

vilkar
12.02.10, 13:48
normaalne kalkaan ütleks :D , ei kindlasti peaks karistus olema.... milline las kajamees või keegi otsustab, milline siis....


Aga jah kui nii väga sügeleb kaartide piillumine või info saamine siis oleks viisakas küsida ja kui öeldakse ei siis ei.... nagu ka vanasõna ütleb: "küsija suu pihta ei lööda"


Ise kahjuks jään ka järgmine kord eemale turnast , kuna kool algas ja täpselt neljapäeval olulised loengud, millest puududa ei tahaks, aga 21 veeb olen platsis

KristjanLaas
12.02.10, 14:35
Selle noormehe võiks karistuseks saata Tartu regularide kaarte piiluma. Üsna inetu temast.

Nõustun.
Aga mind ikka väga hämmastab, et kuidas saab võimalik olla selline asi, et mingid inimesed veel nende poolele asusid kui kaks inimest neid korrale kutsusid.
Vihkan sellist türastanud käitumist kus käitutakse idiootselt ja siis jääb veel õigust ülegi...
Olid need tüübid mingid regularid? Nimesi vms ei tea?
Faking hämmastav ja väga närvi ajav..

vilkar
12.02.10, 14:39
Nõustun.
Aga mind ikka väga hämmastab, et kuidas saab võimalik olla selline asi, et mingid inimesed veel nende poolele asusid kui kaks inimest neid korrale kutsusid.
Vihkan sellist türastanud käitumist kus käitutakse idiootselt ja siis jääb veel õigust ülegi...
Olid need tüübid mingid regularid? Nimesi vms ei tea?
Faking hämmastav ja väga närvi ajav..

kui tegemist oli FT siis saab kohtade järgi ju Kajamees vaadata järgi mis tüübiga tegemist oli kui kellegil meeles mitmendana ta välja langes ::)

Ja karistuseks mängib see vana siis Kristjan Laas iga HU 5/10 blindidega 5 tundi :D

kip
12.02.10, 15:59
Need olid selle Blackmounti pubi regularid, kes ise korraldavad seal turniire ja jutude järgi olen kuulnud, et nad ka cheativad seal. Nimelt üks tuttav rääkis mulle, et käis seal mängimas ja buy in olevat 50.- aga korraldajad küsisid jookis olevalt härralt buyiniks 200.-, sick. Eilne toimunu Viimsis oli ka enne nägematu, karistus oleks väga õiglane!( Irw @ HU Kristjaniga :D)

Ranno.

KristjanLaas
12.02.10, 16:14
kui tegemist oli FT siis saab kohtade järgi ju Kajamees vaadata järgi mis tüübiga tegemist oli kui kellegil meeles mitmendana ta välja langes ::)

Ja karistuseks mängib see vana siis Kristjan Laas iga HU 5/10 blindidega 5 tundi :D

Ha:D

pikk28
12.02.10, 16:45
minu arust on asi suht lihtne. kuna meil tegemist klubiga, siis me ise otsustame, kes seal mängida saavad ja kes mitte. ma annaks sellisele tüübile life time bänni.

rasmer
12.02.10, 16:52
Need tüübid on kahel viimasel korral mulle silma jäänud teiste otsuste mahategemisega ja kommenteerimisega. Kaartide vaatamist ma isiklikult tähele ei pannud.

vilkar
12.02.10, 18:55
Need tüübid on kahel viimasel korral mulle silma jäänud teiste otsuste mahategemisega ja kommenteerimisega. Kaartide vaatamist ma isiklikult tähele ei pannud.

pole sattunud nendega 1 lauda , seni väga lahedad lauad olnud nalja ja napsu ja kino saanud :D


aga jah suht lame on nii tuusa panna...

Firzen
12.02.10, 20:21
Esimene siis see nädal. Alguses mängisin päris loosilt sain kaartidele pihta ka, lõpu poole enam ei saand nii vabalt ja tuli käsi ikka rohkem valida. Üks korralik suckout oli ka kui natuke alla 20 mängija oli veel kui AQ duubeldasin teise mehe QQ vastu.
Mis värk selle eriauhindadega oli keegi viitsib seletada kus saidil või mis tegema pidi?

Ja selle kaartide vaatamise kohta jh ega ta õige pole, mingi karistus peaks olema.

Korraldaja pidi mulle täna top5 kontaktandmed saata. Ehk jõuab veel.

MMA
12.02.10, 21:23
Selle noormehe võiks karistuseks saata Tartu regularide kaarte piiluma. Üsna inetu temast.

hahahahahha...värisen

MMA
12.02.10, 21:34
Need olid selle Blackmounti pubi regularid, kes ise korraldavad seal turniire ja jutude järgi olen kuulnud, et nad ka cheativad seal. Nimelt üks tuttav rääkis mulle, et käis seal mängimas ja buy in olevat 50.- aga korraldajad küsisid jookis olevalt härralt buyiniks 200.-, sick. Eilne toimunu Viimsis oli ka enne nägematu, karistus oleks väga õiglane!( Irw @ HU Kristjaniga :D)

Ranno.

ära nüüd nutma hakka...200 oli kokkulepitud lauaga...kuna keegi ei tahtnud teda mängu ja poti suurendamiseks tehtud... kui sa lammas, ei tea mida sa räägid, siis ära levita rumalaid kuulujutte..

ja mingi krdi känguruga heads uppi ära hakka ka siin pakkuma...(vali sõn KR, kellele sa siin türannus ütled)

kõik on muidu väga ilus ja loodan, siis et kellegi proffesori ego kannatada ei saanud ja ei hakka kohe siin suure suuga kisama....

ja see, kes mainis, et keegi vaatas seljatagant kellegi kaarte ja "kannatanu" ei julgenud midagi öelda....no guess what...kasvata munad endale ja ütle, ära vaata mu kaarte...mida iganes.... mitte ära situ ennast täis ja tule teistele foorumisse kaebama...

MMA
12.02.10, 21:50
ütleks ka lisaks...et turniiri korraldus fantast, atmosfäär super .... kuid kuna kõik on ainult ühel eesmärgil sinna kogunenud(teiste raha ära võtta), siis sellepärast ka sellised erimeelsused...
vabandused, kui kellegi õrnad tunded kannatada said;)
:)

KristjanLaas
12.02.10, 22:04
ära nüüd nutma hakka...200 oli kokkulepitud lauaga...kuna keegi ei tahtnud teda mängu ja poti suurendamiseks tehtud... kui sa lammas, ei tea mida sa räägid, siis ära levita rumalaid kuulujutte..

ja mingi krdi känguruga heads uppi ära hakka ka siin pakkuma...(vali sõn KR, kellele sa siin türannus ütled)

kõik on muidu väga ilus ja loodan, siis et kellegi proffesori ego kannatada ei saanud ja ei hakka kohe siin suure suuga kisama....

ja see, kes mainis, et keegi vaatas seljatagant kellegi kaarte ja "kannatanu" ei julgenud midagi öelda....no guess what...kasvata munad endale ja ütle, ära vaata mu kaarte...mida iganes.... mitte ära situ ennast täis ja tule teistele foorumisse kaebama...
Käitumise kohta oli minu kommentaar, isiklike solvanguid mina ei loobi foorumis, endal hakkaks piinlik, aga tundub, et Sinul seda probleemi ei ole.

See on üks kõige inetumaid asju mida saab teha, argpükslik käitumine. (seda eriti tüdruku vastu tehes, kellel on natuke keerulisem oma seisukohti kaitsta)
Küsi kaarte vaadata, maksa kasvõi kui soov nii suur on ja kui inimene ikka veel keeldub, siis see on tema otsus ja sa võiksid austada seda.
Mingisugune respekt võiks teiste mängijate vastu ikkagi olla, isegi kui ainus soov raha on saada..

Toots_x
12.02.10, 22:28
hahahahahha...värisen
Sõnad on Sul suured, kuid usu mind, hirmutamiseks pole Sulle vaja 3 järjestikust postitust.
Otsi üles "quote" nupp ning saadki kõigele vastada ühes ainsas postituses.

-andres-
12.02.10, 23:04
ütleks ka lisaks...et turniiri korraldus fantast, atmosfäär super .... kuid kuna kõik on ainult ühel eesmärgil sinna kogunenud(teiste raha ära võtta), siis sellepärast ka sellised erimeelsused...
vabandused, kui kellegi õrnad tunded kannatada said;)
:)

Ma ei nimetanud ühtegi nime, tõstatasin vaid probleemi, sest see käitumine oli rangelt pokkeri etiketti vastu ja seda eitada ei saa. Selles ei olnud mingisugust vahet, kas ma olin ise finaallauas või mitte, sest ebakorrektset tegutsemist võib ka kõrvalt märkida. Sa ei saa öelda, et see oli "okei" ja et see polnud lihtsalt minu asi.

+Võin väga siiralt väita, et pole Viimsisse kordagi läinud eesmärgiga teisi koorida, pigem olen ma kohale tulnud lihtsalt "kodumängu" mängima, kus alkoholi kõrval on hea seltskond, mille kõrvale saab lõbusat juttu rääkida.

MMA
12.02.10, 23:52
Käitumise kohta oli minu kommentaar, isiklike solvanguid mina ei loobi foorumis, endal hakkaks piinlik, aga tundub, et Sinul seda probleemi ei ole.

See on üks kõige inetumaid asju mida saab teha, argpükslik käitumine. (seda eriti tüdruku vastu tehes, kellel on natuke keerulisem oma seisukohti kaitsta)
Küsi kaarte vaadata, maksa kasvõi kui soov nii suur on ja kui inimene ikka veel keeldub, siis see on tema otsus ja sa võiksid austada seda.
Mingisugune respekt võiks teiste mängijate vastu ikkagi olla, isegi kui ainus soov raha on saada..

keegi ei räägi sellest korrast kui tüdruku kaarte vaadati, see oli inetu tegu ja igaüks läheks närvi kui temaga nii keegi käituks.... jutt käib sellest et niiöelda mängu pealtvaatajad seisavad ja vaatavad kaarte...ja keegi ei julge midagi öelda.. esiteks kuidas saab pealtvaataja näha kaarte kui ta seisab eemal ja lauas olev mängija avalikusta neid.... ja teiseks kui miski on valesti või häirib, tuleb seda välja öelda....
solvanguid ei loobi, mida sa siis kirjutasid sinna? ja mul pole tõesti selliseid probleeme.

"kodumängu" võib aliast ka mängida, aga raha peale ei mängita et kaotada...või noh...sinul on teistmoodi need asjad

MMA
13.02.10, 00:03
Sõnad on Sul suured, kuid usu mind, hirmutamiseks pole Sulle vaja 3 järjestikust postitust.
Otsi üles "quote" nupp ning saadki kõigele vastada ühes ainsas postituses.

päris huvitav lähenemine sul..."hirmutama" ju mina ei hakanud... ise keegi tahtis mind mingisse lauda istutada....
ja sry et ma liialt laiutan ja 3 korda postitasin....

taavo
13.02.10, 00:08
"Mingi hetk oli pot, kus Kivisaba tüdruk foldis (muckis) oma kaardid laua keskele ja tema kõrval olev noormees korjas kaardid kokku ning reaalselt lihtsalt vaatas tema kaarte."

See on tsitaat Andrese postist eelmisel lehel. Sellistele vennikestele tuleb kohe lauas hoiatus teha ja reeglid selgeks rääkida. Selline käitumine on äärmiselt häiriv ja ülbe.
Kas siis lauas keegi ei märganud seda peale paari inimese?

adam_q
13.02.10, 00:20
black mountaini mehed olid ju. wtf is black mountain?

taavo
13.02.10, 00:25
Mõni kogenum mees võiks öelda, kas kasiinos ka keegi sellist trikki on üritanud teha :rolleyes: ja kuidas selliseid olukordi lahendatakse.

Firzen
13.02.10, 01:01
Mõni kogenum mees võiks öelda, kas kasiinos ka keegi sellist trikki on üritanud teha :rolleyes: ja kuidas selliseid olukordi lahendatakse.

Üks aasta suvepäevadel demonstreeris vanahärra Peep meile seda väga hästi. Kui Burget oli lõpetanud jutu petturitest ja muudest säärastest tegelinskitest pani Peep Burgetile kaardipaki kätte ja soovis näidata, kuidas vanasti tegeleti selliste inimestega. Kui kaardipakk oli kindlalt rusika sees ja käsi laual pani Peep paraja hooga enda rusikasse pigistatud käega piki Burgeti kätt ja plastikkaardid aitasid valule kaasa.

adam_q
13.02.10, 01:44
ma loodan et quick firm punch lahendas asja Burgeti kasuks. Rabarockil oli samasugune kutt mingi kes keset sõbralikku jutuajamist üht kutti näitlikult kägistama hakkas, aga nagu see peepki, veits üle võlli.

Pahvak
13.02.10, 02:08
MMA nagu mixed martial arts?

xpeepx
13.02.10, 02:59
ma loodan et quick firm punch lahendas asja Burgeti kasuks. Rabarockil oli samasugune kutt mingi kes keset sõbralikku jutuajamist üht kutti näitlikult kägistama hakkas, aga nagu see peepki, veits üle võlli.Egas see võll nüüd nii karm ka ole - haiget eriti keegi ei saanud ning kägistamist ei demonstreerinud.
Asi jäi sõbraliku demonstratsiooni piiresse - minu meelest.

Firzen
13.02.10, 15:44
Kuna keegi pole mulle top5 andmeid saatnud, siis kirjutage siia keegi, kes teab, nende nimed ja kontaktandmed(meil oleks tore).

EDIT: Toomas ütles, et unustas üles kirjutada ise. Äärmisel juhul saab kontaktandmed võtta järgmisel neljapäeval, kui teised aidata ei saa.

Kajamees
13.02.10, 19:13
Vabandan, et tabel hilines aga nüüd on see üleval : http://www.pokkerikool.com/?op=body&ftab=info&id=203

P.S. Võõraste kaartide loata vaatamine on lubamatu. Järgmisel korral hoiatus, mis läheb tabelisse kirja. Teistkordsel eksimisel karistuseks 20 min lauast eemaldamist ja 3. korra järel ei ole mõtet klubimängule enam tulla. See on nüüdsest reegel, millega iga osaleja peab arvestama.

ranka
13.02.10, 19:20
Olen sisselogitud aga tabelit ikka ei näe :( Milles probleem võib olla?

Madis Very
13.02.10, 22:15
Olen sisselogitud aga tabelit ikka ei näe :( Milles probleem võib olla?

Logid sisse, siis üleval tabist Kodulauad - Viimsi PC - Info scrollid alla ja sealt saad tõmmata .xls formaadis edetabeli.

Kajamees
14.02.10, 12:22
Head sõbrapäeva kõigile Viimsi mängusõpradele!

Väike sõbarapäeva nänn ka - 1 pilet täna õhtusele Põhjamaade liiga turnale Starsis. Täpsemalt http://www.pokkerikool.com/?op=body&id=16&art=185

:heart::heart::heart:

eddi
14.02.10, 12:25
Head sõbrapäeva kõigile Viimsi mängusõpradele!

Väike sõbarapäeva nänn ka - 1 pilet täna õhtusele Põhjamaade liiga turnale Starsis. Täpsemalt http://www.pokkerikool.com/?op=body&id=16&art=185

:heart::heart::heart:

head sõbrapäeva sullegi kaja

ranka
14.02.10, 18:22
Head sõbrapäeva kõigile Viimsi mängusõpradele!

Väike sõbarapäeva nänn ka - 1 pilet täna õhtusele Põhjamaade liiga turnale Starsis. Täpsemalt http://www.pokkerikool.com/?op=body&id=16&art=185

:heart::heart::heart:

:heart::heart::heart:

FreakyJason
14.02.10, 19:02
Head sõbrapäeva kõigile Viimsi mängusõpradele!

Väike sõbarapäeva nänn ka - 1 pilet täna õhtusele Põhjamaade liiga turnale Starsis. Täpsemalt http://www.pokkerikool.com/?op=body&id=16&art=185

:heart::heart::heart:

Head sõbrapäeva!

hoss23
14.02.10, 19:09
Head sõbrapäeva!

ime vänta ahv!

Firzen
14.02.10, 19:29
Kajamees sai oma 10$ kätte 2. koha eest.

FreakyJason
14.02.10, 20:27
ime vänta ahv!

Eino haige debiil oled ikka

hoss23
14.02.10, 20:29
Eino haige debiil oled ikka

Võid oma sõbrapäeva soovitusi offtopicusse kirjutada, mitte ei tule siia oma lögaga seda teemat sorkima...

KristjanLaas
14.02.10, 20:33
ime vänta ahv!

:D

FreakyJason
14.02.10, 20:36
Võid oma sõbrapäeva soovitusi offtopicusse kirjutada, mitte ei tule siia oma lögaga seda teemat sorkima...

Õpi mängima

ranka
14.02.10, 20:37
Rahunege maha. Ei huvita, kas see on level või mitte aga seda teemat ei risusta või teen teie postidele hara-kiri.

FreakyJason
14.02.10, 20:42
Kustuta need levelid ära jah

Madis Very
15.02.10, 00:09
Siin foorumis ka nüüd Viimsi PC community, vb läheb isegi kunagi vaja. Kel huvi siis http://foorum.pokkeriprod.com/group.php?groupid=6

adam_q
15.02.10, 08:40
kevadel võiks analoogiline promo olla ka viimsi üritusel, klubi bankroll on siis eeldatavasti nii suur, et __pane_siia_ägeda_Eesti_tsiki_nimi___ rentida ja koos võitjaga spasse mullivanni kupatada:

http://www.pkr.com/en/community/news-events/valentines

lepisto
15.02.10, 10:11
üldiselt on vist plaanis EMV peaturniiri pileteid anda ja kui nii edasi läheb peaks 10-12 inimest Viimsist tasuta selle saama (vastavalt tabelile)

lepisto
17.02.10, 11:45
Tere

Tulemas on live turniiride sari erinevatele kodulaua ja foorumite meeskondadele,
1. turniir toimub Olympicus 23.veebr. Sissemaks 220 eek, NL Holdem, freezout.
Võistlus siis meeskondlik. Selline küsimus on.
Meil on võistkonnas 2 inimest puudu. Praegu on kirjas Lepisto, Freaky Jason ja Pikk23
Kas oleks siin huvilisi kes sooviks ühineda.
Tingimused - Vähemalt 21 aastat vana ja külastanud ka Viimsi PC

pikk28
17.02.10, 11:51
lol. ma ikka pikk28 või siis gert23. :D
transport minu poolt siis

lepisto
17.02.10, 11:52
Ah jaa sa ka vanemaks saand vahepeal jep

Erkki
17.02.10, 13:13
Hea meelega tuleks mängiks aga ple 21 veel. ;D

lepisto
17.02.10, 13:14
Kahju aga alla 21 ei lasta olympsi sisse

kip
17.02.10, 14:02
Kahjuks samuti vanusest jääb puudu, muidu oleks insta käpp!

adam_q
17.02.10, 14:05
lepisto, meelita kajamees üheks liikmeks kindlasti ja paar sheffi on veel seal tabeli eesotsas

hoss23
17.02.10, 14:19
Tuleks ise, aga paraku merele minek reedel:S. Viimsi turnale ikka tulen homme :D

adam_q
17.02.10, 14:32
Paneks mind ka kirja, mul vist järgm. nädal puhkus, et saaks tulla küll.
Mu ITM kohad tulid kõik enne punktilugemise algust, äkki mind aktseptitakse ikka, kuigi see aasta 1x käind Viimsis :)

lepisto
17.02.10, 14:33
kell 19.00 ja Kajamees on juba Wismaris

jrgn hell
17.02.10, 15:39
ma lugesin küll, aga aru ei saanud.

kuhu ja mis ajani peabvarem registreerima.
Lihtsalt kohaletulekust ei piisa?

pikk28
17.02.10, 15:44
lahe adam siis olemas. jörgen sa ka? kui jah, siis jätan auto koju.

jrgn hell
17.02.10, 16:05
lahe adam siis olemas. jörgen sa ka? kui jah, siis jätan auto koju.

kerge plaan nagu oli jh. andres lubas esimese dringi teha

pikk28
17.02.10, 16:12
sa räägid praegu viimsi turkast? me räägime olümpicu omast

jrgn hell
17.02.10, 16:14
a, ok, korra mõtlesin isegi, aga ma ei tea, kas viitsin teisipäevani tallinnas olla. Muidu võiks.
Mõtlen välja

pikk28
17.02.10, 16:15
neljapäev arutame

Keiss
17.02.10, 17:13
Ma võin mängida vast, aga tahaks rohkem infi kõige kohta.

lepisto
18.02.10, 08:21
Ma võin mängida vast, aga tahaks rohkem infi kõige kohta.

Küsi julgesti, tel. 581 36 521 või kui tuled täna Viimsisse võime arutada

Keiss
18.02.10, 18:40
Ma täna ei saanud tulla, aga pühapäeval olen platsis.

kip
19.02.10, 02:59
Lepisto võttis järjekordse võidu!!!

eddi
19.02.10, 03:03
Lepisto võttis järjekordse võidu!!!

sick:cheesy:
aga jah, tubli :smiley:

adam_q
19.02.10, 07:29
well done, lepisto! palju seekord osalejaid oli?

lepisto
19.02.10, 08:23
44 ja sitt on olla jälle, saatan raisk küll.

lepisto
19.02.10, 08:24
kas keegi tahaks tulla SPA-sse ja 2 õlut juua

boombaby
19.02.10, 08:25
Ise 19s ... vähemalt sain 72o missioni tehtyd :biggrin:

vilkar
19.02.10, 08:30
lepisto agros jälle ? või oli amazing card run ? ise seekord ka ei jõudnud, aga pühapäeval püüan kohal olla :cool:

pikk28
19.02.10, 08:52
lepisto lasi skilliga lauast üle as allways, ise kukkusin madise TT vastu omades 88. puhta täis olin nagu ikka, loodan et madis ikka rahadesse vähemalt tuli tän minu antud duublile. cashis ka hävisin. aga lõbus oli. entertainment value oli kenasti olemas. nii et fuck the money

adam_q
19.02.10, 09:03
kas kolmapäevane kamp koos?

individual88
19.02.10, 09:23
lepisto agros jälle ? või oli amazing card run ? ise seekord ka ei jõudnud, aga pühapäeval püüan kohal olla :cool:

Siis kui 4si alles olime, siis hakkas amazing card run pihta vennal... :cool:

lepisto
19.02.10, 09:46
kolmapäevane meeskonnaturna jaoks kamp koos ja teema lukkus

Firzen
19.02.10, 10:27
Siis kui 4si alles olime, siis hakkas amazing card run pihta vennal... :cool:

Jah, pärast seda, kui tal minu vastu joppas :D.

Madis Very
19.02.10, 10:50
Ise 19s ... vähemalt sain 72o missioni tehtyd :biggrin:

:D, täpselt sama kuradi reegli pärast lendasin firzeni AA vastu oma 72oga ...aga noh 8k overlay oli sees ja oleks 21k stacki peal maandunud ::)
oli küll pisut -EV lüke flopil but who cares :D


lepisto lasi skilliga lauast üle as allways, ise kukkusin madise TT vastu omades 88. puhta täis olin nagu ikka, loodan et madis ikka rahadesse vähemalt tuli tän minu antud duublile. cashis ka hävisin. aga lõbus oli. entertainment value oli kenasti olemas. nii et fuck the money

Oh ei ! :D 8. olin, 6. sai.. vahet pole ka :biggrin:

Karelkorm
19.02.10, 19:35
Kas kodulaualiigal mingi jooksev edetabel on? Ja kas see terminaator on esimene etapp, kus saab hooajapunkte vms? 2009 parimad leidsin üles kodulehelt.

eddi
20.02.10, 11:24
väga ilus, homsel turniiril hetkel 97 osalejat.

Kajamees
20.02.10, 11:57
Viimsi turniiritabel üleval: http://www.pokkerikool.com/?op=body&addfile&file_loaded&id=203&ftab=info

Lepisto on tõusnud uueks liidriks ja esialgu ainus mängumees, kes kahe etapivõiduga. Läheb neljapäeval peajahiks :)

Kajamees
20.02.10, 12:12
Kas kodulaualiigal mingi jooksev edetabel on? Ja kas see terminaator on esimene etapp, kus saab hooajapunkte vms? 2009 parimad leidsin üles kodulehelt.

Peame ikka hooaja arvestust ka ja koostame hooaja edetabeli. Aasta terminaatori arvestus, finaallauda jõudmised, auhinnakohad jms edetabelid. Punktisüsteem on väga lihtne, viimane koht 1 punkt ja esikoht nii palju kui osavõtjaid on. Aasta lõpus ka kindalsti hooaja parimatele lisaauhinnad ja ilmselt magus lisaauhindadega finaalturna, kus edetabeli top mängijatel vaid õigus osaleda ja + chipdumping vastavalt tabelipunktidele. Millise punktipiiriga aasta finaali pääseb on hetkel raske öelda, sest field on ootamatult laiaks kasvanud ja seepärast peab otsuseid langetama peale paari etappi. Üks on aga selge, mida kõrgemale jõuad, seda parem on :) Ja punktid, finaallaua ja terminator statistika avatakse juba esimese etapiga.

Esimasel etapil on ka lisauhinnad Athena poolt (suna- ja õhtusöögipaketid Athenas). Lisaks karikad ja on kuulda olnud, et lisauhinndu tuleb veelgi :)

Keiss
20.02.10, 15:45
Asi hakkab võtma kolossaalseid mõõtmeid.

pikk28
20.02.10, 16:07
homme jah 100+ osalejat arvatavasti. cool

mislinn
20.02.10, 16:09
Võimas, olen platis ja loodan head mängu näidata.

Saan ma õigesti aru, et terminator turniiril saab iga välja löödud inimese eest mingi summa v?

Godspeed_EJ
20.02.10, 16:20
Mida see piiratud arv numbrites tähendab?

kardpleier
20.02.10, 16:53
Kajamees, viimase turna (18.02) tabelis väike viga - näitab Andres 7. peaks olema Kaspar V 7. ja Madis 8 . Andres langes enne FT-d

boombaby
20.02.10, 17:45
keegi homme kesklinnast ka viimsi poole? hädasti oleks küüti vaja, ilmselt homme hommikul bussiga haapsalust alles pealinna .

Allanaator13
20.02.10, 18:49
Selline küsimus: Kui ma olen juba ära reganud, aga homme tervislikel põhjustel jääb tulemata võibolla, kas ma pean kuidagi unregistreerima, või võin ma saata sõna sõbraga et ma ei tule? Hetkel olen kahevahel, praegu olen valudes ja hetkeseisuga raske mängida, kui aga hommikul on parem siis oleks kindlasti tulija.

pikk28
20.02.10, 19:03
usun et sõbrale ütlemisest piisab. eks ta ütleb siis kajamehele.

lepisto
20.02.10, 19:20
Käisin laudu üles panemas ja ega asukoht PS livele alla ei jää, pluss on veel see, et teenindatakse lauas ja õlu otsa ei lõppe. Praeguseks hetkeks on 11 lauda ja rohkem
osalejaid võtta ei saa kui 110. Regatud on 99, mõned jäävad tulematta nii, et kui on veel viimaseid soovijaid siis mahutab ära. Tulemused ja mängu käik kuvatakse suurel ekraanil.
Mida veel ütelda - tundub tore turna.

speedi
20.02.10, 19:41
Kust sinna homsele turnale regada saab ? lappasin seda teemat aga ei leia homse kohta infot. silly me.

FreakyJason
20.02.10, 19:49
pokkerikool.com. Pead kasutaja tegema ja ära regama seal KLL live all, aga võid juba hiljaks jäänud olla. Homme saab alates 11.00-st kohapeal ka, aga kui osalejaid liiga palju siis jääb ära kahjuks :(

speedi
20.02.10, 19:54
regasin ära, tulen siis hommikul kohale ka. loodan, et saab mängida. tundub, et on tulemas tore turniir.

FreakyJason
20.02.10, 19:59
Käisin laudu üles panemas ja ega asukoht PS livele alla ei jää, pluss on veel see, et teenindatakse lauas ja õlu otsa ei lõppe. Praeguseks hetkeks on 11 lauda ja rohkem
osalejaid võtta ei saa kui 110. Regatud on 99, mõned jäävad tulematta nii, et kui on veel viimaseid soovijaid siis mahutab ära. Tulemused ja mängu käik kuvatakse suurel ekraanil.
Mida veel ütelda - tundub tore turna.

Kyll sina oled ikka tubli :)

JakoJ
20.02.10, 20:01
Aga kuidas seal on kas seal peab ise dealima:)?

mislinn
20.02.10, 20:09
Aga kuidas seal on kas seal peab ise dealima:)?

ise

Kajamees
20.02.10, 20:25
Kiired vastused küsimustele.
Kui tead, et ei tule aga oled reganud, saada kindlasti sõna, sest siis vabaneb sinu koht kellelegi, kui peaks inimesi rohkem tulema kui soovijaid.
Regatud 100 ja avatud ka ootenimekiri. Kindalsti on 100 hulgas tulmata jääjaid, nii et tõenäoliselt pääsevad mängima ka mõned, kes ei eelregistreerinud. Ootenimekirjast saab turnale kuni esimese vaheajani (3 levelit). Ühesõnaga esimese 3 leveli väljakukkujate asemele. Seega usutavasti ei jää keegi turniirile pääsemata.

Tulge palun võimalusel varem, sest kui 100 mängijat 10 minti enna 12:00 kohale tulevad ei jõua ilmselt turniiriga alustada enne 12:45-13:00. Kui aga kell 11:00 rahulikult saabujaid regama saab hakata on lootust et turna algab ka õigel ajal. Pikk päev saab niigi olema :) Kui saabute, siis ölge oma number, seesama, mis teil on eelregistreerimise listis (nimekiri välja prindituna ka kohapeal), seejärel võtate kohe laualoosi kaardi ja saate lauas oma koha kätte, siis on aega baaris sõpradega veel jõmistada ja mida kõike veel :) Ärge tehke nii, et tulete kohale varem aga istute enne regamist viimase minutini baaris.

adam_q
20.02.10, 22:21
mõelda vaid, et novembris alustades oli soov, et tuleks vähemalt 10 inimest viimsi turnale:) mässiv turna igatahes ja väga kahju et ise osa võtta ei saa, a loodan et keegi Viimsi PC kulidest asja kinni paneb

hoss23
20.02.10, 22:32
nõustun täiesti adam_q-ga. Igati tore ja vahva üritus on sellest välja kujunenud. Kahujks ise ka tulla ei saa (kuigi väga tahaks), kuna on vahepeal vaja merel ka sõita. Igatahes edu kõigile. Ja sisimas loodan, et sellistest donkidest nagu (lepisto, pikk28,freakyjason,madisvery) võiks keegi võita. Tänan tähelepanu eest-

adam_q
21.02.10, 22:11
no keegi välja pole juba kukkunud turnalt? :D emotsioone?

boombaby
21.02.10, 23:04
endal jäi ka seekord vahele, haapsalu poistel tekkis probleeme kohaletulemisega ... neljapäeval olen/oleme platsis .

Keiss
21.02.10, 23:13
Turniir oli väga hea korraldusega ning tasub kindlasti järgmine kord ka osaleda. Meenutas kangesti EMV ME-d. Super!

Eks mõningaid ideid tekkis muidugi ka:
turniir võiks toimuda laupäeval
kui õllemüüjad tahavad rohkem müüa peaks nad laudade vahel veidi aktiivsemalt ringi käima, sest "iga kätt peab ju mängima" ja pole aega minna endal õlle järele.
sec chance "high rolleri" turniir ehk siis võiks teha väljakukkujatele mitte sng-sid vaid mingi 10-20 inimese turniir, kus buy-in vähemalt 1000kr ja veits diipim late registration 1h-ga näiteks ja saaks lõpetada selle nii umbes samal ajal põhiturniiriga.
cashi zetoonid kajamees ;)

Kahju veits, et karikat ei saanud aga muidu oli väga lahe üritus. Järgmine kord on raudselt 100+ koos.

andu_andu
21.02.10, 23:24
Õnnitlused jrgn
(just tõstsime pitsid võidu puhul koos Jörgeniga ka )

vilkar
21.02.10, 23:24
niih läks suht hästi kõisuksin edasi tasgasi 10-20k vahel ja ft tõbasin ennast stack liidriks aga lõpuks ikka 4 koht 96 k vs 100k läksin sisse ak vs kk ja kk pidas 2100 + 350 termikate eest oli viimsi pc parim koht täna ;)

vilkar
21.02.10, 23:25
fun yritus ya ev +1 ka

tänud kajamehele siinjuures veel ,D

vilkar
21.02.10, 23:38
ma slleepi
ära cya next time

Marek K.
22.02.10, 00:23
kes v6itis

-andres-
22.02.10, 01:21
kes v6itis

Jörgen, nii sina kui mina saame ta võidust rõõmu :D.

rasmer
22.02.10, 01:30
Madis sidebettidega bustoks ei läinud ? :biggrin:

FreakyJason
22.02.10, 06:44
Gratz Jörgen (Y). Üritus oli väga fun jah. Ise 17-s, aga pole hullu, küll tulema hakkab :D. Kõik suured kaardid käisid käes, aga actionit sain suht vähe nendega. Tänud Kajamehele sellise suure vaeva eest. Kindlasti järgmine kord ka tulija.

vilkar
22.02.10, 06:58
Madis sidebettidega bustoks ei läinud ? :biggrin:

vast mitte, Madis elimineerisin ka mina AA vs Madise 77 ja kellegi A8

A8 surus 3k+ all inn siis ise lükkasin AA 11k allinn ja madis lasi oma 3-4 k sisse sealt 77 metega ja AA pidas :P

final tabel oli ka suht realne card run :D tänud diilerile, kuigi lõpus satusin ikka hea kaardiga orgi otsa... ja jäin karika bubleiks...

krt mõni õlu sai vist üleliia suht tummine hommik täna võiks pühapüev olla :D

pikk28
22.02.10, 08:32
õnne jörgen!

vilkar
22.02.10, 09:25
millal pildi materjali näha saab ja kuhu need ülesse pannakse ? Küsisin kindlasti seda eile ka aga näe ei mäleta :D finaal lauast suht vähe üldse meeles algul oli 9 siis äkki 4 ja siis out :D lõpp läks suht kiirelt.

Erkki
22.02.10, 09:44
Õnne võitjale!!
Ise algus läks väga hästi kuid siis tuli paar nadit kaotust ja olingi 20k pealt kuskil 5 peal ja seal veel alla:D Korraks sai veel 8k peale kuid siis mängisn lolilt ja olgi kõik:D
Aga hea korraluds ja mõnus oli mängida. Järgmine kord jälle ja neljapäeval kindlasti kohal;)

lepisto
22.02.10, 09:48
See neljapäev vist ei toimu - pühad - las Kajamees täpsustab

kandik
22.02.10, 10:07
Hea turniir igastahes, õnne jörgenile!
Lõpetasin turna kaheksandana peale kuskil 8h mängu kerge cooleriga. Madise 20$ sidebet tuli ka ära :)

vilkar
22.02.10, 10:14
küsimus laiale ringile millal järgmine suur deepstack turna tulemas või plaanis ? kas korra kvartalis ehk 3 kuu tagant ja siis aastas kokku 4 turnat ?? edetabel tuleb ka pokkerkooli koduakale ?

lepisto
22.02.10, 10:16
kuulsin kuskilt sahinaid, et kord kuus isegi aga kas mängijaid leiduks, läheb liiga läilaks ära

vilkar
22.02.10, 10:20
kuulsin kuskilt sahinaid, et kord kuus isegi aga kas mängijaid leiduks, läheb liiga läilaks ära

korra kuus vist läheb paljuks jah aga iga 2 kuu tagant oleks norm , et siis 6 turnat aastas + mingi aasta lõppu turna teha mingi 1000.- krooni buy inniga vms kus prizepool veel suurem siis oleks :cool:

Keiss
22.02.10, 12:31
Ma isiklikult loodan, et kord kuus sarnane üritus toimub. Neid tavalisi turbosi ei viitsi neljapäeviti mängida. Eile oli ikka kaif. Õiged lauad ja palju osalejaid ning isegi võita oli midagi.

vilkar
22.02.10, 13:00
Ma isiklikult loodan, et kord kuus sarnane üritus toimub. Neid tavalisi turbosi ei viitsi neljapäeviti mängida. Eile oli ikka kaif. Õiged lauad ja palju osalejaid ning isegi võita oli midagi.

tegelt no korra kuus poleks paha ka , aga siis võiks olla päevaks laupäev, sest pühapäeval vähe kehvem versioon, sest paljudel ikkagi kool, töö või mõni muu kohustus mis argipäeval vajab tegemist.

Erkki
22.02.10, 13:27
KOrra kuus oleks suhteliselt normaalne teha ju. JA laupäeva osas nõus, saab esmaspäevaks vähemalt välja puhata:D
Kaua eile kestis üldseig? MIs kell võitja selgus?:D

vilkar
22.02.10, 13:36
KOrra kuus oleks suhteliselt normaalne teha ju. JA laupäeva osas nõus, saab esmaspäevaks vähemalt välja puhata:D
Kaua eile kestis üldseig? MIs kell võitja selgus?:D

ma ei tea enne 00:00 kindlasti ehk mingi 23:30 ringi võis olla. final table läks ka suht kiiresti tund maximum imo. Võibolla mu mälu petab mind aga tundus nii...

Marek K.
22.02.10, 14:05
Jörgen, nii sina kui mina saame ta võidust rõõmu :D.

LOL, great job. Live pro siis nagu varem mainitud :P

lepisto
22.02.10, 14:07
sorry , mul kalender sassis, neljapäeval toimub Viimsis turna ikka nagu tavaliselt

vilkar
22.02.10, 15:02
kelle käest neid pilte saab , mida need Ahtena neiud tegid või kelle fotokaga nad neid tegid ? mingi dude tegi ka oma fotokaga seal pilte veel ja Kajamees klõbistas finaal lauas pilte. Kui aega leiate ja pildid kuhugi ülesse jõuavad siis ootaks siia linke :)

ette tänades,

Vilkar

Madis Very
22.02.10, 18:14
Nii mul ban baas :D,
kes siis sidebettoritest cashis ?
PMige oma PSi userid.

Muidu oli väga kõva üritus. Kahju, et hiljem ei saanud 350 eegu sng rahvast kokku ja ei viitsind siis seal ka rohkem passida.

kivisaba
23.02.10, 00:21
Nii mul ban baas :D,
kes siis sidebettoritest cashis ?
PMige oma PSi userid.

Muidu oli väga kõva üritus. Kahju, et hiljem ei saanud 350 eegu sng rahvast kokku ja ei viitsind siis seal ka rohkem passida.

mulle shipi 20$ sain täpselt 10. koha :D

pmst jõle kuul turna oli ja jään pikisilmi järmist ootama
neljapäeval näeme

Madis Very
23.02.10, 01:35
mulle shipi 20$ sain täpselt 10. koha :D

pmst jõle kuul turna oli ja jään pikisilmi järmist ootama
neljapäeval näeme

Shipitud !

/Ja see neljap on siis esimene kord kui ma ei tule.

lepisto
23.02.10, 07:59
kuidas meil kokkulepe oli kas parem koht või rahadesse tuleta meelde

vilkar
23.02.10, 08:35
krt oleks pidanud ka Madisega diili tegema käis ja pakkus veel mittu korda seda :D ah well poogen :P. Neljapäeval püüan kohal olla kui midagi vahele ei tule. (krt jääb tulemata, kool neljapäeval see läks vahepeal meelest juba...)

Ja egas piltidest midagi kuulda pole ?

Madis Very
23.02.10, 09:40
kuidas meil kokkulepe oli kas parem koht või rahadesse tuleta meelde

Meil oli rahadesse, seega ei pea sa midagi maksma dont worry ;D.
Kõigiga oli mul rahadesse 1vs1 ja nii 12inimesega.

Kajamees
23.02.10, 12:28
Pühapäevase turniiri tulemused on üleval http://www.pokkerikool.com/

Tänud kõikidele osalejatele. Turniir õnnestus suures osas tänu mängijatele endile. Ei olnud liigset targutamist ega suuremat virinat. Kõik said korralduse logistikast aru. Kui kõik ka edaspidi laabub, siis jätkame. Esialgu järgmise etapi aeg on veel lahtine.

P.S. Siiski üks asi oli. Kohakaart "LAUD nr 3, Koht nr 7" on kadunud. Vaadke oma taskud üle ja ootan seda tagasi. Üks kadunud mängijanumber on juba leitud.

vilkar
23.02.10, 13:00
Pühapäevase turniiri tulemused on üleval http://www.pokkerikool.com/

Tänud kõikidele osalejatele. Turniir õnnestus suures osas tänu mängijatele endile. Ei olnud liigset targutamist ega suuremat virinat. Kõik said korralduse logistikast aru. Kui kõik ka edaspidi laabub, siis jätkame. Esialgu järgmise etapi aeg on veel lahtine.

P.S. Siiski üks asi oli. Kohakaart "LAUD nr 3, Koht nr 7" on kadunud. Vaadke oma taskud üle ja ootan seda tagasi. Üks kadunud mängijanumber on juba leitud.

mulle vist isegi meenus kes laud nr 3 ja koht nr 7 oli , ma muidugi nime ei tea aga mingi pikem vend , lühikeste juustega , tõmbasin ta välja flushiga suht alguse poole istus wismarist selle vanema härrasmehe (aka kindral) vist kõrval.

sest mul oli laud 3 koht nr 10 ja minust paremal käel olid 2 wismari tegelast siis ja siis nr 7 ehk see vend kelle flushiga välja tirisin... võin ka eksida aga nii mulle hetkel meenub.

Üritus ise oli pro jah , kas keegi jäi hiljem sinna veel cashi ka mängima veel st peale 00:00 i?

jrgn hell
23.02.10, 18:30
tänud!

ja tänan luckboxi ka, mis tegi kõige suurema töö, kuna terve strateegia oli pushfoldini istuda ja siis kas pushida või foldida. Kui duubel, siis uuesti istuda shortiks ja ostast peale algas sama nuss.

vilkar
23.02.10, 18:32
tänud!

ja tänan luckboxi ka, mis tegi kõige suurema töö, kuna terve strateegia oli pushfoldini istuda ja siis kas pushida või foldida. Kui duubel, siis uuesti istuda shortiks ja ostast peale algas sama nuss.

krdi ja no mul oli kogu ft hea run kuni ak vs kk sain sult.... aga mis seal ikka :D ilus mäng oli

Keiss
24.02.10, 16:43
Ma kõrvalt vaatasin kuidas jrgen ilusti K8-ga karika bubbles shordina imes kunni välja 88 vastu ja peale seda olin suht kindel, et karika ta saab, lol. GG!

vilkar
24.02.10, 17:12
vaatasin et top 10 oli 4 viimsi pc tegelast kokku, et päris hea tulemus ikkagi 8=)

Simmo
25.02.10, 12:25
Täna ikka asi jätkub nagu iga neljapäev? :)

lepisto
25.02.10, 12:44
jah

speedi
25.02.10, 13:17
oot a palju see buyin on neljapäevastel ?

eddi
25.02.10, 13:18
300 eesti krooni :) freezout

vilkar
25.02.10, 13:27
oot a palju see buyin on neljapäevastel ?

300

speedi
25.02.10, 13:28
Ja regada saab vahetult ennem algust jah?

adam_q
25.02.10, 13:31
I'll be there. Peaks ju mõne punkti lõpuks kirja saama. Ole kohal vähemalt pool 7, teengi väikse muudatuse esimeses postis.

Lahekutt
25.02.10, 13:54
Keegi autoga ei liigu mustamäelt? Või mitmepeale takso võtta?

Simmo
25.02.10, 14:52
Ja regada saab vahetult ennem algust jah?
Hiljemalt 18.45 võiks kohal olla, a mida varem seda parem.

andu_andu
25.02.10, 17:28
Tuleme ka -andres-ega, aga jääme veits hiljaks võibollla

adam_q
25.02.10, 22:44
ai pege, kes oli haige? ma jõudsin koju 37,8 palavikuga :eek:

eddi
25.02.10, 23:15
yay teine koht. party

rasmer
25.02.10, 23:31
yay teine koht. party

Nice !
Flippisid mind bubbleboy'ks. :cool:

andu_andu
25.02.10, 23:53
yay teine koht. party

:frown::mad:

vilkar
26.02.10, 06:27
ega eile ei räägitud , milllal järgmine deepstack toimuda võiks ???

õnnitlused eilsele võitjale ka

eddi
26.02.10, 11:56
:frown::mad:

:rolleyes::p

kivisaba
26.02.10, 16:05
alb on olla

lepisto
26.02.10, 16:45
nu vot, paras - kuidas muidu läks ja mis kellani

kivisaba
26.02.10, 17:38
nu vot, paras - kuidas muidu läks ja mis kellani

ma ei tea kellast midagi
aga kaotasin mingi 1500 cashis
vaala vastu cooler A6 vs A9 mõlemal 2 pair

ja siis ligi 2k pot TT vs AK vs AK ja tahtis tulla A riverisse ja tilt ja veel rohkem rummi sisse

Erkki
26.02.10, 19:15
Kuskil 11 sai läbi tunra vähemalt, aga ei tea kas cash kestis siis veel kauem edasi või mindi ka laiali;)

pikk28
04.03.10, 11:23
täna kõik see pere kenasti turkale siis. vaja taastada 40+ osavõtjaga gambool.

speedi
04.03.10, 11:26
huvipärast küsin, et palju siis eelmine kord oli ?

pikk28
04.03.10, 11:39
eelmine kord oli 25 kuskil, kuid kaks korda enne seda oli 50+.

FreakyJason
04.03.10, 12:20
Mina tulen

ranka
04.03.10, 12:36
kas täna on ikka NLHE? kuskilt nagu jäi meelde ,et PLO

speedi
04.03.10, 12:37
mkm PLO oli pärnu turnal vms.

ranka
04.03.10, 12:41
oh cool aga me vist ei saa tulla.

keijo
04.03.10, 12:43
Tuleks ise ka täna esimest korda siis. Loodetavasti võetakse vastu ;)

kandik
04.03.10, 12:47
kohal

kardpleier
04.03.10, 13:19
in

Codecci
04.03.10, 14:15
vb ka käsi täna, mis seal toimub muidu, kõik kainelt tõsise näoga ootavad ässasid või korralik kärakas käib? ja palju selle turna buyin on

vapsik
04.03.10, 14:47
Väike võimalus on, et järgmine nädal tulen ka.

pikk28
04.03.10, 15:32
vb ka käsi täna, mis seal toimub muidu, kõik kainelt tõsise näoga ootavad ässasid või korralik kärakas käib? ja palju selle turna buyin on
cod kui mina, lepisto, kajamees, kivisaba ja veel kaadrit seal oleme, siis pole küll miskit kainet nägu seal.
mina igatahes lasen täna ka jooki. teiste eest ei oska kosta. purjus näoga ootan ässasid!

pikk28
04.03.10, 15:33
Väike võimalus on, et järgmine nädal tulen ka.
see oleks äärmiselt cool oma nn mentorit silmast silma näha. kui tallinnas liigelda ei oska/ei viitsi/ei taha, siis võin autoga ka järgi käia. öösel ainult ära ei vii, kuna purjakil probably

Codecci
04.03.10, 16:10
buy-in on 300 jah?

pikk28
04.03.10, 16:11
yep

eddi
04.03.10, 16:24
buy-in on 300 jah?

tuled ka siis kohale?

Codecci
04.03.10, 16:37
tuled ka siis kohale?

jep, 2 sõpra tulevad ka

jaagup17
04.03.10, 16:42
Kui keegi Mustakalt autoga, siis PM, kui ruumi on! TY

ranka
04.03.10, 16:49
jep, 2 sõpra tulevad ka

kas need sõbrad, kes türil mente peksid?

Codecci
04.03.10, 16:55
kas need sõbrad, kes türil mente peksid?

ei ole keegi peksnud mida sa ajad

ranka
04.03.10, 16:58
kui mul igav hakkab siis utlen ka miski aeg sinna, saab cashigi panna,.

Codecci
04.03.10, 17:19
me alles mingi 7-7.15 jõuame vast, äkki keegi saab 3 kohta kinni panna, 100% tulijad... võite blindid jooksma panna vms

adam_q
04.03.10, 17:22
a kelle sõbrad viimsis dussmanni turvasid peksid ah?

vapsik
04.03.10, 21:36
see oleks äärmiselt cool oma nn mentorit silmast silma näha. kui tallinnas liigelda ei oska/ei viitsi/ei taha, siis võin autoga ka järgi käia. öösel ainult ära ei vii, kuna purjakil probably

Väga pro. Kui ühe tuttava juures öömaja saab, siis arvatavasti tulen ka.

eddi
04.03.10, 22:45
äge ikka mullimees olla käega QQ :frown: 5 koht ja 4 said raha, yey

Erkki
05.03.10, 00:12
Kes võitis? kes veel finaallauas olid?

pikk28
05.03.10, 09:30
cool oli. lendasin turkalt esimeste hulgas välja ning seejärel kohe cash käima. cashi lasin miski 20.00-02.00, laud oli super cool ja nalja sai kõvasti. tervitaks lepistot, codeccit ja kivisaba. lol. tra pea nii valutab. fk

Codecci
05.03.10, 12:17
päris äge üritus jep, 2=3 rummikoksid ftw

adam_q
05.03.10, 13:43
äge ikka mullimees olla käega QQ :frown: 5 koht ja 4 said raha, yey

eddi on igakord FT-s olnd vist, good stuff!

kip
09.03.10, 17:47
cool oli. lendasin turkalt esimeste hulgas välja ning seejärel kohe cash käima. cashi lasin miski 20.00-02.00, laud oli super cool ja nalja sai kõvasti. tervitaks lepistot, codeccit ja kivisaba. lol. tra pea nii valutab. fk oleksid võinud mind ka siis tervitada:D shipisin sulle korralikult $$$:D

pikk28
11.03.10, 07:43
ez suckoudi tegin jah :D
täna uus turna. kõik mängus!

Codecci
11.03.10, 12:20
käsi vasst

raaids
11.03.10, 16:19
ei tea palju täna rahvast kohale läheb? palju eelmine kord oli?

pikk28
11.03.10, 16:35
eelmine kord oli 42 vist. loodame seekord sama

massiivne
11.03.10, 18:01
Palju buy-in turnale on?

raaids
11.03.10, 18:06
300.-

Madis Very
12.03.10, 09:33
Oli tore lõpuks käia, 2 nädalat pole võimalust olnud.

Kas andres võitis siis ikka lõpuks ära ?
GG

Codecci
12.03.10, 11:05
Oli tore lõpuks käia, 2 nädalat pole võimalust olnud.

Kas andres võitis siis ikka lõpuks ära ?
GGteiseks jäi imo ja väga halb on olla

pikk28
12.03.10, 11:30
lol. mul täna suht OK isegi. 10 originaali ei niitnud eriti.
andres gg!

-andres-
12.03.10, 12:26
Sain even stackid AQ vs J5 sisse ja ei tahtnud tulla, juhtub.

Kajamees
12.03.10, 20:43
Hakkasin tabelit tegema ja vaatan, et miskit ei klapi. Siis aimasin, et finaallaua viimased mängijanumbrid oli ilmselt korraga eraldi pakki pandud. Mul oleks vaja finaallaua järjestus taastada. Olge head, aidake meelde tuletada, siis aan tabeli korda.

Madis Very
12.03.10, 21:59
Hakkasin tabelit tegema ja vaatan, et miskit ei klapi. Siis aimasin, et finaallaua viimased mängijanumbrid oli ilmselt korraga eraldi pakki pandud. Mul oleks vaja finaallaua järjestus taastada. Olge head, aidake meelde tuletada, siis aan tabeli korda.

Ma jäin kolmandaks ja andres teiseks. Rohkem ei mäleta :/.

-andres-
12.03.10, 22:52
Hakkasin tabelit tegema ja vaatan, et miskit ei klapi. Siis aimasin, et finaallaua viimased mängijanumbrid oli ilmselt korraga eraldi pakki pandud. Mul oleks vaja finaallaua järjestus taastada. Olge head, aidake meelde tuletada, siis aan tabeli korda.

Nägupidi tean järjestust, nimepidi paraku mitte.

Erkki
14.03.10, 18:18
See neljapäev peab ennast kokku võtma:D:D Tahaks Lepistole järgi jõuda:D

Kajamees
14.03.10, 20:49
Ma siis järgmise turna eel ja ajal panen tabeli lõplikult kokku.

Keiss
15.03.10, 02:05
Kas millalgi võib oodata järjekordset deepstack turniiri?

Madis Very
15.03.10, 07:17
Kas millalgi võib oodata järjekordset deepstack turniiri?

Kajamees ütles, et 17. aprill on järgmine ! Sweet

vilkar
15.03.10, 10:25
Kajamees ütles, et 17. aprill on järgmine ! Sweet

17. sobib ideaalselt ma siis lumelaua reisilt ka tagasi :D 2-11. aprill Norra trippima lauaga, korra juba kartsin, et samal ajal deepstack aga näe hoopis järgmine nv :D seega sajebiis.

Kajamees mitu deepi aastas tuleb ja mis top 10 punkti kogujat saavad ? või mis moodi sul need süsteemid läbi mõeldud olid? Ja ega pilte eelmiset korrast kuskil üleval pole või ehk sinu käest neid võimalik saada ?

Ootan tagasisidet,

tervitades,

Vilkar

$$$
15.03.10, 20:26
Mis värk teil nende punktidega on? Et ega te auhinna fondist kuhugi finaali või nii raha ei korja?

rasmer
15.03.10, 22:45
Mis värk teil nende punktidega on? Et ega te auhinna fondist kuhugi finaali või nii raha ei korja?

Just nii ongi.

$$$
15.03.10, 23:50
Kui suur osa siis? ja kes sinna finaali saavad? Mõtlen võibolla mingi päev 1-2 sõbraga läbi astuda, tahaks kursis olla ;) .

kuura
16.03.10, 00:36
tervist
kaalutlen ka siin vaikselt, et peaks tulema :)
vara sellest rääkida, aga kas võidusumma antakse sullis kätte või kantakse kuskile neti pokkerikontole või panka või saab ise valida kuidas raha kätte saab?
kas parkimine seal on normaalne?
mäng on ikka regulaarselt 300 eek buy in, freezeout ja kuidas blindide struktuur oleks?
ja millal toimuvad deepstack turnad (midagi siin jõudsin lugeda) ja kuidas nende struktuur oleks?

ette tänades

:p

-andres-
16.03.10, 00:40
tervist
kaalutlen ka siin vaikselt, et peaks tulema :)
vara sellest rääkida, aga kas võidusumma antakse sullis kätte või kantakse kuskile neti pokkerikontole või panka või saab ise valida kuidas raha kätte saab?
kas parkimine seal on normaalne?
mäng on ikka regulaarselt 300 eek buy in, freezeout ja kuidas blindide struktuur oleks?
ja millal toimuvad deepstack turnad (midagi siin jõudsin lugeda) ja kuidas nende struktuur oleks?

ette tänades

:p
Raha sulas.
Parkimiskohti jagub. Vahemärkusena ei ole seal aga kaineid inimesi eriti.
Alguslevelid isegi deep, aga tööpäeva õhtu turna, mis siiski mingil hetkel suht shallow stackide peale läheb.
17.Aprill peaks olema deep stack turna ja see on korralikult deep.

rasmer
16.03.10, 01:54
Kui suur osa siis? ja kes sinna finaali saavad? Mõtlen võibolla mingi päev 1-2 sõbraga läbi astuda, tahaks kursis olla ;) .

Hooaja kokkuvõttes esimene (esimesed) saavad pileti EMV pokkeris või pileteid turniiridele netis. Mina enam täpselt ei mäleta kui suur osa buy-in'ist hooaja lõpu arvestusse läheb.

Madis Very
16.03.10, 07:24
Hooaja kokkuvõttes esimene (esimesed) saavad pileti EMV pokkeris või pileteid turniiridele netis. Mina enam täpselt ei mäleta kui suur osa buy-in'ist hooaja lõpu arvestusse läheb.


250 prizepooli, 25 klubi bankrolli ja 25 rendiks = 300.
Deepi oma ei oska öelda.

adam_q
16.03.10, 12:02
vara sellest rääkida, aga kas võidusumma antakse sullis kätte või kantakse kuskile neti pokkerikontole või panka või saab ise valida kuidas raha kätte saab?

mäng on ikka regulaarselt 300 eek buy in, freezeout ja kuidas blindide struktuur oleks?



+ new user = EMTA agent

kuura
16.03.10, 12:13
+ new user = EMTA agent

naah, jälgi teisi foorumeid, selle kasutaja alt olen päris paljudes foorumites jne.
aga aitäh vastuste eest, usutavasti 25ndal saan tulla, sest neljap. öösel on eestist ära sõit.

vilkar
16.03.10, 15:01
250 prizepooli, 25 klubi bankrolli ja 25 rendiks = 300.
Deepi oma ei oska öelda.

tahaks ka teada, mis moodi selle deepi omaga jäi, et mis arvestust seal pidama hakkatakse.

Neljapäevasel üritusel pole jõudnud viimasel ajal käija jälle, sest kool segab ja vaja seal koolis asjad korda ajada muidu sellega mingi jama jälle... Haridus > Pokker. Suvel õnneks rohkem aega :D

Madis Very
16.03.10, 15:54
tahaks ka teada, mis moodi selle deepi omaga jäi, et mis arvestust seal pidama hakkatakse.

Neljapäevasel üritusel pole jõudnud viimasel ajal käija jälle, sest kool segab ja vaja seal koolis asjad korda ajada muidu sellega mingi jama jälle... Haridus > Pokker. Suvel õnneks rohkem aega :D

Suvel average 80 inimest ? :rolleyes: :D

-andres-
16.03.10, 16:03
Pigem kaldun arvama, et suvel kindlasti vähem, muid tegevusi ka niipalju, et anyway nii tihti ei jõuaks turniirile.

vilkar
16.03.10, 16:18
Pigem kaldun arvama, et suvel kindlasti vähem, muid tegevusi ka niipalju, et anyway nii tihti ei jõuaks turniirile.

vaba aega rohkem aga selle sisustamine eks näib kuidas läheb, enamus aega suvest tööl 2/3 seega suht sama va. kool.

puhkuse ajal ei tea vaatab mis saama hakkab

Keiss
16.03.10, 17:05
Andke aga aktiivselt teada kui deepstack turna kuupäev paigas ja kus regada vms. Lendan sõpradega kohale.

akristjan
16.03.10, 23:05
O_o Keiss sul on sõpru ka vää :)

vilkar
18.03.10, 13:25
kes täna kohale lähevad siis ? mõtlesin ka läbi vaadata pole ammu neljapäeval kohale tulnud

ranka
18.03.10, 14:27
Mina ja -andres- oleme kohal. Krayzie nagu pidi ka tulema aga hetkel info puudub, võtan mingi aeg temaga ühendust.

-andres-
18.03.10, 14:31
Mina ja -andres- oleme kohal. Krayzie nagu pidi ka tulema aga hetkel info puudub, võtan mingi aeg temaga ühendust.
Confirmed.

Putkimies
18.03.10, 17:07
Hakkame ka seltskonnaga kohe liikuma !

ranka
19.03.10, 08:06
MAAILMA MÕTTETUIM TURNIIR :d:d:d::d:d:d:d:d:d:d

AGA CASHGAME ON RASVANE KUNA MINA SEAL ISTU NJA VÄLJA TEEN :d


TEGELT KÕIK FINE AGA JÄLLE PURJUS SIIANI. MEGA :p

vilkar
19.03.10, 11:32
cashsis sai eile jah nalja :D kõik jama calliti ära , bluffida põhimõtteliselt polnud mõttet, sest open raise 50 calliti 3-4 mängija poolt külma näoga maha ....

ja ofkoors, kes olid need mäletavad lumeinimest ka " piu pau"

-andres-
24.03.10, 15:53
Kas edetabel on hetkel peael 25.Veebruari uuendamata jäänud?

ranka
25.03.10, 12:34
KES KOHAL? Mina kohal! :D

kardpleier
25.03.10, 13:27
kohal nagu 5 kopikat