PDA

View Full Version : Pokritubade interface



adam_q
02.12.09, 11:57
Miks pööravad toad nii vähe tähelepanu interface kustomiseerimisele? PS on supernäide valikuvõimaluste pakkumise poolest. Aga Everesti pensionäriroheline felt ja kaardid häirisid niipalju (lauaümbrust sai samas muuta), et lõpetasin seal mängimise üldse. Cake Pokeriga sama lugu.
Milliste tubade interface on teile olnud/on sihuke turn-off, et loobute pelamisest üldse?

Seni mu arust parimad PS, UB ja bWin.

variatsioon
02.12.09, 12:00
Miks pööravad toad nii vähe tähelepanu interface kustomiseerimisele? PS on supernäide valikuvõimaluste pakkumise poolest. Aga Everesti pensionäriroheline felt ja kaardid häirisid niipalju, et lõpetasin seal mängimise üldse. Cake Pokeriga sama lugu.
Milliste tubade interface on teile olnud/on sihuke turn-off, et loobute pelamisest üldse?

Seni mu arust parimad PS, UB ja bWin.

täpselt..
ma ei saa sellest kunagi aru kui mingi suured pokkeri võrgud ei paranada lihtsaid softi vigu???????

ultimatebetis oli vist 3kuud lobbys kirjaviga vms..

pikk28
02.12.09, 12:04
i like roheline PS. AP oli ka suht nuts. ülejäänud, njah, suht okse

nikitheone
02.12.09, 12:04
ftp on ka väga okei

rynno
02.12.09, 15:00
ftp ja stars ikka parimad, teised suht sucks, eriti imeb minumeelest absoluteja trio, mis näeb kohati välja nagu super mario main menu.

Siim
02.12.09, 17:21
ftp ja stars ikka parimad, teised suht sucks, eriti imeb minumeelest absoluteja trio, mis näeb kohati välja nagu super mario main menu.


Trio mini laud on väga kickass imho :)

Unabomber
02.12.09, 21:25
Unibeti soft on nuts imo.
Everesti soft mulle isegi täitsa meeldis...see roheline metsa teema ja mängijate kujud eemaldatud:D
Everestis häiris vaid, et ei olnud auto top-up'i ja timebanki(vähemalt mina ei leidnud)

MrRiver
03.12.09, 01:16
FTP meeldib väga, avatarid ja lauad väga ässad.



Everestis häiris vaid, et ei olnud auto top-up'i ja timebanki(vähemalt mina ei leidnud)


Mind häiris see väga haigelt.

variatsioon
03.12.09, 03:07
Unibeti soft on nuts imo.
Everesti soft mulle isegi täitsa meeldis...see roheline metsa teema ja mängijate kujud eemaldatud:D
Everestis häiris vaid, et ei olnud auto top-up'i ja timebanki(vähemalt mina ei leidnud)

level ikka jh? :D

ma ei ole unibetist hullemat softi näinud.

Rage
03.12.09, 13:31
PKRis saad omale mängija nägu ja riideid jms valida.. aga üldiselt eelistan võimalikult minimalistlikku välimust, ja värvid ei tohi silma kiisata..

variatsioon
03.12.09, 13:42
PKRis saad omale mängija nägu ja riideid jms valida.. aga üldiselt eelistan võimalikult minimalistlikku välimust, ja värvid ei tohi silma kiisata..

suht kõik eelistavad sellist softi aga vaid väga vähesed ruumid suudavad seda pakkuda.. suhteliselt raske on ju halli tausta backgroundidesse lisada -.-

egerth
03.12.09, 14:05
FTP ja PS ongi tänu sellele endale palju mängijad saanud, et softid kiired ja muud vidinad võrreldes teiste tubadega tasemel.