PDA

View Full Version : PSi SNG-de data: Kes mida kasutab?



tolmuahv
02.12.09, 12:48
Olen viimasel ajal PS-s teinud SNG-sid. Vastaste kohta info saamisega on nats keeruline. SharkScope on rubbish (nende uus PSi 'opt-in' süsteem). Ühtegi muud väga adekvaatset kohta pole ka leidnud. Hetkel kasutan ise pokerprolabsi Top Sharki, mis on webis ja tasuta (link: http://www.pokerprolabs.com/topshark/topshark.aspx?tournamenttype=sng )

See näitab küll suht hästi ära mängija avg buy-ini ja winningsi, aga sellega asi piirdub. Ta üritab mingit ratingut ka anda, kus on 2-A ja kuni 5 tärni. Ehk siis A***** on kõige kõvem ja 2* on kõige nõrgem rating. Nt. Groams ja Svenza on seal A*** mängijad. Aga see rating on ikka väga kahtlane minu arvates. Olen leidnud sealt mängijaid, kes on A-mängijad, aga kogu track on 12 SNG-d ja 0 cash finishit. Või eile oli üks K-ratingu vend, ROI oli ca -60% üle 150 SNG.

Kas kellelgi on paremat kohta Starsi SNG-de jaoks? Keegi teab äkki täpsemalt, kuidas see Top Shark oma info arvutab või kui usaldusväärne see on?

Timpz
02.12.09, 14:35
tasuline shark vist parem www.sharkscope.com

tolmuahv
02.12.09, 14:46
Ma lugesin selle kohta nende lehelt. See opt-in süsteem muutub selliseks ka tasulistele kohe kui nad otsustavad selle implementationi ära. Ja vist isegi praegu on võimalik igaühel oma statid SC-s kinni keerata. Eeldan, et enamik rege teeb ka seda.

taasver
02.12.09, 18:12
Headel regularidel pole ju mõtet statte kinni keerata, sest need ju hoiavad teised head regid eemale. :)

Ise just liitusin sharkscope'ga. Enne kasutasin ka seda topsharki. Sharkscope sitaks kiirem ja näitab täpse ROI ära +igast filtrid.

marxiku
02.12.09, 18:24
Keegi teab äkki täpsemalt, kuidas see Top Shark oma info arvutab või kui usaldusväärne see on?

See 2***-A*** peaks moodustuma selliselt, et mis kohal sa platseerud (mingid parameetrid on kindlasti juures). Nt. mainisid ühte venda "eile oli üks K-ratingu vend, ROI oli ca -60% üle 150 SNG", mängib ta ütleme 180 mehe sng'sid ja saab igakord 20nda koha (rahasid saab 18) siis ta on ikkagi "kõva vend" kuna saab alati esimeste hulka(esi 1/9) ja sellest siis see K rating.. Nii olen mina aru saanud.

alaska
02.12.09, 18:25
tasulisega näeb kõikide tulemusi ja kinni pole mõtet tõesti keerata, kui võitev mängija oled.

tolmuahv
02.12.09, 18:27
tasulisega näeb kõikide tulemusi ja kinni pole mõtet tõesti keerata, kui võitev mängija oled.


Palju te selle eest maksate kuus? Kas sealt ka mängijate statte näeb (aggr factorid jms)? Kas seal mingi triali versioon ka on, millega saaks enne tutvuda?

taasver
02.12.09, 18:29
Mina võtsin praegu ainult üheks kuuks 150 searchi päevas, 16$ läks. Tseki ise sharkscope lehelt.
Aggro factoreid ja staffi ei näe

marxiku
02.12.09, 18:34
Mina võtsin praegu ainult üheks kuuks 150 searchi päevas, 16$ läks. Tseki ise sharkscope lehelt.
Aggro factoreid ja staffi ei näe


Kas peab käsitsi ükshaaval nimed siis toksima kui vastase kohta infot tahad? või kuvab sulle kuidagi automaatselt sulle kõikide lauas olevate vastase kohta?

alaska
02.12.09, 18:34
Statte ei näe, aga mõnus vidin on mängimiseks. HU-s on asendamatu minuarust. Näiteks vastane shoveb esimene käsi, vaatan et 6 viimast mängu pähe saanud, 1 minutiliste vahedega ja callin ära A8+ 22+. Pokerstarsis on muidugi keelatud ja pokerstarsis mängimise ajal tulemusi ma seega ei vaata.

taasver
02.12.09, 18:44
Kas peab käsitsi ükshaaval nimed siis toksima kui vastase kohta infot tahad? või kuvab sulle kuidagi automaatselt sulle kõikide lauas olevate vastase kohta?

Käsitsi. Kallima paketiga on HUD ka, aga mina sellest täpselt rääkida ei tea

onuark
03.12.09, 01:46
Kahtlen ka kohati topsharki infos, sest sharkscopes ja topsharkis mu MTT tulemused täiesti erinevad. U NEVER KNOW.

MTT sööb raha, varem ei mõistnud.

vapsik
03.12.09, 01:59
Kahtlen ka kohati topsharki infos, sest sharkscopes ja topsharkis mu MTT tulemused täiesti erinevad. U NEVER KNOW.

MTT sööb raha, varem ei mõistnud.


MTT-de koha pealt peaks vist OPR ju kõige täpsem olema ???

raaids
13.12.09, 14:45
mul pokerprolabs järsku krdi läks lolliks ja graafik näitab nagu ma oleks mgini 900$ otse alla läinud kuigi tegelt ei tohiks olla. Milles võib viga olla ? saadan migni kirja neile?

tolmuahv
13.12.09, 15:05
Pole vaja kirja saata. Kõigil läks lolliks selle nädala keskel. Loeb vaid neid kohti, mis on out-of-the-money. See käib kõigi kohta, kes PS-s mängivad SNG-sid (minu teada). Mu 15% ROI 6.5 SNG-s on nende arust juba ca. 5% saanud. Eile regasin ise end ühe hea regi kõikidesse laudadesse, sest prolabs näitas, et mingi -15% ROI donk. Tegelikult on +10..+15% ROI. Peale seda loobusin nimetatud vidina kasutamisest, pigem eksitab.

raaids
13.12.09, 15:10
nojaa...a ei tea kas taastab õiged tulemused ära ka või mitte

onuark
13.12.09, 19:33
nojaa...a ei tea kas taastab õiged tulemused ära ka või mitte


ega ei tea küll jaa, mu arvates see juba mõnda aega veits mööda. uneverknow.

raaids
13.12.09, 21:15
kas OPRis ei saa sng-de tulemusi kuupäevade järgi vaadata? seal kirjas nagu on et sng tulemused on ka aga ma ei leidnud küll kuskilt. aint MTT-d