PDA

View Full Version : NL10, kas TT näeb floppi?



levis
03.12.09, 15:05
Mis teeksid TT-ga siin ja miks?
statsid:
VPIP, PFR, AF, Hands
3bet, fold to 3bet, CB, fold to flop CB
steal, BB fold vs steal
http://img697.imageshack.us/img697/1658/1kysimus.jpg

masterpuppet
03.12.09, 15:17
Uhh, kui jube laud :)

Aga parimal juhul saad flipi, halvimal juhul vaatab ülepaar vastu. Eriti et vastane veel 50bb. Ei näe ei calli, ega 3bet. Tavaliselt siin foldin. Oleneb muidugi, kui tal just EP mingi 5-8% ei tõsta. Eeldan ikka, et seal ksuagil 3-4% juures see tal.

levis
03.12.09, 15:22
Saab ka rohkem statse:
http://img26.imageshack.us/img26/2061/1kysimus1.jpg

2ssapaar
03.12.09, 15:39
set value peale saab ikka callida ning kuna tema Cbet% on 27, siis ta check-foldib mõned flopid ka

levis
03.12.09, 16:22
Jah, set valuet peaks olema, implied odds ikkagi rohkem kui 12:1 ning kui flop pisikesed ning checkib, siis suure tõenäosusega tal AK. Samas kui maha tuleb Axx või Kxx ja ta checkib, siis Herol väga raske panustada, sest ta võis checkida monsteriga või siis ei foldi oma JJ-QQ.

krt ma ei tea, et miks ma selle käe foldisin :-\

Ämmapets
03.12.09, 22:47
Never ei foldiks seal. Kui setti hitid ja ta ka oma paari nt AK-ga tabab, on tema raha suure tõenäosusega sinu.

rrrr
03.12.09, 23:20
Pole siin lauas miskit jubedat. Hero elab ilmselt blindide varastamisest. Ilmselt foldiks. Sihukese niti chekkimist ma ei usu ilmapeal. Seal chekkimistes on 50% nutsi slowmist.

R1naldo
03.12.09, 23:30
call... sul on 4 krooni vaja callida, et võita tema neljakümne eegune stäkk

nikitheone
04.12.09, 11:35
fold
1. agressori stäkk on liiga väike, et setmineda
2. blindid on shordid, nad võivad pushida ja siis sa pead foldima

Tupsik
08.12.09, 08:38
Calliks kindlasti.

Setmine'iks küll oddsid nirud, kuid saab ka muul juhul võita.
Nagu 2ssapaar ka mainis, siis ta cbet on vaid 27%, seega AK ja AQ ta tõenäoliselt missides checkfoldib.

Madalal flopil samas oma kümnetega lolliks ei tasu minna(kui ta cbetib), sest tal seal võimalikud suuremad paarid ja tühjaga ta tõenäoliselt ei panusta.

masterpuppet
08.12.09, 12:40
Calliks kindlasti.

Setmine'iks küll oddsid nirud, kuid saab ka muul juhul võita.
Nagu 2ssapaar ka mainis, siis ta cbet on vaid 27%, seega AK ja AQ ta tõenäoliselt missides checkfoldib.

Madalal flopil samas oma kümnetega lolliks ei tasu minna(kui ta cbetib), sest tal seal võimalikud suuremad paarid ja tühjaga ta tõenäoliselt ei panusta.


Ei olegi ruumi ju lolliks minna. Iga tema cbeti call vms on juba commited.
Aga miks üldse sellises lauas mängida? Ainult flippaks pidevalt ju?

Sass
09.12.09, 22:18
mina callin up to 4 bb k6ik pocketid preflop.

McFoldberg
09.12.09, 22:53
mina callin up to 4 bb k6ik pocketid preflop.



You, sir, have a serious leak in your game.
Pead alati arvestama enne callimis vastase stackiga (ehk siis implied odds), samuti kui loose/tight ja agressive/passive vastane on, kaasa arvatus ka positsiooni faktor, et kas setmine on üldse kasumlik.

Sass
12.12.09, 16:06
ei tea mängin ranka tabeli järgi.. kui sa ytled et ranka tabel on **** anna talle teada
obv kui vastane mingi 20bb siis ei ja kui mingi 8/6 mees vastas aga mingi 15/12+ 100bb stacki vastu anytme

Ghost0
12.12.09, 16:12
ei tea mängin ranka tabeli järgi.. kui sa ytled et ranka tabel on **** anna talle teada
obv kui vastane mingi 20bb siis ei ja kui mingi 8/6 mees vastas aga mingi 15/12+ 100bb stacki vastu anytme

Ranka tabel ei ole sitt, aga kui callid kõik 4BB betid pf siis see on viga.

Kotkas1000
13.12.09, 19:07
Kas siin ei kehti siis tavaline pot oddside loogika? Seti kokku saamise võimalus flopis on minu mäletamist mööda 1:7,5. Antud juhul on meil implied oddsid 1:11,75. Teoreemi järgi on ju see kindel call? Või olen ma millestki valesti aru saanud? Ja üldiselt on flopatud set nii hästi varjatud kombinatsioon, et üldjuhul makstake sulle ilusti kõik kinni. Nii et implied oddside arvestamine siin peaks olema igati õigustatud. Minu poolt sellises olukorras insta call. Aga võib olla teen ma midagi väga valesti. Ootaks proffide kommentaari.

McFoldberg
13.12.09, 19:10
Kas siin ei kehti siis tavaline pot oddside loogika? Seti kokku saamise võimalus flopis on minu mäletamist mööda 1:7,5. Antud juhul on meil implied oddsid 1:11,75. Teoreemi järgi on ju see kindel call? Või olen ma millestki valesti aru saanud? Ja üldiselt on flopatud set nii hästi varjatud kombinatsioon, et üldjuhul makstake sulle ilusti kõik kinni. Nii et implied oddside arvestamine siin peaks olema igati õigustatud. Minu poolt sellises olukorras insta call. Aga võib olla teen ma midagi väga valesti. Ootaks proffide kommentaari.



Aga sa ei saa iga kord vastase stacki, selles on probleem. Mõnikord kui tal JJ+ siis flopis on ülekaardid ja su set ei saa enda vajalike implied oddse kätte. Samamoodi kui tal AK/AQ peaks olema ja missib... Ning haruharva ka set vs set olukorrad.