PDA

View Full Version : HooaegII - 10. Käsi - Aega Vastamiseni: 18. November, 23:59:59



ranka
18.11.08, 03:19
Villain on donk - 59/11/3.1 - 54 kätt. Kas mängiksite mingi tänava teisiti ja miks? Ja mis käsi on vastasel?

Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BTN: $145.85
SB: $198.00
BB: $217.65
UTG: $209.05
UTG+1: $238.25
MP1: $206.25
MP2: $476.80
Hero (CO): $247.10

Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with A :club: J :club:
3 folds, MP2 calls $2, Hero raises to $10, 3 folds, MP2 raises to $18, Hero calls $8

Flop: ($39.00) 2 :spade: A :spade: 7 :diamond: (2 players)
MP2 checks, Hero bets $33, MP2 calls $33

Turn: ($105.00) 4 :spade: (2 players)
MP2 checks, Hero checks

River: ($105.00) Q :club: (2 players)
MP2 bets $22, Hero calls $22

lebovend
18.11.08, 07:49
Donkeyl võib siin taaskord umbes seitse tuhat viissada kuuskymmend kaks kätt olla.
Mulje jääb, nagu sa oleks poisil mingi pocketi ära crackinud, mida ta ei suuda maha nyyd visata.
Tal võiks käes olla TT, JJ, 99, 88 jms. Aga mina pakun K :diamond: K :heart:


Vot!

surka
18.11.08, 09:26
preflop minreisi pärast paneks tüübi suure poketi peale. QQhittis setti seega seti oleks vasti riveril suurema betio teinud. seega

K :heart: K :diamond:

farik666
18.11.08, 10:15
A :heart: T :spade:

Tuul
18.11.08, 11:35
Kuna preflop minaraise tuli, siis minu jaoks on see kindel suur pocket või äärmisel juhul AK, flopist oleks AK-ga kindlasti c-beti teinud, AA-ga ka, seega jääb järele KK, QQ või JJ; QQ-ga oleks ta riveril suurema panuse teinud ja JJ-ga oleks arvatavasti checkinud, järele jääb KK, millega flopist kartis ässa ja vaatas, et mis sa teed. Kuna sa panustasid, siis ässa kartuses ainult callis ja kui sa turnist järele checkisid, siis riveril tegi väikese panuse lihtsalt sellepärast, et tal on suur pocket.

K :heart: K :diamond:

bounce
18.11.08, 13:02
KK
flopi checki ja flopiässa pärast.

Dzuu
18.11.08, 17:37
K :heart: K :spade:

kollane
18.11.08, 17:43
minule tundub ka et mingi monster. AK ei ole, oleks flopil panustanud raisenud sind, kolmikud ei ole.
KK oleks ta flopil betinud. ning Pf rohkem tõstnud äkki.

pakun kas K :heart: Q :heart:

grigory
18.11.08, 17:46
Pakun A :heart: Q :spade: , kuna see võib vabalt olla ta reraise range. Flopis tsekkis sest uskumatu ta hittis seekord midagi ja hakkas slowplaytama. Riveris panusats seepärast, kuna kartis, et sa võid ka selle tsekkida ja ta tahtis saada valuet.
Ma arvan, et turni tsekk võis isegi õige olla, ma ei tea mis sa tundsid, kui ma loodan et sa tundsid et oled beat. Kui sa oleks turnis AI läinud või suurelt bettinud siis selle käega oleks ta raudselt sind maha callinud ja sa oleks oma papist ilma jäänud.

stennn
18.11.08, 18:03
A :heart: K :spade: sellist wierddonkplay tegijat käe peale panna on küll väga raske sellisel hetkel. Kogu info arvesset võttes võib tal olla any 2 jällegi mu meelest. Tõmbas juhtme kokku küll ausalt öeldes.

Metsapull
18.11.08, 18:07
A :heart: 10 :heart:

Jousou
18.11.08, 19:00
Eh, kui minu ennustus täppi läheb, siis oleks turnil pea kindlalt positsioonist raisinud. Neli turnil oli scare card mõlemale ja vastasel võis vabalt olla nut flush, kuid profiili järgi seda just ei garanteeriks.
Preflop call + miniraise viitavad pocketile või ässale. Mõtted lähevad AQ juurde, kuna vennal oli halb positsioon ja checkis flopis ja turnis, kuid callis pot beti. Riveris tuli lauale Q, mis andis talle kaks paari, kuid flushi kartuses ei pakkunud mees üle neljandiku
Suht mõttetu iba seekord, sest võimalusi on päris palju.
Pakkumine:

A :diamond: Q :spade:

Rage
18.11.08, 20:10
A :spade: K :spade:

Keiss
18.11.08, 20:29
A :heart: Q :spade: Suht kummaline ck-min raise preflopil, aga ju siis see tema arvates õige, et mitte anda sulle initsiatiivi postflopis vms.

Tegelikult oleksin A3-A5 pakkunud vms aga tõenäoliselt ranka ei paneks meile sellist kätt arvamiseks.

Kuigi jah sama hästi võis seal mingid KK - JJ olla ja AK potid ning sel juhul üritas end nõrgana näidata teades sind kui agressorit.

Mina ei oleks midagi muutnud seal käes kuna mast tuli ja pole vaja poti suureks ajada ning samuti pole ässa kikker parim ning kui ta korra ära callis siis midagi peab tal olema eriti kui ta ck-raises sind preflopil. AK tehakse seda vahest seega ck-call alates turnist oleks vast kõige õigem.

Teers
18.11.08, 21:01
T :heart: T :club:

Tarmo
18.11.08, 21:19
Mina fisshhi betiksin ka turnis, kui read on olemas et donk siis ta ei viska oma paari maha ometi mitte ju. Ässale ta kindlasti pihta ei saanud, slowplay'd ka fushiga donk vaevalt et teeks, poisse mutte ja kunne talle pocketina kätte ei topiks, pigem mingid kaks pilti, donk on donk ju :D
Tühja kah pakun talle kümpsid kätte, dongil võivad need silmad suureks ajada küll ju, eriti kui need punased on :)

T :heart: T :diamond:

kivisaba
18.11.08, 21:40
preflop mängust lähtudes tahaks midagi suurt pakkuda aga kindlasti mitte kk pakun Q :diamond: Q :spade:
aga see arg value bet lõpus toob ka teise variandi ehk donkplayed K :diamond: Q :diamond:
ja muidu lajataks turnis ka beti sisse

JanRose
18.11.08, 22:03
K :diamond: K :heart:
tundub küll sedamoodi, et mängis julgelt preflop, flop tõi ässa ja ei raatsinud su beti peale ära seda veel visata, turn su chekc andis talle julgust, river Q ei kottinud teda absull ja proovis poti ära võita sellise hädise raisega

kilu6
18.11.08, 22:04
A :heart: Q :heart:

peokuningas
18.11.08, 22:16
A :diamond: T :spade:
T :heart: T :spade:

ranka
19.11.08, 04:56
Vastus:
Flop: ($39.00) 2 :spade: A :spade: 7 :diamond: (2 players)
MP2 checks, Hero bets $33, MP2 calls $33

Turn: ($105.00) 4 :spade: (2 players)
MP2 checks, Hero checks

River: ($105.00) Q :club: (2 players)
MP2 bets $22, Hero calls $22

Final Pot: $149.00
MP2 shows K :diamond: K :spade: (a pair of Kings)
Hero shows A :club: J :club: (a pair of Aces)
Hero wins $146.00
(Rake: $3.00)

Punktid:
lebovend: 14
surka: 14
Tuul: 14
bounce: 12
Dzuu: 12
kollane: 2
grigory: 2
stennn: 2
Jousou: 2
Keiss: 2
Tarmo: 2
kivisaba: 2
Janrose: 14

Kommentaarid:
Kõige enne tahan vabandada viimastel päevadel hilinenud vastuste pärast. Kahjuks või õnneks jäävadki need ainult vabandusteks, kuna käemängu järgi oma uneaega sättida ei taha, siis kui läheb üle, siis läheb ja need öötunnid ei tapa kedagi IMO.

Küsimuse mängijatele, kes pakkusid AX-i. Selgitage mulle miks Ta ei beti floppi? Ainus loogiline käsi oleks SET, mida ta hakkas slowplayma. Ma ise arvaks, et ta betiks ässaga enamus ajast.

alaska
19.11.08, 10:21
deem, teist korda on mul õige vastus KK, kõige esimene käsi oli samamoodi, aga mõtlesin jälle, et küll ma enne 12 veits vaatan veel üle ja panen vastuse, aga siis tuleb uni....Tilti ajab jubedalt.

farik666
20.11.08, 11:04
Küsimuse mängijatele, kes pakkusid AX-i. Selgitage mulle miks Ta ei beti floppi? Ainus loogiline käsi oleks SET, mida ta hakkas slowplayma. Ma ise arvaks, et ta betiks ässaga enamus ajast.

Enamus panevad muidugi cbeti kohe sisse, aga arvasin et ta käsi on dominated ja hakkas seda kartma..

ranka
20.11.08, 11:25
Enamus panevad muidugi cbeti kohe sisse, aga arvasin et ta käsi on dominated ja hakkas seda kartma..


Kui tal on väike äss, siis ta preflop 3bet on väga halb, kuna nii ta loobki olukorra dominatsiooniks ja reverse implied odds situatsiooniks (võidab väikse, kaotab suure poti)