PDA

View Full Version : Facepoker! SnG & Mtt @ Stars.



Leheküljed : [1] 2

Facepoker
04.12.09, 19:27
GoGo....

mislinn
04.12.09, 19:44
UTG tõstad ranka tabeli järgi nende kätega jh

Facepoker
04.12.09, 19:49
UTG tõstad ranka tabeli järgi nende kätega jh


Siis sain õieti aru.ty

mislinn
04.12.09, 19:50
Siis sain õieti aru.ty


Võta heaks

lenn17
04.12.09, 21:17
Tere Facepoker. Soovitan sul alustada ABC nitistrateegiaga cashi mängimist. Ranka tabel on kõrgemate limiitide teema, lihtsalt juba sellepärast, et ranka ei ole teile õpetanud postflop mängu. Tänu sellele te blowite asjatult seal raha maha.

Ma ei viitsi uuesti siin kirjutama hakata, aga loe strip pokeri päevik läbi, sinna ma kirjutasin jutu ära kuidas kindlalt BRi kasvata. Hiljem kui oskused paranenud why not, ranka tabel on väga hea:), eriti niti limiitides nagu NL50nd.

Ja tõesti, kui keegi veel algajale, ranka tabelit soovitab ma ei tea... ma tahaks.. grr. See on nagu minna NL100 FRi kui BR on 100E. Kui sul joppas siis tore on. Kui sul on postflopi skill olemas why not. Aga algaja alustab ABC nitina ja sealt edasi.

Facepoker
04.12.09, 21:33
Tere Facepoker. Soovitan sul alustada ABC nitistrateegiaga cashi mängimist. Ranka tabel on kõrgemate limiitide teema, lihtsalt juba sellepärast, et ranka ei ole teile õpetanud postflop mängu. Tänu sellele te blowite asjatult seal raha maha.

Ma ei viitsi uuesti siin kirjutama hakata, aga loe strip pokeri päevik läbi, sinna ma kirjutasin jutu ära kuidas kindlalt BRi kasvata. Hiljem kui oskused paranenud why not, ranka tabel on väga hea:), eriti niti limiitides nagu NL50nd.

Ja tõesti, kui keegi veel algajale, ranka tabelit soovitab ma ei tea... ma tahaks.. grr. See on nagu minna NL100 FRi kui BR on 100E. Kui sul joppas siis tore on. Kui sul on postflopi skill olemas why not. Aga algaja alustab ABC nitina ja sealt edasi.


Kui seda teemat lugeda kus ranka tabel on siis seal on juttu selles ,et see sobib nl10 ja madalamale :D
Võtan su nõu kuulda ja loen selle päeviku läbi. Päris donk ma postflop mängul muidugi pole :)
Räägi mulle lähemalt sellest ABC nitistrateegiast?

makz
04.12.09, 21:58
Ma sain enda meelest küll Ranka tabeli järgi oma mängu väga prolt käima, postflop toimib ka hästi. Just tänu sellele tabelile liikusin NL2-st kõrgemale.
Igatahes edu sulle Facepoker!

Facepoker
04.12.09, 22:07
Üks käsi siis vahepeale.
http://www.pokerhand.org/?4948031

Kusjuures peaks mainima ,et esimest korda foldin AA.

Lisan siis veel ,et täna olen kaodanud 3xAA, kuid mitte hullult...Lihtsalt kui tõmban reisi sisse ja keegi callib on flop väga jube. Kui Preflop lükkaks AI siis oleks see -EV, kui saan ainult blainde.

Provoker
04.12.09, 23:21
Turni checkiga sa ei saa vastase käe kohta miskit infot. Alati ei tohi karta kolmandat mastikaarti. Neljanda puhul on asi suht jokk kui endal masti pole.

alaska
04.12.09, 23:57
Turni checkiga sa ei saa vastase käe kohta miskit infot. Alati ei tohi karta kolmandat mastikaarti. Neljanda puhul on asi suht jokk kui endal masti pole.

seal turnis küll bettida ei saa minuarust. Info oli juba flopis olemas, mis vastasel on, J, mastitõmme või mõni pocketpaar, turnis ei saa me valuet mingilt käelt enam, mida me biidime.

Facepoker
05.12.09, 00:53
Tänaseks aitab..tabel hakkab vaikselt pähe kuluma...Hetkeseis siis +8,5$ ja eesmärgist puudu 71,5$!

Facepoker
05.12.09, 16:43
Nii hetkeseis siis 15,8$ ja eesmärgist puudu 64,2$!

Facepoker
06.12.09, 01:06
Täna siis väikene swong...+5,4$ ja eesmärgist puudu 74,6$...
Tänased kaotused siis KK vs AA, AA vs kaks paari jne...Aga ikka tuleb ette.

-andres-
06.12.09, 01:21
Tere Facepoker. Soovitan sul alustada ABC nitistrateegiaga cashi mängimist. Ranka tabel on kõrgemate limiitide teema, lihtsalt juba sellepärast, et ranka ei ole teile õpetanud postflop mängu. Tänu sellele te blowite asjatult seal raha maha.

Ma ei viitsi uuesti siin kirjutama hakata, aga loe strip pokeri päevik läbi, sinna ma kirjutasin jutu ära kuidas kindlalt BRi kasvata. Hiljem kui oskused paranenud why not, ranka tabel on väga hea:), eriti niti limiitides nagu NL50nd.

Ja tõesti, kui keegi veel algajale, ranka tabelit soovitab ma ei tea... ma tahaks.. grr. See on nagu minna NL100 FRi kui BR on 100E. Kui sul joppas siis tore on. Kui sul on postflopi skill olemas why not. Aga algaja alustab ABC nitina ja sealt edasi.

What, see Ranka tabel on reaalne nittimine ju, miks see ei peaks sobima microsse?

lenn17
06.12.09, 11:13
Neile, kes HUDi ei kasuta. On probleeme floppi mängus. Turnis ei osata enam muffigi teha. See on teile:

AA, KK <- preflop kui ühtegi limparit ei ole siis 5BB, limparid ees 2 siis 6BB kui veel rohkem pane 8BB. Ees on mingi väike tõste siis tõsta see tõste 5-6x üle sõltuvalt sellest ka kas keegi on juba jõudnud callida. Ees korralik 5-6BB tõste ning ühtegi calli pole siis lihtsalt reis. Kui üle 2 calli siis pole muud teha, kui allinn ära lükata. AA ja KK on sul eesmärgiks turnis kõik oma nupud sisse saada. Välja arvatud floppide korral kus 3 masti kaarti maas, ning sul pole ühtegi vastavast mastist kaarti või QJT flop või KJT flop ja sul setti pole.

QQ-ga <- talitled nagu AA ja KK-ga, aga kui ees korralik tõste fullstacki poolt, siis calli, ees on mingid lisaks callijad siis jääb see tunde küsimuseks kas paned raise otsa või mitte. Aga meelde tuleb jätta et see pole allinni käsi. Tõstsid UTG oma QQ-ga, flop Axx said 2 calli ka. Siis see pole koht kus C-beti lasta. Jäta meelde, et kui flop ei sobi sulle, siis C-bet lase ainult 1-1 olukordades flopis. 2 inimest on 2x raskem potist välja ajada. Sama olukord flop J :heart:T :heart:2 . Ülekaarte pole runner runnereid võid ka siin kokku tõmmata ja igatahes tuleb panna natuke alla poti C-bet, turnis näiteks ei tule ja üks vastane foldib, siis 2/3 sellistest olukordadest oled sa tugevalt ees ja ilus koht nuppe panna ikka allinn pole ka paha aga drawid võivad maha visata.

JJ-22 <- nende kätega sa ainult setmainid. Flopis pihta ei saa siis fold, lihtne.

AK - ei ole jälle allinni käsi, va mingi ime shortide allinnide ära callimiseks. Preflop tõsta nagu AA KK QQ-ga. Madalad tõsted preflop üle raiseda, 5-6BB tõsted ainult callida. Olid esialgne tõstja said 1 calli flop mööda siis teed C-beti 2/3 potti. Turn abi ei too A,K masti tõmmete, auku rea vms näol, siis tsekk fold. Flopis Axx hea nuppe panna. Võid meelde ka jätta et näiteks su AA KK satuvad palju tihedamini setide otsa kui AK, seda lihtsalt sellepärast et AA-ga keegi ei setmaini ju ning üks A sinu käes samuti. Ehk kui flopis on A ole lahke turnis tahaksid nupud kõik sisse saada. Kui flopis K sama lugu proovid nupud teha.

AQ - madalat tõsted raise üle, kui tehakse sulle veel reraise siis insta fold. Ees korralik tõste 5-6BB foldi. Ära hakka oma elu raskeks tegema sest kui flopis Q siis on foldimine ikka nii raske.

Kõik muud käed on FOLD, mängid SC jms ainult BBlt kui tõsteid ees pole või mingi min reis ja kari callijaid.

* Madalad PF tõsted 2-3BB.
* AK QQ ei ole allinni käed.
* JJ-22 ainult set mainid, ei calli cbete ära.
* Ei C-beti kui sul AK flopis pihta ei saanud ning 2 calli oli vähemalt.
* Ei C-beti kui KK QQ flopis A ning 2 calli oli vähemalt.

Nüüd räägime Ax suiteritest. Nende kätega alates mid pos kui tõstet ees pole limpad. Kui saad masti tõmbe siis panustad kui vaja flopis allinn minna ning 2 inimest nupud teinud, tee sina ka, muidu laud ei tohiks paardunud olla. Saad ässale pihta siis fold kui läheb actioniks, said 2 paari tõstad. Juhul kui tehakse mingi imelik 2-3BB tõste ja on näha et palju rahvast tahab floppi näha siis call. Turnis tuleks samuti panustada kui masti kokku ei tule, kui flopis peaaegu pott siis turnis pane samapalju kui flopis.

* Kõik muud käed on fold fold fold, PSis teil hea lasta 10-15mne aknaga sellist haiget niti stiili õhtuti ja nädalavahetusel. Kasum garanteeritud!
* Mängid 2-4 aknaga ja on igav ja tahaks mingit ime mängu tegema hakkata 9Js jne siis ei ära hakka.

Midagi jäi kindlasti puudu ja arusaamatuks. Põhi point peaks aga kirjas olema. ALGAJAL POLE MÕTET MADALATES LIMIITIDES tõmmelda asjatult.

RANKA TABELI PLUSSID ja miks seda kasutatakse.
+ BLINDID BLINDID tohutu kopikas, kes senti ei korja see eurot ei saa noh. Mõtekam alles kõrgemates limiitides.
+ Set mainerid on su lemmik sõbrad, sest enamasti nad flopis foldivad.
+ Regularid pole täistohmanid, on vaja oma mängu raskesti loetavaks teha. Sest muidu nad ei maksa midagi sulle kinni.
+ Pidev tõstmine ajab fishid närvi ja nad tahavad oma saast kaartidega su käed täiega kinni maksta.
+ Isoleerimine.

Miks RANKA tabel ei toimi algajate käes.
- Ei ole HUDi või ei oska seda kasutada
- Ei oska foldida ega ei jõua vastaseid jälgida kui pole HUDi
- Madalates limiitides on palju shortisi, liigagi palju.
- Kõike vapsee slowtatakse preflop
- Tihti tuleb väga palju calle ja flopis raske otsuseid teha, eriti algajal

Facepoker
07.12.09, 21:53
Hetkeseis siis +24$ eesmärgist puudu -56$...
Eesmärgiks oleks vaja saada kokku 80$ ,et omale osta HEM ,et saaksin oma cashi mängimisele parema tulemuse.
Siis saan näidata teistele graafikuid ja värke ,et teil oleks minu blogi huvitavam lugeda.
Hetkel mängin siis Lenni ja Ranka tabelite seguga. Päris hästi toimib.

Mängin siis Starsis ja Triobetis..aga lähipäevadel kolin starsi ära ilusti.
Starsi kasutaja Kallepops...Kui keegi tahab võib mu HEMi eesmärki toetada mõne sendisega...Kui ma arvan ,et ma vb järgmise nädala lõpuks saan selle 80$ kätte. Kui muidugi hirmsaid bad beate ei tule..ptüi ptüi ptüi kolm korda üle vasaku õla.

Päikest (:

alaska
07.12.09, 21:56
Kas HEM small stakes versioon odavam ei ole? 55$?

Facepoker
07.12.09, 21:58
Kas HEM small stakes versioon odavam ei ole? 55$?


Kuule vaatasin jah, aga ma arvan ,et mõtekas oleks kohe see pro variant võtta siis
ei pea pärast modima?

alaska
07.12.09, 21:59
ei ole mõtekas, kui nl100 jõuad siis maksad juurde, enne piisab tavalisest versioonist.

vapsik
07.12.09, 21:59
Ma võtaks selle smalli parem, vaevalt et Sa lähemal ajal NL-100s mängid.

leits
07.12.09, 22:00
ma võtaks .. kui tilti lendad ja suurde limitti raiud oleks ikka abiks

Facepoker
07.12.09, 22:03
ei ole mõtekas, kui nl100 jõuad siis maksad juurde, enne piisab tavalisest versioonist.


Okei selge siis asi otsustatud, puudu eesmärgist siis 31$...Ma arvan ,et nl100-sse ei pressi ma niipea :D

Facepoker
07.12.09, 22:35
hea näide heast tasemest.

http://www.pokerhand.org/?4957380

K2snakas
07.12.09, 23:17
veel lihtsam ja odav tuleb, kui leiad kellegi tuttava või s6bra kellel kh hemi pole ja saate kahepeale võtta tuleb poole odavam:)

Facepoker
07.12.09, 23:34
veel lihtsam ja odav tuleb, kui leiad kellegi tuttava või s6bra kellel kh hemi pole ja saate kahepeale võtta tuleb poole odavam:)


Pole hullu ega see summa nii suur ka pole ,et peaks seda nyyd kellegagi jagama...kahjuks minu tutvusringkonnas ei mängi keegi pokkerit eriti..

Facepoker
07.12.09, 23:55
Aitab siis tänaseks, vihtusin starsis 500+ kätt ja seis siis selline +33,35$ ja HEMist puudu -21,65$.
Pole paha, täna maksti siis ilusti jälle top pairid ja setid kinni...
Arvatavasti nüüd grindin oma HEM-i raha Reede,Laupäeva ja Pühapäevaga ära kui hästi läheb...Vahepeal tegemist ja ei hakka pokkerisse trügima paar päeva...

Kuskil muidu cashi saab ka trackida?

nikitheone
08.12.09, 10:08
pokertableratings.com'i mõtled?

K2snakas
08.12.09, 15:56
Pole hullu ega see summa nii suur ka pole ,et peaks seda nyyd kellegagi jagama...kahjuks minu tutvusringkonnas ei mängi keegi pokkerit eriti..


lihtsalt kui sul 2 arvutit pole ja saaksid poole odavamalt nahhui rohkem maksta siis?
vb on foorumis keegi, kes tahaks kh omale hemm osta:)
ma küll uuriks.

Facepoker
08.12.09, 16:13
lihtsalt kui sul 2 arvutit pole ja saaksid poole odavamalt nahhui rohkem maksta siis?
vb on foorumis keegi, kes tahaks kh omale hemm osta:)
ma küll uuriks.


Kusjuures tegelikult on mll kaks arvutit kah :D Läppar ja lauakas :D

K2snakas
08.12.09, 16:14
Kusjuures tegelikult on mll kaks arvutit kah :D Läppar ja lauakas :D


ja kui mängid m6lema taga, siis küll parem ainult endale võtta:)
saad mõlemas kasutada:)

Facepoker
09.12.09, 10:44
Nii okei ostsin omale HEMi ära, vaja nyyd ainult abistavaid linke kust saaks teada kuidas asi töötab :D

Facepoker
09.12.09, 13:21
Präegune graafik siis.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAANN6M7cAEWdkXGNs77JI935eKNeWqMkh3VssFkEt3dqTbP 8_RGwGyfW5eDP4mjswUsSg_gOgZl25acLDHHNAS48Am1T1ULxm fshSkgPDAf-8OOjyPRvOEGHz.jpg

Ja võib-olla oskab keegi selle järgi mu mängu kohta midagi kosta?

http://images.orkut.com/orkut/photos/OQAAALEiTLDo2dMmER8qWkV1AorpIT38L-WAOrRDxPmXwxlOzhZnPyC8VS0s_QounCgM3G4j3NJgnCO6yA8X bb26wF0Am1T1UHwvkJ9CPVXU723dqidDlVfgUpRY.jpg

Jennifer
09.12.09, 20:19
Käsi on sul veel liiga vähe, et midagi kindlat õelda. Kuskil 10k käe juures postita uuesti:)

Aa. Sul on ju HEM.Kasuta leakbusterit sellel. See aitab täitsa okeilt!:)

Facepoker
09.12.09, 21:07
Käsi on sul veel liiga vähe, et midagi kindlat õelda. Kuskil 10k käe juures postita uuesti:)

Aa. Sul on ju HEM.Kasuta leakbusterit sellel. See aitab täitsa okeilt!:)


Nojah see HEM on mll nii tutikas ,et ei oska veel sellega midagi peale hakata :D

K2snakas
09.12.09, 21:35
käsi v2he jah, aga limbid liiga palju!

Provoker
09.12.09, 22:14
Tundub et mängid natuke palju käsi nii madalal limiidil. Vpip peaks suht ok olema ka 12-13 juures. Ja enamjaolt ikka tõstega potti mitte limpides.

Facepoker
11.12.09, 16:51
Vb oskab keegi mulle öelda mida ma peaksin HEMi kasutamisel vaatama...Ja mis need numbrid mulle seal ütlevad(tähendavad)...Võhik selle programmi kohapealt.

alaska
11.12.09, 18:35
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,47.0.html


siin teemas on paljudele küsimusestele vastused olemas, loe läbi ja küsi siis täpsemalt.

Facepoker
11.12.09, 22:41
Väike vahegraafik...õige natuke veel ja siis proovin NL5-e.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAA6PDNg2zGhDqUQh3e15Z1_xz-RptUfQEmjcjutqUNbcKdA2T--GKb1xA2EZJyJhGWUPyuKc_NoQNCnzSjWG7-sAm1T1UCU-dBy6tdg9Hnv3qu5InzfgVysj.jpg

nikitheone
11.12.09, 22:53
päris hea graafik.
kuda sul eile läks?

Facepoker
11.12.09, 23:03
päris hea graafik.
kuda sul eile läks?


Tänud
Kuule eile läks suhteliselt tasakesi, kui pokkerit silmas pead.
See mll muidu alltime graafik NL2s. 5K kätt olen mänginud ja cash mulle hirmsat moodi meeldib. Olen muidu koguaeg turnasi mänginud ja pole cashile suuremat rõhku pannud aga nüüd pühendan oma aja täielikult cashile.

nikitheone
11.12.09, 23:06
kus saidil mängid?

Lutzky
11.12.09, 23:08
meeletu volüüm

Facepoker
11.12.09, 23:08
kus saidil mängid?


Stars ikka.

Facepoker
13.12.09, 01:03
nonii...Sai siis natuke käsi läbi aetud..
Graafik käib ka ülesse ja alla (:

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAALEmX1JqCVeeSbQ1_Ga0YcnY1fAgz7r1F8MUVO0wIZCZb8 TIdpVJ9H7baxHHc-K5mv_C7OEVV-_virRzGz1fszYAm1T1UAmaBDi3qv_SFbSMt5VfJDEZ0J7u.jpg

Facepoker
15.12.09, 17:47
Nii vahetasin tuba ja hakkasin seal mängmia NL4ja.

Väikene graafik ka siis peale esimest sessi.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAABXRth1Tbqezyuj_M8zNiNQNwS2R9X35eIGQfGrwOw01Ce 7VjL-5KOOlBocMYKc8tPbVfRXCdrg9hrsQl05DYe8Am1T1UCSgwpfBM ZMdDTKaFiMQ0EOPebNb.jpg

Owner85
15.12.09, 19:03
sa lased enam vähem ranka tabeli järgi?

Facepoker
15.12.09, 19:24
sa lased enam vähem ranka tabeli järgi?


Enam vähem jah :)

Owner85
15.12.09, 19:30
100% seda järgida oleks ja nuts,sest ikka tekivad kiusatused :D

Facepoker
15.12.09, 19:34
100% seda järgida oleks ja nuts,sest ikka tekivad kiusatused :D


Ei tea ma ikka lähtun sellest tabelist ,eriti tähtsad on ka veel tõsted...vaata need üle ja ära lase ennast kiusata :D siis peaks okei olema.

Lasin siis tunnike veel 8 sa lauaga ja tulemus muutus selliseks.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAOBQJwbw8QIoR61VVp8L9TfZYHoWq6-oU5MEfjvmzQ-gVDQyRPkWXWqFnLIXUBleKIv9lApJNNtRydPn8Qrp7U0Am1T1U BrnQJHqllaUnMObzwiRtGdBjhAD.jpg

ja statsid

http://images.orkut.com/orkut/photos/OQAAAE9CPdrdqHMV-UZMj7MXS6ppDmxcB5l98km0DRXRBcuHnF5z2uT7SharXEbrij2 m0QD5-QG6wLsoAts14Q1KobwAm1T1UKdrvzpUzzhru9nR_K7IkmIQGFn i.jpg

Cash87
15.12.09, 20:09
Kaotatud potte lihtsalt pole? :D mingi 3 tükki 1500 käe peale :D

Näita oma graafikut showdown ja nonshowdown winningsi joontega ka :P

Facepoker
15.12.09, 20:34
Ise nüüd ei jälginud seda kas kaotasin potte või mitte, kui statsid nii näitavad siis nii oli :D

Soovitud graafik siis

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAADSBHRqM6PitkgZuIKWBtt4dwWYWzpG9Ng4_MKkRLLDN_z zJ8Df0o-30EpDPgTZJUme-5Zym0Murq_hHxmelPfMAm1T1UFvg2XBPkFJy4PhLpoblCUoAQv we.jpg

lennuk
16.12.09, 00:23
tundub et sa oled oma mänguga väga õigel teel ,ja käte arv ka suht suur.ise edenen samal limiidil kordades aeglasemalt kui üldse edenen
jõudu ja jaksu ja lucky riverisse :)

Facepoker
16.12.09, 13:09
Nii eile õhtu(ööse) ei olnud eriti und ja grindisin paar tuhat kätt ära ja tulemus siis selline.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAALcNgM2X40OrwJ1xJvmjYxhKETcd1uiSgnD7qJF6aBLPbu atvJTFOUOMDv5cFxMnli16Ay_dnagrRZtqtFKdkP8Am1T1UOch dRA_pkw4X13mK-QmdPHEe0Is.jpg

Jennifer
16.12.09, 14:23
Ma ei saa pihta, kuidas sul nii hästi läheb :/
Minu graafik jookseb aint allapoole, kuigi teen ka ranka tabeli järgi :S

Lutzky
16.12.09, 14:27
Ma ei saa pihta, kuidas sul nii hästi läheb :/
Minu graafik jookseb aint allapoole, kuigi teen ka ranka tabeli järgi :S


sooline diskrimineerimine, obv

Facepoker
16.12.09, 14:41
Ma ei saa pihta, kuidas sul nii hästi läheb :/
Minu graafik jookseb aint allapoole, kuigi teen ka ranka tabeli järgi :S


tee video oma mängust...vb leiab selle kaudu leake...

Jennifer
16.12.09, 14:48
Mõtlesin ise ka selle peale, et peaks tegema.
Tegelikult on see üsna hea mõte.
Usun, et annab katsetada!:)

Facepoker
20.12.09, 09:01
"Plaanin osaleda 22. detsembril toimuval http://ee.pokernews.com freerollil Triobetis"

:)

Facepoker
27.12.09, 11:40
Vahepeal sai siis jõuludega tegeleda ja nüüd natuke sngsid taotud.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAALLtPf1TBYuxMRKdwNDC210h9QIFlueDSuZ2WVKhp_F1Qz CiLV7h6ptiNliLSNgK2G1vWccH-NeMb08EuY88LywAm1T1UFAEvRcmetSEoyvQ7lWggiO8YkHF.jp g

Täna panengi rohkelt volüümi starsi sngdele.

Facepoker
28.12.09, 09:03
Sng-d sakivad :D
Avastasin eile 6-max cashi...Päris hea tegin eile 11-16 lauda korraga ja kannatab beatida seda küll blindidega 0.02-0.04...Õhtul viskan väikese graafiku ka :)
Kellegil muidu 6max-i kohta mingeid nõuandeid on anda või midagi sarnast nagu Ranka tabel? :)

ristijeesus
28.12.09, 09:54
Loe see läbi: http://solaine.free.fr/fees6max.pdf

Facepoker
28.12.09, 11:03
Loe see läbi: http://solaine.free.fr/fees6max.pdf


Tänud töötlen õhtu selle teksti läbi...päris hea kirjatükk ;)

Facepoker
28.12.09, 19:19
6max ruulib :D
Kuidas muidu hemis saab graafikut filtreerida päevade kaupa?:P

Väike 6max-i graafik ja statid...
PreFlop reis on natuke madal ,kuna ei pidanud eriti vajalikuks väikseid paare reisida. On see väga suur viga? 22-99?

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAH3di8T7iqBZEXUcp13E5OxwmQ5SovVA8XU5LGrcnq-40BSCHtWRCcIzdlWGcXdtVqVek2xdwlEcC9QP_zY5hAMAm1T1U F0I2FsaLB2yHjlayULSt8K08nnt.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/OQAAALQm9kRO6bIvOlZ8lA7gu9f9XfF9CMGOVUFMkdrN41XWnY PYMrmmpRETNcyFPiSFGCzki-A5rU-MVhw4mfWKrJEAm1T1UKHVO4pOw8BNA5Cjo03I6fLaLK_Z.jpg

Facepoker
31.12.09, 13:30
Ma olen ikka eriline Tildi kunn...tagusin eile kogu oma väikese Bankrolli maha sng-ga...
Alles jäi 10$ mida peab hakkama nyyd kasvatama....

Mängin nüüd täielikku nitti..FR cashi.
AA-KK 4xBB +1BB per limpar...
QQ preflop 3xBB +1BB per limpar...
22-JJ setmainin..
KQ,KJ preflop fold...
Axs limbin kui ees pole tõsteid
Aga kuidas mängida AQs,AQo,AJs,AJo??

flipmachine
31.12.09, 13:34
sul kindel süsteem siis, heade kätega rohkem ja kehvade kätega vähem panustada..tahaks sinu vastu mängida 8)

Facepoker
31.12.09, 13:35
sul kindel süsteem siis, heade kätega rohkem ja kehvade kätega vähem panustada..tahaks sinu vastu mängida 8)


Kehvasi käsi üldse ei mängi :D

Aap keegi võiks visata väikse protsendi selle kohta ,kui suur on võimalus ,et preflop sinu KK vastas on AA?

Facepoker
01.01.10, 12:17
Ilusat uut aastat kõigile!

Keegi gämbleritest omale autosse tümakat ei taha?
http://noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=45&id3=547
http://noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=126&id3=1967
http://noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=89&id3=2018
http://noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=147&id3=1505

Annaks väikse raha eest ära...

Facepoker
04.01.10, 18:17
Täna siis avastasin ,et mll Party pokkeris mingi 0,7 dollarit :)
Tegin väikese sessi sellega ja hetkel seis 6$ :)

Isu mängida on jubedalt aga mida pole pole Bankrolli..loodame ,et selle 6$ kasvatamine läheb nüüd ilusti ja ei hakka tilditama.

Tänase päeva graafik siis.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAALX-OWUaMoILArWLd3g1TqSO-z8Tq75x-IP_ZZ3rowkRcIxot0y5JisjL8bFKyhZgCdeQy_tPY7NklW_zMt 1l0IAm1T1UF0iiazECTcpBXoJSTU4cF0Yxk4D.jpg

Paar suuremat kaotust siis ka..

No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP3 ($2.10)
MP2 ($0.57)
Hero (CO) ($1.40)
SB ($1.98)
UTG+1 ($3.72)
MP1 ($0.40)
Button ($1.73)
BB ($2.87)
UTG ($0.91)

Preflop: Hero is CO with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif
UTG calls $0.02, 4 folds, Hero bets $0.06, Button calls $0.06, 2 folds, UTG calls $0.04

Flop: ($0.21) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (3 players)
UTG bets $0.04, Hero raises $0.16, Button calls $0.16, UTG calls $0.12

Turn: ($0.69) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (3 players)
UTG checks, Hero bets $0.66, Button calls $0.66, 1 fold

River: ($2.01) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (2 players)
Hero bets $0.52 (All-In), Button calls $0.52

Total pot: $3.05

Results:
Button had 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (three of a kind, fours).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (one pair, Aces).
Outcome: Button won $2.90


No-Limit Hold'em, $0.02 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($1.33)
Hero (BB) ($1.67)
MP2 ($2.57)
CO ($0.48)
Button ($2.44)
SB ($0.38)
MP1 ($0.46)

Preflop: Hero is BB with Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif
UTG calls $0.02, 3 folds, Button calls $0.02, SB calls $0.01, Hero checks

Flop: ($0.08) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (4 players)
SB checks, Hero checks, UTG checks, Button checks

Turn: ($0.08) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (4 players)
SB checks, Hero bets $0.08, 1 fold, Button calls $0.08, SB calls $0.08

River: ($0.32) Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (3 players)
SB checks, Hero bets $0.31, Button calls $0.31, 1 fold

Total pot: $0.94

Results:
Button had Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, Queens and Jacks).
Hero had Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (two pair, Queens and nines).
Outcome: Button won $0.90

Facepoker
04.01.10, 19:32
Lisan yhe käe veel mis just juhtus...

No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG+1 ($1.85)
UTG ($1.43)
Hero (SB) ($1.49)
BB ($0.45)
MP2 ($1.20)
CO ($2.26)
Button ($0.50)
MP1 ($2.30)

Preflop: Hero is SB with Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
1 fold, UTG+1 calls $0.02, 1 fold, MP2 calls $0.02, CO calls $0.02, 1 fold, Hero bets $0.15, 3 folds, CO calls $0.14

Flop: ($0.38) 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Hero checks, CO checks

Turn: ($0.38) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Hero bets $0.37, CO calls $0.37

River: ($1.12) 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players)
Hero bets $0.96 (All-In), CO calls $0.96

Total pot: $3.04

Results:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (two pair, Kings and fives).
CO had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (three of a kind, fives).
Outcome: CO won $2.89

Facepoker
06.01.10, 17:22
Nii eile sai natuke mängitus paarsada kätt ja täna natuke.

0.7$ on saanud siis 21.25$ :)

Tänane graafik.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAANaX-Zde7kfO2NM0vvpkDoGqqOUmCWWZibS6BT-JqztiqmT6Z-kTnLAmx4L9y7fDGL6wvwsCAPnZECQZaXadBkoAm1T1UAFqzY1E Y3z00kEPIdH7fiS83Yxt.jpg

Facepoker
08.01.10, 08:21
Nii..vahepeal olin langenud on BR-ga kuskile 14$ kanti aga siis hakkasin eile mängima...Lasin NL2-s mingi 2000 kätt ja põhimõtteliselt mingi 0.70$ kasumit. Siis võtsin kolm lauda NL4ja ja ühe laua 10 matsi pl omaha turniiri...Cashis tuli natukese ajaga 6$ ja obv ma panin omaha turna kinni( +4daala... Hetkeseis siis 23$

NB: Mängisin Omahat esimest korda..aga olin lugenud selle kohta natuke ennem :D

seep
08.01.10, 14:16
Madalate limiitide Omahas on tase nõrgem kui NLHEs

kuco
08.01.10, 14:20
Madalate limiitide Omahas on tase nõrgem kui NLHEs


sama on ka keskmistel või kõrgematel tasemetel

Facepoker
09.01.10, 22:46
Nii kandsin siis rahad FullTilti...

tegin väikese sessi NL5te, kuna NL2 on seal selliseid akateemikuid täis ,et ise ka ei usu :D
NL2 võimatu biitida seal..

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAEp5jiBwxqG3QNDjHbhaLhkeWWXvnz2IwFKAzDoSBCFO-zD_7DNPvDIJ-RkxthbmROTwm4z8T_5JZy0wcpAivZgAm1T1UGSGuuH4s7gtg-n1nsXNA11hWGCE.jpg

seep
09.01.10, 23:46
Never use the word: "võimatu"! Sa pole harjunud lihtsalt. ;) Although, ma ei tea mis olukord FTP NL2s on... Äkki valgustad mind? Muide, nice run NL5!

Facepoker
10.01.10, 00:19
Never use the word: "võimatu"! Sa pole harjunud lihtsalt. ;) Although, ma ei tea mis olukord FTP NL2s on... Äkki valgustad mind? Muide, nice run NL5!


Nagu ma aru olen saanud siis seal Full Tildis kõik õpivad selles akadeemias wms mis seal on ...siin nad on NL2 kohta kõik kuidagi hüüber prod...Kõik lauad on 0,4$ vendasid täis ja ootavad häid käsi...FT soft on eluhea ja arvan ,et ei selles pole asi ,et pole harjunud...NL2 tegin mingi 2K+ kätt ja suutsin selle ajaga kaotada mingi 5BI ...Ronisin siis kõrgemale ja palju lahedamad vastased... Muidugi 2K+ käsi on väike sämpel aga nahui taielda seal NL2 ,kui Nl5 istub paremini :)

seep
10.01.10, 00:28
SSerid pole prod, lihtsalt kasutavad matemaatikat ära, grindivad oma freelolilt saadud 2$ üles... suht nitland teisisõnu siis?

ristijeesus
10.01.10, 08:12
Ehk lähevad FT-s nüüd asjalood paremaks kuna min. sisseostu tõstetakse 40bb-ni ja kolivad SS-id kuhugi mujale või muutuvad MS-iks (mediumstäkkeriteks). Kaalun ka just selle otsuse tõttu FT-sse kolimist.

Facepoker
10.01.10, 09:09
Ehk lähevad FT-s nüüd asjalood paremaks kuna min. sisseostu tõstetakse 40bb-ni ja kolivad SS-id kuhugi mujale või muutuvad MS-iks (mediumstäkkeriteks). Kaalun ka just selle otsuse tõttu FT-sse kolimist.


Kasu oleks sellest kindlasti jah...Väga Nitine on see NL2 seal jah.

Facepoker
21.01.10, 22:54
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic3247/

Kui kedagi peaks huvitama.

lenn17
22.01.10, 02:05
Ma mäletan, et sind ma korra juba steikinud olen. Probleeme sinuga ei olnud, ja vaikselt oled arenenud ka nagu näha.

Ostaks siis 90$ eest osakuid, kokku 3. Kuna ei oma kontot FTs siis kannaksin raha pangaülekandega. Igaksjuhuks saada oma nimi ja pangakonto nr. mulle postkasti.

raidov
22.01.10, 03:33
võtaks ka 50$ eest, aga Full Tildis ka raha pole, saaks starsi või kontole kanda...

Facepoker
22.01.10, 12:14
Ma mäletan, et sind ma korra juba steikinud olen. Probleeme sinuga ei olnud, ja vaikselt oled arenenud ka nagu näha.

Ostaks siis 90$ eest osakuid, kokku 3. Kuna ei oma kontot FTs siis kannaksin raha pangaülekandega. Igaksjuhuks saada oma nimi ja pangakonto nr. mulle postkasti.


90$ eest saad 9 osakut...ühe osaku hind 10$!

Facepoker
22.01.10, 12:14
Lenn17 - 9 osakut 90$ Broneeritud
raidov - 5 osakut 50$ Broneeritud

Vaba 16 osakut 160$

Kui kogu kamp koos siis saadan teile oma konto nri.

Facepoker
22.01.10, 13:07
Lenn17 - 9 osakut 90$ Broneeritud
raidov - 5 osakut 50$ Broneeritud
ragzag - 5 osakut 50$ Broneeritud

Vaba 11 osakut 110$

lenn17
22.01.10, 13:46
Pekki, ma pean prillid omale ostma midagi lugesin siis vast valesti. Alguses arvasin et ... ma isegi ei mäleta hommik oli noh.

ragZag
22.01.10, 13:49
Nii Tarmo on ülejäänud osakud ära võtnud, varsti läheb siis asi käima!

Facepoker
22.01.10, 14:23
Lenn17 - 9 osakut 90$ Broneeritud
raidov - 5 osakut 50$ Broneeritud
ragzag - 5 osakut 50$ Broneeritud
Tarmo182 - 11 osakut 110$ Broneeritud

Diil müüdud ja kui rahad käes siis arvatavasti hakkan homme pihta. Vb juba täna.

Facepoker
23.01.10, 09:54
Lenn17 - 9 osakut 90$ Makstud
raidov - 5 osakut 50$ Broneeritud
ragzag - 5 osakut 50$ Makstud
Tarmo182 - 11 osakut 110$ Makstud

Ootame kuni raidov ära saadab rahad siis hakkame peale.

Ütlen siis ,et pühapäev ja esmaspäev ma kindlasti ei mängi, sest lähen otepääle spaasse..Teen väikese puhkuse omale 8)

raidov
23.01.10, 12:41
Sry, eile õhtul netti ei sattunud. Kandsin ära.

Facepoker
23.01.10, 14:07
Lenn17 - 9 osakut 90$ Makstud
raidov - 5 osakut 50$ Makstud
ragzag - 5 osakut 50$ Makstud
Tarmo182 - 11 osakut 110$ Makstud

Nii alustan täna diiliga...Jälgida seda saab siis pokernewsi lehel, kuna ei hakka topelt poste enam tegema.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAMgV1iNmFIxWPfK7kJAJJs3EVtdlmelDdaeZvff_jrK6Bq 2CaVErZyphNwTmsNDeMwo174xkVxADNTImx38fVxUAm1T1UMe6 KPdKFualZmyKWrrKubJYKCmX.jpg

Facepoker
06.02.10, 17:05
Diil läks -4BI metsa.

Okei kandsin omale cake pokkerisse 100$ ja hakkan seal vaikselt Br ehitama.
Samas lasen Party pokeris iganädalaselt 22$ BI ühte turniiri mis mulle täiesti istub.

Eelmine nädal sai siis tehtud 2tk.
1. 4/94 ja auhinnaks 124$
2. 7/100 ja auhinnaks 81$

lenn17
06.02.10, 19:14
See miinus 4BI pole palju. Ei oska nagu aidata ka, ei mõista miks plussi ei saanud. Halb laudade valik? Halbadel kellaaegadel mängisid? Ülepaaride ülemängimine. Riveril jätsin väärtust võtmata?

Saatsin sulle pokernewsis kirja, ootan oma raha tagasi:)

Facepoker
06.02.10, 19:27
See miinus 4BI pole palju. Ei oska nagu aidata ka, ei mõista miks plussi ei saanud. Halb laudade valik? Halbadel kellaaegadel mängisid? Ülepaaride ülemängimine. Riveril jätsin väärtust võtmata?

Saatsin sulle pokernewsis kirja, ootan oma raha tagasi:)


Halvad kellaajad olid peamine põhjus...aga lõpetasin Diili ära sellepärast ,et ei saa ööse grindida. Kool, töö ja sellekõrvalt ei hakka uneaega võtma ja halba mängu tegema.

Paar BI läks vahepeal selle nahka ,et slowplaysin oma AA, KK ...Kuigi ma endale sisendasi ,et seda ei tee suutsin seda ikka teha.

Saatsin sulle kirja vastu.

lenn17
06.02.10, 19:53
Kui poker pole sinu põhiline töö, siis mängi seda ikka ainult siis kui lauad on head ja heades laudades. Kuigi mina näiteks öösel küll ei grindi ilusti 12mnest magama. Aga noh see unibet ka.

pukkmaster
06.02.10, 22:30
Mis turnad need olid, kus hittisid party's? Isen mängin NL-2te läbi pokerstrategy saadud 50$ga, täna alustasin, umbes +2000 kätt ja 73$ bankroll. Prooviks ka kätt mõnes party turnas, oskad ehk soovitada ?

Facepoker
07.02.10, 00:52
Mis turnad need olid, kus hittisid party's? Isen mängin NL-2te läbi pokerstrategy saadud 50$ga, täna alustasin, umbes +2000 kätt ja 73$ bankroll. Prooviks ka kätt mõnes party turnas, oskad ehk soovitada ?


Soovitada ei oska aga meeldivad need igapäevased turnad kus inimesi üle 100 kokku ei tule ja levelid 10-15 mintsa.

pukkmaster
07.02.10, 00:58
Ja mis turna nimi vms ? Palju buy in ?

Facepoker
07.02.10, 09:10
Ja mis turna nimi vms ? Palju buy in ?


Mingi 1K$ garanteeritud 22$ BI.

Eile siis võtsin cakes shotte 500 kätt +2BI 6maxis NL4!

Selle kuu plaanid:
1. 20K kätt cake pokeris
2. Mängida vähemalt kaks 22$ BI turniiri partys.
3. Proovida jõuda NL10-sse

Nii küsimus siis veel suurele ringile. Kuidas saab Hemi panna statte lugema nii ,et ma ise seal lauas ei istu, aga laud on mll lahti?

Jennifer
08.02.10, 02:57
Mingi 1K$ garanteeritud 22$ BI.

Eile siis võtsin cakes shotte 500 kätt +2BI 6maxis NL4!

Selle kuu plaanid:
1. 20K kätt cake pokeris
2. Mängida vähemalt kaks 22$ BI turniiri partys.
3. Proovida jõuda NL10-sse

Nii küsimus siis veel suurele ringile. Kuidas saab Hemi panna statte lugema nii ,et ma ise seal lauas ei istu, aga laud on mll lahti?


Minu teada nii ei saagi teha enam.

Facepoker
11.02.10, 16:00
Oeh,
Täna siis hommikul unise peaga mõtlesin ,et proovin pulli pärast NL50 ühe lauaga. Mängisin kuskil 100 kätt ja kaotasin set vs overset. Loll olin ,et läksin torkima :D

Muidu siis cake pokker ja NL10 6max. Kuskil 9-13 lauda korraga ja käsi see kuu tehtud umbes 7K.
20K kätt kuus seekuu jääb ilmselgelt väheks , kuna tulemas üks vaba nädal ja siis lasen ikka mõnuga käsi :)

3 Kuld kaarti

1. 2 :diamond:
2. 6 :spade:
3. 7 :heart:

Party pokeris siis tegin yhe oma lemmiku 22 daalase seekord siis 19/84.

Facepoker
13.02.10, 15:01
Nonii plaan selline ,et mis ma ikka tyhja käristan siis rahalaudades, hariks ennast parem ka natuke.

Kellelgi mõnda head raamatut on laenata cash game kohta? ( Luban ,et pannkooke raamatu vahel ei hoia)

Samas on jube popid igasugused videotreening saidid. Keegi oskab soovitada millist neist valida? Ja ka põhjendus.

Facepoker
13.03.10, 18:35
Nii mõtlesin ,et mis ma ikka olen mingi pedegrinder ja mängin üle oma bankrolli.
Hakkasin siis ilusti Br managementi kasutama ja alustasin 10$ NL2-e pokerstarsis.

Väike graafik.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAIR2neeKHe-YrqeIjgDnUURKTn5Tlw_DUTelllytWeDgMSGPySrMkUKUTxG62 T2chSL1MnjF5fcK4YtopDteDXcAm1T1UJoqu8ri2Lf4xh3yzjz A9hIyf89Z.jpg

Ja üks käsi.

No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP2 ($3.13)
MP3 ($0.97)
CO ($0.47)
Button ($3.53)
SB ($2)
BB ($4.08)
Hero (UTG) ($2.29)
UTG+1 ($1.98)
MP1 ($1.86)

Preflop: Hero is UTG with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
Hero bets $0.08, 2 folds, MP2 calls $0.08, 5 folds

Flop: ($0.19) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Hero bets $0.15, MP2 calls $0.15

Turn: ($0.49) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Hero bets $0.34, MP2 calls $0.34

River: ($1.17) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
Hero bets $1.72 (All-In), MP2 calls $1.72

Total pot: $4.61

Results:
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (straight flush, five high).
MP2 had 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (flush, ten high).
Outcome: Hero won $4.41

Facepoker
17.03.10, 11:47
Nii vahepeal siis mõned käed läbi lastud.

NL2

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAABa1pChh9y7XsEzU24RMGcJZk_Tmn0aZMUpVIF2Kfjo0I AXndyuTqC1-Ejbe_XEyGWfB9wnHMmuR2QgXXGN0ZUAm1T1UDt90rzQKNkopee M8DciG2y2vPy-.jpg

NL5

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAIdF1eC3g7S-hvyBj03ClqqkiVsLjPXqP0kgUW_v5Ik75up9mFkbUv6Owrr2oi z7gw9BetxH3_YjHWwAyvmyduwAm1T1UPT8iBkBunI2YIH9Lj89 i0jjncXM.jpg

NL2 ja NL5 koos

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAKjav4PTbksBB96GM036Xj3fuxjxNWYvJ1ciT4SJK8pXmb xjkidQrU0tDa6XOCMbBg30TP2OfB3J_yt34omPu0QAm1T1UPVR 2Dxr8hBlmeFVUXKRIq8IA9s8.jpg

Lasen nüüd NL2-e niikaua kuni BR on 150$ , siis proovin NL5-e ilusti pidama jääda.

Jennifer
17.03.10, 12:13
Sa võid ju isegi varem proovida.
Nt 100$ pealt ning stop-lossiks 75$:)

Facepoker
17.03.10, 13:02
Arvatavasti proovingi :)

K2snakas
17.03.10, 13:07
Sa võid ju isegi varem proovida.
Nt 100$ pealt ning stop-lossiks 75$:)

sitt n6uanne imo, parem tee omale kindel roll kokku ära seal nl2, et kui üritad järgmist limiiti ja kohe j2ed kh sinna, mitte et pead alla minemise peale mõtlema:)

Facepoker
17.03.10, 13:21
sitt n6uanne imo, parem tee omale kindel roll kokku ära seal nl2, et kui üritad järgmist limiiti ja kohe j2ed kh sinna, mitte et pead alla minemise peale mõtlema:)

See oligi mu esialgne plaan :)
Peab ikka selle juurde jääma, 30Bi ikka mugavam ,kui 20BI.

Facepoker
19.03.10, 15:48
Nii täna tuleb natuke tõsisem sess :)
Proovin 8-10K kätt läbi lasta ennem kella 00:00 :P
24 tablen NL2-e

nomerlot
19.03.10, 15:52
Nii küsimus siis veel suurele ringile. Kuidas saab Hemi panna statte lugema nii ,et ma ise seal lauas ei istu, aga laud on mll lahti?


Selle nimi on datamine ning üldiselt pole see kusagil lubatud. Trios sai veel mõnda aega tagasi, aga lõpuks keerati seal ka kinni.

Facepoker
19.03.10, 17:08
Täiesti perses , ma jäängi sinna NL2te kui seal selliseid asju juhtub.

No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (UTG) ($3.88)
UTG+1 ($3)
MP1 ($0.50)
MP2 ($1.79)
CO ($3.31)
Button ($2.90)
SB ($5.57)
BB ($4.83)

Preflop: Hero is UTG with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
Hero bets $0.08, 3 folds, CO raises $0.18, 3 folds, Hero raises $0.49, CO raises $0.78, Hero raises $3.31 (All-In), CO calls $2.35 (All-In)

Flop: ($6.65) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Turn: ($6.65) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($6.65) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $6.65

Results below:
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (flush, Ace high).
CO had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (four of a kind, Kings).
Outcome: CO won $6.35


Vastane täielik donk.

No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (Button) ($2)
SB ($1.98)
BB ($2.64)
UTG ($1.41)
UTG+1 ($1.07)
MP1 ($4.90)
MP2 ($2.73)
CO ($3.06)

Preflop: Hero is Button with Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
3 folds, MP2 calls $0.02, CO calls $0.02, Hero bets $0.12, 2 folds, MP2 raises $0.20, 1 fold, Hero raises $1.88 (All-In), MP2 calls $1.78

Flop: ($4.05) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players, 1 all-in)

Turn: ($4.05) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($4.05) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $4.05

Results below:
Hero had Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (two pair, Queens and nines).
MP2 had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (straight, Jack high).
Outcome: MP2 won $3.85


Järgmine donk

No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG+1 ($1.95)
MP1 ($1.47)
MP2 ($0.89)
CO ($1.97)
Button ($1.36)
SB ($2.03)
Hero (BB) ($2.42)
UTG ($1.17)

Preflop: Hero is BB with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
1 fold, UTG+1 calls $0.02, MP1 bets $0.10, 4 folds, Hero raises $0.31, 1 fold, MP1 calls $0.23

Flop: ($0.69) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
Hero bets $0.55, MP1 calls $0.55

Turn: ($1.79) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
Hero bets $1.54 (All-In), MP1 calls $0.59 (All-In)

River: ($2.97) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $2.97

Results below:
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (two pair, Aces and threes).
MP1 had Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (full house, Queens over threes).
Outcome: MP1 won $2.87


Terve eilse päeva sain iga nurga pealt ette ja taha...täna siis jätkub sama pull...Täega ees olles rivestaar kobistab ikka ära.

HU grinder
19.03.10, 17:12
Tahad öelda, et sa paneksid vastase asemel QQ maha? Imo oled sa lihtsalt results-oriented

Facepoker
19.03.10, 17:18
Tahad öelda, et sa paneksid vastase asemel QQ maha? Imo oled sa lihtsalt results-oriented

Ma tahan öelda ,et eduseisust tõmmatakse slle pokerstarsi poolt täiega kott pähe.

HU grinder
19.03.10, 17:21
Ega see sul 100% eduseis pole, sa peadki saama kotti teatud arvu kordadest. Ei tasu siis iga kord kohe kurtma hakata, tee enda jaoks kas või notepadi fail ja pane kirja mitu korda sa selliseid situatsioone võidad, mitu korda kaotad ja üks 500k käe pärast vaata, milline see suhe on. Mõned käed on ülishortterm.

Facepoker
19.03.10, 17:27
Ega see sul 100% eduseis pole, sa peadki saama kotti teatud arvu kordadest. Ei tasu siis iga kord kohe kurtma hakata, tee enda jaoks kas või notepadi fail ja pane kirja mitu korda sa selliseid situatsioone võidad, mitu korda kaotad ja üks 500k käe pärast vaata, milline see suhe on. Mõned käed on ülishortterm.

Oeh sll on isegi õigus,kui seda nii vaadata.
Tegelikult nahui ma virisen, see ongi pokker ja selle võlud.

Poku
19.03.10, 17:38
Tere,

Aga ise tõmbad ju samamoodi tihtipeale?
Pane kõrvuti ja näed et arvud hakkavad klappima, lihtsalt need kus ise tõmbad ei jää niihästi meelde.

timz0333
19.03.10, 18:45
Super super standard, ma mõtlesin, et ehk mõni huvitav käsi.....:(

Facepoker
30.03.10, 01:20
Otsiks siis coachi nl HU sng-de biitimiseks.
Olemas hetkel BR 200$ ja pakuks coachile järgmise kahe kuu kasumist pool, kui seda hakkab tulema.
Hetkel olen mänginud kuskil 60 2$ HUsng-d. Samas tahaks liikuda 6$-sse aga ei tea kas skill on nii hea ,et seal biitida. Seepärast oleks vaja coatchi abi.

Eelnevate mängude graafik.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAKXaVTHrg7UsRqwGOZOAfG3yexbTq16s91ucTgfTGsB_kM kHQiIrnKh0S0_HjtULlI2MvH6k4Hp0OlSgfwzimAIAm1T1UEMr Z7EPcYBMctbeVqYdfD1cWWjV.jpg

HU grinder
30.03.10, 01:30
$6-stel ja $2-stel küll vahet pole, vähemalt mina aru ei saanud

Provoker
30.03.10, 11:18
Tundub, et lõpus oled jooksma saanud ju. Esimene tõus on puhtalt lucki pealt nagu ma näen.

Facepoker
30.03.10, 15:08
Tundub, et lõpus oled jooksma saanud ju. Esimene tõus on puhtalt lucki pealt nagu ma näen.

krat ei tea eks ta präegu jookseb ka enamvähem lucky pealt aga olen omale kindla strateegia paika pannud mille järgi mängida.

Unistus oleks HUsng.com kasutaja saada, videomaterjal aitaks mind kindlasti jube palju!

Facepoker
27.05.10, 16:24
Kahjuks jäi HU sinnapaika hetkel.
Proovin nüüd Bankrolli kasvatada 9 mehe sng-del.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAEHQ0GKw5Ed8AEyD9bgVPXNuQpse0V4cKvyNh7Ay2xgZCh clKeszXdoLHVVka7VJdgnbMtpQtgb-xhHQrIU2pzEAm1T1UBoNITuY29P1Wj8nqgV78xxLVnu8.jpg

timz0333
27.05.10, 21:40
Ehtne hunt kriimsilm, vaata, et seda kümnendat ametit aint pidama ei hakka siis on kõik ok.

Facepoker
27.05.10, 22:50
Kogemusi on vaja igas pokkeri valdkonnast :)
Küll lõpuks kuskile pidama jään (:

Provoker
27.05.10, 23:02
kas sul miskit HU graphi ka visata on?

Facepoker
28.05.10, 13:20
kas sul miskit HU graphi ka visata on?

Olude sunnil pidin br välja kandma ja ei saanud edasi tegeleda HU-ga, aga kui peaks br kaugemale jõudma, võtan oma coatchiga ühendust ja jätkan sealt kus pooleli jäin.

Kõik hu-sngd mis teinud olen.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAM_ea2wpS-LiIuh5YYgZJBkIijhXaI69DpwBK-yYVajBTuYqRWPKZ99XTOoU77uoex9LlA9wv7rMAMQQfJya984A m1T1UANDMzqqti_uuG-Ybs2Aqj-FC8we.jpg

Facepoker
30.05.10, 12:13
Paar päeva õrnalt volüümi andnud. Kui alguses mõtlesin mis see 10 ühelaua turnat korraga lasta on, siis pärast 100 mängu mõtlesin ,et see puhtalt -EV üritus. Esimesi kohti tuli vähe, kuna ei suutnud HU eriti keskenduda, sest palju laudu lahti. Nüüd siis vaheldumisi 18 mehe ja 9 mehe sng-d.
18 mehe sng-i lasen 3-4 lauda korraga ja tulemus hoopis parem.

Esimene Rida siis 18 mehe omad ja teine rida 9 mehe sng-d.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAIwwlZ6bckp7hmD291KJdHxrmA0ve28Yr-h5uXrWwaViO0XzX8Ff4dLJlj8uGYZoiSeWxDozUZBATSEbhody rWEAm1T1UKiCES5TPEWRvEG8LDZbFz5QH3R6.jpg

Küsiks siis veel mitu BI oleks normaalne 18 mehe omades ülesse liikuda?

Ise tekitasin omale sellise suhte.
50BI liigun ülesse ja kui langen seal 30BI peale siis alla tagasi, ehk siis midagi sellist:
1,2$ - 60$ BR, Busto 0$
3,4$ - 170$ BR, tagasi 102$
5,5$ - 275$ BR, tagasi 165$
11$ - 550$ BR, tagasi 330$

ristijeesus
30.05.10, 13:35
Siin soovitatakse küll pisut suurema rahaga tegutseda: http://www.pocketfives.com/jennifear/bankroll-management-and-cahout-strategy-for-sng-mtt-sng-mtt-players-3682554

Madis Very
30.05.10, 13:46
Nood on siiski life prodele, kes ei mängi just kõige kõrgema ROIga ja ka suures koguses laudu korraga.
Ma oma blogis mõtlesin võtta sellest 75% ehk 1,5 hobimängija oma ja 0,5 life pro oma peaks üsna sobima küll.

Ja kui sa isegi 10 lauda korraga ei lase siis ma kujutan ette, et üsna sickilt võib mindsetile variatsioon mõjuda kuna SnGs are sick :D, but still GL !

Facepoker
02.06.10, 19:51
Üks õnnetus teise otsa.
Nüüd lendas auto käigukastist hammasratas välja ja lõhkus selle tagajärjel käigukasti ära. Ja sinna minu väike Br läks+ veel hulgi eesti kroone.
Hetkel siis ei mängi enam, ennem ,kui kuskil raha tuleb.
Samas kui kellelgi pakkuda mõnda diili siis saaksin ennast tõestada (Mtt wms)
Opr-ist saab vaadata mu endist pokkeri käike. Stars: Kallepops ja mujal kasutaja Ganadian
Kui kellelgi midagi pakkuda siis PM, seniks eemal sellest huvitavast pokkeri melust.

Kalle

Facepoker
15.08.10, 11:40
Nii väheke siis vahepealsest elust.
Auto mis mu rahakotist raha röövis on nüüd mahakantud.
Kolmapäeval hakkasin maarjast sõitma naise, venna ja õega. Ennem sõitma hakkamist nagu saatuse värk, ütlesin ,et ennem sõitma ei hakka ,kui kõigil turvavööd peal. Turvavööd peal ja sõit võis alata rakvere poole, ennem Maarjast väljajõudmist õde ütleb ,et oleks vaja automaadis käija. Sai käidud ja sõitsime rakvere poole. Ennem Rakvere jõudmist õde ütleb ,et lähme toome tema auto Bauhofi eest ära, et sinna sõita läksime tõrma ringilt Tallinna poole ja mööda oleksime pidanud sõitma ainult ühest ristist(Lepna rist). Ise elan Lepnal ja kui oleks koju läinud oleksin aegsasti hoogu maha kruvinud ja laks oleks ära jäänud. Aga meie läksime otse ning 81 aastane vanapapi otsustas üle risti sõita nii ,et ei vaadanud kummalegi poole. Pidurdada ei jõudnud ja autod olid omavahel koos(minu kiirus oli 90km/h). Peale natukest külgees libisemist jäi auto seisma ning esimene reaktsioon oli kas kõik on korras. Vaatasin taha ja nägin ,et Õde seal pikali ilma turvavööta, ta oli unustanud peale automaadis käimist vöö peale panna. Õnneks sai ta näopiirkond ainult väikse sinika ja muu oli korras.

Kinnitage alati turvavöö, kuna kunagi ei või teada ,kust lepiku tagant võib 100 a poolpime ette keerata.

Ühesõnaga oli õnnelik õnnetus.

Pokkerist: Nüüd siis proovin möllata DON-ides, loen natuke materjali mis Seep mulle saatis ja õhtu vaatan kas teooriast on praktikas kasu ka.

Tigrano
15.08.10, 11:48
Tore, et kõik õnnelikult lõppes.

Seoses vanapapidega on pidevalt mingeid jamasi. Ise sattusin ohtliku olukorda alles, kui üks suht äkitselt keset maanteed otsustas seisma jääda, põhjus oli selles, et matuserong tuli kuskilt kaugelt ja isegi vaatasin korra, et mis autorivi see nüüd tuleb ja siis äkki ette vaadates äkki auto seisis keset maanteed ees, vanapapi tekitas mega ohtliku olukorra ikka, hea oli et kuidagi kobaga vastasuunast mööda sain. Tahtis vist keset maanteed austust avaldada või midagi sellist. Ja alles ükspäev nägi kuidas üks papi oli siksiga bussi külje maha sõitnud.

seep
15.08.10, 13:21
Edu sulle DoNides! BR managementi koha pealt soovitan 10 x laudade arv korraga mängides x buy-in. Ehk kui oled 1.15$ limiidis, mängid 10 lauda korraga, siis soovitav oleks 115$ BR, kui mängid 5 lauda korraga, siis 57,5. Laudade arvu saad siis ka suurendada BRI kasvades. iga 11,5$ pealt 1 lisa laud. Muidugi see on üks kõige ohutumaid viise BRi kasvatamiseks, võid ka palju aggressiivsema BR managementi võtta, kui tunned, et on mindseti.

Facepoker
15.08.10, 13:40
Edu sulle DoNides! BR managementi koha pealt soovitan 10 x laudade arv korraga mängides x buy-in. Ehk kui oled 1.15$ limiidis, mängid 10 lauda korraga, siis soovitav oleks 115$ BR, kui mängid 5 lauda korraga, siis 57,5. Laudade arvu saad siis ka suurendada BRI kasvades. iga 11,5$ pealt 1 lisa laud. Muidugi see on üks kõige ohutumaid viise BRi kasvatamiseks, võid ka palju aggressiivsema BR managementi võtta, kui tunned, et on mindseti.

Mai tea ma mängin küll starsis 1,1$ DON-e. ehk siis turbokaid ja Br: 50$. Hetkel siis sinu pakutud Br managementi ei kasuta.
Eile tegin prooviks siis 18 lauda korraga ja Roi jäi siis nende mängude tulemusel 11% peale.
Täna plaanis rohkem lasta, 100 vähemalt.. 15 lauda miinimum, kuna muidu läheb igavaks.

seep
15.08.10, 20:31
Eks noh 1.1$ limiidil nii ole jah, aga kõrgematel limiitidel, 5.2$(turbodes siis), annab see tohutult tunda kui sul on nt 9 BIne swing(neid asju on, sinna ei saa midagi parata...) Raaids ilmselt oskab paremini rääkida nendest swingidest DoNides...

ranka
16.08.10, 09:27
Tore, et kõik õnnelikult lõppes.

Seoses vanapapidega on pidevalt mingeid jamasi. Ise sattusin ohtliku olukorda alles, kui üks suht äkitselt keset maanteed otsustas seisma jääda, põhjus oli selles, et matuserong tuli kuskilt kaugelt ja isegi vaatasin korra, et mis autorivi see nüüd tuleb ja siis äkki ette vaadates äkki auto seisis keset maanteed ees, vanapapi tekitas mega ohtliku olukorra ikka, hea oli et kuidagi kobaga vastasuunast mööda sain. Tahtis vist keset maanteed austust avaldada või midagi sellist. Ja alles ükspäev nägi kuidas üks papi oli siksiga bussi külje maha sõitnud.

Sinu stiili teades ala 110km/h sõites hoides 5 meetrist pikivahet muutub tavaolukordki ohtlikuks :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Tigrano
16.08.10, 10:40
Sinu stiili teades ala 110km/h sõites hoides 5 meetrist pikivahet muutub tavaolukordki ohtlikuks :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Keegi äkki keset maanteed ees seisab ei ole tavaolukord :biggrin:

seep
16.08.10, 11:43
Keegi äkki keset maanteed ees seisab ei ole tavaolukord :biggrin:

Paberitega hull!:biggrin::biggrin:

Facepoker
16.08.10, 16:15
Otsustasin teha siis PN foorumis Liiga, kui kellelegi pakub pinget siis teema on siin:
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic3744/

Facepoker
17.09.10, 16:01
Nii hakkan siis mängima(juba mängin) STT-i Full Tildis, BI esialgu siis 2,25$. Madis Very ja Groams võivad mult munad maha võtta, kui ma selle mängu stiili ka põõsasse viskan.

Bankrolliks siis hetkel 225$ ja liigun ülesse ,kui on 100BI järgmise leveli jaoks.

Hetkel siis lasen hakkan grindima 15 laua suuruste blokkidena.

Küsimus palju PreFlop tõsta? Esimesel 3-4 levelil 3xBB + 1 BB Limpar? Aga järgnevad levelid? Ning millal oleks mõtet Push AI ? Kui on alles 10BB või Trn M 5 ?

Priidix
17.09.10, 20:11
Groamsi videos täpsed näited olemas, muidu jah:) nii nagu ütlesid. Edu:) Anna teada ka tulemusi, kui paarsada tehtud.

Facepoker
17.09.10, 20:25
Groamsi videos täpsed näited olemas, muidu jah:) nii nagu ütlesid. Edu:) Anna teada ka tulemusi, kui paarsada tehtud.

Groamsi video ei ole enam yleval, aga kui viitsid kuhugi uploadida võid mulle lingi panna :)

Priidix
17.09.10, 21:58
Okei, mul KÕU internet, seega panen ööseks uploadima. Homme annan lingi.

Facepoker
18.09.10, 11:00
Kas keegi oleks hea ja filtreeriks sharkscopega mu eilsed ja tänased 2,25$ mängud Full tildis ning viskaks pildi siia.
Kasutaja Ganadian

E: täna hommikune sess.
http://images.orkut.com/orkut/photos/OQAAANJImXsKMAetgkV32W5QEAIuNKqgjOWJcF267nrnCbL7MD w4m-sE-wL6XAIi2xczoxh-JdydhcuExmc4r9yAVFcAm1T1UIj8wR0r8RVh2oqzbad52GCpMY xW.jpg

Facepoker
18.09.10, 20:44
Priidix kaugel video on ? :P

Priidix
18.09.10, 21:36
Sample suht väike aga: :smile:

http://img203.imageshack.us/img203/2180/cccrh.jpg

Here u go!

Videoga läheb veits :redface:

Facepoker
18.09.10, 22:28
Sample suht väike aga: :smile:

http://img203.imageshack.us/img203/2180/cccrh.jpg

Here u go!

Videoga läheb veits :redface:

Suht perse läks viimane sess, põhimõtteliselt mõned daalad vist ainult kasumis. Homme sisustan päeva õppimisele ja loodan ,et video saab ka valma :)

Facepoker
18.09.10, 22:48
Käisin täna muidu mägesid pildistamas, üks pilt on yheltpoolt mäge ja teine teiseltpoolt.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAOGiJCqEDAIY4k2hD3w4-MZ_8XMD_z4TsuMzndgB5HECISb8mkrg2trrQ5B_zvM80DA71Ir _LMWFUvz4OKQPgP8Am1T1UH7PWGzzl_eCv5Opa0KWQSMXgkQc. jpg

Facepoker
20.09.10, 19:19
Priidix kaugel video on ? :)

Täna siis vaatan ühe õppevideo läbi ja siis teen ka mõned mängud, kui koju jõuan.

miksnii
21.09.10, 05:02
video siin olemas: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1510&highlight=groams&page=24.
LuuK-i postituses, klõpsa groamsi nime peale.

Facepoker
21.09.10, 08:27
Tean ,et ta peaks siin olema.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1510&highlight=groams&page=48

Aga seda faili enam ei eksisteeri :)

Mandre
21.09.10, 14:02
Tean ,et ta peaks siin olema.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1510&highlight=groams&page=48

Aga seda faili enam ei eksisteeri :)

miksnii antud link töötab ilusti ;)
http://www.megaupload.com/?d=KVSLSXQJ

Facepoker
21.09.10, 14:08
miksnii antud link töötab ilusti ;)
http://www.megaupload.com/?d=KVSLSXQJ

Wow, okei tnx ;)

Viitsiks keegi täna mu sessi vaadata ja samal ajal kommenteerida/arutada ? :)
Või on siin kedagi kes samamoodi madistab Stt-ga madalas limiidis, võiks muljeid vahetada :)

Facepoker
26.09.10, 15:34
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAPiTpjwhyPHoJ-mv1sNlAGGcX88nUiOFiASeTgQl6JScT7qTwUesKhfWC_LAkudd pXz1kziVGNCtU8oHMW_703cAm1T1UKYB6P7X6dfHwlzjGGFVt_ w0XB4h.jpg

Versus lifetime Sng graafik.

http://pokerprolabs.com/topsharkpro/graph/2/35085370/1?tzo=-180&t=TotalProfitByGamesPlayed&w=945&h=315&f=%7B%0A%09%22buyInFilter%22%3A%20%7B%0A%09%09%22M axBuyin%22%3A%20null%2C%0A%09%09%22MinBuyin%22%3A% 20null%0A%09%7D%2C%0A%09%22dateFilter%22%3A%20%7B% 0A%09%09%22After%22%3A%20null%2C%0A%09%09%22Before %22%3A%20null%2C%0A%09%09%22BetweenFrom%22%3A%20nu ll%2C%0A%09%09%22BetweenTo%22%3A%20null%2C%0A%09%0 9%22DateFilterRange%22%3A%200%2C%0A%09%09%22RangeV alue%22%3A%20null%2C%0A%09%09%22SpecificDay%22%3A% 20null%2C%0A%09%09%22SpecificMonth%22%3A%20null%2C %0A%09%09%22Today%22%3A%20%22%5C%2FDate(1285480993 340)%5C%2F%22%0A%09%7D%2C%0A%09%22entrantsFilter%2 2%3A%20%7B%0A%09%09%22MaxPlayers%22%3A%20null%2C%0 A%09%09%22MinPlayers%22%3A%20null%0A%09%7D%2C%0A%0 9%22id%22%3A%20null%2C%0A%09%22limit%22%3A%20null% 2C%0A%09%22name%22%3A%20null%2C%0A%09%22nameTempla te%22%3A%20%22%22%2C%0A%09%22pokerType%22%3A%20nul l%2C%0A%09%22speed%22%3A%20null%0A%7D

Nii Fish donk Facepoker, mida sellest pildist järeldada. Ära nussi oma ajusid mingi kuradi sng-dega, kuigi need sulle meeldivad ja sa tahaks julmalt turbo sng-i biitida wms nagu kurikuulus Madys Very. Aga fakk sa ei oska ju. Mängi parem 24 lauda korraga NL2 ja saad fishidelt daalasid.

Facepoker
28.09.10, 20:08
Back in basic..

Alustan siis NL2 FR ,et saada uuesti omale cashi tunnetus sisse ja palju palju leake tuleb parandada.

Kuna midagi varjama ei hakka siis tuleb kohe ära näidata väga halvasti mängitud käed täna + siis ootan kommentaare, kuidas teie oleksite neid käsi m2nginud?

Vastane 30/30 10ne käe kohta. Ise arvan ,et oleksin pidanud juba PF maha viskama 3beti peale. Või kuidas oleks pidanud edasi käituma peale PF 3beti callimist?

No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($2.41)
Hero (UTG+1) ($2)
MP1 ($2)
MP2 ($3.83)
MP3 ($2)
CO ($1.90)
Button ($2.01)
SB ($2.08)
BB ($2)

Preflop: Hero is UTG+1 with 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
1 fold, Hero bets $0.08, 2 folds, MP3 raises $0.22, 4 folds, Hero calls $0.14

Flop: ($0.47) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
Hero checks, MP3 bets $0.44, Hero calls $0.44

Turn: ($1.35) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
Hero checks, MP3 bets $1.34 (All-In), Hero calls $1.34 (All-In)

River: ($4.03) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $4.03

Results below:
Hero had 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (two pair, nines and fives).
MP3 had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (two pair, Aces and fives).
Outcome: MP3 won $3.77


2 käsi suht sarnane aga minu move lihtsalt pask? Kuidas oleksid pokkeriprod seda kätt m2nginud? Samas kui vaadata state 9/4/4 23 käe kohta siis vb oleks leidnud foldi flopis?

No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP1 ($2.26)
MP2 ($1.95)
MP3 ($1.14)
CO ($2)
Button ($1.06)
Hero (SB) ($2)
BB ($3.19)
UTG ($2.38)
UTG+1 ($1.04)

Preflop: Hero is SB with 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
3 folds, MP2 bets $0.08, 3 folds, Hero calls $0.07, BB calls $0.06

Flop: ($0.24) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (3 players)
Hero checks, BB checks, MP2 bets $0.20, Hero calls $0.20, 1 fold

Turn: ($0.64) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
Hero checks, MP2 bets $0.44, Hero raises $1.72 (All-In), MP2 calls $1.23 (All-In)

River: ($3.98) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $3.98

Results below:
Hero had 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (two pair, eights and fours).
MP2 had Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (two pair, Jacks and fours).
Outcome: MP2 won $3.72

nikitheone
28.09.10, 21:27
1 käsi fold jah. ip võid vahel callida ka pre. edasine on täitsa ulme
2 käsi fold pre, setminining sb'lt ei ole kuidagi +ev

Facepoker
28.09.10, 22:38
Nii viimaselt sessist siis ka veel yks pirn? Kas Cooler või wrong play?

No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($8.94)
Hero (BB) ($2)
UTG ($0.90)
UTG+1 ($0.52)
MP1 ($2.37)
MP2 ($1.98)
CO ($2)
Button ($2.38)

Preflop: Hero is BB with Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
Hero bets $0.10, UTG (poster) calls $0.08, UTG+1 calls $0.10, 3 folds, Button calls $0.10, 1 fold

Flop: ($0.42) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (4 players)
Hero bets $0.34, 1 fold, UTG+1 calls $0.34, Button calls $0.34

Turn: ($1.44) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (3 players)
Hero bets $1, UTG+1 calls $0.08 (All-In), Button raises $1.94 (All-In), Hero calls $0.56 (All-In)

River: ($4.64) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (3 players, 3 all-in)

Total pot: $4.64

Results below:
Button had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (two pair, Kings and tens).
Hero had Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (two pair, Queens and tens).
UTG+1 had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (one pair, tens).
Outcome: Button won $4.72

nikitheone
28.09.10, 23:58
kuidas sa saad bb'l olles esimesena actida?

Madis Very
29.09.10, 00:31
Ära nussi oma ajusid mingi kuradi sng-dega, kuigi need sulle meeldivad ja sa tahaks julmalt turbo sng-i biitida wms nagu kurikuulus Madys Very.

Haha, hello :D

(MadIs)


kuidas sa saad bb'l olles esimesena actida?

Nice read, sir

Facepoker
29.09.10, 08:27
kuidas sa saad bb'l olles esimesena actida?

Mai tea mul mingi jama FT-s , igakord olen BB-l ja pean esimesena alustama. Saadan supordi kirja.

Tegelikult vb tuli convertimisega mingi kamm, pärast teise arvutisse jõuan siis vaatan.

Facepoker
29.09.10, 09:54
Nii viimaselt sessist siis ka veel yks pirn? Kas Cooler või wrong play?

No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($8.94)
Hero (BB) ($2)
UTG ($0.90)
UTG+1 ($0.52)
MP1 ($2.37)
MP2 ($1.98)
CO ($2)
Button ($2.38)

Preflop: Hero is BB with Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
Hero bets $0.10, UTG (poster) calls $0.08, UTG+1 calls $0.10, 3 folds, Button calls $0.10, 1 fold

Flop: ($0.42) 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (4 players)
Hero bets $0.34, 1 fold, UTG+1 calls $0.34, Button calls $0.34

Turn: ($1.44) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (3 players)
Hero bets $1, UTG+1 calls $0.08 (All-In), Button raises $1.94 (All-In), Hero calls $0.56 (All-In)

River: ($4.64) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (3 players, 3 all-in)

Total pot: $4.64

Results below:
Button had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (two pair, Kings and tens).
Hero had Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (two pair, Queens and tens).
UTG+1 had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (one pair, tens).
Outcome: Button won $4.72


Hero= UTG

nikitheone
29.09.10, 14:28
Mai tea mul mingi jama FT-s , igakord olen BB-l ja pean esimesena alustama. Saadan supordi kirja.

Tegelikult vb tuli convertimisega mingi kamm, pärast teise arvutisse jõuan siis vaatan.

rofl

mängiks kätt samamoodi ja paneks note külge

Facepoker
02.10.10, 17:08
Nii tänasest siis NL10 katsetama 30BI Bankrolliga.

WIN
02.10.10, 17:19
Gudluck

Facepoker
02.10.10, 17:37
Gudluck

Tänud
Tegelikult täna tegin lõuna ajal juba ühe 300 käelise sessi. 4-5 tehnilist praaki, kaks korda maksti set kinni ja tuli 0,5BI kasumit.

E: Kui kellelgi suurt hand historyt NL10 kohta Full tildis on võiks selle kuskile Uploadida ja linki visata :)

Facepoker
03.10.10, 12:29
Küsimused:
1. Mitu korda oleks soovitav NL10-s tõsta preflop 3xBB, 3,5xBB või 4xBB? (arvestades ,et limpareid pole)
2. Mitu Protsenti potist panna flopis cbetiks?

raunsz
03.10.10, 13:00
Standard peaksid olema.
1. 4bb (ise panen 3BB, LP/OOP-st 4bb)
2. 70%

WIN
03.10.10, 13:15
Küsimused:
1. Mitu korda oleks soovitav NL10-s tõsta preflop 3xBB, 3,5xBB või 4xBB? (arvestades ,et limpareid pole)
2. Mitu Protsenti potist panna flopis cbetiks?

1. mina lasin pre aint bet pot ehk siis 3,5x FTPs on see hea ja mugav kah. eks see oleneb ka, late pos võid panna tugeva käga ju 4bb kui on vasakul kalad ja vähem kui nitid. või mis.

2. Oleneb täiesti kelle vastu, boardi tekstuurist, oma holekaartidest. 70% selline ümmargune keskmine kuid oleneb, võid panna õhuga 10% vähem, mis töötab täpselt samahästi ja made-handiga 70 - 85% saades rohkem valuet.
in my opinion.

Konso
03.10.10, 20:12
1. mina lasin pre aint bet pot ehk siis 3,5x FTPs on see hea ja mugav kah. eks see oleneb ka, late pos võid panna tugeva käga ju 4bb kui on vasakul kalad ja vähem kui nitid. või mis.

2. Oleneb täiesti kelle vastu, boardi tekstuurist, oma holekaartidest. 70% selline ümmargune keskmine kuid oleneb, võid panna õhuga 10% vähem, mis töötab täpselt samahästi ja made-handiga 70 - 85% saades rohkem valuet.
in my opinion.

3bb CO, Button ning ka BB ja SB kui pole limpareid, ülejäänud 4BB (stars)

Oleneb täiesti vastasest, reg`ide vastu on 70% hea, fishi vastu pole vahet kas 50% või 90%, pead vaatama oma kätt.

Facepoker
03.10.10, 22:29
Täna õhtune sess siis,
Ei tohi lollitada ning siis liigub asi ülessepoole.

statid olid 12,5/9,5

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAABctrVhi4m7_R2jr74l35a1265j3yADfEQci12BXdt35Sh 0uEQAeombciEeZzD0w5_lX_sT4JJLjuDJnVkbGrl8Am1T1UEQ6 z92H2fG9lRvMr7eTOoTpBpKb.jpg

Facepoker
05.10.10, 12:32
Täna hommikune sess oli üks vägevamaid :)
Kuna tegin omale reegli ,et peale igat sessi, postitan 2 kõige rohkem raha kaodanud kätt siia.

1. CO statid 51/16 50 käe kohta, UTG statid 29/6 17 käe kohta.

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($15.64)
BB ($12.60)
UTG ($9.10)
UTG+1 ($2.32)
MP1 ($10)
MP2 ($10.39)
Hero (MP3) ($10.62)
CO ($16.85)
Button ($2.16)

Preflop: Hero is MP3 with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
UTG calls $0.10, 3 folds, Hero bets $0.50, CO calls $0.50, 3 folds, UTG calls $0.40

Flop: ($1.65) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (3 players)
UTG bets $1.65, Hero raises $6.60, CO raises $16.35 (All-In), UTG calls $6.95 (All-In), Hero calls $3.52 (All-In)

Turn: ($30.49) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (3 players, 3 all-in)

River: ($30.49) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (3 players, 3 all-in)

Total pot: $30.49

Results below:
UTG had Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (three of a kind, Jacks).
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (one pair, Kings).
CO had 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (straight, King high).
Outcome: CO won $34.72


2. Puhtalt enda viga, shortstackerid on jubedad nitid.

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($9.85)
Hero (SB) ($10)
BB ($4.10)
UTG ($10.36)
UTG+1 ($6.73)
MP1 ($7.86)
MP2 ($23.17)
MP3 ($11.25)
CO ($4.44)

Preflop: Hero is SB with Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif
7 folds, Hero bets $0.30, BB raises $4 (All-In), Hero calls $3.75

Flop: ($8.20) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players, 1 all-in)

Turn: ($8.20) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($8.20) 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $8.20

Results below:
Hero had Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (one pair, threes).
BB had Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (two pair, Queens and threes).
Outcome: BB won $7.66


Ja graafik:

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAC-okylhAJ4K_C5d1TbaauJlu6EJtfH78pBZCnyilNrJVTUypWdSB c-3Ew8_jUIfkhcF0ES64VMBWy_k0z-3roMAm1T1UOlvnP4cYn9XVRtcEaBj72yCMS0C.jpg

Provoker
05.10.10, 13:44
JKo ma ei calliks elusees sellise venna shove preflopis. Olid ju inult 30c sisse pannud.

raunsz
05.10.10, 14:04
1. käsi ka - sa pmst dead seal juba. :D
Paneks flopis 3bet 4.2 pigem vms, mitte 6.6 :D ja siis foldiks.

Facepoker
08.10.10, 08:30
Nii üleeile sai tehtud üks 500 käeline sess ja kahjum tuli -4BI, kõige suurem võidetud pot oli 2$ kopikatega. Unreal. Minu käsi ei makstud kinni ja standart shit AA vs AK coinflipid ei tulnud ära :D

Eile tegin pisikeses sessi (300kätt) muidu täitsa normaalne aga sain siis 5K käe kohta esimese KK vs AA.

Nv annan volüümi juurde ,kuna aega selleks on. + siis üks sess Provokeriga. (Y)

Facepoker
14.10.10, 00:00
eile ja täna siis bumhuntisin NL50 HU Cashi, seda stiili ma polegi proovinud, täitsa meeldib.

t6estuseks graafik.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAADiguzDzqbc2WGOUDyP4OVuVF_UzEwXiGM0WZrZ41cHgLq J4tsyoltRGI2GfVFjKs1hyjamBXF5S5SZibPrU4usAm1T1UNr1 UC-DWhIhpMT9O3jfN3U0sVk4.jpg

ja ainult HU CASH see kuu

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAALe27BkzRomBSsh6QDJDqihtMh3-guqpiIf34ykPV14ImJsv8WNyI2ImSLDO0_FXd9KiYde96dKaBa nBO13v2g8Am1T1UC8epQde2vcZzkf6TRkw9VoTsF7d.jpg

Konso
14.10.10, 06:28
eile ja täna siis bumhuntisin NL50 HU Cashi, seda stiili ma polegi proovinud, täitsa meeldib.

t6estuseks graafik.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAADiguzDzqbc2WGOUDyP4OVuVF_UzEwXiGM0WZrZ41cHgLq J4tsyoltRGI2GfVFjKs1hyjamBXF5S5SZibPrU4usAm1T1UNr1 UC-DWhIhpMT9O3jfN3U0sVk4.jpg

ja ainult HU CASH see kuu

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAALe27BkzRomBSsh6QDJDqihtMh3-guqpiIf34ykPV14ImJsv8WNyI2ImSLDO0_FXd9KiYde96dKaBa nBO13v2g8Am1T1UC8epQde2vcZzkf6TRkw9VoTsF7d.jpg

Nii see bustoland tuleb kui üle rolli mängida
(loodan, et eksin)

Facepoker
14.10.10, 08:30
See on pigem nagu NL25 shot. 25$ ostan sisse mõne fishi lauda ja ilma auto rebuyta. Kui kaotan 25$ ära siis ei m2ngi rohkem ;) Ma arvan ,et bustosse niilihtne ka pole minna. :)

E: Kui bumhuntida leiab ikka selliseid jõuluvanasid ,et jube. Natuke mängid nendega siis hakkad adjussima ning siis juba easy money.

raunsz
14.10.10, 10:05
Mäletan seda aega. Läksin ka NL10->NL50HU näppima. Sain kasumi +500 peale ja donkasin ühe päevaga ca pool maha (coolerite tõttu pigem, variatsioon ;) ). Rohkem üle limiidi ei taha mängida!

Be careful!

H2O
14.10.10, 10:12
LOL mis selle NL10 graafiku lõpus toimub mingi ulme hit?

Facepoker
14.10.10, 11:55
NL 50 HU.

Ma usun ,et ma olen piisavalt ettevaatlik :)

E: Samas tegelikult varsti Soome minek mingiks ajaks, siis depon omale BR-s 1500$ ja hakkan NL50 HU mängima/õppima.

Facepoker
14.10.10, 19:12
Täna siis tegin korra 15-20 minutit +48$. suutsin leida ühe dongi kes rõõmuga jagas õhuga mulle raha.

Char
14.10.10, 21:36
mis nimega?

Facepoker
14.10.10, 22:16
mis nimega?

Mis mis nimega?
Enda regular kasutaja nimega mängin muidu :)

Char
15.10.10, 08:42
Mis mis nimega?
Enda regular kasutaja nimega mängin muidu :)

regular kasutaja nimega? deem, ei tea seda kahjuks
ma otsisin facepokerit, see igatahes ple

Facepoker
15.10.10, 09:49
regular kasutaja nimega? deem, ei tea seda kahjuks
ma otsisin facepokerit, see igatahes ple

Ganadian on kasutaja nimi ja endal sul?

Char
15.10.10, 09:51
Ganadian on kasutaja nimi ja endal sul?

DonDonkaja

Facepoker
07.11.10, 16:04
Nonii enam pulli ei tee ja hakkan korralikult lõpuks grindima.

2 kõige suurema kaotusega kätt eelmisel sessil.

1. Vastane 21/8 25 käe kohta

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG+1 ($9.42)
MP1 ($9.05)
MP2 ($10.56)
MP3 ($12.36)
CO ($10)
Button ($10)
Hero (SB) ($10)
BB ($11.13)
UTG ($10.98)

Preflop: Hero is SB with Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
2 folds, MP1 calls $0.10, 4 folds, Hero bets $0.35, 1 fold, MP1 calls $0.30

Flop: ($0.90) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
Hero bets $0.50, MP1 calls $0.50

Turn: ($1.90) 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Hero bets $0.50, MP1 raises $1.20, Hero calls $0.70

River: ($4.30) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
Hero checks, MP1 bets $1, Hero calls $1

Total pot: $6.30

Results below:
Hero had Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (one pair, Jacks).
MP1 had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (one pair, Aces).
Outcome: MP1 won $6


2. Vastane 35/33 50 käe kohta

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP1 ($10.42)
MP2 ($22.84)
Hero (CO) ($10)
Button ($10)
SB ($10)
BB ($11.94)
UTG ($12.28)

Preflop: Hero is CO with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
3 folds, Hero bets $0.40, Button calls $0.40, 1 fold, BB calls $0.30

Flop: ($1.25) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (3 players)
BB checks, Hero bets $0.80, 1 fold, BB calls $0.80

Turn: ($2.85) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
BB checks, Hero bets $1.80, BB calls $1.80

River: ($6.45) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
BB checks, Hero checks

Total pot: $6.45

Results below:
BB had 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (straight, King high).
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (three of a kind, Kings).
Outcome: BB won $6.14

Facepoker
08.11.10, 21:15
Mis on parim lahendus? Vastane on 24/24 18 käe kohta.

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP3 ($10)
CO ($10.69)
Button ($3.85)
SB ($7.38)
BB ($11.39)
UTG ($1.84)
UTG+1 ($17.69)
Hero (MP1) ($10.30)
MP2 ($10)

Preflop: Hero is MP1 with Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
2 folds, Hero bets $0.40, 2 folds, CO raises $1.20, 2 folds, BB calls $1.10, Hero raises $3.60, CO raises $9.49 (All-In), 1 fold, Hero?

nikitheone
08.11.10, 21:28
no 4bet pre

Facepoker
08.11.10, 21:40
no 4bet pre

Aga ,kui 4 bet tehtud kas leiab muidu shove peale ka foldi ülesse?

virukunn
08.11.10, 21:43
Obv leiab, seal nitfieldil ei vaata sulle muud vastu kui AA/KK.

Facepoker
08.11.10, 21:54
Obv leiab, seal nitfieldil ei vaata sulle muud vastu kui AA/KK.

Okei nii sitasti ei läinud, vastas oli AK , flop 2AK turn Q river Q.

nikitheone
08.11.10, 22:01
ma ei 4betiks pre. kui 4betid, siis ma foldi ei leiaks -

Text results appended to pokerstove.txt

49,656,816 games 0.109 secs 455,567,119 games/sec

Board:
Dead:

equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 40.207% 38.35% 01.86% 19042240 923339.00 { QcQs }
Hand 1: 59.793% 57.93% 01.86% 28767898 923339.00 { QQ+, AKs, AKo }

ja kui võtame QQ ta rangest välja, on meil 39.64% equitit ikka.
aga nagu öeldud, parem on pre mitte 4bettida imo

virukunn
08.11.10, 22:01
No vedas siis. Mina kindlasti ei 4betiks seal. Calliks 3beti ja kui A/K flopis siis b/f

Facepoker
08.11.10, 22:07
tänud anyway, jägmine kord olen targem ;)

qbj0hn
08.11.10, 23:38
Vaevalt sa seda NL50-t "Bumhuntisid" kui ise struggled NL10-s.Pigem bumhuntiti sind...
Varem või hiljem busto seal üle rolli mängides tean omast käest.Kunagi lasin ühe sessiga -700$ starsi NL50 hu kui ise NL25 mängisin...

Facepoker
09.11.10, 11:36
Vaevalt sa seda NL50-t "Bumhuntisid" kui ise struggled NL10-s.Pigem bumhuntiti sind...
Varem või hiljem busto seal üle rolli mängides tean omast käest.Kunagi lasin ühe sessiga -700$ starsi NL50 hu kui ise NL25 mängisin...

Bumhunting = Ei mänginud regularidega vaid kaotavate fishidega.( See ei ole siis BumHunting?) Mängisin suhtvähe, siis cashout ja natukeseks Soome. Enam üle rolli ei pauguta.

Nüüd deposin uuesti starsi ja hakkasin NL10 grindima. 5 BI veel siis võib esimese shoti võtta NL25. Ja kui ma mõne käe kohta rohkemat infot küsin, siis ma arvan ,et ei ole struggled NL10nes. Pigem soovin õppida ja areneda, ainuke asi mis seda pidurdab on väikene volüüm.

Facepoker
09.11.10, 22:23
Vastane 57/36/3 22 käe kohta. Kas oli väga jubedalt mängitud?

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($10.89)
Hero (UTG) ($10)
MP ($10)
CO ($17.68)
Button ($11.45)
SB ($10.79)

Preflop: Hero is UTG with Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
Hero bets $0.40, 1 fold, CO raises $0.70, 3 folds, Hero raises $1.60, CO calls $1.30

Flop: ($4.15) 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
Hero bets $3, CO calls $3

Turn: ($10.15) 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
Hero bets $5 (All-In), CO calls $5

River: ($20.15) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $20.15

Results below:
Hero had Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (one pair, Kings).
CO had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (flush, Ace high).
Outcome: CO won $19.17

KristjanRawk
09.11.10, 22:24
pre ~2
flop pot, turn shove

Facepoker
10.11.10, 17:36
Nii täna siis tabas mind korralik hiiter, kui astusin NL25 uksest sisse.

esimesed 1,1K kätt NL10, edasi sealt NL25

http://images.orkut.com/orkut/photos/OAAAACBdrydl35JBz2A-ijQ-pBDho3443r9T3Dj3IpPeYgLEgnfYHgfNUu5vOp5Y2CBCcWfY9T 9eDqNIlVR00Dm0aFsAm1T1UAuBMRy8SxA3EXPiydgFuIbc-Cbv.jpg

noname
10.11.10, 18:09
GL

Tahab tulla!

qbj0hn
10.11.10, 21:40
Bumhunting = Ei mänginud regularidega vaid kaotavate fishidega.( See ei ole siis BumHunting?)

Need kaotavad võivad ka paremad olla ja obv ongi kui just mingi -30bb/100 winrate pole..

Facepoker
12.11.10, 17:54
Lauad on igavad ei viitsi kohe üldse nittide vastu käsi raisata.

Mis kell NL25 asi paremaks muutub?

5gww
12.11.10, 18:02
Lauad on igavad ei viitsi kohe üldse nittide vastu käsi raisata.

Mis kell NL25 asi paremaks muutub?

ise mängin küll tildis, kuid kõige paremad lauad on peale 12 tavaliselt, siis hakkab juba looma, 1 aeg peaks juba normaalne olema ja sealt edasi mingi 4-ni on kindlasti head lauad veel, edasi ma ei tea, kuna pole väga mänginud peale seda enam. aga eks see oleneb ka vist päeviti, vahpeal on juba 12 aeg väga super lauad, vahest on 1 aeg täiesti nitised.
ma tavaliselt enne 10 laudadesse ei lähegi, siis räigelt nitised, vahest juhtub mõni pärl olema,aga see selleks.

Facepoker
12.11.10, 22:27
Vaatamata sittadele laudadel oli täna väike + päev.
Mingiaeg kui rohkem aega on proovin ära selle öise mängimise :)

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAALUXmenTXl6u_1RiHERT9ThKOIyz6VRFhLCrNwlKOh-xo-ktzwqktaD72a2-WEAkvRVnDhpNk5UoDwo3WgOVq4Am1T1UFYsMiY09wKLVsDDksG P5etzx9NH.jpg

Facepoker
14.11.10, 09:34
Seltsimehed...rääkige, mis statte lauas veel kuvada peale vpip/pfr/agg/fold to steal. Ja kui lisada midagi siis kuidas seda vastaste vastu ära kasutada. Ja kui keegi saab aidata või on mingi hea link millised on nende stattide värvisuurused(vpip/pfr/agg), ehk alates millest suurusest panna roheliseks jne.

Peab õppima Hem-i korralikult kasutama.

Mrt1989
14.11.10, 10:35
flop cb/fold to flop cb /3bet / fold to 3bet

mehumble
14.11.10, 10:37
Kell 4 hommikul on head lauad... peale 7-8 hakkab kehvemaks minema. IMO. Statte on mõtet ainult siis kasutada kui oskad nendega midagi peale hakata. Paljudel on ekraan statte täis, aga ei oska midagi nendega peale hakata. Enamuse ajast ei ole piisavalt käsigi, et statsid usutavat informatsiooni annaksid. Ise soovitaksin popupi. Kuvad lauda 3-5 põhistatti ja ülejäänud kuvad endale popupist kui tõesti häda käes.

Enda hud näeb välja selline (vastase statid, nimi peidetud, natuke austust vastase vastu :D ), panin, et näha kujundust.
1 line - vpip/pfr / agg factor / agg pct (2 viimase kallal töötan)
2 line - S (steal), bb fold vs steal / 3b, fold to 3-bet
3 line - flop cb, fold to flop cb / went to showdown, won$ at showdown (viimane jällegi ei ütle meile midagi erilist.
4 line - name, hands

Popupe on mul 2 erinevat, mida mulle lauas kuvatakse, neid ei hakka lahti kirjutama ja siia panema.
http://www.upload.ee/image/922555/HEMHUD.jpg

Facepoker
14.11.10, 13:57
Palun abi, kõik hakkab allamäge jooksma.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAAlGMp7zKrcx2QEfCLZXDeqfFo72XBaAnK85EOm4dSJ18z GR5ZBbFykzgeASxzDE206nFQdDDW13pelkxa5sfPoAm1T1ULDc 6eYHYxb85mLlnW0_MS0HEtvJ.jpg

lennuk
14.11.10, 14:10
foldi rohkem 3betile ja 3beti ehk ise ka rohkem.

KristjanRawk
14.11.10, 14:17
liiga tight oled ja 3betid liiga vähe

Facepoker
14.11.10, 14:22
Muudan õhtul mängu nende nõuannete järgi.

Peak vist PL HE ka välja jätma :D See toodab miinust.

Provoker
14.11.10, 14:29
PL on lauad palju paremad, pigem vaata nats strateegia üle

virukunn
14.11.10, 15:01
Blindidelt lekid ka kõvasti, eriti SB-lt. Imo võta sealt tightimaks ja vaata üle miks kaotasid nii palju.

5gww
14.11.10, 15:09
Blindidelt lekid ka kõvasti, eriti SB-lt. Imo võta sealt tightimaks ja vaata üle miks kaotasid nii palju.

miks blindidelt peaks tightimaks võtma?

virukunn
14.11.10, 15:12
Ei tea, oleneb kust see suur miinus tuleb. Ainult monstereid mängides oleks SB winrate ilmselt vähem miinuses.

Facepoker
14.11.10, 15:23
Ei tea, oleneb kust see suur miinus tuleb.

Hetkel ei ole kodus arvutitaga aga usun ,et Olen nendelt positsioonidelt biite saanud . Võin pärast täpsustada. Eile õhtu täna saanud standart biite AA vs 96, QQ vs AQ/AK, AK vs set jne.

3bet lekib mul jh aga võib öelda ,et õhtust enam mitte.

5gww
14.11.10, 15:47
Ei tea, oleneb kust see suur miinus tuleb. Ainult monstereid mängides oleks SB winrate ilmselt vähem miinuses.

tuleb rohkem vastu ise varasta, mitte callida blindidelt.

Facepoker
14.11.10, 20:09
Blindidelt olengi kaodanud fullstacky-d mingi biidi läbi, kui mul on MONSTER :(

KristjanRawk
14.11.10, 20:10
okei, aga sa limpad sb pealt liiga palju

qbj0hn
14.11.10, 20:27
SB steal on imo isegi väike based on stats.
Varasta SB-lt ja BB-lt igal võimalusel kui tight playerid on taga.
Austa 3 bette mis sinu vastu blindidelt tehakse.
Ära setmine 3bet pottides.
Ei limpi mitte KUNAGI.Potti sisened ainult raisega.
Preflop on kaks võimalust AINULT kas raise või fold.(va. muidugi kui mingi 5-6 inimest callib ja sul mingi semi decent hand käes või siis muidugi small pocketiga setmine.
Blindidelt limpimine on kõige weakim play ültse,eriti sb-lt.SBlt limpides saad poti võita ainult käega.Aga raise annab sulle 2 võimalust poti võitmiseks.Kas bettimisega võita või siis käega teisisõnu.
Ja CO=BTN.Ehk siis tegevus sama pmst.

Pre ja VPIP on ka liiga tight.Ürita mängu lahtisemaks saada mitte a'la UTG-lt mängin alates AQ ja MP alates 66.Mängijatele vastavalt tehakse ka vastavad kordinatsioonid ranges.Hetkel tundub see sul üli tight.

KristjanRawk
14.11.10, 20:31
sb pealt tavalise regi vastu kellele väga palju 3bettida ei meeldi steali any2'ga
btn või co pealt tulnud raise 3beti olenevalt vastastest AQ+, JJ+, vahel KQ, AJ
broadway suitediga ning 66-TT calli.

5gww
14.11.10, 20:49
kui oled bb ja keegi üritab stealida, siis vaata mis on tema fold to resteal. kui on kõrge siis pane lightilt otsa. osadele panen ka suht kergelt ja foldivad nii mis koliseb.

Facepoker
14.11.10, 20:56
Tänkjuuu Very Much kõik kes head nõu jagasid, lähen magama ära varsti ja kell 4-5 hommiku äratus siis annan mõned tunnid volüümi.

qbj0hn
14.11.10, 20:58
Tänkjuuu Very Much kõik kes head nõu jagasid, lähen magama ära varsti ja kell 4-5 hommiku äratus siis annan mõned tunnid volüümi.

Lauad siis kõige magusamad ka :)

k2snakalle
14.11.10, 21:38
Blindidelt limpimine on kõige weakim play ültse,eriti sb-lt.SBlt limpides saad poti võita ainult käega.

Kohe üldse ei nõustu.
SBlt limpimisel ei ole midagi häda minu meelest kui ees on ntx 1limper.
Sa ei taha oma 78s OOP isoleerida ja saad kenasti limpida. (muidugi tuleb jälgida ka BB-l olevat venda, et ta pole suurem isoleerija) Su käel on väga hea postflop value + õigetel floppidel saad poti endale ilma, et sa kuidagi üldse connectiks boardiga. Lihtsalt tuleb leida need flopid, kus on sul kenasti fold equityt ja lihtsalt selle peale mängida :)
Limbitud potid on kõige lihtsamad potid üldse :)

qbj0hn
14.11.10, 22:28
1 limper on ees siis ma never ever ever ei limpi.
Jah siis limpin ise ka sb-lt kui mingi 4-5 venda ees limbib ja mingi 78s käes nagu mainisid.
Eks on erinevad arusaamad tihti neis asjades.
Mul coach ütles üldse,et ei taha siukest asja nagu limp näha mu mängus enam kui paar kuud tagasi 6petust sain.Nagu,et absoluutselt enam ei limbiks.Isegi kui terve laud limbib.Et potti sisenetakse ainult raisega.
Ma arvan,et ma viimase 100k käe jooksul on sb limp mul close to zero

qbj0hn
14.11.10, 23:02
Arutasin just seda teemat temaga ja vastus oli kiire ja lühike.
Et sp-lt limpimine on super weak.

k2snakalle
14.11.10, 23:32
sul on 22 SB pealt, ees on 2rasvast fishist limperit kelle limp-call on 80%.. hakkad isoma? foldid???

kardaanirist
15.11.10, 00:28
Limbitud potid on kõige lihtsamad potid üldse :)

vaidleks vastu. 3bet/4bet potte on palju kergem mängida imo kui limbitud potte.

qbj0hn
15.11.10, 00:39
sul on 22 SB pealt, ees on 2rasvast fishist limperit kelle limp-call on 80%.. hakkad isoma? foldid???

1 limperiga enda ees pidasin silmas.
Sinu näite calliks muidugi

Facepoker
15.11.10, 10:04
Vaidluse käigus selgubki tõde :)

Aga Hommikusest sessist siis: FAIL Magasin 7meni ja läksin tööle :D Kell 4-5 oli veel mega uni ,et ärgata.

Facepoker
18.11.10, 16:08
Nii 1400VPP-d veel siis saab goldstariks, see tähendab ,et kuskil 1k kätt kuulõpuni igapäev.

Paha Fish tahtis ownida.

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($17.19)
UTG ($29.72)
MP1 ($14.66)
Hero (MP2) ($25)
CO ($25)
Button ($32.38)
SB ($27.19)

Preflop: Hero is MP2 with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
UTG bets $1, 1 fold, Hero raises $2.75, 3 folds, BB calls $2.50, UTG calls $1.75

Flop: ($8.35) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (3 players)
BB bets $4, 1 fold, Hero raises $8.50, BB calls $4.50

Turn: ($25.35) Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
BB checks, Hero bets $13.75 (All-In), BB calls $5.94 (All-In)

River: ($37.23) Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $37.23

Results:
BB had 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (two pair, Aces and tens).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (four of a kind, Aces).
Outcome: Hero won $43.25

Potsataja
18.11.10, 16:34
Nii 1400VPP-d veel siis saab goldstariks, see tähendab ,et kuskil 1k kätt kuulõpuni igapäev.

Paha Fish tahtis ownida.

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($17.19)
UTG ($29.72)
MP1 ($14.66)
Hero (MP2) ($25)
CO ($25)
Button ($32.38)
SB ($27.19)

Preflop: Hero is MP2 with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
UTG bets $1, 1 fold, Hero raises $2.75, 3 folds, BB calls $2.50, UTG calls $1.75

Flop: ($8.35) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (3 players)
BB bets $4, 1 fold, Hero raises $8.50, BB calls $4.50

Turn: ($25.35) Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
BB checks, Hero bets $13.75 (All-In), BB calls $5.94 (All-In)

River: ($37.23) Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $37.23

Results:
BB had 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (two pair, Aces and tens).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (four of a kind, Aces).
Outcome: Hero won $43.25


Leidsin omale motivatsiooniboosti. Mina NL10 platinumi püüdmas vs. Facepoker NL25 goldstari püüdmas ;)

dabljuu
18.11.10, 18:00
Paha Fish tahtis ownida.

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($17.19)
UTG ($29.72)
MP1 ($14.66)
Hero (MP2) ($25)
CO ($25)
Button ($32.38)
SB ($27.19)

Preflop: Hero is MP2 with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
UTG bets $1, 1 fold, Hero raises $2.75, 3 folds, BB calls $2.50, UTG calls $1.75

Flop: ($8.35) 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (3 players)
BB bets $4, 1 fold, Hero raises $8.50, BB calls $4.50

Turn: ($25.35) Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
BB checks, Hero bets $13.75 (All-In), BB calls $5.94 (All-In)

River: ($37.23) Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $37.23

Results:
BB had 6http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (two pair, Aces and tens).
Hero had Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (four of a kind, Aces).
Outcome: Hero won $43.25



Tore kohe vaadata , hea töö!

Facepoker
18.11.10, 18:54
Leidsin omale motivatsiooniboosti. Mina NL10 platinumi püüdmas vs. Facepoker NL25 goldstari püüdmas ;)


Räägi enda volüümist? :confused:

Mrt1989
18.11.10, 19:03
Kui muid kohustusi (kooli , tööd) pole siis vb tõesti võimalik NL10 platinum grindida . Muidu täiesti välistatud. NL25 peaks Gold stari suht lihtne teha olema , 1h mängu päevas 19-20 laual.

Facepoker
18.11.10, 20:45
Kui muid kohustusi (kooli , tööd) pole siis vb tõesti võimalik NL10 platinum grindida . Muidu täiesti välistatud. NL25 peaks Gold stari suht lihtne teha olema , 1h mängu päevas 19-20 laual.

Ega ta midagi keerulist ei ole jh aga 19-20 lauda ei viitsi nühkida. Kasumi eesmärgil 8-10 lauda+ tableselection.

Facepoker
20.11.10, 22:43
Tänase päeva võtmesõna oli 3bet + limparite karistamine. 3bet on nüüd kuskil 4-5 vahel, kas see näitaja on normis nüüd?

+ tänane graafik

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAEqACKy6OA7r8R2e7fXBPVTms0-_nEUDKsvDWXCXRYjOs9d18OvcuqWjnR8MR-V5_hYCsZQKAPZcP3nm1dcayAIAm1T1UN5KEWOJfWr72PVpp84q z_I6yzGH.jpg

E: 940 VPP-d to Goldstar

E2: Tänane suurim võidetud pot regulari vastu, mis algas misclick min 3beti-ga.

No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (Button) ($26.26)
SB ($20.10)
BB ($12.38)
UTG ($25.68)
MP ($5.72)

Preflop: Hero is Button with Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif
UTG bets $1, 1 fold, Hero raises $2, 2 folds, UTG calls $1

Flop: ($4.35) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 8http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
UTG checks, Hero bets $2.75, UTG calls $2.75

Turn: ($9.85) Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
UTG checks, Hero checks

River: ($9.85) Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
UTG bets $20.93 (All-In), Hero calls $20.93

Total pot: $51.71

Results:
Hero had Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (straight, Ace high).
UTG had Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (three of a kind, Queens).
Outcome: Hero won $49.71

Priidix
20.11.10, 22:58
ilus graafik, platinum on võimalik isegi nl5-s.

Facepoker
20.11.10, 23:03
ilus graafik, platinum on võimalik isegi nl5-s.

Kindlasti on võimalik aga eks ta paras enesetapp ole :)

Uuendasin ka esimest posti.

leits
20.11.10, 23:05
Ma järgmine kord paneks 3beti 1,5 peale ja shoveks floppi .. siis on ehk parem

Facepoker
20.11.10, 23:07
Ma järgmine kord paneks 3beti 1,5 peale ja shoveks floppi .. siis on ehk parem

Järgmises elus proovin järgi.

Potsataja
21.11.10, 15:22
Räägi enda volüümist? :confused:

http://www.fpppro.com/vpp-per-hand.php

Näiteks 6-max puhul on NL10 ja NL25 VPP-de teenimise vahe 8,6%, seega polegi mingit julma volüümi vaja. Keskmiselt 2,5K käsi päevas ja ongi olemas, muidugi kui vahepeal laiskus ligi tuleb, siis läheb raskeks.

Facepoker
21.11.10, 16:09
http://www.fpppro.com/vpp-per-hand.php

Näiteks 6-max puhul on NL10 ja NL25 VPP-de teenimise vahe 8,6%, seega polegi mingit julma volüümi vaja. Keskmiselt 2,5K käsi päevas ja ongi olemas, muidugi kui vahepeal laiskus ligi tuleb, siis läheb raskeks.

Tänud, järgmiseks kuuks on eesmärk olemas :)
Umbes 84K kätt NL25 või siis juba poolekuupealt NL50 ja Plantinum Star ;)
2,7K kätt päevas :)

Facepoker
22.11.10, 11:25
Sellekuu graafik so far.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAOvFPop3JWe14hNmgSS6AugIqr0CrLS_A4buR-qdj9HkwM8Bj-N3xMYPMfm-5Pd5JKgFR5Eaz0lqMtl1JbtECqwAm1T1UDhEof_ENZX2Ibsmaw XXxR0V8ZIn.jpg

Priidix
22.11.10, 11:28
ufff , vägagi peen:) ilus!

Facepoker
22.11.10, 13:52
Kuidas oleks kõige mõistlikum raisata FPP-si?
Ise vaatasin ,et selline 1 laua turna nagu 15K fpp sisseost + 350$ bounty pokkeripro väljatõmbamise eest oleks päris uhke.

Facepoker
24.11.10, 13:47
Nii eile tootis miinust ja kiskus bb/100 alle 10ne natuke. ST peab teooria ülevaatama.

Igapäeva 2 sitemat kätt pean siia ülesse viskama, muidu ei õpi midagi. Taipohh , kui ma sellest kinni ei pea.