PDA

View Full Version : nl400 whats our line?



Fortune
05.12.09, 00:54
Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 405827 (http://www.thehandconverter.com/hands/405827)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $445.00
BB: $757.60
UTG: $400.00
UTG+1: $465.00
UTG+2: $406.00
MP1: $438.60
Hero (MP2): $673.50
CO: $481.00
BTN: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with A :club: A :heart:
UTG raises to $12, 3 folds, Hero calls $12, 4 folds

Flop: ($30.00) 5 :club: 8 :diamond: 7 :club: (2 players)
UTG bets $24, Hero ?

vastane hea reg 19/12/2/29 2k käe peale

Mis meie line? Lähme broke või mängime safelt?

nikitheone
05.12.09, 12:10
mis see 29 on?

Fortune
05.12.09, 17:54
wtsd

Strateeg
05.12.09, 22:25
minu, kui mikromehe jaoks tähendab UTG minraise ühte kahest variandist: 1. Väike PP for set-value või 2. QQ+. Igatahes mina mängiks safelt AA on ikkagi kõigest one pair :)

tdx
05.12.09, 22:38
Mis põhjusel sa ei 3bettinud pre? Ta range peaks supa strong olema ju.. ja kui ta foldib 3betile, siis tal anyway polnud sittagi; kui callib, siis stack-to-pot ratio on meeldivam flopil.

Aga muidu kui ma flatin AAga, siis mul on mingi kindel read olemas ja hea plaan ka postflopiks. Kui sul normaalne aggro img on, siis ma arvan et flopil raise & get it in ei ole halb 100BB diip.

timukasr
05.12.09, 22:43
3-bet UTG oleks coolim neh, antud juhul 3-bet/foldiks, sest board on liiga ohtlik, et lihtsalt callida või broke minna.

Fortune
06.12.09, 03:35
minu, kui mikromehe jaoks tähendab UTG minraise ühte kahest variandist: 1. Väike PP for set-value või 2. QQ+. Igatahes mina mängiks safelt AA on ikkagi kõigest one pair :)


see pold minraise, vaid standard 3bb, vaata blinde 2/4



Mis põhjusel sa ei 3bettinud pre? Ta range peaks supa strong olema ju.. ja kui ta foldib 3betile, siis tal anyway polnud sittagi; kui callib, siis stack-to-pot ratio on meeldivam flopil.

Aga muidu kui ma flatin AAga, siis mul on mingi kindel read olemas ja hea plaan ka postflopiks. Kui sul normaalne aggro img on, siis ma arvan et flopil raise & get it in ei ole halb 100BB diip.


mis põhjusel ei 3bettind? sellepärast, et ma ei 3beti ühegi käega utg openit, eriti kui vastane on tight utg-lt. Miks? sest see on nii strong ja ma ei saa väga valuet. Nt kõik QQ ja madalam läheb 3 beti peale mucki tal, aga nagu nt SELLEL samusel flopil saan ma 99-QQ käest veel valuet. Sellepärast ka mitte 3bettimine on siin long runnis rohkem +EV, loomulikult on mõned erandid, et kui laud on fishe täis siis tuleb mway pot ja nii, aga need harvad juhud.

Esitan ka oma nägemuse sellest käest, siis saate vastu vaielda. Kuna ma preflop callisin ja tegemist hea regiga, siis ta üldjuhul paneb mu mingi draw peale või pair + draw ja vahest ka bluff. AA on mul siin harvadel juhtudel, kuigi ma arvan ta on arvestanud sellega, et ma siinkohal AA-d ei 3beti aga ikkagi arv juhus. Seega tema broke minemis range peaks siin ka suht lai olema, JJ+ vähemalt + siis mingid tema poolt tõmbed ja pair + tõmbed, sest ta on utg ja näitab alati oma raisidega tugevamat ranget kui tal tegelt seal olla pruugib. Ma ise oleks siin käes küll broke poolt, nl400 ka ja hea regular, need põhipõhjused, aga rääkige mis te arvate sellest mõttekäigust

Sass
06.12.09, 15:47
see pold minraise, vaid standard 3bb, vaata blinde 2/4

word...

ma mängiks ka safelt, miks? sest nagu sa ytlesid oli vastane hea regular kes viskaks QQ 3beile mucki preflop.
Since ta on UTG ja suht tight siis ma arvan et sa peaksid kartma atm ainult small pocketit mis talle seti annaks, ofc ka AQc AKc, aga küsimus on, kas ta oleks ntx 88-ga preflop UTG-lt yldse reisinud? ma oleksin flopil reisind ja vaatand mida ta siis teeb. kui callib ja flushi ei tule-turn bet, kui reraisib.. siis ma viskaks vist isegi minema. Kui turn ka callib siis ma ei tea mida teha (kui flush tuleb ja kui ei tule- kui ta checkib v betib)

alaska
06.12.09, 16:02
minuarust on kõige parem maha callida. Igasugune raise sinu poolt teeb su range tema jaoks liiga tugevaks, et ta nõrgemaga jätkaks, enamus turni kaarte annab talle võimaluse jätkata bluffiga või oma tõmmetega, kui sa flopi flatid. Riskantne mäng, aga kui sa preflop sellise liini valisid, siis peaks ka nii jätkama.

Davy
06.12.09, 19:05
Õige vastus sõltub sellest, mis type player sa ise oled tema silmis ja milline on tema cbet ideoloogia.

kui oled fold 80% to cbet, siis ta range on 100%, eeldades et tegu on väga hea mängijaga nagu sa mainisid ja pot on juba nii suur , et stack off on +ev.

Kui oled " attacking percieved range type player ja su range kuuluvad suited connectorid, siis stack off on +ev.

Kui vastane on Pot control friik(wtsd 29 natuke näitaks , et tegu võid sellise mängijaga olla, kui cbet ka 50% on, siis need kaks näitavad, et tõenäoliselt on tegu sellise mängijaga) ja sa oled percieved range attacker, siis ta check foldib siin palju ja check callib vahel 66 ja tt+ ja betib käsi, millega tahab rahad sisse saada ja stack off on -EV.

lenC
07.12.09, 08:56
Mängin selgelt madalamat limiiti.

PF on superstandard(kui tahad teist teed valida, siis pead hakkama neid nittide UTG openeid 86s-ga ka 3-bettima, et asjal pointi oleks). Mulle meeldib flop callida ja turn re-evaluateda, kardan, et raisedes ta foldib liiga suure osa sellest rangest, mida sa biidid ja tahaks need käed sees hoida, et hiljem valuet saada.

edit: ja Davy jutule +1, kui su raisemisrange siin wide on(ehk oled võimeline callima PF SC ja AXs-ga), siis ofc raise

Ajuvaba
07.12.09, 13:57
Kas tõesti on siin AA-ga antud mängija vastu preflop callmine pikas perspektiivis +EV?

2ssapaar
07.12.09, 15:53
Kas tõesti on siin AA-ga antud mängija vastu preflop callmine pikas perspektiivis +EV?

+ev on see kindlasti, küsimus on, et kas 3-bet on rohkem +ev

antnx
07.12.09, 15:55
Sellisel flopil küll. broadway sisaldavad flopid on jällegi suur okse.

Davy
07.12.09, 16:04
Kas tõesti on siin AA-ga antud mängija vastu preflop callmine pikas perspektiivis +EV?


Siin on see koht, et kui callid ja suudad maha näidata, et sa callisid ta utg raise AA-ga, siis su järgmisel AA 3betil on palju suurem expected value. Tõsi on see, et sa ei saa nonstop hijackilt tema utg r flattida AA-ga, kui juba mingi ajalugu on olemas.

Fortune
07.12.09, 17:39
väga hea arutelu, seda ma ootasingi, kõigile tänud, aga vaatame kuidas olukord edasi läks.

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 405827 (http://www.thehandconverter.com/hands/405827)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $445.00
BB: $757.60
UTG: $400.00
UTG+1: $465.00
UTG+2: $406.00
MP1: $438.60
Hero (MP2): $673.50
CO: $481.00
BTN: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with A :club: A :heart:
UTG raises to $12, 3 folds, Hero calls $12, 4 folds

Flop: ($30.00) 5 :club: 8 :diamond: 7 :club: (2 players)
UTG bets $24, Hero raises to $72, UTG raises to $164, Hero ?

raisisin, sest ma raisin siin ka väga paljude suited connectoritega ja ma arvan et AA peaks tema broke'i minemis rangest ikka ees olema. Tahtsin valuet pocketitelt, sest ta wtsd on ka suur ja ma ei usu, et ta mu algsele raisile op-d foldiks nt.

http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/foxbat3 tegemist sellise regulariga, kõige kirkam kriit polegi, aga nl200s suht ok mängija tundub.

2ssapaar
07.12.09, 18:48
easy all-in imo, fold oleks kuritegu
oleks ise ka tõstnud flopil

H2O
08.12.09, 00:13
Pre-flop oleksid pidanud re-raise, kui oleks tulnud call või re-raise on teada, et vastas seisab high pocket või AK ja sellist flopi oleks Sul lihtne mängida. No kindlasti raiseks ma AA-ga ennast sellisel boardil all-ini ma ikka arvan, et tegemist miski JJ, QQ, KK, AA-ga siin vastase käes.

RudiTurbo
08.12.09, 00:35
Pre-flop oleksid pidanud re-raise, kui oleks tulnud call või re-raise on teada, et vastas seisab high pocket või AK ja sellist flopi oleks Sul lihtne mängida. No kindlasti raiseks ma AA-ga ennast sellisel boardil all-ini ma ikka arvan, et tegemist miski JJ, QQ, KK, AA-ga siin vastase käes.


Seda Fortune kindlasti ei teadnud, sest Ta ju mängib kõigest NL400 ;D

Fortune
08.12.09, 02:14
Seda Fortune kindlasti ei teadnud, sest Ta ju mängib kõigest NL400 ;D


See ei puutu väga asjasse ;D. Kõik kommentaarid ja arvamused on teretulnud, põhiline on, et tekiks arutelu ja oleks mille üle mõelda ja arutelu käigus suudetaks leida parim gameplan.

H2O-le vastuseks, ma küll ei tea, mida sa täpselt mängid, aga millegipärast meenub, et äkki nl10 või nl25 ja nendel limiitidel ma mängiks seda kätt ka nii nagu ta kirjutas. Alati 3betiks ja 95% floppidest üritaks raha võimalikult kiiresti sisse ajada. Kõrgemal lihtsalt approach teine ja seda miks ei 3bettind, seletasin paar posti üleval pool. :)

Davy
08.12.09, 02:17
See ei puutu väga asjasse ;D. Kõik kommentaarid ja arvamused on teretulnud, põhiline on, et tekiks arutelu ja oleks mille üle mõelda ja arutelu käigus suudetaks leida parim gameplan.

H2O-le vastuseks, ma küll ei tea, mida sa täpselt mängid, aga millegipärast meenub, et äkki nl10 või nl25 ja nendel limiitidel ma mängiks seda kätt ka nii nagu ta kirjutas. Alati 3betiks ja 95% floppidest üritaks raha võimalikult kiiresti sisse ajada. Kõrgemal lihtsalt approach teine ja seda miks ei 3bettind, seletasin paar posti üleval pool. :)


aga milles küsimus on, ytlesid et suited connectorid on su ranges...easy all in peale settide ta peab ainult KK all in minema, et shove +ev oleks, kui QQ läheb siis on juba suur + ev

Fortune
08.12.09, 03:58
aga milles küsimus on, ytlesid et suited connectorid on su ranges...easy all in peale settide ta peab ainult KK all in minema, et shove +ev oleks, kui QQ läheb siis on juba suur + ev


shovesingi ja seekord kukkus välja nii

Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 405827 (http://www.thehandconverter.com/hands/405827)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $445.00
BB: $757.60
UTG: $400.00
UTG+1: $465.00
UTG+2: $406.00
MP1: $438.60
Hero (MP2): $673.50
CO: $481.00
BTN: $400.00

Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with A :club: A :heart:
UTG raises to $12, 3 folds, Hero calls $12, 4 folds

Flop: ($30.00) 5 :club: 8 :diamond: 7 :club: (2 players)
UTG bets $24, Hero raises to $72, UTG raises to $164, Hero raises to $661.50 all in, UTG calls $224 all in

Turn: ($806.00) 7 :heart: (2 players - 2 are all in)

River: ($806.00) J :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $806.00
UTG shows 6 :heart: 6 :club: (two pair, Sevens and Sixes)
Hero shows A :club: A :heart: (two pair, Aces and Sevens)
Hero wins $803.00
(Rake: $3.00)

ESTPatrick
08.12.09, 06:20
normal

K2snakas
08.12.09, 13:39
tegelt oli teada, et sul seal parim käsi kuna


http://img707.imageshack.us/img707/1512/nl400.jpg (http://img707.imageshack.us/i/nl400.jpg/)


mõtlesin, et võtan kerge nl400 shoti ja võtsin ka. Rolliga on küll nii nagu on, aga tahtsin võtta ja õnneks kujunes lõpptulemus heaks ka, eriti käsi ei teind, aga loodame, et see aint algus :)

bauss
08.12.09, 15:41
sick hold shotti võttes :D

Fortune
08.12.09, 16:10
tegelt oli teada, et sul seal parim käsi kuna


ei pruukind olla, alati võin suckoutida

Ajuvaba
10.12.09, 09:42
ei mängi ise nii AA, võibolla 1% kordadest või kui on vastas maniakk, kes betib poti iga tänav, iga kaardiga.
see, et sa 66 käest said nii raha..no ma ei tea, minu käest sa ei saaks kohe kindlasti. Antud flopis juures ma siiski ei saa aru, et miks te siin kõik arvate, et sa nii väga ees pruugid olla? oleks flop K72rnb ja käiks action, siis on teine asi. Pidid mängima nl 400? siis kohe kindlasti tuleb AA-ga 3bettida, kui vastane on UTG pealt pannud. Seal tasemel käib asi juba rohkem mängija-mängija vastu ja hea mängija üritab sulle vähegi normaalse käega vastu panna, et ma "raisesin UTG pealt", viska oma QQ-JJ-AK maha.
Üks küsimus veel, et mitu korda 10-st oma AA sarnaselt mängid?

onuark
10.12.09, 10:50
ei mängi ise nii AA, võibolla 1% kordadest või kui on vastas maniakk, kes betib poti iga tänav, iga kaardiga.
see, et sa 66 käest said nii raha..no ma ei tea, minu käest sa ei saaks kohe kindlasti. Antud flopis juures ma siiski ei saa aru, et miks te siin kõik arvate, et sa nii väga ees pruugid olla? oleks flop K72rnb ja käiks action, siis on teine asi. Pidid mängima nl 400? siis kohe kindlasti tuleb AA-ga 3bettida, kui vastane on UTG pealt pannud. Seal tasemel käib asi juba rohkem mängija-mängija vastu ja hea mängija üritab sulle vähegi normaalse käega vastu panna, et ma "raisesin UTG pealt", viska oma QQ-JJ-AK maha.
Üks küsimus veel, et mitu korda 10-st oma AA sarnaselt mängid?


fortune: mis põhjusel ei 3bettind? sellepärast, et ma ei 3beti ühegi käega utg openit, eriti kui vastane on tight utg-lt.

sellises olukorras peaks ta AAga sel juhul 10/10st nii mängima.

Ajuvaba
10.12.09, 11:06
selgitan veel natukene. Minu 3bet on 7%+ ehk teen seda potentsiaali omava kaardiga, kui tundub, et on võimalik positsioonilt vastane üle mängida. Kindlasti juhtub olukordi, kus see sama vastane ei õnnestu üle mängida ja pean oma J-kõrgega riveris järgi checkima. Kui vennike näeb, et 3-betisin teda J5 suited kaartidega, siis hakkab ta sind oop 1010-AQ+ 4bettima ehk saad oma "õigetele" kaartidele valuet.

Davy
10.12.09, 11:10
ei mängi ise nii AA, võibolla 1% kordadest või kui on vastas maniakk, kes betib poti iga tänav, iga kaardiga.
see, et sa 66 käest said nii raha..no ma ei tea, minu käest sa ei saaks kohe kindlasti. Antud flopis juures ma siiski ei saa aru, et miks te siin kõik arvate, et sa nii väga ees pruugid olla? oleks flop K72rnb ja käiks action, siis on teine asi. Pidid mängima nl 400? siis kohe kindlasti tuleb AA-ga 3bettida, kui vastane on UTG pealt pannud. Seal tasemel käib asi juba rohkem mängija-mängija vastu ja hea mängija üritab sulle vähegi normaalse käega vastu panna, et ma "raisesin UTG pealt", viska oma QQ-JJ-AK maha.
Üks küsimus veel, et mitu korda 10-st oma AA sarnaselt mängid?


Ajuvaba, kuidas sa muidu MP-lt 3betid? Sellesuhtes, et kuidas kõrgemal asi käib. Tegelikult EP vs MP, kui MP 3betib ainult 4% AA, KK +3% jama...võiks utg seda juba vaadelda kui soliidset 4bet bluf võimalust.

Küsimus siis ongi, kui palju sa MP-lt 3betid, et vastased hakkaksid veidi lightimalt vastu mängima.

Või kui midagi lisada, siis anna aga tulla.

Ajuvaba
10.12.09, 14:23
Tead, see oleneb ikkagi kus mängid, kelle vastu jne.Starsis enam muud moodi raha ei saagi võita ju. Istud 9 regulariga ja ajud kärssavad. Mõni sess(2000 kätt) on mul 3bet 12%, samas teine kord 3%. Mõnikord panen 4 kätt järjest 3beti jne. 4bet bluf on täitsa standard nl600+, ja mitte ainult ka 5bet bluf on olemas. Reeglid on samad selles mõttes, et donke ei lähe 4bet,5bet bluffima, regularide vastu lähed.
Viimane sess mis mul oli , 1248 kätt ja 3bet 11,5%. NB! osad lauad olid mul 6-max, kus peadki rohkem 3bettima...

Fortune
10.12.09, 17:47
Ma päris full time nl400-t ei lase, võtan segamini 200ga parimaid laudu. Kuna ma enamjaolt bumhundin ja ei taha heade regularidega mingit metat teha ja ilmselt mu mäng regularide vastu kehv ka, siis lähiajal kõrgemale väga ei püri, pole aega mängu arendada ka, sess tulekul.

R1naldo
11.12.09, 15:21
minraise pre ja instanupud flopil

Pahvak
11.12.09, 15:30
minraise pre ja instanupud flopil


Ahahaha.

Fortune
13.12.09, 02:36
irw level obv


lol no shit man ? ;D