PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17

wanapagan
14.08.11, 02:40
Hem2: keegi oskab mulle seletada kui üldse on võimalus kuskilt sättida endale kuskile mängitud tundide arv.

ranka
14.08.11, 11:36
Testisin ka täna HEM2 ja ütlen, et see proge läheb järjest hullemaks. Disain on aastast 1989 ja kõik menüüd mega keeruliseks tehtud. Ootan PT4, mis on ikka tunduvalt modernsem ja loodan, et seekord ka töökindlam.

Provoker
14.08.11, 11:58
mul probleem
ei saa käsi imporditud kuidagi. Panin win7 op süsteemiks ning sellega olen ikka suht hädas hetkel veel. Starsist on kast tickitud et salvestaks HH 30 päevaks. Muutsin manuaalselt ka kausta Programfiles/stars/handhistory kuid sinna ei teki ühtegi kätt.

Oliverk
14.08.11, 12:42
Pole ju HEM-i probleem see. Pane Starsi teemase see jutt. Ise just käisin sama tee läbi ja ei olnud nagu ühtegi probleemi, ma ei viitsind muidugi salvestuse kohta vahetada enam seekord, kuigi vanasti sai ka seda tehtud.

Provoker
14.08.11, 14:11
sain googledades abi
Uac pidin nulli tirima lihtsalt. Ilma ei tekinud ühtegi faili kausta.

siga
15.08.11, 15:45
Googeldasin, aga ei leidnud või ei osanud leida.

Kas on võimalik selline asi, et hudis läheb font size suuremaks, mida suurem on vastase stat ja vastupidi?

Provoker
15.08.11, 19:49
Stati numbri järgi saad teksti värvi muuta ning ranged panna värvidesse. Font size muutmiseks pead ikka kogu hudi seadistust muutma.

ragZag
16.08.11, 19:13
Ostsin uue läpaka ja installisin hem'i, kuid probleem on selles, et license key aktiveerimisel annab errori "The request failed with HTTP status 417: Expectation failed." Interneti ühendus oli olemas! Oskab keegi aidata, oleks väga tänulik!

ranka
17.08.11, 12:50
Ostsin uue läpaka ja installisin hem'i, kuid probleem on selles, et license key aktiveerimisel annab errori "The request failed with HTTP status 417: Expectation failed." Interneti ühendus oli olemas! Oskab keegi aidata, oleks väga tänulik!

Lucky you. Sõpsil oli eile sama jama ja saime lahendatud.

Käitu nii:
1) Open your Internet Explorer and go to Tools -> Internet Options -> Connections and click on "LAN-Settings" at the bottom.
2) Uncheck every box in the small new menu and click ok.
3) Try to register HM again.
If that doesn't work try to enable the [x] Auto-Detect option and try again.
If you continue to have registration issues, please send your Reg.log file from the C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Logs folder. If your Windows is hiding known file extensions the file will simply be called 'reg'.

ragZag
18.08.11, 14:33
Esimese kahe punkti järgimine lahendas probleemi! TY

nikitheone
18.08.11, 18:12
sama jama. husng kui kaotan, märgib hem kohaks neljanda (vahel), pean iga kord käsitsi panema teise koha.

krt ikka ei leia lahendust :/

Fabulous
19.08.11, 19:46
Mis HEM'is 'day start time' tuleb panna, et Eesti aja järgi päeva vahetaks?

siga
20.08.11, 06:23
Keegi oskab aidata POSTGRESSQL-iga. Nimelt tahaks liigutada selle kettale D (juba installisin uuesti ja ilusti D-le), aga HEM ei leia enam üles ja ise ei oska juhendada ka, et leiaks.

siga
20.08.11, 07:55
Keegi oskab aidata POSTGRESSQL-iga. Nimelt tahaks liigutada selle kettale D (juba installisin uuesti ja ilusti D-le), aga HEM ei leia enam üles ja ise ei oska juhendada ka, et leiaks.

Keegi ei aita, siis peab ise ära tegema.

http://faq.holdemmanager.com/questions/368/Move+Database+to+Another+Hard+Drive+or+Partition (http://faq.holdemmanager.com/questions/368/Move+Database+to+Another+Hard+Drive+or+Partition)

HerrJanks
21.08.11, 23:25
Tere

HEM'iga on selline probleem et juba mõnda aega, kuvab statid ainult valikulistele laudadele, osadel laudadele state ei ilmu üldse. Osadele ilmub aken aga kõikides numbrites on kriipsud. Samuti uuendab state väga vaevaliselt. Ei ole asjaga tegelend, kuna plaanin nagunii lähiajal uue arvuti osta ja kui kõik algust peale installida peaks mure lahendama. Vb on arvuti lihtsalt liialt aeglane. 3000+ prose ühetuumaline ja 2GB mälu ja kõvakettal peaks ruumi piisavalt olema. Aga vb keegi oskab mingi vihje anda, milles asi võiks olla.

Vandalar
22.08.11, 00:10
Üldiselt HEM peaks juba mõnda aega olema kahetuumalise prose toega, tea kas rohkem tuumasid ka toetab aga kahte toetab küll. Seega kahetuumalise või enama kasutamine annab kindlasti tunda, sinna juurde korralik kõvakas, võimalusel SSD ketas ning veab HEM-i välja, nii et silm ka ei pilgu.

rrrr
22.08.11, 10:34
Arvuti aeglus ei sõltu mitte ainult rauast vaid ka softist, mis sinna peale installitud ja mis võib hammustada hea tüki arvuti jõudlusest isegi kui sa seda aktiivselt ei kasuta. Kui oled heavy-user, siis soovitan oma ketta korra aastas puhtaks tõmmata ja clean install teha. Minul jooksutas paar aastat tagasi veel 2000.a ostetud AMD Athlon 900MHz 3x256MB tavalise aeglase kettaga masin HEMi ja Triobetti küll. Vaata parem, mis sul task manageris toimub kui sa töötad/mängid. Ja ega sa postgresi andmebaasil mingit logi/debugi pole peale keeranud?

HerrJanks
22.08.11, 12:59
Jep, Kui HEM impordib käsi siis on CPU usage täiega laes. Ehk siis kõik on kasutusel.

rrrr
22.08.11, 13:13
Mis protsess konkreetselt CPUd sööb? HEMi või postgresi oma?
Siis vaata, et ega HEM juhuslikult ei logi andmebaasi käske (dbtrace fail või mõni teine fail HEMi "log" kataloogis on üle mitmesaja MB)
Teine variant - installi viimane versioon - .07b oli vist.

mortalvombat
22.08.11, 13:13
rakeback.pokkeriprod.com tuli ticket, et HEM toetab nüüd Enet võrku. Kuskilt mujalt selle kohta infot ei leidnud. Tean, et töötab converteriga aga kas keegi saab kinnitada/ümber lükata, et töötab ka ilma?

siga
22.08.11, 14:49
Peaaegu teemas, äkki keegi teab vastust. Enne oli postgresSQL suurus 50GB nüüd kui lasin samad käed sisse 5,5GB. Käsi ei ole õgvendanud. Aga kuhu kadus 45GB, mis seal küll oli? Kas FBI kogus materjali?

rrrr
22.08.11, 16:07
5,5 on OK suurus. 50GB oli ilmselt sul logifailidega. On mingi variant, et prostgres ei kustutanud neid.

Kotkas1000
22.08.11, 17:14
Arvutivõhikuna pean abi küsima.

Eile õhtul kärssas minu arvuti emaplaat maha. Seoses sellega läksin ja ostsin täna uue arvuti. Windowsi sain iseseisvalt peale ja hemi ka. Nüüd ongi küsimus, kuidas ma saan oma käed teise arvuti kõvakettalt uude arvutisse? Ühendasin vana kõvaketta uue arvutiga ära ja tundub, et läks õnneks. Vana kõvaketas my computeri all täitsa olemas ja toimib. Leidsin kataloogi HMArchive, aga sealt leidis HEM ainult u. 200K kätt. Tegelikult olen ise mänginud u. 1,5milj kätt + mingi aeg sai PTR´st ostetud ka miljon kätt. Kus on ülejäänu käed ja mis moodi ma saan need uude hemmi importida? Ei taha, et info kaduma läheks.

siga
22.08.11, 17:25
Äkki on kusagil teise kataloogi all veel arhiveeritud käsi. Kas importisid ikka üldkausta, äkki sattus lihtsalt üks kuu? Muidu peaks nagu seal kõik olemas olema, ju siis kustutatud või hävinud ülejäänud.

siga
22.08.11, 17:30
Ma ei tea, kas sellega võib ka asi seotud olla, aga pokkerikliendist saab panna kui kaua ta su käsi arhiivis hoiab ja seejärel kustutab ära vana saasta.

Kotkas1000
22.08.11, 17:31
Jah, importisin üldkausta.
Ma ei usu, et midagi kuskile kaduma läinud kuna alles eile vaatasin oma lifetime graphi ja seal olid kõik käed olemas.

siga
22.08.11, 17:45
Jah, importisin üldkausta.
Ma ei usu, et midagi kuskile kaduma läinud kuna alles eile vaatasin oma lifetime graphi ja seal olid kõik käed olemas.

Kaks eri asja, kas sul käed juba andmebaasis või kas sul on olemas algfailid (need lähevad korra ainult kaadervärgist läbi ja salvestuvad andmebaasi, need võid hiljem ka ära kustutada, ilma et see andmebaasi mõjutaks). Igatahes ika kuu võiks teha andmebaasist backupi, siis alati olemas enamus käsi.

ristijeesus
22.08.11, 18:01
Käed asuvad postgres andmebaasis ja sa pead nad sealt exportima. Proovi vanale kettale reinstallida Hem koos postgresql-ga (sama versioon mis oli). Pane Hem tööle, mine database management ja loodetavasti ta leiab su andmebaasi ning siis export hands.

ranka
23.08.11, 11:48
rakeback.pokkeriprod.com tuli ticket, et HEM toetab nüüd Enet võrku. Kuskilt mujalt selle kohta infot ei leidnud. Tean, et töötab converteriga aga kas keegi saab kinnitada/ümber lükata, et töötab ka ilma?

Pean vabandama, sest see on väär info, kuna sain ise valesti aru. Kahjuks HEM ei toeta ENET-i ja suhtlesin ka nende arendajatega (sellest ka viivitus ticketis) ning HEM-i tiim ütles, et ENET-i nad ei toeta ega hakkagi toetama, sest seal nende jaoks liiga vähe mängijaid. Imelik suhtumine.

HEM-ile on tehtud käte konverter: http://forumserver.twoplustwo.com/45/software/pokerplaner-enet-support-added-hud-fishfinder-resize-place-1025613/ See konverteerib ENET-i käed Party Poker formaati ja HEM saab siis nendega hakkama.

Samas PT3-el on ENET-i support täiesti olemas ja seega soovitan PT3. Selleks tõmmake nende viimane versioon: http://www.pokertracker.com/products/PT3/download.php (too alumine sealt). Kui keegi ei tea siis PT3-el on 60 päevane TASUTA prooviversioon.

Veelkord vabandused.

EDIT: Lisaks ise kasutan küll hetkel HEM-i, sest seal paar paremat statti, mida igapäevaselt kasutan (enne kasutasin PT3, kuna talle on sisseehitatud Bodog hand grabber). Uues PT4 versioonis pidid olema täpselt sama statid, mis HEM-is siis lähen taaskord PT4 peale üle. Olen uurinud ka HEM2 ning minu arvates see programm on läinud veel koledamaks kui praegune HEM. Võimatu on millestki aru saada ja programmi käsitlemiseks pead seda õppima tunde.

Olen seda ennemgi öelnud ja kordan veel: Minu arvates PT3 on tehtud lihtkasutajatele, kes naudivad lihtsust, loogilisust ja modernsust. HEM aga mängijatele, kes viitsivad rohkem vaeva näha.

HerrJanks
23.08.11, 22:10
Tänud update aitas...

chrosmos
23.08.11, 22:46
tere,

kui mu pokerstars salvestab eestikeelseid handhistory´d, kas siis HEM ei hakka tööle? ja kui on mul õigus, siis kuidas seda probleemi lahendada saaks?

siga
23.08.11, 23:42
tere,

kui mu pokerstars salvestab eestikeelseid handhistory´d, kas siis HEM ei hakka tööle? ja kui on mul õigus, siis kuidas seda probleemi lahendada saaks?

Aint english toimib.

pikk28
25.08.11, 10:11
krt hem järsku enam ei impordi korralikult käsi sisse. mängin starsis. hetkel tundub, et impordib ainult neid käsi, kus ma poti ei mängi. nii kui potis osalen, nii nii seda kätt ei loe. täiesti müstika. versioon on 07b ehk peaks viimane olema. kas asi võib selles olla, et ma pole starsi updatenud juba 1,5 kuud? on kellelgi olnud analoogne mure? help please :)
bljat jälle sama case, sain just kena setup cooleri KK vs QQ vs AA ning pmst seda kätt HEM sisse ei loe. Peale seda kätt impordib üldse miksi 30% käsi sisse. eelmikne kord lahendasin mure uue andmebaasi loomisega, enam ei taha nii teha. Oskab keegi midagi targemat soovitada?

Vandalar
25.08.11, 13:53
Mõtlesin, et siia sobib see probleem kõige paremini. Mul on lahti pokerstars, HEM, tableninja. Multitablen ning aegajalt lööb mõne laua äkki täiega sassi graafiliselt- vahest jätab mingi jälje topelt pildi nö. stattidest, vahest jätab mulje nagu ma istuksin üks iste vasakul nt :) kui tegelt on üks iste ka keskel kus ma tegelikult olen, ning ei näe kaarte laual jne. Kas Tableninja põhjustab seda ja kas keegi oskab mingit lahendust pakkuda? Nii kui midagi sellist juhtub kipub ka tähelepanu hajuma ja buy-in kaduma.

pikk28
25.08.11, 14:39
bljat jälle sama case, sain just kena setup cooleri KK vs QQ vs AA ning pmst seda kätt HEM sisse ei loe. Peale seda kätt impordib üldse miksi 30% käsi sisse. eelmikne kord lahendasin mure uue andmebaasi loomisega, enam ei taha nii teha. Oskab keegi midagi targemat soovitada?
ja seda ka, et HEM arhiivis on käed kõik korrektselt olemas, kuid ei sessionsi, reportsi ega ka graphi neid ei kuva.

ranka
28.08.11, 22:21
ja seda ka, et HEM arhiivis on käed kõik korrektselt olemas, kuid ei sessionsi, reportsi ega ka graphi neid ei kuva.

Kontrolli, kas su HEMi versioon on ikka 1.11.07b? Samuti kas PokerStars ja HEM on seatud "Run as Administrator"?

jasssass
31.08.11, 16:34
Täna starsis mängides kadusid järsku laudadest ära statid, aga mitte kõikidest 3-l laual siiski kuvab neid, tegin siis hem-i update ära, ja restardid värgid jutud, taaskäivitades sama probleem jätkus- 3 lauda on stattidega, ülejäänud on tühjad.... kas keegi oskab miskit kosta?

Intzsz
31.08.11, 17:33
Sama probleem, hommikul 9 ajal mängides oli veel kõik OK

kollane
31.08.11, 17:39
sama pask. euro, fast, deep lauades state pole

Vandalar
31.08.11, 17:45
Valmistutakse vist HEM2-ks... Keegi teab kas HEM 1 tugi jääb ikka alles või peavad kõik HEM2 ostma uuesti nö?

con
31.08.11, 17:55
filtrid peale mõneks ajaks, hea tähelepanek.

kollane
31.08.11, 17:58
hakkas tööle :)

mõndades euro laudades ei tööta aga muidu ok

Pahvak
31.08.11, 19:27
Valmistutakse vist HEM2-ks... Keegi teab kas HEM 1 tugi jääb ikka alles või peavad kõik HEM2 ostma uuesti nö?

WTF sa ajad? See on PS poolne muudatus.

Rahapada
31.08.11, 22:34
ja see stattide ärajäämine on täiesti valikuline, ei tähenda ilmtingimata, et deep ja euro... mul on tavaline ja dollar, ja ka pole statti

hem 2he küsimus oli muidugi hea??

widescreen
31.08.11, 23:58
Kas keegi oskab öelda miks ei ilmu starsi euro laudadesse statsid? update on tehtud.

siga
01.09.11, 00:16
1.12.0 versioon ajab asja korda, hemi foorumist leiab. Panin ligi koos aknaga kahjusk jua kinni.

widescreen
01.09.11, 00:23
1.12.0 versioon ajab asja korda, hemi foorumist leiab. Panin ligi koos aknaga kahjusk jua kinni.

1.11.07b-on viimane versioon!

siga
01.09.11, 00:31
1.11.07b-on viimane versioon!

Post 24
http://forums.holdemmanager.com/manager-general/117571-hud-not-working-stars-3.html#post587531

widescreen
01.09.11, 01:38
tänud siga!

Vandalar
01.09.11, 10:34
Kasutan HEM-i- kuidas ma saaksin multitabledes kui mul on väga kiire, kuidagi lihtsalt ühe klikiga ära märkida selle käe, mida ma hiljem analüüsida tahan?

nikitheone
01.09.11, 10:54
tärnikese peale, kus on viimased kolm kätt.

leits
01.09.11, 11:31
krt teil short laudades töötab? Mul tavalistes laudades ok; aga short laudades ikka näitab HUDi ainult starsi replayeris, lauda ei kuva statse, samas käsi impordib kenasti ning tulemusi updateb
1.12 ver siis peal

vapsik
01.09.11, 11:34
Sama jama.

Vandalar
01.09.11, 14:04
tärnikese peale, kus on viimased kolm kätt.

See tärnike peaks olema mul HUD-il? Sest HUD peal mul mingit tärnikest peale player notes tärni ei näita.

nikitheone
01.09.11, 14:17
last 3 hands (kus ka avg pot näitab), mitte hudil.

Vandalar
01.09.11, 14:51
See pole siis laual kuvatud vaid HEM programmis kuskil, sest kui see peaks laual kuvatud olema, siis ma ei tea kuidas seda sinna saada.

nikitheone
01.09.11, 15:02
hem - hud options - player preferences - appereance - number of pots. paaned sinna nt 3 ja siis tekib laudu üks kastike, mis näitab kes võitis eelmise käe, kui palju ja siis saab sinna vajutada ja tärnikese panna

Vandalar
01.09.11, 15:08
Suured tänud, seda funktsiooni olen ma juba miljon aastat otsinud.

Cash87
02.09.11, 13:46
Üritan seletada, loodan, et saate aru :)

Peale igat showdowni näitab lauas tavaliselt mängijate all nende muckitud kaarte ning laua keskele kuvab väikeselt boardi. Minul aga Ipokeri võrgustikus näitab mängija all ilusti kaarte aga boardi näitab üleval vasakus nurgas. Siit ka küsimus, et kas on võimalik kuidagi nihutada nii, et ta näitaks seda laua keskel? Starsis töötab ilusti.

Tänud ette.

LuuK
02.09.11, 16:45
table manager/table/toggle test, ootad kuni ilmuvad kõik lauda ja siis vead paika. table manager/file/save positions peab ka vist panema peale seda, et asetus säiliks. kui valmis toggled testi välja.

wanapagan
02.09.11, 22:45
HEMi uue versiooniga probleem. Pärast elektri kadumist viskab ette error reporti ja mida iganes ma ka ei teeks sulgub pärast errori saatmist programm. W7 kasutaja olen.

http://img69.imageshack.us/img69/7382/capturemol.jpg

Vandalar
02.09.11, 23:54
Reporti saatsid?

wanapagan
03.09.11, 00:11
Reporti saatsid?

Saatsin, lükkas programmi kinni. Üritasin uuesti startida, lükkas sama kebabi ette ja panin do not send, lükkas ikka kinni. Proovisin lihtsalt ristist kinni lüüa... well programm jälle kottis. Uninstall, ja uuesti peale, w7 pole just arvutitest väga teadlik, panin uuesti käima, sama jama :D

Vandalar
03.09.11, 10:53
HEM foorum parim koht sellisel juhul

leits
03.09.11, 12:01
HEM uus update v2ljas 1.12.01 - väidetavalt pidi short laudade ja deep laudade priobleem lahendatud olevat .. pole jõudnud testida veel .

e: jup kõik ok 1.12.01 ver'ga

numnuts
03.09.11, 14:34
Kust ma saan muuta neid non sd ja AI ev joonte värve?

ranka
03.09.11, 17:08
Kust ma saan muuta neid non sd ja AI ev joonte värve?

Config failist. http://faq.holdemmanager.com/questions/278/Change+EV+Line+Color+in+Graphs

hoss23
03.09.11, 17:36
Config failist. http://faq.holdemmanager.com/questions/278/Change+EV+Line+Color+in+Graphs

Tahan ka endal ära muuta sealt config failist, aga ei näe seal midagi sest kõik tähed on sellised (Notepad file). Ranka palun aita.....

�쪺厄娏㥪竖�嘞熰嫝딞⌫�䪤噩㞥﷐嬰ṏ◨찦먔㷌鉙ꁓ끳摺⾋鬢韚ꀈ琟鷅ᢱ∹豊淵彤뺟膏꣇괫㴾絏ᵹᨷ ᕜ蚐찏⼎⣥愴�댫ᄚ҂퓚⦇䒃痘㳓袲⇼㈙발᳗跼겁訓஺湠⺍�⡸鯂༎胡뎘뙪诊៩䁃蠳匡으ᗜ룕㽘�줈 庇㝱붷서龫勯쉾櫸

numnuts
03.09.11, 17:40
tänud.

ranka
03.09.11, 17:59
Tahan ka endal ära muuta sealt config failist, aga ei näe seal midagi sest kõik tähed on sellised (Notepad file). Ranka palun aita.....

�쪺厄娏㥪竖�嘞熰嫝딞⌫�䪤噩㞥﷐嬰ṏ◨찦먔㷌鉙ꁓ끳摺⾋鬢韚ꀈ琟鷅ᢱ∹豊淵彤뺟膏꣇괫㴾絏ᵹᨷ ᕜ蚐찏⼎⣥愴�댫ᄚ҂퓚⦇䒃痘㳓袲⇼㈙발᳗跼겁訓஺湠⺍�⡸鯂༎胡뎘뙪诊៩䁃蠳匡으ᗜ룕㽘�줈 庇㝱붷서龫勯쉾櫸

Siis oled vale conf faili kallal.

EestiMats
03.09.11, 18:06
Kui on olemas Holdem pro version, kas siis on võimalik kuidagi kasutada omaha manageri 15 day trialit? Kui on, siis kust ma seda aktiveerida saan vms?

hoss23
03.09.11, 20:36
Siis oled vale conf faili kallal.

Ei ole ju, mul see kaust kohas C:Program Files(x86):RVG Software:Holdem Manager:Config(HEM File)
Või ikka olen?

ristijeesus
03.09.11, 20:46
C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Config\HoldemManager.config on õige koht.

ranka
03.09.11, 20:48
Ei ole ju, mul see kaust kohas C:Program Files(x86):RVG Software:Holdem Manager:Config(HEM File)
Või ikka olen?

Ma ise HEM-i ei kasuta seega ei saa ka kontrollida. Kas oled ikka Config kataloogis? Seal peaks olema holdemamanger.config fail ja ava see. Kui see annabki sellist paska on mul mõistus otsas ja kasuta googlet. Kui seal on miski veel *.config faile võid ka neid proovida avada ja kui leiad vastava koha siis ära muuta (kui on imelikud tähised failis, mis enne kopeerisid siia siis ära seda faili jumala eest muuda!) .

EDIT: Tundub, et sa ei ole config kataloogis nagu juba ristijeesus ka mainis.

hoss23
03.09.11, 21:29
C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Config\HoldemManager.config on õige koht.

Japp, tnx ,see õige koht.
Tänud bossile ka!

wanapagan
04.09.11, 17:04
HEMi uue versiooniga probleem. Pärast elektri kadumist viskab ette error reporti ja mida iganes ma ka ei teeks sulgub pärast errori saatmist programm. W7 kasutaja olen.

http://img69.imageshack.us/img69/7382/capturemol.jpg


Lahendus leitud, kirjutan siia ka kui kellegil peaks samasugune probleem esinema.

C:\Users\username\AppData\Roaming\HoldemManager\

Sealt kaustast kustutada kõik va DATABASE ja CONFIG kaust.

Uninstall Hem ja reinstall.

tolmuahv
04.09.11, 17:35
Probleem järgmine: HEM hakkas ühel hetkel näitama All-in EV võrdseks tegeliku tulemusega. Ehk siis All-in EV sisuliselt enam HEM ei näita. Puudutab see SNG-sid, muud pole vaadanud. Kuidas parandada saaks?

MrT2inem
04.09.11, 18:12
Selline mure et HEM ei näita statte PL laudades, NL laudades kõik OK. Kuidas murest lahti saada ? (A)

Cash87
04.09.11, 22:28
Selline mure et HEM ei näita statte PL laudades, NL laudades kõik OK. Kuidas murest lahti saada ? (A)

Update. Praegu igapäev uus versioon, niiet jälgi :)

ranka
05.09.11, 07:28
Probleem järgmine: HEM hakkas ühel hetkel näitama All-in EV võrdseks tegeliku tulemusega. Ehk siis All-in EV sisuliselt enam HEM ei näita. Puudutab see SNG-sid, muud pole vaadanud. Kuidas parandada saaks?

Mis pokkerituba?

nikitheone
05.09.11, 08:26
ikka veel sama jama, 2+2 ka ühel vennal, abi leia.



Does any one know why the hell Holdem Manager suddenly decided to screw all my results?

This is what happens:

http://img694.imageshack.us/img694/6736/clipboard02cn.jpg[/URL]

Almost always when I win it doesn't mark the tourney as "Finished", finish position stays "0" and the $ won isn't added to the graph. When I lose it counts as finished, finish position is 4 (although it's always a single table heads up)

The only big difference is that I'm playing $15 buy in, before I was playing $7 and everything was fine (ok, almost everything, this still happened from time to time but only like 1 tourney marked as unfinished every hundred games played).

I can't see any kind of decent graph like this. Any ideas?

ranka
05.09.11, 09:32
Kontrolli järgmise SNG-ga kas HEM impordib kõik käed sisse, eriti tähelepanulikult kontrolli kas impordib just VIIMASE. Ei imestaks kui viga on selles, et Teil auto decline vms. peal ning viskab laua ennem kinni kui see HH-sse jõuab salvestuda.

nikitheone
05.09.11, 09:40
on küll viimane käsi ka sees. näiteks praegu just oli pannud winningsi kirja, aga finishing positionit mitte.

tolmuahv
05.09.11, 10:13
Mis pokkerituba?

Stars. Veel paar päeva tagasi töötas kõik normaalselt. Midagi ise näppinud ei ole teadlikult.

Oliverk
05.09.11, 10:16
Hem on ikka uuendatud? Viimase versiooni bugfixis oli imo midagi EV-ga seoses ka kirjas.

tolmuahv
05.09.11, 10:45
Ei ole uuendanud. Katsun hakkama saada, tänud :)

Oliverk
05.09.11, 11:04
http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe

tolmuahv
05.09.11, 18:14
Uuendatud. Midagi ei muutunud. Rohkem ideid pole kellelgi?

Edit: Lisan veel juurde, et kogu probleem paistab olevat vaid Super Turbo turniiridega. Kõiki teisi paistab HEM näitavat normaalselt.

ranka
05.09.11, 18:21
Uuendatud. Midagi ei muutunud. Rohkem ideid pole kellelgi?

Edit: Lisan veel juurde, et kogu probleem paistab olevat vaid Super Turbo turniiridega. Kõiki teisi paistab HEM näitavat normaalselt.

Ma ei tea, kas all-in EV stat on kirjutatud andmebaasi või arvutab ta selle jooksvalt. Kui andmebaasi siis ei pruugi ta uuendusega vanu andmeid ära parandada. Seetõttu soovitan mängida paar SNG-d ja vaata kas siis korras (kui uutel sng-del korras siis käte export-reimport peaks probleemi parandama). Samuti HEM-il oli kunagi kuskil valikutes "fix all-in EV". Ei mäleta kus ta oli ja ei tea, kas seda enam üldse on.

nikitheone
05.09.11, 21:51
a ranka mu probleemile lahendust ei tea ?:(

tolmuahv
05.09.11, 23:23
Tänud, Ranka, Oliver - minu probleem sai lahendatud.

ranka
06.09.11, 12:30
Ei tea. Postgresqli + HEM-i reinstall võib aidata. Backupi andmebaas, mõlematele uninstall, reisntall ja pane uuesti HEM peale koos postgresqliga. Võid muidugi proovida ka nii, et teed uue andmebaasi ja impordid sinna paar SNG-d. Kui seal töötab siis export ja reimport uute andmebaasi.

Reeglina sellised asjad võivad probleemi parandada, eriti kui teistel ei ole juhtunud.

no_limit
06.09.11, 13:52
pacificus (888poker) kuvab statte valesse istmesse. pokkerikliendis on määratud preferred seat samuti HEM-is. Kuvab statte nii, et ühes lauas on minu nimelised statid 2 isted vasakul teises lauas 3 istet paremal , mingit korrapära ei ole. Keegi oskab aidata??

Konso
06.09.11, 17:04
pacificus (888poker) kuvab statte valesse istmesse. pokkerikliendis on määratud preferred seat samuti HEM-is. Kuvab statte nii, et ühes lauas on minu nimelised statid 2 isted vasakul teises lauas 3 istet paremal , mingit korrapära ei ole. Keegi oskab aidata??

Vea käsitsi paika, parem hiire klahv stati peal ja saad seda liigutada sobivasse kohta.

nikitheone
06.09.11, 21:39
Ei tea. Postgresqli + HEM-i reinstall võib aidata. Backupi andmebaas, mõlematele uninstall, reisntall ja pane uuesti HEM peale koos postgresqliga. Võid muidugi proovida ka nii, et teed uue andmebaasi ja impordid sinna paar SNG-d. Kui seal töötab siis export ja reimport uute andmebaasi.

Reeglina sellised asjad võivad probleemi parandada, eriti kui teistel ei ole juhtunud.

grr. tegin unisnstalli hemile, installisin uuesti - sama kamm.

g00000se
07.09.11, 10:58
Keegi oskab aimata milles viga võib olla, kui HEM lihtsalt improdib ja impordib ja impordib ma ei tea mida. Mingeid large file. Üle nädala juba see jama ja tänu sellele tulevad statsid lauda mingi kahe tunnise delayga ja siis ka paar kätt ainult. Ühesõnaga HEM impordib mingit crappy ja ma ei saa aru mida ta impordib.

nikitheone
07.09.11, 11:00
vaata üle folderid, kust ta impordib?

kollane
07.09.11, 11:31
ja pane see folder paika, kuhu ta imporditud käed paneb

The_Meer
07.09.11, 21:40
Mul selline probleem,hem justkui impordib(microgaming), aga stätse laudadesse ei kuva . KUi tagantjärgi vaadata näiteks eilseid käsi replayeris,siis ei kuva ka neid või need ongi omavahel seotud kui mingi jama on?

kjmrc
08.09.11, 03:22
Miks HEM ei kuva Pokerstarsis statse? Leiab laua üles ja player pref. on kõik linnukesed olemas jms, aga miskipärast ei kuva statte, milles probleem võib olla, keegi teab?!

wanapagan
08.09.11, 03:58
Hem 1 ? ehk http://www.holdemmanager.com/hm1-build-released aitab

harryahven
08.09.11, 09:11
viga selles, et hem impordib umbes 10% käsi ainult, mängisin täna umbes 3k kätt ja näitab ainult 300-400 kätt, update tehtud, paika pandud millisest folderist ja selline huinjaa siis..

nikitheone
08.09.11, 09:28
oh sain teada milles viga mul oli - stars peab salvestama ka tournament summaries. igaks juhuks, kui kellegil tekib sama jama - http://faq.holdemmanager.com/questions/6/Poker+Stars+Setup

harryahven
08.09.11, 09:42
täpsemalt importis hem viimase tunni aja käed kui praegu vaatasin reportside alt.. kuigi sess ise kestis tunde, saidiks triobet..

kjmrc
08.09.11, 13:51
Miks HEM ei kuva Pokerstarsis statse? Leiab laua üles ja player pref. on kõik linnukesed olemas jms, aga miskipärast ei kuva statte, milles probleem võib olla, keegi teab?!

Nii.. Proovisin nüüd ja sng'del kuvab ta statte, aga kui proovisin PLO/NL50 HU, siis ei miskit, 6-maxis ilmselt sama lugu. Mis värk on?

cypher
08.09.11, 15:13
Nii.. Proovisin nüüd ja sng'del kuvab ta statte, aga kui proovisin PLO/NL50 HU, siis ei miskit, 6-maxis ilmselt sama lugu. Mis värk on?

http://forums.holdemmanager.com/manager-general/117571-hud-not-working-stars-3.html#post587531 ehk aitab.

kjmrc
08.09.11, 15:37
Kui ma overwriten uue HEM'i vana HEM'i peale, kas siis kaovad HH'd jms asjad ära kõik ?! St, et pean kõik HH'd uuesti importima panema & samuti pole ka confe alles?

cypher
08.09.11, 15:55
Peaks kõik alles jääma.

kjmrc
09.09.11, 09:37
Jälle miski probleem. 2 päeva tagasi importis HEM ilusti kõik Pokerstarsis mängitud PLO25 & NL50 HU käed sisse, täna siis olen jälle mõnes lauas & panen start autoimport, leiab 4 faili, impordib need sisse, aga errors on 52, tundub nagu kõik käed, mida mängisin on errori all. Mis võib viga olla, et üks päev impordib, teine päev mitte.. wtf? :D

kjmrc
09.09.11, 09:50
Jälle miski probleem. 2 päeva tagasi importis HEM ilusti kõik Pokerstarsis mängitud PLO25 & NL50 HU käed sisse, täna siis olen jälle mõnes lauas & panen start autoimport, leiab 4 faili, impordib need sisse, aga errors on 52, tundub nagu kõik käed, mida mängisin on errori all. Mis võib viga olla, et üks päev impordib, teine päev mitte.. wtf? :D

Vaatasin graphed handsist, et on importinud 9 kätt kogu sessi jooksul, 2 kätt minutilise vahega, järgmine tuleb juba 5 minuti pärast jne :D

E: Proovisin uuesti, nüüd importis 3 faili ja 124 errors.. lol, tilti ajab vaikselt see, ükspäev kõik korras, järgmine hommik ei impordi enam käsi :D

E2: Ja pilt ka

http://www.upload.ee/image/1645338/oeh.png

Rebz
10.09.11, 17:43
tere...siuke teema et panin everestis hemi toimima ja importisin käed ära..a mingil põhjusel näitab statistikat väääga mööda..turnade sisseostud jäävad mul 2-5 $ vahele ja hem näitab 11$ ja graafik peax mõnesajaga plussis olema...a hem näitab -600.. wtf? milles asi võix olla? pole purjus peaga ka mängind et selliseid miinused enda teadmata tootnud olex

mortalvombat
10.09.11, 18:26
Osad saidid ei salvesta turniiri BI'd historisse ja pead ise käsitsi sisestama. Vaata HEM'i optionsite alt default tourney Buy-ins üle.(see muidugi ainult siis kasulik, kui mängid sama BI'ga kogueg, kui mängid midagi muud, siis pead ikkagi käsitsi ära muutma)

rehepapp
12.09.11, 18:14
Probleem holdem manager`iga. Mingi aeg enam programm ei avanenud ja viskas veateate. Uninstallisin siis maha ja proovisin Manageri uuesti peale panna, aga nüüd viskab installismisel veateate : error opening file for writing: C:\Program files\RVG Software\Holdem Manager\HMImport.exe

mis teha?

timz0333
12.09.11, 21:02
Searchin oma nime HEM-is aga ei leia ei minu ega kellegi teise kasutajat. Käed imporditud.

MTTSNG
14.09.11, 14:42
Olen jõudnud otsusele, et arvutile aeg format teha. Seoses sellega küsimus, HEM on kogunud aastaid mängijate kohta infot, kuidas ma saan veenduda, et kõik confid, historyd, setingud jne, saaks kuidaski salvestatud enne formatit pulgale. ?
Oskab ehk keegi juhendada kes sama asja teinud?
Teiseks, ma ei leia kuskilt oma hem seerialit [ ostetud hem muidugi ] Kust ma selle teada saan?

Char
14.09.11, 14:51
hemi seriali saad, kui https://www.holdemmanager.com/ sisse logid

MTTSNG
14.09.11, 15:03
hemi seriali saad, kui https://www.holdemmanager.com/ sisse logid

Nuss ongi selles, et hem on ostetud siis, kui veel vana emaili kasutasin, mille aadressi, kasutajat ega parooli ma enam ei mäleta.

Char
14.09.11, 15:09
no sis ma ei kujuta ette
vb kui sa südamliku kirja Hemi supporti saadad ja võimalikult palju infot ja andmeid enda kohta annad, äkki siis nad korraldavad midagi

MTTSNG
14.09.11, 20:18
Polnudki raske
Help > registration > show serial number

Facepoker
15.09.11, 21:04
Keegi oskab aidata miks Hem ei kuva statse Fast laudades?

neeme
15.09.11, 21:09
Uuenda HEMi.

Facepoker
15.09.11, 22:13
ei mõjunud :(

Oliverk
15.09.11, 22:19
mõjub ikka, uuenda HEM-i

Facepoker
15.09.11, 22:39
mõjus :D ty

FinalCollision
17.09.11, 21:38
Ma usun, et seda on juba küsitud aga kuidas HEM neid EV adjusted väärtusi arvutab ?

wanapagan
18.09.11, 15:37
Keegi oskab nõu anda HEM2 osas. Mõni päev tõmbab arvuti nii kinni lihtsalt. Lauad on lahti ja hud kõik on ilusti ja järsku tõmbab kõik kooma lihtsalt, lauad aeglased ja hem ise täiesti kinni omadega. Lükkan hudi kinni ja kõik on okei.

Arvuti pole vana, jooksutab uuemaid mänge, kõike on piisavalt ja jääb ülegi....

emmimees
18.09.11, 15:52
Mis on popupis kõige alumine stats "steal limped pot".. see ei muutu vatsase isoleerimisest nt, kunas see muutub?

ristijeesus
18.09.11, 16:36
Kui oled limbitud potis viimane tegutsema, sinuni chekitakse ning sa betid.

emmimees
18.09.11, 16:41
Kui oled limbitud potis viimane tegutsema, sinuni chekitakse ning sa betid.

Krt miks nii peen kohe, võiks preflop olla..

wanapagan
18.09.11, 16:48
Keegi oskab nõu anda HEM2 osas. Mõni päev tõmbab arvuti nii kinni lihtsalt. Lauad on lahti ja hud kõik on ilusti ja järsku tõmbab kõik kooma lihtsalt, lauad aeglased ja hem ise täiesti kinni omadega. Lükkan hudi kinni ja kõik on okei.

Arvuti pole vana, jooksutab uuemaid mänge, kõike on piisavalt ja jääb ülegi....

Probleemi lahendas HUD options -> Config properties -> Background -> Opacity täiesti peale keerata. Tähendab, et hud ilma musta taustata paneb minul arvuti hanguma.

Eelmise versiooniga seda jama ei olnud, kahju, et uuega nii palju probleeme on.

emmimees
18.09.11, 16:58
Aitab kui windowsis uninstall a program otsida

ristijeesus
18.09.11, 17:02
Krt miks nii peen kohe, võiks preflop olla..

Selle jaoks on raise limpers stat.

overbet
18.09.11, 18:56
Vanasti sessiooni ajal hiirega table manageri ikooni peale minnes näitas, palju käsi mängitud ja palju raha võidetud või kaotatud, aga nüüd näitab lihtsalt table manager, kuidas jooksva sessiooni statistika tagasi saada sinna?

leits
18.09.11, 21:49
Kas nad j22vad HM1 updatema alatiseks? ala kui stars teeb minig update, et siis vajalikud muudatused ka hemi ..

SR1337
20.09.11, 02:48
:)

SR1337
23.09.11, 20:16
Pakkuge põhjust miks minupoolt hemi hudi lisatud statid lauda istudes ei ilmu?

tonis
25.09.11, 13:26
Pakkuge põhjust miks minupoolt hemi hudi lisatud statid lauda istudes ei ilmu?
Lisasid vb vale configurationi alla need statid?

SR1337
25.09.11, 14:41
proovisin erinevaid configurationeid, isegi default'i alt ei tööta

wanapagan
25.09.11, 20:46
proovisin erinevaid configurationeid, isegi default'i alt ei tööta

Tavaline hem ja OOs mängid ?

SR1337
25.09.11, 22:14
tavaline hem aga OOs?

ainuke asi mis ma siit tuletaks oleks olympic online ? :D

kui on, siis ei, starsis.

ristijeesus
25.09.11, 22:57
Kas sul statide lisamise lehel all paremas nurgas linnuke on ees Display for Opponents? Ja kui vasakult ülevalt lähed Use for, siis kas seal on linnukesed olemas ja any site?

SR1337
25.09.11, 23:54
sain korda!

Rage
26.09.11, 16:47
Mhm, keegi seda Purge hands featuuri on kasutanud? seal on võimalik valida stakesid eks ja saitisid ja sorteerida välja milliseid käsi ei kustutataks. Mul selline küsimus, et ma panen sinna et ta ei kustutaks minu mängitud käsi, kas see tähendab, et ta kustutab käed kus ma olen preflopis foldinud? või ainult käed, kus mind üldse hand historys ei ole?

kollane
26.09.11, 16:59
Mhm, keegi seda Purge hands featuuri on kasutanud? seal on võimalik valida stakesid eks ja saitisid ja sorteerida välja milliseid käsi ei kustutataks. Mul selline küsimus, et ma panen sinna et ta ei kustutaks minu mängitud käsi, kas see tähendab, et ta kustutab käed kus ma olen preflopis foldinud? või ainult käed, kus mind üldse hand historys ei ole?

peaks kustutama need käed, kus sind ei ole.

ristijeesus
26.09.11, 17:04
Kustutab ainult käed kus sulle pole kaarte jagatud.

näpitsad
27.09.11, 12:22
Probleem selles, et ei installi löpuni postgreSQL , näitab veateadet ja käima ei lähe.

Cypher0
27.09.11, 14:06
Probleem selles, et ei installi löpuni postgreSQL , näitab veateadet ja käima ei lähe.

Mul viimaste installidega, mida teinud olen, selline asi olnud, et postgresi installi lõpus viskab ka veateate ja katkeb, aga pärast HEM läheb käima ikka ja töötab kenasti, lihtsalt database tuleb käsitsi ise teha, seda 'holdemmanager' andmebaasi ei ole.

Täiesti puusalt pakun praegu muidugi, kuna su post erilist infoküllust ei sisalda.

näpitsad
27.09.11, 15:19
Olen reinstallinud nii hem-i kui ka postgrl ja siis viskab veateate error occurred when trying to open the database: failed to establish a connection to 127.0.0.1, et vahepeal läks nagu käima aga siis oleks nagu tühi, ei lasknud aliast ega midagi luua, ega näidanud midagi. Et kuidas seda database luua jne.olen lugenud foorumit ja proovinud erinevaid asju aga tööle ei ole saanud
probleem ongi just postgrl -ga

Rage
27.09.11, 15:48
no ju sul siis on kuidagi valesti instalitud, tõenäoliselt sul siis ei kuula ta default portis, võta pgAdmin välja ja vaata kus pordis sul see baas töötab, siis HEMi database managementi aknas pane vastavad pordid jms.

oohoh
27.09.11, 18:02
Mis kuradi pärast fold to 4bet% ja veel mõndade statside väärtuseks näitab "doh" ?

Cypher0
27.09.11, 18:25
Mis kuradi pärast fold to 4bet% ja veel mõndade statside väärtuseks näitab "doh" ?

Uuenda ära, enam ei näita.

reket25
28.09.11, 19:44
Selline probleem, et HEM ei taha Triobeti käsi trackida. Ise arvan, et asi selles, et Triobet salvestab käed failile nimega GameHistory.dat, kuid HEM leiab ainult kaustasid, kui proovin neid lisada nimekirja. On kellegil esinenud sellist jama varem? Kuidas oleks võimalik olukorda lahendada?

raunooo
28.09.11, 21:09
Mul kuvab lauas iga mängija stattide ees esimese asjana HEM märgi. Kas keegi hea inimene oskab öelda, kuidas ma selle ära saan? Jubedalt häirib. :S

ristijeesus
28.09.11, 21:24
Sa pead vist silmas HUD Options-player preferences-appearance-show note icon.

raunooo
28.09.11, 22:48
Hmm, ilmselt mitte, kuna seal mul linnukest ees polnud. Selline HEM'i märk, kaart ja poti keskel vms. Kui homseks lahendust saanud pole panen pildi vms! Täna liiga väsinud. :)

ristijeesus
28.09.11, 23:15
Hud Options-Hud Tourney Filters ja linnuke maha Include BB....eest.

emmimees
29.09.11, 16:29
Kui mul on HEM juba kahes arvutis aga tahan panna kolmandasse siis mis ma pean tegema, kas ühel pean valima Clear Licence code või kuidas?

Cypher0
29.09.11, 18:02
Kui mul on HEM juba kahes arvutis aga tahan panna kolmandasse siis mis ma pean tegema, kas ühel pean valima Clear Licence code või kuidas?

http://www.holdemmanager.net/registration logid sisse ja sealt peab resettima imo.

raunooo
29.09.11, 23:50
Kahjuks pole ikka abi veel saanud. Panen pildi, et kõik saaksid täpselt aru, milles probleem.http://img836.imageshack.us/img836/76/hemu.jpg
Nimelt see HEM'i märk seal 29 ees ei meeldi mulle ja ma tahaks lahti saada sellest, aga ei tea kuidas. Kõigil mängijatel kuvab seda, välja arvatud minul endal. Any solutions?

ristijeesus
30.09.11, 00:11
See märk on ainult turniire mängides ja ma kirjutasin 3 posti ülevalpool mis tegema pead, et sellest lahti saada.

raunooo
30.09.11, 12:12
Jah, sain korda nüüd, pidin sealt set to default ka panema, muidu ei juhtunud midagi, sp ka alguses vaatasin, et see ei aitand. Tänud sulle! :)

con
01.10.11, 17:12
teen HU jaoks HUD'i. Tahan teha nö alapealkirjad ja siis sinna alla vastavad statsid. Tahan, et mõnel real oleks ainult paljas tekst. Kuidas seda teha saab?

nikitheone
02.10.11, 19:26
eile avanes hem, täna mitte - "the following error occured when trying to open the database: Failed to establish a connection to '127 blabla"

e: restart aitab nagu alati

lennuk
02.10.11, 20:07
Kasutasin mõned päevad HEM`i triali versiooni. Nüüd proovisin (2x) sealt exportida käed ja need omakorda importida PT`se mida kasutan igapäevaselt.
Importimisel järgned error "Unable to import hand. Reason: Invalid limit (ā‚¬0.20 NL (6 max)) for hand #4105486928"
Mingit lahendust kuidas need kätte saaks ?
Microgaming siis.

1.Miks osades laudades hemi hud suvaliselt paikneb ,ehk siis valede mängijate juures ja üldse vales kohas lauas (keset lauda ) ? eelnevalt 1tablesin ja sättisin kõik paika.
2. Jäin lauas HU mängima ja sain lauda 4 hudi ,3 enda kohta ja üks vastase kohta kus ei olnud ühtegi kätt (mängisime umbes 60kätt) ?

Ecuador13
02.10.11, 21:04
HEM triobetis HUDi kuvab? Pole mingi miljon aastat trios mänginud ja HEMi pole seal kunagi kasutanud.
Handid impordib sisse ja replayeris HUD ka olemas, table manageris näitab turniiride nimesid jms ka, kuid HUDi mingi imega ei kuva, help.

Cypher0
03.10.11, 14:25
HEM triobetis HUDi kuvab? Pole mingi miljon aastat trios mänginud ja HEMi pole seal kunagi kasutanud.
Handid impordib sisse ja replayeris HUD ka olemas, table manageris näitab turniiride nimesid jms ka, kuid HUDi mingi imega ei kuva, help.

Table Manageris Table-Table Finder?

kjmrc
03.10.11, 14:31
Table Manageris Table-Table Finder?

Selle tegevuse tagajärjel peaks hakkama kuvama küll HUD'i.

Ecuador13
03.10.11, 21:22
tänud.

kjmrc
03.10.11, 22:03
Said korda?

SR1337
03.10.11, 22:30
Lisasin HUD'i multi table stati, aga näitab, et kõik mängiks justkui ühte lauda, milles asi?

ristijeesus
03.10.11, 22:52
See stat toimib ainult koos table scanneriga.

Ecuador13
04.10.11, 00:05
Said korda?
Sain korda jep:)

numnuts
04.10.11, 05:29
Kas nii saab kuidagi teha, et kui märkida linnuke 'showdown winnings' siis ilmuks ainult non SD winnings? Ja oleks ainult kaks joont - winnings ja non sd winnings.

HAZJ
04.10.11, 13:41
Kuidas ma microgamingus saaksin kustutada varasema HH anon mängijate kohta, et iga kord HEM kuvaks 0 handist?

saugakarel
04.10.11, 16:57
Oskab keegi öelda millised filtrid pean peale panema, et näeksin tulemust nende käte arvelt mis on toimunud ainult SB-ilt ning minuni on folditud ja ma olen stealinud ning flopi pole näinud

ristijeesus
04.10.11, 19:06
Main filtersi alt jäta position SB ja preflop action unopened ja more filtersi alt pane lisaks saw flop=false ja PFR=true

saugakarel
04.10.11, 21:58
Main filtersi alt jäta position SB ja preflop action unopened ja more filtersi alt pane lisaks saw flop=false ja PFR=true

tänud

kjmrc
11.10.11, 09:25
Miks ma ei saa HEM'is mängitud käsi uuesti mängida? Vajutan replay hand, aga ei miskit ei viska ette.. Keegi teab?

SR1337
12.10.11, 07:11
Kuidas ma HEM'i fast laudades tööle saan?

KristjanRawk
12.10.11, 12:09
uuenda hem ära

T Besoffen
13.10.11, 17:02
Tere. Mure selline, et kuidas saada HEM(litsents olemas) tööle pkrstrsis. Ennem kasutasin teda ainult FT mängides. HEMmi menüüst on valitud pkrstrs. Auto import näitab, et ei leia faile. Pokerstarsi klient on eesti keelne.

lenC
13.10.11, 17:09
kui ta sul käsi ka eesti keeles salvestab, siis on probleem selles

T Besoffen
13.10.11, 21:53
kui ta sul käsi ka eesti keeles salvestab, siis on probleem selles

Ok, selle muutsin ka ära, ikka ei midagi. ctrl+I klahviga saan koha kuhu saab panna folderi, kuhu salvestada, sama folder ka HEMmis valitud.. ikka ei miskit. Mul on mõistus otsas.

T Besoffen
14.10.11, 18:19
Ok, selle muutsin ka ära, ikka ei midagi. ctrl+I klahviga saan koha kuhu saab panna folderi, kuhu salvestada, sama folder ka HEMmis valitud.. ikka ei miskit. Mul on mõistus otsas.

Keegi aitaks !!??

ristijeesus
14.10.11, 18:43
Linnukest oled pannud?
http://www.upload.ee/image/1731400/hemstars.jpg

Ja kasuta Auto Detect nuppu.

con
14.10.11, 18:51
Kuidas custom HUD saada ühest arvutist teise?

/ty

ristijeesus
14.10.11, 18:55
HUD Options- Player preferences- export ja teises arvutis impordid selle faili.

Jäämees
14.10.11, 20:32
Tervist 2 küsimust.

Nr 1 kas HEM small stakes variandis on ka hand replayer?

Nr 2 kas on mingit erilist mõtet osta full version kui su limiit mahub micro stakesi alla - ehk, siis on mingeid võimalused olemas full version mis micro omal puuduvad.

Tänan.

EDIT: Ja kas HEMi saab nii lauaarvuti kui läppari peale panna korraga?

nikitheone
14.10.11, 20:42
1. jah
2. ei, saab alati upgradeda
edit: jah

Jäämees
14.10.11, 21:52
Tänud HEM, siis ostetud ja import alanud.

WowAwiAA
14.10.11, 23:17
Kolisin täna ümber ja hakkasin husng-si laskma Towergamingus. Nagu ikka olin hädas tracking progrega, lõpuks hemi sain kudagi tööle seal. Igatahes cashis kõik ok, aga husng-des, teinud paar 3.3 turbot ja näitab, et 11 dollarised.

nikitheone
17.10.11, 13:50
selline probleem - hem ei salvesta starsis viimast husng kätt ning see paneb ev joone valesti jooksma :(. on viimane hem ja stars ka, ideas?

E-Kunn
18.10.11, 00:34
kui ta sul käsi ka eesti keeles salvestab, siis on probleem selles

Tnks. Selle tõttu sai pea terve päev mässatud, teadmata mis viga.

Nüüd on teine mure. Nimelt ma ei saa aru sellest kui peaks uus sessioon algama, seda ei juhtu vaid lükkab tulemused kunagi hommikul mängitud sessile otsa. Seda siis ainult Starsis!

widescreen
18.10.11, 01:06
Keegi aitaks !!??
tee täiesti uus kaust käte jaoks..mul aitas kunagi see

E-Kunn
19.10.11, 00:02
Selline mure, et miks mul Starsi sessid lähevad 7h varasema kellaajaga kui tegelt on? Ei leia kala üless!!!

Spewmonkey
19.10.11, 00:10
Selline mure, et miks mul Starsi sessid lähevad 7h varasema kellaajaga kui tegelt on? Ei leia kala üless!!!

Sest Usas ei ole sama ajavöönd, mis meil. options>settings>adjust site import times. Sinna pane vastavalt +-7, ma ei viitsi mõelda kumba pidi olema peab.

E-Kunn
19.10.11, 00:16
Hmmm...oli +7 ja siis oli paigast ära. Panin nüüd+14 ja korras!

no_limit
20.10.11, 20:59
Tere.
Arvutivahetus ees. Vaja käed kätte saada, ning teise arvutsisse sisse panna. Kuidas eksportide käsi välise ketta peale.
Tänud!

Cypher0
20.10.11, 21:05
Tere.
Arvutivahetus ees. Vaja käed kätte saada, ning teise arvutsisse sisse panna. Kuidas eksportide käsi välise ketta peale.
Tänud!

Options-Database Management-Connect-Export Hands.

Export võtab mõned minutid max, pärast importimiseks pead mõned tunnid varuma.

T Besoffen
20.10.11, 21:17
Tänud Ristijeesusele. Kõik toimib ja esimene sess tehtudki. Abivalmidus pole eestlastest kadunud! :)

no_limit
20.10.11, 21:59
augustis ostsin mil kätt. importis 13h :D

Cypher0
21.10.11, 00:18
augustis ostsin mil kätt. importis 13h :D

Ma teisaldasin oma 3 milli käega andmebaasi, exportis 2 minti, importis ühe päeva õhtupoolikust järgmise lõunani. Selle peale oleks võind enne tulla, et ostetud käed nahhui visata enne exporti.:)

kollane
21.10.11, 13:04
Sain HEM2 lisentsi kätte. Esmamülje on sitt, mis sitt. Kõvasti aeglasem kui HEM1.
Loodan, et uus PT tuleb parem.

kjmrc
21.10.11, 14:47
Selline mure, et kui hakkan HEM hand replayeriga kätt uuesti vaatama, siis ta lööb automaatselt default configu replayerisse, mitte mu enda koostatud, mida kasutan ka laudades. Kas ja kuidas seda saaks muuta, et ta replayeris ka isetehtud confi kasutaks? Ty.

ristijeesus
21.10.11, 18:12
Vaata, et sul oleks Player Preferences->Use for->Site->Any site. Sinna any sitede hulka kuulub ka replayer.

kjmrc
21.10.11, 18:57
Tänan, sain korda!

Mrt1989
22.10.11, 23:05
Keegi oskab öelda kuidas saada mucked kaarte õigete playerite alla ? statsid ja kõik on õiged ,aga mucked kaardid on täiesti valedes kohtades. On mingi lihtne moodus kuidas automaatselt paika saaks ?

Spewmonkey
22.10.11, 23:19
Keegi oskab öelda kuidas saada mucked kaarte õigete playerite alla ? statsid ja kõik on õiged ,aga mucked kaardid on täiesti valedes kohtades. On mingi lihtne moodus kuidas automaatselt paika saaks ?

Käsitsi peab dragima imo.

KristjanRawk
23.10.11, 00:58
Ma teisaldasin oma 3 milli käega andmebaasi, exportis 2 minti, importis ühe päeva õhtupoolikust järgmise lõunani. Selle peale oleks võind enne tulla, et ostetud käed nahhui visata enne exporti.:)

Kasutage pgadmini või hemi enda süsteemi backup/restore database. Kõvasti kiirem ja võtab kõik muud sätted ka kaasa.

Fabulous
23.10.11, 01:08
Mis HEM'is 'Day Start Time' tuleb panna?
Mul on praegu 0:00, aga kui sesside algus-ja lõppaegasid vaadata siis see näitab 7h taha.

kjmrc
23.10.11, 01:49
Mis HEM'is 'Day Start Time' tuleb panna?
Mul on praegu 0:00, aga kui sesside algus-ja lõppaegasid vaadata siis see näitab 7h taha.


Sest Usas ei ole sama ajavöönd, mis meil. options>settings>adjust site import times. Sinna pane vastavalt +-7, ma ei viitsi mõelda kumba pidi olema peab.

Äkki aitab?

Fabulous
23.10.11, 02:28
-7 vist ( ehk siis 17 seal ), kuna USAs on kell 17 kui meil 12 öösel.

//Edit: endiselt ei tööta. Muutsin selle ära, aga Start time of Session näitab ikkagi 7h meie ajast taha.

muttaja
25.10.11, 00:51
Kuda ma saan HEmist vaadata, milliste mängijate vastu kasumis ja milliste vastu kahjumis olen? Umbes nagu pokertableratingu saranne asi.

altzie
25.10.11, 01:20
CASH GAMES -> Vs Players

muttaja
25.10.11, 02:39
mul pidi ikka päris hea pohmell olema, et sellise asja ära unustasin :)

Jäämees
25.10.11, 22:18
Oskab keegi midagi soovitada, ei saa asjast ise aru HEM ei taha enam käsi importida töötas normaalselt ükspäev ja siis ühe sessi käigus panin tähele, et järsku peale 40ndat SNGd ei importinud enam ülejäänud 20~ käsi ja tulemusi.. Ei saa ka manual importeriga midagi kätte näitab küll, et mingeid faile ta impordib, aga hande küll ei tule :(

karookas
25.10.11, 23:03
Updatisin siin Hemi ära ,aga enam ei näita statse lauas. Miskit kahe silma vahele jäänud?
Anyone?

Jäämees
27.10.11, 19:00
HEMis, siis preferred seat option very nice, aga kust kurat ma tean mis number seat vastab millele, et siis nagu mille järgi FRis neid seate nummerdatakse..?..

Üritan nagu googeldada, aga kõik fraasid mis sisaldavad 9 max, full ring, seat, number vms sõna viivad kõige muuni pokkeri seotuga..

Vandalar
27.10.11, 19:06
hakkad aga dealerist paremal olevast mängijast pihta ja loendad, päripäeva.

Jäämees
27.10.11, 19:11
hakkad aga dealerist paremal olevast mängijast pihta ja loendad, päripäeva.

Proovin nagu jah sama meetodit juba, aga kuidagi ei saa õigeks kõik 9 numbrikest läbi proovitud... siigh

EDIT: No jopa kolla lõpuks sain paar või tosin HEMi restarti ja starsile ka ja hakkas toimima.

Vandalar
27.10.11, 19:18
Proovin nagu jah sama meetodit juba, aga kuidagi ei saa õigeks kõik 9 numbrikest läbi proovitud... siigh

Mis tuba?

qbj0hn
28.10.11, 14:07
Keegi seda HM2 betat kasutab? Sain e-mailile kirja, et saab tõmmata ja kasutada. Serial keyd jms saadeti.

Cypher0
28.10.11, 14:45
Keegi seda HM2 betat kasutab? Sain e-mailile kirja, et saab tõmmata ja kasutada. Serial keyd jms saadeti.

Niipalju kui kuulnud olen, siis enamus kes on kasutanud, on üsna käbe tahasi HM1 peale läinud, mina kaasa arvatud.

Cheating
29.10.11, 14:41
Kas keegi oskab öelda miks ma ei näe HEMis TOURNEY-Results alt

Time Played:
$/hr:
Avg Buyin:
Avg Duration:

Lisan pildi ka et oleks paremini arusaadavam!
http://img197.imageshack.us/img197/8924/jamaaa.jpg


Edit: Leidsin vastuse probleemile. DPI Display Size Settings oli vaja väike muudatus teha.

WowAwiAA
30.10.11, 15:10
Selline asi, et Hem olen kasutanud ainult 888pokeris ja nüüd kui kolisin towergamingusse jäin ikkagi Hem peale, ning seal on turniiridel probleeme. Nii pea kui liigutatakse teise lauda jäävad vanad statid lauda ja uusi ei ilmu, 888pokeris seda ei olnud. Mis teha?

ropka11
30.10.11, 15:52
Selline asi, et Hem olen kasutanud ainult 888pokeris ja nüüd kui kolisin towergamingusse jäin ikkagi Hem peale, ning seal on turniiridel probleeme. Nii pea kui liigutatakse teise lauda jäävad vanad statid lauda ja uusi ei ilmu, 888pokeris seda ei olnud. Mis teha?
Paar kätt uues lauas ära oled mänginud siis tablefinderiga lohista see punane kast laua peale.Istekohta tuleb ka muuta, et statid ikka õigete nimede peal oleks.

nikitheone
30.10.11, 16:05
hem ei fikseeri husng viimast kätt - kellegil on olnud sama jama? kas tõesti peab exportima, maha laskma, uue panema ja importima?

WowAwiAA
30.10.11, 16:53
Tablefinderis näitab käimas oleva lauana õiget lauda, aga statid tulevad eelmisest lauast.

Stewie
31.10.11, 12:27
Oskab keegi nõu anda? Mängin Cake Poker´is ja kui käed sisse importisin siis näitas, et väga palju käsi incomplete imports, lisaks oli palju error importe, selle tulemusena ei ole mu databaasis ühtegi võidukätt, isegi võidetud käed näitab kaotanuks. Kaust asub mul:C:\Users\xxxx\AppData\Local\CPN\Cake\Hand History\xxxxxxxxxxxxx\HH, aga selles ei tohiks ju vahet olla kus see kaust asub.
HH vaadates ei ole tulemusi kirjas, kes käe võitis! Lisaks ei tööta replay hand. Kas peaksin maha laskma ja uuesti peale?

Cheating
31.10.11, 17:40
Selline jama HEMiga, et kui starsis Rebuy turniire mängin, ning mingil põhjusel teen Rebuy, siis Hem loeb selle turniiri Completed.
On võimalik seda kuida ära seadistada, jube tüütu on seda hiljem ümber vormistada!?

Realist
31.10.11, 19:56
Mõtlesin, et võiks nüüd üle pika aja uuesti pokkeriga algust teha, ja seda täitsa nullist.
HEM'i lasin peale ning sain ka käed laadima (Tower/PokerStars), probleem on aga selles, et HUD loobib andmed lauale täiesti kaootiliselt ning kui ise ära paigutan siis showdownile läinud käed näitab ikka valedel positsioonidel.
Ühtlasi on kellegil ehk jagada mõnda head tutorialit hudi statide paika sättimiseks (üleüldiselt/Micro full ring), või ehk jagab keegi hea inimene oma setupi ?
:)

E-Kunn
31.10.11, 23:36
Selline imelik probleem et nimelt HEM päeva seisu uuendab aga kui kuud vaatan siis ei ole uuendanud!

Jäämees
01.11.11, 07:03
Ma ise lükkasin arhiveerimise välja ja vahetasin endal need folderid ära kuhu mu käed saveitakse ja sai hakkama, uut databasei soovitavad ka iga asja peale teha seal HEMi foorumis kui Googeldasin, aga ise nii ei pidanud.

nikitheone
01.11.11, 08:41
hem ei fikseeri husng viimast kätt - kellegil on olnud sama jama? kas tõesti peab exportima, maha laskma, uue panema ja importima?

+ tean, et küsitud a ei leia siit üles -postgresl võtab liiiga palju ruumi. mis ma tegema pidingi? ty!

ropka11
01.11.11, 11:29
+ tean, et küsitud a ei leia siit üles -postgresl võtab liiiga palju ruumi. mis ma tegema pidingi? ty!
Sellest peaks olema siin räägitud, et selle suuruse tekitab täiesti mõttetu logide kataloog.

Kataloog jätke alles, suurem osa sisust võib kustutada. Kui ei oska või ei julge või ei usalda, siis guugeldage.

Minu XP masinas näiteks asub see kaust siin:

C:\Program Files\PostgreSQL\8.3\data\pg_log

nikitheone
01.11.11, 11:49
kustutasin logid ära, need ei võtnud üldse ruumi. C:\Program Files\PostgreSQL blabla võtab mingi paarsada mega, käed on ise ka paarsada. arvuti näitab, et postgreSQL võtab 105 giga

bangedurmum
01.11.11, 12:29
Tere!

Olen kahe vahel, kas soetada HEM või Tracker? Olen mõlemat demo proovinud ja kui ausalt ütlen, istub Tracker paremini. Nii siis oligi plaanis too soetada, aga eile kuulsin sõbralt miskit, et PokerStarsis annab Tracker HUD infot vaid 30 viimase käe kohta vms? Kas selline asi vastab tõele ja kui valesti aru sain, kas keegi seletaks. Minu arusaamist mööda siis Tracker oleks täiesti mõttetu ost, kui plaanis kunagi veel Starsis mängida?

Ahangama
01.11.11, 23:30
Ei ole nii, testitud!:)

oohoh
02.11.11, 00:25
wdf hem käivitub tubli minuti, initialing database.. täna esimest korda selline nali ja 4. kord juba, edasi töötab tavapäraselt

siga
02.11.11, 03:05
wdf hem käivitub tubli minuti, initialing database.. täna esimest korda selline nali ja 4. kord juba, edasi töötab tavapäraselt

Sama siin. Mul 3 korda ei läinud üldse käima ... "not responding" ja siis lõpuks läks.

Kurat just panin uuesti kinni ning avasin ja sama kamm hakkab pihta. Kõva kaks minutit laadis.

siga
02.11.11, 03:07
Kas windowsil oli eile mingi update? Kui lahenuse leiad pane siia ka, ei ole hetkel aega 2+2 HEM teemat uurida.

ment52
02.11.11, 08:19
HEM2 nüüd ametlikult väljas (http://forums.holdemmanager.com/hm2-releases/138521-holdem-manager-2-0-0-5518-official-release-30-day-trial.html)

Jäämees
02.11.11, 09:00
Naiss kui oled ostnud HEMi peale 2011 Mai kuud saad HEM 2 tasuta.. Laen praegu ise alla ja hakkan vaatama.

nikitheone
02.11.11, 09:32
andke siis tagasisidet ka. praegu olen ainult halba kuulnud

leits
02.11.11, 09:32
HM1 j22vad updatema? Ala kui mingi sait muudab midagi HH failides, et nad parandaks ära et impordiks kenasti? mind ei tõmba küll midgai uuema poole, kõik vajalik niigi olemas juba

Jäämees
02.11.11, 09:49
andke siis tagasisidet ka. praegu olen ainult halba kuulnud

Soft on minu jaoks mingi 3-5x kiirem.. Importisin oma databasei ära ainult.. It's all upside down graafik paneb täiesti segast, cashi graafik ei pane.. Rohkem ei viitsinud jamada praegu.

nikitheone
02.11.11, 09:58
Soft on kiirem? Huvitav. Ma ise tahaks jääda vana juurde, sest ei viitsi uuesti kõike sättida.

Jäämees
02.11.11, 10:10
Soft on kiirem? Huvitav. Ma ise tahaks jääda vana juurde, sest ei viitsi uuesti kõike sättida.

Mida sättida? Lugesin, et HUDi konfiguratsiooni saab importida HEMi 2te.

nikitheone
02.11.11, 10:14
Üldiselt kõike, databasee, install, uninstall jms. mul muudetud theme veits jms

Jäämees
02.11.11, 10:15
Siis ei tea päris täpselt pole seda uurinud kuna endal pole nii.. Aga ma arvan, et saab enamust importida kui nad just tobud pole :P