PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17

ropka11
17.07.12, 15:02
Jama selline, et Hem HUD jookseb kogu aeg kokku.Mõnikord teed relaunchi ära ja kohe jookseb uuesti kinni.Pole ime kui sessi jooksul 10-20 korda kokku jookseb.Ühtegi sessi vist ei mööda ilma kinni jooksmata.
Windows 7 annab sellise veateate-HM HUD AS STOPPED WORKING.A problem caused the program to stop working correctly windows will close the program and notify you if a solution is available.
Sama jama oli vana arvuti windows XP-ga kuigi tundus, et siis oli harvem.
Proovisin ka teise toaga-pokerstarsiga ikka sama jama.
Oskab keegi midagi soovitada mis aitaks selle vastu.

wanapagan
18.07.12, 21:02
Jama selline, et Hem HUD jookseb kogu aeg kokku.Mõnikord teed relaunchi ära ja kohe jookseb uuesti kinni.Pole ime kui sessi jooksul 10-20 korda kokku jookseb.Ühtegi sessi vist ei mööda ilma kinni jooksmata.
Windows 7 annab sellise veateate-HM HUD AS STOPPED WORKING.A problem caused the program to stop working correctly windows will close the program and notify you if a solution is available.
Sama jama oli vana arvuti windows XP-ga kuigi tundus, et siis oli harvem.
Proovisin ka teise toaga-pokerstarsiga ikka sama jama.
Oskab keegi midagi soovitada mis aitaks selle vastu.

Hemi esimese versiooniga siis tegemist eeldan ? Endal sama probleem, varem sellist asja ei olnud. Ehk keegi targem oskab midagi välja pakkuda.
Uninstall ei toiminud, andmebaasi kustutamine ei aidanud.

ropka11
19.07.12, 09:15
Hemi esimene versioon jah.
Kõige huvitavam ongi, et installisin uuele arvutile HEM-i vana andmebaasi muidugi lisasin ja ikka sama kepp.

bi0hazard
21.07.12, 18:07
Huvitav, miks mul HEM ei tööta enam ? Pole ammu pokkerit näppinud ja lihtsalt ei impordi käsi, kuva statse ega midagi, pm nagu mitte midagi ei tee, tirisin kõige uuema update(1.12.10b), kuid see ei muutnud ka midagi, any 1?

Divide03
29.07.12, 11:30
Kas kellelgi hm1 töötab ilusti starsis, zoomi laudades? Olen uuendand ja proovind erinevaid versioone aga hud ei jõua lihtsalt järgi.
kuvab alati healjuhul viimases lauas olevaid andmeid! Lõhub aind mu närve :D

nikitheone
03.08.12, 12:07
sama jama, mis vahepeal lahenes. kui HT esimene käsi minna all-in, siis hem ei registreeri seda ära.
palusin viimased 3/10 tunni käed starsist, saadab ainult 200 tükki ja seal neid turnasi ka ei leia.

hem 1.12.09 on

kuco
03.08.12, 13:34
sama jama, mis vahepeal lahenes. kui HT esimene käsi minna all-in, siis hem ei registreeri seda ära.
palusin viimased 3/10 tunni käed starsist, saadab ainult 200 tükki ja seal neid turnasi ka ei leia.

hem 1.12.09 on

See pole mitte esimese käega vaid point on viimases käes. Pokerstars ei salvesta seda maha alati.
Nimelt on sul kas Starsi settingutest pandud, et auto-close tournament on finish.
Teine variant, et sul on TableNinjas pandud auto-close ja aeg on väga väikene.

Mina olen saanud sellest jagu sellega, et Starsi settingud maha ja pannud TableNinjas autoclose ajaks 5 sekundit. Selle ajaga on ikka Stars jõudnud käe ajaloo maha salvestada ja kadu pole märganud

nikitheone
03.08.12, 14:19
ty kuco, ilmselt selles asi oligi

inward
04.08.12, 10:50
Kellelgi olnud varem sellist probleemi ?
http://www.upload.ee/image/2568223/error.jpg

Pmts lööb errorisse kui eilse päeva repotse vaadata, käsi ja graafikut näeb. Ka töötavad eelnevate päevade reportsid jne. Proovisin siit lehelt erinevaid asju http://forums.holdemmanager.com/manager-general/219161-error-22012-division-zero-2.html, v.a täieliku DB uuendamist, mida teeks ainult äärmisel juhul kui miski muu ei aita.


e: Vana hea - uninstall kogu HEM kupatus ja installi uuesti lahendas probleemi.

kjmrc
04.08.12, 17:30
Kas praegu on kõige uuem HM1 versioon 1.12.10a?

ristijeesus
04.08.12, 17:38
ei, 10b http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe

Rage
07.08.12, 09:21
HEM1 ei näita HUDi Merge Fast laudades, veel kellelgi sama probleem?

mortalvombat
07.08.12, 15:31
HEM2 ka automaatselt ei näita. Table finder aitab.

vinney
07.08.12, 15:51
kunagi sai hem1 ostetud SEBist selle virtuaalse krediitkaardiga, see toimib veel seal?

Rage
07.08.12, 16:40
kunagi sai hem1 ostetud SEBist selle virtuaalse krediitkaardiga, see toimib veel seal?SEBi virtuaalkaart peaks endiselt igalpool toimima, aga ma pole kindel kas HEM1'te veel osta saab, HEM2'te küll.. pole päris kindel mida sa tegelikult üldse küsida tahtsid.

vinney
07.08.12, 16:53
tahtsin teada selle virt kaardi kohta, sain vastuse. tänan

wanapagan
08.08.12, 02:26
HEM1 ei näita HUDi Merge Fast laudades, veel kellelgi sama probleem?

ilmselt oled oma probleemile juba lahenduse leidnud, aga kui kellelgi teisel probleeme esineb siis:
http://forums.holdemmanager.com/manager-general/announcements.html

Pahvak
09.08.12, 09:13
Kas HEM2 on ikka selline käkk nagu aasta alguses? Kõvasti aeglasem, crashis jne?

MarxVoss
09.08.12, 10:06
Palju paremaks on läinud. Aga ei ole veel täiuslik.

Pahvak
09.08.12, 10:19
Siis peab ikka PT4 ära ostma. HEM1 meeldis rohkem kui PT3, aga HEM1te pole ja PT4 (tasuta) betat enam ei ole.

wanapagan
09.08.12, 14:13
Siis peab ikka PT4 ära ostma. HEM1 meeldis rohkem kui PT3, aga HEM1te pole ja PT4 (tasuta) betat enam ei ole.

Kui soovi on, võin anda teise poole hem1st.

FreakyJason
09.08.12, 19:04
Kas Muchose Eneti käsi on võimalik HEM 1-te kuidagi saada?

3bet4bet
10.08.12, 12:11
Küsimus selline et mul läpparis HEM2, ja arvuti käis garantiis ja pakuvad et vahetavad kõvaketta ära, kuna mul palju bad sectoreid vms seal. Et siis peaksin kõik vajalikud andmed mälukaardile panema, et tagasi pärast salvestada. Kas pean HEM'i ka siis panema sinna?

raidz
12.08.12, 11:22
Küsin siis siin.. Kuidas HEM arvestab mängitud käsi? kui lauda istun, näitab mõnel juba üle 100 käe, kuigi just tulin lauda. Kas HEM näeb kõiki Pokerstarsi laudu, kus mu vastane mängib, aga kus mind ei ole või ainult need, kus me koos oleme? või võtab hoopis arvesse üldse kõik käed, mis ta mänginud on? nt nädal tagasi mängisin sama vastasega 50 kätt ja täna olen jälle temaga samas lauas, kas siis HEM alustab jälle nullist või läheb sellest 50-st edasi?

nikitheone
12.08.12, 11:26
50st edasi. saab ka ajalimiidi panna, et nt üle 3 kuu taguseid käsi ei arvesta

ropka11
13.08.12, 10:26
Küsimus selline et mul läpparis HEM2, ja arvuti käis garantiis ja pakuvad et vahetavad kõvaketta ära, kuna mul palju bad sectoreid vms seal. Et siis peaksin kõik vajalikud andmed mälukaardile panema, et tagasi pärast salvestada. Kas pean HEM'i ka siis panema sinna?
Jah.
Hem-is võta File-Backup&Restore... sealt saad kopida.
Ma proovisin niisama ka handhistoryt copyda aga minul vähemalt ei tulnud välja.

Edit.Ah Sul Hem2 ei tea kas seal käib sama moodi nagu HEM1-s.

ropka11
13.08.12, 10:30
Küsin siis siin.. Kuidas HEM arvestab mängitud käsi? kui lauda istun, näitab mõnel juba üle 100 käe, kuigi just tulin lauda. Kas HEM näeb kõiki Pokerstarsi laudu, kus mu vastane mängib, aga kus mind ei ole või ainult need, kus me koos oleme? või võtab hoopis arvesse üldse kõik käed, mis ta mänginud on? nt nädal tagasi mängisin sama vastasega 50 kätt ja täna olen jälle temaga samas lauas, kas siis HEM alustab jälle nullist või läheb sellest 50-st edasi?

Topeltklõps statide peal ja saad ainult antud laua state ka vaadata.

RaunoRa
23.08.12, 00:40
Keegi oskab öelda, miks HEM2 paneb täiesti segast HU SNG mängudega? Kuidas seda korda teha? Net Winningut näitab üldse negatiivse märgiga seal.

vonkartoffel
25.08.12, 19:34
triobeti turniiris HEM hud ei tööta. Läheb käima kui table finderist laud otsida aga koheselt freezib

fyte
02.09.12, 13:58
Kas HEMis on võimalik kuidagi nii ka filterdada, et kuidas graph jookseb üksnes regularide vastu mängides (ise vpip/pfr kriteeriumis sisestades näiteks)?

anyone?

rrrr
02.09.12, 14:13
anyone?
Ei, ainult kindla mängija vastu. Kui andmebaasi päringuid oskad kirjutada, siis saad küll kätte kui tavapäringule lisad mõne "compiled" tabeli, kust sead tingimuseks playeri vpip, pfr või käte arvu kriteeriumi. Samas ma kardan, et see üritus on sul juba sündides surnud, sest tegelikult sa tahad ilmselt saada neid juhtumeid kus te regulriga madistate koos, mitte et regular foldib sul preflop oma käe. See päring kisub aga väga keeruliseks kätte ära, et seda niisama lõbu pärast kokku kirjutada. Teeoreetiliselt saab.

rohelinekonn
02.09.12, 15:07
kuidas seda sai muuta et kui enne poolt tundi uue sessiga alustad siis ei lööks vanaga samasse patta käsi

ristijeesus
02.09.12, 15:19
Avad faili C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Config\HoldemManager.config ja otsid sealt <setting name="SessionTimeoutDuration">30</setting> kus siis 30 asemele kirjuta minuteid palju sobib.

rohelinekonn
02.09.12, 15:29
tänud

Murdock
03.09.12, 20:51
Keegi oskab öelda,miks Starsi zoomis tulevad vastase statsid minut aega hiljem või nii?
Hud-i täitsa kuvab,aga vale laua statsid koguaeg ees.

elrosmeero
04.09.12, 23:02
Endal oli sama jama, ei mäleta enam milline punkt neist täpselt aitas, aga korda igastahes sain.
http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/1931/How+to+setup+Holdem+Manager+to+run+with+Poker+Star s+Zoom+Tables

harryahven
06.09.12, 19:53
OOs impordib käsi, kuid HUDi ei näita, kui panen relaunch hud, jookseb hem kokku ja ütleb HUD has stopped working vms, mida teha, just updatesin kaa, kasutan hem ühte..

Rage
07.09.12, 12:47
rääkige kogemusest, kas tasub HEM1 vahetada HEM2 vastu?

EDIT: enda esmakogemus tuttava HEM2ga on see, et esialgu tundub hullult värvilsieks ja säravaks tehtud, aga ebamugavamaks. Debiilne on muidugi see kuidas asi progetud on, settingute konfifail on nüüd muudetud binaarkujuks, et ei saaks seal käia omatahtsi settinguid muutmas.. progetud on tummiselt eeldusele, et andmebaas asub kindlasti su enda läpakas/arvutis ehk mingi hackiga peab selgeks talle tegema, et andmebaas asub mul internetis virtuaalserveris jne..

Nozzu
07.09.12, 13:01
Ma samamoodi, ostsin endale pool aastat tagasi HEM2 ja nüüd ootan, et keegi ütleks: kombes, töötab, parem kui HEM1 ja võib kasutusele võtta.

Jäämees
07.09.12, 13:41
Ei tasu minu arust ära... Pealegi on varsti tulemas suurem edit HEM2le, mis pidi asja kiiremaks tegema.

Seni kuni HEM1 bugfixe jne on kasutan seda, kui peaks HEM2 tõesti talutavaks mu läppari jaoks muutuma vahetan ümber, ennem mitte.

Gang Starr
08.09.12, 14:40
HM2 trackib kõiki mänge, ainuke probleeb selles, et ei addi ära automaatselt võidetud summa.
Finishing position olemas, aga winnings alt aint arvestab sisseostu.

Pilt ka et paremini aru saada.

http://i.imgur.com/8PSZ7.jpg

Mis tegema pean?

E: Täna tuli miskit update, tegin ära ja prog muutus märgatavalt kiiremaks.
Aga ülaltoodud probleemi siiski ei lahendanud ära :/

CeuZ^
08.09.12, 16:05
Miks mul näitab sealt:http://www.upload.ee/image/2661389/HM.jpg
Alati väiksemat võidetud raha, kui HM-is?

WeThePeople
08.09.12, 17:12
Miks mul näitab sealt:http://www.upload.ee/image/2661389/HM.jpg
Alati väiksemat võidetud raha, kui HM-is?

tegemist ilmselt sessiooni tulemustega, HEM aga kuvab soovitud filtrite järgi.

ranka
08.09.12, 17:39
OOs impordib käsi, kuid HUDi ei näita, kui panen relaunch hud, jookseb hem kokku ja ütleb HUD has stopped working vms, mida teha, just updatesin kaa, kasutan hem ühte..

Tean lahendust

Holdem Manager > HUD Options > Site Options ja absoluutselt kõikide valikute eest võta linnuke ära.

Mrt1989
08.09.12, 17:48
Minuarust on see valesti näitamine zoom laudade probleem , mitte hem i.

RaunoRa
11.09.12, 18:35
Oleks järgnev probleem, mul ei olnud Pokerstarsis valitud, et Save tournament summaries ja aeg ei olnud HM2 keskkonnas õigeks adjustitud. Lõppude lõpuks salvestas HM2 kõik käed ebamääraselt ja tuli mingi corrupted fail ka. Siis kui eelpool toodud asjad õigeks seadistasin, toimis kõik nagu peab. Nüüd tahaks neid eelnevalt mängitud SNGde graafikuid ja andmeid ka lisada aga see ei õnnestu. Requestisin ka need eelnevate mängude tournament summarid, aga miskipärast ei ei suuda ma neid graafikuid õigeks saada.

Kellegil olnud samasuguseid probleem? Proovisin holdemanageri foorumist ka igasuguseid õpetusi ja vaatasin kuidas neid vanasid requestitud tournament summarisi lisada, aga miskipärast ei õnnestu.

Vandalar
14.09.12, 02:40
Mul on HEM1 ja analoogne probleem SNG-dega. Peale mängimist näeb mängitud sng-d küll trackeris, kuid finish ja size on täiesti paigast ära, samuti ei näita palju võitsin. v 1.12.10b
kui see tõesti mingi kala on, siis ma ei saa aru, mille eest ma maksnud olen?
Edit: updatesin viimase betani ning lisasin Tournament Summary kausta Importivate kaustade alla, kuid probleem on alles.

RaunoRa
14.09.12, 12:34
Vaata kas sa Time Adjustingu muutsid ka õigeks. Mul igastahes sellest ajast hakkas ilusti näitama. Sa pead ainult need teised ära flitreerima, aga vanade kohta pole ma siiamaani selgusele jõudnud.

Vandalar
14.09.12, 14:47
Vaata kas sa Time Adjustingu muutsid ka õigeks. Mul igastahes sellest ajast hakkas ilusti näitama. Sa pead ainult need teised ära flitreerima, aga vanade kohta pole ma siiamaani selgusele jõudnud.

Ok, leidsin Options-Settings-International Sites, valisin PokerStars.EE variandi, ehk aitab. Sellest Time Adjustingu teemast kahjuks aru ei saa, kus see asub?

RaunoRa
14.09.12, 21:26
Ok, leidsin Options-Settings-International Sites, valisin PokerStars.EE variandi, ehk aitab. Sellest Time Adjustingu teemast kahjuks aru ei saa, kus see asub?

Oluline, et HM ja pokkeritarkvara ajad oleks sünkrooni seatud kui ma õieti aru sain, vastasel korral ei saa HM mitte midagi aru mis toimub.

Active Session- Hand importing- Site time adjustment- Auto detect
võid ka manuaalselt kui ei toimi

andrus69
18.09.12, 12:47
Kas HEMis saab kuidagi selle kasti ära kaotada mis näitab laua üld VP ja PF ja mängijate võite ja kaotusi?

ristijeesus
18.09.12, 13:08
Hud options-player preferences-appearance-show table avgs linnuke maha ja number of pots sealt kõrvalt ka none peale.

andrus69
18.09.12, 13:27
Hud options-player preferences-appearance-show table avgs linnuke maha ja number of pots sealt kõrvalt ka none peale.

Mul puudub HUD OPTIONS all Player preferences. Tuulasin seal asjad läbi ka ja ei leidnud sarnast kohta.

EDIT : HEM2 siis

ristijeesus
18.09.12, 13:50
Hud options-main popupi alt saad table statse muuta ja config propertiesi alt last hand winnerseid maha võtta.

andrus69
18.09.12, 14:06
Ei suutnud ikka leida.

Selle tahaks siis ära kaotada: http://www.upload.ee/image/2684134/hrm.jpg

ristijeesus
18.09.12, 14:33
1:42 peal

http://www.youtube.com/watch?v=14gQrIhzI4E


http://www.youtube.com/watch?v=EiksLNoQurQ

andrus69
18.09.12, 18:34
Tänud, sain lõpuks hakkama, enne olin ise piisavalt lammas, et ei osanud vaadata.

Gang Starr
26.09.12, 19:40
Kuidas mis ma seadistama peab, et mul HEM1 aeg oleks õige. Kui panen et uus päev algaks 00.00 või 17.00 ehk ET aja järgi siis vahepeal klapib, aga nt õhtul istun lauda, siis today filter näitab et pole mänginud ja kui mängin läheb kõik yesterday alla.

ristijeesus
26.09.12, 19:48
Options- settings-adjust site import times ja et ET aeg klapiks meie omaga pead panema 7.

Gang Starr
26.09.12, 20:00
Aitäh.

Vandalar
26.09.12, 20:04
Options- settings-adjust site import times ja et ET aeg klapiks meie omaga pead panema 7.

Kas siis ei pea panema, kui oled starsis pannud ajavöötmeks EET (Eastern European Time)?

ristijeesus
26.09.12, 20:16
Mul on starsis EET ja HEMis 7 pandud ning kõik klapib.

Murdock
02.10.12, 09:11
Kellegil mõtteid ?
ei taha hem tööle minna kuidagi

http://www.upload.ee/image/2716559/hemerror.png

tonis
04.10.12, 01:15
Keegi teab milles probleem võib olla, kui hem jätab merges pooled käed importimata? Teistes tubades tundus, et töötab ilusti. Hemi versioon on 1.12.11, kas on mõni uuem väljas äkki?

jasssass
04.10.12, 19:56
Milline on viimane HEM1 update? sooviks ka teada, ei leia millegipärast :(

ristijeesus
04.10.12, 20:54
Peaks vist viimane olema http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate_Release_1.12.11_10Sep2012.exe

jasssass
04.10.12, 22:03
Peaks vist viimane olema http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate_Release_1.12.11_10Sep2012.exe


Tegin update ära, viimati vist 5 kuud tagasi tehtud, kahjuks nüüd ilmus uus probleem, kõik võidud HU-hyperis lähevad kaotusena kirja koos EV-ga. Mis seal nüüd siis võib olla? Ise ei tunne ennast eriti kodus nendes asjades.

harryahven
04.10.12, 22:34
OOs on hero hud oma õige koha peal, aga vastaste omad segamini, näiteks ühes lauas on kõik ok, teises hudid vahetuses, olen seating optionsi alt kõik läbi proovinud, aga ei lähe. näiteks tõstan ühe siis teises lauas vastaste hudid paika, siis läheb jälle seal kus olid paigas segamini jne

jasssass
05.10.12, 13:43
Krdi jama, pärast viimast HEM1 update tõmbab arvuti täitsa kooma, kui start auto import sisse lülitada :( võimatu mängida. Varasemalt 2 aastat kenasti toiminud, ilma probleemideta. Oskab keegi nõu anda? Tundub, et see võtab kogu arvuti ressursi ära, kui Task manageri alt vaadata. OK plaanis arvutile mälu juurde ka panna lähitulevikus aga siiski, varem töötas ok. Oskab keegi midagi soovitada? võib ka PM kirjutada ja võime hinnas kokku leppida, kui saan abi, ise kahjuks ei ole nendes asjades eriti terav pliiats :(

ristijeesus
05.10.12, 15:57
Viimane update siin (http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate_Release_1.12.11_02Oct2012.exe) ja vaata mis kaustadest sul autoimpordib. Kõik liigne kustuta ära.

ragZag
05.10.12, 16:27
Unustasin käed automaatselt importima panna ja laudades hud'i ei kasutanud..Kuidas ma saaksin tagant järgi need käed HEM'i importida?

harryahven
05.10.12, 16:47
Unustasin käed automaatselt importima panna ja laudades hud'i ei kasutanud..Kuidas ma saaksin tagant järgi need käed HEM'i importida?


kui hemiga kõik paigas ja folderid määratud, siis lihtsalt start auto import ja impordib käed järgi, endal vähemalt nii olnud

ragZag
05.10.12, 16:53
Panin auto import, aga tuli kõigest 99 kätt. Ülejäänud on kadunud..

overbet
05.10.12, 17:06
Fishine küsimus, aga kuidas saab nii HEM1-s, et full ringis kuvaks ainult statistikat, mis on tulnud 7+ mängijaga laudadest?

ristijeesus
05.10.12, 17:28
Hud options- additional hud filters.

harryahven
05.10.12, 18:39
Panin auto import, aga tuli kõigest 99 kätt. Ülejäänud on kadunud..

pane see manuaalselt kus folderis käed on ja uuesti, mul samamoodi olnud, import from folder vms

jasssass
06.10.12, 15:43
Viimane update siin (http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate_Release_1.12.11_02Oct2012.exe) ja vaata mis kaustadest sul autoimpordib. Kõik liigne kustuta ära.

Tänud, sain enda aurumasina sedavõrd liikuma, et statid tulevad insta lauda ja täitsa võimalik mängida, üks probleem veel jäänud, nimelt EV joon jookseb vahepeal valesti, näiteks HU-hyperis standard flip olukorras esimene käsi 77 vs AQ liigub täpselt rahajoonega paralleelselt 100% üles v alla. Mõtteid selle kohapealt? on kelleghil sama probleem olnud?
Samas rahajoon liigub õieti.

stennn
09.10.12, 17:14
Probleem olympic onlines HEM 1 tööle saamisega. Kui start import panna viskab ette Hmhud has stopped working. Vahet pole kas mõni laud on lahti või mitte. Kõik windowsi kui HEMi updated peaksid olema tehtud. Keegi oskab aidata?

stennn
10.10.12, 12:39
Probleem olympic onlines HEM 1 tööle saamisega. Kui start import panna viskab ette Hmhud has stopped working. Vahet pole kas mõni laud on lahti või mitte. Kõik windowsi kui HEMi updated peaksid olema tehtud. Keegi oskab aidata?

anyone?

ristijeesus
10.10.12, 12:57
Proovi kuidas mõjub Hud Options > Site Options ja võta maha IPoker track live hands.

stennn
10.10.12, 14:23
Proovi kuidas mõjub Hud Options > Site Options ja võta maha IPoker track live hands.

Nüüd impordib käed korralikult, aga HUD ei lähe ise käima ning kui panna relaunch hud, siis viskab korraks statid lauda ning kohe crashib samamoodi. On mõtteid?

ristijeesus
10.10.12, 14:49
Ma tean, et Leitsil oli hiljuti samasugune jama, pane talle PM, ehk oskab aidata.

Heroiin
16.10.12, 05:23
tahaks sellist asja teada, et kas on võima kuidaskii panna hemmi kasutamit näitama nii
et ma teaksin mis on mu winrate
- kui mngin 8si 180manne 10 tk korrraga
- kui mngin 8si 180manne 15 tk korrraga
- kui mngin 8si 180manne 20 tk korrraga

jme

harryahven
16.10.12, 08:38
Nüüd impordib käed korralikult, aga HUD ei lähe ise käima ning kui panna relaunch hud, siis viskab korraks statid lauda ning kohe crashib samamoodi. On mõtteid?

juhul kui leitsilt vastust ei saanud, siis "hud options - site options ka võta kõikidel tabidel kõik linnukesed ära (need track live hands jms) .. siis enam ei crashi .. see on suht individuaalne ka .. kui kasutad mõnda optionsi neist siis monele saidile võid mõned linnukesed jätta, kuid ipokeril tuli imo kõik ära cvõtta vb mõnel veel .. katsteamise küsimus suht"

ise sain nii tööle

stennn
16.10.12, 09:58
juhul kui leitsilt vastust ei saanud, siis "hud options - site options ka võta kõikidel tabidel kõik linnukesed ära (need track live hands jms) .. siis enam ei crashi .. see on suht individuaalne ka .. kui kasutad mõnda optionsi neist siis monele saidile võid mõned linnukesed jätta, kuid ipokeril tuli imo kõik ära cvõtta vb mõnel veel .. katsteamise küsimus suht"

ise sain nii tööle

Suured tänud vastuse eest. Kahjuks kui üritasin probleemi ise lahendada, siis uninstallisin OO tarkvara ning pärast uuesti installimist ei lasknud mind vabsee enam ipokeri(või OO?) serverisse sisse. Support ei suutnud ka mu probleemi adekvaatselt lahendada, nii et tegin kiirelt teisest arvutist sama targalt cashoudi ning ei saanudki OO laudu katsetada :)

Heroiin
17.10.12, 18:01
Kindlasti küsitud, aga kuidas ma saaks tsekkida sellist asja a.la kui ma lasen 30 lauda korraga 45manne või 15 lauda korraga.. kummal tuleb suurem $/h

WowAwiAA
17.10.12, 21:16
Kasutan Hem2, mis stati ma peaksin kasutama et teada kui vastane on IP ja skipib cbeti, siis palju ta turnis foldib. Neid sinna kanti state on palju kuid seda konkreetset ei leia. Ning kui seda tõesti ei ole siis mida alternatiivis kasutada a la vaadata mingite statide ratio-t?

EDIT// Yeah stat on olemas selle jaoks, ongi "Skip flop cbet and fold to turn cbet IP" Kuidagi kadus ta sinna suurde loendisse ära, kuid nüüd leidsin.

timz0333
23.10.12, 08:38
Küsimus HEM-2 kohta. Sisetasin seriali ning valisin primar computer. Järgmine päev nagu ka töötas ja kõik korras. eile aga küsis uuesti seriali, kas see on tavaline või on oht, et kui ma nüüd uuesti seriali panen siis siis rohkem seda serialit uuesti kasutada ei saa mõnes teises arvutis? Tuli see kiri ka ekraanile, et Holdem manager ei leia kehtivat litsentsi vms.

Pahvak
23.10.12, 09:16
Küsimus HEM-2 kohta. Sisetasin seriali ning valisin primar computer. Järgmine päev nagu ka töötas ja kõik korras. eile aga küsis uuesti seriali, kas see on tavaline või on oht, et kui ma nüüd uuesti seriali panen siis siis rohkem seda serialit uuesti kasutada ei saa mõnes teises arvutis? Tuli see kiri ka ekraanile, et Holdem manager ei leia kehtivat litsentsi vms.

Mul oli eile sama jama ja lisaks sellele ei tahtnud litsentsi ära regada. Googeldasin ja järgisin HEMi koduka õpetusi, et asja korda saada, aga ei midagi. Mingi aeg enne magama minekut proovisin uuesti seriali sisestada ja oli kõik ok. Kui HEM2 ostsin oli koodi sisestamisega sarnane olukord ja korda sain jälle kuidagi kogemata. Paras käkk on.

Kui seriali sisestad, siis ta laseb sul valida ühe arvuti kahest ja ilmselt kirjutab valitava üle. Kodulehel saad nagunii resettida kui midagi peaks viltu minema, aga siis peab mõlemas arvutis ilmselt uuesti litsentsi sisestama. Gl!

EDIT: Support vastas täna:


We had a temporary issue with our registration server. Please try this again.

If the problem persists, Please try all the steps on this FAQ and send us a new log file as described at the end if you still have problems -

http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/881/I+Can+Not+Activate+or+Register+Holdem+Manager

timz0333
25.10.12, 08:59
TY, selle sain korda. Aga nüüd uus probleem, et HUD ei tööta starsis üldse normaalselt, kuvab mõned suvalised nimed lauda ja herot ei kuva üldse ning käsi ka ei loe lauas korralikult. Merges toimis kõik tõrgeteta. Seda kas käsi salvestas srtars pole ka kindel, tilti ajas lihtsalt.

tolmuahv
26.10.12, 12:24
Probleem: HUD-i suures aknas jooksevad osad väljad teistele otsa. Antud juhul on selge probleem, kus oleks vaja "Bet OOP River" statti näha, aga mingi mudru on ees. Kuidas seda võiks lahendada saada? Versioon 1.12.10 hetkel, uuemat ei lase arvuti viirusetõrje panna. Kas uuemas võib see olla parandatud või on see mu enda viga?

Edit: Kurat, ma ei saa pildi normaalse uploadimisega hakkama. See asub: http://www.upload.ee/image/2775902/HUD_phukup.png

BuildUp
28.10.12, 22:54
Oskab keegi öelda, kust ma saan muuta seda, et hudi igat statti ei eraldaks kaldkriips (/) ning saaksin ise sättida, millise stati vahele seda soovin?

Ja kus mul oleks võimalik seadistada nii, et kui ma avan ntks 6max laua ja tuleb esimene vastane, siis viskab lauda special for HU configured HUDi ja kui liitub 3s, 4s mängija, siis muutub teiseks HUDiks?

Vandalar
28.10.12, 23:08
Tables Preferences-Separator Char alt saad valida aga see kehtib kõigi stattide vahele, mul on seal nt see char: "|"
Spets HUD jaoks Player Preferences- Use For ning seal teed iga kord uue HUD konfi ja märgid sinna lahtritesse linnukese, mille jaoks antud hud soovid. Peaks olema u nii.

BuildUp
29.10.12, 16:27
Tables Preferences-Separator Char alt saad valida aga see kehtib kõigi stattide vahele, mul on seal nt see char: "|"
Sealt saab jah kõigile default panna, aga mingit moodi peaks saama ka valida, millise stati vahele tahad.

Spets HUD jaoks Player Preferences- Use For ning seal teed iga kord uue HUD konfi ja märgid sinna lahtritesse linnukese, mille jaoks antud hud soovid. Peaks olema u nii.

See on pandud, aga minul lihtsalt sellega eraldama ei hakka.

timz0333
29.10.12, 16:36
TY, selle sain korda. Aga nüüd uus probleem, et HUD ei tööta starsis üldse normaalselt, kuvab mõned suvalised nimed lauda ja herot ei kuva üldse ning käsi ka ei loe lauas korralikult. Merges toimis kõik tõrgeteta. Seda kas käsi salvestas srtars pole ka kindel, tilti ajas lihtsalt.

Up!

Ei saa ikka starsis hudi tööle, ei impordi ka käsi. 12 kätt on ära importinud ja kõik. KLellegil pole sama jama olnud?

Vandalar
29.10.12, 17:37
Sealt saab jah kõigile default panna, aga mingit moodi peaks saama ka valida, millise stati vahele tahad.
Hmm, ainuke variant, mis mulle pähe tuleb praegu oleks kasutada Player Preferences> seal iga stati all eraldi saad valida 'abbreviations'. Enabled abbreviationid ja siis hakkad nendega mässima :D aga siis ilmselt pead väga peeneks asja ajama kuna need käivad stati ees, siis pead stati taha saamiseks selle eelliite panema hoopis eelmise stati ette.

See on pandud, aga minul lihtsalt sellega eraldama ei hakka.
http://forums.holdemmanager.com/general-support/253901-headsup-hud-when-playing-headsup-6max-table.html
Ilmselt neil sellist varianti polegi veel.
Küll aga saad Additional HUD Filters alt valida, mitme mängijaga mängitud käed võetakse arvesse kui sa oled nt. HU, 3-way, 4-way jne. Ilmselt peab siis manuaalselt selle HUD konfi kuskilt ümber lülitama, mis on üsna ebamugav ma kujutan ette.
Player Preferences ja sealt choose configuration iga kord kui tahad eraldi HU konfi :( Tegelikult selle saaks ka scripti abil panna ühe shortcuti alla, et ta teeb selle ilma mingeid aknaid ega nuppe aktiveerimata andmebaasi päringute tasandil sul ära kui sa HU oled ja vastavat shortcuti vajutad. Mina kahjuks seda scripti väga teha ei oska praegu aga see peaks võimalik olema.

BuildUp
29.10.12, 18:17
Hmm, ainuke variant, mis mulle pähe tuleb praegu oleks kasutada Player Preferences> seal iga stati all eraldi saad valida 'abbreviations'. Enabled abbreviationid ja siis hakkad nendega mässima :D aga siis ilmselt pead väga peeneks asja ajama kuna need käivad stati ees, siis pead stati taha saamiseks selle eelliite panema hoopis eelmise stati ette.

Kindlasti ka lihtsam viis.

Pmts mõtlen sellist HUDi:
http://www.upload.ee/image/2785294/Untitled.jpg
Kui keegi teab kuidas nii teha, siis let me know.

Rage
01.11.12, 12:11
kuulge.. HEM1 ja Stars.. mul STarsis on pantud, et EET aeg oleks.. aga HEM võtab ikkagi ET järgi, ehk ca 6h tunnine vahe on sees.. vaatasin hand history faile, seal sees on mõlemad ajad kirjas.. veel kellelgi sama probleem, et HEM1 impordib ikkagi ET järgi?

hoss23
01.11.12, 12:19
Rage muuda hemis options--settings--adjust site import times Starsil aeg ära, pane sinna 6 vast.

ristijeesus
01.11.12, 12:53
Ja esmaspäeval muuda see ära 7-ks.

nikitheone
01.11.12, 13:22
on viimane hem (1.12.10b) starsi update ka tehtud, aga ei salvesta hthusng tulemusi. st kui võidan või kaotan, näitab et kaotan kõik. tournament historyl on linnuke pandud

The_Meer
01.11.12, 14:36
keegi HEM1 ZOOMi mängib?vahepeal kuvab HUD õigesti ,vahepeal mitte

nikitheone
01.11.12, 16:34
on viimane hem (1.12.10b) starsi update ka tehtud, aga ei salvesta hthusng tulemusi. st kui võidan või kaotan, näitab et kaotan kõik. tournament historyl on linnuke pandud

sain korda.

selline mure, keegi kunagi aitas siin, a unustasin ära. ht husng esimest kätt ei salvesta hemis :/

BuildUp
02.11.12, 17:08
Kui ma impordin endale uue hudi confi ja panen use for all sites või isegi konkreetse site, siis miks see toimima ei hakka? Oskab keegi aidata?

Romka
04.11.12, 18:33
Up!

Ei saa ikka starsis hudi tööle, ei impordi ka käsi. 12 kätt on ära importinud ja kõik. KLellegil pole sama jama olnud?

Mul aitas see: http://forums.holdemmanager.com/general-support/173241-hem-not-working-after-pokerstars-recent-update-2.html

hakkameimema
06.11.12, 07:12
Mul selline jama hudiga, et hudil ei täita enam seda, kui palju viimase 5, 10, 20 min jooksul on maha mängitud või võidetud, kõik ülejäänud tundub, et töötab kenasti, äkki kellelgi on sama probleem olnud ja teab lahendust.

Karlo
06.11.12, 17:54
Hakkasin nüüd starsis cashi mängima aga ei saa pihta miks hud salvestab ainult esimesed 8 kätt igal mängijal?Statsid on edasi laual ja kõik nagu toimiks, aga statsid ei muutu ega mitte midagi ei muutu, nagu ei mängikski. Oskab keegi midagi soovitada??

camu
07.11.12, 08:26
Mul HEMis pokerstarsi kell vale, ehk siis pokerstarsi käsi lööb sisse vale kellaajaga? On lahendusi? Pokerastarsis kell õige samas.

ristijeesus
07.11.12, 08:40
Options--settings--adjust site import times ja pane 7 starsile.

camu
07.11.12, 08:45
Options--settings--adjust site import times ja pane 7 starsile.
ty

timz0333
09.11.12, 12:04
Taas jama HEM kahega. Ei impordi lihtsalt käsi enam. HUD ei tule ka lauda, tuleb lauda ainult see osa kus saab hudi seadistada ja kiri, et waiting hands. 1h waiting ja siis impordib 2 kätt :S

almer
09.11.12, 18:18
Selline probleem et ei sa enam holdem manageri sisse ütleb et Connect to postgreSQL database
Mis tegema pean ?

ristijeesus
09.11.12, 18:44
Proovi Start - All Programs - Postgresq8.4 - start server (või restart server)

almer
09.11.12, 19:21
ei saa panna :confused:

SuurSiim
09.11.12, 19:49
HEM 1.12.11 jätab HUSNGdes osa infot trackimata. Võidud ja positisiooni.. Trackib ainult käsi..

almer
09.11.12, 22:13
lasin korra holdem manageri maha ja nüüd proovisin uuesti installida ja nüüd ei lase üldse Postgresq peale lasta :confused:

almer
10.11.12, 13:24
Nüüd sain start panna aga siis tuleb ette selline kiri Windows could not start the postgresql-8.4-PostgreSQL server 8.4 service on local Computer
Error 1069: The service did not start due logon failure.

ristik
12.11.12, 00:14
Mul viimasel ajal probleem et näitab võite valesti. HEM'i järgi peaks mul ~300$ kasumit olema kuigi reaalselt on isegi väike miinus. Kellelgi veel selline probleem või keegi teeb mu bankrolliga sahker-mahkerit?

RaunoRa
12.11.12, 14:15
Kellegil veel HEM2 ei suuda PostqreSQLi ühendada?

RaunoRa
13.11.12, 02:37
Sain selle viimase postituse korda, aga kõik vanad käed ja andmed on laks kadunud? Tegi automaatselt uue selle databasi kausta, mis on küll sama mahuga ja nimega, kuid käsi pole. Jätab osad asjad trackimata ka. Kellegil ideid?
Koguaeg selle HEM2ga igasugused jamad krt, ei jõua mängima hakatagi ja juba oled tiltist noh, Pokertracker on töökindlam?

leits
15.11.12, 11:36
Kasm hem archivest (kuhu ta käsi arhiveerib) on võimalik ka käsi uuesti sisse importida uude hemi? Ilmselt pean küvakettal wini yle laksma ning pole võimalust enam backupi sql baasist teha .. arhiveeritud käed on teisel kettal seega eeldan, et ehk on neid võimalik uuesti sisse importida?

hoss23
15.11.12, 11:43
ikka saad importida.

rrrr
15.11.12, 13:45
Ma soovitan jamade vältimiseks teha mõlemad: eksportida käed tekstifailidesse ja teha andmebaasi backup HEMi lehel olevate õpetuste järgi.

ranka
15.11.12, 17:33
Kasm hem archivest (kuhu ta käsi arhiveerib) on võimalik ka käsi uuesti sisse importida uude hemi? Ilmselt pean küvakettal wini yle laksma ning pole võimalust enam backupi sql baasist teha .. arhiveeritud käed on teisel kettal seega eeldan, et ehk on neid võimalik uuesti sisse importida?

C:\HMArchive on default folder

leits
17.11.12, 11:15
Käsi impordib hemi ning tulemusi n2en resultsi ja graph alt aga HUD ei tule 888s lauda. Mis krdi jama see on? Enne formati töötas nagu kõik ideaalselt

ranka
17.11.12, 11:23
Käsi impordib hemi ning tulemusi n2en resultsi ja graph alt aga HUD ei tule 888s lauda. Mis krdi jama see on? Enne formati töötas nagu kõik ideaalselt

Toda Table Managerist seda kastikest oled lohistanud?

leits
17.11.12, 11:28
Ei ole proovind veel .. lasin mingi internal HM1 update peale ehk töötab. Ennem krt tuli automaatselt ikka HUD lauda

leits
17.11.12, 22:10
Kellelgi veel 888 ja HM1ga probleeme? Mul ei tule HUD lauda. Kõike käsi impordib .. manuaalselt laud yles otsida ei tule ikkagi HUD lauda .. tra aru ei saa mis kepp on .. 1.12.11 internal on HM1 versioon

camu
22.11.12, 09:23
Kellelgi veel 888 ja HM1ga probleeme? Mul ei tule HUD lauda. Kõike käsi impordib .. manuaalselt laud yles otsida ei tule ikkagi HUD lauda .. tra aru ei saa mis kepp on .. 1.12.11 internal on HM1 versioon
Mul veits vanem hemi versioon ja nüüd 888 uuendusega ei tule ka lauda. Ristikest vedades töötab.

Parandan. Ei tööta kah. Korra tulevad statid lauda, aga neid ei update ära miskipärast. Ei viitsi ausaltöeldes uuema HEMiga hetkel proovida.

Kui keegi teab, millise HEMi versiooniga tööle hakkab, siis andku julgelt teada.

Romka
23.11.12, 20:55
Panen siia ka, et HUD insta crashib kui OO client lahti teha. Uurisin ka HEM'i foorumist ja kõik mis seal välja pakutakse (ka leitsi teemas kellel oli sama jama) ei toimi. :/

Keegi oskab midagi öelda?

Rage
24.11.12, 10:00
run it twice laudades ei näita HEM1 HUDi, isegi table finder ei aita:(

Jinxers
24.11.12, 11:17
run it twice laudades ei näita HEM1 HUDi, isegi table finder ei aita:(

Hem1 ei näita ega hakkagi näitama tõenäoliselt. Tõmbasin hem2 triali ja see ka ei näita. Kellegil töötab hud hem2-ga run-it-twice laudades?

InstantFold
25.11.12, 11:04
HEM (ning ka PTR) kuvab HUD-is vaid 3 esimest mängitud kätt ning seejärel lõpetab uute sisselaadimise. Milles võiks olla probleem?

Rage
27.11.12, 10:58
kusjuures HEMi foorumites ma ei näinud kuskil teemat et runittwice laudades oleks HUDiga probleeme..

Jinxers
28.11.12, 08:29
kusjuures HEMi foorumites ma ei näinud kuskil teemat et runittwice laudades oleks HUDiga probleeme..

Ma ka otsisin lolliks end suht. Aga..
http://forums.holdemmanager.com/manager-general/355561-pokerstars-run-twice-tables-no-hud.html

Lootust nagu oleks isegi siis.

Tõmbasin HM2 ja seal ka peab tablefinderiga ajusid n****a, et statte lauda saada RIT laudades. Ja jube keeruline ja aeglane ja nõme on HM2, väga kahju. Ma maksaks töötava HM1 eest 3 korda rohkem. Mida lihtsam ja vähem ressurss nõudev programm, seda parem.

leits
28.11.12, 11:37
Ma läksin ise PT4'le üle .. HM1'le updatede ootamine on täiesti retarded + nad ei suuda normaalse timeframega HM2 isegi updateda ..

Romka
30.11.12, 22:59
Ok järgmine probleem OO's. Turnasi mängides mingitel hetkedel HUD lambist selles lauas enam edasi ei jookse, ehk statsid ja käed jäävad seisma, hiirt statside kohale viies ei muutu ka midagi. Tablefinderist kasu ei ole, peale selle, et siis kaovad üldse statsid lauast ära ja tagasi ei tule.

Mujal laudades jookseb HUD samal ajal normaalselt.

/Kui HUD/HEM restarttida siis korraks tuleb tagasi aga jookseb suht kiirelt kokku jälle.

andrus69
03.12.12, 16:00
Kas Triobeti anonymus cashilaudade puhul ei näe HEM2s enda tulemusi ja statse? Ei suutnud leida neid käsi, kuigi lauas on endal nimi küll näha.

Karlo
03.12.12, 17:17
Osadel oli siin veel sama probleem et starsi cashis, et hud kogub mingi 3 kätt iga mängija kohta ja peale seda nagu mängimist edasi ei toimukski.On keegi mingi lahenduse leidnud sellele?? Ilgelt närvi ajab lihtsalt

Edit: Kui kellegil veel sama probleem siis siit lingilt sain mina abi http://forums.holdemmanager.com/bug-reports/104721-no-hud-table-only-3-hands-showing.html

FreakyJason
03.12.12, 18:15
Kui mul on HEM1 uuesti installitud ja okt. kuu uuendustega uuendatud kas siis HEM1 saab kohe Zoomi kätest aru?

Majandaja
04.12.12, 12:47
Installisin üleeile HEM1 uuesti ning nüüd on kala handhistoryga. HEM lihtsalt ei tuvasta osasid käsi ja need on HH folderis kahtlaste numbrijadadena. Kas keegi oskab öelda, milles probleem võib olla? Umbes 5% kätest läheb kaotsi.

MartinGarcia
05.12.12, 15:06
Kui HUD lauas kuvab siis kõik need hudid sassis.Pean hakkama eraldi neid igalepoole tõstma mängijate juurde või on selleks mingi lihtsam moodus ?

Poke
05.12.12, 15:07
Kui HUD lauas kuvab siis kõik need hudid sassis.Pean hakkama eraldi neid igalepoole tõstma mängijate juurde või on selleks mingi lihtsam moodus ?
softi optionsites saad valida seating preferences ja hem-hud optionsites paned sama seating preference

kui kohe algul ei ole õiges kohas lase paar kätt edasi siis peaks toimima.

MartinGarcia
05.12.12, 15:20
Aga mille järgi aru saan milline koht on see sama mis HEMis.HEMis panen kohaks nr 1 siis mis koht see pokerstarsi seat on ?

MartinGarcia
05.12.12, 15:25
Ja teine asi see, et lauas ei kuva HUDe, korraks sain ainult peale.Launch with auto import peal igatahes ja proovinud nii HEMi kui starsi sulgeda, nothing.

tonis
05.12.12, 15:29
Starsis kohti hakka lugema ülevalt keskelt ja kella suunas

Majandaja
05.12.12, 15:40
Installisin üleeile HEM1 uuesti ning nüüd on kala handhistoryga. HEM lihtsalt ei tuvasta osasid käsi ja need on HH folderis kahtlaste numbrijadadena. Kas keegi oskab öelda, milles probleem võib olla? Umbes 5% kätest läheb kaotsi.

E: Probleem lahendatud

MartinGarcia
05.12.12, 15:51
Starsis kohti hakka lugema ülevalt keskelt ja kella suunas

Keskelt ehk siis esimene mis otse all või ülevalt paremalt nurgast kus cashier vms ?

tonis
05.12.12, 15:55
Keskelt sealt, kus on see chippide pilt vms ja laua options menüü. Sealt hakkad siis paremale minema.

Poke
05.12.12, 15:57
Keskelt ehk siis esimene mis otse all või ülevalt paremalt nurgast kus cashier vms ?
cashierist paremale nt 9maxis on koht 5 all keskel

MartinGarcia
05.12.12, 15:57
Keskelt sealt, kus on see chippide pilt vms ja laua options menüü. Sealt hakkad siis paremale minema.

Okei tänud ;)

MartinGarcia
05.12.12, 15:59
Aga no lauas ei kuva HUDe lihtsalt.Anyone help ?

supernova66666
05.12.12, 18:59
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11982-DeepS1de-Pokkerip%C3%A4evik-gt-Mixime-m%C3%A4nge?p=477628&viewfull=1#post477628

Oskab keegi midagi soovitada? Ma pole mitte midagi näppinud, v.a käsi importima pannud.

RaunoRa
06.12.12, 18:56
Oskab keegi öelda miks mul kaovad koguaeg turniiride käed ja andmed ära?
Täiesti müstika mis see HM2 korda saadab. Jutt käib siis PS turniiride kohta, teistel saitidel on korras. Tegin reinstalli ja ikka sama jama.
Kõik asjad on paigas nii nagu olema peavad ja ei ole pandud et mingi automaatne kustutamine toimuks.
HM2 arhiivisi näitab, et kõik turniiride andmed olemas aga neid ei tuvastata importides, WTF?

nikitheone
06.12.12, 19:18
starsis linnukesed kahes kohas ees?

RaunoRa
06.12.12, 20:09
starsis linnukesed kahes kohas ees?

Kui mind mõtlesid siis jah. Huvitav ongi see, et käed on arhiivis olemas ja importides ei muutu midagi ja turniiri käsi juurde ei tule HM2s

cpkr
06.12.12, 22:19
kus HEM1 ev joone värvi muuta saab`?punane häirib -nonshowdowniga sama:S

Foux
07.12.12, 19:50
HEM1 paneb turnadega juba pikemat aega segast. Ei näita õigeid kohti ja võite. BI summad on õiged aga ei tunne vist formaati ja auhinnalisi kohti ära. 6st 180man'ist cashisin ntx. täna 4jal ja näitab ainult ühte finaallaua võitu. Teiste võitude asemel ümmargune null.
Oskab keegi aidata?

rynno
08.12.12, 05:59
http://faq.holdemmanager.com/questions/278/Change+EV+Line+Color+in+Graphs

Jäämees
08.12.12, 11:38
Mul kah turnadega jamad, aga just MTTdega. Kõik mis üle 180 läheb... Mingi 700 turkat on lihtsalt maa alla kadunud

RaunoRa
08.12.12, 13:47
HEM maha kanda!!! Ajab tilti ennem mängimise alustamist juba

Karlo
08.12.12, 19:10
Hudi statsid jooksevad valedele kohtadele pidevalt, panin enda koha paika aga mõne aja pärast liigub edasi või on hoopis minu omad mõne teise mängija all.Mis tegema peaks et paigal püsiks kogu muusika.?Ja nt kui uus mängija tuleb lauda siis kas saab kuskilt näppida et ta võimalikult kiirelt ka tema statse kuvama hakkaks?

K2okfor_Mey
13.12.12, 21:24
Tere tõmbasin alla HEM triali ja kogemata oli lahti ongame pani automaatselt ongame mullekasutaja aliaseks manuaalselt lisasin PS aga seda ei leia? Teine asi mul PS pandud käte history salvestamine kausta 680päevaks avades kausta näitab 0 faili sama ka hemiga kausta minnes, kas on koht kust on need võimalik leida? PS käte history emailile tellides näiteks ei näita kõiki käsi max 200(mängin sngsid), kas neid on võimalik manuaalselt hemi lisada. Ehk viitsib keegi aidata. TY

cpkr
14.12.12, 17:16
kysimus, kas OOs HEM1 ei tööta? või seal polegi võimalik kasutada, panen hemi käima ja hudi ei lase käima panna, aa kui OO kinni panen siis korras:S wierd stuff

cpkr
14.12.12, 20:01
aa leidsin OO teema all vastuse, töötab ,kui kellegil sama probleem ,lahendus siin

Holdem Manager > HUD Options > Site Options ja absoluutselt igalt saidilt/valikult linnuke eest ära. Salvesta, restardi HEM ja Olympic-Online tarkvara ning probleem peaks olema lahendatud.

Palun anna teada, kas pakutud lahendus töötas või mitte.

EestiMats
15.12.12, 12:46
Kas HEM starsi run it twice on kuidagi võimalik omandama EV mõttes ja värki ?

Kakahirmutis
15.12.12, 22:30
Loll küsimus,aga mis limiidini HEM töötab? olen kuulnud et nl100 ei tööta,aga samas see ka low stakes?

hoss23
15.12.12, 22:33
Loll küsimus,aga mis limiidini HEM töötab? olen kuulnud et nl100 ei tööta,aga samas see ka low stakes?

Kui sul on see small stakes versioon, siis töötab nl100 kaasaarvatud imo.

mortalvombat
16.12.12, 00:09
Loll küsimus,aga mis limiidini HEM töötab? olen kuulnud et nl100 ei tööta,aga samas see ka low stakes?

25/.$50 No Limit, .50/$1 Limit and up to $22 buy-in tournaments

muruntau
18.12.12, 05:25
Kas on võimalik hem2's näha SNG käte graafikut vs kindel mängija, ning ka EV'ga? Üks kindel luckbox on mu vastu kõhutunde järgi +100BI up viimase mõne tuhande mänguga, tahaks kuidagi kindel olla selles

MichelsonT
19.12.12, 15:24
vaja oleks HMi andmebaas (käed) kopeerida teise arvutisse.
HMi kodukalt sain õpetuse - HM - option - database managament - connect - export hands.
Tuli 3,7 gigane fail.
Teises arvutis hakkasin faili importima. Tegi seda miski 7h.
Lõpptulemus on see, et kolmandik andmebaasist on puudu. Juba mängijaid oli 193K asemel kuskil 120K. Vaatasin lähemalt ja ka möödunud kuu tulemused on kahes arvutis erinevad.
Kas on veel mingeid mooduseid, kuidas saaks andmebaasi teise arvutisse?

ristijeesus
19.12.12, 16:21
Siin on õpetus: http://faq.holdemmanager.com/questions/72/Backup+%26+Restore+Database

lypsja
23.12.12, 21:48
on tehtud HEM-1 viimane update 1.12.10b ja algul toimis PS zoomis HUD ilusti, nüüd paar päeva juba ei näita lauas olevate mängijate andmeid vaid 1-2 jaotust tagasi olnud mängijate andmeid... selline mulje, et HUD uimerdab ja uuendab teatud aja möödudes, mitte aga koheselt nagu peaks... kas keegi oskaks aidata korda teha see märatsev jama?

PS pole päris kindel aga vist pärast viimast PS softi uuendust hakkas see nöök

nikitheone
23.12.12, 22:52
Sama jama, lahendust pole leidnud

ristijeesus
24.12.12, 07:59
Kõigepealt kirjutada üle fail c:\program files\rvg software\Holdem manager\blitz.dll sellega: https://dl.dropbox.com/u/13215305/Blitz.dll ja kui sellest ei piisa, siis võiks selga lasta veel ka viimase update: http://wpc.0997.edgecastcdn.net/000997/HM/Downloads/HmUpdate_Release_1.13.01_17Dec2012.exe

Häid pühi!

C-3PO
27.12.12, 10:52
Kas HEM starsi run it twice on kuidagi võimalik omandama EV mõttes ja värki ?
Sama küsimus

supernova66666
27.12.12, 13:29
25/.$50 No Limit, .50/$1 Limit and up to $22 buy-in tournaments

Minu small stakes versioon töötab ka up to 220 $ turnades ./ kallemaid pole lihtsalt mänginud

elrosmeero
27.12.12, 22:17
Minu small stakes versioon töötab ka up to 220 $ turnades ./ kallemaid pole lihtsalt mänginud

Mul küll ei tööta, paar esimest kätt töötab 22+ turnades, peale seda mitte. Oled sa midagi ise kräkkinud vms ?

turusolkija
28.12.12, 11:18
Kõigepealt kirjutada üle fail c:\program files\rvg software\Holdem manager\blitz.dll sellega: https://dl.dropbox.com/u/13215305/Blitz.dll ja kui sellest ei piisa, siis võiks selga lasta veel ka viimase update: http://wpc.0997.edgecastcdn.net/000997/HM/Downloads/HmUpdate_Release_1.13.01_17Dec2012.exe

Häid pühi!
Soovitan, lahendus töötas. Suured tänud.

supernova66666
30.12.12, 03:40
Mul küll ei tööta, paar esimest kätt töötab 22+ turnades, peale seda mitte. Oled sa midagi ise kräkkinud vms ?

Eips




PS: Ma ei saa aru mis jama see on. Tegin vahepeal arvutile formati. Tõmbasin uuesti hem-i ta enda kodukalt. Sisestasin oma koodi ja asusin andmebaasi sisse importima. Importisin vaid umbes 30% varasemast andmebaasi mahust. Kõik on täpselt nii nagu varem, v.a see et kui panen mängimise ajal hemi käsi importima, siis arvuti hakkab jubedalt kiiluma. 15+ lauda võimatu lasta. Varem lasin 30+ vabalt korraga. Windows ka täpselt sama mis varem. Ainult layout mis lauas on teine mis varem sest unustasin eelmise ära saveda.
Oskab ehk keegi midagi soovitada? Ei saagi hetkel hemmi kasutada

Romka
03.01.13, 21:09
Keegi check-raise kasutab HUD'is, või oskab selle stats preferencide kohta infot jagada?

nalg
04.01.13, 18:56
1. Statsid lauas olemas, aga valede mängijate juures.
2. Active sessioni all näitab, mis laudades mängin, aga käsi ega graafikut ei näita.

Mis valesti on?

nikitheone
04.01.13, 19:08
1. pane paika statsid ja salvesta ära

nalg
05.01.13, 14:37
Salvestasin ära, aga endiselt on ühe koha võrra vale mängija juures, aga rohkem tekitab muret asjaolu, valides Indrek6(playeralias)-> select player = tekib võimalus valida kõiki vastaseid, näha nende jaotusi ning graafikuid, aga minu enda nime taga 0 kätt mängitud ning otseloomulikult pole ka midagi vaadata. Milles probleem?

juhhan
07.01.13, 20:31
Tervist.
probleem HEM2 ostmisega. Tahavad saada "billing addressi". Mis see endast kujutab?

Oliverk
07.01.13, 20:41
Tervist.
probleem HEM2 ostmisega. Tahavad saada "billing addressi". Mis see endast kujutab?

aadressi kuhu arve saadetakse

juhhan
07.01.13, 20:55
aadressi kuhu arve saadetakse
Please contact sales@holdemmanager.net with the physical billing address associated with the credit card used to make this purchase. Mis see aadress olema siis peaks?? Ei ole mu kodune aadress ju?

ristijeesus
07.01.13, 21:23
See on aadress mis sa krediitkaardi väljastajale (pank, Moneybookers) andsid.

Strawberry
07.01.13, 21:26
see on see aadress mis sul internetipanga kontaktandmetes on

qbj0hn
09.01.13, 19:09
Paar aastat olen kannatanud, lõpuks puistan südant.

Siuke kepp, et iga jumala kord kui võtad hand replayeri lahti ja vajutad selle peale, et show stats jookseb HEM kokku.
Mingi 3-5x pean uuesti avama programmi, et enam kokku ei jookseks ja normaalselt statse näitaks.

Viiidrik
09.01.13, 19:16
Mul selline probleem, et kui mängin Triobetis ntx 1$ sng-d siis hemis tourney resultide all näitab nagu oleks mänginud 11$ või midagi muud, ühesõnaga näitab valet buy-ini suurust, muu on õige kõik, kohad ja jne. Käsitsi saan muuta aint neid väärtusi, muud lahendust pole siiamaani leidnud.

Kakahirmutis
11.01.13, 00:27
Kas Hem1 töötab windows 8ga? mul ei rega ära -.-

edit : kas hem2 töötaks? :D

Oliverk
11.01.13, 12:19
töötas hem1 ilusti win8-ga

Kaitz20
11.01.13, 12:45
Kust kohast saab HM2 vaadata, kui palju oled rake käte pealt maksnud?

elrosmeero
11.01.13, 13:10
Reports-Cash-vasakul ääres on Stats, vajutad sinna ja sealt otsid Rake ja lisad selle kuvatavate hulka.

Kakahirmutis
11.01.13, 19:38
töötas hem1 ilusti win8-ga

aga vot mul ei lähe tööle :O lugesin kuskilt et win8 ei töötagi...tõmbasin hem2 triali,toksin sellega praegu >.<

nikitheone
16.01.13, 11:08
hem näitab reports ja hands erinevalt graphs ja sessionsitet. vahe on ca 4bi, keegi teab milles asi? mängin taala-euri-naela laudu segamini

camu
16.01.13, 11:33
hem näitab reports ja hands erinevalt graphs ja sessionsitet. vahe on ca 4bi, keegi teab milles asi? mängin taala-euri-naela laudu segamini
Panin tähele, et mul ka.
Aga talumehe loogika ütleb, et reportsite all pole summad konverditud. Ehk siis total winnings on numbriline suurus. Sessionsite ja graphsi all on summad konverditud dollariteks (või milleks iganes sul valitud on).

nikitheone
16.01.13, 11:45
jep, mõtlesin ka, et ilmselt selles asi

mcompany
17.01.13, 11:12
Hey. Mul tekkis huvi, et kas HM1 v HM2 on selline HUD Stat nagu Fold to Limp vs Shove? Põhimõtteliselt kui limparid limbivad ja mina shoven, siis limparite fold equity´t oleks hea teada?
Ma ise HM1 küll ei leidnud midagi sarnast kahjuks :/

SANGPOMM
17.01.13, 20:30
kiire küs hemmi kohta. kui table manageris on lauad ja sealt laua peale vajutada muutub see laud aktiivseks e. hüppab ette.. kuidas seda peale panna ja maha võtta. mul kadus ära kuidagi. tüütu on mudu alt riba pealt lauda otsida kui tahan quitida kui enam fishe lauas pole

Micro Grinder
18.01.13, 23:13
Tere, kasutasin viimased 30 päeva Holdem Manager 2 trial versiooni. Sai selgeks, et tegu on asjaliku programmiga ning see tuleks omale soetada. Tegin siis SEB panga U-kaardi ehk virtuaalkaardi omale ning läksin programmi kodulehele ostma. Sai siis kõik tehtud, aga peale makse kinnitamist tuli järgnev teade:

„Thanks for your recent purchase at holdemmanager.com. Unfortunately, your payment has been flagged by one of our security filters, please do not attempt to resubmit your purchase. A representative is currently examining your transaction...“

Läksin siis natukese aja pärast manageri kodulehel „my accounti“ alla ja nägin et transactioni 59,99$ staatus oli „approved“ ning ka SEB pangast oli raha ära broneeritud. Mõtlesin, et nüüd on asi korras, et keegi esindaja vaatas mu ülekande üle ja nüüd saan omale litsentsi koodi lõpuks kätte. Aga kui tund aega oli möödas, siis ikka polnud litsentsi koodi mailile tulnud (kood peab tulema automaatselt peale makse sooritamist ja kui 30 min jooksul pole tulnud siis tuleb kontakteeruda supportiga). Võtsingi siis supportiga ühendust ja sealt sain järgneva vastuse:

„Our apologies for the delay, but it appears your transaction has triggered one of our security filters. In order to complete your order, we will need the following:
-- The physical mailing address (street, city, country) associated with the credit card used in the transaction“


Tegin siis natukene uurimustööd ja leidsin sellise lingi (http://foorum.pokkeriprod.com/archive/index.php/t-1111.html), kus on kirjas:

„Please e-mail a clear scanned colour copy or digital photograph of a recent (no more than 3 months old) utility bill displaying your name and address. Examples include:

• Electricity (Power) bill
• Water bill
• Gas bill
• Telephone bill – Mobile bills not accepted
• Cable (TV)/Internet bills“


Küsimus siis selline, et kas nad nõuavadki mult samasi asju, mis seal nimekirjas on?? Või saan ma millestki valesti aru? Viimased 6-7 aastat olen elanud ühiselamutes ja sõprade juures ning praegu elan sugulase korteris. Ehk siis vanemate kodus ei maksa ma mingeid arveid, seega pole midagi ette näidata neile. Praeguse seisuga tuleb mulle pähe ainult tööleping, kus mul oleks aadress olemas ja samuti käisin veel mõned kuud tagasi töötukassa vahet, kust saadeti mulle meilile mingeid digitaalselt allkirjastatud otsuseid, kus on samuti mu aadress olemas.

Ehk siis kas ma saan asjast õigesti aru ning kas üks neist kahest väljapakutud variandist sobiks neile?

Suur tänu Pokkeriprode kommuunile , kui mind kuidagi aidate saate.
Aitähh!!! :p

raidov
19.01.13, 14:46
Ilmselt sobib näiteks mobiiliarve ka, kui ei sobi, või see ka enda nimel ei ole, siis saad alati pangast sellise kirja võtta, kus on aadress peal ja see sobib kindlasti

Micro Grinder
19.01.13, 19:07
Tänud, raidov, et vaevusid süveneda. Igaljuhul praeguseks on probleem lahendatud, saatsin neile ühe dokumendi, kus oli mu nimi ja aadress ning nad vaatasid selle üle ja saatsid mulle litsentsi koodi. Nice! ;)

rohelinekonn
21.01.13, 17:03
kuidas ma saan vanad käed ära kustudada hem1

udikaz
21.01.13, 17:16
kuidas ma saan vanad käed ära kustudada hem1

kustuta nad archive folderist ära.

Cypher0
21.01.13, 17:27
kuidas ma saan vanad käed ära kustudada hem1

Options-Settings-Purge Hands-Date Ranges

rohelinekonn
21.01.13, 17:59
tänud

marioest88
25.01.13, 07:29
Tere,kuidas saan HM-i zoomi trackima?

nikitheone
25.01.13, 08:58
Upgrade hem

ristijeesus
25.01.13, 09:15
Hem1 jaoks on viimane update http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate_Release_1.13.01_12Jan2013.exe Installi see ja peakski töötama.

ristik
25.01.13, 16:18
Kuidas võimalik kontrollida kas EV joon näitab ikka õigesti? HU SNG'de puhul siis. Ehk on mingi võimalus, käsitsi nagu väga ei hakka sadu turniire läbi võtma.

EDIT: HEM1'ga on siis tegu

Jazzyl
25.01.13, 20:46
Ei saa mingil põhjusel HEM'i tööle nii, et Triobetist käsi impordiks. Autoimport ei leia seda folderit üles for some reason.

Ideas anybody ?

nikitheone
25.01.13, 22:39
kas on pandud triobetis hand history salvestama?
Kui jah, proovi manuaalselt hemist folder leida

marioest88
27.01.13, 17:22
peale seda fail laadimist ei taha enam HM-i avada?

widescreen
28.01.13, 13:53
Kas on võimalik kuidagi manuaalselt turna tulemusi sisestada hem-i?

nikitheone
28.01.13, 14:06
tourney - data view parem klõps ja sisesta, kui turna juba olemas.

JumalSander
29.01.13, 06:44
kas keegi on elujooksul näinud veel sitemini toimivad programmi kui HEM2?

Strawberry
29.01.13, 06:56
kas keegi on elujooksul näinud veel sitemini toimivad programmi kui HEM2?

PT4

kjmrc
29.01.13, 08:20
Kas ma teen õigesti, kui mul on vaja kogu DB exportida, et uute läpsi panna, kui lähen Hands - all hands ja siis exportin kõik käed sealt?

JumalSander
29.01.13, 12:37
PT4

Kindel? Ise nagu olen head selle kohta kuulnud(võimalik, et jutt on olnud PT3-st) ja väike plaan osta. HEM2 on ikka uskumatu saast, mänguri arvutid ei vea ka seda jura välja, paneb pange koguaeg jne.. popupid avanevad siis kui neid palud 15 seki. Arvan, et nende pangepangemistega kaotan 1-2bb/sajale :P

MartinGarcia
30.01.13, 17:56
Keegi soovitab äkki mis statse HUDis kuvada lauas.Mängin turniire.
VPIP, pfr, agg, flop CB,fold to flop CB, Aga mida veel ? soovitatavalt värvi range järgi siis.
Tänud !

Strawberry
30.01.13, 18:08
Kindel? Ise nagu olen head selle kohta kuulnud(võimalik, et jutt on olnud PT3-st) ja väike plaan osta. HEM2 on ikka uskumatu saast, mänguri arvutid ei vea ka seda jura välja, paneb pange koguaeg jne.. popupid avanevad siis kui neid palud 15 seki. Arvan, et nende pangepangemistega kaotan 1-2bb/sajale :P

Mõlemal ilma piiranguteta 30 day free trial olemas. Proovi järgi.

Pokutaja
30.01.13, 18:26
Keegi soovitab äkki mis statse HUDis kuvada lauas.Mängin turniire.
VPIP, pfr, agg, flop CB,fold to flop CB, Aga mida veel ? soovitatavalt värvi range järgi siis.
Tänud !

3b, fold to 3b, squeeze, steal.

MartinGarcia
30.01.13, 19:05
3b, fold to 3b, squeeze, steal.
aga mis võiksid olla need arvulised vahemikud

ropka11
31.01.13, 10:10
aga mis võiksid olla need arvulised vahemikud

Äkki siit midagi http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/320-Step-By-Step-Pokah-loeng-HUD

anatoli grinder
31.01.13, 15:40
Kui keegi HEM1-te tahab müüa siis pm.

anatoli grinder
31.01.13, 19:23
Kui keegi HEM1-te tahab müüa siis pm.

Edit: Olemas, oli vaja vaid hold'em managerile kiri saata ja insta.

MartinGarcia
31.01.13, 23:11
http://www.upload.ee/files/3033933/wtf2.png.html
http://www.upload.ee/files/3033935/wtf.png.html

Mida need errorid võiksid tähendada ? Viskab siis ette kui tahan avada cash came reportse jne. HUD muidu toimib.

qbj0hn
02.02.13, 23:19
Kas see on HEM-i default, et enne HUD tööle ei hakka kui vähemalt ühe käe oled lauas mänginud?
Jubedalt häirib igatahes ja kui default on siis peab PTle üle minema, sest laudade alustamist on palju ja regidega vaakum olukordi meeletult kuigi tglt sample olemas. Tahes tahtmata ei jää iga pisiasi meelde.

Kakahirmutis
06.02.13, 11:02
Kas kellegil on veel olnud probleeme hem1 tööle saamisega win8-ga? Kui tööle ei saa siis pean hem2-ks updatema mis maksab tervelt 1,5BI :O pealegi see lagib tohutult...ei tea miks...vahest sessi ajal hem lahti teha jookseb ülbelt kokku ka..

et äkki mõni tajur PMib skype kui viitsib aidata? :D

nikitheone
06.02.13, 11:28
kas on pandud igal pool run as administrator?

nikitheone
06.02.13, 11:28
Kas see on HEM-i default, et enne HUD tööle ei hakka kui vähemalt ühe käe oled lauas mänginud?
Jubedalt häirib igatahes ja kui default on siis peab PTle üle minema, sest laudade alustamist on palju ja regidega vaakum olukordi meeletult kuigi tglt sample olemas. Tahes tahtmata ei jää iga pisiasi meelde.

ei ole leidnud küll kuskilt, et saaks. anna teada, kui peaksid leidma midagi

ristijeesus
06.02.13, 12:44
Kas see on HEM-i default, et enne HUD tööle ei hakka kui vähemalt ühe käe oled lauas mänginud?

HEM1. Hud options-site options-poker stars- pre fetch one hand. Paned kuhu salvestab ja sama kaust tuleb panna ka auto import folderite alla. Statid tulevad lauda enne kui mängid, aga ei asu õigete kohtade juures. Liiguvad õigeks alles kui oled käe ära mänginud.

Kakahirmutis
06.02.13, 14:19
kas on pandud igal pool run as administrator?

jep,ta midagi ütleb et ei saa netiga ühendust vms


edit: kiri tuleb et license not found,kui ma panen nagu pct1 või 2 siis ta hakkab aktiveerima aga mingi error tuleb,olen seda PC värki netis 10x resettinud vist -.-

ristik
06.02.13, 20:15
mul HEM ei impordi osasi SNG'si täiesti lampi. 0 Place, 0 won, 0 EV, 0 kätt ja ei ütle isegi et incompleted??

EDIT: HEM1

neeme
06.02.13, 20:38
HEM1. Hud options-site options-poker stars- pre fetch one hand. Paned kuhu salvestab ja sama kaust tuleb panna ka auto import folderite alla. Statid tulevad lauda enne kui mängid, aga ei asu õigete kohtade juures. Liiguvad õigeks alles kui oled käe ära mänginud.

Proovisin endal ka nii, aga millegipärast ei toimind...
Kas hakkab näitama HUDi esimese käe ajal, nt kui lauas alustate Heads-upi mängu ja varajasem history olemas ?
Nt HTHU sng'del või cashis vms.

nikitheone
06.02.13, 20:49
ma proovisin, 6-maxis cashis toimib

neeme
06.02.13, 21:14
No ei saand tööle, proovisin uuesti veel.
Mul seal see kaust kuhu RVG Software/Holdem Manager/Importing/Hem data.
Track live hands ja Pre-fetch one hand, mõlema ees linnuke olemas.

Ja autoimpordi alla ka on see kaust pandud mis üleval kirjutasin.
Vaatasin muidu sinna kausta ka - tühi kaust lihtsalt...

nikitheone
06.02.13, 21:24
proovi nii, et võta track live hands ära. mul seal linnukest pole...

nikitheone
07.02.13, 09:42
kas hemis saab eristada kuidagi HU laudu 6-max laudu, kus olen HUd teinud?

Intzsz
08.02.13, 21:18
HEM2 näitab sessi aegu valesti, nt täna 21:15 lõpetatud sess on HEMis ajaga 14:15.
Proovisin ka settingutest Start of day ajale +7 panna, aga see ei muutnud ka midagi.
Milles asi võib olla ?

Cypher0
09.02.13, 15:47
HEM2 näitab sessi aegu valesti, nt täna 21:15 lõpetatud sess on HEMis ajaga 14:15.
Proovisin ka settingutest Start of day ajale +7 panna, aga see ei muutnud ka midagi.
Milles asi võib olla ?

Hem1 on Settingute all selline asi nagu Adjust Site Import Times ja seal tuleb panna +7. HM2 ka see kuskil kindlasti olemas, otsi üles.

pocketparty
09.02.13, 17:08
Kas keegi on kursis, kuidas HEM 2-te kõige odavam soetada oleks? Paar nädalat tagasi nägin kusagil ca 30$ micro oma, aga nüüd on jälle 60$ ligi. Trial läbi, kuid seda kasutades tunnen end palju kindlamalt ja winrate mõnevõrra suurem.
Tänud ette.

elrosmeero
09.02.13, 20:47
Tasuta saab kui viitsid
http://www.holdemmanager.com/store/poker-sites.php

Romka
12.02.13, 20:54
Kus ma HEM1's saan turnade chipEV graphi vaadata?

Facepoker
13.02.13, 16:47
Hem1 siis 6max HT sngdel loeb sisse millegipärast ,et 3 koht saab ka pappi aga tegelikult mitte. Kas selle vastu on rohtu? Ei jaksa enam käsitsi kustudada.

valgelendur
25.02.13, 23:39
HEM2

Kuidas vaadata kelle vastu kaotad/võidad vastastest?

saugakarel
26.02.13, 13:26
Vasakult tulbast vali " vs players"

valgelendur
26.02.13, 16:01
Vasakult tulbast vali " vs players"

Mul on tunne et sa viitad HEM1'le, vaja oleks HEM2 teada kuidas.