PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

taipupole
20.05.09, 11:50
türbel küll.. ilgelt tilti ajab ja räigelt eksitab.. mingi nuss on filtriga.. panen last 8h.. siis paneb tegelt suht huupi graafikut ja state.. ei näita õiget tulemust.. vaid mingi 400 viimast kätt ainult vms..


HM ja tõenäoliselt ka PT salvestab pokkeritoa käte ajalugu. Käte ajaloos on kellaaeg. Seda HM muuta ei saa, sest seda ei salvesta mitte HM vaid konkreetne pokkerituba.

Kui sa mängid näiteks Full Tiltis, siis on su arvuti ja FT kell 7 või 8 või 9 või isegi 2 tundi nihkes. Seega last 8 hours tähendab sinu täpselt sedasama, mida ta tähendab HMi jaoks, kuid kui käed on tõmmatud FT HH järgi, on need ajad erinevad, mistõttu näitab HM vaidviimast tundi või tunde, mis sinu filtri piiri sisse mahuvad.

Seega - enne mängimist muuda pokkeritoa kell õigeks.

Rage
21.05.09, 15:17
HM ja tõenäoliselt ka PT salvestab pokkeritoa käte ajalugu. Käte ajaloos on kellaaeg. Seda HM muuta ei saa, sest seda ei salvesta mitte HM vaid konkreetne pokkerituba.

Kui sa mängid näiteks Full Tiltis, siis on su arvuti ja FT kell 7 või 8 või 9 või isegi 2 tundi nihkes. Seega last 8 hours tähendab sinu täpselt sedasama, mida ta tähendab HMi jaoks, kuid kui käed on tõmmatud FT HH järgi, on need ajad erinevad, mistõttu näitab HM vaidviimast tundi või tunde, mis sinu filtri piiri sisse mahuvad.

Seega - enne mängimist muuda pokkeritoa kell õigeks.
mhm.. vot see kõlab küll juba selle moodi mis mind vaevab:-D sest eile istusin Bodogis ja HEM näitas ka peale keskööd õiget numbrit.. õhtul vaatan kas parandab asja:-D

Possolino
22.05.09, 18:17
Tervist,

Kas sa kasutad "prefered seati", see tähendab, et kui sa istud lauda, siis istud kogu aeg ühe koha peal? Kui jah, siis pead ka seda HEM'il ütlema, et millises lauatüübis millisel kohal sa istud. Seda saad teha: HEM->HUD Options->Seating Preferences.

Teisest küsimusest ma ei saa täpselt aru. Saan aru küsimusest aga ma ei saa aru probleemist, et miks on vaja, et oleks eraldi statistika?

Parimat,

Ranka
PokkeriProd.com Tiim.


Terekest!

Olen olnud antud foorumi lugeja väga pikalt, aga pole siiani nagu otsest põhjust midagi kirjutada olnud. Pokkeriga küll juba üksjagu tegeletud, kuid lõppude lõpuks soetatud endale ka HEM ning seoses sellega sooviks saada ka vastust (täpsustust) ühele juba ka eelpool kirjas olnud küsimusele.

Nimelt elukaaslane samuti toksib aeg-ajalt pokkerit ning küsimus oleks HEM-i kasutamise kohta. Ainuke sait kus meil mõlemal konto on, on Triobet. Kui elukaaslane parasjagu mängib, siis kas tema võib samal ajal ka HUD-i kasutada (HEM siis minu soetatud)? Trios ju niikuinii ainult üks handhistory ja kui ma varem või hiljem kunagi HEM-i kasutan siis elukaaslase käed ju niikuinii segunevad minu kätega - seega hilisem erinevate kasutajate poolne käte analüüs ei saa ju isegi teoreetiliselt kuidagi keelatud olla!? Või ma eksin siinkohal?
Varasemast ühest samateemalisest küsimusest-vastusest lugesin nagu välja, et see pole probleem (et siis ka HUD-i kasutamine erinevate kasutajate poolt), kuid HEM-i soetades on ju igal pool rõhutatud, et ainult üks inimene võib seda kasutada. Kuidas seda nõuet siis mõista?

Igal juhul ette tänud vastamast! Loodan et pole liiga rumal küsimus.

ranka
22.05.09, 19:50
Ma ei oska seda seletada :( aga kõik, mis sa praegu teed on täiesti korrektne.

Possolino
22.05.09, 20:25
Ma ei oska seda seletada :( aga kõik, mis sa praegu teed on täiesti korrektne.


Tänud vastamst, aga et kindel olla, väike täpsustus :)
Ühesõnaga, kui sul näiteks sõber tuleb külla, siis sa lased tal rahumeeli triobeti (sa ju mängid seal ka aeg-ajalt) ja hemi oma arvutis käima lüüa ning niikaua kui ta veidi kaarte taob teed muretult köögis esimesed rummikoksid valmis?

Kui sa sellele jah vastad, siis lasen elukaaslasel ka südamerahus statsid lauda kuvada:)

ranka
23.05.09, 02:10
Täpselt.

Minuteada võid TrioBet'is kasutada kolmanda isiku käsi ja andmeid oma mängu mängimiseks. Õigupoolest nad ei saa seda mitte kuidagi kontrollida, sest "dataminemine" on lubatud.

jaans20
29.05.09, 22:02
Tervist,

Algselt oli mul trail versioon HEM-ist ja siis kui see läbi sai oli mul kaks nädalat vahet ja siis otsin endale selle väikse variandi ja mis kõigeimelikum selle asja juures oli see et PokerStars-ist ilusti importis käed HEM , kui Unibeti käsi ei imporditud :S ... keegi teab milles probleem ja ehk teab isegi lahendust .

Kuid nüüd on mul palju tõsisem probleem, nimelt eile õhtul tegin restardi ja siis kui arvuti taas käivitus ja HEM tööle panin siis ta ei hakanud lauda kuvama statse... läksin ja uuris HEM-i siis ja panin tähele, et seal kus peab vajutama "Start auto import " see nupp oli juba alla vajutatud , kuid seda lisa akent ei ilmunud ( ja kui vajutan Stopping siis ta jääbki seda kinni panema ) ja siiamaani ei ole seda käima saanud ...loodan et saite mu murest aru , kes teab mis aitaks ?

Ette tänades,
Jaans20

jaans20
29.05.09, 23:26
Tere! Probleem selline,et HEM ei funka enam kuidagi. Import ei hakka tööle lihtsalt ja laudu ka enam ei näita. Proovisin mitu korda reinstallida kuid probleemist lahti ei saanud. Äkki kellelgi on ideid?



Kuidas sa selle probleemi lahendasid ?

ranka
30.05.09, 11:45
Alustame sellest - mis on HEM'i versioon?

hotcocacola
30.05.09, 12:35
ostsin ka endale paar päeva tagasi HEM pro, holdem+omaha, 140$,elu ost :D

jaans20
30.05.09, 13:32
Alustame sellest - mis on HEM'i versioon?


1.08.04 uuendasin just eile selleks , lootsin ehk on abi aga ei miskit :S
aga tabel manager ikka ei ilmu , saan ainult vajutada "Stop import" ja kui vajutan siis jääbki sulgema ... ehk miski on siiski mäda aga ei saa aru kuidas seda korda teha :S

ranka
30.05.09, 17:58
1.08.04 uuendasin just eile selleks , lootsin ehk on abi aga ei miskit :S
aga tabel manager ikka ei ilmu , saan ainult vajutada "Stop import" ja kui vajutan siis jääbki sulgema ... ehk miski on siiski mäda aga ei saa aru kuidas seda korda teha :S


<-- mõistus otsas. Soovitan uninstallida HEM'i, restart ja installi uuesti.

jaans20
30.05.09, 19:44
<-- mõistus otsas. Soovitan uninstallida HEM'i, restart ja installi uuesti.



aga kui ma unistalli teen ega siis käed kaduma ei lähe ... või pean kuskilt HEM kataloogist käed välja tõmbama ja pärast kui uuesti peale lasen siis tagasi panema või on käed pokeri kausta alla ikka ?

ranka
30.05.09, 21:02
aga kui ma unistalli teen ega siis käed kaduma ei lähe ... või pean kuskilt HEM kataloogist käed välja tõmbama ja pärast kui uuesti peale lasen siis tagasi panema või on käed pokeri kausta alla ikka ?


Ei tohiks minna, käed on salvestatud postgresql databaasi ja seda sa ei puudu. Igaks juhuks võiksid muidugi käed välja exportida (need pannakse vaikimisi HEM kataloogi ja näiteks 2-3 miljoni käe exportimine võtab 10 minutit, seega suht kiire protsess).

jaans20
31.05.09, 16:02
Ei tohiks minna, käed on salvestatud postgresql databaasi ja seda sa ei puudu. Igaks juhuks võiksid muidugi käed välja exportida (need pannakse vaikimisi HEM kataloogi ja näiteks 2-3 miljoni käe exportimine võtab 10 minutit, seega suht kiire protsess).


Imelik , kuid ka sellest ei olnud abi , proovisin mitu korda, kuid tulemus ikka sama.
Ehk on kellegil veel mõnda head ideed?

ranka
31.05.09, 16:09
Kui kasutad Vistat kas UAC on kinni keeratud või/ja HEM jookseb ikka "Run as Admin" õigustega? Teiseks HEM->HUD Options->Launch HUD with Auto Import ees on linnuke? Too viimane nats totter pakkumine, kuna see ei tohiks auto-impordile midagi mõjuda.

Kui Vistal UAC ei kasuta või/ja jookseb programm "Run as Admin" õigustega, siis võiksid pöörduda HEM loojate poole - saada neile screen-shot kinni jäänud nupuga ja ehk saad abi.

leits
31.05.09, 16:40
fcking iga sessi algus pean n eed kuradi statid õigess ekohta j2lle tostma, miks nad ei j22 paika ise vms

jaans20
31.05.09, 16:58
Kui kasutad Vistat kas UAC on kinni keeratud või/ja HEM jookseb ikka "Run as Admin" õigustega? Teiseks HEM->HUD Options->Launch HUD with Auto Import ees on linnuke? Too viimane nats totter pakkumine, kuna see ei tohiks auto-impordile midagi mõjuda.

Kui Vistal UAC ei kasuta või/ja jookseb programm "Run as Admin" õigustega, siis võiksid pöörduda HEM loojate poole - saada neile screen-shot kinni jäänud nupuga ja ehk saad abi.



Tänud, sain asja korda!
Probleem oligi UAC -s , olin kogemata unisepeaga selle peale pannud.

pikk28
31.05.09, 20:05
öelge palun kuidas saan hemis nii panna, et kui FR mängin, siis HUD kuvaks vastaste kohta ainult FR statse? hetkel minuarust võtab mul 6 max statsid kaasa.
sry ei jaksanud 20lk materjali läbi lapata

lenC
31.05.09, 20:06
öelge palun kuidas saan hemis nii panna, et kui FR mängin, siis HUD kuvaks vastaste kohta ainult FR statse? hetkel minuarust võtab mul 6 max statsid kaasa.
sry ei jaksanud 20lk materjali läbi lapata

HUD options-HUD filters ja säti paika

pikk28
31.05.09, 20:12
tnx

ranka
31.05.09, 21:01
fcking iga sessi algus pean n eed kuradi statid õigess ekohta j2lle tostma, miks nad ei j22 paika ise vms


Kui kasutad prefered seati - siis pane see paika. Kui on paigas, siis HEM->Hud Options->Setup Hero Names ja pane oma nimi paika, mida pokkeritoas kasutad.

Edu.

Ghost0
01.06.09, 03:06
Kas kuidagi PT2 database HEMi ka importida saab?
Sirvisin teema läbi ja googeldasin veits ,aga ei suuda leida midagi:-\

ranka
01.06.09, 16:18
Kas kuidagi PT2 database HEMi ka importida saab?
Sirvisin teema läbi ja googeldasin veits ,aga ei suuda leida midagi:-\


Expordid käed PT2-est välja ja impordi käed HEM

Ghost0
01.06.09, 18:33
Expordid käed PT2-est välja ja impordi käed HEM

Tänan :)

leits
01.06.09, 22:23
hem siis turnadega hetkel kahjuks ei tööta peale t2nast starsi updatet. ehk parandus tulemas.

http://208.109.95.123/forum/showthread.php?t=11485

lebovend
01.06.09, 23:05
kui v2ga vaja, siis "Find Table" funktsiooniga leiab turna laua ylesse ja paneb HUDi ka t88le.
seda siis nii kauaks kuni see bug fixitakse.

semu
01.06.09, 23:41
HUD töötas normaalselt peale JUNE updatet... Updatesin ära aga ikka ei funka... Huvitav milles asi võib olla?

Tigrano
02.06.09, 09:49
HUD töötas normaalselt peale JUNE updatet... Updatesin ära aga ikka ei funka... Huvitav milles asi võib olla?


Table manageri alt vaata, kas table finderi all laudu kuvab.

Kihog
02.06.09, 11:39
Prima võrgus ühe laua sitandgodes selline probleem, et kui 2 ühe nimega lauda lahti, siis kuvab mõlema laua statsid ühte lauda ainult(laua nime all pean silmas vastavalt struktuurile siis normal, super turbo jne). Et kui kaks normal speed lauda lahti näiteks, siis näed statse ainult ühe laua peal. Ja kui vajutad teise laua peale siis näed tolle laua statse esimese laua peal. Kui näiteks aga üks super turbo laud ja üks normal speed, siis probleemi pole.

Oskab keegi aidata?

Tigrano
02.06.09, 11:41
Selle vastu vist ei ole midagi teha kahjuks, sest Ongames on ka olemas kaks ühe nimega lauda tihtit ja HEM orienteerub ainult laua nime järgi.

rainer
03.06.09, 15:04
Prima võrgus ühe laua sitandgodes selline probleem, et kui 2 ühe nimega lauda lahti, siis kuvab mõlema laua statsid ühte lauda ainult(laua nime all pean silmas vastavalt struktuurile siis normal, super turbo jne). Et kui kaks normal speed lauda lahti näiteks, siis näed statse ainult ühe laua peal. Ja kui vajutad teise laua peale siis näed tolle laua statse esimese laua peal. Kui näiteks aga üks super turbo laud ja üks normal speed, siis probleemi pole.

Oskab keegi aidata?



kusjuures mul sama mure, ise mängin neljal laual... ja jube häiriv on

hotcocacola
03.06.09, 16:32
Mul ei tööta HEM Pacificu omaha cash laudades? Kas kõikidel selline probleem? ??? ???

Cash87
04.06.09, 00:28
Mul tekkis küsimus, et kui ma foldin PF pocketi ja hiljem siis käe käigus/lõpuks oleks mul olnud set....et kas see läheb reporti set% alla või sinna lähevad ainult need setid mille kätes ma ka osalenud olen?

ranka
04.06.09, 01:46
Mul tekkis küsimus, et kui ma foldin PF pocketi ja hiljem siis käe käigus/lõpuks oleks mul olnud set....et kas see läheb reporti set% alla või sinna lähevad ainult need setid mille kätes ma ka osalenud olen?


Set on reaalselt flopatud setid.

ropka11
04.06.09, 10:49
Sellest siin võib-olla juttu ka juba olnud aga ei leidnud kusagilt.
Kas ongames kuvab HEM turniiri ja cash game statid koos, kui ei ole kuskilt settingutest paika pannud.
Nüüd neid toweri loyalti freerolle mängitud ja seal lööb ikka paigast ära kui neid turniire palju koguneb.

Tigrano
04.06.09, 10:54
Sellest siin võib-olla juttu ka juba olnud aga ei leidnud kusagilt.
Kas ongames kuvab HEM turniiri ja cash game statid koos, kui ei ole kuskilt settingutest paika pannud.
Nüüd neid toweri loyalti freerolle mängitud ja seal lööb ikka paigast ära kui neid turniire palju koguneb.


Ongames jamab HEM tõsiselt nende HUDi layoutitega. Näiteks mul on HEMis korraga Starsi ja Toweri layout, siis turniiri omadele tahab ta alati kuvada Starsi layouti, mille statid ei paikne korrektselt, samas cashi oma samal ajal mängides on statid kõik õiges kohas.

Ma arvan, et table managerist on see isegi kuskilt tehtav, kui üle salvestada ehk jätab meelde.

vapsik
04.06.09, 16:04
Kas sellist asja on võimalik teha, et EV joone näitamise võimaluse kaotaks täiesti ära?

Isegi sõnapaar "all-in EV" tekitab juba kerget tilti.

ranka
05.06.09, 05:50
Kas sellist asja on võimalik teha, et EV joone näitamise võimaluse kaotaks täiesti ära?

Isegi sõnapaar "all-in EV" tekitab juba kerget tilti.


Kahjuks ei

lenC
05.06.09, 06:00
Kas sellist asja on võimalik teha, et EV joone näitamise võimaluse kaotaks täiesti ära?

Isegi sõnapaar "all-in EV" tekitab juba kerget tilti.

tead, mis tee:
ava notepadiga RVG Software/Holdem Manager/Config/HoldemManager.config
muuda <setting name="GraphAllInEv">True,DarkGreen,1,Dash</setting>
selleks: <setting name="GraphAllInEv">True,White,1,Dash</setting>

mul töötab :) Panen linnukese ette ja mitte midagi ei muutu 8)


Aga mainiks, et seda config faili pole mõtet üle näppida, mul läks ükskord HM lolliks, pidin reinstallima ja uuesti koodi sisestama jne.

leits
07.06.09, 16:10
kus popup akna all on stat nagu raise flop cbet? cbet all ei n2inud nagu?

gerd84
07.06.09, 17:49
Tere kõigile foorumirahvale:) esimene postitus mul siin ,enda tegemistest pokkerimaailmas niipalju et olenen veel arenemisjärgus ,aga mitte enam sellises seisus, et käin aind rahvale raha jagamas:D ja oskuseid ja mõtteid olen siit foorumist palju omandanud ,selle eest kõigile tänud kes viitsivad seda kohta täiustada ja jagada teistega;)kindlasti oleks ka mul soov graafikud asju näidata ja veits nõu küsida ,aga milles probleem on nüüd see ,et sai ostetud holdem manager ja nüüd ei saa seda tööle ja on jäänd aind 5 päeva aktiveerida ei saa ise kuidagi aru mida teha olen suppordi kirjutand nood vastasid et proxi sees vms aga selle viga ei ole ,et kas kellelgi teisel on sellist asja juhtund,et ei lase aktiveerida:( näitab mulle aind veakoodi 417 ja support ütles proxy jama aga no ei olnd ehk keegi oskab aidata suured tänud ette kõigile kes annavad juhtlõnge! peale selle muidugi support andis mulle mingi koha teamviewer et räägime seal vms ,aga ma ei saa sellest asjast aru kuidas seda kasutada et see asi ei aita lootus on et keegi oskab ka siin aidata;)

Tigrano
07.06.09, 18:15
Tere tulemast foorumi gerd84,

Küsiks kohe üle, mis windowsi kasutad? See proxi on mingi serveri värk, postgressiga vist midagi seaotud.

gerd84
07.06.09, 18:28
tänud vastamast tigrano ,aga muidu proge on windows vista home

Tigrano
07.06.09, 18:30
tänud vastamast tigrano ,aga muidu proge on windows vista home


Kõigepealt ennem igasugu installi Vista puhul pead välja lülitama UAC ehk User Accoutn Control, Control paneelist-user accounty alt, kui seda ei ole teinud, siis midagi peale ei saa installida, kas oled seda teinud?

gerd84
07.06.09, 18:55
ei olnd jah maas seda asja lülitasin nüüd välja ja tegin restardi ära ,aga mis nüüd edasi saab pean uuest midagi installima vms?

Tigrano
07.06.09, 19:19
ei olnd jah maas seda asja lülitasin nüüd välja ja tegin restardi ära ,aga mis nüüd edasi saab pean uuest midagi installima vms?


Jah, nüüd peaks kõik okei olema. Kindlasti, kõik programmid pane tööle run as administrator, muidu võib veel probleeme tekkida.

farik666
07.06.09, 19:22
Oskab keegi ehk lahti seletada miks mul HEM ei kuva turniirilauale hudi ?? Player prefences alt on linnuke õiges kastis ja teistest valikutest maha võetud..et peaks nagu kuvama...krt ei saa aru miks ei näita..

Tigrano
07.06.09, 19:32
Oskab keegi ehk lahti seletada miks mul HEM ei kuva turniirilauale hudi ?? Player prefences alt on linnuke õiges kastis ja teistest valikutest maha võetud..et peaks nagu kuvama...krt ei saa aru miks ei näita..


Ehk liiga vana versioon ;D

farik666
07.06.09, 19:39
ei tea v&#245;imalik.. aga varem nagu kuvas

edit: tegin update ja ikka sama jama.. lihtsalt ei kuva hudi... k&#228;si impordib! Ja miks see viimane update nii kandilisi graafikuid n&#228;itab rsk..

Tigrano
07.06.09, 20:00
ei tea võimalik.. aga varem nagu kuvas

edit: tegin update ja ikka sama jama.. lihtsalt ei kuva hudi... käsi impordib! Ja miks see viimane update nii kandilisi graafikuid näitab rsk..


Table manageri alt võta find, siis sealt peab lauad leidma.

farik666
07.06.09, 20:03
ei ma r&#228;&#228;gin et lauad ka leiab ilusti.. lihtsalt HUDi ei kuva... k&#245;ik on omaarust &#245;igesti seadistatud... k&#228;si impordib..lauad leiab.. lihtsalt lauale ei kuva mitte &#252;htegi statsi

edit: cashi laudadesse kuvab k&#245;ik ilusti, table manageri alt n&#228;itab turniiri lauda (linnuke sees ilusti) aga playes lahtri alt n&#228;itab 0/10.. samas lauas on 10 m&#228;ngijat...

marxiku
07.06.09, 20:18
huvitav. peaks nagu kuvama kui ütled et lauad leiab.
Samas jah, proovi siiski sealt table manageri kastist find võtta, ehk saad selle punase risti sinna lauale vedada. Mõnikord ta jamab, nt. mul trios. PS'is on kõik korras.
Enam-vähem kordasin Tigrano juttu, niiet my bad kui kordan juba öeldut ja proovitut.

farik666
07.06.09, 20:25
krt oligi vaja seda punast ristikest vedada laua peale.. plääd mis nipp ikka :D

marxiku
07.06.09, 23:09
Kui ma näiteks tahan postitada foorumisse mingit konkreetset kätt, ja lisada sinna juurde veel vastase stätsid (konkreetse käe ajal olnud vastase stätsid), siis kust ma saan selle hem'ist selliselt võtta? Kui panen "replay hand", siis kuvab ta vastase stätsid kogu käte arvu peale mis olen temaga mänginud.
keeruliselt seletatud, ehk saate aru.

pikk28
07.06.09, 23:11
Kui ma näiteks tahan postitada foorumisse mingit konkreetset kätt, ja lisada sinna juurde veel vastase stätsid (konkreetse käe ajal olnud vastase stätsid), siis kust ma saan selle hem'ist selliselt võtta? Kui panen "replay hand", siis kuvab ta vastase stätsid kogu käte arvu peale mis olen temaga mänginud.
keeruliselt seletatud, ehk saate aru.

ood ood pal. mida rohkem sa oled temaga mänginud seda parem ju. neid statse ongi vaja, mitte neid, mis oled selles konkreetses lauas mänginud. ponimajes?

marxiku
07.06.09, 23:28
ood ood pal. mida rohkem sa oled temaga mänginud seda parem ju. neid statse ongi vaja, mitte neid, mis oled selles konkreetses lauas mänginud. ponimajes?


Ei seda küll. Aga mõtlen olukordi kus lauas uus tüüp ja käe sämpel on nt. ainult 30 ning tekib raskem otsus, siis tahan pärast sessi abi küsida foorumist et näe, oli situatsioon vastasega, stätsidega 50/25 30ne käega. Kuid sess kestab edasi, mängin lauas kah edasi temaga ja 100 kätt hiljem on tal stätsid nt 22/17, ehk siis hakkab kujunema tema tegelik mängustiil.
Sesmõttes, et kui sess läbi siis ei mäleta enam tema stätse mis sessi alguses olnud raskes situatsioonis mõjutasid minu otsust.
See kogu krempel kehtib ainult siis kui lauas kohtun uute tundmatutega.

loodan et said selgemaks. või ikka keeruline

farik666
08.06.09, 00:08
kuulge, tõesti kuidas need kandilised graafikud sujuvaks tagasi saab...jube häiriv on vaadata seda kandilist ameerika mäge :)

pikk28
08.06.09, 08:00
Ei seda küll. Aga mõtlen olukordi kus lauas uus tüüp ja käe sämpel on nt. ainult 30 ning tekib raskem otsus, siis tahan pärast sessi abi küsida foorumist et näe, oli situatsioon vastasega, stätsidega 50/25 30ne käega. Kuid sess kestab edasi, mängin lauas kah edasi temaga ja 100 kätt hiljem on tal stätsid nt 22/17, ehk siis hakkab kujunema tema tegelik mängustiil.
Sesmõttes, et kui sess läbi siis ei mäleta enam tema stätse mis sessi alguses olnud raskes situatsioonis mõjutasid minu otsust.
See kogu krempel kehtib ainult siis kui lauas kohtun uute tundmatutega.

loodan et said selgemaks. või ikka keeruline



nüüd on asi clear!
seda ma hemist kahjuks välja otsida ei oska.

Pahvak
08.06.09, 09:55
kuulge, tõesti kuidas need kandilised graafikud sujuvaks tagasi saab...jube häiriv on vaadata seda kandilist ameerika mäge :)


Tuleb rohkem käsi mängida, siis on siledamad. ;D

Provoker
08.06.09, 20:21
Mul mingi jama, et ei lase Hemi registreerida. Kuna mul format oli arvutil, siis pidin uuesti installima ning ka endine HH läks kaduma. Trial sai läbi ning koodi ei taha sisse enam võtta. Suppordis lasin koodi resettida, kuid ikka mitte midagi.

Kes oskab aidata, siis oleks väga tänulik. Hetkel Pokertrackeri trial käimas, kuid seda endale soetada ei tahaks.

ranka
08.06.09, 21:08
Mul mingi jama, et ei lase Hemi registreerida. Kuna mul format oli arvutil, siis pidin uuesti installima ning ka endine HH läks kaduma. Trial sai läbi ning koodi ei taha sisse enam võtta. Suppordis lasin koodi resettida, kuid ikka mitte midagi.

Kes oskab aidata, siis oleks väga tänulik. Hetkel Pokertrackeri trial käimas, kuid seda endale soetada ei tahaks.


Siis kiri supporti ja las kontrollivad üle su koodid. Enne proovi mitu korda, mul ka registreerides mitmeidki kordi veateteid andnud.

Provoker
08.06.09, 22:01
Saadeti selline kiri:

Hi, it looks like you have a proxy running. Either turn off the proxy or check Internet Explorer – Internet Options and make sure you don’t have a proxy setup there. Error 417 in the file is definitely a proxy issue though



Roy


Mis kuradi asi on üldse proxy. Ma tean ainult, et mul on Starmani ühendus PowerBoostiga, ning netti jagab korteris buffalo wifi ruuter. Internet optionsite alt ei osanud ka midagi peale hakata. ???

Skyline
08.06.09, 23:26
Tavaliselt kulged sa internetti otse läbi ISP, proxy aga nn. ümber nurga.
Süsteem näeb välja selline tvaliselt: Sina-ISP-internet. Proxyga Sina-ISP-proxy (puhver)server ( see võib olla ükskõik milline server maailmas ) - internet.

IEs saad proxy settinguid määrata Tools-options-ülevalt connections-LAN settings.

rohelinekonn
08.06.09, 23:53
AssaMait mul sama error siis

Could not activate license at server.
The request failed with HTTP status 417: Expectation failed.

Ma kah matsu ei jaga nede proxy asjadega aga niiaplju kui uurisin siis ei paistnud olevat. Saatsin muidugi supporti kirja kah aga kui vastavad et probla seostub proxyga ja kõik siis suur kasu neist ei ole.
Kasutan vistat ehk see raibe miskit jamab, mis sul on Provoker?

ranka
08.06.09, 23:58
Pommitage veel neid kirjadega. HEM'i klienditeeninduse tiim eesotsas härra Mornyga on nii abivalmis, et teamvieweri vms. programmiga tulevad su arvutisse ja lahendavad probleemid sinu eest.

rohelinekonn
09.06.09, 00:56
FUCK sain siis sealt maalt edasi aga nüüd kui database control panelis üritan vajutada connect siis viskab sellise erroi


http://img81.imageshack.us/img81/1141/probe.jpg

ranka
09.06.09, 01:35
Kõik HEM'iga seondavad EXE programmidel on õigused, "Run as Administrator"? Kui ei tea või ei ole, siis pane või veel-parem - keera maha Vista UAC (User Account Control), seda saad teha: Control Panel->User Accoutns->Turn User Account Control on or off.

rohelinekonn
09.06.09, 10:17
Kõik HEM'iga seondavad EXE programmidel on õigused, "Run as Administrator"? Kui ei tea või ei ole, siis pane või veel-parem - keera maha Vista UAC (User Account Control), seda saad teha: Control Panel->User Accoutns->Turn User Account Control on or off.


Tänud ranka sain lõpuks tööle oma asja. Nüüd tuleb välja mõelda kuidas ma teisest arvutist kõik oma värgid saan siia.

Provoker
09.06.09, 16:44
FUCK sain siis sealt maalt edasi aga nüüd kui database control panelis üritan vajutada connect siis viskab sellise erroi


http://img81.imageshack.us/img81/1141/probe.jpg




Mismoodi sa sealt edasi said?? mul ikka sama jama ja krt ei midagist. ???


Edit. Sain asja korda. Kuskilt internet optionsite LAN settingute alt võtsin Proxy alt mingi linnukese eest ära ja asi toimis 8)

Supsti
10.06.09, 18:37
Tekkis küsimus..Kui ma panen enda arvutile HEMi peale ja teen arvutile format C , kas siis see sama cd key ei tööta enam, ehk siis max kahele arvutile ja maha lastes enam see ei tööta?

ranka
10.06.09, 19:04
Tekkis küsimus..Kui ma panen enda arvutile HEMi peale ja teen arvutile format C , kas siis see sama cd key ei tööta enam, ehk siis max kahele arvutile ja maha lastes enam see ei tööta?


Töötab. Kui ütleb, et su koodid on kasutuses, siis saada kiri HEM'i klienditoele ja lase koodid nullida.

Supsti
10.06.09, 22:49
***** see sitane programm keeldub tööle hakkamist, jummala tiltis juba. Mingi kuradima 4 tundi üritanud seda ära installida ja mingi kuradima postgreSQLiga ühilduma panna või mida iganes. Igastahes tööle ta keeldub hakkamast, saan ühest errorist jagu tuleb uus. No käige ***** õige, oleks pidanud ikka PT3 ostma, lased peale ja töötab.. pole mingit kuradima ajudenussi. Lihtsalt ei suutnud mainimata jätta. Homme kirjutan siis juba täpsemalt, hetkel magama.

-andres-
10.06.09, 23:31
Installi alguses PT3, seoses sellega installib automaatselt postgreSQL'i ka ära. Hiljem lased PT3 maha ja installid HEM'i peale ja pole manuaalselt postgreSQL'iga jamamist. Ehk aitab.

Oliverk
10.06.09, 23:33
Iga inimene kes valdab Inglise keelt 6 klassi tasemel. Oskab õpetuse järgi 1:1 asju tehes ka asja tööle saada.

timz0333
11.06.09, 21:40
installisin HEm triali, et teha nüüd suuremat analüüsi mängule ja kergemini vastased laudades märgistada.
Mure aga selline, et HEm ei kuva lauda statse ei primas, ega pacificus, auto importide ees on linnukesed, ja samuti et kuvaks turniiri statse, aga ei kuva. Liskas veel importisin oma Triobeti handh ja kõik käed tulid ilusti sinna, kui nüüd TRios veel mängisin siis ta neid käsi ei salvestanud, mis nüüd mängisin, kas import kaust peab olema postqresiga seotud?
Aga peamine oleks see, et saaks HEMI pacific pokeris tööle, kes oskab aidata palun PS

edit: SAin tööle:)

vinney
12.06.09, 10:15
plaanis osta HEM low-stakes
Nii, ütlen kohe ei viitsind teemast otsida primabeti kohta, kas töötab 100%.
Mängin siis AINULT triobetis ja loodan, et see soft toetab seda saiti 100%, cashid, turnad, HUDid vms
Saab keegi seda kinnitada ja vajadusel ka õpetada kui ma ei saa hakkama seadistamisega?

-andres-
12.06.09, 10:37
plaanis osta HEM low-stakes
Nii, ütlen kohe ei viitsind teemast otsida primabeti kohta, kas töötab 100%.
Mängin siis AINULT triobetis ja loodan, et see soft toetab seda saiti 100%, cashid, turnad, HUDid vms
Saab keegi seda kinnitada ja vajadusel ka õpetada kui ma ei saa hakkama seadistamisega?


Cashis töötab laitmatult, turnadega tuli mingi aeg tagasi veel manuaalselt HUD'ile laud ette sööta, ei oska öelda, kas praeguseks see viga parandatud.
Kui vaja seadistamisega abi, siis võin ka tulevikus aidata, võid otsida kontakti foorumist või msnist.

vinney
12.06.09, 18:29
peamiselt mängin prima turiniire, et keegi oskab öelda kuidas HUDiga siis on :club:

timz0333
13.06.09, 10:47
Vinney, mina pole prima turniiril igatahes hudi ette saanud, küll table finder näitab, et laud on aga hude pole:S

Endalk aga selline küsimus, et HEM nullib iga sitngo alguses minu statsid, kas ma kuskilt näeksin enda üldiseid statse ka, ja ega ta ometi vastastega niimodi tee?

-andres-
13.06.09, 11:33
Prima puhul tuli manuaalselt HUD'ist see punane kast tirida õige turniiri akna peale. Hetkel selles arvutis HEM'i pole, hiljem võin täpsustada, aga arvan, et leiate ka ise.

groams
13.06.09, 15:06
Mul ka PSis Sngdel HEM ei pane statte laudadele, table manager näitab et leiab ainult ühe laua, kuigi 16 on lahti.

Ja keegi võiks aidata mul HEMi 1.08 versioonile updateda ka, ma ei saa hakkama :D

Lutzky
13.06.09, 15:14
http://www.holdemmanager.net/download.html
Holdem Manager Suite 1.08.04 Patch

follow the instructions

groams
13.06.09, 15:31
http://www.holdemmanager.net/download.html
Holdem Manager Suite 1.08.04 Patch

follow the instructions


Ma sealt tõmbasingi selle Holdem Manager Suite 1.08.04 Patchi ja installisin selle aga HEM näitab ikka et on 1.07

Lutzky
13.06.09, 15:34
ma just tegin ja kõik toimis. online activationi/koodi jne sisestasid ikka uuesti...

groams
13.06.09, 18:25
Ei sisestanud, mis see on/kuhu selle sisestama peab?

Lutzky
13.06.09, 18:27
Ei sisestanud, mis see on/kuhu selle sisestama peab?


kui ostsid, siis saadeti maili peale...uuesti tuleb registreerida ehk nimi ja see serial sisestada...automaatselt viskab ette selle register nupukese

Mandre
13.06.09, 18:29
Oskab keegi öelda kuidas ma statid lauda saan, kui panen auto import või relaunch hud vms siis ei juhtu mitte midagi ???

groams
13.06.09, 18:37
Mul ei viska register nupukest!

EDIT: sain hakkama vist

groams
13.06.09, 20:09
No ei tööta mu hem, turnadel ei kuva statte lauale lihtsalt.

vapsik
13.06.09, 20:12
No ei tööta mu hem, turnadel ei kuva statte lauale lihtsalt.


Kõigil peaks vist sama jama hetkel olema:

http://www.holdemmanager.net/forum/showthread.php?t=11960

vinney
14.06.09, 14:20
kuskil siin oli HUDi colouring õpetus ka või ma eksin?

rohelinekonn
14.06.09, 14:38
kuskil siin oli HUDi colouring õpetus ka või ma eksin?


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,388.0.html

seda mõtled?

vinney
14.06.09, 14:42
täpselt nii, täname!

Provoker
14.06.09, 18:22
Kas ressursi nõudlikkuse suhtes on Hem halvem Pokertrackerist? Mul igatahes võtab hemiga lauad hanguma PT jookseb naq maasikas. Kas midagi on võimalik seadistada et asja parandada?

Tigrano
15.06.09, 11:03
Kas ressursi nõudlikkuse suhtes on Hem halvem Pokertrackerist? Mul igatahes võtab hemiga lauad hanguma PT jookseb naq maasikas. Kas midagi on võimalik seadistada et asja parandada?


Väga huvitav, mis toas katsetasid?

Provoker
15.06.09, 11:16
Starsis ikka

Tigrano
15.06.09, 11:17
Starsis ikka


Starsi 24 laua puhul ma ei saa arugi, et HEM töötaks.

LuuK
15.06.09, 13:41
Avad notepadis faili HoldemManager.config (minul asub see C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Config)
Otsid sealt AutoImportTimerDuration muudad väärtuse 5 sulle sobivaks mingi 30 näiteks? Salvestad. See on siis see aeg mille tagant HEM otsib kettalt uusi käsi. Kindlasti on ka teisi võimalusi.

Algne postitaja Rage.

Mandre
15.06.09, 17:52
Kuidas ma saan nii teha et hud paneks statid õigete mängijate juurde, et iga kord ei peaks ise neid lohistama (panin küll save positions kuid ei midagi)
Ja kas hud sng-des ei kuva statse

Jutt käib Triobetist

Ette tänades :)

Tigrano
15.06.09, 18:01
Kuidas ma saan nii teha et hud paneks statid õigete mängijate juurde, et iga kord ei peaks ise neid lohistama (panin küll save positions kuid ei midagi)
Ja kas hud sng-des ei kuva statse

Jutt käib Triobetist

Ette tänades :)


Pole päris kindel aga hud options>Preferred seat määra ära prima võrgustiku kohta ja peaks aitama.

Mandre
15.06.09, 18:23
Sain korda kui panin istmeks 8 aga nii kui teise laua kõrvale lahti võtsin nii läksid mõlemas lauas kõik segamini jälle :S

gerd84
15.06.09, 18:40
heia kas keegi aitkas mind tiba kuidas ma selle uue ongame softiga endal hemi ja hudi tööle saan hetkel ei funka midagi ,niigi nädala tagasi sain tigrano abiga kuidagi endale hemi tööle ,aga nüüd ma olen jälle jännis nagu ma aru saan pean ma midagi uuendama:) aind mida või seadistama aju on täitsa koos selle hemi seadistamisel:) äkki keegi aitaks kes endal tööle saand mulle on see täitsa tühi maa;)

hoss23
15.06.09, 19:50
Selline jama. Ennem töötas HEM korralikult nii Absolutes kui ka PS-is, aga nüüd viimased 10 päeva enam mitte mõhkugi. Näitab küll, et impordib käsi aga seda ei kuva mulle laudades. Ja kui vahest kuvab, siis näitab, et kõikide vastaste vastu null kätt ja kõik statid on nullis, kuigi olen nii mõndadega palju käsi mänginud. Kas peaks uue pachi tõmbama, kui jah, siis oleks tänulik, kui keegi oskaks aadressi öelda. Ja veel kamm, turkades ka ennem kuvas, aga nüüd mitte mõhkugi.

ranka
15.06.09, 21:37
Kas ressursi nõudlikkuse suhtes on Hem halvem Pokertrackerist? Mul igatahes võtab hemiga lauad hanguma PT jookseb naq maasikas. Kas midagi on võimalik seadistada et asja parandada?


Kui sul on HEM'i versiooniks 1.09.XX, siis selle HUD on minu arvutis nii läägine, et laus alb akkab. Seetõttu downgradesin oma HEM versiooni tagasi 1.08.04 peale.

Mandre
17.06.09, 01:45
Kuidas ma saan nii teha et hud paneks statid õigete mängijate juurde, et iga kord ei peaks ise neid lohistama (panin küll save positions kuid ei midagi)
Ja kas hud sng-des ei kuva statse

Jutt käib Triobetist

Ette tänades :)


Tegin nagu Tigrano soovitas perfense seat panna , kuid kui 2 lauda nt korraga lahti võtta siis lähvad jälle kõik segamini :( ???

vennike
17.06.09, 15:36
Mul ei salvesta DoN-ide tulemusi HEM korrektselt. täiesti valikuliselt, rohkem meeldib talle neid salvestada, mida ma võitnud olen. Viimane sess oli 20/13 aga ta näitab 16/11. Viimane update on peal :S Oskab keegi kommenteerida ?


EDIT - starsi DoNidest siis jutt hetkel.

Tosin
18.06.09, 15:40
Olen näinud foorumlaste stats graafikus sellist tulpa, mis näitab seti hittimise protsenti. Olen püüdnu HEM'ist leida, et kust ma selle peale saan panna ja ka ise seda näha, kuid siiani tulutult.

HEM ver. 1.08 beta 22.


Edit: Tänud Oliverk.

Oliverk
18.06.09, 15:41
Stat selection tulbast vajuta rohelist plussi. Seal Flop tulba all Flop Set%

ropka11
18.06.09, 22:31
HEM-il lõi sellise kirja ette

the retrieval of hands seems to be running slow.You can speed it up dramatically by going into Option-Hand View Column Selection and removing Winner Name,Winner Card and Winner Amount from the column list.Also using pgadmin to run -analyze- on the db will also speed it up very much.

Listist liigutasin ära aga selle analyze t ei julgenud teha.Nagu seal õpetuses on pandud vacuum siis tõmbab database tühjaks või.Et tuleb hoopis analyze panna.Kas keegi on teinud ka seda ja kas annab ikka kiirust kõvasti juurde.Eriti nüüd kui ongame koos HEM-iga arvutit pooma hakkas.

http://img196.imageshack.us/img196/2228/analyze.png (http://img196.imageshack.us/i/analyze.png/)

Tigrano
18.06.09, 22:32
Sellist asja pole ise varem näinud ega kuulnud.

ranka
18.06.09, 22:36
HEM-il lõi sellise kirja ette

the retrieval of hands seems to be running slow.You can speed it up dramatically by going into Option-Hand View Column Selection and removing Winner Name,Winner Card and Winner Amount from the column list.Also using pgadmin to run -analyze- on the db will also speed it up very much.

Listist liigutasin ära aga selle analyze t ei julgenud teha.Nagu seal õpetuses on pandud vacuum siis tõmbab database tühjaks või.Et tuleb hoopis analyze panna.Kas keegi on teinud ka seda ja kas annab ikka kiirust kõvasti juurde.Eriti nüüd kui ongame koos HEM-iga arvutit pooma hakkas.

http://img196.imageshack.us/img196/2228/analyze.png (http://img196.imageshack.us/i/analyze.png/)



Nüüd vajuta OK nuppu ja see annab kiirust päris palju juurde. Vacuum ei kustuta mitte midagi ära aga minuteada (ma ei ole spetsialist ja võin räigelt puusse panna) "Vacuum" korrastab su postgresql databaasi ära.

Ja sa ei pea seda ülse tegema läbi PGAdmini vaid võid ka võtta HEM->Options->Vacuum Database vms, kui see ei funka, siis pead tegema käsitsi.

BuildUp
18.06.09, 22:52
Tõmbasin endale Hemi viimase versiooni, aga ei leia kust saaks hudi statide värvi tugevust reguleerida? Oskab keegi aidata?

lebovend
19.06.09, 14:21
mul peaks ka viimane variant olema, aga starsi turnasid/sngsid ikka nagu ei leia.

-andres-
19.06.09, 21:54
Tõmbasin endale Hemi viimase versiooni, aga ei leia kust saaks hudi statide värvi tugevust reguleerida? Oskab keegi aidata?


HUD Options - Player Preferences - Nüüd viimasel versioonil on seal 3 tabi, vali sealt Appearance, alguses on stats - siis juba Appearance alt Opacity ja peaks korras olema.

lebovend
20.06.09, 10:15
Aga kas viimane HEMi variant peaks ilusti leidma SNGsid/MTTsid "Table Finderit" igakord kasutamata?

raunooo
20.06.09, 11:19
Aga kas viimane HEMi variant peaks ilusti leidma SNGsid/MTTsid "Table Finderit" igakord kasutamata?

Mul endal ka sama prob, et pean koguaeg table managerist käsitsi lauad sättima, MTT ja SNG-de puhul. Imelik.

lebovend
20.06.09, 13:08
k6igepealt nett perses, siis lapakale format, nyyd HEM..eile veel t88tas, aga t2na:

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/hem1.jpg

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/hem2.jpg

QKulgur
20.06.09, 16:11
mul on kuidagi tõmmanud osad turniirikäed cash tgame graafikusse kuidas ma nendest lahti saan? vahepeal paneb graafik 2000dollariga ylesse ja alla?

ranka
20.06.09, 20:32
k6igepealt nett pe**es, siis lapakale format, nyyd HEM..eile veel t88tas, aga t2na:

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/hem1.jpg

http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/hem2.jpg


Kui Vista siis UAC kinni. Kui ikka ei aita, siis pane kõik firewallid ja muus pask kinni ning proovi uuesti.



mul on kuidagi tõmmanud osad turniirikäed cash tgame graafikusse kuidas ma nendest lahti saan? vahepeal paneb graafik 2000dollariga ylesse ja alla?


Kuna turniiride levelid algavad reeglina 10/20 siis HEM importis nad ka selliste limiitidena sisse? Kui jah, siis HEM->Options->Purge Hands ja purge ära need limiidid, kus viga on sees.

rohelinekonn
20.06.09, 20:38
mul on kuidagi tõmmanud osad turniirikäed cash tgame graafikusse kuidas ma nendest lahti saan? vahepeal paneb graafik 2000dollariga ylesse ja alla?


kui ära saad need siis anna teada kuidas sest mul nad jäidgi alles isegi peale seda kui tegin nagu ranka ütles. Aga ehk on asi minus.

lebovend
20.06.09, 20:58
Kui Vista siis UAC kinni. Kui ikka ei aita, siis pane kõik firewallid ja muus pask kinni ning proovi uuesti.

Kuna turniiride levelid algavad reeglina 10/20 siis HEM importis nad ka selliste limiitidena sisse? Kui jah, siis HEM->Options->Purge Hands ja purge ära need limiidid, kus viga on sees.


UAC on kinni ning:


k6igepealt nett pe**es, siis lapakale format, nyyd HEM..eile veel t88tas, aga t2na:

antnx
20.06.09, 23:51
Ei tahagi midagi asjalikku öelda. Ainult seda, et olen juba üle poole aasta PT3-me kasutanud ja nüüd panin HEM triali peale ja-------fucking NUTS on hem. Ostsin endale insta ära.

Tigrano
21.06.09, 01:41
Ei tahagi midagi asjalikku öelda. Ainult seda, et olen juba üle poole aasta PT3-me kasutanud ja nüüd panin HEM triali peale ja-------fucking NUTS on hem. Ostsin endale insta ära.


Kui olen sesse teinud ja kellegi statte üritanud PT3 analüüsida jne siis PT3 ei leia ma küll mitte midagi üles ;D

hotcocacola
22.06.09, 09:35
Kuidas ma saan Triobetis vastaste statsid õigesse kohta?
Võtan uue laua ja kaovad ära :/

vennike
26.06.09, 22:19
kas ja kuidas on võimalik välja filtreerida not fold to flop cbet/w$sd% suhe ? ma ei foldi flopi cbetile (52%) ehk nii tihti kui vajalik / keskmised näitajad on ja tahaks teada kas see on kasumlik tegevus. omale tundub, et on aga kindel ei ole. Saab muud moodi seda vaadata ?

vennike
26.06.09, 23:06
HEM-il lõi sellise kirja ette

the retrieval of hands seems to be running slow.You can speed it up dramatically by going into Option-Hand View Column Selection and removing Winner Name,Winner Card and Winner Amount from the column list.Also using pgadmin to run -analyze- on the db will also speed it up very much.

Listist liigutasin ära aga selle analyze t ei julgenud teha.Nagu seal õpetuses on pandud vacuum siis tõmbab database tühjaks või.Et tuleb hoopis analyze panna.Kas keegi on teinud ka seda ja kas annab ikka kiirust kõvasti juurde.Eriti nüüd kui ongame koos HEM-iga arvutit pooma hakkas.

http://img196.imageshack.us/img196/2228/analyze.png (http://img196.imageshack.us/i/analyze.png/)



ma olen seda asja ka saanud. ja saanud olen ma seda arrorit siis, kui olen transportinud HH (Vapsiku stake, saatis oma käed, mõnelt healt inimeselt olen veel käsi saanud, et uute limiiti liikumine oleks kergem jms). See jama on ainult ajutine. HEM liigutab ise need käed ära millalgi arhiivi kataloogi, mul C:\HMarchive ja siis jookseb kõik jälle õlitatult.

camu
27.06.09, 02:32
ma tegin ka selle ära mõni aeg tagasi, kuna süsteemi ketas, kus postgres peal hakkas täis saama. Algul ei muutnud midagi. Täna avastasin, et suurus on pea 10GB väiksemaks läinud ja kiirus tundub ka palju kõbusam olevat Hemis liikudes.

rohelinekonn
27.06.09, 10:00
mul on kuidagi tõmmanud osad turniirikäed cash tgame graafikusse kuidas ma nendest lahti saan? vahepeal paneb graafik 2000dollariga ylesse ja alla?


sain hakkama sellega, võtke all hands ja siis valiga filtrist ainult need limiidid mis turnas olid alates siis 10/20 vms. siis kui need käed ainult jäävad parem hiire klõps ja deledte all hands on the list.

Endal on mure nüüd selline kui hakkan vaatama hand replayd siis viskab errori sulgeb selle peale table manageri ning siis saan vaadata hand replayd aga ilma vastase stattideta. Milles võib olla probleem? Sest tahaks teada ikka mis vastase statid kah sel hetkel olid.

Panen pildi kah igaksjuhuks

http://img41.imageshack.us/img41/3227/errorfst.jpg

ment52
28.06.09, 04:19
Infoks turnamängijatele, HEMi viimane beta võimaldab M-i lisamist HUDi.

vinney
28.06.09, 14:15
ei saagi nüüd aru, kas ta võtab igal turnal uuesti käsi mängijatelt või eelmiste turnade käsi näitab ka HUDis?

Rage
30.06.09, 12:35
kuulge, mis sellest table scannerist sai? tasuline lisavidin? keegi kasutab? muljed?

demo ajal ma FTPs seda kasutasin.. tundus et peksis segast.. laua VPIP'd näitas valet.. ja samamoodi ka players per flop ja see AHK custom lobby vidinas oli parem.. ainuke mure, et see pidevalt hangub ja tõmbab arvutit kooma..

Supsti
30.06.09, 22:44
Tekkis Hemiga probleem.. Kui avan HEMi tuleb see esimene auto import leht lahti, ning seal juba väidetavalt see auto imprdib.. vajutan stopi peale ja jääbki see stoppima..
http://www.upload.ee/image/118679/lol123.jpg

Äkki keegi oskab aidata. Üleeile veel töötas.

LuuK
30.06.09, 23:26
mul aitas reinstall

Codecci
01.07.09, 05:03
Uurisin veits HEM-i HUD 'i ja tekkis paar küsimust. Teab keegi rääkida, mis on lisatavate asjade hulgas Abb. Name (Misci all) ja Agg pct (Aggressioni all)? :P

pendula
01.07.09, 10:11
Tekkis Hemiga probleem.. Kui avan HEMi tuleb see esimene auto import leht lahti, ning seal juba väidetavalt see auto imprdib.. vajutan stopi peale ja jääbki see stoppima..
http://www.upload.ee/image/118679/lol123.jpg

Äkki keegi oskab aidata. Üleeile veel töötas.


Mul oli täpselt sama asi. Minu arust installisin ka vist uuesti, muidu korda ei saanudki.
Aga täiesti lambist üks päev oli jah see probla. Pakun, et sul vista peal?
Mul vistaga mingi aeg ei tahtnud enam importida, nüüd HEM-i otse käivitusfailist ei ava, vaid parem klõps sellel ja Run As Administrator. Siiani nii töötab ilusti. (Muidugi User Account Control peab ka väljas olema igasuguste jamade vältimiseks, nagu siin ennegi on öeldud).

raunooo
02.07.09, 16:06
Infoks turnamängijatele, HEMi viimane beta võimaldab M-i lisamist HUDi.

Kuidas ma lisan selle, ei leidnud ise?

ragZag
02.07.09, 21:18
Tere, mul on selline probleem, et kui vajutan table finder'i peale, siis tuleb selline kiri "I can not find any unattached hands.Please wait until the Manager has imported some" Nali ongi selles, et HEM impordib käsi normaalselt, aga lauda statte kuvama ei saa!

timukasr
02.07.09, 21:20
Installi viimane beta (09.9) ja kui too ka ei aita, siis installi ta uuesti peale. Nii pidavat tööle saama. Mul oli ka algul sama probleem HEMiga.

Link ka: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

lenC
02.07.09, 21:21
Tere, mul on selline probleem, et kui vajutan table finder'i peale, siis tuleb selline kiri "I can not find any unattached hands.Please wait until the Manager has imported some" Nali ongi selles, et HEM impordib käsi normaalselt, aga lauda statte kuvama ei saa!

prima võrgustik ma eeldan? Viimase vahetusega $-st € turniiride tegemisel läks katki jah. Täna saatsin personaalselt Royle hand historyd ja lubas 1.10.12 betaks korda teha(12 peaks ka lähipäevil tulema).

ragZag
02.07.09, 21:35
Prima võrk jah. Ei aidanud viimase beta installimine ega ka HEM'i reinstallimine. Kusjuures paar tundi tagasi turniiril kuvas normaalselt veel statid, aga jah, küll peab siis ootama!

ment52
02.07.09, 21:46
Kuidas ma lisan selle, ei leidnud ise?

HUD options -> player preferences -> stats -> misc -> Trny M

vinney
04.07.09, 19:35
miks ta mul HUDis igas uues turnas enda statte uuesti 0-st lugema hakkab

farik666
05.07.09, 11:36
kas keegi viitsiks teha kuhugi step-by-step õpetuse kuidas kanda databaas üle HEM'st Poker Tracker 3'e

MadisRa
06.07.09, 10:31
Tere... Mul siuke küsimus et, miks ei hakka automaatsel HUD lauas statte kuvama vaid pean veel table finderiga mässama? Kas on kuskil vaja linnuke või miskit teha et hakkaks automaatselt kuvama? Mängin pokerstarsis.

Tigrano
06.07.09, 10:51
Tere... Mul siuke küsimus et, miks ei hakka automaatsel HUD lauas statte kuvama vaid pean veel table finderiga mässama? Kas on kuskil vaja linnuke või miskit teha et hakkaks automaatselt kuvama? Mängin pokerstarsis.

Tere MadisRa,

Loodan, et oled options>configure auto import foldersi eelnevalt ära seadistanud, sest PokerStarsis HEM peaks jooksma ilusti ja ei tule table fineriga midagi teha. Samas kellel on läinud table finerit vaja, siis pärast ühekordset laudade määramist ja punase kasti lohistamist table finderis on probleem lahenenud.

MadisRa
06.07.09, 16:35
Käsi impordib ilusti... vähemalt ma arvan nii. Pokerstarsist hand historyst võtab ja HMArchive alla salvestab... Seadistused on ka enda arust õiged kuna olen õpetusi, lugend ja jälgind. Muud nagu polegi viga ainult et ma ei viitsi selle table finderiga mässata...

vapsik
06.07.09, 22:43
Milles võib põhjus olla, et ma enda statse lauas ei näe?

farik666
07.07.09, 00:34
Milles võib põhjus olla, et ma enda statse lauas ei näe?


võta linnuke ära kastist "Disable hero in HUD" see siis options--->player prefences

vapsik
07.07.09, 00:37
võta linnuke ära kastist "Disable hero in HUD" see siis options--->player prefences


Tänks, ma arvasingi, et vägagi lihtne asi, aga ise ei suutnud seda üles leida ::)

Helmps
09.07.09, 07:04
Kuidas saan hemist näha, missugused käed toodavad mulle kõige suuremad kahjumit ja millised plussi? Ty

vapsik
09.07.09, 08:11
Kuidas saan hemist näha, missugused käed toodavad mulle kõige suuremad kahjumit ja millised plussi? Ty


Cash games > reports >select report name from list (see asub vasakul pool suht üleval) > holecards

egerth
09.07.09, 08:19
Eile uuendati Fulltiltis softi. Tegin aknad lahti, lükkasin Hemi tööle ja asi tundus ok olevat. Natukese aja pärast vaatasin, et pooltes akendes HUD peale ei läinudki ning teistes akendes HUD peale 6-7-8 kätt enam andmeid akendes ei uuendanud. Samas HEM tõmbas kõik käed ilusasti alla. Tegin restarte ja uuendusi aga asi ei paranenud. Kas kellegil oli veel FTP-s sama probleem?

Helmps
09.07.09, 08:21
Eile uuendati Fulltiltis softi. Tegin aknad lahti, lükkasin Hemi tööle ja asi tundus ok olevat. Natukese aja pärast vaatasin, et pooltes akendes HUD peale ei läinudki ning teistes akendes HUD peale 6-7-8 kätt enam andmeid akendes ei uuendanud. Samas HEM tõmbas kõik käed ilusasti alla. Tegin restarte ja uuendusi aga asi ei paranenud. Kas kellegil oli veel FTP-s sama probleem?







see jama jah kõigil vist. eks loodetavasti fixivad ära selle võimalikult ruttu

kilu6
09.07.09, 08:50
HEMi beta töötab.
See oli siis öine info.

---------------------
http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

* (1.09 Beta 14a BUG) Updated to deal with FTP client change which would cause hud to stop updating after about 10 minutes
* (1.09 Beta 14a BUG) Fixed issue with Prima cash games not auto detecting within hud without table finder

PLEASE NOTE: We will have a scanner update later today - this is taking a little bit longer to fix and we wanted to make sure the manager + hud were operational for people

rohelinekonn
09.07.09, 08:52
kasutan seda 1.09 beta 13 ja Unibetis enam ei hakka automaatselt cashis state lauda kuvama pean käsitsi laua ise üles otsima. Beta viga või on miski muu asi kuskil valesti?

lenC
09.07.09, 09:55
kasutan seda 1.09 beta 13 ja Unibetis enam ei hakka automaatselt cashis state lauda kuvama pean käsitsi laua ise üles otsima. Beta viga või on miski muu asi kuskil valesti?

uuenda:
* (1.09 Beta 14a BUG) Fixed issue with Prima cash games not auto detecting within hud without table finder

Rage
09.07.09, 10:19
türamaivõi... mitmendat korda juba küsin, kas keegi on selle table scanneri ostnud ja kasutab seda? muljed/kommentaarid?

virx747
09.07.09, 10:33
türamaivõi... mitmendat korda juba küsin, kas keegi on selle table scanneri ostnud ja kasutab seda? muljed/kommentaarid?


Vaata kodumaised videod, seal räägin sellest table scannerist!

Skyline
10.07.09, 01:42
Sai kolitud PSist Pacificusse. HEM kuvab statsid lauda ja kogub infot, kuid ma näen ikka ainult PS statse jms. Kust saab muuta seda, et pacificu playerid ja muu info nähtavale tuleks?

Tigrano
10.07.09, 09:06
Sai kolitud PSist Pacificusse. HEM kuvab statsid lauda ja kogub infot, kuid ma näen ikka ainult PS statse jms. Kust saab muuta seda, et pacificu playerid ja muu info nähtavale tuleks?


Minul on tehtud HEMis mitu configit ehk võin samal ajal mängida Starsis või Ongames ja kuvab statid mõlemas toas nii nagu soovin. Teise pokkeritoa jaoks tee HUD Options> Player preferences> new config ja seadista statid vastavalt soovidele.

Provoker
10.07.09, 09:09
Sai kolitud PSist Pacificusse. HEM kuvab statsid lauda ja kogub infot, kuid ma näen ikka ainult PS statse jms. Kust saab muuta seda, et pacificu playerid ja muu info nähtavale tuleks?


Kui sul kasutajanimi on erinev pead uue nime valima ülevalt kastiikesest.

Skyline
11.07.09, 02:43
Kui sul kasutajanimi on erinev pead uue nime valima ülevalt kastiikesest.

http://www.upload.ee/image/127186/HEM.jpg
Siit, right? Edit list valides ma playerit nn. lisada ei saa.

K2snakas
11.07.09, 07:21
change peale vajuta siis tuleb üks lahter ette sinna kirjuta oma nick!

ragZag
16.07.09, 10:48
PostgreSQL'i database'i kasutaja tegemise ajal viskab sellise errori "The secondary logon service is not running. The service is required for the installer to initialize the database." Oleks väga tänulik abi eest!

Tigrano
16.07.09, 11:33
PostgreSQL'i database'i kasutaja tegemise ajal viskab sellise errori "The secondary logon service is not running. The service is required for the installer to initialize the database." Oleks väga tänulik abi eest!


Mis windowsile installid ja kas esmakordselt.

ragZag
16.07.09, 11:35
XP ja esmakordselt

Tigrano
16.07.09, 11:44
XP ja esmakordselt


Mine windowsi all Control Panel>Perfomance>Administrative Tools>Services ja sealt otsi see secondary logon ja pane see start service ehk aitab.

ragZag
16.07.09, 12:14
Olemas, tänud!

vaenekala
16.07.09, 16:18
Võtsin oma seitse asja ja otsustasin kolida Full Tilti, Tehtud!!! Mängin rahulikult mingi vahepeal vaatan, et hops hem mingi yle 6 või 7 käe omale sisse ei söö, laual statid mis on 7 käe põhjal ja seda kuni sng-de lõpuni. Keegi oskab öelda milles probleem võib olla?! Tänud!!

K2snakas
19.07.09, 21:38
http://img31.imageshack.us/img31/9431/wtfbyp.jpg

pmts uus arvuti ja värki ja kui nüüd üritan seda uut database teha siis lööb sellise errori ette:(

ja kui juba küsimiseks läks siis, kuidas ma seal postQresist saaksin käsi kätte, et kuidagi need uute arvutisse toimetada?

Tigrano
19.07.09, 21:43
Ole hea googelda seda probleemi ja saad minutitega vastuse.

Vanast aruvtist teed HEMist samast kohast export hands ja uuest võtad import hands ning kogu lugu.

hoss23
19.07.09, 21:46
K2snakas mul täpselt sama probleem. Tegin arvutile formatti ja nüüd annab sama errori täpselt ette. Kui teada saad, milles asi, äkki annad mulle ka infi ???(pole aega ise otsida)

Tigrano
19.07.09, 21:54
Kas probleem mitte pole selles, et olete võtnud liiga uue postqreSQL, mida HEM veel ei tunnista (8,2 ja 8,4 vist veel ei tunnista)

Kui nii on siis peate võtma vanema sql ja kõik jäänused kõrvaldama vanast postgre sql. Samuti kontrollige, mis beeta versiooniga tegu.


Mingi google lõik:

I think you should be using at least version 1.08.04, and possibly the latest beta, but I digress.

What version of PostgreSQL are you using?

If it is 8.2 or 8.4 you are going to need to uninstall it. I personally use Revo Uninstaller (free) to uninstall anything, but it isn't necessary.


You must *fully* remove PostgreSQL if you want to install it again.

- Uninstall from control panel. (Start > Programs > Control Panel > Add/Remove Programs > PostgreSQL 8.x > Uninstall)
- manually delete the Program Files\Postgresql folders
- run the command "net user postgres /delete" (Start > Run)
- reboot.
- install again, as admin, with UAC off. - http://www.holdemmanager.net/faq/afm...aspx?faqid=176

Midagi taolist tegema vist.

hoss23
19.07.09, 21:55
Kohe proovin seda teha, näis mis juhtuma akkab

hoss23
19.07.09, 21:57
kurat, näen jah, et mul on 8.4 versioon siin peal...

Tigrano
19.07.09, 21:58
kurat, näen jah, et mul on 8.4 versioon siin peal...


Arvan, et selles kala ehk ongi aga ms-dos promtis kustuta vana user kindlasti ennem ära, kui uuesti postqresi installid.

hoss23
19.07.09, 22:07
kas see kustutab või?start--runi alt net user postgres /delete ???

K2snakas
19.07.09, 22:08
ty abi eest tigrano, leidsin samat infot ise:)

hetkel ei saa restarti teha arvutile, kuna turna k2ib, p2rast teen 2ra ja siis teavitan kas sain toimima:)

Tigrano
19.07.09, 22:10
kas see kustutab või?start--runi alt net user postgres /delete ???


Jah see rida lahendab selle probleemi.

hoss23
19.07.09, 22:13
See aadress mis siin on selle postgre jaoks, see krt ei toimi. Tigrano äkki tead mingit muud kohta, kust ma selle vanema postgre saada võiks?

K2snakas
19.07.09, 22:23
http://rvgsoftware.fileburst.com/postgresql.zip

hoss23
19.07.09, 22:53
Tänks Tigrano ja K2snakas. Sain lõpuks HEM-i tööle. Superlux

K2snakas
19.07.09, 23:59
Tänks Tigrano ja K2snakas. Sain lõpuks HEM-i tööle. Superlux

võta heaks!
sain ise kh muidu korda!

hoss23
20.07.09, 00:02
siis on hästi

räim
21.07.09, 19:09
Viimane aeg HEM endale soetada. Olen kammind foorumeid, et end vaimselt ettevalmistada eesootavaks kammajaaks.

Aga enne ostu tahaks ühesasjas küll nõu küsida. Kas minu läpaka jõudlus on enamvähem piisav või on lootusetult ajale jalgu jäänud.
Pentium M 1,73GHz 504 RAM
Soov oleks Full Tildis vähem 6 lauda kooraga mängida(kui veab 6 välja ostan HEMi ära), ideaalis vähem 15.
Ilma HEMita ei ole mingeid uimamisi. Mida arvate, kas on mõtet üritada? Või peab hakkama ennem uue kompu raha korjama.

flipmachine
21.07.09, 19:16
tere !

Selline küsimus HM kohta, et sõber ostis endale mingi aja tagasi selle programmi ja seal näitab , et võimalik on seda kasutada 2 kasutajal . Oleks vaja teada , et kas see tähendab siis , et võib ühe ostuga selle paigaldada 2 erinevasse arvutisse , mida kasutab 2 erinevat pokkeri aliast .Ise ei raatsi seda iseseisvalt veel muretseda , kuna ei ole see mäng nii hea midagi , et õigustaks ostmist .Loodetavasti saite küsimusest aru :)

räim
21.07.09, 19:32
tere !

Selline küsimus HM kohta, et sõber ostis endale mingi aja tagasi selle programmi ja seal näitab , et võimalik on seda kasutada 2 kasutajal . Oleks vaja teada , et kas see tähendab siis , et võib ühe ostuga selle paigaldada 2 erinevasse arvutisse , mida kasutab 2 erinevat pokkeri aliast .Ise ei raatsi seda iseseisvalt veel muretseda , kuna ei ole see mäng nii hea midagi , et õigustaks ostmist .Loodetavasti saite küsimusest aru :)


Mul endal veel ei ole, aga sel teemal foorumites palju juttu tehtud. Võib küll. 2 arvuti jaoks ongi litsents.

olavike
21.07.09, 20:10
Ise ei raatsi seda iseseisvalt veel muretseda , kuna ei ole see mäng nii hea midagi , et õigustaks ostmist.

Natuke tagurpidi mõtlemine sul :) Usu mind, HEM aitabki sul mängu paremini mõista :)

räim
21.07.09, 21:36
Viimane aeg HEM endale soetada. Olen kammind foorumeid, et end vaimselt ettevalmistada eesootavaks kammajaaks.

Aga enne ostu tahaks ühesasjas küll nõu küsida. Kas minu läpaka jõudlus on enamvähem piisav või on lootusetult ajale jalgu jäänud.
Pentium M 1,73GHz 504 RAM
Soov oleks Full Tildis vähem 6 lauda kooraga mängida(kui veab 6 välja ostan HEMi ära), ideaalis vähem 15.
Ilma HEMita ei ole mingeid uimamisi. Mida arvate, kas on mõtet üritada? Või peab hakkama ennem uue kompu raha korjama.



Ootaks ikka mingit vastust sellele ja siis see, et kas PT3 nõuab endiselt rohkem arvuti ressurssi, kui HEM?
Ja vaatan, et HEMiga koos tuleb installida PostgreSQL, et see ka nõuab mingit ressurssi mängimise ajal.

On keegi, kes kasutab neid progesid 512MB mäluga ja Pentium M prosega?

LuuK
22.07.09, 17:24
Võib-olla on asjad muutunud, kuid minu teada on PT3 kasutamiseks ka PostgreSQL vajalik

Tigrano
22.07.09, 18:00
Ootaks ikka mingit vastust sellele ja siis see, et kas PT3 nõuab endiselt rohkem arvuti ressurssi, kui HEM?
Ja vaatan, et HEMiga koos tuleb installida PostgreSQL, et see ka nõuab mingit ressurssi mängimise ajal.

On keegi, kes kasutab neid progesid 512MB mäluga ja Pentium M prosega?


HEM ise Kindlasti toimib, aga kui hästi HUD toimib sõltub muidugi sellest, kus pokkeritoas mängid. Üldjuhul probleeme ei tohiks olla ja PostqreSQL pead kindlasti installima, sest ilma andmebaasita ei ole ju midagi teha.

flipmachine
22.07.09, 21:28
probleem !!
Ei saa kohe kuidagi HM tööle unibetiga .Kuna see mu põhiline ajaveetmis koht,siis jama .Alguses oli hullult jagelemist ,kuid siis hakkas vaikselt asi korda saama: pokerstars, party nendega on vist korras (miks vist ,sest uus asi mulle ja ei tea täpselt kuidas miski käib,kuid mingid statid on neilt olemas ) .Lugesin siin eelnevad postitusi ja peaks nagu importima käed unibeti kaustast ,kuid ei leia seda õiget kohta ,kust neid võtta .. litttle help ;)

vapsik
22.07.09, 21:30
probleem !!
Ei saa kohe kuidagi HM tööle unibetiga .Kuna see mu põhiline ajaveetmis koht,siis jama .Alguses oli hullult jagelemist ,kuid siis hakkas vaikselt asi korda saama: pokerstars, party nendega on vist korras (miks vist ,sest uus asi mulle ja ei tea täpselt kuidas miski käib,kuid mingid statid on neilt olemas ) .Lugesin siin eelnevad postitusi ja peaks nagu importima käed unibeti kaustast ,kuid ei leia seda õiget kohta ,kust neid võtta .. litttle help ;)


Selle kohta on isegi video olemas, ma usun, et sealt peaksid lahenduse leidma:

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,120.0.html

Pahvak
22.07.09, 21:55
Ootaks ikka mingit vastust sellele ja siis see, et kas PT3 nõuab endiselt rohkem arvuti ressurssi, kui HEM?
Ja vaatan, et HEMiga koos tuleb installida PostgreSQL, et see ka nõuab mingit ressurssi mängimise ajal.

On keegi, kes kasutab neid progesid 512MB mäluga ja Pentium M prosega?


HEM jookseb mul praegu 512mb ram, 1.4ghz PM + 10-12 lauda starsis. Ja lisamonitor. Jookseb nagu tuul. Aga ma oskan oma arvutit ja XP-d üsna hästi hoida ja hooldada.

flipmachine
23.07.09, 19:17
uus küsimus .. nüüd töötab ka unibet( tänud lingile juhatamast (Y) ) .
Sooviks näha üldandmeid erinevatelt pokkeri saitidelt kokku .. hetkel saan vaadata vaid 1 kasutajanime korraga.

rohelinekonn
23.07.09, 19:22
uus küsimus .. nüüd töötab ka unibet( tänud lingile juhatamast (Y) ) .
Sooviks näha üldandmeid erinevatelt pokkeri saitidelt kokku .. hetkel saan vaadata vaid 1 kasutajanime korraga.


valid Options/player aliases/ sealt lood aliase ja koondad kõik kasutajad tema alla.

flipmachine
23.07.09, 19:27
imelikult kombel olen ma seda juba teinud . 1 alias on ja siis attachisin sinna kõik erinevad kasutajanimed .

rohelinekonn
23.07.09, 19:42
imelikult kombel olen ma seda juba teinud . 1 alias on ja siis attachisin sinna kõik erinevad kasutajanimed .


nii ja siis seal kus oma state ja asju vaatad paned sinna aliase mitte ühe toa kasutaja nime

flipmachine
23.07.09, 20:59
probleem ongi selles,et ma ei suuda sinna oma aliast panna .. aliasel on mul oma nimi pm , aga kuidagi moodi ei saa ma seda sinna valikuvõimalustesse..

flipmachine
23.07.09, 21:01
olgu .. unustage eelmine postitus :P sain

K2snakas
25.07.09, 14:04
kui posgreist k2ed 2ra exportin siis kuhu need l2hevad?

Tigrano
25.07.09, 14:27
kui posgreist k2ed 2ra exportin siis kuhu need l2hevad?


program files>RVG softvare>holdem manager>handhisotri_xxxx

K2snakas
25.07.09, 14:54
ty tigrano sain k2ed importima:)

flipmachine
25.07.09, 18:24
Mul ilmuvad peale iga käe mängimist lauale eelmise käe board ja showdownil näidatu (asi oleks vast OK ,kui need õigete inimeste juures ilmuksid :P ) .Kuidas seda maha võtta saab?

K2snakas
25.07.09, 18:40
lol tiri need 6ige inimese peale siis omg!!! ???

flipmachine
25.07.09, 18:48
igakord kui avan laua.. kas sa ei arva,et see võib veidi tüütuks muutuda??

K2snakas
25.07.09, 18:54
korra tassid siis enam pole vaja muidu!

flipmachine
25.07.09, 19:07
aga kas ma seda maha võtta saan kuidagi ? mul ei ole seda vaja näha peale igat kätt..

Tigrano
25.07.09, 19:13
aga kas ma seda maha võtta saan kuidagi ? mul ei ole seda vaja näha peale igat kätt..


Hud options>table preferences>sealt võta linnukesi eest ära, peaks olema hero mucked cards, mucked cards and aligmned, won loss mucked ehk ka veel ;D

EdgarP
27.07.09, 22:17
Laadisin HEMI triali,muidu kasutasin PT3. Millegi pärast ta ei kuva PSis statse laual-pt3l oli selle jaoks eraldi start hud,kas analoogne asi on ka siis HEMil?

Tigrano
27.07.09, 22:35
Laadisin HEMI triali,muidu kasutasin PT3. Millegi pärast ta ei kuva PSis statse laual-pt3l oli selle jaoks eraldi start hud,kas analoogne asi on ka siis HEMil?


Start auto import aga ennem pean Optionsi alt määrama ära auto import folderid.

EdgarP
27.07.09, 22:43
Start auto import aga ennem pean Optionsi alt määrama ära auto import folderid.


Nii see sai tehtud, aga statse ikka ei kuva ekraanile :S

Tigrano
27.07.09, 22:53
Nii see sai tehtud, aga statse ikka ei kuva ekraanile :S



Võta table manager ja sealt >table>table finder, kas seal midagi kuvab?

EdgarP
28.07.09, 01:24
Võta table manager ja sealt >table>table finder, kas seal midagi kuvab?


Jep-näitab laudu,aga näitab kõiki asju 0ga...

Skyline
28.07.09, 01:48
Jep-näitab laudu,aga näitab kõiki asju 0ga...

Ise alguses vaatasin ka, et ei kuva statse, aga ma võtsin laua lahti, nägin et ei kuva ja panin kinni kohe. Ühesõnaga paar kätt peab lauas läbi mängitama.

EdgarP
28.07.09, 02:41
Ise alguses vaatasin ka, et ei kuva statse, aga ma võtsin laua lahti, nägin et ei kuva ja panin kinni kohe. Ühesõnaga paar kätt peab lauas läbi mängitama.


Täna paar sada kätt cashi teinud ning hulgi DoN, aga statse pole endiselt ...

taipupole
28.07.09, 08:14
Sul Teamviewer või Mikogo on? Lihtsam oleks vaadata, mis valesti on.

hotcocacola
28.07.09, 11:22
kuulete, suur mure on ;D
kui ma 8s lauas lammutan @ pacificus ning HUD tööle panna, siis on kõik jube aeglane.
mida teha?
prose: intel core duo 1,73 GHz, RAMi 1 GB.
HEMi versioon: 1.08.04

Alguses polnud aeglane, aga nüüd viimase ala nädalga läinud jube aeglaseks (nagu öeldud, läheb aeglaseks ja kiilub õrnalt kinni, kui lauad lahti ja käivitan HUDi)

mis variandid on?

Tigrano
28.07.09, 11:31
Kas Pacificus softi pole uuendatud või midagi, sest HEM ja HUD küll rohkem resursse ei tohiks võtta, kui varem.

hotcocacola
28.07.09, 11:35
hmm....ennem oli nats vanem soft ja töötas hästi, kus olid veen kollased nupud.
Kui tõmbasin uue softi, siis tasapisi läx aeglasemaks ja nüüd on ikka suht kinni võrreldes vana softiga.
eks ma tõmban veel uuema ja vaatan mis seis on



edit: peale pacificu uuendust kõik on taas super
täänx tigrano

kivisaba
29.07.09, 00:07
nvm

ranka
29.07.09, 00:18
kuidas HEM-i updateda pole kunagi teinud ja ei oska :S tõmbasin mingi lates up date aga see oli täiesti kasutu help


Viimase uuenduse saamiseks tuleb minna Holdem Manageri foorumisse, mis asub aadressil: http://www.holdemmanager.net/forum/. Üleval foorumi päisses on tekst: Latest Version of Holdem Manager available is: 1.08.04 and is available here: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe The latest Beta can be found in the releases forum here: http://www.holdemmanager.net/forum/forumdisplay.php?f=11

Nutikamad said juba aru, et foorumi päises on kirjas kõige uuema stabiilse Holdem Manageri versiooni ja kõige uuema Beta versiooni aadressid. Kopeerides ja kleepides need aadressid oma brauseri aadressiribale saate tõmmata omale kõige uuemad versioonid. Ise kasutan alati Beta versioone aga nendega võivad kaasneda vead, kuna tegu on test versioonidega. Ajalugu on näidanud, et HEM'i Betadel ei ole mitte midagi viga vaid vastupidi - kasutades Beta versioone saab parandada palju eelnevaid puudusi.

Kui valitud versioon (stabiilne või beta) on fail (.exe laiendiga) on arvutisse tõmmatud, siis sulgege Holdem Manager ja käivitage too .exe laiendiga fail ning järgige juhiseid.

kivisaba
29.07.09, 00:20
tõmbasin pealehelt mingi beta see õige? panin HEM.net --- downloads -- latest beta
kohe proovin kas töötab

EDIT jup foorumis oli sama versioon

ranka
29.07.09, 00:23
Kõige viimase Beta versiooni, mis kannab järjekorra numbrit 1.09 Beta 20 peaksid leidma aadressilt: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe (kliki aadressill, salvesta fail arvutisse, sulge Holdem Manager, käivita fail)

kivisaba
29.07.09, 00:26
tegin update ära nüüd viimased 10 minti on mingi instalizing database ees on see normaalne ??

ranka
29.07.09, 00:29
tegin update ära nüüd viimased 10 minti on mingi instalizing database ees on see normaalne ??


Jah on küll. Eriti, kui HEM esimest korda sellist teadet annab.

kivisaba
29.07.09, 00:31
Jah on küll. Eriti, kui HEM esimest korda sellist teadet annab.

kaua see võtta võib ? tahaks mängida

kivisaba
29.07.09, 01:05
uus küsimus kuidas turka tulemused HEM-i saab ?

ranka
29.07.09, 01:54
uus küsimus kuidas turka tulemused HEM-i saab ?


Kui mängid PokerStarsis, siis lase saada turniiride raportid (PokerStars->Requests->Tournament History). Salvesta mailile laekunud raportid notepadi ja manual impordiga impordi HEMi.

kivisaba
29.07.09, 03:02
Kui mängid PokerStarsis, siis lase saada turniiride raportid (PokerStars->Requests->Tournament History). Salvesta mailile laekunud raportid notepadi ja manual impordiga impordi HEMi.

tegin nii aga ei töödanud

PokerStars Tournament #182912063, No Limit Hold'emBuy-In: $3.00/$0.409 playersTotal Prize Pool: $27.00 Tournament started 2009/07/28 23:44:16 EET [2009/07/28 16:44:16 ET]Tournament finished 2009/07/29 0:41:24 EET [2009/07/28 17:41:24 ET]1: bigbrauer (Venlo), $13.50 (50%)2: Kivisaba (Tallinn), $8.10 (30%)3: lostplayer89 (Farnborough), $5.40 (20%)4: serzhinho (??????), 5: britta54 (göteborg), 6: Ayatolastone (West Germany), 7: alphajoem (Louisville), 8: juankysmith (Málaga), 9: Fastdriver77 (Maple), You finished in 2nd place. PokerStars Tournament #182912040, No Limit Hold'emBuy-In: $3.00/$0.409 playersTotal Prize Pool: $27.00 Tournament started 2009/07/28 23:43:54 EET [2009/07/28 16:43:54 ET]Tournament finished 2009/07/29 0:52:23 EET [2009/07/28 17:52:23 ET]1: 808303 (Utrecht), $13.50 (50%)2: OCkidd (Laguna Niguel), $8.10 (30%)3: nico2083 (nancy), $5.40 (20%)4: ggfc19 (Wallsend), 5: BradKent (Sharon), 6: TigerSawzall (Broomfield), 7: Kivisaba (Tallinn), 8: albi harbo (valencia), 9: serzhinho (??????), You finished in 7th place. PokerStars Tournament #182912015, No Limit Hold'emBuy-In: $3.00/$0.409 playersTotal Prize Pool: $27.00 Tournament started 2009/07/28 23:43:05 EET [2009/07/28 16:43:05 ET]Tournament finished 2009/07/29 0:55:37 EET [2009/07/28 17:55:37 ET]1: xavspirit (RENNES), $13.50 (50%)2: Kivisaba (Tallinn), $8.10 (30%)3: heloisa21 (sacavem), $5.40 (20%)4: mackerel (st petersburg), 5: nico2083 (nancy), 6: back doe mob (Vallejo), 7: serzhinho (??????), 8: Duke0074 (Wien), 9: ballerdehle (Am salzhaff), You finished in 2nd place. PokerStars Tournament #182911997, No Limit Hold'emBuy-In: $3.00/$0.409 playersTotal Prize Pool: $27.00 Tournament started 2009/07/28 23:42:27 EET [2009/07/28 16:42:27 ET]Tournament finished 2009/07/29 0:47:42 EET [2009/07/28 17:47:42 ET]1: Adren@lin (Walhalla), $13.50 (50%)2: emik22 (Hurlingham), $8.10 (30%)3: Kivisaba (Tallinn), $5.40 (20%)4: RSBTSV89 (BS), 5: busby90 (belfort), 6: TopheXII (COMPREGNAC), 7: serzhinho (??????), 8: VegasJoe1 (Strattanville), 9: Kristanex21 (Riga), You finished in 3rd place. PokerStars Tournament #182911984, No Limit Hold'emBuy-In: $3.00/$0.409 playersTotal Prize Pool: $27.00 Tournament started 2009/07/28 23:41:47 EET [2009/07/28 16:41:47 ET]Tournament finished 2009/07/29 0:37:23 EET [2009/07/28 17:37:23 ET]1: castagnon (Hamburg), $13.50 (50%)2: SirSmoky54 (Warmensteinach), $8.10 (30%)3: JohnnySeven (Reigate), $5.40 (20%)4: AukeBo (Kootstertille), 5: Kivisaba (Tallinn), 6: yippey_ky_ay (worcester), 7: 77BLONDEE77 (bakersfield), 8: tboneguy48 (Hoffman Estates), 9: eki87 (Helsinki), You finished in 5th place. PokerStars Tournament #182911969, No Limit Hold'emBuy-In: $3.00/$0.409 playersTotal Prize Pool: $27.00 Tournament started 2009/07/28 23:41:24 EET [2009/07/28 16:41:24 ET]Tournament finished 2009/07/29 0:30:54 EET [2009/07/28 17:30:54 ET]1: castamal (Panama), $13.50 (50%)2: Kivisaba (Tallinn), $8.10 (30%)3: floppy66 (amsterdam), $5.40 (20%)4: raimohelmine (Vantaa), 5: Ruuuuudi (Berne), 6: sebmoy (france), 7: jonjon32409 (panama city), 8: MacWindow (lisse), 9: araujo68 (lisboa), You finished in 2nd place. PokerStars Tournament #182911942, No Limit Hold'emBuy-In: $3.00/$0.409 playersTotal Prize Pool: $27.00 Tournament started 2009/07/28 23:40:30 EET [2009/07/28 16:40:30 ET]Tournament finished 2009/07/29 0:41:19 EET [2009/07/28 17:41:19 ET]1: pierremart (Gemert), $13.50 (50%)2: Kivisaba (Tallinn), $8.10 (30%)3: AukeBo (Kootstertille), $5.40 (20%)4: dagurol (Reykjavik), 5: syndicate4 (Aveiro), 6: Tripledub51 (Seattle), 7: Steffi485 (Hagen), 8: Ruuuuudi (Berne), 9: trev14662 (Castleford), You finished in 2nd place. PokerStars Tournament #182911809, No Limit Hold'emBuy-In: $3.00/$0.409 playersTotal Prize Pool: $27.00 Tournament started 2009/07/28 23:39:30 EET [2009/07/28 16:39:30 ET]Tournament finished 2009/07/29 0:45:25 EET [2009/07/28 17:45:25 ET]1: Atreyu7x (Stoneham), $13.50 (50%)2: WesTurnAce 3 (Edgewood), $8.10 (30%)3: StarGent (Miami), $5.40 (20%)4: dmanevich (Moscow), 5: georok25 (lippstadt), 6: Ruuuuudi (Berne), 7: AukeBo (Kootstertille), 8: Panoskef (Agrinio), 9: Kivisaba (Tallinn), You finished in 9th place. PokerStars Tournament #182911109, No Limit Hold'emBuy-In: $3.00/$0.409 playersTotal Prize Pool: $27.00 Tournament started 2009/07/28 23:38:57 EET [2009/07/28 16:38:57 ET]Tournament finished 2009/07/29 0:44:02 EET [2009/07/28 17:44:02 ET]1: vargy45 (Auburn), $13.50 (50%)2: cadefowler (Lubbock), $8.10 (30%)3: AukeBo (Kootstertille), $5.40 (20%)4: Lukako82 (Nova Gorica), 5: tardytwins (Hillsboro), 6: carphunter42 (bridgwater), 7: mingpower (Cranbourne), 8: Kivisaba (Tallinn), 9: mom&popmack (Delmar), You finished in 8th place. PokerStars Tournament #182911093, No Limit Hold'emBuy-In: $3.00/$0.409 playersTotal Prize Pool: $27.00 Tournament started 2009/07/28 23:37:48 EET [2009/07/28 16:37:48 ET]Tournament finished 2009/07/29 0:50:26 EET [2009/07/28 17:50:26 ET]1: PaperMoon81 (Bolingbrook), $13.50 (50%)2: Nioubi123 (villeurbanne), $8.10 (30%)3: Kivisaba (Tallinn), $5.40 (20%)4: Nordral (SARAN), 5: wdbrn1 (woodburn), 6: lexi63 (oberfranken), 7: lemur35 (SANTIAGO COMPOSTELA), 8: AQUA31 (RIEUMES), 9: Cowley09 (norwich), You finished in 3rd place.

selline sisu siis notepadis aga ei funka

ranka
29.07.09, 14:06
Ma ise enam HEM'i ei kasuta äkki oli turniiride tabi all miski muu koht, kus sai turniiride tulemusi importida. See on ka põhjus, miks ma enam HEM'i ei kasuta, kuna kõik on liiga keeruline seal, nagu oleks tehtud robotite poolt. PT3 jällegi vastupidi on tehtud väga lihtsaks ja ilusaks ning loojatel on olnud rohkem loovust.

jaans20
29.07.09, 22:13
Tekkis selline küsimus ehk oskab keegi aidata , nimelt pokerstarsis ei kuva statse lauale ja samuti ei näita ka andmeid HM-is , kuigi confiqure auto import seal on kataloog märgitud , partys ja unis seda probleemi ei esine.

jaans20
29.07.09, 22:15
ja table manager näitab lauda ...seega minu jaoks täielik hämming

Provoker
29.07.09, 22:21
Pokerstarsi kliendist seadista käte salvestamine. Muud nippi naq ei olegi

jaans20
29.07.09, 22:43
Pokerstarsi kliendist seadista käte salvestamine. Muud nippi naq ei olegi



ehk oled hea mees ja räägi täpsemalt kus kohas ma pean seda tegema, otsisin kuid ei leidnud :S

vaenekala
30.07.09, 15:08
Mis teema võib olla, et PS ei kuva statid õige inimese või noh õige mängija juures, panen paika ilusti, võtan siis uuesti lahti ja krt ikka statid kuskil pillapalla laiali ???

Tigrano
30.07.09, 15:12
Mis teema võib olla, et PS ei kuva statid õige inimese või noh õige mängija juures, panen paika ilusti, võtan siis uuesti lahti ja krt ikka statid kuskil pillapalla laiali ???


Kui kasutad preferred seati, siis pead selle ka HEMis optionsite alt määrama (seating preferences)

vaenekala
30.07.09, 15:21
Kui kasutad preferred seati, siis pead selle ka HEMis optionsite alt määrama (seating preferences)
Sain korda! Tänud!!

jaans20
30.07.09, 22:18
Pokerstarsi kliendist seadista käte salvestamine. Muud nippi naq ei olegi


Tee mis tahad aga see asi ei toimi ikka
Nagu näha käed on salvestatud
http://album.ee/node/20653645/50167389

lenC
30.07.09, 23:27
play moneyga ei tööta HM

farik666
31.07.09, 13:56
kuidas panna filtri pealt, et näha palju olen võitnud stealides? CO, BTN ja SB'lt

ja kuidas vaadata kui palju ma blindi defendin?

Tarmonator
31.07.09, 14:02
HEM's saad võtta reports->filter->load filter ja seal on default valmis tehtud sihuke asi nagu "steal attempt made"

jaans20
31.07.09, 19:53
play moneyga ei tööta HM


play money-ga ka HM ei tööta !

Tarmonator
31.07.09, 21:06
play money-ga ka HM ei tööta !


lenC seda ütlesgi ju ???

kyylik666
31.07.09, 22:21
Tere kas HEM trial versioniga ei saagi neid statse lauda ?? et see tabel scanner ei tööta enam

jaans20
31.07.09, 23:19
lenC seda ütlesgi ju ???


Pigem oli tal see kysimus :D

jaans20
31.07.09, 23:20
Kuid kas tõesti keegi ei oska aidata , täitsa halb on teada et välja minek on HEM näol tehtud, kuid kasutada ei saa _:S

Tarmonator
31.07.09, 23:59
Tere kas HEM trial versioniga ei saagi neid statse lauda ?? et see tabel scanner ei tööta enam


table scanner töötab 15 päeva, aga table scanner ei kuva sulle statistikat lauda.
selleks on HUD. HUD tuleb seadistada käsi importima. Sellest on isegi õppevideo siin foorumis üleval. Natuke vaeva võiks näha.

vapsik
01.08.09, 00:02
Kuid kas tõesti keegi ei oska aidata , täitsa halb on teada et välja minek on HEM näol tehtud, kuid kasutada ei saa _:S


Kui HEM lahti võtta, siis üleval on selline riba nagu help ning sealt võta frequently ask questions. Äkki on abi ning kui veab, siis võid sealt mõne niidiotsa saada