PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Timpz
11.10.08, 14:45
KKK - Korduma Kippuvad Küsimused (FAQ)

NB! Enne kui küsite küsimus siis palun uuendage ära oma HEM, sest see on enam levinuim probleemide põhjustaja. HEM'i saate uuendada: http://www.holdemmanager.com/store/downloads-manuals.php

Kui uuendus ei aidanud siis lugege üle järgnevad enim levinumad küsimused (see nimekiri pidevalt täieneb). Kui enam levinud probleemide nimekirjast ka abi ei leia siis kasutage meie foorumi otsingusüsteemi ning kui see ka ei aita siis alles küsige küsimus!

Korduma kippuvad küsimused (KKK):

K1: Kas kuskil on HEM'i stattide kõik seletused?
V: HEM'i kodulehel: http://faq.holdemmanager.com/questions/95/Stat+Definitions
TIGRANO õpetus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

K2: Mängin kahes või enamas pokkeritoas. Kas on võimalik liita need kasutajad üheks?
V: Selleks mine: Holdem Manager->Options->Player Aliases. Avanevas aknas vajutada nupule «Add Alias» ning valida omale nimi (näiteks: Minu Kontod) ja vajutada OK nuppu. Siis alt äärest oma aliasele valida kõik kasutajanimed, millega tahate antud nime (näites Minu Kontod) seostada. Kui protseduur tehtud vajutada nuppu "Close" ning HEM'i mängijate valikust valida too nime, mille aliasele panite (näiteks "Minu Kontod")

K3: Holdem Manager (HEM) ei kuva statistikat TrioBetis või mõnes muus MicroGamingu võrgu pokkeritoas (Unibet, NordicBet jne). Mida teha?
V: Võtad lahti table manageri, sealt table finder. Vead sealt punase kastikese laua peale, millele soovid statistikat ja vajutad nuppu OK. Nii pead tegema iga lauavahetuse või uue turniiriga. Vastuse tegi Rage

K4: Kuidas teha Holdem Manager'i andmebaasist koopiat ja hiljem see taastada? (HOLDEM MANAGER PG ADMIN BACKUP)
V: Külasta aadressi: http://hm2faq.holdemmanager.com/questions/952/How+does+Backup+or+Restore+via+PostgreSQL+work%3F+ %28Advanced+Method%29

K5: Holdem Manager päev algab ... ehk päeva alguse aja määramine
V: Kuna pokkeritubadel on Eesti ajast erinev kellaaeg siis seetõttu päeva vahetades võivad sessioonid minna sassi. Päeva algus aega saab muuta: Holdem Manager ->Options->Settings->Adjust Site Import Times. Seal tabelis määrate sobivad kellaajad kas "+" või "-" tundidega.

Näiteks: PartyPoker'il algab päev Eesti aja järgi 07:00. Siis see tähendab, et PartyPoker on meist 7 tundi taga ehk meie neist 7 tundi ees. Sel juhul märgite lahtrisse +7. See tähendab, et kui HEM impordib käe, mille originaal algusaeg on 00:00 siis liidab kätele 7 tundi otsa ja näitab, et käsi mängiti Sinu soovitud (Eesti) aja järgi kell 7:00 hommikul.

K6: Kas Holdem Manager toetab ENET pokkerivõrgustikku?
V: 20. aprill 2012 seisuga ei toeta. Küll aega toetab Poker Tracker 3 (PT3), millel on ka 60 päeva tasuta proovi aega.

K7: Kuidas muuta HUD'i tausta läbipaistvaks/paistmatuks?
V: Holdem Manager > HUD Options > Player Preferences, avanevas aknas valida menüü «Appearance» ja sealt slider «Opacity». Vasakule kerides muutub HUD'i taust läbipaistvaks, paremale kerides läbipaistmatuks.

KKK by lenC & Ranka
***********

Selline küsimus et kas kuidagi on võimalik saada holdemmanageri vanemat versiooni tööle pokestarsiga?
Kuna progre ise suht kallis ja trial läbi, oleks vaja kuidagi see tööle saada. Tean et mõnes teises ruumis töötab küll.

ranka
11.10.08, 16:34
Ma arvan, et ei ole võimalik tööle saada, sest PokerStars alles hiljuti muutis oma Hand History (HH) formaati ning seetõttu vanemad Holdem Manager'i versioonid ei suuda PokerStars'i käsi enam tuvastada.

Muudes tubades, kus pole Hand History formaati muudetud töötab ka vanem Holdem Manager'i versioon aga kahjuks ajalugu on näidanud seda, et enamus pokkeritube mingi aeg muudab oma HH formaati (näiteks muudab käsi täpsemaks, või tõstab kellaaja teisele kohale) ja siis lakkab ka Holdem Manager seal töötamast.

Tigrano
17.10.08, 00:18
Tänapäeval suht karm juba, kui tahad, et kõik töötaks peavad alati uued versioonid ja viimased updated olemaja, jube röövimine 8)

Timpz
17.10.08, 00:18
pole hetkel 900 vaba raha :D

Tigrano
17.10.08, 00:22
pole hetkel 900 vaba raha :D


Rahhvas räägib, et nn. mittepuhas PT2 ja ostetud Poker Ace Hud on kõige odavam lahendus, mis toimib.

BuildUp
17.10.08, 17:45
pole hetkel 900 vaba raha :D


No 55$ koorid ikka kuskil kokku?! Ma ise ostsin ka alguses HEM Small Stakes Editioni. Kui biidin 0.25/0.50, siis plekin 25$ juurde ja korras. :)

ranka
17.10.08, 19:27
jep see hea variant IMO.

Tigrano
17.10.08, 20:46
No 55$ koorid ikka kuskil kokku?! Ma ise ostsin ka alguses HEM Small Stakes Editioni. Kui biidin 0.25/0.50, siis plekin 25$ juurde ja korras. :)


Mina ostsin läbi DeucesCrackedi 56$ täis versiooni, muidugi seega peab olema DC juba liitunud, mis on ka tasuline.

Timpz
17.10.08, 22:30
See küssa et mis erinevaid viise ostmiseks on? kuskil saab moneybookersit ka kasutada?

ranka
17.10.08, 22:48
See küssa et mis erinevaid viise ostmiseks on? kuskil saab moneybookersit ka kasutada?


Ei mäleta, kas MB oli aga see pohhui, sest saad läbi erinevate pokkeritubade osta ning seega võid kasutada skeemi: MB->pokkerituba->HEM.

Saada neile kiri, et nad saadaksid sulle laiendatud ostmise võimalused. Siis saad terve portsu pokkeritube aliastega, mida nad toetavad.

Timpz
17.10.08, 22:49
ok

BuildUp
18.10.08, 14:01
See küssa et mis erinevaid viise ostmiseks on? kuskil saab moneybookersit ka kasutada?




Kui sul on SEB, siis tee virtuaalkrediitkaart. ;)

Timpz
18.10.08, 14:22
saab ka otse MB-st maksta, nii vähemalt mulle öeldi kirjas.

Tarmo
21.10.08, 09:30
Tere,

On keegi uurinud seda tasuta värki Holdem managerist!?
Lucky ACE, Titan, Dracula pokkeritoad, tuleb koguda mingi arv pokerpointse siis saab pro litsensi tasuta, või saan ma valesti aru?

:spade: LuckyACEpartner.com = Earn at least 300 FPP's by playing raked hands
:spade: Titan poker = ei tea palju seal on vaja teenida!?
:spade: Dracula Holdem = E-mail sales@holdemmanager.net for your free Professional license of Holdem manager (please note that you must earn at least 15000 Dracula points to qualify)

On see mõeldav variant, on keegi läbi ühe neist tubadest teeninud vajaliku hulga punne!?
On reaalne, kui mängida NL5-NL10 cashlauda, vajalike punnide kokkusaamine, või lihtsam on see 55 daala välja käia ja finito?

Tänud vastuste eest!

Tarmo

Tigrano
21.10.08, 10:38
Peab uurima, neid pakkumisi. Ise sain kunagi Poker Office sarnasel teel, et kandsin Poker Roomi raha ja kogusin x arvu punkte ja oligi soft olemas. Kui nii saab, siis poleks see halb mõte.

ranka
21.10.08, 12:58
Tere,

On keegi uurinud seda tasuta värki Holdem managerist!?
Lucky ACE, Titan, Dracula pokkeritoad, tuleb koguda mingi arv pokerpointse siis saab pro litsensi tasuta, või saan ma valesti aru?

:spade: LuckyACEpartner.com = Earn at least 300 FPP's by playing raked hands
:spade: Titan poker = ei tea palju seal on vaja teenida!?
:spade: Dracula Holdem = E-mail sales@holdemmanager.net for your free Professional license of Holdem manager (please note that you must earn at least 15000 Dracula points to qualify)

On see mõeldav variant, on keegi läbi ühe neist tubadest teeninud vajaliku hulga punne!?
On reaalne, kui mängida NL5-NL10 cashlauda, vajalike punnide kokkusaamine, või lihtsam on see 55 daala välja käia ja finito?

Tänud vastuste eest!

Tarmo


Luckyaceparnet.com on ju mingi affiliate site??

Titaanis minuteada eestlased mängida ei saa ja Dracula Hold'em on täiesti tundmatu nimi ning seega mina hoiaks sealt eemale :S

broadcast
22.10.08, 18:18
Ise ka just parasjagu uurin neid HEM-i soetamise võimalusi.
LuckyAcePoker peaks olema vist Pacificuga seotud. Selles suhtes hea HEM-i soetamiseks sinna regada, et nagunii ei hakka seal pikalt mängima. Aga jah, algajale jälle 50$ sinna alla panna ja... jumal teab kaua NL10 see punktide täistegemine aega võtab...

Timpz
23.10.08, 19:59
Kas keegi on ostnud seda? Kuidas selle nagu kätte saab, kas antakse sulle serial vms või saadetakse mingi pakk?

ranka
23.10.08, 20:13
Kas keegi on ostnud seda? Kuidas selle nagu kätte saab, kas antakse sulle serial vms või saadetakse mingi pakk?


Kui nad on sinult raha saanud, siis saadavad sulle seriali emaili peale. Muidugi pead ise neile kirja enne saatma, et sa maksid sellelt ja sellelt arvelt :)

Davy
24.10.08, 10:57
Kas keegi on ostnud seda? Kuidas selle nagu kätte saab, kas antakse sulle serial vms või saadetakse mingi pakk?


Vali paypali variant, sellega on kõige lihtsam krdeiitkaardiga maksta, ei pea mingeid aeganõudvaid verify asju läbi tegema.

Muidugi krediitkaart peaks olema.

farik666
31.10.08, 01:29
Piisab täiesti SEB pildikaardist, see krediitkaardi põhine ja toimib ilusti iga asjaga..

pkmarek
10.11.08, 18:28
keegi sellist progret on proovinud? äkki kellegil kogemusi jagada? http:****

Aadress tsenseeritud, kuna tegu on keelatud programmiga -- Ranka.

ranka
10.11.08, 18:48
keegi sellist progret on proovinud? äkki kellegil kogemusi jagada? http:****

Aadress tsenseeritud, kuna tegu on keelatud programmiga -- Ranka.


Antud programm on keelatud enamustes pokkeritubades! Enne uue programmi avastamist ja linkide levitamist kindlasti kontakteeruge oma pokkeritoa klienditoega ja küsige, kas antud programmi on lubatud kasutada! Teadmatus ei ole vabandus ning pokkerikonto suletakse ETTE HOIATAMATA (Stars korra mind hoiatas pea 2 aastat tagasi) ja sel juhul olete oma rahast ilma!

Täpselt samal põhjusel kustutasin ka originaalpostituses oleva viite veebilehele, et keegi hulljulge ei hakkas programmi katsetama ja siis tuleb nuttes siia, et näed keerati si****.

Ja PokerStarsis on keelatud järgmised programmid ning reeglina ka teistes pokkertiubades ja postituse autor leiab ka oma programmi sellest nimekirjast:
<pre>
The following are examples of tools and services which are prohibited at all times:

1. Advanced Poker Calculator
2. CardAnalyzer
3. Gambot
4. Hand HQ
5. hhSmithey
6. Holdem Hawk
7. Holdem Pirate
8. Holdem Inspector a.k.a. Online Holdem Inspector
9. ICM-Bot
10. iHH Harvester
11. Magic Holdem
12. Mandraker
13. MyPokerIntel
14. Online Omaha High Inspector
15. Open Holdem Bot
16. OPI Wizard
17. PokerAnalytics
18. Poker Android
19. Poker Bot+
20. Poker Bloodhound
21. Poker Crusher
22. Poker Edge
23. Poker Inspector a.k.a. Online Poker Inspector
24. Poker Mate
25. Poker Player Winnings
26. Poker Prophecy
27. POKERobot
28. Poker Sherlock
29. Poker Table Manager
30. Poker Usher
31. Real Poker Rankings
32. SharkMate
33. Sit n' Go Brain
34. Sixth Sense
35. SmartCollector a.k.a. Mixed Harvesters
36. SpadeEye
37. Stars Hand History (SHH)
38. StarSpy
39. Texas Auto Fold
40. TheCashDB
41. WinHoldem

This list was last updated November 7th 2008.

There are some tools and services which have legitimate uses for analysing your game, but which are not
appropriate for use during play. For example, ICM (Independent Chip Model) and Nash Equilibrium tools may be
used for post-game analysis and for studying hands which you have previously played. However, you may not
use such a tool while the PokerStars software is open.

Some examples of tools and services which are prohibited only while PokerStars is running are:

1. Insight Poker Hound
2. PokerStrategy ICM Trainer
3. SAGE Decision Calculator
4. SharkScope (including SharkScope HUD)
5. Sit n’ Go End Game Tools
6. SitnGo Wizard
7. SNG Power Tools
8. Spade ICM
9. STT Analyzer by PokerSoftwareTools

This list was last updated November 4th 2008
</pre>

Andmed pärinevad: http://www.pokerstars.com/poker/room/prohibited/

Loodan Teie mõistvale suhtumisele ja saate aru, et foorumi kasutajate turvalisus on kõige tähtsam!

pkmarek
10.11.08, 18:57
v2ga hea ja informatiivne vastus :o ... a mille alusel nad keelavad neid? et Holdem Manager võib olla ja mingi muu ei või? ::)

lenC
10.11.08, 18:58
v2ga hea ja informatiivne vastus :o ... a mille alusel nad keelavad neid? et Holdem Manager võib olla ja mingi muu ei või? ::)

HM-l endal(ja teistel trackeritel Starsis) on ohtlik relv nagu datamining keelatud, seega sa kõigest kuvad infot enda poolt mängitud kätest, mida oleks väga imelik ära keelata.

ranka
10.11.08, 19:02
v2ga hea ja informatiivne vastus :o ... a mille alusel nad keelavad neid? et Holdem Manager võib olla ja mingi muu ei või? ::)


Sest nendes nimekirjades olevad programmid ei kasuta enam SINU vaid "võõraid" teadmisi/oskusi või on loodud dataminemiseks, mis on teadagi Stars'is keelatud.

Ja näiteks, kui sa tuled mulle külla ja mängid Starsis ja kasutad minu databaasiga Holdem Manager'i siis see on ka keelatud tegevus ja hetkel sinu jaoks keelatud programm!

doublemint65
11.11.08, 22:05
Üks jube saamatu küsimus. Kas eksisteerib mõnda tasuta proge, millega saaks teha primas enda mängitud kätest ja võidetud doltsidest graafikuid nagu teeb holdem manager ja teised.

ranka
11.11.08, 22:08
Üks jube saamatu küsimus. Kas eksisteerib mõnda tasuta proge, millega saaks teha primas enda mängitud kätest ja võidetud doltsidest graafikuid nagu teeb holdem manager ja teised.


Minuteada mitte.

Davy
13.11.08, 07:19
Üks jube saamatu küsimus. Kas eksisteerib mõnda tasuta proge, millega saaks teha primas enda mängitud kätest ja võidetud doltsidest graafikuid nagu teeb holdem manager ja teised.


excel

ranka
13.11.08, 09:05
excel

sellega graafikute tegemine oleks ikka päris jube :( Aga arvan, et turniirimängijatele asendamatu programm (eriti graafikute osas)

farik666
14.11.08, 19:22
HEM kuvab lauale (tavaliselt laua ülesse vasakusse nurka) mingit 3rida, kus näitab kes viimase poti võitis... Kuidas seda maha saab kruvida?

lenC
14.11.08, 19:34
HEM kuvab lauale (tavaliselt laua ülesse vasakusse nurka) mingit 3rida, kus näitab kes viimase poti võitis... Kuidas seda maha saab kruvida?

player preferences->number of pots

farik666
14.11.08, 20:09
ja üks küsimus veel... et HUD'is kuvatakse andmed mustale taustale... kas saab kuidagi muuta transparentiks? Need mustad kastid varjavad päris palju lauda ära... (ei näe vastase kaarte jne..)

lenC
14.11.08, 20:11
ja üks küsimus veel... et HUD'is kuvatakse andmed mustale taustale... kas saab kuidagi muuta transparentiks? Need mustad kastid varjavad päris palju lauda ära... (ei näe vastase kaarte jne..)

player preferences->opacity (slider kujul)

BuildUp
14.11.08, 20:26
Mul on ka üks küsimus: Kui mul hud jookseb ja näiteks avan interneti, siis statid jäävad ka sinna lehele. Et kas see ongi nii või saab seda kuskilt muuta?

lenC
14.11.08, 20:44
Mul on ka üks küsimus: Kui mul hud jookseb ja näiteks avan interneti, siis statid jäävad ka sinna lehele. Et kas see ongi nii või saab seda kuskilt muuta?

table preferences->force on top maha võtta

kui see ei aita/on maas, siis ei tea

ok2aa
14.11.08, 21:40
pliis keegi pange lingid:

kus saab HEMi kõige soodsamalt osta
kus näitaks mulle puust ja punaselt kuidas seda fulltildiga tööle panna

ranka
15.11.08, 20:25
pliis keegi pange lingid:

kus saab HEMi kõige soodsamalt osta
kus näitaks mulle puust ja punaselt kuidas seda fulltildiga tööle panna



1. Minu teada läbi DC (deucescrackedi)!
2. http://208.109.95.123/faq/afmviewfaq.aspx?faqid=142

Ja algul HEM tundus mulle keerulisem, ebamugavam ning vägagi "inetu" võrreldes pokertrackeriga. Aga peale sisse harjumist meeldib HEM tunduvalt rohkem, kui PT ja tundub isegi lihtsam. Ainuke, mis mulle HEM-i juures ei meeldi on tema inetud graafikud ja PokerGrapher'i graafiku disain oli nuts IMO.

masterpuppet
18.11.08, 00:34
Nii, küsin nüüd ühe natuke delikaatsema küsimuse, aga loodan, et foorumi reeglitega vastuollu ei lähe. Aga kuna HEM seriali võin kasutada korraga 2 arvutis, siis oleks soov oma üks key pool vennale, kes vaikselt sumistab trios NL5. Tahaks natuke ta mängu tsekkida ja analüüsida. Aga igatahes, kas asi töötab ka korraga ehk kui mõlemad HEM ühel ajal töös. Kellegil kogemusi?

ranka
18.11.08, 04:21
Nii, küsin nüüd ühe natuke delikaatsema küsimuse, aga loodan, et foorumi reeglitega vastuollu ei lähe. Aga kuna HEM seriali võin kasutada korraga 2 arvutis, siis oleks soov oma üks key pool vennale, kes vaikselt sumistab trios NL5. Tahaks natuke ta mängu tsekkida ja analüüsida. Aga igatahes, kas asi töötab ka korraga ehk kui mõlemad HEM ühel ajal töös. Kellegil kogemusi?


Pead ei anna aga 99,999999% olen kindel, et töötavad. Sellepärast sa ju saadki 2 koodi.

lebovend
18.11.08, 14:34
no mul ka HEMi kohta kysimus. kasutan kolme v2rvi statside kuvamisel, valge, roheline ja punane.
ja k6ik v2rvid on mul valitud sama tumedusastmega. no aga mida kuradit see hud teeb, osad statsid
on helepunased, teised tumerohelised, kolmandad tume punased ja neljandad helerohelised, ma ei taju, muutsin k6ikide fondi ka samaks ja bold on ka k6ik....mis toimub?

ranka
18.11.08, 18:43
no mul ka HEMi kohta kysimus. kasutan kolme v2rvi statside kuvamisel, valge, roheline ja punane.
ja k6ik v2rvid on mul valitud sama tumedusastmega. no aga mida kuradit see hud teeb, osad statsid
on helepunased, teised tumerohelised, kolmandad tume punased ja neljandad helerohelised, ma ei taju, muutsin k6ikide fondi ka samaks ja bold on ka k6ik....mis toimub?


Proovi:

HEM->Hud Options ja seal on iga stati kohta kastike: "Adjust color for sample size" (asub kohe Font all). Kui selle ees on linnuke siis võta ära ning vaata, kas asjad lähevad paika. Kui ei lähe või linnukest ei olegi kasti ees, siis anna teada.

Oliverk
18.11.08, 19:38
Avastasin et holdem manager ei tee daalal ja eurol vahet? Kuna prima nl5 eurolauad siis saab miskit ette võtta?

lebovend
18.11.08, 19:40
no arvata on, et ma olen idioot ja panin eile just nimme k6igile sinna kasti linnukese, lugemata, mis see linnuke teeb. Asi korras, hem rokib.

ranka
18.11.08, 19:47
Avastasin et holdem manager ei tee daalal ja eurol vahet? Kuna prima nl5 eurolauad siis saab miskit ette võtta?


Hetkel ei tee aga see pidi olema HEM'i prioriteet number üks. Kui see valmis, siis peate lihtsalt käed exportima ja tagasi sisse importima - paras teha hommikul, kui lähete hambaid pesema. Tagasitulles probleem lahendatud :P

ranka
18.11.08, 19:48
no arvata on, et ma olen idioot ja panin eile just nimme k6igile sinna kasti linnukese, lugemata, mis see linnuke teeb. Asi korras, hem rokib.


LOL :P

kollane
18.11.08, 19:56
Nii, küsin nüüd ühe natuke delikaatsema küsimuse, aga loodan, et foorumi reeglitega vastuollu ei lähe. Aga kuna HEM seriali võin kasutada korraga 2 arvutis, siis oleks soov oma üks key pool vennale, kes vaikselt sumistab trios NL5. Tahaks natuke ta mängu tsekkida ja analüüsida. Aga igatahes, kas asi töötab ka korraga ehk kui mõlemad HEM ühel ajal töös. Kellegil kogemusi?



PT3ga on ka kaks seriali aga kui nad avastavad et nagu kahes erinevas kohas kasutad siis võib jama olla vms. ühe ip vms. pealt ei ole probleemi vist.

Oliverk
18.11.08, 20:00
Eks näeb. Toetan siis venda kui litsents lendab.

ranka
19.11.08, 06:09
PT3ga on ka kaks seriali aga kui nad avastavad et nagu kahes erinevas kohas kasutad siis võib jama olla vms. ühe ip vms. pealt ei ole probleemi vist.


Mina ei usu, et see väide on õige. Kui sul on 2 serialit, siis ongi, et sa saaksid neid kasutada erinevates arvutites ja erinevate IP-dega.

marguzz22
19.11.08, 10:01
jep, nii peaks olema külll.... Saad 2es erinevas arvutis kasutada. Kas keegi ei taha kahasse HEM osta, ehk siis kumbi paneks 25 dollarit? (small stakes versioon) PM kui huvitatud!

kollane
19.11.08, 13:41
Mina ei usu, et see väide on õige. Kui sul on 2 serialit, siis ongi, et sa saaksid neid kasutada erinevates arvutites ja erinevate IP-dega.



Your registration is valid for two computers at one time that you own (sharing codes is not allowed). Therefore, if you play poker on both your desktop computer and your laptop, you will be able to use PokerTracker™ 3 on both.

hemil vb pole aga PT3 on küll. ma ostaks ka siis ju sõbraga kahepeale. pool ja pool mis see maksta oleks.




jep, nii peaks olema külll.... Saad 2es erinevas arvutis kasutada. Kas keegi ei taha kahasse HEM osta, ehk siis kumbi paneks 25 dollarit? (small stakes versioon) PM kui huvitatud!


kui kindlalt väidad et nii saab ja on lubatud siis ma võin sinuga kahepeale osta.

ranka
19.11.08, 16:02
Your registration is valid for two computers at one time that you own (sharing codes is not allowed). Therefore, if you play poker on both your desktop computer and your laptop, you will be able to use PokerTracker™ 3 on both.

hemil vb pole aga PT3 on küll. ma ostaks ka siis ju sõbraga kahepeale. pool ja pool mis see maksta oleks.


kui kindlalt väidad et nii saab ja on lubatud siis ma võin sinuga kahepeale osta.


See tähendab seda, et kaks koodi on ÜHE INIMESE kohta ning sõbrale ja tuttavale oma koode anda ei tohi. Ja kuna sa oled üks inimene siis tõenäoliselt sul ei tekigi vajadus kahte trackerit eri arvutitest korraga jagada.

Ja igasugu sharemine unustage kohe ära; Isegi, kui see oleks lubatud siis see tekitab varem või hiljem probleeme.

farik666
19.11.08, 19:22
Kas HEM'il on mingi oma sisene KELL ?? mul on koguaeg session start ja session finished ajad paigast ja ka päev vahetub kuidagi mingil imelikul ajal..

Oliverk
19.11.08, 19:36
Minul on sessi ajad ilusti õiged nii päevad kui ka kellaaeg.

ranka
19.11.08, 21:39
Kas HEM'il on mingi oma sisene KELL ?? mul on koguaeg session start ja session finished ajad paigast ja ka päev vahetub kuidagi mingil imelikul ajal..


Arvan, et süüdi on pokkeritoa kell. HEM ise enda sees kella ei oma ning kõik ajad saab tema läbi HH (hand historyte). Näiteks, kui meil on kell hommikul 7 on ja me lõpetame ära sessiooni ning mängisime Starsis, siis HEM'i järgi me lõpetasime sessi kell 00.00 öösel, kuna tol hetkel näitas Starsi kell seda.

farik666
20.11.08, 01:05
selge.. starsist kohalikku aega ei saa sättida ka kahjuks... CET järgi saab panna tegelt...

ranka
20.11.08, 08:18
selge.. starsist kohalikku aega ei saa sättida ka kahjuks... CET järgi saab panna tegelt...


Ärge muretsege, natuke veel ja saab panna igat ajatsooni; Nii vähemalt Stars lubas.

farik666
20.11.08, 21:11
kui hoverdad hiire mingi statsi peale...hüppab üles popup window.. ja seal on statside taga sulgudes mingid arvud..mida need tähendavad?

Kui mitu korda mingit vastavat muuvi mängija sinu vastu teind on??

taipupole
20.11.08, 22:48
Kui mitu korda mingit vastavat muuvi mängija sinu vastu teind on??


Täpsemalt: mitu korda tal on üldse kokku olnud võimalus seda teha.

P.S. Ma ei tea, kas see on maitse asi, kuid mina olen loonud nt. ainult ühe suure pop-upi (VPIP pealt, ülejäänud keelustatud), et multis liiga palju asju lahti ei hüppaks. Mugavam tundub ja seetõttu julgen natuke soovitada.

farik666
21.11.08, 00:43
ja järgmine küsimus :)

reportside alt: plugging leaks 03 - flop hand strenght...

ja sealt top pair weak kicker or worse/no draw - see on mul julma moodi miinuses.. saab selle järgi ka midagi välja lugeda?

et flopand top pairi väikse kickeriga, ei suuda maha panna ??

ranka
21.11.08, 08:00
ja järgmine küsimus :)

reportside alt: plugging leaks 03 - flop hand strenght...

ja sealt top pair weak kicker or worse/no draw - see on mul julma moodi miinuses.. saab selle järgi ka midagi välja lugeda?

et flopand top pairi väikse kickeriga, ei suuda maha panna ??


Arvan, et see miinus tuleb blindielt, näiteks sul BB-l 82o, flop tuleb 874 ning sa annad väga tihti alla (mis on suht õige).

farik666
21.11.08, 13:05
tänud ranka!

Ja järgmine: :)

Siin kuskil räägiti kuidas saaks HEM'i kõige kiiremini või paremini arvutis jooksma (kiire startup, kiire refresh jne). Kuskil mainiti midagi ramdiskist vms.. või on mingid kindlad settingud, mida peaks paika panema.. et arvutit ei koormaks..

Arvuti ise on päris võimas, et ei tohiks selles probleem olla..

ranka
21.11.08, 13:17
Ramdiski tuli teha ongame kohta, HEM on väga kiire pokkeriprogramm ja selle jaoks mingeid häkke teha pole vaja.

pkmarek
21.11.08, 15:43
yx jube kysimus minu poolt.... et kuidas vistaga seda HEM-i peale saada? mingi lisa värk tuli installida, kuid selleks tuli ka control panelist midagi muuta, a mai saa aru / ei oska.... keegi aitaks? ???

Oliverk
21.11.08, 15:58
Control Panel-USer Accounts-Turn User Account coontroll on or off-Ja sealt võta linnuke ära. Peale seda restart.

broadcast
02.12.08, 21:41
Tekkis ka üks väike küsimus HEM-i impordi kohta. Nimelt, kui hud ei lugenud sessi ajal mingit kindlat kätt sisse (märkasin seda kohe peale käe mängimist), kas hiljem on võimalik seda kuidagi manuaalselt lisada? Proovisin enda .db faili uuesti importida aga ütles et ´found 0 files to process´. Või on totaly lost in action? ;D Käsi oli -5$ pot aga hem näitab ilusat tõusvat graafikut...

ranka
03.12.08, 15:31
Tekkis ka üks väike küsimus HEM-i impordi kohta. Nimelt, kui hud ei lugenud sessi ajal mingit kindlat kätt sisse (märkasin seda kohe peale käe mängimist), kas hiljem on võimalik seda kuidagi manuaalselt lisada? Proovisin enda .db faili uuesti importida aga ütles et ´found 0 files to process´. Või on totaly lost in action? ;D Käsi oli -5$ pot aga hem näitab ilusat tõusvat graafikut...


Kas tegu on Tower'i pokkeritoaga? Kui jah, siis ma arvan, et sa oled oma käest ilma. Ka Jrgn Hell kaotas paar "key" kätt ja enam me neid mitte kuidagi databaasi ei saanud.

broadcast
03.12.08, 17:13
Kas tegu on Tower'i pokkeritoaga? Kui jah, siis ma arvan, et sa oled oma käest ilma. Ka Jrgn Hell kaotas paar "key" kätt ja enam me neid mitte kuidagi databaasi ei saanud.

Toweris jah. Samas ma olen täheldand seda asja ka tiba varem. Jama värk. See oli just selline spetsjomm käsi mida nii väga tahtsin siia arutamiseks panna aga kuna potis olime 3-kesi tähtsat rolli mängisid pot ja bettide suurused siis neid krt enam täpselt ei mäleta. Täpset boardi kah. Kahju.

Aga jah, HEM valetab mul kokku ~50$ valesti. Kohe alguses läks 20-30$ küll konfimise (ja samal ajal multitablemise- viga!) nahka aga ikkagi 22k käe kohta ütleme kuni 20$ valetada NL10 mängimisega on tiba palju. :-\ HEM-i graphi järgi jõudsin eile nulli aga tegelt on veel 45$ grindida.

BuildUp
12.12.08, 16:21
Mul on ka nüüd probleem HEMiga Toweris. Nimelt ei kuva enam statte ega ei salvesta üldse käsi HEMi. Ma tegin paar päeva tagasi ka Towerisse uue Statistic File. Ma ei kujuta ette kas asi võib selles olla. Lisaks kasutan ma ka Ramdiski ehk siis auto import on R kettale. Lisaks proovisin ka, et tõmban uue update, et äkki on selles asi, aga ei. Ka sellest ei olnud kasu? Proovisin lisaks otsida XPga Searchi alt *.db faili, aga ei leidnud apsull midagi. Mis teha? ???

ranka
12.12.08, 16:47
Siis viga põhjustab tower, mitte HEM.. Ja Tower'i softist ja ram diskits tean mina samapalju, kui siga pühapäevasest päevast.

BuildUp
14.12.08, 01:47
Sain lõpuks HEMi jooksma ikkagi. Aga tekkis uus mõte. Kas HEMi saab seadistada nii, et ta hakkaks statte näitama alates sellest kui vastane on mängind ntks vähemalt 60 kätt? On sel mõtet? Kas keegi kasutab sellist varianti?

Tigrano
14.12.08, 01:57
Sain lõpuks HEMi jooksma ikkagi. Aga tekkis uus mõte. Kas HEMi saab seadistada nii, et ta hakkaks statte näitama alates sellest kui vastane on mängind ntks vähemalt 60 kätt? On sel mõtet? Kas keegi kasutab sellist varianti?


Ei ole kasutanud ja arvan, et Sellel ei ole mõetet, sest vahest on nii oluline ka see 60 käe kohta olemasolev informatsioon.

BuildUp
14.12.08, 02:00
VPIP ja PFR võiksid olla küll, aga tihtipeale hakkan üle mõtlema, kui vaatan mängija WTSD ja muid tegureid. Ning alles hiljem mõistan, et kuidas ma sain nii loll olla ja vaadata mingi 30 käelise venna sellist statti.

Tigrano
14.12.08, 02:02
VPIP ja PFR võiksid olla küll, aga tihtipeale hakkan üle mõtlema, kui vaatan mängija WTSD ja muid tegureid. Ning alles hiljem mõistan, et kuidas ma sain nii loll olla ja vaadata mingi 30 käelise venna sellist statti.


No käte arv on alati kuvatud, seega saad süüdistada ainult ennast, kui olid lohakas ;)

ranka
14.12.08, 22:11
Sain lõpuks HEMi jooksma ikkagi. Aga tekkis uus mõte. Kas HEMi saab seadistada nii, et ta hakkaks statte näitama alates sellest kui vastane on mängind ntks vähemalt 60 kätt? On sel mõtet? Kas keegi kasutab sellist varianti?


Saab ikka. HEM->Hud Options->Additional Hud FIlters, avanevas aknas linnuke kasti: Don't show stats until min # of hands is reached ja lahtrisse kirjutat soovitud number - sinu näite põhjal siis 60.

Tarmo
29.12.08, 09:58
Niih, sai eile seal unibeti PN freel kolmanda koha eest 60 euri teenitud, investeeriks selle HEM smalli, igasugu jutt on foorumis selle ostmise kohta, kuidas seda lõppude lõpuks kõige lihtsam teha oleks? Läbi MB?

Tänud ette,
T

kollane
29.12.08, 15:10
Niih, sai eile seal unibeti PN freel kolmanda koha eest 60 euri teenitud, investeeriks selle HEM smalli, igasugu jutt on foorumis selle ostmise kohta, kuidas seda lõppude lõpuks kõige lihtsam teha oleks? Läbi MB?

Tänud ette,
T



Kus sul endal mugavam raha kanda neile oleks, muud vahet nagu polegi. Serial saadetakse nagunii maili peale 24h jooksul.
Loe juhiseid, ning osta ära :)

www.holdemmanager.net

tonis
30.12.08, 01:04
Oskab keegi öelda, miks HEM käsi ei impordi? St cash tab'i alt ei näita võite ega kaotusi ja käte arv ka ei muutu, kui laudades HUD kogub infot ja näitab state. Samuti players tab'i alt mängijate arv suureneb.

Foux
30.12.08, 01:07
Äkki sul pole player selectitud

ranka
30.12.08, 08:46
Mingit filtrit pole peal? Või oled vale mängija valinud?

Millest too viga tulenema hakkas? Vahetasid pokkerituba? Uuendasid HEM-i?

tonis
30.12.08, 18:29
Selle mängija valikuga oligi mingi jama. Tegin uue andmebaasi ja importisin käed uuesti...nüüd kõik funkab. (Y)

Mis moodi selle koodiga on, et kui ma panen selle koodi sisse ja teen arvutile ntx formati, siis jääb mulle ainult 1 koodi kasutamise kord alles?

ranka
30.12.08, 23:24
Selle mängija valikuga oligi mingi jama. Tegin uue andmebaasi ja importisin käed uuesti...nüüd kõik funkab. (Y)

Mis moodi selle koodiga on, et kui ma panen selle koodi sisse ja teen arvutile ntx formati, siis jääb mulle ainult 1 koodi kasutamise kord alles?


Ei 2 lifetime koodi on.

Üks ühel arvutil, teine teisel. Kui peaks juhtuma, et HEM hakkab kisama, et sul koodid kasutatud, siis lase resettidas üks või mõlemad koodid.

Mina ise kasutan nii, et laua arvutil on kood #1 ja läpparil kood #2. Kui peaks juhtuma, et teen läpparile formaadi ning #2 kood enam ei funka, siis saadan kirja HEM'i supporti, et nullige mu kood #2 ära.

Tigrano
30.12.08, 23:34
Ei 2 lifetime koodi on.

Üks ühel arvutil, teine teisel. Kui peaks juhtuma, et HEM hakkab kisama, et sul koodid kasutatud, siis lase resettidas üks või mõlemad koodid.

Mina ise kasutan nii, et laua arvutil on kood #1 ja läpparil kood #2. Kui peaks juhtuma, et teen läpparile formaadi ning #2 kood enam ei funka, siis saadan kirja HEM'i supporti, et nullige mu kood #2 ära.


Ma just lasen uude arvutisse HEMi, arvan, et tekib sarnane probleem. Samas mul on meiliepeal 1 kood ja installimisel valisin ka 1 arvutile paigaldan, ei tea kas saan ainult nullides jagu või saan kuskilt teisele arvuitel ka koodi.

Tigrano
02.01.09, 11:15
Ma just lasen uude arvutisse HEMi, arvan, et tekib sarnane probleem. Samas mul on meiliepeal 1 kood ja installimisel valisin ka 1 arvutile paigaldan, ei tea kas saan ainult nullides jagu või saan kuskilt teisele arvuitel ka koodi.


Hea meel kohe, et toimib see 2 arvutile üks kood, ei ole vaja suppordiga mässama hakata.

Keiss
02.01.09, 12:39
HELP!

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Oli plaan ka siis lõpuks HEM ära osta ning tahtsin seda teha läbi paypali. Hansa klienditoe tibid ka muidugi asjast muhvigi ei jaganud ning tuleb jääda ootama spetsialistide kõnet, mis saab toimuma järgmisel nädalal. Kontol raha piisavalt, et HEMi soetada ja näiteks varem läbi netelleri Towerisse depo tegemisega selliseid jamasid ei esinenud.
??? >:(

Tarmo
02.01.09, 12:47
Ostsin eile läbi MB, 3 tundi ja asi ok :) Nats offtop aga nuh...

Tigrano
02.01.09, 12:47
HELP!

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Oli plaan ka siis lõpuks HEM ära osta ning tahtsin seda teha läbi paypali. Hansa klienditoe tibid ka muidugi asjast muhvigi ei jaganud ning tuleb jääda ootama spetsialistide kõnet, mis saab toimuma järgmisel nädalal. Kontol raha piisavalt, et HEMi soetada ja näiteks varem läbi netelleri Towerisse depo tegemisega selliseid jamasid ei esinenud.
??? >:(


Krediitkaartidega on tihti mingid müstilised lood, seega arvan, et keegi ei oska Sind siin foorumis aidata selle probleemiga. Samas arvan, et asi laheneb suht kähku.

Rage
02.01.09, 12:49
kuidas HEMist oma settinguid saa exportida/importida? tahan läpakasse sama layouti mis PC's

Tigrano
02.01.09, 13:06
kuidas HEMist oma settinguid saa exportida/importida? tahan läpakasse sama layouti mis PC's


Saab ikka, lähed Hud options>player preferences>export ja ongi korras ;)

Päris korras pole, läpakasse teen samas kohas impordi ja nüüd on korras.

Rage
02.01.09, 13:08
Saab ikka, lähed Hud options>player preferences>export ja ongi korras ;)

Päris korras pole, läpakasse teen samas kohas impordi ja nüüd on korras.
mul versioon 1.05.09, sellel sellist valikut ei ole:-(

Keiss
02.01.09, 13:31
Aga kui üritaks teha läbi netelleri? ::)

Naiivne nagu ma olen ;D ??

Tigrano
02.01.09, 13:35
mul versioon 1.05.09, sellel sellist valikut ei ole:-(


Aga miks sul on selline versioon ;D Alati käi ajaga kaasas ja tõmba updated ära.

farik666
07.01.09, 13:26
Kas on kuidagi võimalik "reports" tabi alt... "select report names from list" rippmenüüse ka enda valitud stattidega reporti teha? (tean et olemasolevatele saab igast statte juurde lisada)

Aga jube hea oleks nt. kui saaksin teha rippmenüüsse "steal" valiku ja sealt alt tuleb mulle steal from CO, steal from btn, steal from sb, steal success from CO jne.. ???

Ja kuidas ma saaksin vaada näiteks, kuidas olen käitunud unopened pottides Buttonilt või raiser+caller pottides BB'lt jne. ??

Tänud.

Rage
07.01.09, 13:31
Aga miks sul on selline versioon ;D Alati käi ajaga kaasas ja tõmba updated ära.aga selle pärast et ma pole veel HEMi ostnud:-)

ranka
07.01.09, 15:41
Kas on kuidagi võimalik "reports" tabi alt... "select report names from list" rippmenüüse ka enda valitud stattidega reporti teha? (tean et olemasolevatele saab igast statte juurde lisada)

Aga jube hea oleks nt. kui saaksin teha rippmenüüsse "steal" valiku ja sealt alt tuleb mulle steal from CO, steal from btn, steal from sb, steal success from CO jne.. ???

Ja kuidas ma saaksin vaada näiteks, kuidas olen käitunud unopened pottides Buttonilt või raiser+caller pottides BB'lt jne. ??

Tänud.


Saab aga ära küsi, kuidas :P Sest ma ka ei oska.

farik666
07.01.09, 16:41
rocket science täielik :)

ropka11
07.01.09, 21:00
Kes on upgratenud oma HEM-i small stakes-ist pro-ks
Kuhu ma pean savema mailile lisatud faili, et HEM vana koodi tühistaks.
Thanks for upgrading,

Please save the attached file into your holdem manager\config folder and
relaunch holdem manager. It should clear the code (it might require a
restart) and then use

rsk hommiku just uuendasin ver. ja nõudis koodi

taipupole
07.01.09, 21:31
Kas on kuidagi võimalik "reports" tabi alt... "select report names from list" rippmenüüse ka enda valitud stattidega reporti teha? (tean et olemasolevatele saab igast statte juurde lisada)
Aga jube hea oleks nt. kui saaksin teha rippmenüüsse "steal" valiku ja sealt alt tuleb mulle steal from CO, steal from btn, steal from sb, steal success from CO jne.. ???

http://www.holdemmanager.net/forum/forumdisplay.php?f=10
ja
http://www.holdemmanager.net/forum/showthread.php?t=282



Ja kuidas ma saaksin vaada näiteks, kuidas olen käitunud unopened pottides Buttonilt või raiser+caller pottides BB'lt jne. ??


Preflop Activity - Filtrisse jätad PAFP alla ainult Unopened ja Postisionisse SB, CU ja BTN. Edasi võid end huvitavad statid (nt. VPIP ja Raise BTN) lisada rohelisest plussmärgist, loomulikult siis PbP tulbast.

Arvan ma, kui tööülesandest õigesti aru sain.

rohelinekonn
07.01.09, 21:38
Mul ei salvesta käsi sinna kausta millegi pärast mis alguses valisin. Tegin Ranka video õpetuse järgi kõik. Milles võib probleem seisneda?

Ja kas saab otsida ka mingi teatud mängija statse kuskilt sealt managerist üles?

ranka
07.01.09, 23:42
Mul ei salvesta käsi sinna kausta millegi pärast mis alguses valisin. Tegin Ranka video õpetuse järgi kõik. Milles võib probleem seisneda?

See, et ei salvesta on juba pokkeritoa probleem ju. Kontrolli oma aadressid üle või/ja täpsusta probleemi.



Ja kas saab otsida ka mingi teatud mängija statse kuskilt sealt managerist üles?

Saab küll.

Vajuta change nuppu (pildil punane ring)
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/change_name.jpg

Avaneb uus aken, kuhu trüki mängija nimi ja vajuta Select nuppu.
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/player.jpg

Edasi toimi nagu endaga - report tabis ta statid, graph tabis ta statid jne. Natuke keeruline on HEM-i mängijate otsimine, PT3 lahendus on parem.

rohelinekonn
08.01.09, 03:27
Nagu ma aru saan salvestab Triobet käed oma kausta või noh seda peaks ta tegema sest mul on nii pandud Triobetis seaded. Siis hemis tegin nii nagu pildil ja siis hem peaks ise importima sealt need minu valitud kausta võisain valesti aru?

http://img116.imageshack.us/img116/942/hemvb4.th.jpg (http://img116.imageshack.us/my.php?image=hemvb4.jpg)

ranka
08.01.09, 05:46
Nagu ma aru saan salvestab Triobet käed oma kausta või noh seda peaks ta tegema sest mul on nii pandud Triobetis seaded. Siis hemis tegin nii nagu pildil ja siis hem peaks ise importima sealt need minu valitud kausta võisain valesti aru?

http://img116.imageshack.us/img116/942/hemvb4.th.jpg (http://img116.imageshack.us/my.php?image=hemvb4.jpg)


Kas TrioBet'i kaustas (C:\Microgaming\Poker\TrioBetMPP) on fail GameHistory.dat? Kui on siis ava suvaline laud ja vaata lauas 4-5 kätt ning siis vaata kas kaustas oleva GameHistory.dat muutmis kuupäev ja kellaaeg on sama, kui jälgisid lauda. Kui on, siis tea, et TrioBet salvestab käsi kenasti ja viga on HEM'i poolne.

Kui GameHistory.dat faili üldse ei ole või faili muutmis kuupäev ja kellaaeg üldse ei uuene, siis on tegu TrioBet'i poolse veaga.

Samuti võta ära linnuke kastist "Import from sub folders" (leiad tollest aknast, millest screenshoti tegid), sest TrioBet'i kataloogis on väga palju katalooge ning lihtsalt raiskad HEM'i väärtusliku aega ;)

Anna teada muudatustest - kas said korda või ehk probleemi asukoht täpsustus.

ropka11
08.01.09, 11:32
Panen siis siia ka kirja kuidas saab small stakesi koodi maha ja pro peale ehk kuidas sellist pilti jälle ette saada, et seda uut koodi üldse kuhugi toppida.
Mine c:\program files\rvg software\holdem manager\config
folder parem klõps tühjal väljal ja vali New – Text Document ja nimeta ta ClearCode ja siis HEM käima ja ongi

Rage
08.01.09, 11:56
triobeti puhul panin mina kahte folderit importima: triobet ja triobet\Logger

subfolderite linnukese võtsin välja, et ta ei käiks kõike katalooge lammutamas.. arhiveerimise võtsin ka välja, et IO koormust vähendada..

rohelinekonn
08.01.09, 12:55
Kui GameHistory.dat faili üldse ei ole või faili muutmis kuupäev ja kellaaeg üldse ei uuene, siis on tegu TrioBet'i poolse veaga.

Samuti võta ära linnuke kastist "Import from sub folders" (leiad tollest aknast, millest screenshoti tegid), sest TrioBet'i kataloogis on väga palju katalooge ning lihtsalt raiskad HEM'i väärtusliku aega ;)

Anna teada muudatustest - kas said korda või ehk probleemi asukoht täpsustus.


GameHistory.dat fail olemas ja uuendab ka kella aegajakuupäeva. Linnukese võtsin kah ära kui minu kaust on ikka veel tühi. Ma ei oska kuidagi probleemi asukohta täpsustada, pole õrna aimu mida ma peaksin kontrollima. ???

Tigrano
08.01.09, 13:22
GameHistory.dat fail olemas ja uuendab ka kella aegajakuupäeva. Linnukese võtsin kah ära kui minu kaust on ikka veel tühi. Ma ei oska kuidagi probleemi asukohta täpsustada, pole õrna aimu mida ma peaksin kontrollima. ???


Nagu aru saan, siis fail on olemas aga käsi ei tõmba ikka seal, kas mängides xxx.dat fail ka suuremaks mahult läheb?

rohelinekonn
08.01.09, 15:49
Nagu aru saan, siis fail on olemas aga käsi ei tõmba ikka seal, kas mängides xxx.dat fail ka suuremaks mahult läheb?


Jah fail suureneb kah.
Ma nüüd igaks juhuks seletan oma mure uuesti üle äkki olen ennast enne halvasti väljendanud. Programmis on kõik käed sees olemas ja asjad. Saan graafikuid vaadata ja oma käsi jne. Aga ta ei copy neid faile sinna kausta kuhu nad lõpuks peaks jõudma. Nagu aru saan siis see kaust mille ise käte jaoks tegime peaks olema backup kaust kus kõik meie mängitud käed on.

ranka
08.01.09, 20:22
Jah fail suureneb kah.
Ma nüüd igaks juhuks seletan oma mure uuesti üle äkki olen ennast enne halvasti väljendanud. Programmis on kõik käed sees olemas ja asjad. Saan graafikuid vaadata ja oma käsi jne. Aga ta ei copy neid faile sinna kausta kuhu nad lõpuks peaks jõudma. Nagu aru saan siis see kaust mille ise käte jaoks tegime peaks olema backup kaust kus kõik meie mängitud käed on.


Ta ei peagi (õigemini ei saa) sisse imporditud faili (GameHistory.dat) liigutada sinna arhiveerimise kataloogi, kuna TrioBet.com kasutab seda faili ja windows lihtsalt ei lase kasutuses olevaid faile liigutada/kustutada/renameda jne. Sel juhul sa pead enne importimise lõppu sulgema TrioBet.com kliendi ning siis klõpsama HEM-is stop import nuppu. Siis ta peaks selle GameHistory.dat faili liigutama su arhiveerimise kataloogi.

Aga suht mõttetu, sest miks sa neid käsi backupid? See "arhiiv" on mõeldud selle jaoks, et kui tekib väga palju faile ja et see ei hakkaks siis HEM-i importimise kiirust alla võtma. Näiteks Starsis iga laua kohta tuleb eraldi fail ning lõpus on sul Starsi HH kataloogis julmalt faile ning kui igakord importima hakkad, siis HEM peab need failid jälle ükshaaval läib lugema. Seetõttu kasutatakse seda "move imported files balabala" funktsiooni, et importitud failid viia mujale, et HEM neid ei hakkaks uuesti üle lugema.

TB (ja teised prima skinnid) salvestavad oma käed ühte faili ning sellel faili liigutamisel EI OLE MÕTET. Pigem sa peaksid ise iga natukese aja tagant (näiteks nädalas korra) viskama selle faili (GameHistory.dat) ära (enne ära viskamist impordi käed HEM-i), sest pikapeale see fail läheb väga suureks ning tekib täpselt sama effect, mis paljude failidega - et fail liiga suur ja HEM liiga kaua loeb. Kui ei viitsi manuaalselt visata võid kasutada TB funktsiooni - "Salvesta ainult last X days". et paned viimase 4-5 käed salvestama ja siis mitte kunagi too fail (ideaalis, ma ei ole testinud) ei tohiks suureks minna, kuna failis on ainult viimase 4-5 päeva käed.

farik666
08.01.09, 20:59
Panen siis siia ka kirja kuidas saab small stakesi koodi maha ja pro peale ehk kuidas sellist pilti jälle ette saada, et seda uut koodi üldse kuhugi toppida.
Mine c:\program files\rvg software\holdem manager\config
folder parem klõps tühjal väljal ja vali New – Text Document ja nimeta ta ClearCode ja siis HEM käima ja ongi


ei tea kas keegi on proovinud seda ka ilma maksmata teha... ehk saab tasuta upgrade'da?

ranka
08.01.09, 21:00
ei tea kas keegi on proovinud seda ka ilma maksmata teha... ehk saab tasuta upgrade'da?


Ei usu :D

kvaliteet
10.01.09, 12:20
Sai ka HEM nädal tagasi peale lastud. Eile oli trialit veel mingi 7-8 päeva 15st ja täna trial otsas 0/15

Nojah, ise loll ;D Näppisin eile kalendrit, et vaadata mitu päeva ühe asjani jäänud on ja sai kogemata jäetud miski 23 jaanuar kalendrisse ja hopsti.

ropka11
13.01.09, 16:21
Sai ka HEM nädal tagasi peale lastud. Eile oli trialit veel mingi 7-8 päeva 15st ja täna trial otsas 0/15

Nojah, ise loll ;D Näppisin eile kalendrit, et vaadata mitu päeva ühe asjani jäänud on ja sai kogemata jäetud miski 23 jaanuar kalendrisse ja hopsti.


ja foorum ka nüüd paigast ära või

tonis
20.01.09, 21:52
Ma ei tea kas õige teema aga mis tähendab more filters tabi all need True ja False filtrite lõpus?
Näiteks mis vahe on VPIP=True ja VPIP=False?

ranka
21.01.09, 03:01
Ma ei tea kas õige teema aga mis tähendab more filters tabi all need True ja False filtrite lõpus?
Näiteks mis vahe on VPIP=True ja VPIP=False?


Kas olukord toimus või mitte. TRUE = tõsi, jah toimus, FALSE = väär, ei toimunud.

Näiteks: PFR = TRUE. See siis tähendab Preflop Raise = TRUE ehk kas toimus Hero (mängija, mille kohta HEM hetkel andmeid kuvab) poolt preflopis tõste (preflop raise) või mitte. Kui tahad näha kõike käsi, kus sa preflopis tõstsid, siis pead valima TRUE, kui aga ei taha siis false.

Teine näide: Näiteks tahad leida kõik käed, kus sa 3bettisid (reraise) vastast. Selleks võtad HEM'i filtri ja otsid üles "Did 3bet" ja kuna sa tahad näha olukordi, kus Hero 3bettis, siis otsid selle tõese variandi ehk "Did 3bet = TRUE". Ehk Hero 3bettis = tõene, jah 3bettis. Kui aga näiteks tahad leida just käsi, kus sa ei 3bettinud siis valid "Did 3bet = False" see siis tähendab Hero 3bettis = väär, ei 3bettinud.

50CandyJoe
21.01.09, 12:01
Mul selline rumal küsimus - kas ühe HEM litsentsiga saab mängida 2 arvuti peal, koduarvutis ja läpakas?

masterpuppet
21.01.09, 12:04
Jah, täpselt nii. Pead lihtsalt seadistades valima arvuti #1 ja #2.

pikk28
22.01.09, 00:22
üks loll küsimus.
endal mul ilusti vastaste statsid vastaste juures. Nüüd panime vennale manageri peale ja teps mitte ei mäleta, kuidas sai nii et need statsid peale igat kätt minema ei jookseks laualt. Tänud kui keegi viitsib vastata.

Tigrano
22.01.09, 00:27
üks loll küsimus.
endal mul ilusti vastaste statsid vastaste juures. Nüüd panime vennale manageri peale ja teps mitte ei mäleta, kuidas sai nii et need statsid peale igat kätt minema ei jookseks laualt. Tänud kui keegi viitsib vastata.


Mis tähendab minema ei jookseks, kas siis, kui lauad sulged ja uue võtad? Kui nii, siis Table manageri alt võta file-save positions.

hoss23
22.01.09, 00:45
Olen Gert23 vend ja tnx, sain nüüd kõik tööle

Tigrano
22.01.09, 00:54
Olen Gert23 vend ja tnx, sain nüüd kõik tööle


No problems, alati tuleks küsida, sest aeg on väga kallis ja ise vahest googeldades läheb mõttetult aega raisku, samas teadja oskab aidata paari lausega tavaliselt.

50CandyJoe
22.01.09, 12:40
Mul selline mure, et koduarvutis Table Manager ei kuva laudu, kuigi samas "Cash Game" ja "Players" all kuvatakse inffi. Läpaka peal on kõik tip-top, table manager näitab laudu ja inf kuvatakse laudadele.

Deletesin program files alt PostgreSQL kataloogi, reinstallisin SQL-i, kuid tolku pole midagi. Mängin Triokas.

Tigrano
22.01.09, 12:47
Mul selline mure, et koduarvutis Table Manager ei kuva laudu, kuigi samas "Cash Game" ja "Players" all kuvatakse inffi. Läpaka peal on kõik tip-top, table manager näitab laudu ja inf kuvatakse laudadele.

Deletesin program files alt PostgreSQL kataloogi, reinstallisin SQL-i, kuid tolku pole midagi. Mängin Triokas.


Mis versioon, Sul HEM on ja kas Table manageri alla ei ole ilmunud ühtegi lauda?

See info, mis tuleb cash game ja playersite alla, kas see on värske, et just lauas oled mänginud ehk info tuleb jõuab HEMi aga ainult tabel manager ei tööta.

Kas oled määranud ära kõik auto import folderid, ka options-configure auto import folderite alt?

50CandyJoe
22.01.09, 13:30
Mis versioon, Sul HEM on ja kas Table manageri alla ei ole ilmunud ühtegi lauda?


Versioon 1.07 ja mitte ühtegi lauda ei kuva, täiesti tühi.



See info, mis tuleb cash game ja playersite alla, kas see on värske, et just lauas oled mänginud ehk info tuleb jõuab HEMi aga ainult tabel manager ei tööta.


Jep, vaadates mängitud käte kellaaegu, see info on värske.



Kas oled määranud ära kõik auto import folderid, ka options-configure auto import folderite alt?


Jah, äsja proovisin veel ühe korra auto import folderit määrata, kuid ikka ei kuva.

Tigrano
22.01.09, 14:31
Versioon 1.07 ja mitte ühtegi lauda ei kuva, täiesti tühi.

Jep, vaadates mängitud käte kellaaegu, see info on värske.

Jah, äsja proovisin veel ühe korra auto import folderit määrata, kuid ikka ei kuva.





Vaata seal table manageri all on veel table finder, kas sinna kuvab midagi?

50CandyJoe
22.01.09, 14:46
Vaata seal table manageri all on veel table finder, kas sinna kuvab midagi?


sinna kuavatakse lauad

Tigrano
22.01.09, 14:50
sinna kuavatakse lauad


Siis seal mingi punane nupp vist oli lohista statid lauda või midagi sellist tuli teha, siis hakkab tööle.

50CandyJoe
22.01.09, 15:17
Siis seal mingi punane nupp vist oli lohista statid lauda või midagi sellist tuli teha, siis hakkab tööle.


jess, nüüd töötab kõik suurepäraselt! Tänud ;)

Tigrano
22.01.09, 15:22
jess, nüüd töötab kõik suurepäraselt! Tänud ;)


Vinge, edu grindimsel ja seadista kindlasti HUD enda jaoks sobivalt.

50CandyJoe
22.01.09, 17:49
Mis statid võiks jätta player preferences alt, kui laua suurus Triobetis on MINI VIEW (without chat)? Ma arvan, et 4 kõige vajalikumat stati mahuks ära.

farik666
22.01.09, 17:57
kus saab reportside alla panna overall 3bet success %, või on seal üldse selline asi olemas?

ranka
22.01.09, 22:31
Mis statid võiks jätta player preferences alt, kui laua suurus Triobetis on MINI VIEW (without chat)? Ma arvan, et 4 kõige vajalikumat stati mahuks ära.


VPIP, PFR, AF, Hands. Ülejäänud statid mahuta popupidesse.

ranka
22.01.09, 22:33
kus saab reportside alla panna overall 3bet success %, või on seal üldse selline asi olemas?


HEM ja seal pressi seda pluss nuppu (skeem 1) ja avanes aknas 3bet/4bet lahtris otsi overall 3bet success% (joonis 2). Vajuta okey, refreshi HEM ning hoilaa, peaks olemas olema.

Joonis 1
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/farik1.jpg

Joonis 2
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/farik2.jpg

farik666
22.01.09, 22:43
suurimad tänud!

Tigrano
24.01.09, 15:13
Proovisin üle pika aja cashi ja selgus, et holdem manager ei tööta enam korralikult.

Cash Games tab all näidatakse ainult osasid käsi. Mingi 60-70% kätest. Samas on lauas statsid õiged ja ka Players tabist näeb õiget käte arvu. Ühtegi filtrit peal ei ole. Versioon on 1.07


Ei oska midagi öelda, loogiliselt võttes, kui HEM juba impordib ja enamus käed on sees, siis et midagi kaob HEMi süül on ebaloogiline. Pigem pokkeri klient on jätnud andmebaasi salvestamata käed, näiteks Onagames on olnud tihti sellega probleeme ja on siiani.

ranka
24.01.09, 20:50
Proovisin üle pika aja cashi ja selgus, et holdem manager ei tööta enam korralikult.

Cash Games tab all näidatakse ainult osasid käsi. Mingi 60-70% kätest. Samas on lauas statsid õiged ja ka Players tabist näeb õiget käte arvu. Ühtegi filtrit peal ei ole. Versioon on 1.07


Mis pokkerituba?

Ja minul on endal ka hakanud HEM'iga tekkima väga kummalised probleemid. HEM on hakanud "kokku jooksma", kui kasutada järjest mitut filtrit ja siis mingi aeg peab HEM'i restartima ja siis tundub, et miski databaas on tal vigaseks läinud, sest filtrite aknasse on tekkinud imelikud limiidid: "$0.5/$10", "$1/$6" jne.

Tundub, et kõik uuema põlvkonna pokkeriprogrammid on üks pask puha ning poker-tracker kahe töö effektiivsuse, lahenduste ja arenemiskiiruse vastu nad paraku ei saa.

Metsapull
24.01.09, 21:20
Ise proovisin ka aga laiskus on suur ja kannatus katkes ning midagi head sellest välja ei tulnud ::). Kas keegi oskab soovitada, kust ma võiks leida HUD-ile hea player preferences conifgurationi (ei hakanud mingit haiget tõlget tegema) või siis äkki oleks nõus enda oma jagama?

Pokerstars ja Fullring on veel väikesed märksõnad.

ranka
24.01.09, 21:33
Miks sa ise ei tee? Igal mehel on erinev maitse - mõni eelistab kirevaid värve, tiene 100-at statti laual, kolmas tahab fonti teha suureks jne. Seega ma arvan ,et HUD-id peaks tegema kõik oma käe järgi.

Metsapull
24.01.09, 21:39
Miks sa ise ei tee? Igal mehel on erinev maitse - mõni eelistab kirevaid värve, tiene 100-at statti laual, kolmas tahab fonti teha suureks jne. Seega ma arvan ,et HUD-id peaks tegema kõik oma käe järgi.


Ma proovisn teha, aga täiesti nullist tegemine läks mul võssa ning seega mõtlesin, et asi tuleks ehk siis paremini välja, kui saaks kellegi teise oma aluseks võtta ning sedasi siis saaks oma käe järgi natuke ümber seadistada.

RudiTurbo
25.01.09, 10:30
Ma proovisn teha, aga täiesti nullist tegemine läks mul võssa ning seega mõtlesin, et asi tuleks ehk siis paremini välja, kui saaks kellegi teise oma aluseks võtta ning sedasi siis saaks oma käe järgi natuke ümber seadistada.


Minul on ntx :Name, hands, VPIP, PFR
Flop CB, Fold to flop CB, Steal, Agg factor
Went to showdown, won at showdown, winrate.

Ja värvuseid kasutan ka, VPIP on punane kui alla 20, valge kui kuni 40 ja roheline kui üle 40, siis on kohe näha, et fish, kui roheline VPIP ;D
Cbeti statid on helesinised, Steal on lihtsalt valge ja AF on punane.
Alumised on veic vähem olulised statid ja need on kõik valged. Kuigi Went to showdown on kah kasulik, aga kui tähtis otsus, siis mõtlen ikka muudele ja unustan selle vaatamata pea alati. Vb peax ka mingi värvuse panema :)

Ma pole seda teemat eriti lugenud, aga kas kellelgi on sellist probleemi, et 6 maxis on statid segamini. Kui panen ühel laual paika, siis teistel laudadel pole õigete mängijate juures. Ning kas on äkki võimalik sättida nii, et statte saab liigutada igal laual eraldi?
Full ringis on kõik lauad paigas alati.

BuildUp
27.01.09, 21:34
Keegi äkki oskab rääkida, et HUDis 3bet ja 4bet..mingi väga imelik. Mõnel mängijal näitab 3bet 4% ja 4bet 23%. Kust see 4bet nii suur tuleb?

lenC
27.01.09, 21:49
Keegi äkki oskab rääkida, et HUDis 3bet ja 4bet..mingi väga imelik. Mõnel mängijal näitab 3bet 4% ja 4bet 23%. Kust see 4bet nii suur tuleb?

4bet=kordi 4-betitud/võimalused 4-bettida*100

Teisisõnu tuleb olukordi, kus võimalik 4-bettida palju harvemini kui olukordi, kus võimalk 3-bettida, seega 4-bet statiks on suurt samplit vaja. Ja ilmselgelt võib olla 4-bet % suurem kui 3-bet, sest neid arvutatakse teistmoodi. Loodan, et said aru.

BuildUp
28.01.09, 00:25
4bet=kordi 4-betitud/võimalused 4-bettida*100

Teisisõnu tuleb olukordi, kus võimalik 4-bettida palju harvemini kui olukordi, kus võimalk 3-bettida, seega 4-bet statiks on suurt samplit vaja. Ja ilmselgelt võib olla 4-bet % suurem kui 3-bet, sest neid arvutatakse teistmoodi. Loodan, et said aru.


Aga kuidas ma siiski leian siis selle reaalse 4beti suuruse? Hudis on veel 4bet% all mingi 4bet range. Kas see on see õige?

lenC
28.01.09, 00:28
Aga kuidas ma siiski leian siis selle reaalse 4beti suuruse? Hudis on veel 4bet% all mingi 4bet range. Kas see on see õige?

Just - kui see 4-bet range on näiteks 0,9%, siis ta reaalne range ongi KK+.

RudiTurbo
28.01.09, 18:04
Kas kellelgi peale minu pole seda 6maxi probleemi, mida eelmises postis kirjeldasin?

ranka
28.01.09, 22:15
Kas kellelgi peale minu pole seda 6maxi probleemi, mida eelmises postis kirjeldasin?


Kas 6maxis preffered seati kasutad? Kui jah, siis kas sa HEM'is oled selle määranud?

RudiTurbo
29.01.09, 03:41
Kas 6maxis preffered seati kasutad? Kui jah, siis kas sa HEM'is oled selle määranud?


Ei kasuta seda kuskil, igalpool istun erinevas kohas.

Edit: wow, aga thx, Sinu postitusest oli siiski abi, ei teadnudki, et HEMis endas annab mingit preferred seati panna ning 6 maxis oli mul defaultis mingi koht seatud ja hetkel tundub, et nüüd on asi korras :)

ranka
29.01.09, 04:25
Ei kasuta seda kuskil, igalpool istun erinevas kohas.

Edit: wow, aga thx, Sinu postitusest oli siiski abi, ei teadnudki, et HEMis endas annab mingit preferred seati panna ning 6 maxis oli mul defaultis mingi koht seatud ja hetkel tundub, et nüüd on asi korras :)


No sinna ma sihtisingi, et sa vaadaksid mõlemad üle. Aga hea, kui asi korras.

Swicheroo
29.01.09, 20:56
Kuskil sellist õpetust on, et kuidas ma HEMi trios tööle saan. Hetkel trial versioon aga järgmise nädala jooksul plaanis upgrade kui asi meeldib.

kollane
29.01.09, 21:11
Kuskil sellist õpetust on, et kuidas ma HEMi trios tööle saan. Hetkel trial versioon aga järgmise nädala jooksul plaanis upgrade kui asi meeldib.


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,120.0.html

Swicheroo
29.01.09, 21:35
http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,120.0.html


Aitäh!

lenC
29.01.09, 22:33
Minul on selline probleem, et Pacific pokkeritoast läks ühe turniiri import mingil põhjusel cash tabide alla. Tegin "purge hands" cash handidele limiidil 10/20+, aga käed on ikka graafikul näha. Oskate nõu anda?

http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/miinus2klol.jpg
:( :( :(

-andres-
29.01.09, 23:25
See oleks nagu joobes peaga nl1000 proovimine.

Aga kas sa lihtsalt ei proovind võtta seda sessi, siis reportide alt need handid selectida ning siis delete panna. Või seda sama tegidki, ei tajunud täpselt.

lenC
30.01.09, 00:08
See oleks nagu joobes peaga nl1000 proovimine.

Aga kas sa lihtsalt ei proovind võtta seda sessi, siis reportide alt need handid selectida ning siis delete panna. Või seda sama tegidki, ei tajunud täpselt.

Sain korda, ei teadnudki, et sealt saab deleteda, tänks.

-andres-
30.01.09, 00:10
Sain korda, ei teadnudki, et sealt saab deleteda, tänks.


No problem :).

ropka11
30.01.09, 12:59
Minul küll HEM ongame käsi ei datamine kas on mingi nipp_nõks

Tigrano
30.01.09, 13:02
Minul küll HEM ongame käsi ei datamine kas on mingi nipp_nõks


HEM ei datamine käsi, ise mängides ainult saad HEMiga käsi. Tahada datamineda, siis pead kasutama Ongame Handgrabberit.

pikk28
30.01.09, 13:12
mängin fullringi ning kui käsi analüüsin, siis reportsi alt võttes position, saan vasted ep, mp, button, co, sb ja bb nagu oleksin 6 maxi teinud.
Otsin leake, kuid EP ja MP liiga lai mõiste. ta liidab ju UTG ja UTG+1 ning UTG+2 ühte patta. Saab kuidagi jaotuse teha button, 1, 2, 3...jne?

Tigrano
30.01.09, 13:16
mängin fullringi ning kui käsi analüüsin, siis reportsi alt võttes position, saan vasted ep, mp, button, co, sb ja bb nagu oleksin 6 maxi teinud.
Otsin leake, kuid EP ja MP liiga lai mõiste. ta liidab ju UTG ja UTG+1 ning UTG+2 ühte patta. Saab kuidagi jaotuse teha button, 1, 2, 3...jne?




Jah pead tõmbama endale rapordi, mis näitab positsioonide kaupa.

http://arion.pri.ee/tigrano/raport.rar (http://arion.pri.ee/tigrano/raport.rar)

PS. salvestama HEMi kausta, raportite alla ja ongi korras ;)

pikk28
30.01.09, 13:16
tnx man!

Swicheroo
30.01.09, 14:51
Kas kuskil HEMi HUDi kasutamisjuhendit on?

Tigrano
30.01.09, 15:04
Kas kuskil HEMi HUDi kasutamisjuhendit on?



Vaata pokah loengus on väike videolõik HUDi kohta, siis veel ranka tehtud HEMi seadistamise videolõik ja kindlasti HEMi enda foorumist saad näpunäiteid.

taipupole
01.02.09, 12:06
See väärib siia postitamist:

1.08 Release Feb 15 (we are currently on beta 6 of this build and are now focusing on fixing bugs and adding the remaining sites for tourney support)
* Tourney support for all sites
* Entraction Support
* Hand Range Analyzer in Replayer
* SNG Luck Factor

1.09 Release Mar 15
* Auto Rate
* Multi Currency
* Omaha Beta
* Table Scanner Beta

pikk28
01.02.09, 12:07
yess!

Swicheroo
01.02.09, 13:58
Kuidas HEMis graafikuid näha?

Muusik
01.02.09, 15:37
graphs - siis valid sealt päeva või aja kus tahad graafikut vaadata (today nupp vb) ja paned refresh

Tigrano
01.02.09, 15:38
See väärib siia postitamist:

1.08 Release Feb 15 (we are currently on beta 6 of this build and are now focusing on fixing bugs and adding the remaining sites for tourney support)
* Tourney support for all sites
* Entraction Support
* Hand Range Analyzer in Replayer
* SNG Luck Factor

1.09 Release Mar 15
* Auto Rate
* Multi Currency
* Omaha Beta
* Table Scanner Beta


Väga vinge, keep working.

ranka
01.02.09, 19:02
See HEM'i turnade toetus on sitaks hea asi, eriti Starsi mängijatele, kuna nüüd näeb ka graafikuid.

farik666
02.02.09, 13:12
kas on mingi uuendus tehtus Starsiga, et hudi ei kuva enam ???

käsi impordib aga HUD ei tule laudadele.. ????

Tigrano
02.02.09, 14:52
kas on mingi uuendus tehtus Starsiga, et hudi ei kuva enam ???

käsi impordib aga HUD ei tule laudadele.. ????


Ei tea küll, ise tegin ka update ja ei midagi, kõik toimib nagu vanasti.

Swicheroo
02.02.09, 15:51
Hem paneb näkku. Enam ei impordi käsi mul. Näitab küll, et istun lauas aga lauas on koguaeg 0 mängijat ja HUDi ka ei tule. Eile töötas veel ilusti. Ise pole vahepeal ka seal midagi muutnud aga mul vahepeal oli mingi update, mingi windowsi oma vist a mai usu eriti sellest aga mai tea ka, pole just eriline ITi vend ka.

krstjan88
02.02.09, 17:14
Küsimus oleks see et kuidas panna statsid tulpadesse.. näiteks kahte tulpa üksteise alla ?
Ja teine probleem on see,et kui kuueses lauas olen näitab statse korralikult aga kui minna kümnesesse lauda siis seal on kõik statsid väga väga laiali ja arusaamatues kohtades .

lenC
02.02.09, 17:17
Küsimus oleks see et kuidas panna statsid tulpadesse.. näiteks kahte tulpa üksteise alla ?
Ja teine probleem on see,et kui kuueses lauas olen näitab statse korralikult aga kui minna kümnesesse lauda siis seal on kõik statsid väga väga laiali ja arusaamatues kohtades .

Esimese kohta: Et numbrid oleks üksteise all? Siis pane stat-new line-stat-new line-stat-new line jne. Tahad mitu tulpa teha, siis teed uue "paneli".

farik666
02.02.09, 17:29
Ei tea küll, ise tegin ka update ja ei midagi, kõik toimib nagu vanasti.



unustasin enne postitada, aga asi lahenes kui tegin HEM'le restardi..

Swicheroo
02.02.09, 20:24
Kellegil teisel ei ole täna HEM trios näkku pannud?

ranka
02.02.09, 23:50
Hem paneb näkku. Enam ei impordi käsi mul. Näitab küll, et istun lauas aga lauas on koguaeg 0 mängijat ja HUDi ka ei tule. Eile töötas veel ilusti. Ise pole vahepeal ka seal midagi muutnud aga mul vahepeal oli mingi update, mingi windowsi oma vist a mai usu eriti sellest aga mai tea ka, pole just eriline ITi vend ka.


http://208.109.95.123/forum/showthread.php?p=32665#post32665

Ehk aitab.

FreakyJason
03.02.09, 10:45
Uurisin HEM-i kodukat ja avastasin, et Unibetis võimalik ka saada tasuta litsents HEM-ile. Kuna ma ise seal põhiliselt hetkel mängin, siis küsimus selline: Kui ma teen vennale konto seal ja oma arvutiga mängin, kas ma siis hiljem saan enda kasutajanimega HEM-i täisversiooni oma arvutis kasutada? ??? :P

Swicheroo
03.02.09, 19:29
http://208.109.95.123/forum/showthread.php?p=32665#post32665

Ehk aitab.


Kahjuks ei aidanud.

Sain siiski tööle. Unustasin alguses autoimportfolderi uuesti ära märkida.

krstjan88
03.02.09, 19:49
Kuidas saada statside eest ära need tähed jube tüütud on (H ; AF_F ; TCB ) jnejne

lenC
03.02.09, 20:18
Kuidas saada statside eest ära need tähed jube tüütud on (H ; AF_F ; TCB ) jnejne

hud options - player preferences - stat - "abbrevations" lünk tee tühjaks või kirjuta, mis iganes sa tahad näha

tonis
03.02.09, 20:36
Kas keegi windows 7'ga ka hemi tööle saanud? Kui ma seda PostgreSQ'd installida tahan viskab "The 'Secondari Log on' service is not running. The service is required for the installer to initialize the database. Please start the service and try again" ette, aga keegi oskab öelda kus kohast ma mida käivitama pean?

lenC
03.02.09, 20:39
Kas keegi windows 7'ga ka hemi tööle saanud? Kui ma seda PostgreSQ'd installida tahan viskab "The 'Secondari Log on' service is not running. The service is required for the installer to initialize the database. Please start the service and try again" ette, aga keegi oskab öelda kus kohast ma mida käivitama pean?

vistal on igatahes ctrl panel-admin. tools-services

kvaliteet
03.02.09, 22:20
Kellelgi key activatimisega ka kunagi probleeme on olnud? Viskan key sisse ja online registration, aga sealt ütleb miski license is modified

Sai kõik need stepid faq tehtud:
http://208.109.95.123/faq/afmmain.aspx?faqid=159

Tigrano
04.02.09, 00:30
Kellelgi key activatimisega ka kunagi probleeme on olnud? Viskan key sisse ja online registration, aga sealt ütleb miski license is modified

Sai kõik need stepid faq tehtud:
http://208.109.95.123/faq/afmmain.aspx?faqid=159




Seda võib ikka juhtuda, kui arvutit vahetad või windosa üle lased.

kvaliteet
04.02.09, 00:48
Täna ostetud key.

Igatahes asi lahenes ja kiitus suppordile. Millegi pärast minu request ei jõudnud nende serverini ja läbi remote desktopi additi manuaalselt asi registrisse ja korras. Vend ei saanud ise ka aru, et miks nii, sest ühtegi firewalli (ka ruuteri oma disabled) ei ole peal ja mingeid proxysid ei kasuta. Et mis võiks põhjustada blokki.

Tigrano
04.02.09, 00:50
Täna ostetud key.

Igatahes asi lahenes ja kiitus suppordile. Millegi pärast minu request ei jõudnud nende serverini ja läbi remote desktopi additi manuaalselt asi registrisse ja korras. Vend ei saanud ise ka aru, et miks nii, sest ühtegi firewalli (ka ruuteri oma disabled) ei ole peal ja mingeid proxysid ei kasuta. Et mis võiks põhjustada blokki.


Väga supper tõesti, kui selline lähenemine, et remote desktopiga asi ära parandati.

ranka
04.02.09, 01:20
Kuidas saada statside eest ära need tähed jube tüütud on (H ; AF_F ; TCB ) jnejne


HEM->Hud Options->Player Preferences üleval (delete nupu all) on "Show Abbreviations", selle jama eest võta kastike ära.

tobi
04.02.09, 13:46
Tere,
kuskilt oli see läbi käinud, kuid ei mäleta ja küsin veel üle. Hem-is liiguvad hudi statid laua peal ringi, kui tõstan paika ühes lauas, siis teises liiguvad nad samuti ära nagu ei saaks aru, et ma mitmel laual mängin. Kas mu fikseeritud positsioon on vale või midagi muud veel häda? Mängin triobetis.

farik666
04.02.09, 14:14
pane ühel laual statid kõik paika nii nagu tahad, ja siis võta system tray'st lahti "table manager" sealt file----> save positions..

ehk aitab

Raimo1
04.02.09, 15:12
kas HEM saab trios datamineda?

kollane
04.02.09, 15:27
kas HEM saab trios datamineda?



jah.

tobi
04.02.09, 23:05
pane ühel laual statid kõik paika nii nagu tahad, ja siis võta system tray'st lahti "table manager" sealt file----> save positions..

ehk aitab


yep, suurimad tänud : )

leits
05.02.09, 14:20
kiire küsimus, kui mängin HU'd 9max lauas (teen uue laua), on 3-4 mängijat, viksab statid vale inimese juurde. 7-9 inimese puhul kõik ok . ahjaa ... mõtekas oleks vist sel juhul inimeste juurest nimed statide kuvamisel kaotada ja text suuremaks nats teha ... kellelgi mingit fääncyt conffaili on kõige jaoks :?

alaska
05.02.09, 14:22
nimesid ei saa ära kaotada stattide juurest. ;D

leits
05.02.09, 14:23
nimesid ei saa ära kaotada stattide juurest. ;D


raudselt saab, ennem oligi ilma, aga avastasin et viskab valesse kohta statid kui vähem kui 7 mängijat vmsd, panin nimed tagasi siis, ja liiguytan nad vahepeal ise paika

ranka
05.02.09, 14:35
nimesid ei saa ära kaotada stattide juurest. ;D


saab kyll

alaska
05.02.09, 15:42
mul oli kiire ja ma ei põhjendanud oma smileyt seal, aga ma ükskord võtsin nimed ära stattide kohapealt, et rohkem ruumi oleks ja kui lauavahetuse ajal statid paigast ära läksid, siis ei teadnud, milline statt kellegi juurde käib. Mõnus kaos oli lauapeal. Seda pidasin silmas.

Tigrano
05.02.09, 16:08
mul oli kiire ja ma ei põhjendanud oma smileyt seal, aga ma ükskord võtsin nimed ära stattide kohapealt, et rohkem ruumi oleks ja kui lauavahetuse ajal statid paigast ära läksid, siis ei teadnud, milline statt kellegi juurde käib. Mõnus kaos oli lauapeal. Seda pidasin silmas.


Jah kui sassi lähevad, siis kuidas aru saad kes kelle omad, ahhaha. Mul ükskord oli ka kogemata hiirega jamasin ja kõik läksid sassi, siis mõtelsin ennem, kui kohale jõudis, et nimed lisaksin ;D

k2snakalle
05.02.09, 21:27
Niih selline probleem nüüd hem ja hud-iga. Nimelt siiamaani oli kõik hästi töötanud, aga täna ei kuva statse lauale.. panen auto impordi tööle ja näitab nagu ta ei impordi ühtegi kätt, no absull mitte ühtegi. Ning table manager näitab laudu, aga näitab et kõikidel laudadel 0 mängijat.
Milles asi võib olla? Ahjaa..mängin prima võrgus.

Edit: sama äkki kui kadusid, ilmusid tagasi ;)

Tigrano
05.02.09, 22:14
Niih selline probleem nüüd hem ja hud-iga. Nimelt siiamaani oli kõik hästi töötanud, aga täna ei kuva statse lauale.. panen auto impordi tööle ja näitab nagu ta ei impordi ühtegi kätt, no absull mitte ühtegi. Ning table manager näitab laudu, aga näitab et kõikidel laudadel 0 mängijat.
Milles asi võib olla? Ahjaa..mängin prima võrgus.

Edit: sama äkki kui kadusid, ilmusid tagasi ;)


Ulme värk ;D

ranka
06.02.09, 03:55
mul oli kiire ja ma ei põhjendanud oma smileyt seal, aga ma ükskord võtsin nimed ära stattide kohapealt, et rohkem ruumi oleks ja kui lauavahetuse ajal statid paigast ära läksid, siis ei teadnud, milline statt kellegi juurde käib. Mõnus kaos oli lauapeal. Seda pidasin silmas.


selle pärast pane nimi popupi, et clicakd stattidele ja vaatad nime popupist järgi.

ranka
06.02.09, 03:56
Niih selline probleem nüüd hem ja hud-iga. Nimelt siiamaani oli kõik hästi töötanud, aga täna ei kuva statse lauale.. panen auto impordi tööle ja näitab nagu ta ei impordi ühtegi kätt, no absull mitte ühtegi. Ning table manager näitab laudu, aga näitab et kõikidel laudadel 0 mängijat.
Milles asi võib olla? Ahjaa..mängin prima võrgus.

Edit: sama äkki kui kadusid, ilmusid tagasi ;)


restart primale, restart HEM'il, kui ikka ei tööta, restart arvutile.

Swicheroo
06.02.09, 14:56
Selline jama, et kui tahan 2 lauda mängida, siis ei saa HUDi näitajaid üheaegselt mõlemas lauas õigetesse kohtadesse. Kui ühes lauas tõstan midagi ümber, siis teises lauas läheb midagi valesse kohta.

ranka
06.02.09, 14:58
Selline jama, et kui tahan 2 lauda mängida, siis ei saa HUDi näitajaid üheaegselt mõlemas lauas õigetesse kohtadesse. Kui ühes lauas tõstan midagi ümber, siis teises lauas läheb midagi valesse kohta.


Kardan, et oled muutnud kas pokkeritoas või siis HEM'is prefered seat settinguid.

Swicheroo
06.02.09, 15:05
Mai tea ma ei ole eriti seal midagi näppinud ja trios on kõik lauad ühtemoodi mul seadistatud. Ainult minu asjad tulevad statid kohta.

Provoker
06.02.09, 17:12
Kas seda hemi trialit teistkordselt ka saaks kasutada? Mismoodi porge aru saab, et ta korra juba on installitud arvutisse?
Ma arvan, et Formatiga kindlasti saaks, aga tahaks lihtsamat varianti leida kuna tekib pappi selle ostmiseks.

ranka
07.02.09, 01:45
Mai tea ma ei ole eriti seal midagi näppinud ja trios on kõik lauad ühtemoodi mul seadistatud. Ainult minu asjad tulevad statid kohta.


Kas sa TrioBet'is kasutad "eelistatud" kohta? See tähendab, et kas sa TrioBet'is istud alati ühes kohas (näiteks laua keskel)? Kui jah, siis pead ka selle HEM'is ära määrama, kus kohas sa istus. Selles HEM->Hud Options->Preffered Seat. Sealt valid "Prima" ning paned sama istme numbri, kus sa istud lauas.

Istme numbri saamiseks ava suvaline laud, oota ära käsi, siis võta nende Hand History ning vaata hand historyst, millisel istmenumbril, mis mängija istub. Kui sa istud keskel, siis full ringis on istme numbriks 5.

Anna kindlasti teada, kas oli abi või mitte.

ranka
07.02.09, 01:46
Kas seda hemi trialit teistkordselt ka saaks kasutada? Mismoodi porge aru saab, et ta korra juba on installitud arvutisse?
Ma arvan, et Formatiga kindlasti saaks, aga tahaks lihtsamat varianti leida kuna tekib pappi selle ostmiseks.


See teema ei ole selle jaoks, kuidas hiilida kõrvale litsnetsi muretsemiseks. Seega jään vastuse võlgu.

Tarmonator
07.02.09, 23:27
mul mure. mängisin viimased kuud ainult ongames ja sealne soft on nagu ta on ja mõtlesin, et mõningane softi uimasus on tingitud sellest. aga nüüd tegin vahelduseks ka starsis mängu ja kui vanasti jooksis stars nagu ludinal, siis nüüd on üle 12 laua võimatu mängida kui HUD toimetamas. no lihtsalt sihuke lag tuleb sisse ja koguaeg sit-out. variant on, et mu arvuti on lihtsalt jama kuigi ei usu väga .
kas ma olen äkki midagi kahesilma vahele jätnud? miski linnukese kuskil HEM's? nõuandeid

Tigrano
07.02.09, 23:35
mul mure. mängisin viimased kuud ainult ongames ja sealne soft on nagu ta on ja mõtlesin, et mõningane softi uimasus on tingitud sellest. aga nüüd tegin vahelduseks ka starsis mängu ja kui vanasti jooksis stars nagu ludinal, siis nüüd on üle 12 laua võimatu mängida kui HUD toimetamas. no lihtsalt sihuke lag tuleb sisse ja koguaeg sit-out. variant on, et mu arvuti on lihtsalt jama kuigi ei usu väga .
kas ma olen äkki midagi kahesilma vahele jätnud? miski linnukese kuskil HEM's? nõuandeid


24 lauda HUDig Starsis ei mingit probleemi, uus lauaarvuti muidugi. Eile mängisin Starsis 16 lauda ja Toweris 12 lauda korraga koos HUDiga ja samuti ei saanud arugi, et HUD oleks peal. Kindlasti ei ole normaalne, kui Toweris 12 lauda veab ja Starsis hakkab hanguma, siis mingi muu jama oletan.

ranka
08.02.09, 06:28
HEM'is sa küll midagi muuta ei saa :S Kardan, et arvuti on pask :( Võid proovida ka disk defrargmenti aga eriti ei usu, et see aitab.

ranka
08.02.09, 06:29
IMPORT folder on ikka õige (õige aadressi pannud), Starsis käsi arhiveerib? Ehk nendes viga, et pannud vale aadressi et hoiab silma peal tuhandetel failidel korraga.

Swicheroo
08.02.09, 14:56
Kuidas HEMi full tiltiga tööle saab? Panin samamoodi nagu triobeti aga näitab laudu aga mängijaid ei näita ja käsi ei hakka importima.

ranka
08.02.09, 15:42
kas FTP käsi salvestab kõvakettale kui jah, kas ikka panid õige import folderi?

Swicheroo
08.02.09, 16:05
Ok sain korda. Ei teadnud et full tilt ei salvesta käsi automaatselt.

ranka
08.02.09, 19:44
No näed :) See nii tüüpviga :P

Tarmonator
09.02.09, 22:29
mis faili HEM noted salvestab?
oleks vaja teise arvutisse üle tõsta.

Oliverk
09.02.09, 22:33
mul mure. mängisin viimased kuud ainult ongames ja sealne soft on nagu ta on ja mõtlesin, et mõningane softi uimasus on tingitud sellest. aga nüüd tegin vahelduseks ka starsis mängu ja kui vanasti jooksis stars nagu ludinal, siis nüüd on üle 12 laua võimatu mängida kui HUD toimetamas. no lihtsalt sihuke lag tuleb sisse ja koguaeg sit-out. variant on, et mu arvuti on lihtsalt jama kuigi ei usu väga .
kas ma olen äkki midagi kahesilma vahele jätnud? miski linnukese kuskil HEM's? nõuandeid

Panen täieliku hüpoteesi hetkel, aga kui suur su database on kuis see suureks läheb siis äkki hem hakkab uimama?

Rage
09.02.09, 22:46
Panen täieliku hüpoteesi hetkel, aga kui suur su database on kuis see suureks läheb siis äkki hem hakkab uimama?
tean lahendust...

otsi oma holdem manageri config kataloogist üles fail nimega: HoldemManager.config

ja sealt rida: <setting name="AutoImportTimerDuration">5</setting>

mina panin selle aja 60 seci peale.. võib ka harvemaks panna... ja lagg on mu arvutist kadunud.. muidu iga 5 seci tagant autoimporter lahmab ketast lugeda ja baasi ridu lisada.. ja see ei ole hea... sul pole 5 seci tagant vaja statitsikat uuendada piisab minutist või kahest

Tarmonator
09.02.09, 23:27
databaas on 400-500k kätt.
aga kõige ilmsem vastus on ilmselt, et Pentium M prosega ja 1gb mäluga läpats on lihtsalt ajale jalgu jäänud. mis teha...

virx747
10.02.09, 00:33
Kas keegi oskab õelda, kas HEM-is saab vaadata eraldi käsi, mis on mängitud postflop OOP ja IP?
Ise ei suutnud leida.

lenC
10.02.09, 00:39
Kas keegi oskab õelda, kas HEM-is saab vaadata eraldi käsi, mis on mängitud postflop OOP ja IP?
Ise ei suutnud leida.

"Last to act on flop" true/false filter tuleb meelde. Need on teistele tänavatele ka. Aga sellist konkreetset vist pole.

Rinoa
11.02.09, 21:26
Tervist

Mul siis väike mure. Ma ei sa HEM-i triobetiga tööle. Ma vaatasin video läbi ja tegin kõik mis oli öeldud. Aga ikkagi kui panen auto import siis tabelisse ei tule seda ruumi...?

ranka
11.02.09, 21:43
Alustame algusest, et kas käed ikka jõuavad HEM'i?

Kas sa mängid turniire või rahalaudu?

Rinoa
11.02.09, 21:50
Vabandust jah ma ei seletanud ennast hästi. Ma mängin rahalaudu. Ma ei tea kas jõuavad, eriti ei jaga sellest veel nii palju. Igatahes seal tabelis üleval on link table ja sealt, kui võtan table finder siis seal on olemas se ruumi nimi.

ranka
11.02.09, 22:28
Vabandust jah ma ei seletanud ennast hästi. Ma mängin rahalaudu. Ma ei tea kas jõuavad, eriti ei jaga sellest veel nii palju. Igatahes seal tabelis üleval on link table ja sealt, kui võtan table finder siis seal on olemas se ruumi nimi.


Restardi HEM ja TrioBet ning bõta lahti suvaline Hold'em rahalaud ja pane HEM importima ning vaata HEM'i, et kas seal minuti jooksul tuleb kiri: "Starting import X hands". Kui tuleb siis võta lahti see table manager ja sealt find table. Kui leiab laua uue aknas, siis lohista punane kastike rahalaua peale ning tee nimekirjas olev laud aktiivseks ning vajuta OK. Ja vaata kas statid tulevad lauda. Anna ka tagasiside, isegi siis, kui ei saanud korda.

Kui ei tule ning seisab kiri "Cannot find new hands" või midagi taolist, siis ta ei impordi käsi ning on importimise kataloog vale või siis TrioBet ei salvesta käsi.

Anna teada, kas said korda või mitte.

Rinoa
12.02.09, 01:19
Uurisin ja puurisin, aga sain korda. Äitah abi eest!

ranka
12.02.09, 02:42
Uurisin ja puurisin, aga sain korda. Äitah abi eest!


Milles viga siis oli?

mehike
12.02.09, 13:24
manager näitab programmis sees statsi aga ei kuva seda lauda, mis on valesti ?

Tigrano
12.02.09, 15:29
manager näitab programmis sees statsi aga ei kuva seda lauda, mis on valesti ?


Võta lahti table manager ja sealt table ning table finder. Kas seal kuvab midagi?

farik666
13.02.09, 12:05
Mul järgmine probleem: Hakkasin tegema Toweri mini view laudadele uut HUD'i layouti, kuna vähem ruumi, mõtwsin et panen ainult ühe rea ja VPIP/PFR/AGG/HANDS... nii tehtud.. värvid ka paigas ja kõik... valin siis uue layouti, pane apply, OK. ning Start auto import...ning mida ma ka iganes ei teeks.. tuleb kogu aeg mu vana HUDi layout, kus liiga palju statte (see ka se layout mida kasutan standard suurusega laudadel),

Niiet siis küsimus, miks HEM ei hakka kuvama laudadele uut layouti??

Olen proovinud HEMile restarti, towerile restarti... relaunch HUD.. igast asju... iga kord valin "player prefences" alt selle "mini" layouti mida tahan kasutada ja peale "start auto import" vajutades kuvab ikka hoopis teist layouti.. ???

lenC
13.02.09, 12:10
Mul järgmine probleem: Hakkasin tegema Toweri mini view laudadele uut HUD'i layouti, kuna vähem ruumi, mõtwsin et panen ainult ühe rea ja VPIP/PFR/AGG/HANDS... nii tehtud.. värvid ka paigas ja kõik... valin siis uue layouti, pane apply, OK. ning Start auto import...ning mida ma ka iganes ei teeks.. tuleb kogu aeg mu vana HUDi layout, kus liiga palju statte (see ka se layout mida kasutan standard suurusega laudadel),

Niiet siis küsimus, miks HEM ei hakka kuvama laudadele uut layouti??

Olen proovinud HEMile restarti, towerile restarti... relaunch HUD.. igast asju... iga kord valin "player prefences" alt selle "mini" layouti mida tahan kasutada ja peale "start auto import" vajutades kuvab ikka hoopis teist layouti.. ???

võta eelmiselt settingult linnukesed HU/6-max/full-ring eest ära(et oleks täiesti tühi). Siis topi uue ette kõik need.

masterpuppet
13.02.09, 12:11
Samuti saab eirnevaid layoute erinevatele laudadele valida Table finderist ning oli vist parem klõps laua peale ja siis sealt sai valida, mis layouti tahad.

antnx
13.02.09, 12:44
Oskab keegi soovitada kuidas saada mingi punktide eest HEMi?

farik666
13.02.09, 13:01
Tänks Lenc ja masterpuppet... kõik toimib nüüd...


@antnx.. mingist paarist toast vist sai läbi liitumise..miski Dracul poker vist j mingi veel :)

mehike
13.02.09, 15:50
Võta lahti table manager ja sealt table ning table finder. Kas seal kuvab midagi?


Kas teable on peaks olema mõne menüü lingi all ? ma ei näe ühegi menüü all

Provoker
13.02.09, 15:59
Oskab keegi soovitada kuidas saada mingi punktide eest HEMi?


Unibetiga liitud hemi lingi kaudu ning kogud 300 punkiti ja saadad kirja nele. Ma liitusin nende kaudu kuid hetkel unibetis ei mängi ise

raunooo
13.02.09, 16:05
Kas ja kuidas HEM'i trio turnadega tööle saab? Või samas üldse trioga.

ranka
13.02.09, 17:07
Kas ja kuidas HEM'i trio turnadega tööle saab? Või samas üldse trioga.


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,120.0.html

EDIT: vaatasin, et hetkel flash "katki", teen kroda, kui klambri kätte saan.

mehike
13.02.09, 19:39
Samuti saab eirnevaid layoute erinevatele laudadele valida Table finderist ning oli vist parem klõps laua peale ja siis sealt sai valida, mis layouti tahad.


ma ei leia sellist asja oma manageris nagu table finder !! mida ma valesti teen ?

mehike
13.02.09, 19:41
Restardi HEM ja TrioBet ning bõta lahti suvaline Hold'em rahalaud ja pane HEM importima ning vaata HEM'i, et kas seal minuti jooksul tuleb kiri: "Starting import X hands". Kui tuleb siis võta lahti see table manager ja sealt find table. Kui leiab laua uue aknas, siis lohista punane kastike rahalaua peale ning tee nimekirjas olev laud aktiivseks ning vajuta OK. Ja vaata kas statid tulevad lauda. Anna ka tagasiside, isegi siis, kui ei saanud korda.

Kui ei tule ning seisab kiri "Cannot find new hands" või midagi taolist, siis ta ei impordi käsi ning on importimise kataloog vale või siis TrioBet ei salvesta käsi.

Anna teada, kas said korda või mitte.


ma ei leia sellist asja oma manageris nagu table finder !! mida ma valesti teen, või kust ma valesti vaatan ?

masterpuppet
13.02.09, 21:01
Pane t&#246;&#246;le auto import ning avanev aken ongi table finder.

ranka
13.02.09, 22:53
ma ei leia sellist asja oma manageris nagu table finder !! mida ma valesti teen, või kust ma valesti vaatan ?


See on table manageris.

LuuK
14.02.09, 13:15
Unibetiga liitud hemi lingi kaudu ning kogud 300 punkiti ja saadad kirja nele. Ma liitusin nende kaudu kuid hetkel unibetis ei mängi ise


Keegi teab, kas sellisel juhul saab ka Unibeti tavalist 100€ sign-up boonust?

LuuK
14.02.09, 13:18
tean lahendust...

otsi oma holdem manageri config kataloogist üles fail nimega: HoldemManager.config

ja sealt rida: <setting name="AutoImportTimerDuration">5</setting>

mina panin selle aja 60 seci peale.. võib ka harvemaks panna... ja lagg on mu arvutist kadunud.. muidu iga 5 seci tagant autoimporter lahmab ketast lugeda ja baasi ridu lisada.. ja see ei ole hea... sul pole 5 seci tagant vaja statitsikat uuendada piisab minutist või kahest


Suurepärane, ma just mõtlesin selle peale, et mõttetult tihti otsib ja nii saab jõudluseprobleemi päris hästi lahendada. Imestasin veel, sellist valikut kuskil menüüs pole.

tobi
17.02.09, 15:46
Keegi HEMi äss äkki oskab seletada mõisteid:

PFR/VPIP Ratio
Preflop Positional Awareness

et mida number seal lõpus tähendab ja mis number oleks ok ning mis kohe kuidagi head ei näitaks.

raunooo
17.02.09, 18:15
Mul ei hakka HEM trios tööle, tegin nagu ranka videos oli. Suht imelik. Ma arvan, et ta ei saa käsi kätte trio kaustast. Mida võiks teha?

marguzz22
17.02.09, 18:43
ega sul mingi vanem hem ei ole? mis ei toeta, ala. crackitud, a pane auto import folder õigeks.. ja kui on crackitud väga vana versioon siis ei hakkagi tööle vist

raunooo
17.02.09, 19:07
Ei ole crackitud ega muud, kuu aega tagasi ostsin alles. Auto import kaustaks panin lihtsalt triobeti kausta, muud ei oska panna sest konkreetset hand history kausta pole. Global kausta all on mingid hand history kaustad aga need mingid imelikud ja neid kuidagi palju.

ranka
17.02.09, 19:11
Mul ei hakka HEM trios tööle, tegin nagu ranka videos oli. Suht imelik. Ma arvan, et ta ei saa käsi kätte trio kaustast. Mida võiks teha?


Tee screenshit HEM'i auto-importimise config aknas (lol ma ei mäleta enam aadressi, kuna HEM'i ei kasuta)

ranka
17.02.09, 19:18
Keegi HEMi äss äkki oskab seletada mõisteid:

PFR/VPIP Ratio
Preflop Positional Awareness

et mida number seal lõpus tähendab ja mis number oleks ok ning mis kohe kuidagi head ei näitaks.


Pole kumbagi kasulik ning ei ole kuulnud ka, et keegi nende kasutamisest kasu saanud.