PDA

View Full Version : Triobeti proge ja CPU läägamine.



egerth
18.11.08, 12:12
Mure selles, et kui Triobeti proge alla laadida ja see käima lükata, siis hakkab kogu asi hullult läägima. Võimatu on ajalimiidi piires isegi foldida või betida. Rääkimata siis veel mitmel laual mängimisest. CPU jooksutab (RAM 1GB) 50-75% töömahust pokkeriproget (130000K-150000K). Probleem esineb nii kodus kui ka kontoris. Mõlemas kohas ei tohiks interneti ühendusega probleeme olla. Triobetis saan mängida vaid läbi browseri ja sellega näib olevat kõik korras.

Sarnaseid probleeme leidsin ka googeldades (otsingusse: microgaming CPU) ja leidsin sellise lingi:

http://www.stoxpoker.com/forums/archive/index.php/t-16089.html

Teen kõik soovitused läbi alates defragmentimisest ja registrite puhastamisest aga abi pole neist siiani olnud. Oskab keegi ehk aidata või esineb kellegil sama probleem?

ranka
18.11.08, 12:33
Tervist egerth,

Olin täpselt sama probleemi küüsis ning probleem lahenes täielikult siis, kui ostsin uue kahetuumalise protsessoriga arvuti.

Kui uut arvutit ei plaani osta, siis minul isiklikult aitas probleemi leevendada ka see, kui ma iga teatud aja tagant (nädalas korra või paar), viskasin ära TrioBeti käed, mis asuvad TrioBet'i kaustas failis nimega GameHistory.dat. Kui kasutad trackerit, siis enne faili minema viskamist kindlasti impordi käed sisse ja sulge ka TrioBet'i pokkerituba vahetult enne ära viskamist.

Parimat soovides,
Ranka.

egerth
18.11.08, 12:43
Tänud vastuse eest Ranka!

Vastus mind eriti ei rahulda :)

1. Arvuti ei ole aastatki vana. Ei tahaks veel sinna investeerida
2. Enne proge installimist ei ole mul veel ju gamehistoryt. Peale igat katsetust lasen proge maha koos failidega ja proovin uuesti.
3. Mõned kellelt olen küsinud, on vastanud, et mängivad edukalt Trios ikka päris juustude arvutitega.

Kahetuumalise protsessoriga arvuti ehk aitab tõesti kuid kala peaks kusagil mujal veel leiduma.

Klamber®
18.11.08, 13:16
Tänud vastuse eest Ranka!

Vastus mind eriti ei rahulda :)

1. Arvuti ei ole aastatki vana. Ei tahaks veel sinna investeerida
2. Enne proge installimist ei ole mul veel ju gamehistoryt. Peale igat katsetust lasen proge maha koos failidega ja proovin uuesti.
3. Mõned kellelt olen küsinud, on vastanud, et mängivad edukalt Trios ikka päris juustude arvutitega.

Kahetuumalise protsessoriga arvuti ehk aitab tõesti kuid kala peaks kusagil mujal veel leiduma.


proovi installida / updateda viimane java versioon. www.java.com

egerth
18.11.08, 13:18
Seegi tehtud!

Klamber®
18.11.08, 13:24
Seegi tehtud!


ega sa ei kasuta mingit tarkvaralist / riistvaralist tulemüüri ? kui ruuter on vahel siis vaata et kindlasti oleks UPnP aktiveeritud (ehk siis Universal Plug and Play) - võimalik et protsess otsib endale teed läbi tulemüüri, on olnud olukordi kus on nii juhtunud.

ranka
18.11.08, 17:50
Kas jamad hakkavad (lag ja suur RAM'i kasutus) tekkima kohe peale TrioBet'i käivitamist või mingi aja pärast (näiteks üks kaks tundi) peale TrioBet'i tööle panemist?

egerth
18.11.08, 20:09
Nii kui proge käivitan, nii hakkab KOHE jama pihta. Tegin täna lisaks veel ühe katse:

1. Tõmbasin proge maha
2. Kustutasin arhiivi
3. Defragment
4. Registri lasin maha
5. Uuendasin java
6. Uuendasin activeX
7. Restart
8. Tõmbasin security leveli nulli
9. Tulemüüri võtsin täiesti maha
10. Tõmbasin, installisin ja käivitasin proge
....

Ja ei midagi uut.



Samas logisin sisse PokerStarsi progega ja tulemused olid 0% CPU ja 4000K. Triobetil oli 50-70% CPU ja 130000K-150000K.

hotcocacola
18.11.08, 22:22
mul sama jeela, trio koormab jõhkralt arvutit :/

Lutzky
18.11.08, 23:38
Mul nt läpaka peal enam Triobet üldse tööle ei lähe. Isegi ei ürita avada. Viskab veateate ja kõik. Kõik variandid proovitud. Aga ega pikmalt ei viitsi sellega praegu jamada, teine kompu olemas...

L.

ranka
19.11.08, 05:19
Nii kui proge käivitan, nii hakkab KOHE jama pihta. Tegin täna lisaks veel ühe katse:

1. Tõmbasin proge maha
2. Kustutasin arhiivi
3. Defragment
4. Registri lasin maha
5. Uuendasin java
6. Uuendasin activeX
7. Restart
8. Tõmbasin security leveli nulli
9. Tulemüüri võtsin täiesti maha
10. Tõmbasin, installisin ja käivitasin proge
....

Ja ei midagi uut.

Samas logisin sisse PokerStarsi progega ja tulemused olid 0% CPU ja 4000K. Triobetil oli 50-70% CPU ja 130000K-150000K.


WOW. Siis minul küll mõistus otsas. Mul piisas ainult TrioBet'i restartimisest ja käte ära viskamisest, kui asi jälle funkas ilma probleemideta mõned tunnid.

Siin ei saa öelda ka standart vastust: kirjuta klienditoele, sest enamus klienditugesid saadab standard vastuse - restart bblabalabalabala.

Sick, jään vastuse võlgu :(

H2O
26.11.08, 23:21
Tänud vastuse eest Ranka!

Vastus mind eriti ei rahulda :)

1. Arvuti ei ole aastatki vana. Ei tahaks veel sinna investeerida
2. Enne proge installimist ei ole mul veel ju gamehistoryt. Peale igat katsetust lasen proge maha koos failidega ja proovin uuesti.
3. Mõned kellelt olen küsinud, on vastanud, et mängivad edukalt Trios ikka päris juustude arvutitega.

Kahetuumalise protsessoriga arvuti ehk aitab tõesti kuid kala peaks kusagil mujal veel leiduma.




Arvutis ei ole kohe kindlasti probleem, sest vähe loogiline on, et mõnimees laseb trios mingi vana P3-ega ja veel mitut lauda ja sul viskab asi lihtsalt avamisel kooma.

Tegelikult se suht nõela heinakuhjast otsimine, kui kõik teised mängutoad töötavad korrektselt ja ainult trio kisub kasti kooma, kui sul ikka väga suur tahtmine trios mängida, ehk siis aitab FORMAT C ja uus windows peale vms?. Tegelikult on se ju parem kui murda pead nädal, kaks, või kauem.

Kui muu ei aita siis format c alati ;D ;D

/ EDIT: Tegelikult võid öelda kas kasutat XP-d või vistat.

egerth
27.11.08, 13:02
Tegelikult võid öelda kas kasutat XP-d või vistat.

XP-d kasutan.

H2O
28.11.08, 12:10
Tegelikult võid öelda kas kasutat XP-d või vistat.

XP-d kasutan.



Proovi McAfee Consumer Products Removal tool - iga üle lasta: http://download.mcafee.com/products/licens...atches/MCPR.exe / Peale seda tee ka restart ära.

Kui ei aita proovi ka Start > All programs > Accessories > System tools > System restore


Ehk aitab! Anna teada mis sai siis.