PDA

View Full Version : 6,5$ 45 matsi QQ varases staadiumis



vapsik
07.12.09, 05:36
Loodetavasti ainult pildist piisab, nagu näha teine käsi lauas ja vastased tundmatud. Palju siin raiseda tasuks, kas shove oleks siin liiast või tasuks mingi väiksem summa panna?

http://i598.photobucket.com/albums/tt61/Vapsik/QQesimenelevel.jpg

janek174
07.12.09, 05:58
Tundub vägisi nupukohana. Callib sind ainult sitem käsi. Aga see sweetjesus on kuidagi väga tuttav nimi, tõenäoliselt mingi regular. Hea käega pannakse neil turnadel esimesestel levelitel nagunii korralik overbet, nii et väga tugevat kätt ma seal ei kardaks.

dener89
07.12.09, 06:01
nii palju kui mina neid mänginud olen,siis siin võib vabalt nt. su 300 -se raise,vähemalt pooled vennad ära callida,ise eelistaks shoveda siin, safety mõttes.

Muusik
07.12.09, 15:59
ma tõmbaks ka mingi 300 peale.

vilkar
07.12.09, 16:02
nii palju kui mina neid mänginud olen,siis siin võib vabalt nt. su 300 -se raise,vähemalt pooled vennad ära callida,ise eelistaks shoveda siin, safety mõttes.




300 võib ja nõrgaks jääda siin , pigem 600-700 või shove (siin pead ainult K ja A kartma kui boardi tuleb ) sest paljud mängivad ATs , AJo vms KQs KJo jne

vonkartoffel
07.12.09, 16:08
480-540 siuke mõnus raise et flopil shoveda

tolmuahv
07.12.09, 16:19
Ma shoveks 100%. Olen neid $6.5 SNG-sid ka viimasel ajal lasknud, sealt saad veel tagant paar calli tavaliselt. Kõige halvem oleks just suur re-raise, mille 2 donki maha callivad oma high cardiga. Kui flopil shoved, siis callivad su ainult siis, kui oma A või K pihta said ja oled beat. Kui A-high boardi kartma hakkad, siis blufivad/value betivad ja sa ei taha callida.

Eile identses olukorras shovesin, callisid A3 ja AJ. Käsi pidas. Flopil oli 3 rääbist ja rohkem nad maksnud ei oleks.

Olen viimasel ajal groamsi soovitatud liini ajanud ja shovet eelistanud post-flop mängule. Eriti mõistlik kui korraga 12-16 lauda lahti. Shoven siin ka AK-ga ja JJ-KK. Võib-olla AA tõstaks, sest vs 2 donki väga floppi ei karda.

kivisaba
08.12.09, 09:06
400 tundub parem kui shove, shove kaotab valuet

groams
08.12.09, 11:15
Ma panen 450-500. open raisev villain on random 118 mängu teind tüüp null profitit.
To janek: Wtf ise ka aru saad mis räägid va lol. Callib meid ainult sitem käsi wtf?
Et kui sa shoved siis vastane viskab AA KK ära ja callib 22+? Ja sinu read vastase betsizingu kohta on ka üsna bs imo.

Kanep ftw.

Koit
08.12.09, 12:16
ma kipun ka arvama, et 450-500 oleks kõige parem seal.

tolmuahv
08.12.09, 15:19
Ma panen 450-500. open raisev villain on random 118 mängu teind tüüp null profitit.
To janek: Wtf ise ka aru saad mis räägid va lol. Callib meid ainult sitem käsi wtf?
Et kui sa shoved siis vastane viskab AA KK ära ja callib 22+? Ja sinu read vastase betsizingu kohta on ka üsna bs imo.

Kanep ftw.


Groamsilt huvitav liin. Kui siin meid keegi 500 re-raise peale callib, siis mis rangega ta seda teeb? Või mis käega ta callib 500 ja foldib shovele? Mulle endale tundub, et TT+, AQ/AK callib siin tihti nii 500 kui shove. Aga flopil mängib AQ/AK edasi vaid siis, kui hitib. Mida me teeme oma QQ-ga OOP kui board tuleb Axx? Või Kxx? Kui pushime, callib vaid tugevam. Kui checkime, siis vastane võib pushida nii blufiks kui valueks ja me ei oska vahet teha. Või vastane võib ka oma AK-d slowda ja me maksame riveriks ikka midagi ilmselt välja.

groams
08.12.09, 16:44
Groamsilt huvitav liin. Kui siin meid keegi 500 re-raise peale callib, siis mis rangega ta seda teeb? Või mis käega ta callib 500 ja foldib shovele? Mulle endale tundub, et TT+, AQ/AK callib siin tihti nii 500 kui shove. Aga flopil mängib AQ/AK edasi vaid siis, kui hitib. Mida me teeme oma QQ-ga OOP kui board tuleb Axx? Või Kxx? Kui pushime, callib vaid tugevam. Kui checkime, siis vastane võib pushida nii blufiks kui valueks ja me ei oska vahet teha. Või vastane võib ka oma AK-d slowda ja me maksame riveriks ikka midagi ilmselt välja.


IMO shove kaotab meile valuet. Shove vastu ei calli meid 22-77 prolly, A2-AT jätavad enamasti callimata, ka vastaste JTs ja QJs sorti käed muckivad, kes t500 raisele mingi % olukordadest otsustavad callida. Minu arvates 500 on selline raise, millega saab tihti HU ja fishid oma K3edega välja, kuid samas hoiame natuke tugevamad käed sees ja võtame neilt valuet. Ja mingil 742 flopil callib tihti meie shovet suvaline A any pocket. Ja mignil J43 flopil läheb 55+ ka peaaegu alati broke meie shovele, sest vastase read meie kohta on enamasti AK, sest nad lihtsalt tahavad mõelda käele, mida nad biidivad ning kuna meie open shove näeb üsna blufi mooodi välja (open shoven alati kui flop tuleb undercardid) siis saame tihti calli. Post flop play oleneb - K high flop HU on rahad sisse enamasti, flopi tekstuurist olenevalt kas siis openshovedes või check shovedes, sest väga palju Ksid nende ranges ei ole. A high flop on natuke keerulisem, oleneb vastase movest ja timingtellist, kas saame check callida v mitte. 1000 stackiga saab muide ilusti edasi mängida ja A high flopi tõenäosus on ilmselt natuke väiksem, kuna nii palju callereid ees, et seal on üsna tihti juba 1-2 ässa kindlasti.

Dno kas makes any sense.