PDA

View Full Version : Pargi cashgamed



Leheküljed : 1 2 [3]

EGERT
26.10.10, 18:18
Oskab keegi öelda (enne kui mul on võimalus Joeli või kellegi käest küsida), milline on olümpsi žetoonipoliitika. Kuidas nad vaatavad sellele, kui ma jätan kassas chipid välja cashimata ja järgmine kord kasinni tulles nendega lauda istun? Võiksin ma teinekord lihtsalt kasinni sisse marssida ja ilma lauda istumata välja cashida, kuna üldiselt on kasinnides ju igasugused ettevaatusabinõud võltsingute osas...

Ja lisaks, kõikides lümpsides on ühesugused žetoonid?

Lihtsalt küsin, niipalju kui 2+2st lugenud olen, siis teinekord on sellega probleeme tekkinud (chip audit, kust täpselt said jne - üks seltsimees ei saanud $5k chipi cashiks teha näiteks)

leits
26.10.10, 18:20
Ma otseselt sellele vastata ei oska, aga mul mitu x olnd nii et t2ispeaga paar k chipse tasku unustasnud .. hommiku täispeaga kodus avastanud nign ülejärgmine päev vahetama läinud .. Küsitud tho on, et kust tuled nendega vms.. A probleeme pole olnud

harryahven
26.10.10, 18:54
ei tohiks olla jah, isegi võtan vahel 1k chippe kaasa, et järgmine kord hea otse lauda marssida ja maha istuda, see peaks täiesti ükskõik olema, sest chippidel ju see hologram või huinjaa sees..

privador
26.10.10, 19:24
ei usu et regidel probleeme on. N2od niikuinii tuttavad. Ma olen vahest ka 50k chipse tasku j2tnud(kassas j2rjekord) ja pole probleeme olnud...

udikaz
26.10.10, 20:32
pole probleeme tekkinud jah. isegi paarkümmend kilo jäänud taskusse ja nädalateks isegi. tagasi minnes vahetad või istud lauda keegi pole midagi küsinud..

rohelinekonn
26.10.10, 21:36
Ma otseselt sellele vastata ei oska, aga mul mitu x olnd nii et t2ispeaga paar k chipse tasku unustasnud .. hommiku täispeaga kodus avastanud nign ülejärgmine päev vahetama läinud .. Küsitud tho on, et kust tuled nendega vms.. A probleeme pole olnud

ma suht tihti vanasti mudas peaga unustasin vahetada, kunagi ei öeldud midagi kui kunagi vahetama läksin

reigo
29.10.10, 04:41
Kui suur on rake live cashis? Ise olen praegu küprosel ja siin kohalikus kasiinos on rake 10% ja mingit rake capi ei tundu olevat. Ikka väga ulmseliselt suur tundub see siin minu jaoks. Või ongi see standard?

mislinn
29.10.10, 05:28
Kui suur on rake live cashis? Ise olen praegu küprosel ja siin kohalikus kasiinos on rake 10% ja mingit rake capi ei tundu olevat. Ikka väga ulmseliselt suur tundub see siin minu jaoks. Või ongi see standard?

Kindlasti mitte standard, pigem röövimine..

Ajuvaba
07.11.10, 21:19
ei usu et regidel probleeme on. N2od niikuinii tuttavad. Ma olen vahest ka 50k chipse tasku j2tnud(kassas j2rjekord) ja pole probleeme olnud...

Mul pole ka probleeme olnud. Ma olen vahest 1,5 milli chipse tasku jätnud.

ranka
07.11.10, 21:22
Mul pole ka probleeme olnud. Ma olen vahest 1,5 milli chipse tasku jätnud.

ausalt?????? :)

armand0
07.11.10, 22:36
Mul pole ka probleeme olnud. Ma olen vahest 1,5 milli chipse tasku jätnud.

hästi elame.

Nimi ütleb kõik.

tolmuahv
08.11.10, 00:15
Viimane kord peale cashgame saatis Parki kassiir mu ise chipidega minema. Nemad üle 30k ei vaheta kui pildiga dokumenti pole. Kui küsisin, et kas seesama Olympicu kaart, millega nad sisse lasevad ja mis seal dok'na kehtib, ei sobi, siis vastati eitavalt ja saadeti minema. Ei saanud ka mitmes osas (30+30+..) vahetada. Kui olen vahel otse uksest tulles kassasse kõndinud ja chipi eest mõne turna pileti ostnud, pole kellelgi ühtegi küsimust. Seega peaks olema täiesti no-issue.

Ajuvaba
08.11.10, 00:23
pean yles tunnistama, et päris nii ei olnud. Tahtsin Privale ära teha tglt...

MeelisV
08.11.10, 00:34
pean yles tunnistama, et päris nii ei olnud. Tahtsin Privale ära teha tglt...

Ega sinu eelmise kuu graafikut vaadates väga ei imestaks ka kui see tõsi oleks :cool:

vsiu100
08.11.10, 08:05
ot:
mulle meeldib privadori ja ajuvaba läbisaamine, nagu vennad...... :D

Cash87
08.11.10, 11:33
Mina ei usu, et 1.5 milli chippides taskusse ära mahub..

Kõige suurem chipp mingi 5k? või kui suurest summast need plaadid mängu tulevad?

vsiu100
08.11.10, 11:53
Mina ei usu, et 1.5 milli chippides taskusse ära mahub..

Kõige suurem chipp mingi 5k? või kui suurest summast need plaadid mängu tulevad?

cashi lauas 10k ümmargune chip.

EGERT
08.11.10, 11:58
Plaadid on 1k'sed ka. Kassa nimelt chippe ei müü, või vähemalt mulle ei müü...

Codecci
08.11.10, 14:44
Need plaadid on eriti baller asjad...

ESTPatrick
09.11.10, 17:59
täna keegi olõmpsi cashi ka mängima siirdub? vaatasin just et 550 eeki holdem täna, seega inimesi peaks jaguma 52/60 praegu rahvast.

EGERT
25.12.10, 11:05
Kellegil on siseinffi, mis limiidid seoses € tulekuga olema saavad? Ise pole kuu või kaks sinna sattunud, et küsida...

vsiu100
25.12.10, 14:33
Kellegil on siseinffi, mis limiidid seoses € tulekuga olema saavad? Ise pole kuu või kaks sinna sattunud, et küsida...

1/1 dc ja nlhe on madalaim limiit, edasi 1/2, 2/4 - niipalju kui mina tean.

Kloonike
26.12.10, 04:01
Ma pakun, et neid plaadikesi on julgelt erinevades summades seal. Korra oli vaja krediitkaardiga chippe osta, sest ei viitsind ATMi minna ja anti 10k-ne plaat.

vsiu100
27.12.10, 13:12
Ma pakun, et neid plaadikesi on julgelt erinevades summades seal. Korra oli vaja krediitkaardiga chippe osta, sest ei viitsind ATMi minna ja anti 10k-ne plaat.

minu teada on suurim lauas kasutatav chip 10k-ne must ümar chip(järgmine 5k-ne tumeroheline) ja suurim nn kassast antav plaat 10k-ne(5k, 2k, 1k) sinine plaat. plaat ei oma pokkerilauas mängides mingit väärtust, kui mängija pole selle nn ümara(musta) chipi vastu vahetatud. seda kasutatakse selleks, et lauas on tänu seadusele võimalik ühe vahetuskorraga vahetada 4500 eek sularaha(peale järgmist kätt vms uus sama max summa). kui tuled eelnevalt kassast saadud plaatidega, võid vahetada selle summa nagu tahad, piiranguid pole.