PDA

View Full Version : Pargi cashgamed



Leheküljed : [1] 2 3

privador
07.12.09, 10:24
Mis värk nende pargi cashidega on? Tunduks nagu käib seal kogu aeg mingi tsirkus.
Ilmub mingi fish kohale, siis kõik vanad regid hakkavad rabelema. Mõni isegi hakka turnal donkama, et välja kukkuda.
Kohati jääb tunne, et nagu oleks uus säästukas avatud, kus penskarid tõugeldes asju rabavad.
Suht naljakas on seda vaadata, sest olen kindel "et mõni shaakal" kes fishi ootab oleks netis ka kaotav mängija.

Mängus limbivad shaakalid igasuguse sitaga, et midagi hittida ja fish tyhjaks teha. Oi milliseid squeese võimalusi see tekitaks:)

ok2aa
07.12.09, 10:30
standard

pikk28
07.12.09, 10:40
Mis värk nende pargi cashidega on? Tunduks nagu käib seal kogu aeg mingi tsirkus.
Ilmub mingi fish kohale, siis kõik vanad regid hakkavad rabelema. Mõni isegi hakka turnal donkama, et välja kukkuda.
Kohati jääb tunne, et nagu oleks uus säästukas avatud, kus penskarid tõugeldes asju rabavad.
Suht naljakas on seda vaadata, sest olen kindel "et mõni shaakal" kes fishi ootab oleks netis ka kaotav mängija.

Mängus limbivad shaakalid igasuguse sitaga, et midagi hittida ja fish tyhjaks teha. Oi milliseid squeese võimalusi see tekitaks:)

varjatud reklaam? kutsud fishe juurde?

adam_q
07.12.09, 10:44
Ära põe, tule viimsisse

ESTPatrick
07.12.09, 11:12
kõik on fishid (mõtlen regulare seal) holdemis, ainuke jama on et 7 fishi vastu on väga raske mängida, on kas superreade vaja või siis kaarti, kuna ma eeldan et 3beti peale saab nii mõnigi kord 3-4 calli.

ideaalmäng oleks kaardioodata, kuid kõik teavad kui igav see lives on ja kaardi all mõtlen ma ikka väga madalat standardit: a la AJ oleks juba suht tummine nuts.

vsiu100
07.12.09, 13:09
imo on ka häid mängijaid(artjunov näit.)
priva, pl mängudes ei taha see squees eriti toimida. kedagi ei koti, kui lajatad 175.-
tuleb, nagu estpat mainis juba, ainult value peale mängida.
selleks, et lives võita, ei pea omama ülimat skilli. hea p*rse, et istuda ja oma kohad ära oodata on palju tähtsam.
kes turnal donkama hakkas? tuleb ette esialgu ainult 1 nimi, kes sinuga ühes lauas oli.........
ja miks sina(kes haarab reeglina kinni igast +ev olukorrast) ei mängi live cashi?

vonkartoffel
07.12.09, 16:00
Palju seal tavaliselt superweekendi ajal blindid ja kui palju laudu?

vilkar
07.12.09, 16:07
kõik on fishid (mõtlen regulare seal) holdemis, ainuke jama on et 7 fishi vastu on väga raske mängida, on kas superreade vaja või siis kaarti, kuna ma eeldan et 3beti peale saab nii mõnigi kord 3-4 calli.

ideaalmäng oleks kaardioodata, kuid kõik teavad kui igav see lives on ja kaardi all mõtlen ma ikka väga madalat standardit: a la AJ oleks juba suht tummine nuts.


iga TXs+ kaart on ju neil mängitav kaart , et nuts masti tõmmet saada või monster hittida flopil , või mängitakse A2o+ kaarte ka.... ja siis sina raised oma KK 3-4x ja saad 2-3 calli just sellistelt kätelt mis tirivad flushi või A boardi kokku....
kindlasti lipmivad ka conectoritega jne

vsiu100
07.12.09, 16:29
Palju seal tavaliselt superweekendi ajal blindid ja kui palju laudu?


pakun nii:
3-5 lauda.
2x DC, 1(2)x NLH, 1x NLH/Omaha.
blindid 25/25, 25/50, 50/100

nomerlot
07.12.09, 16:49
pakun nii:
3-5 lauda.
2x DC, 1(2)x NLH, 1x NLH/Omaha.
blindid 25/25, 25/50, 50/100


Ma kõlan nüüd veidi kohtlaselt, aga misasi see DC on? Kuidagi ei suuda ära ühendada...

vapsik
07.12.09, 16:52
Ma kõlan nüüd veidi kohtlaselt, aga misasi see DC on? Kuidagi ei suuda ära ühendada...


Dealer's choice peaks olema.

vsiu100
07.12.09, 16:53
Dealer´s Choice.
kelle eest diileri nupp, valib mängu.
valida saab :
1. No Limit Texas Hold'em
2. Pot Limit Crazy Pineapple
3. Pot Limit Omaha
4. Pot Limit Omaha Hi/Lo
5. Pot Limit 7 Card Stud
6. Pot Limit 5 Card Stud(sökö)

nomerlot
07.12.09, 16:59
Dealer´s Choice.
kelle eest diileri nupp, valib mängu.
valida saab :
1. No Limit Texas Hold'em
2. Pot Limit Crazy Pineapple
3. Pot Limit Omaha
4. Pot Limit Omaha Hi/Lo
5. Pot Limit 7 Card Stud
6. Pot Limit 5 Card Stud(sökö)



Õigus, nüüd tuli endal ka meelde, et selline asi olemas. Tänud vastamast.
Pole ühtegi live-cashi mänginud, pole kokku puutunud. Kas online's ka dealer's choice laudu on?

hotcocacola
07.12.09, 18:34
dealers choiset vist pole, aga fulltildis on HA , ehk holdem ja omaha segamini...vist iga 10 käe tagant

yolpa
07.12.09, 19:23
dealers choiset vist pole, aga fulltildis on HA , ehk holdem ja omaha segamini...vist iga 10 käe tagant

tildis on mixed games.
limit holdem
limit stud H/L
limit razz
limit omaha H/L
limit stud Hi
NL holdem
PL omaha hi

wedoit
08.12.09, 13:05
HORSE-i võib ka mängida netis harjutamiseks.

privador
19.12.09, 05:52
Lol nett ära ja läksin parki cashi mängima. Miinuseks jäi siis 5,5k...ei suuda mina seal võita.
Laud ikka standard regualrid Roman ja Dima(kes ist turnasid ei mängi ja ainult lie cashi)
oli paar fishi ka..Kuigi kui aus olla, ei suudaks neist kedagi leida, kes netis midagi beadiks.
Kõige suurem jama on ikka see, et tunni mängitakse jube vähe käsi läbi. Ja kui sa turnnis 3 korda potti sisened pole just lõbus.
Viimane käsi oli Dima vatu kus läks ca 5k
käes qt99ds .Ma oop. Raisitakse preflopist ja tekitatakse pot mingi ca 1k ehk flop aj9. Mul bottom set+openstr
flop ka mastidrawga mida pole. Chekin obv, et mängida chraise peale. Dima panebki mingi 600 LP. Teisi kliente potti ei tule ja chraiin poti mingi ca 2k. Dima mõtleb....callab...turn J...
Aimasin halba ja see kaart mulle ülde ei meeldinud. panin oma viimased 2k sisse ja Dima veel mõtles mingi 30sek oma käega sic! obv AJ kõrval tal oli ka mingid suured kaardid. Tõenäoliselt top 2 paari+äkki mingi reatõmbed.. Tõenäoliselt turni chcall ka ei oleks ehk tulemust andnud, sest dima ei blufi missed drawga, kuid nii oli tõenäoliselt parem mäng.


Teine käsi olen omahas Lp ja callin mingi Ks4s2J suguse käega. Preflopist tekitatakse pot ca 800(standard)
Flop tuleb KK8. oome fish chekib,Arutjunov algne raisija betib 400 ma call somm teeb chreraisi 1300 vms. Arutjunov foldib ma olen otsuse ees. Netis kui nii tehakse on see suht insta fold, ma võin chaseda 3outerit ja 90 juhul on seal miinimum K normaalsete kickeritega..ma tegin foldi ja somm näitas Qhigh bluffi...
Fold iseenesest ei ole viga, aga kõik probleemid said alguse sellest, et ma tulen potti sisse sellise rääbiskäega. Somm muidugi läks pärast bustoks ja jagas selle regide vahel laiali...

Igatahes ajas see veica tilti. 6k pole just suur raha, aga vastik on pargi regidele nii kaotada ja tõmmatake perse lohku iga kord kui istet võtan. Praegu hydrotilt ja ilmselt hoian ka onlinest eemale, et saada norm mõtlemine jälle tagasi:)

vonkartoffel
19.12.09, 06:05
Dima on see lätlane? Kui nii siis jube tore kutt aga luckboxi võiks ta vahest ukse taha jätta.

privador
19.12.09, 06:25
Dima on see lätlane? Kui nii siis jube tore kutt aga luckboxi võiks ta vahest ukse taha jätta.

See lätlane oli ka. Aga see dima käib Romaniga ja istub arvutis alati. Ta ikka suht tight üldiselt ja niisama ei lammuta...

Üldiselt jah olen mõelnud, et kuda mängida.
1) Äkki osta sisse lihtsalt 10k (teistel mingi 2-5k tavaliselt).
2)Mängida kvaliteeseid käsi ja võimalikult pos-st
3)Tuleb vaadata, et ei jää sandwitchi. Sest kui lähed poolkvaliteese käega sisse siis võibki juhtuda et istud kogu aeg pasa sees ja avastad ennast sitaga vaatamas oopis kallist floppi.
4)shortstakiga nt mingi 2-3k võib ka julmalt sqweese korralda mingi KT suguse käega kui terve laud on nt 300 callinud...

Samas see kui 3 kätt mängid -muutud sa avalikuks supernitiks. Ja hakkavad ka mingid blufi võimalused regide vastu tekkima, sest kes tahaks nutsi otsa joosta....

vsiu100
20.12.09, 17:28
see on õigus, et dima tight on. samas kui ta suures augus on võib väga loose olla.
vonkartoffel, sa mängid tihti? ma ei vii seda nime ja kedagi livest hetkel kokku.......

vonkartoffel
20.12.09, 21:49
Ma ei mängi muidu üldse lives, ühe pika nv tegin seal hiljuti.

Keiss
21.12.09, 05:19
kui aus olla, ei suudaks neist kedagi leida, kes netis midagi beadiks.


Täiesti võimalik, aga live ja online pokker on siiski väga erinevad ning range peabki veidi loosem olema. Võibolla nad ikkagi biidivad online pokkerit ka kuigi üsna kahtlane tõesti.

Codecci
22.12.09, 14:40
Live ja online skillid on lihtsalt erinevad. Live skill on olla jube kannatlik ja nit (ja hea p*rse nagu vsiu mainis :D), online skill on olla mõtlev mängija. Mina ka nt. live ei beadiks, sest ma lihtsalt suren igavusse ära, sest live on full ring ja mingi 20 kätt tunnis, samas netis mängin ju HU-d ehk siis mängin praktiliselt igat kätt ja 300+ kätt tunnis. Kui oleks mingi jube high stakes mäng, 5x kõrgem kui onlines, siis ainult suudaks võib-olla A-game teha.

Live heads-up cashgame lauad võiks olemas olla, neid suudaks ka vb :)

Või siis alternatiiv on 3-tableda, nagu Riias üks onu.

kuco
22.12.09, 14:42
Mina ka nt. live ei beadiks, sest ma lihtsalt suren igavusse ära, sest live on full ring ja mingi 20 kätt tunnis, samas netis mängin ju HU-d ehk siis mängin praktiliselt igat kätt ja 300+ kätt tunnis.


Optimist

vsiu100
22.12.09, 15:27
Live ja online skillid on lihtsalt erinevad. Live skill on olla jube kannatlik ja nit (ja hea p*rse nagu vsiu mainis :D), online skill on olla mõtlev mängija. Mina ka nt. live ei beadiks, sest ma lihtsalt suren igavusse ära, sest live on full ring ja mingi 20 kätt tunnis, samas netis mängin ju HU-d ehk siis mängin praktiliselt igat kätt ja 300+ kätt tunnis. Kui oleks mingi jube high stakes mäng, 5x kõrgem kui onlines, siis ainult suudaks võib-olla A-game teha.

Live heads-up cashgame lauad võiks olemas olla, neid suudaks ka vb :)

Või siis alternatiiv on 3-tableda, nagu Riias üks onu.


1.hea p*rse on live mängijale kohustuslik varustus.
2.lives ongi mäng reeglina kõrgem, kui see, mida mängid online(kuna 1 tabled ju)
3.HU on täiesti võimalik lives mängida. Pargis saad vabalt lasta avada HU laua(NLH/O või ainult 1 nendest), näiteks 50/100 või 100/200 kui soovi on. Lepid veel manageriga kokku fixed rake(näiteks 500.- 30min vms) ja sumista palju jõuad.

hotcocacola
22.12.09, 15:28
sick :D

Keiss
23.12.09, 02:57
Classicus saab 10/10 blindidega juba HU laua lahti teha. Olympsis taheti juba 3 handed laud kinni panna.

hotcocacola
23.12.09, 10:00
tartu olympsi cashgames on uued reeglid, 4 venda miinimum, kass....

wedoit
06.01.10, 15:28
Ilmub mingi fish kohale, siis kõik vanad regid hakkavad rabelema.

minu arust see on samuti naljakas. Avati 50/50 laud (enne oli 25/25 ainult), kus oli üks täielik fish kohal ja kõik vennad pressivad sinna hooga. Ühest küljest selleks, et imidž ei luba ju madalamat lauda mängida (Tallinna standard, keegi ju näeb ja mis ta siis mõtleb?) ja teisalt, sest nagu öeldud - seal on fish. Ainuke jama mida vennad ei jaga on see, et kui on lauas 8 regi ja üks fish, siis mängu keskmine tase on palju kõrgem, kui kõrvallauas kus on paar keskmisest parema skilliga purjus viikingit, kes istuvad 3000 (jah!) bb deep seal. Obv ma istun 25/25 lauda pigem enne, sest see on easy money.


Mängus limbivad shaakalid igasuguse sitaga, et midagi hittida ja fish tyhjaks teha. Oi milliseid squeese võimalusi see tekitaks:)

idioot. mis mõttega sa PF poti suureks pead ajama kui idioot sulle igal juhul kinni maksab kui sa hitid? Obv hoiad PF poti väiksena ja küll pärast kui pihta saad aega ehitama seda hakata erinevaid variante kasutades. Olgu, ma saan aru, et tuleb mingi netidonk-agronaator ja hakkab seal A5s MP-st 3betima ja rääbisega igal variandil isoleerima fishi. aga miks? Lõppude lõpuks sa ajad jälle mõtetult poti suureks ja ise maksad fishile välja tihti. Mängu mõte on väikse variatsiooniga raha teenida mitte närvihaiget seal teha. Lõppude lõpuks tapad sa üliagro preflop mänguga kõikide regide winrate'i ja see ei meeldi kellelgi. netimängudega on juba postflop mängijate eelis pmst ära võetud. Pf juba tehakse 5-bet light nuppe jne. Selleks polegi mingit skilli vaja. Õige mäng hakkab 200bb+ imo.

rasmer
06.01.10, 15:38
Lõppude lõpuks tapad sa üliagro preflop mänguga kõikide regide winrate'i ja see ei meeldi kellelgi.


Ja miks see teda huvitama peaks ?
See on nende viga kui nad ei suuda kohaneda.

privador
06.01.10, 15:49
Ma siis mainin teisiti. Minu arust see fish on heaks söödaks, sets kõik regid jälgivad teda kasumiahnuses on hea karistada rege, kes on sitaga kuskilt sisse tulnud.
Pealegi ma veel pole näinud OLY lehel reglementi kuda peab pokkeirt mängima:P Teen oma 3,4 bette niipalju kui tahan

wedoit
06.01.10, 15:51
Ja miks see teda huvitama peaks ?
See on nende viga kui nad ei suuda kohaneda.


ma kahtlen, et keegi seda päris nii välja on öelnud, aga alateadlikult seda imo ikka mõeldakse. @kohandumine - mis mõttes ei suuda kohaneda? nagu juba ongi kohanendud ju. Kohanenud sellele, et fishi ei aeta potist välja. Mul ei ole mõtet EP raise vastu TT-JJ vms käega 3bet panna (obv kaotan valuet samas) kui fish on blindi peal 200bb deep. Ta foldib seal enamuse oma range'ist. Pigem lasen algse raisija odavalt vaatama ja hoiame fishi QJ-KQ vms käega sees, sest kui ta midagigi (top pairi vms) hitib, siis ta ei pane never-ever maha.

Godspeed_EJ
06.01.10, 15:59
Lõppude lõpuks tapad sa üliagro preflop mänguga kõikide regide winrate'i ja see ei meeldi kellelgi. netimängudega on juba postflop mängijate eelis pmst ära võetud.


LMAO...mis olympsi cashi regid on kõik suured gangbangerid ja hoitakse tihedalt kokku?!?!

ranka
06.01.10, 19:29
Lõppude lõpuks tapad sa üliagro preflop mänguga kõikide regide winrate'i ja see ei meeldi kellelgi.


Ilma reigita on pokker null-mäng (näiteks homegame). See tähendab, kui keegi kaotab 100 krooni siis keegi võidab sotiku. Reik natuke kitsendab seda aga reeglina, kui kellegi winrate langeb siis kellegi oma peab selle arvelt tõusma (kui just reik mega tappev ei ole).

Kui sa tapad regularide winrate oma agressiivse mänguga siis sinu (ja maybe fishi? vaevalt) winrate peaks loogiliselt mõeldes tõusma ju. Sinu ülesanne pokkeris ongi ju pigistada välja igast käest maksimum mitte vaadata, et kõik võidaks.

wedoit
07.01.10, 00:12
Kui sa tapad regularide winrate oma agressiivse mänguga siis sinu (ja maybe fishi? vaevalt) winrate peaks loogiliselt mõeldes tõusma ju.

see mu point oligi, et fishi winrate tõuseb. heal õhtul võib ta päris tummise plussi saada, kui luckbox peab ja haige agrotamine käib seal. samas tõuseb ka agro enda winrate natuke, sest exploitib pf loose rege seal. (privadori näide) selle vastu ma ei vaidlegi. kusjuures ma ei oska öelda kas lõppkokkuvõttes see asi on hea või halb, aga mina näen seda asja niimoodi ja tundub ka üsna loogiline tegelikult. i'm just saying.

@godspeed. inimesed ikka üksteist teavad, aga spetsjomm keegi sulle teened ei hakka ju tegema. lauas mänivad kõik nö üksteise vastu, lihtsalt obv target on fish ja ei hakata raskeks enda jaoks ajama asja. lõppeesmärk on ikkagi ju raha teenida, keegi ei üritagi "maailma parim mängija täna õhtul" tiitlit saada :D

wedoit
07.01.10, 00:27
kõik on fishid (mõtlen regulare seal) holdemis

selle väitega peab põhimõtteliselt nõus olema. selleks, et parkis cashis plussi jääda ei pea mingi tuumafüüsik olema. piisab kui oled decent all around player. reaalselt huitakse fishid ikkagi plo, o8, sökö või studiga ära. standard on, et fish saab plo-s KK või AA, commitib ennast ära ja läheb rundowni vastu busto, sest ei pane enam flopil maha. o8 stsenaariumis mängib fish 1/4 poti peale või multi-way potis 1/8 peale, surub ja imestab "kuhu mu raha nüüd kadus siis?". texase lauad on nl50-nl100 biitiva mängija jaoks juba üsna lihtsad. samas mixed mängu pole mõtet oma nina eriti pista enne kui reaalselt ka aimdust mida sa teed. seega tuleks ikkagi osata elementaarselt tasemel kõiki mänge ja raha pritsib peale rohkem kui kulutada jõuad.

ranka
07.01.10, 06:10
see mu point oligi, et fishi winrate tõuseb. heal õhtul võib ta päris tummise plussi saada, kui luckbox peab ja haige agrotamine käib seal. samas tõuseb ka agro enda winrate natuke, sest exploitib pf loose rege seal. (privadori näide) selle vastu ma ei vaidlegi. kusjuures ma ei oska öelda kas lõppkokkuvõttes see asi on hea või halb, aga mina näen seda asja niimoodi ja tundub ka üsna loogiline tegelikult. i'm just saying.

@godspeed. inimesed ikka üksteist teavad, aga spetsjomm keegi sulle teened ei hakka ju tegema. lauas mänivad kõik nö üksteise vastu, lihtsalt obv target on fish ja ei hakata raskeks enda jaoks ajama asja. lõppeesmärk on ikkagi ju raha teenida, keegi ei üritagi "maailma parim mängija täna õhtul" tiitlit saada :D


Kui fishi winrate tõuseb siis on see tõesti tänu luckboxile (muidu ta ei oleks fish) ja pokkeris võib short-termis absull kõike juhtuda. Meie ülesanne ei ole mängida short-termile, et kes enne floppab suvalise mudaga käe ja fishi tühjaks teeb vaid meie ülesanne on mängide long runnile - teha kõige suurema EV-ga otsuseid.

ok2aa
07.01.10, 09:13
LMAO...mis olympsi cashi regid on kõik suured gangbangerid ja hoitakse tihedalt kokku?!?!


JAH, neid 3bettida ei tohi!

Godspeed_EJ
07.01.10, 11:07
@godspeed. inimesed ikka üksteist teavad, aga spetsjomm keegi sulle teened ei hakka ju tegema. lauas mänivad kõik nö üksteise vastu, lihtsalt obv target on fish ja ei hakata raskeks enda jaoks ajama asja. lõppeesmärk on ikkagi ju raha teenida, keegi ei üritagi "maailma parim mängija täna õhtul" tiitlit saada :D


Ma ise eeldan ka, et lauas mängitakse ikka kõikide vastu. Samas on eelnevatest postitustest ka läbi kumanud, et pargi regid justkui ootaks, millal fishid kohale ujuvad ja siis hakkavad kõik amokki jooksma.
Ja kas tõesti leidub nii lolle kodanikke, kes ei saa aru, et kogu laud mängib otseselt tema vastu ja omavahel hoitakse madalat profiili? Isegi pime peaks sellest aru saama.

Ma käin ise väga harva live mängimas Classicus, aga sealgi sai suht ruttu selgeks, et osa regidest hoiduvad omavahel võitlemisest - see on lihtsalt nii läbinähtav.

privador
07.01.10, 11:35
See amokkijooksmine on mulle meenutanud vahest kahte asja.
a)Kui keegi viskab burgeri prügikasti, siis kodutud jooksevad ülsteise võidu sinnapoole
b)Mingi supermarket avab hullud päevad ja penskarid jooksevad läbi ukse üketeise peal trampides.

Samas vahest olen ka näinud, et regid mängivad omavahel ja siis ilmselt "ootavad" kedagi

mihkel7
07.01.10, 11:48
Kui palju on Pargis regulare, kelle sissetulek tuleb vaid live pokkerit mängides?

vsiu100
07.01.10, 12:09
See amokkijooksmine on mulle meenutanud vahest kahte asja.
a)Kui keegi viskab burgeri prügikasti, siis kodutud jooksevad ülsteise võidu sinnapoole
b)Mingi supermarket avab hullud päevad ja penskarid jooksevad läbi ukse üketeise peal trampides.

Samas vahest olen ka näinud, et regid mängivad omavahel ja siis ilmselt "ootavad" kedagi


ma ei saa sellest negatiivsusest aru.
sa paned ka ju ennast netis heasse lauda kirja või võtad istet. lähed ka prügikasti toitu otsima? miks net ja live su silmis selles suhtes erinevad on?


Regulare, kelle sissetulek pokkerist sõltub on minu hinnangul 3(samas nad mängivad ka netis mingil määral). lisaks on veel neid, kes mängivad iga päev(on be või biidivad mingil tasemel või on miinuses) ja kelle sissetulekud on muudest allikatest.

mingi imidzi pärast 25/25 lauast 50/50 lauda ümber istumist ma ka ei usu.
lihtsalt sellist rahakotti, kes on 2h-ga nõus 100k+ auku panema ei käi iga päev.

privador
07.01.10, 12:12
madiso on kindlasti üks, teiste kohta ei oska öelda. Mõni vb lihtsalt mängib nn hasardist iga päev, kuigi pokkeirvõidud on marginaalsed bisnesite kõrval

vsiu100
07.01.10, 12:17
madiso on kindlasti üks, teiste kohta ei oska öelda. Mõni vb lihtsalt mängib nn hasardist iga päev, kuigi pokkeirvõidud on marginaalsed bisnesite kõrval


madis ei mängi peaaegu üldse live cashi.
kui aus olla, pole teda viimasel ajal üldse midagi mängimas näinud.

wedoit
07.01.10, 12:18
madis ei mängi peaaegu üldse live cashi.
kui aus olla, pole teda viimasel ajal üldse midagi mängimas näinud.


Madis olevat pereelu elama hakanud, ehk eestikatele ikka kohale veab :D

privador
07.01.10, 12:23
madis ei mänend:)gi peaaegu üldse live cashi.
kui aus olla, pole teda viimasel ajal üldse midagi mängimas näinud.Tõesti. Ma ei tea ma mingi aasta vaatasin, et madiso oli pea kõik pargi turnad mänginud(ainult jõulude ajal tuli vist paar vaba päeva) Nüüd vist on Elmik selline vend:)

Tarmonator
07.01.10, 12:49
[ ] Turniir = cashgame

tolmuahv
07.01.10, 14:08
Käisin ka jõulude paiku ühel nädalavahetusel korra läbi. Istus seal kolmveerand lauatäit rege ja tagusid oma tavalist DC-d. Läksin korraks vaatama, Somm kohe moosima, et võta istet. Tegi isegi ruumi. Ma ütlesin, et DC ei mängi eriti ja laud ei tundu isuäratav. Lubas kohe, et teevad texast rohkem. Üldisel tundusid nad seal üsna tuimade nägudega ootavat, et keegi tuleks raha andma. Samas ma ei saa sellest aru, et vahel on purjus somme/rootslasi küll, aga mingi seltskond taob ikka oma tavalist eraldi lauas.

privador
07.01.10, 14:14
Ükskord oli suht naljakas. Mingi fish tehti tyhjaks suht kiirelt. Täis laud lagunes mingi 15 minutiga. Kõigil hakkas kiire kojuminekuga:)

hotcocacola
07.01.10, 14:53
Ükskord oli suht naljakas. Mingi fish tehti tyhjaks suht kiirelt. Täis laud lagunes mingi 15 minutiga. Kõigil hakkas kiire kojuminekuga:)




irww... tartus sama teema, SUHT TIHTI ! :D

mihkel7
07.01.10, 19:07
Kui palju selline hea pokkerimängija (ütleme et onlines oleks hea nl100-200 mängija) regulaarselt Pargis mängimas käies keskmiselt kuus teenida suudaks?

forell
07.01.10, 22:22
Ma olen täis peaga min buyiniga maha istunud reede õhtul ja +11k ära jalutanud. Kui ostad iga kord 10k-ga sisse nagu hea mängija tegema peaks siis ei ole ühe õhtuga 30-40k mingi eriline ime. Muidugi ma ei ütle et kui sa igapäev mängid niimodi siis su kuupalk üle miljoni tuleb - mõni päev võidad ainult paar kilo ja mõnikord jääd paar buy-inni miinusesse aga mingi 200k on täiesti reaalne ju.
Ei ole ilus teiste rahaasjades sorida aga ma arvan et Dima võtab kuus sealt natuke rohkemgi välja.

ok2aa
07.01.10, 22:34
Ma olen täis peaga min buyiniga maha istunud reede õhtul ja +11k ära jalutanud. Kui ostad iga kord 10k-ga sisse nagu hea mängija tegema peaks siis ei ole ühe õhtuga 30-40k mingi eriline ime. Muidugi ma ei ütle et kui sa igapäev mängid niimodi siis su kuupalk üle miljoni tuleb - mõni päev võidad ainult paar kilo ja mõnikord jääd paar buy-inni miinusesse aga mingi 200k on täiesti reaalne ju.
Ei ole ilus teiste rahaasjades sorida aga ma arvan et Dima võtab kuus sealt natuke rohkemgi välja.


kui tihti tavaliselt üldse cash olympsis toimub ja mis blindidega? üle 200k kuus iga kuu tundub live mängu tempo juures üpris ülepaisutatud.
tihti puudub live-mängijatel ka adekvaatne arusaam variatsioonist. saadakse paar hea tulemusega sessi/nädalat/kuud ning arvatakse, et see ongi nende tase. kui tulemus sellele alla jääb siis süüdistatakse halba jooksu (mis on üks pokkeri tähtsamaid osasid).

forell
07.01.10, 22:44
kui tihti tavaliselt üldse cash olympsis toimub ja mis blindidega? üle 200k kuus iga kuu tundub live mängu tempo juures üpris ülepaisutatud.
tihti puudub live-mängijatel ka adekvaatne arusaam variatsioonist. saadakse paar hea tulemusega sessi/nädalat/kuud ning arvatakse, et see ongi nende tase. kui tulemus sellele alla jääb siis süüdistatakse halba jooksu (mis on üks pokkeri tähtsamaid osasid).


cash toimub iga päev - vahepeal lihtsalt 25/25 asemel/kõrval 10/10 ja 50/50.
Laivi tempo on muidugi madalam aga 200k on ju 20buy-inni. Kas netimängija on kuu jooksul rahul 20 buy-inniga? Pigem on see vist korraliku grinderi alampiir? Arvesta et me räägime siin iga päev mängimisest. NL 25 kuu aega jaurata 500 dollari nimel ju ei tasu.

ok2aa
07.01.10, 22:56
20 bi nõuab shitload arv tundi mängimist. kui keegi ütleb mulla kui palju keskmiselt käsi tuleb siis saab selle muidugi välja arvutada.

ok2aa
07.01.10, 22:57
20 buyini võitmine ka onlines on arvatust palju raskem/aeganõudvam

privador
07.01.10, 23:08
Ei tea midagi. Olen näinud situatsioone, kus board on ala 88T39
pangas 5k. Regular teeb 5k beti. Mudas fish kiimleb veidi ja callab A3-ga vms. Regulari TT nuts on juba kaugele näha

Seega on võimalik küll. Olgugi, et ma neist regidets sealt suurt lugu ei pea , aga nad oskavad kuidagi fishi nn pöördesse viia, et nad kõik raha kingivad kiiresti ära.PS Kui Dima hitib sarnaselt nii minu vastu, siis ei imesta millegi üle.

forell
07.01.10, 23:22
Keegi vist juba ennem kirjutas ka aga tyypolukord on see kui omahas preflop suureks aetud potis ei oska paljud AAKQ maha visata 663 boardil.
Muide oma arvutustesse ei lisanud ma neid jõuluvanasid kes korra kuus üle lahe tallinna satuvad ja 100k lauda viskavad ja üles hotelli magama lähevad.

ok2aa
07.01.10, 23:23
ma rohkem ei viitsi sel teemal sõna võtta aga 20 bi tähendaks isegi live kohta suurt winrate (st iga nädalapäev peaks olema lauas fishid, kes loobivad raha laiali), suurt hulka mängutunde ning ka eelist teiste regulride vastu. siis kui ma olen käind täispeaga cashi tagumas tuleb max 10-15 kätt tunnis. mulle tundub tõenäolisem, et hinnatakse variatsiooni valesti kui see, et olympicus tegutsevad kohalikud phil iveyd, kes beadivad kõike ja kõiki.

vsiu100
07.01.10, 23:35
maratil oli miski +150k kuu suvel. samas ta mängis palju(hästi) ja jooksis üli hästi.
200k on liiga palju. tavaliselt on 10k bi mängud reedel,laup. nädala sees ikka 2-5k bi.
kuuldu järgi on võimalik joosta aasta järjest keskmisega 50-60k kuus. aga seda teevad ka üksikud.
raha tuleb ju ennekõike ikka fishidelt ja rake-i(+bad beat jackpoti) tuleb ka arvestada. ühe õhtu keskmine(avamisest sulgemiseni) rake laua kohta on kuuldu järgi 10-13k.
minu subjektiivsel hinnangul on häid mängijaid, kes stabiilselt biidivad, ei tilta jne ca 3-4.

privador
07.01.10, 23:40
Kunagi oli ühe pargi regiga juttu(nime ei tahaks öelda). Ta ütles , et arvestab umbes aastas miljoniga. Aga see oli nii paar aastat tagasi. Ja nüüd võib winrate väiksem olla.l

Aga eks see sõltub ikka sellest, palju mudas ishe cashi ära eksib. Kui regid omavahel siis ei teenita suurt midagi...

timukasr
07.01.10, 23:55
Keegi online pro mingu tehku durrrri ja pangu need regid paika :D. Krt need Eesti kasiino jutud tunduvad kohati nii hirmsad ei tea kas ise kunagi viitsiks minna (a'la pärast poti võitmist sõidetakse autole sisse või lauas käiv pidev beratemine.

tolmuahv
08.01.10, 10:53
Keegi online pro mingu tehku durrrri ja pangu need regid paika :D. Krt need Eesti kasiino jutud tunduvad kohati nii hirmsad ei tea kas ise kunagi viitsiks minna (a'la pärast poti võitmist sõidetakse autole sisse või lauas käiv pidev beratemine.


See möla cashi lauas peaks küll sügavalt ükskõikseks jätma. Cashis eelistan vastaseid pigem tilti ajada kui ise potis mitte olles panen aja käima vms. Vannuvad nagu voorimehed, aga who gives a fuck. Kuivõrd mängid vaid value peale, mitte fold equity peale, siis mida rämedamalt tiltis vastane on, seda parem. See auto lõhkumise vms jutt pole tõsiselt võetav.

vsiu100
08.01.10, 11:04
See möla cashi lauas peaks küll sügavalt ükskõikseks jätma. Cashis eelistan vastaseid pigem tilti ajada kui ise potis mitte olles panen aja käima vms. Vannuvad nagu voorimehed, aga who gives a fuck. Kuivõrd mängid vaid value peale, mitte fold equity peale, siis mida rämedamalt tiltis vastane on, seda parem. See auto lõhkumise vms jutt pole tõsiselt võetav.


mina jälle tavaliselt saadan pikalt(selgitan, kuidas asi käib) sellised aja-panijad, kuna:
Cashi reegel:
62. Juhul kui mängija ei suuda teha mängu puudutavat otsust mõistliku aja jooksul, siis on poker supervisoril / poker manageril õigus määrata ajalimiit, mille jooksul mängija on kohustatud tegema mänguotsuse.

Turniiri reegel:
99. Kui mängija ei ole teinud oma otsust ja talle on antud piisavalt aega, siis sellisel juhul on sellel laua mängijatel õigus öelda „time” mille järgi annab turniiri juhataja mängijale 1 minuti aega ning kui minut läbi, siis loeb sekundeid 10st allapoole 0-ni. Kui mängija ka selle aja jooksul ei ole oma otsust teinud, siis loetakse käsi surnud käeks (dead hand).

100. Mängija saab öelda ”Time” ainult sellele lauale, kus ta ise mängib. Turniiri läbiviija võib mitte aktsepteerida seda kui ta ei pea seda mõistlikuks.

101. ”Time” võimalusega manipuleerimine ei ole lubatud ja selle eest võib mängija saada hoiatuse/penalti.

lühidalt siis cashis ei ole mängija mingi "Time" panija(kuigi seda juhtub) ja kui diiler seda ei tea, siis saab ka tema haritud.
kui seda teistele tehakse, siis mul pohlad, aga enda õiguse eest seisan alati. kui tunnen, et läheb tõesti pikalt siis lasen diileril endale ise time panna. seda kasutatakse mõndade mängijate poolt tihti ja on viisakas teiste suhtes.

mingit ähvardamist, lõhkumist ja muud paska pole mina veel kordagi kogenud.

ok2aa
08.01.10, 12:09
need time panijad ajavad tõesti tilti ning sellepärast ma enam täispeaga ei käigi olympicus raha jagamas. great success for you!
üldiselt ei ole eriti mõistlik ebaviisakas olla lauas olevate mängijate vastu (kui vaadata olukorrale long-term). samas pean kahjuks tunnistama, et olen ise selle reegli vastu eksinud ja need time panijad lauas ***** saatnud,

tolmuahv
08.01.10, 12:16
See pole ka mõistlik, kui kaks purupurjus venda tukuvad lauas ja tõenäoliselt isegi ei tea aja panemise võimalusest või sellest, et nende taga ootab veel 8 mängijat. Või sellest, et nad on juba antud kätt 5 minutit mänginud. Tihti on see munemine pesuehtne näitlemine mingi rääbisega, mis 99% juhtudest maha pannakse, aga üritatakse enda imaget hoida, et hiljem bluffida saaks. Cashis on diilerid (mitmel juhul) ütelnud selgelt, et igaüks lauas võib aega panna. Samas kui see tõele ei vasta, siis võib diiler aja enda nimel käima panna kui saab vastava 'soovituse'.

vsiu100
08.01.10, 12:21
tavaliselt näeb teiste mängijate suhtes ebaviisakat käitumist(cashis) just uuemate/noorte mängijate poolt.
slowroll, võitva kombinatsiooni avamine aeglaselt ja viimasena(omahas, hi-lows), poti võidu tähistamine miskite karjete/lausete/plaksutustega jne.
samas osad vanemad mängijad elavad kohati ennast välja diileri peal(mis samuti inetu).
minu suurim respect mänguoskuste koha pealt ja käitumise koha pealt lauas läheb regularidest arutjunovile.

privador
08.01.10, 12:26
vahest tõesi põhjendamutlt venitatakse. Arvatakse , et ollakse fil ivey, kui juba tervele lauale on valgusaastate taha näha, et sel venal on mingi rääbis käes ja üritab ennast tähtsaks teha. Ja kui tunnis mängiakse 10 kätt, pole just eriti lõbus seal istuda

Godspeed_EJ
08.01.10, 12:27
maratil oli miski +150k kuu suvel. samas ta mängis palju(hästi) ja jooksis üli hästi.


Selline profit peab siiski eeldama, et põhjanaabritest jõuluvanasi käib pargis piisavalt?!
Või on kohalikke fishe, kes reedeti tulevad joogisena raha maha tiltama?

vsiu100
08.01.10, 12:57
Selline profit peab siiski eeldama, et põhjanaabritest jõuluvanasi käib pargis piisavalt?!
Või on kohalikke fishe, kes reedeti tulevad joogisena raha maha tiltama?


oli nii ühte kui teist. samas ta "jooksis" ka kohalike regide vastu päris kuldselt ja mängustiil on tal päris variatsioonirikas(loose-hyperagro). seega ka suured miinused on kerged tulema.

see ettekujutus, et põhjanaabrid oleks rikkad jõuluvanad on müüt.
on palju ka soome 1-bulleti mängijaid, kes vahetavad 2k ja istuvad tihkelt, nagu neitsid.
ja on ka soomlasi, kes on helsingis regid, vahetavad 20k lauda ja raha neilt kätte ei saa. on väga head mängijad(1 noore sommiga rääkisin mingi 2 nädalat tagasi, oli nädala siin olnud ja 50k plussis)
samas on eeslasi, kes on nõus õhtuga 50-100k maha donkama purjus peaga.
olen olnud lauas, kus mees tuli kuskilt peolt ja ca 1-1,5h donkas maha 60k. 95% kätest ta ei vaadanud kaarte kas üldse, vaatas flopis/turnis/riveris või vaatas näiteks omahas ainult 2 kaarti. tegi showd ja tahtis ülima agressiivsusega lauast üle joosta. paraku feilis.

lives on table selection sama oluline kui netis. kui on hea mäng, mängid. kui ei ole, pole mõtet punnitada. mäng ei kao kuhugi. kui for fun donkama minna ent. value pärast, siis pole selection obv oluline.

selle "time" ütlemise kohta.
no on ju obv arusaadav, kas mängija venitab või on raske otsuse ees.
esimesel juhul tuleb mängijale öelda, et palun tee kiiremini ja ta saab ise ka aru, et hoiab mängu kinni ja ei venita edasi.
teisel juhul, kui talle on riveris 10k ette pandud ja ta peab mõtlema kas tpgk on hea(analüüsib käe käiku ja vastast) ja talle meelega time tellitakse, et teda tilti ajada, on sigadus. sellest saab laud ise ka aru ja hoiatus/penatly/mängus eemaldamine oleks asjakohane imo.

privador
08.01.10, 13:13
Jep vjul selles mõttes õigus. Ma ei tea jah kus see müüt on tulnud, et sommid käivad siin raha jagamas.
Tõesti olen näinud mitmeid soomlasi
a)vahetavad min sisse ja mängivad AA-d nagu mina:)
b)mudane fish, aga ta mängib AINULT mingi 3-6k maha, siis ütleb rahulikult regidele "its time to go bed"
c)Soome regularid, kes ostavad 10k+ sisse ja koorivad vahest eesti rege:)

Vaadake kasvõi eesti-Soome maavõistlust. Soome ikka paneb pika puuga ära. Vb see soome fishide mulje on jäänud mõnest mudas soomlasest ,kes nn häält teeb ja kes on koguaeg tähelepanu keskpunktis.

vsiu100
08.01.10, 13:22
eesti-soome maavõistlus ei anna päris adekvaatset pilti, kuna somme osaleb alati rohkem ja viimased nn tühja koha punktid antakse eestlastele, seega selles liigas on nad massiga löönud.
aga obv on nad head mängijad või vähemalt samal tasemel eestlastega.
eriti ei maksa oodata, et noored kained sommid sulle välja käristaks.
jõuluvana on reeglina 30-60a, purjus ja selgelt välja paista, et rikas(ja see rikkus ei tule pokkerist vaid muudest äridest).

Godspeed_EJ
08.01.10, 13:26
Ei, ei, ei. Ma ei eeldanud, et kõik soomlased, kes siin käivad on 100k kingikotiga joulupukkid. Soomes on palju häid mängijaid.

Pigem ei kujutanud ette, et leidub eestlasi, kes õhtuga 50-60k maha mängivad.

Nüüd tean paremini

Booyaka
09.01.10, 18:13
rofl cashis time kutsumine kolmanda tüübi poolt on ikka täiesti seapea. pole minuemeelest sinu asi kui kaua ta aega võtab. kui viivitab niisama küll siis kutsutakse floorman jne. aga niisama, et tilti ajada on fail! kusagil võiks etikett ka olla.

vonkartoffel
09.01.10, 18:31
See kui diiler ütleb time on lubatud ja viisakas või kuidas sellega on?

Codecci
13.01.10, 02:54
Pf juba tehakse 5-bet light nuppe jne. Selleks polegi mingit skilli vaja. Õige AA ootamine hakkab 200bb+ imo.

FYP

forell
13.01.10, 04:54
Arusaadav et cash geimis ei tohiks nii lightilt time callida sest blindid ei muutu, kuigi on ette tulnud olukordi kus mingi AAK84 boardil mingi tyyp mõtleb AI beti peale 3-4min ja siis foldib J9 face up.

Aga turniiril võiks küll otsused natuke kiiremini käia, eriti kui pot on väike (näiteks preflop).
Ühel turniiril ma ütlesin iga kord "time" kui Mart Porki kord oli sest tal läks aega mingi 20 sekundit et oma kaarte vaadata ja siis veel topelt niipalju et mingi otsus teha. Olgugi et tookord oli mu ainuke eesmärk mängu kiirendada mitte teda närvi ajada.
Isegi kui sellise sigaliku käitumise eesmärk oleks tilti ajada vastast siis on see ikkagi leebem rikkumine kui ropendada (mu venekeel on väga halb niiet mu kõrv kuuleb ainult roppe sõnu ja enamus laused neid sisaldavad), lauda peksta, chippe loopida või slowrollida (tervitused jälle Porkile).

privador
13.01.10, 05:01
See on suht standard, et mõni mõtleb kaua. Ala mingi aggro varas betib sitaga, saab reraisi ja siis see aggro teeb tähtsat nägu näideldes nagu teeb rakse foldi mõeldes paar minutit. Tahab oma solid imagot vist hoida, aga kõigile lauas olijatele on juba näha, et tal on pask käes. Siis ajab küll suht vihale.

udikaz
13.01.10, 05:43
Miks otsida somme, et easy money saada. Meil endal eestlaste seaski mehi, kes tulevad lauda ja pm kigivad raha 10k-de kaupa(nimesi ei ole ilmselt ilus nimetada). Halb on ainult kui ta su vastu 10% riverisse ära võtab, see on natukene valus:) Mängisin isegi veel pool aastat tagasigi pargis regulaarselt, aga netis on tunduvalt tasuvam. Pargi regularid on suht kinnised mängijad ja fishe kohtab seal enamjaolt ainult nädalavahetustel(reede-laupäev), eks ole erandeid ikka, aga vähe. Mis dima fenomen teil siin on?:) tavaline mängija nagu teisedki seal:) pigem arvan et vallo teenib seal ikka tunduvalt rohkem. Kõige põnevam on siis kui Henri ja Kristjan lauas on, siis on actionit. Kui Marat veel pargis regulaarselt cashi pelas siis nad ikka madistasid Henriga päris kõvasti:)
Floppe vaadatakse seal kõvasti. Enamjaolt on seal ikka post-flop play. Ja kui siin oli juttu, et Classicus regid vääga ei mängi omavahel, siis pargi kohta seda küll öelda ei saa. Seal lammutatakse omavahel ikka korralikult. Pargis maksab agressioon. Samuti tuleb osata monstereid foldida. Lives ongi see värk, et kaua ootad kätt ja nii aeglane kõik ja siis, kui saad mingi heale käele pihta ei taha foldida:)see psüholoogiline värk rohkem. Stabiilne on istuda 2k-ga sisse ja lammutada. Kui stacki 7-8k peale saad siis tasub hakata rohkem mõtlema.(2k pealt 7k peale saada ei tohiks neti PLO regularile väga raske ülessanne olla).
Lives on inimesed tahest tahtmata tightimad ning võtmeks olekski seda ära kasutada ning võimalikult palju potte ilma showdownita võita.(seal pead ainult paari inimest silmas pidama, kes seda sul teha ei lase, aga üldiselt on seal nuts or better game:)
Kui mu jutust võis nüüd välja lugeda, et seal on õudsalt lihtne mängida, siis päris nii see ka ei ole. Selge mõistusega rahulikult pelada ning tight agressive mäng toidab.
Viimased korrad, kui käidud sai, siis võtsin läpaka kõrvale ja tegin kaks lauda kõrvale ka lahti, sest live cash on ikka imo aeglane. Et mitte lollusi teha on arukas millegagi kõrval tegeleda.

Eks kunagi jõuab sinna ka tagasi niikuinii, sest live on ikkagi live ja kui on lauas paar muheda jutuga venda siis on seal ikka üli fun ;)

privador
13.01.10, 06:17
2k on tõesti hea stakk sisseminemiseks. Kui loosid vennad raisisvad ja terve laud kaas aläheb, siis on hea nuppudepanekuks.
3k-5k on selline vastik stakk, sest sa kulutad nii palju raha flopi vaatamistele ja märkamatult võid flopi vaatmaistele ja kaasaminemistele tuhandeid panna.
10k+ on jälle hea sest hea manööverdada. Ja kui keegi fish satub su nutsi otsa siis läheb kõik minema.

Aga jh ise pean ennats PLo regulariks, aga krt ka endale mrkamatult ma ei tee seal A mängu vaid D mängu. Küllap see ka aeglusest tingitud ja tahan sittade kaartidega actionit...

Eks kui EMV midagi hitin siis võtan cashi lauad ka ette ja testin pargi rege.

udikaz
13.01.10, 07:23
2k on tõesti hea stakk sisseminemiseks. Kui loosid vennad raisisvad ja terve laud kaas aläheb, siis on hea nuppudepanekuks.
3k-5k on selline vastik stakk, sest sa kulutad nii palju raha flopi vaatamistele ja märkamatult võid flopi vaatmaistele ja kaasaminemistele tuhandeid panna.
10k+ on jälle hea sest hea manööverdada. Ja kui keegi fish satub su nutsi otsa siis läheb kõik minema.

Aga jh ise pean ennats PLo regulariks, aga krt ka endale mrkamatult ma ei tee seal A mängu vaid D mängu. Küllap see ka aeglusest tingitud ja tahan sittade kaartidega actionit...

Eks kui EMV midagi hitin siis võtan cashi lauad ka ette ja testin pargi rege.


No 2k on sellepärast ka hea, et keegi ikka poti paneb ja limbid siis paned järgi poti saad pool oma rahast sisse panna ja ega naljalt regid 1k ei calli kui sul 1k taha jääb ja lihtne 800 eeku jälle olemas ja kui callib siis leadid suht, sest ega plo-s ka ei hiti igat floppi, et ta saaks su ülejäänud 1k naljalt callida:)
See, et A mängu ei tee tulenebki sellest, et igav on ja leiad igas kaardis midagi head, kuigi tglt on omahas ka ju trouble handid ja suurema potensiaaliga käed, pargis kipuvad need D mängu tehes ühte patta sulama:) Sellepärast võtagi kõrvale paar plo lauda läpakas lahti ja hoopis paremini sujub asi:P.

andu_andu
13.01.10, 12:08
Floppe vaadatakse seal kõvasti. Enamjaolt on seal ikka post-flop play.
/.../
Lives on inimesed tahest tahtmata tightimad ning võtmeks olekski seda ära kasutada ning võimalikult palju potte ilma showdownita võita.



esimese lausega nõustun, teisega mitte. Ja krt need laused ei sobi ühte lõikugi, minumeelest vasturääkivad :)

ok2aa
13.01.10, 13:30
live on kõike muud kui tight

tolmuahv
13.01.10, 17:06
Teab keegi kindlalt, kas tänasel Olympicu satikal on lubatud arvutiga kõrvalt Starsi satikat toksida?

vsiu100
13.01.10, 17:12
Teab keegi kindlalt, kas tänasel Olympicu satikal on lubatud arvutiga kõrvalt Starsi satikat toksida?


võib.

öelge veel, et live satikad pole populaarsed. 60 mängijat ja 2h enne algust välja müüdud.

tolmuahv
13.01.10, 17:14
võib.

öelge veel, et live satikad pole populaarsed. 60 mängijat ja 2h enne algust välja müüdud.



1) Thanks info eest.
2) Mul pole piletit, lootsin kohapeal osta. Seega lähen ilusti koju peale tööd täna. Phuk.

udikaz
13.01.10, 19:20
live on kõike muud kui tight


No võrreldes starsi või trio plo200-ga on pargis ikka väga tight mäng.

udikaz
13.01.10, 19:44
esimese lausega nõustun, teisega mitte. Ja krt need laused ei sobi ühte lõikugi, minumeelest vasturääkivad :)


Kuidas vasturääkivad?? Ma ei ole öelnud et seal preflop tight mäng on. Post flop mäng on seal tight ning mitte niivõrd flopis kuivõrd turnis ja riveris ja selle all et ilma showdownita pean just silmas turnis või riveris mitte preflop, sest seal vaid üksikud mängijad kes callivad lõpuni suuri bette marginal handidega ja nutsi või tugeva käe hittimine ei ole nii sagedane. Võib-olla oli mul lihtsalt nii tight image, et sellepärast suht tihti folditi aga mina täheldasin seda küll. Aga minu meelest barreldamine töötab pargis.

Codecci
13.01.10, 22:19
live regid on unreal nitid ikka minu kogemust põhjal (mitte Eestis), samas see on optimaalne vast, sest imidž pole nii oluline kui netis, keegi neid ei jälgi ja kui jälgibki siis inimesed on nagunii igavuse pärast juba suremas ja pannakse nupud seetõttu sisse

mitte preflop nitid, aga postflop fit or fold ja siis vaatavad "mis sul viga on" näoga otsa kui ma preflop tihti raisen ja neil floppi vaadata ei lase

udikaz
14.01.10, 00:32
live regid on unreal nitid ikka minu kogemust põhjal (mitte Eestis), samas see on optimaalne vast, sest imidž pole nii oluline kui netis, keegi neid ei jälgi ja kui jälgibki siis inimesed on nagunii igavuse pärast juba suremas ja pannakse nupud seetõttu sisse

mitte preflop nitid, aga postflop fit or fold ja siis vaatavad "mis sul viga on" näoga otsa kui ma preflop tihti raisen ja neil floppi vaadata ei lase


Täpselt;)

privador
14.01.10, 01:07
Nii ta on. Preflopis lammutatakse loosilt. Aga peale floppi hakkavad värisedes kaarte vaatama. Siis pole ime kui sulle mõrvarlikult otsa vaadatakse kui sa 3 betid ja peo ära rikud.

udikaz
14.01.10, 07:10
Vat nüüd räägivad inimesed juba juttu, mis ühildub minu teadmistega pargi regidest:)

vsiu100
28.02.10, 16:33
väikest viisi hakkab eesti HSP tekkima. iga nädal 100/100 mäng (min BI 10k või 20k).
reedel oli 100/100 blindidega(min BI 20k) laud kogu aeg täis ja ka solid waiting list olemas.
100k+ pankasid võideti A-higha, õhtu jooksul mitmed 200k+ pangad.
eile käis ka 500/500 blindidega NLH(HU).

privador
28.02.10, 16:44
kollasin eile janarile et ta kluppi tuleks. Rääkis ka, et mingi hu 500 bkindidega. Arvasin, et kuulsin valesti klubi möllus:)

Aga, kes sealt 10k cahhist osa võtavad?

vsiu100
28.02.10, 17:09
kollasin eile janarile et ta kluppi tuleks. Rääkis ka, et mingi hu 500 bkindidega. Arvasin, et kuulsin valesti klubi möllus:)

Aga, kes sealt 10k cahhist osa võtavad?


mängisin kõrval mahlast 25/25 DC, kui janar ütles, et privador helistas ja kutsus venusesse. :smiley:
eile ta mängis ühe vene ärimehega(moskvast imo, aga käib päris tihti siin).
eile oli 10/10 NLH ka päris fun laud. sõbra naine tõmbas 500st 6k peale õhtu lõpuks...

tavaliselt on 20k( mitte 10k :smiley: ) mäng ja mängijad - lauri, mauri, janar, kristjan, rikard, tim, random kohalikud tundmatud venelased, harvem
eestlased, soome-rootsi norra rikkamad turistid.

Keiss
28.02.10, 17:20
Ma nägin ka neljapäeva õhtul turniiri lõppfaasis kuidas Janar ja Lauri kahekesi kohale tulid ja laua üles ehitasid. Varsti oli kohal ka Kristjan ning mööda minnes nägin kuidas mingite marginaalsete kätega ehitati julmasid potte üles juba 3 handedis ning tundus suht rahulik klõbistamine poistele. Päris sicko :) Samas NL400-600 tasemel mängijatele peakski olema...

kivisaba
03.03.10, 20:36
ebamugav ei ole selliseid summasid oma rahakotis kanda ? mis vahendeid high stakes mängijad kasutavad ainult takso uks ette ja koju or saab olümpsis ka hoida oma suuremaid summasid?

nomerlot
03.03.10, 20:38
ebamugav ei ole selliseid summasid oma rahakotis kanda ? mis vahendeid high stakes mängijad kasutavad ainult takso uks ette ja koju or saab olümpsis ka hoida oma suuremaid summasid?

kavatsed pargis kolakat anda või?

hotcocacola
03.03.10, 20:44
saadame kopli thugzid peale
kyll aga lugeda, kuda eestlased lammutavad 100-100+ lives on vääääga peen (Y). Seega kui keegi midagi näeb, kuuleb, näeb jaotusi...mida iganes, kirjutage siia, huvitav on lugeda:)

speedi
03.03.10, 20:51
Mul oli kunagi pargis siuke kogemus... seisin sabas, et turnale regada ja keegi eestlane obv juuatäis seisis minu ees ja siis mingi norrakas tuli tema juurde ja palus, et see talt mingi 1,5k eest olümpsi chippe ära ostaks kuna tal kiire ja ei viitsi oodata. Tüüp oli siis nõus. Siis vaatas minu poole küsis kas ma eestlane, ma ütlesin, et jaa.. siis tüüp võttis taskust raha välja ja ütles mulle, et ma hoiaks kuni ta raha kotist veel raha võtab ja norrakale annab. Ei tea pole nagu varem kunagi nii palju sularaha käes hoidnud... Et siis.. tunneb keegi ennast jutu põhjal ära ? :D

privador
03.03.10, 20:53
ebamugav ei ole selliseid summasid oma rahakotis kanda ? mis vahendeid high stakes mängijad kasutavad ainult takso uks ette ja koju or saab olümpsis ka hoida oma suuremaid summasid? Oleneb, kui taksoga lähed koju või autoga on ikka väga ebatõenäoline, et midagi juhtub. Vähemalt mina pole midgai kuulnud.


Küll aga, kui plaan linna peale minna kasiinost , siis võib probleeme tekkida.
Janar vist rääkis kunagi, et tal tulid mingid vene tyybid pommima(sularaharull hõlma all), aga kuidgai sai neist lahti

Karikakar
03.03.10, 20:57
1,5K = 1500?

Microgrinder?

Viski
08.03.10, 15:34
15k vast ..

vsiu100
08.03.10, 15:51
ebamugav ei ole selliseid summasid oma rahakotis kanda ? mis vahendeid high stakes mängijad kasutavad ainult takso uks ette ja koju or saab olümpsis ka hoida oma suuremaid summasid?


10-30k pole ju hullu, kui kohe taksoga või autoga koju lähed. minnes pole vaja kaasa võtta, kaardiga kassast võtad.
suuremad summad(a la 100-300k) võid ka ju kaasa vahetada aga imo on võimalus sul ka olys nn hoiule jätta, arve teha, lasta pangaarvele kanda vms.
imo on mitmel seal nn arve, kust raha võtavad ja kuhu jätavad.
nagu küla poes - kriipsu peale..

andu_andu
08.03.10, 17:42
võitisn eile 5k, õnneks olin koos Jörgeniga, kes on muay thai vms ekspert :P

ranka
08.03.10, 17:50
Kui ma saan duubli ja lahkun lauast siis kui pikk on aeg mille jooksul saan uuesti min buy-iniga lauda istuda=

Svenza
08.03.10, 18:04
Tartus pool tundi, Tallinna kohta ei tea öelda. Mitte üle tunni igatahes

lenC
08.03.10, 18:10
Kui ma saan duubli ja lahkun lauast siis kui pikk on aeg mille jooksul saan uuesti min buy-iniga lauda istuda=
vaata et sahtlisse ei saa

k1ly
08.03.10, 18:35
mis päeviti 100/100 mäng toimub ?

edit vsiu postist lugesin et reedeti aga ilmselt toimub mäng ka laupäeval ?

vsiu100
08.03.10, 18:59
Kui ma saan duubli ja lahkun lauast siis kui pikk on aeg mille jooksul saan uuesti min buy-iniga lauda istuda=

1h.

78. Kui mängija soovib lahkuda lauast ja soovib uuesti asuda samasse lauda mängima vähem kui tunni aja jooksul, on tal kohustus tagasi tulla mängu sama summaga, millega ta lahkus lauast.



mis päeviti 100/100 mäng toimub ?

edit vsiu postist lugesin et reedeti aga ilmselt toimub mäng ka laupäeval ?

reede-laup on alati rohkem actionit tänu turistidele ja ka kohalikele.
FR 100/100 (+waiting list) juhtub pigem harvem.
kui nädala sees on 100/100 siis pigem 3-5 handed.
nv kui mäng käib siis võib rohkem rahvast olla ja mäng parem.
see reede on tõenäoliselt palju rahvast, kuna PS Live turniir, kus palju rahvast(olen kindel, et tuleb 100+ osalejat. ca 20 soomlasi).

vapsik
08.03.10, 19:04
Somme vist oli juba praegu kuskil 30 kirjas.

privador
08.03.10, 19:29
Kui ma saan duubli ja lahkun lauast siis kui pikk on aeg mille jooksul saan uuesti min buy-iniga lauda istuda= Hakkad shortstakkim:)?

Keiss
09.03.10, 02:11
PS Livel hetkel 89 reganut, lasin omale ka pileti ära osta. Õnneks sõber käis seal täna donkamas. Loota on, et reedel seal cashi lauad ka head ja mitmele maitsele mitte ainult standard 25/25 DC e. omaha...

ranka
09.03.10, 13:26
Hakkad shortstakkim:)?

Mõtlesin 100/100 mängus teha paar korda hit&runni :P Aga see alles mõte.

Keiss
12.03.10, 00:01
Täna siis PS Live ja obv, et üsna varsti peale turniiri algust (90 mängijat alles vms) pannakse suht magusad cashi lauad käima kuna laupäeval toimub suomiturnaus ning Soomest palju mängijaid + muidugi eestlased, kes PS Livele tulnud või lihtsalt cashi mängima. Huvitav palju cashi laudu lahti tehakse. Ise arvan, et 3-4 ikka. Saab isegi table selectida ;)

Laupäeval vahelduseks OC superturbodele suht norm struktuuriga turniir - suomiturnaus. Või noh oleks levelid mingi 45 mintsa ja anted ka mängus oleks veel parem ;) Sain ka end kirja pandud. Peab selle ära proovima. http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=14495&parent_id=10469

andu_andu
12.03.10, 01:34
Täna siis PS Live ja obv, et üsna varsti peale turniiri algust (90 mängijat alles vms) pannakse suht magusad cashi lauad käima kuna laupäeval toimub suomiturnaus ning Soomest palju mängijaid + muidugi eestlased, kes PS Livele tulnud või lihtsalt cashi mängima. Huvitav palju cashi laudu lahti tehakse. Ise arvan, et 3-4 ikka. Saab isegi table selectida ;)

Laupäeval vahelduseks OC superturbodele suht norm struktuuriga turniir - suomiturnaus. Või noh oleks levelid mingi 45 mintsa ja anted ka mängus oleks veel parem ;) Sain ka end kirja pandud. Peab selle ära proovima. http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=14495&parent_id=10469

Loodan, et satun sinuga ühte lauda. Oled siiani lauas hea mulje jätnud.

privador
12.03.10, 02:14
Mõtlesin 100/100 mängus teha paar korda hit&runni :P Aga see alles mõte. mnjaa shortstakkijaid vist ei sallita seal, aga kui 4k pimedad preflop reisid toimuvad, siis ei jää vist midagi üle

ESTPatrick
12.03.10, 05:54
ranka ei mõelnud shortstäkkimist suht kindlalt, full stäkkimist pigem

ranka
12.03.10, 12:51
ranka ei mõelnud shortstäkkimist suht kindlalt, full stäkkimist pigem

mhmh

k1ly
12.03.10, 17:28
ranka lendad mängima täna ?

ranka
12.03.10, 20:33
ei viitsi

privador
13.03.10, 14:28
käisin siis eile purjuspeaga cashis. Tahtsin kohe "meeste mängu" minna blindid 100/100
Küsisin, et palju min buy in on. Sain vastuseks, et mängijate nõudel 20k, ehk siis 200BB!

Laudadel olid umbes 100k stakid. Ehk siis eesti oma highstakes

Seega tahetakse vältida igasuguseid shortstakkereid.

k1ly
13.03.10, 18:21
käisin siis eile purjuspeaga cashis. Tahtsin kohe "meeste mängu" minna blindid 100/100
Küsisin, et palju min buy in on. Sain vastuseks, et mängijate nõudel 20k, ehk siis 200BB!

Laudadel olid umbes 100k stakid. Ehk siis eesti oma highstakes

Seega tahetakse vältida igasuguseid shortstakkereid.

mängisid siis ? ma käisin eile starsi turnat donkamas aga kahjuks ise mängu ei jõudnud kuna kell 12 välja lennates polnud 100/100 laud veel avatud ning polnud ka erilist mängutuju.

privador
14.03.10, 02:26
mängisid siis ? ma käisin eile starsi turnat donkamas aga kahjuks ise mängu ei jõudnud kuna kell 12 välja lennates polnud 100/100 laud veel avatud ning polnud ka erilist mängutuju.
k1ly is offline Report Post Reply With Quoteeip.
10k oleks nõus olnud, aga 20k on juba piisavalt deep ja agrodel on implied oddsid välja imeda. Isegi kui avatõsted on pimedad....

Keiss
14.03.10, 02:44
Reedel 7h PS livel - tulemus flipiga välja kuskil 15. koha kanti, 113 osalejat. Õnneks sõbraga tegime 20-20 diili ja tema sai 15k seega mina ikkagi kasumisse.
Täna Suomiturnausel 7. koht (88 seast), 6 seas tehti diil, igaüks sai 10k vähemalt, ma flipiga välja 3600 eeki.
Kahe päeva peale 17h (koos pausidega) kahe live turniiri peale. Suht hea kogemuse sai ikka. Paar kohta ja muuvi arendasid väga palju live mängus. Kindlasti tulevad edaspidi kasuks.

Obv cashi ei jõudnud peale sellist maratoni mängida.

chrosmos
14.03.10, 12:12
pühapäevaseid 10/10 blindidega laudu toimub ikka?

tahaks kasiino live cash game mängida küll, kuid 25/50 ja 100/100 on vast tulevikuteema, praegu olen olevikus ja realist

zuckerman286
14.03.10, 15:47
pühapäevaseid 10/10 blindidega laudu toimub ikka?

tahaks kasiino live cash game mängida küll, kuid 25/50 ja 100/100 on vast tulevikuteema, praegu olen olevikus ja realist

no ole ettevaatlik sellegipoolest, seal käivad ka pühapäevaõhtuti mõned ootamas, et mõni realist tuleks rahakotiga :)

no disrespect :)

leits
14.03.10, 16:31
kasinnis m2ngimine on jube .. tra ma ei suuda neid kaarte seal oodata .. noo nii igav hakkab. tartu n2ide .. mingi koomas peaga vend arutleb 3 minutit ja siis foldib ja seletab pool aega .. kui suudaks selle m2ngu natukeneig kiiremaks ajada oleks ok .. mul on tunne et eile tartus oli migni max 20 kätt tunnis.

neti m2ngijana livega harjuda on ikka jube .. ainuke variant imo ongi t2is kakkuda end et natukenegi lõubusam oleks .. jube kannatus peab olema

privador
15.03.10, 03:36
kasinnis m2ngimine on jube .. tra ma ei suuda neid kaarte seal oodata .. noo nii igav hakkab. tartu n2ide .. mingi koomas peaga vend arutleb 3 minutit ja siis foldib ja seletab pool aega .. kui suudaks selle m2ngu natukeneig kiiremaks ajada oleks ok .. mul on tunne et eile tartus oli migni max 20 kätt tunnis.

neti m2ngijana livega harjuda on ikka jube .. ainuke variant imo ongi t2is kakkuda end et natukenegi lõubusam oleks .. jube kannatus peab olema
lahendus on deepstakk ma arvan. nt 20k 25 blindidega. Saab koguaeg pasaga mängida ja floppi minna.

harryahven
15.03.10, 12:53
eila sai seda 10/10 blindidega cashi pelatud. minu esimene live cash elus, 1000ga sisse ja 4200ga välja, suht mahe oli üle mingi poole aasta mängukaarte puudutada online grindimise kõrvalt, algul passisin niisama ja jälgisin, donke jagus ja üritasin kuidagi adjustida, aga pärast 3 tundi hakkas suht igav, millele aitas kaasa muidugi venekeelne suhtluskeel lauas, millest ma ******* aru ei saanud ja nii tallasingi kodu poole.. 3h3k haha, kindlasti hakkan seal regulaarselt käima. sain aru, et 10/10 on vist aint pühap jah?!

vsiu100
15.03.10, 12:59
eila sai seda 10/10 blindidega cashi pelatud. minu esimene live cash elus, 1000ga sisse ja 4200ga välja, suht mahe oli üle mingi poole aasta mängukaarte puudutada online grindimise kõrvalt, algul passisin niisama ja jälgisin, donke jagus ja üritasin kuidagi adjustida, aga pärast 3 tundi hakkas suht igav, millele aitas kaasa muidugi venekeelne suhtluskeel lauas, millest ma ******* aru ei saanud ja nii tallasingi kodu poole.. 3h3k haha, kindlasti hakkan seal regulaarselt käima. sain aru, et 10/10 on vist aint pühap jah?!

kui soovi, saab teistel päevadel ka selle laua lahti teha.
selleks oleks vaja 5 mängijat, kes soovivad seda limiiti mängida.
e - n ma arvan, et neid kokku ei saa(kui just oma pundiga ei lähe) aga reede ja laup. täitsa reaalne.

tolmuahv
15.03.10, 13:45
kui soovi, saab teistel päevadel ka selle laua lahti teha.
selleks oleks vaja 5 mängijat, kes soovivad seda limiiti mängida.
e - n ma arvan, et neid kokku ei saa(kui just oma pundiga ei lähe) aga reede ja laup. täitsa reaalne.

Alati ei saa. Laupäeval oli 3 cash game lahti, kõik lauad täis ja waiting list. Minu pärimise peale, et kas saaks uue laua teha, üteldi, et ei saa, sest diilereid pole. Nats veider tundus igatahes.

vsiu100
15.03.10, 14:36
Alati ei saa. Laupäeval oli 3 cash game lahti, kõik lauad täis ja waiting list. Minu pärimise peale, et kas saaks uue laua teha, üteldi, et ei saa, sest diilereid pole. Nats veider tundus igatahes.


see on idiootsus jah.
reedesel PS livel oli max 100 kohta, kuna ka polnud diilereid.
30+ iminest oli waiting listis ja pakun, et ca 10 ei hakanud end üldse kirja panema, kuna teadis et enivei sisse ei saa. seega saadeti ca 30 inimest uksest välja, kuna "pole diilereid"(kuuldavasti olid paljud puhkusel egiptuses jne :) ).
1 seik, mis reedesega seoses jälle meelde tuli, oli ühe diileri(tegelikult ta on nüüd rohkem saali adminn, aga reedel oli stafi nappuse tõttu diiler) väike nali, mis napilt oleks mind tilti ajanud. peale esimest pausi sain suure stack ette ja plaan oli seda töös hoida. olin ca 30 min lauas kõige reipam olnud. panin 4-5x järjest pisikese raise sisse, kui bb-l olev vene noormees podiseb midagi ja 1 härra lauast ütleb veel, et üldse ei lase mängida. selle peale peab diiler vajalikuks mainida, et pange siis vastu all-inni, siis enam ei raise!
I was like wtf!? :confused: :mad:
tundsin, kuidas veri kõrvadesse tõusis ja tahtsin laua alt diilerile jalaga anda.
ei tahtnud kohe lauas ka kisa teha ja õli tulle valada(hea oli rahulikult chipe korjata). samas siin rääkimisest on ka vähe kasu. kui juhtun seda töötajat nägema, proovin talle asja ära seletada, mis ta valesti tegi. loodetavasti saab aru (kindel ei saa muidugi olla).

leits
15.03.10, 14:39
kuda yldse seletamisega lood on, ma midagi ka seletasin pool tahmas peaga laup2ev, et mis vastasel olla võiks? keelatud? peakski äkki reeglid üle lugema, tundub et võib saada küll sealt

ESTPatrick
15.03.10, 14:41
suht kindel et keelatud, igalpool mujal on vähemalt

nomerlot
15.03.10, 14:47
oot, kui ise oled näiteks vastasega heads up, siis sa võid ju rääkida talle mida tahad:)

kui ise mängus ei ole, siis oled jah vait. või kuidas?

yolpa
15.03.10, 14:49
eino kui ise käes oled siis ju ikka võib seletada?

pikk28
15.03.10, 14:50
seletada tohid, kuid card counting on keelatud IMO

ESTPatrick
15.03.10, 14:52
ise käes olles võib enda ette ikka arutada, seda teen ma suht tihti ja seni pole keegi keelanud.

@HU kehtib sama asi suht kindlalt.

lihtsalt siis ei tohiks kätt kommenteerida kui ise käes ei osale, ükskõik mis viisil (enda kaarte avaldades jne)

vsiu võiks üle kinnitada, tema teab neid reegleid suht hästi

tolmuahv
15.03.10, 14:55
Enda kaarte ei tohi ütelda. Kui käes osaline olla, siis üldiselt pole kusagil keelatud minu teada selline seletamine (A la "Sul ei saa olla siin KK/AA, sest muidu sa ei teeks ju nii"). Kui ise foldinud oled, siis enam sõnaõigust ei ole. HU olukorras võid vastase kaartide kohta minu meelest kõike rääkida, mis sülg suhu toob.

Diileri poolt äärmiselt ebaprofessionaalne on mängijatele nõu anda või üldse midagi kommenteerida. Ise olen näinud, kui diiler eestlasest regile kommenteerib mingeid skande (a la "see vend on õhtu otsa väga aggro olnud").

Mind ennast ajas tilti kui Priit O. EMV main eventil seletas ühel hetkel kogu lauale, et kui ante mängus on, siis 2.5xBB pole enam piisav, et varastada. Edasi pidigi 6xBB panema. Seal lauas varastasime peamiselt mina ja tema.

vsiu100
15.03.10, 15:17
HUs pmst võib rääkida, kui käes oled.
Samas see, et olen käes-võin kommenteerida ei kehti multiway potis.
Sest võid anda infot(omakäe,vastase käe kohta jne) komandale mängijale.
Seoses sellega meenus, et ka foldimine olukorras, kus sul on võimalus chekkida(va riveris viimasena) multiway potis on keelatud, kuna annad infot enda taga olevale mängijale.
reegel peaks olema, et kui sul on võimalus chekkida, pead seda kasutama.

leits
15.03.10, 15:47
Hmm et nagu ytleme ma olen bb, mingi 2 calli, ma check .. flop xxx ma ei või insta mucki visata või mis? ei saanud p2ris t2pselt aru

privador
15.03.10, 15:48
jõudsin laup ka cashi mängima, peale klubi on hea tulla.
Igatahes ootasin d/c lauda, kuni koht vabaneb. Lõpuks vabaneski ja sai mängida, aga laud hakkas suht kiiresti lagunema. Lauas olid tuntud regid-Roman, Dima, Vallo

Kui aus ollas siis mäng on ikka suht kusine

Aga ma ei tea, kas ma kujutan ette, aga regualridele ei meeldi eriti et ma suht shordina vist sisse ostan nii 3-4k-ga-löön nende mänguplaani sassi, kuda fishe röövida:)

see selline pokkerivaist:)

vsiu100
15.03.10, 15:52
Hmm et nagu ytleme ma olen bb, mingi 2 calli, ma check .. flop xxx ma ei või insta mucki visata või mis? ei saanud p2ris t2pselt aru

tegelikult ei või jah.
võibolla cashis ei ole see nii määrav, aga turniiril pead kasutama oma võimalust chekkida.
Revo K. käest kuulsin sellest ja ta peaks piisavalt pädev olema.

ranka
15.03.10, 17:04
lahendus on deepstakk ma arvan. nt 20k 25 blindidega. Saab koguaeg pasaga mängida ja floppi minna.

200BB stäkk nüüd küll miski ikeloom ei ole. Teades neid livemänge on seal üks sitane limpimine ja callimine (või kui lauas maniakk siis üliagressiivne 3bettimine) siis 200BB sulle küll mitte mingit erilist eelist ei anna, pigem kaotab selle kui oled OOP 3bettori vastu.


Enda kaarte ei tohi ütelda. Kui käes osaline olla, siis üldiselt pole kusagil keelatud minu teada selline seletamine (A la "Sul ei saa olla siin KK/AA, sest muidu sa ei teeks ju nii"). Kui ise foldinud oled, siis enam sõnaõigust ei ole. HU olukorras võid vastase kaartide kohta minu meelest kõike rääkida, mis sülg suhu toob.

Diileri poolt äärmiselt ebaprofessionaalne on mängijatele nõu anda või üldse midagi kommenteerida. Ise olen näinud, kui diiler eestlasest regile kommenteerib mingeid skande (a la "see vend on õhtu otsa väga aggro olnud").

Mind ennast ajas tilti kui Priit O. EMV main eventil seletas ühel hetkel kogu lauale, et kui ante mängus on, siis 2.5xBB pole enam piisav, et varastada. Edasi pidigi 6xBB panema. Seal lauas varastasime peamiselt mina ja tema.

Mulle endale küll meeldiks, kui mult stealitakse 6BB-ga 2.5BB asemel.

tolmuahv
15.03.10, 17:15
Mulle endale küll meeldiks, kui mult stealitakse 6BB-ga 2.5BB asemel.

Kui sa oled 10-max lauas ja koos ühe teise mängijaga varastad 60% pottidest kahepeale, kas siis on ikka donkidele vaja selgitada, et standard raise on suurem? Selle 6bb-ga saab peaaegu juba 3-bettida donki ja võtta ta 2.5bb veel lisaks ju. Igatahes turnal ajas see olukord tilti küll.

Keiss
15.03.10, 17:21
Oja ongi selline lõuapoolik kogu aeg :P Parajalt kino saab ikka...

vennike
15.03.10, 19:38
see on idiootsus jah.
reedesel PS livel oli max 100 kohta, kuna ka polnud diilereid.
30+ iminest oli waiting listis ja pakun, et ca 10 ei hakanud end üldse kirja panema, kuna teadis et enivei sisse ei saa. seega saadeti ca 30 inimest uksest välja, kuna "pole diilereid"(kuuldavasti olid paljud puhkusel egiptuses jne :) ).
1 seik, mis reedesega seoses jälle meelde tuli, oli ühe diileri(tegelikult ta on nüüd rohkem saali adminn, aga reedel oli stafi nappuse tõttu diiler) väike nali, mis napilt oleks mind tilti ajanud. peale esimest pausi sain suure stack ette ja plaan oli seda töös hoida. olin ca 30 min lauas kõige reipam olnud. panin 4-5x järjest pisikese raise sisse, kui bb-l olev vene noormees podiseb midagi ja 1 härra lauast ütleb veel, et üldse ei lase mängida. selle peale peab diiler vajalikuks mainida, et pange siis vastu all-inni, siis enam ei raise!
I was like wtf!? :confused: :mad:
tundsin, kuidas veri kõrvadesse tõusis ja tahtsin laua alt diilerile jalaga anda.
ei tahtnud kohe lauas ka kisa teha ja õli tulle valada(hea oli rahulikult chipe korjata). samas siin rääkimisest on ka vähe kasu. kui juhtun seda töötajat nägema, proovin talle asja ära seletada, mis ta valesti tegi. loodetavasti saab aru (kindel ei saa muidugi olla).

Ma käisin siin ka ühe korra mingis klubis (www.bigslick.co.uk) cashi laskmas. peale seda kui olin toore õhuga kolmanda barreli sisse tulistanud, küsis mingi reg diileri käest, et mis ta nüüd tegema peaks ? diiler ütles, et ära jumala eest foldi, mul oli WTF :confused: :confused: tüüp instamuckis, sest enda jutu järgi kuulis just vastupidist... dno siis, oli mis oli, klaarima ei viitsinud hakata ja tegin kiirelt nahad ja sinna auku enam ei lähe.

privador
15.03.10, 19:50
Kui sa oled 10-max lauas ja koos ühe teise mängijaga varastad 60% pottidest kahepeale, kas siis on ikka donkidele vaja selgitada, et standard raise on suurem? Selle 6bb-ga saab peaaegu juba 3-bettida donki ja võtta ta 2.5bb veel lisaks ju. Igatahes turnal ajas see olukord tilti küll. hmmmz 6BB tosted on ju puhas leak
Kui vastased oleks tostnud 6BB ja Oja oleks seletanud, et tosta parem 2,5Bb oleks ma just siis tilti l2inud:)

ranka
15.03.10, 21:03
Kui sa oled 10-max lauas ja koos ühe teise mängijaga varastad 60% pottidest kahepeale, kas siis on ikka donkidele vaja selgitada, et standard raise on suurem? Selle 6bb-ga saab peaaegu juba 3-bettida donki ja võtta ta 2.5bb veel lisaks ju. Igatahes turnal ajas see olukord tilti küll.

Tegelt niisama nokkisin aga pointist saan väga hästi aru --> ei ole mõtet fishi mitte mingil moel harida. Samuti nagu ei ole mõtet fishi mitte mingil moel tilti ajada.

Samas Priidul hea strateegia. Ma nende targutamiste peale lähen alati mega tilti ning kindlalt Priidu edge tõuseb.

Keiss
17.03.10, 17:51
Minu arvates ka tema möla ongi tema suurim skill.

Keiss
29.03.10, 01:29
http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=15900

ESTPatrick
29.03.10, 03:55
oligi juba aeg, nüüd saab omaseltskonnaga kasvõi sinna mängima minna kui isu tuleb

chrosmos
29.03.10, 16:36
vist hakkan ka seda 10/10 mängu külastama. mõni sõber ka tuleks arvatavasti ja ei pea ise kaarte segama/jagama.

vsiu100
29.03.10, 16:55
ma ei tea, kas see härra on meie foorumist või mitte, enivei.....
laupäeval tiksusin samuti 10/10 NLH lauas. mäng oli üli mudane. mitu purjus vana ja mitu venda, kes olid iga ring pf või flopist all in.
avab siis 1 noorem kutt 50.-, mille peale 1 tegelane läheb vist 3. korda järjest all ini ca 1500.-ga. terve laud foldib ja esialgne raiseja lükkab ka nupud sisse(ca 1200-1300.-)
flop 2 :club: 5 :club: 8 :heart:

multi-shoveja räägib, et veel oled vist ees aga kui ma J-le pihta saan, siis on sul hambad. noorsand istub vaikselt edasi.

turn J :club:

multi-shoveja hõiskab jesssss ja vastane vajus näost pisut ära.

river 8 :club:

multi-shoveja lööb rõõmsalt kaardid kohe letti, A :spade: J :diamond:
noormees lükkab vaikides kaardid üle joone mucki.
ma küsin talt, et olid ikka täiesti kindel, et sul ristit ei olnud?
kuna diiler luges alles poti rake jaoks kokku, siis polnud ta jõudnud kaarte kokku tõmmata ja noormees vaatas oma muckitud holecarde ja vajus näost veel rohkem ära, sest keeras ringi A :club: .
niiet 250-300 bb pot vastasele oma vea ja kogenematuse tõttu.
moraal - me kõik ei ole phil ivey-d, et vaatame kaarte ühe korra ja sellest piisab. kui vaja tuleb uuesti kontrollida.

pikk28
29.03.10, 16:59
peab ka korra reede või laupäev külastama. i like pidev allinn preflop.

Booyaka
29.03.10, 17:01
http://www.youtube.com/watch?v=LefXCtjVtiM @ vsiu ;)

Svenza
29.03.10, 17:05
irwww, good one

Rage
29.03.10, 17:28
võibolla rumal küsimus, aga kui minnakse cashis allini enne viimast lauakaarti, kas siis kohe kaarte lahti ei visata ja alles siis diilitakse lauakaardid?

raaids
29.03.10, 17:40
ma olin see idioot kes mucki viskas masti:D

pikk28
29.03.10, 17:49
eips, cashis ei pea lahti tegema

leits
29.03.10, 18:14
kohustus imo pole jah, kuid ma olen yldjuhul letti visand? võib nii lampi yldse visata :D?

vsiu100
29.03.10, 18:17
ma olin see idioot kes mucki viskas masti:D

solid vend imo
ma olen ka (turniiril) võitva käe ära visanud finaallauas, enam ei taha.

vsiu100
29.03.10, 18:20
kohustus imo pole jah, kuid ma olen yldjuhul letti visand? võib nii lampi yldse visata :D?

pmst võib, aga viisakas vast pole.
avada tuleks järjekorras, sest teised lauas olijad on ka huvitatud, kes millega kuidas mängib. kui enne letti viskad, saab teine kinniselt muckida ja tasuta inf jääb tervel laual saamata.

raaids
29.03.10, 18:36
vsiu sa ei tea kes see eriti mälus vend seal oli? migni regular ?

pikk28
29.03.10, 18:37
pmst võib, aga viisakas vast pole.
avada tuleks järjekorras, sest teised lauas olijad on ka huvitatud, kes millega kuidas mängib. kui enne letti viskad, saab teine kinniselt muckida ja tasuta inf jääb tervel laual saamata.
jep, eelmine kord viimsi cashis oli Keiss suht vihane. pidevalt avati kaarte vales järjekorras.

vennike
29.03.10, 19:36
võibolla rumal küsimus, aga kui minnakse cashis allini enne viimast lauakaarti, kas siis kohe kaarte lahti ei visata ja alles siis diilitakse lauakaardid?

nvm. ma ei loe kunagi ju topikut lõpuni enne kui hakkan postitama vastust.

Keiss
30.03.10, 01:31
lol jah see viimsi cash oma metsiku reigiga ja üliaeglase mängu tempoga on ekstra tase. vbolla veel kunagi satub sinna aga ei ole kindel selles. Muideks seal viimsis vist võitsin suurima poti ka nii, et sain omahas multiway potis paardunud boardil 7 high masti ning viimane, kes näitama pidi foldis lahtiselt maja arvates, et tal on kolmik lihtsalt. Aga juhtub vahest mis teha eriti kui õllet kõvasti joodud ja silm enam jutuhoos ei seleta.

udikaz
30.03.10, 01:56
Pargis hetkel eesti high stakes cash avatud. Janar, Lauri, Kristjan, Vallo ja Rikard osalevad. 5 kohta veel vabad NL 100/100. Kellel soovi siis võib ühineda ;)

privador
30.03.10, 07:17
ma olin see idioot kes mucki viskas masti:D
Mul on ka seda juhtunud turnadel. Ja nüüd protectin oma kaarte ikka väga hoolikalt. Vahest peab dealer 2x ütlema showdown vms ja siis vaaatan ka kiireöt kael õieli üle lauaa, et kõik on ikka ok.
Lihtsalt kui mingid purjus vennad räuskavad jms möll käib+värisevad, erutavad käed siis võib endalgi päris raske olla, et mitte viga teha.

Pargis hetkel eesti high stakes cash avatud. Janar, Lauri, Kristjan, Vallo ja Rikard osalevad. 5 kohta veel vabad NL 100/100. Kellel soovi siis võib ühineda

Vallo mängib ka juba high stakesi?

vsiu100
30.03.10, 08:45
vsiu sa ei tea kes see eriti mälus vend seal oli? migni regular ?

ei ole. ta mängib vahest turniire ja vahest harva cashi. üks lahe lugu temaga oli see, kui ta tuli EMV HU turniiri päeval turniiri mängima, arvates et toimub regular turniir. kassas sai teada, et hoopis 2,2k HU turniir plaanis.
tahtis juba koju ära minna, aga Lauri L. võttis tal kassas nööbist kinni ja ajas oma standard möla, et kuhu sa totu lähed, meil 5 meest 64-st puudu ja pane ikka nimi kirja, kui juba kohale tulid. otsustas siis ikka mängida.
lõpuks tagus ta Steniga finaalis HU-d(lõpuks kaotas küll) ja pani tasku 25k
http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?op=user&uid=1564&id=10569

sel õhtul ta võis mudas olla, aga tühja koha pealt eriti ei kärgatanud ja õhtu lõpuks oli tal 10/10 lauas 8k+ stack(max bi 2k).

ise sain 15 min enne laua sulgemist ühe teise mudas tegelase vastu stackid sisse
(ta c-r mind flopil all ini) K:spade: 8 :diamond: 9:club: flopist. pot miski 3k+.
mul 88, tal 4 :spade: 5:spade: . turn 7, river 6. pisut hapu oli, kui sd oli.


priva: vallo vahest on mänginud jah, aga imo ainult siis, kui laud on 5handed+.

paar kätt turniiri kõrvalt jälgisin...üks esimesi käsi läksid pf janari ja lauri stackid sisse AJ vs AQ, pot 50k+. lauri AQ pidas.

raaids
30.03.10, 14:28
seda ma mõtlesingi et kuigi ta käitus väga naljakalt ja mõnele tundus et mägnib niisama lolli seal, siis tegelikult tegid päris head mängu muarust

Keiss
30.03.10, 14:31
mõni ju mängibki täis olekut...tegelikult lihtsalt kergelt švipsis ja nii on endale kerge tekitada mudas kolli gambleri idioodi imidzi vms ning saab lihtsamalt heas kohas stäkid sisse.

vsiu100
30.03.10, 14:38
võimalik, aga usu mind, see poiss oli päris mudas. arvan et jõi juba 2+ päeva.
lõputu mulin, jahvatamine, jook joogi järel ja tagurpidi silmad petsid mind küll ära, kui ta ainult imagot lõi :)
aga mängis minu arvates ka hästi ja lõpetas väga solid plussis.

Codecci
30.03.10, 14:44
Pargis hetkel eesti high stakes cash avatud. Janar, Lauri, Kristjan, Vallo ja Rikard osalevad. 5 kohta veel vabad NL 100/100. Kellel soovi siis võib ühineda ;)

Mis min ja max buy-in sellel mängul? Ja reiki võetakse 5% poti pealt?

privador
30.03.10, 14:54
võimalik, aga usu mind, see poiss oli päris mudas. arvan et jõi juba 2+ päeva.
lõputu mulin, jahvatamine, jook joogi järel ja tagurpidi silmad petsid mind küll ära, kui ta ainult imagot lõi :)
aga mängis minu arvates ka hästi ja lõpetas väga solid plussis.
Minu arust mõni võib isegi purjus olla, aga teeb ikka oma A mängu ja tihti kühveldab nii veel rohkem raha, sest regid ja igasugsued muud vennad võtavad sellisest imagist reade


Mis min ja max buy-in sellel mängul? Ja reiki võetakse 5% poti pealt?

Poisid vist panid 20k, et shortstakkereid vältida:)

Mõni pokkeripro vend võiks ju ka seda lauda külastada. meil ju NL400-NL1k vendi küll siin.

privador
30.03.10, 15:07
Samas ükspäev veica riivas küll. Mängisin 2k cashi ja Lauri karjus, et mis proff sa oled kui minu lauda ei tule.
Samas ju tean, et mõtet ju eriti pole. Omahat shorti võiks nendega taguda küll, aga nemad jälle ei mängi seda.

Seega ei näe mingit põhjust miks peaksin minema mängu, mille tingimused on neile soodsad

vsiu100
30.03.10, 15:11
Mis min ja max buy-in sellel mängul? Ja reiki võetakse 5% poti pealt?

max pole aga min. on reeglina 20K (vahest, kui rahvast rohkem, st 6+handed, siis 10K).
janar alustab vist alati kõige deepimana(50-75k), teised 20-30k.
shortstackimist ei ole.

rake on 4%.

83. Kasiino võtab igast pangast maksimaalselt 4% „Rake’i” ehk kasiino tasu. Minimaale summa, millest võetakse „Rake`i” on 500 krooni (rake on 20 krooni). Protsenti arvutatakse igast täis 500-st (nt. pank on 1 300 krooni, siis rake on 40 krooni). Alates summast 4000 krooni rake ei suurene ja seega maksimaalne rake ehk cap on 160 krooni.

hotcocacola
30.03.10, 15:52
Pargis hetkel eesti high stakes cash avatud. Janar, Lauri, Kristjan, Vallo ja Rikard osalevad. 5 kohta veel vabad NL 100/100. Kellel soovi siis võib ühineda ;)


pidevalt on seal highrollerite lauas ühed ja samad nimed.
vsiu, ehk sina tead, kes neist tavaliselt kõige suuremaid profiteid näitavad ???
või panevad suht BE kõik ??!?!??! Kes neist regidest fishid on?:D


krdi ulme ikka :D

Codecci
30.03.10, 16:26
pidevalt on seal highrollerite lauas ühed ja samad nimed.
vsiu, ehk sina tead, kes neist tavaliselt kõige suuremaid profiteid näitavad ???
või panevad suht BE kõik ??!?!??! Kes neist regidest fishid on?:D


krdi ulme ikka :D

Lives mängitakse nii vähe käsi, kahtlen et nad BE saavad olla, keegi peab ikka võitma nii väikse sample peale.

udikaz
01.04.10, 21:47
pidevalt on seal highrollerite lauas ühed ja samad nimed.
vsiu, ehk sina tead, kes neist tavaliselt kõige suuremaid profiteid näitavad ???
või panevad suht BE kõik ??!?!??! Kes neist regidest fishid on?:D


krdi ulme ikka :D

Ainuke fish on seal ilmselt Rikard:) kuigi ta ka ika arenenud viimasel ajal. Mängis 300/600 blindidega omaha cashi ka siin sügisel kui see pokerstars baltic festival oli :) aga eks kõigile ole teada, et Lauri on päris luuus mängija. Samas See vahel toidab ka teda, sest janar lükkas lauri 25k preflop all in AJ-ga ja lauril oli AQ. AQ pidas. Seega ega seal mingit ulme mängu ka ei ole, aga igaljuhul actionit saab kui natuke otsida :rolleyes:

privador
01.04.10, 22:27
Lauri voib loose olla, aga kindlasti mitte loll. Shortstakkeritel oleks tõesti hea põli, ootavad kaarte ja shippivad sisse nupud. min 200Bb pole see shippamine sugugi nii lihtne. Ja loose mängijad tunnevad kui kala vees.

vsiu100
01.04.10, 23:50
Lauri voib loose olla, aga kindlasti mitte loll. Shortstakkeritel oleks tõesti hea põli, ootavad kaarte ja shippivad sisse nupud. min 200Bb pole see shippamine sugugi nii lihtne. Ja loose mängijad tunnevad kui kala vees.

+1

lauri on loose, aga kuuldavasti loputab vastaseid viimasel ajal korralikult.
tänu imagole makstakse ikka ulme kätega talle kinni.
1 asi veel mida olen tähele pannud- ta paneb vahest jubedaid overbette kohe algul, et panka suureks ajada.

riku on tore poiss, aga callib oma buy inni ära....

udikaz
02.04.10, 00:22
Lauri voib loose olla, aga kindlasti mitte loll. Shortstakkeritel oleks tõesti hea põli, ootavad kaarte ja shippivad sisse nupud. min 200Bb pole see shippamine sugugi nii lihtne. Ja loose mängijad tunnevad kui kala vees.


Elusees ei ole ma öelnud, et Lauri loll on. Ta oskab väga hästi mängida ja enamasti purjus peaga tehtud reputatsioon maksab ilusti välja siis, kui seda vaja ;)

udikaz
03.04.10, 05:05
Privador on nit :) Pargi cash on tore flop 87A kaks ristit mul A688 A6 ristid ja ikka saab kaotada kui flopist nupud sisse saad :) Ei tuleb ikka netti jääda, pargis on volüüm ikka ulme väike. Aga 100/100 blindidega cash on kuum sõna, täna oli vahepeal isegi waitinglist sinna lauda. Pargis on fun, aga raha teenida on siiski internetis tunduvalt kergem =)

Keiss
03.04.10, 06:59
Haha:D Kes sa oled?

Aga täitsa oleneb runist kõik. Ei saa öelda, et netis tingimata lihtsam on.
Ma just jõudsin koju, päris lahe öö oli tglt:P Suht koomas olin vahepeal. Puhusin mingi aeg 1,8 promilli. Aga suht hästi hittisin kuigi sai pea 12h mängitud ja texases AA/KK-d kordagi polnud nagu ikka. Sellest hoolimata sai üle poole Betfair Live ME sisseostust teenitud ja nagu plaan oli siis kui hitin ostan pileti ära sinna ;) Ei ole mõtet isegi satikat mängida.

udikaz
03.04.10, 09:12
Haha:D Kes sa oled?

Aga täitsa oleneb runist kõik. Ei saa öelda, et netis tingimata lihtsam on.
Ma just jõudsin koju, päris lahe öö oli tglt:P Suht koomas olin vahepeal. Puhusin mingi aeg 1,8 promilli. Aga suht hästi hittisin kuigi sai pea 12h mängitud ja texases AA/KK-d kordagi polnud nagu ikka. Sellest hoolimata sai üle poole Betfair Live ME sisseostust teenitud ja nagu plaan oli siis kui hitin ostan pileti ära sinna ;) Ei ole mõtet isegi satikat mängida.

Inimene olen.
Mul tekib küsimus, et miks sa niiväga tahad betfairi turnale, kui sa turnasi mängida ei mõista? üks call ja üks all in on sul ees ja sa callid ära 35% oma stacki KQ offiga??? väga mõistlik tegevus :)

Keiss
03.04.10, 15:36
callisin muidugi 5bb shorti allini ära big blindilt lol. Järgmine kord callin jälle. Ja Meldre limp on nõrk käsi pea alati. Ma ei kavatsegi end surnuks blindida mingitel odavatel pargi turbo turkadel seda enam kui run on selline, et 5h jooksul on kolm paari 44, 33, 33 ja korra AK ning AJ ja siis ka ei võida flippe või pannakse AJ-le nupud ette pf. Aga las jääda sinu kõrgendatud enesehinnang ja teiste alahindamine sulle. gg!

privador
03.04.10, 16:14
Privador on nit :) Ei v2idagi, et ei ole. Kui shordina sisse ostan, siis otsin voimalust, kus pigem nuppe panna voi aega viita. kui fancyt playd teha
Eile olid ka teised nitid mu lauas. Minu arust Roman ja Dima on head laua indikaatorid. Kui nad kaotavad, siis peab tegelikult olema selline nitine laud. Ja kuskil nad "keevad" is mingis punktis yle, n2hes et kerget raha ei tule ja teevad eksimusi.
PS seekord sain siiski ilusasti koju ja politsei ei votnudki mind rajalt maha.

udikaz
04.04.10, 09:25
callisin muidugi 5bb shorti allini ära big blindilt lol. Järgmine kord callin jälle. Ja Meldre limp on nõrk käsi pea alati. Ma ei kavatsegi end surnuks blindida mingitel odavatel pargi turbo turkadel seda enam kui run on selline, et 5h jooksul on kolm paari 44, 33, 33 ja korra AK ning AJ ja siis ka ei võida flippe või pannakse AJ-le nupud ette pf. Aga las jääda sinu kõrgendatud enesehinnang ja teiste alahindamine sulle. gg!

Ma ei alahinda kedagi! Minu meelest on see -EV call, ükskõik mis nurgapealt seda vaadata. Edu ja õnne Betfairi mitte odaval ja mitte turbol turnal ;)

udikaz
04.04.10, 09:31
Ei v2idagi, et ei ole. Kui shordina sisse ostan, siis otsin voimalust, kus pigem nuppe panna voi aega viita. kui fancyt playd teha
Eile olid ka teised nitid mu lauas. Minu arust Roman ja Dima on head laua indikaatorid. Kui nad kaotavad, siis peab tegelikult olema selline nitine laud. Ja kuskil nad "keevad" is mingis punktis yle, n2hes et kerget raha ei tule ja teevad eksimusi.
PS seekord sain siiski ilusasti koju ja politsei ei votnudki mind rajalt maha.

Ma ei öelnudki midagi halva pärast, rohkem naljaga. Arvestades kauda on kõik 100% õige mis sa teed ;) Kui roma või dima miinuses on siis maksavad nad sulle kõik asjad kinni :) sain ka roma all in kui tal oli 17% võimalust et võidab peale floppi(omahas just mitte väga halb protsent minu kasuks), aga näe ikka tõmbas ära. Pargi cash on amusement ja niisama fun :p

Keiss
04.04.10, 14:52
Ma ei alahinda kedagi! Minu meelest on see -EV call, ükskõik mis nurgapealt seda vaadata. Edu ja õnne Betfairi mitte odaval ja mitte turbol turnal ;)

Ma olen nõus, et see oli piiripealne olukord. Aga sellise ühe näite pealt väita, et ma ei oska turnasid mängida ei ole pädev hinnang lihtsalt. Ega ma väidagi, et olen suurepärane live turniiride mängija aga siiamaani veidike plussis. Kuigi live turniiridega leiba muidugi ei teeni Eestis vast keegi. Samas 5bb shorti rangest, kellele üsna kiirelt bb selga tuleb on KQo bb-lt siiski BE vähemalt minu hinnangul seda enam, kui mingi limp = dead money sees. Karta, et sellisel shortil on eliitkäsi on siiski liig. Enamasti saab mingi flipi. Lisaks tahtsin ka ise flipata, sest ei taha väikse stäkiga vireleda pikalt. Parem nupud sisse ja double up või cashi mängima :)

Edaspidi ise tahangi rohkem mängida deep stack turniire 45-60 min levelitega. Seal on skilli osakaal kordades suurem kui 25 min turbokatel. See sama PS Live on pmst turbom turna kui tavaline unlimited rebuys turniirid double addoniga. Neid väikse stackiga turbokaid üldse ei naudi, samas EMV ME oli väga mõnus turniir, mis minu jaoks kestis 17h ja tõesti kaifisin struktuuri ning buy in ja auhinnarahad olid ka parajalt motiveerivad, et teha head mängu ning keskenduda.

vsiu100
05.04.10, 08:52
reedene cash oli suht huvitav jah. tervitused siin Aarele, suht kino vend imo.
aga paar asja, mis pisut häirisid:
*omahas(või mis iganes mängus) on ebaviisakas näidata kõigepealt nõrgemat kaarti-kombinatsiooni ja seejärel tugevamat-nutsi. slowrollides pannakse sulle mental note "m***" .
*kui high stakesis on pooleli 120k+ pank, kus terve laud on vait - keegi ei kommenteeri, ei pane "time"-i jne - siis pole viisakas kõrvalt kätt ja boardi kommenteerida.
ma pole veel kunagi näinud nn regulare (lauri, janar, mauri, vallo, kristjan, tim, arutjunov, dima jne) kedagi slowrollimas või käes mitte osalejana kommenteerimas. pisut respecti.

hotcocacola
05.04.10, 09:15
a kellelgi infot, mis on selle aasta suurimad live potid olnud olympsis ?
200-300k ?

vsiu100
05.04.10, 10:07
a kellelgi infot, mis on selle aasta suurimad live potid olnud olympsis ?
200-300k ?


ei tea, pakun, et 120-150k see aasta. võimalik, et see nv betfair tulevad suured potid.
eelmine aasta olid suurimad potid vist Rootsi mv ajal. rootslased lasid omavahel mitu 250-300k panka.
suurim kohalike vahel mängitud pank oli vist 175-180k(mida tean). limiit 25/25 või oli 25/50. Hi-los Tim, Henri ja Valodja - Tim scoopis Hi-ga terve panga. Tim rääkis küll kätt, aga see oli ainuke kord, kui mudas peaga cashi mängisin, niiet ei mäleta kätt.

privador
05.04.10, 12:50
Minu arust võtke õppust Vallost. Mulle meeldib see, kuda ta mängib. Ei viida asjatult aega, time võtab ainult siis kui vaja, showdown kohene korrektne, ei alanda mingil viisil vastast

Igasugune pokkerietiketi näidis.

Teiseks, mulle eriit ei meeldi, et lauas kommenteeritakse, et kes on hea mängija või halb mängija jne. Või nt keegi vigiseb, et siin on kõik prod jne
Minu sõnum siis oleks, et tõmba lauast uttu, aga ära vigise.

Ma ei usu, et 100/100 lauas sellist iba aetakase

Jäägu see arvamus su enda sisse või siis suitsunurgas klatsimsieks.

Teiseks nagu vsju ütles, suurtes pottides pole ilus ka kõrvalseisjatel lällata ja kommneteerida kõva häälega. Nad võivad küll kommneteerida, et mis keegi tegi, aga nad ei tohi analüüsida, et näed sellel vist mast ja sellel rida vms

Godspeed_EJ
05.04.10, 13:19
Teiseks nagu vsju ütles, suurtes pottides pole ilus ka kõrvalseisjatel lällata ja kommneteerida kõva häälega. Nad võivad küll kommneteerida, et mis keegi tegi, aga nad ei tohi analüüsida, et näed sellel vist mast ja sellel rida vms

Imo ei ole siin vahet, kas on suur pott või väike, kui vaatad pealt, siis hoiad suu kinni või siis sosistad oma sõbrale kõrva.

Murx
05.04.10, 17:33
Mina kui Park cash külastaja, võin öelda, et närvi ajab kogu laua punktuaalsus ja tabur reeglite tähenärimine, mille tõttu venib iga teine jaotus.

Ebaviisakus ajab närvi diilerite suunas kui ka teineteisega. Common sense etiketi puudumine, ntks reedel OMAHA showdown: esimese kahe kaardiga näidata crapi ja siis mõni sekund hiljem näidata teise kahega NUTS. Mu arust on see äärmiselt ebaviisakas ja debiilne. Mle on nii tehtud ja kuidas see emotsinaalselt häirib ja ajab närvi, vaatad OH et tegelt võitsin, käib emotsioon ja siis näidatakse nutsi ja tekib topelt frustration. POLE ilus sedasi.

Ja Romka Time hüüdmised. Ma ise ei mõtle kunagi kaua ja just kolmapäeval oli juba nii minut üle läinud: TIMEEEE! no mida))

Svenza
05.04.10, 17:47
Ise sa huiasid mult kunagi 1500 EEKi ära Omahas, kui Känd pani short stackina nuppe, meil jäi omavahel side pot, mille ma oleks 77 paariga maha võtnud kuna sul oli mingi busted A high flush draw. Ma hakkasin oma seitsmeid ette näitama, Känd näitas kõigepealt võitva käe ette ja siis sa ajasid möla ja käskisid diileril mu kaardid ära võtta ja nillisid seal nagu tuppa sittund kass silmad punnis oma busted draw ja A higha. Minu käsi läkski mucki ja sa said side poti. Pärast Paavo ja Känd hirnusid. Aga sinu poolt ka obv. mudas peaga inimese täielik ära kasutamine. Sellest ajast mental note: Park cash game 25/25, motherfucker owes me 1500 EEK.

vsiu100
05.04.10, 17:57
just selle emotsioonide tekitamise pärast, mis murx rääkis, on slowroll nii haige.
Romka "time". mulle reedel pani ka time-i, kui olin max 5 sek mõelnud. ma ei venita kummi niisama ja mind ei häiriks ka see tema time panek, kui diiler oleks professionaalne ja teaks reegleid, et tema aktsepteerib time siis kui on mõistlik aeg. aga enamus diilereid kardavad teda ja panevad kohe time. nii läks ka seekord. sellepeale seletas arutjunov diilerile, et tehku endale asjad selgeks ja see ei olnud õige tema poolt. diilerist saan ka aru, et ta on kahe tule vahel ja teeb otsuse selle järgi, keda rohkem kardab aga oskus klientidega toime tulla peaks olema tema tööülessannete hulgas. sellepärast mulle meeldis gunnar, kes vene "autoriteedid" ka paika pani ja keelde jagas. hea oli ka vaadata, et Oskar tegi suu lahti eelm. nädal kui romka midagi paukuma hakkas turniiril.
rohkem julgust diileritele!

Pahvak
05.04.10, 18:05
Kardavad sest saavad mängijalt sõimata? Kuradi jube mäng see live pokker ikka.

privador
05.04.10, 18:09
Krt vb see ongi leveldamine käibki pokkeirga kokku.
Tahtlikud slowrollimised, kaartidega "mängimsied", möla ajamine, "TIME" panemine, peene "sita keeramine", irwitamised
Lihtsalt eks siis tuleb valmis olla sellise kammaljaaga

Diilerid loomulikult ei taha romka, dima, ivanovi jt vene autoriteetidega tülli minna,sest nad niikuinii iga päev mängivad seal

vsiu100
05.04.10, 18:12
Kardavad sest saavad mängijalt sõimata? Kuradi jube mäng see live pokker ikka.

:biggrin:

jah, selle pärast.
samas kõrvalvaatajale võib tunduda asi hullem kui ta on.
näiteks dima ei teinud piuksugi, kui slowrolli sai(kuigi hakkas juba avama enda kaarte, kui esimest 2 vastase kaarti nägi). samas saab diiler alati nahutada, kui rake potist valesti võtab( a la 10-20.- rohkem).
ühesõnaga mõni lahmib niisama, mõni asja eest.

Murx
05.04.10, 18:24
Dima tegelikult asjata ei ütle, vastas mängijaga ta ei mölise kunagi, tõsi vahest keeb diileri peale asjatult üle...
Svenza sinusuguste lauas karjujate ja ebaviisakate mängijate pärast tekib lauas pinget ja rõve on kuulata seda sitavett, mida sa ajad. Kui sa räägid minuga siin sedasi, siis räägi minuga ka päris elus sarnaselt, mitte et lähed mööda ja Teretame.

Ja tookord Omahas SVENZA sa viskasid oma käe mucki ja pärast võtsid selle muckist tagasi ja seetõttu sain mina sidepoti. Panga kaotasid oma tähelepanematuse tõttu. Mina ei öelnud midagi ja ütlesin las diiler otsustab, mina ei ole mingi otsustaja ja asjatult ei ole vaja mul sinu 1500 eek. Diiler tegi vastava otsuse, sidepoti sinu mucki pärast sain mina.

privador
05.04.10, 18:25
Samas kohati on diileritest kahju ka, eriti kui mingi 3 suurt venda ikka konkreetselt suunavad oma viha diileri peale.
Samas ma arvan, et nad on selliste rünnakute vastu suht immuunseks muutunud.
Noored diilerid võivad ja shoki saada, kui vanasi kalasi vb ei kõigutaks isegi see, kui paar venda5 m kaugusel kaklevad nugadega.

Reede oli tunda , et on 2 lauda. Üks laud on posikeste laud(loe microstakes), kes ärplevad mölisevad jms
Siis on 100/100 laud, kus on edukad ärimehed(härrasmeeste laud). Pigem kostub nende lauast vaikust, peenet kildu. Aga mitte kõvat jauramist ja diileritega kaklemist.

Murx
05.04.10, 18:27
Diileritest on väga kahju, sest inimesed ei oska oma emotsioone õigesti kontrollida. Ikka on diiler süüdi ja kohe teeme tema maatasa...Kahju on vaadata...Diilerid lihtsalt enam cash lauda tulla

Svenza,ja sa räägi oma sõpradega või emaga sedasi!

HU grinder
05.04.10, 18:28
Ime pole, et te lauas olete emotsionaalsed, kui te juba siin intriige kütate.

forell
05.04.10, 18:29
Samas ma arvan, et nad on selliste rünnakute vastu suht immuunseks muutunud.

hahaha, mingi paar nädalat tagasi hakkas 1 diiler keset turniiri nutma kui Oja teda parandas/õpetas. Ma istusin kyll kõrval lauas aga nuttev diiler kes kaarte jagab = sitaks weird.

akristjan
05.04.10, 21:43
hahaha, mingi paar nädalat tagasi hakkas 1 diiler keset turniiri nutma kui Oja teda parandas/õpetas. Ma istusin kyll kõrval lauas aga nuttev diiler kes kaarte jagab = sitaks weird.


ei ole esimene kord

kuco
05.04.10, 22:20
hahaha, mingi paar nädalat tagasi hakkas 1 diiler keset turniiri nutma kui Oja teda parandas/õpetas. Ma istusin kyll kõrval lauas aga nuttev diiler kes kaarte jagab = sitaks weird.

Olen näinud kuidas mängija diileri nutma on ajanud...

vsiu100
06.04.10, 00:04
hahaha, mingi paar nädalat tagasi hakkas 1 diiler keset turniiri nutma kui Oja teda parandas/õpetas. Ma istusin kyll kõrval lauas aga nuttev diiler kes kaarte jagab = sitaks weird.

olin selles lauas ja tegu oli diileriga, kes ei sobi absoluutselt diileriks.
peale selle, et ta jagada ei oska(viskab kaarte valedele mängijatele, üle laua jne) on tal ka tõsised suhtumise probleemid. lubab endale liiga palju asjatuid ja mängu käiku mõjutavaid kommentaare jne.
10 min enne seda kui ta nutma hakkas, tuli turniirile vanameister(ca 65a) Ivo Jurno. vanal inimesel on ka see diiler maksa üle kopsu ajanud vist, kuna oma koha kaarti lauale visates, põrkas see diilerile vastu kõhtu. diiler ühmas midagi a la mis sa loobid!?
Jurno ütles vastu tõsisel toonil, et mööda läks, sihtisin otsa ette. :eek:

kui ei oleks masu, siis ma kirjutasin 2 negatiivset klienditagasisidet 2 diileri kohta. mitte midagi isiklikku aga nad ei sobi sellele tööle.
(ps. positiivset tagasisidet olen kirjutanud)

forell
06.04.10, 01:09
See oli see mega suur tumeda peaga plika eks? Ta aegajalt kommenteerib jah eriti lampi ja käib pinda.
A veelvähem meeldib mulle mingi noor tumeda peaga vene nimega ja null rinnaga tydruk. 1 kord hakkas ta koos paari mängijaga naerma kui ma riveris õhuga shippasin ja sain snapcalli, teinekord astus ta mingi tydruku kaitseks välja ja hakkas midagi seletama seal.
See oli pyhapäevane lasteturniir ja ma olen blindilt AI viimased 4 kätt. Viimane käsi enne breiki mul mingi keskmine stäck aga ma ei viitsi eriti istuda ja panen jälle kõik chipid keskele enne kui kaardid kätte jagatakse. Lõpuks mind callib mingi tydruk AJo-ga, mina avan J6o. Kuskil hittisin 6 ja tydruk hakkab mu peale karjuma et ma olen banaan. Well no sorri ma ei teadnud et ma olen domineeritud ma läksin ju pimedalt all-inni. Kutsub mind veel paar korda banaaniks ja ma saadan ta pikalt. Siis täiesti lampi hakkab diiler ka mind halvas mängus syydistama ja vaidlema et tydrukul on õigus sest tal oli parem käsi.
Misassja? Mida sa mõlised, pole vapsjee sinu asi ju?

Aga on the upside - mingi noorem mees-diiler, pakuks et venelane, oskab superhästi erinevaid chip-trikke ja on yldse s6bralik - tema on ilmselt parim diiler, kõige kiirem.

edit: ma ei tea kuidas diilerite arvustamine cash gamega seotud on, ilmselt veits vale teema selle jutu jaoks

harryahven
06.04.10, 01:39
http://pokertube.com/free-poker-videos?movie=13612&title=High_Stakes_Poker_S06_Ep08_2_4

2:45

tolmuahv
06.04.10, 02:09
http://pokertube.com/free-poker-videos?movie=13612&title=High_Stakes_Poker_S06_Ep08_2_4

2:45

Comment on hea. Doctor on a slowroll.

Keiss
06.04.10, 03:22
reedene cash oli suht huvitav jah. tervitused siin Aarele, suht kino vend imo.
aga paar asja, mis pisut häirisid:
*omahas(või mis iganes mängus) on ebaviisakas näidata kõigepealt nõrgemat kaarti-kombinatsiooni ja seejärel tugevamat-nutsi. slowrollides pannakse sulle mental note "m***" .
*kui high stakesis on pooleli 120k+ pank, kus terve laud on vait - keegi ei kommenteeri, ei pane "time"-i jne - siis pole viisakas kõrvalt kätt ja boardi kommenteerida.
ma pole veel kunagi näinud nn regulare (lauri, janar, mauri, vallo, kristjan, tim, arutjunov, dima jne) kedagi slowrollimas või käes mitte osalejana kommenteerimas. pisut respecti.

Nonii ma ka 3 päevasest tsüklist välja tulnud.

Kui minust räägid siis võid konkreetselt mind nimetada ka. Pole vaja ümber nurga rääkida. Mulle näib, et osad tahavad kasiino kui meelelahutuse kohast luua mingit vaikset suure mõttetööga a la maleklubi sarnast paika, kus kõik käib läbi karmide reeglite nagu näiteks pot limiti mängudes iga viimase kui krooni pikka arvutamist palju lisada panka eriti siis kui on selge, et asi läheb showdownile ning sellega mängutempo allakiskumist. Mingit small talki rääkida ei tohi näiteks kommenteerida ilma boardi vaatamata: "ma arvasin, et sul on nuts" mis ei tähenda mitte midagi kui antud mängija foldis ehk siis mängija ei foldiks kunagi nutsi. Ühe sõnaga mingit käe kommenteerimist tegelikult sel juhul pole ju. Loomulikult on see taunitav kui keegi ütleb kõrvalt mängijale mida ta nüüd tegema peaks kas foldima või all-ini minema või kas vastasel on mast või maja. Tra neid olukordi, kus seal samas 25/25 lauas üksteist mõjutati oli sitaks lihtsalt. Korra olid mul texases preflop ka nupud sees ja üks mängija enne foldimist suht andis mõista lauale, et mul nüüd on hea käsi ja tasub foldida jättes endast taha poole mitu otsustajat, kes said peale seda oma otsuse teha. Kedagi see ju ei häirinud ega?? Muidugi mitte, sest see olin ju kõigest mina mitte kohalik tunnustatud regular. Kusjuures mind ka see eriti ei häirinud (kuigi ootasin ja lootsin calli kelleltki) kuna ei ole lihtsalt selline vend ja mulle meeldibki kui lauas möla käib. Pealegi õige mees nagunii ei lase end teistest mõjutada ja samuti ei hakka ma kisama ega ole pahane kui kolmas osapool annab mu vastasmängijale kogemata või poolkogemata infot. Ah see on nii pikk teema, et seda peaks koha peal arutama mitte päevi või nädalaid hiljem foorumis pikalt jahuma. Samuti mind seal üks tegelane sõimas banaaniks lambist kui julgesin öelda, mida ma foldisin. Ja oli veel mitu olukorda kus oma silmas palki ei nähta küll aga pindu teiste silmis. Ma küll ei kurvastanud ja ei oleks tahtnud hakata whinema siin foorumis selle pärast ja mingeid olukordi ei oleks tahtnud välja tuua. Mõttetu teema.

Ja kui nüüd seda olukorda mõtled kui showdown oli mingi umbkeelse venelasest regulari vastu, kelle nime ma ei tea ja ma esimesena viskasin käest lahti omahas AA ja siis QT mis osutus nutsiks siis see kindlasti ei olnud mingi slowroll või veel rohkem tahtlik slowroll eriti kui esimene actor olin mina, sest olin esimesena nupud sisse pannud. Kui tahad pilli lõhki ajada siis ma võin vabalt väita, et mu AA võis seal ka võitev käsi olla kui ta masti ostis + auku rida + top paar mingi üleminekuga vms kombinatsioon. Lisaks peale käe võitu tekkinud erutuse tagajärjel ei saanud ma kohe arugi, kus käe pooles mul see AA oli ja kus QT. Samuti ei oodanud ma mingit 5 sekundit vms vaid avasin nutsi max sekund-paari pärast või rutemgi. Õigem muidugi vast oleks neli kaarti korraga lauda lüüa aga pigem tulenevad sellised asjad seetõttu, et omahat olen ma lives nii vähe mänginud, et loomulikud reageerimised ei ole veel niivõrd vilunud (harjunud ikkagi 2 kaarti lauda panema), et neid 100% ajast õigesti teha. Kui sa selle peale kohe mulle notsi paned, et ma **** olen siis ei suuda sa olukordade tagamaid lihtsalt näha ning vaatad asja ainult oma kitsa mätta otsast. Õnneks avati varsti peale seda ainult Texase laud ja sain sellega liituda. Ega see Omaha ikka minu lemmikmäng ei ole ka.
Samuti ütlesin ma sorry vastasele igaks juhuks kui talle olukord ei meeldinud ning hiljem veel eraviisiliselt kui teda kasiinos nägin mis peale ta ülbelt teatas, ne panemaju! Lisaks sellised asjad võiksid jääda asjaosaliste vahele eriti kui need koha peal lahendatakse ja olukorrast aru saadakse. Ei tahaks siin mingeid pikki väitlusi teha.

Kõik sellised pilli lõhki ajamise teemad ja uute mängijate alandamised ja enda paremaks tegemised nii omavaheliste pilkude muiete kui sõnadega ei tekita uutes mängijates mingit tahtmist sinna live`i mängima minna. Seega pole ka ime, et teinekord tulevad need kohalikud jõmmid õhtul sinna kokku ja mängida polegi nagu kellegagi kui ainult omavahel ja minnakse laiali - no pole ka ime kui kedagi sinna ei tõmba ja parema meelega grinditakse internetis. Olen seda väga paljudelt kuulnud mitte ei leiuta mingeid oma teooriaid. Olen mitmelt siinselt foorumikasutajatelt, kes on Pargi live cashi mängijatest paremad või vähemalt suudaksid pakkuda igal juhul kõigile konkurentsi kuulnud miks nad ei taha pargis mängimas käia. Enamasti on põhjus selles, et nn. tegijateks on seal ülbed karjuvad vene vanamehed ning nende taustal pugejad eestlased, kes selle nimel kohati isegi vene keelt pursivad, et kohalikele jõmmidele meeldida.
Mul on selline ettepanek, et järgmine kord cashis võtame kõik mp3-d vms asjad kaasa. Paneme muusika mängima, kes tahab päikese prillid ette ja grindime vaikides nagu peab. Ofc napsu ei võta. Usun, et siis toimib kõik õlitatult nagu kellavärk. Muidugi see plaan ei saa kunagi täituda, sest kohalikud jõmmid karjuvad edasi time kui ma olen 5 seki max preflop mõelnud ning lauda tulles hakkavad röökima vene keeles ning kutsuvad pokkeri manageri kohale selle pärast, et ma jalga väristan. Mõnele härrale see ei meeldi nimelt. Ma ei tea mis ma tegema nüüd peaks?

Ahjaa ja veel nii palju, et mõne jaoks on 1200 kroonine pott palju suurema tähendusega kui teise jaoks näiteks 360k pott. Täpselt sama moodi nagu minu jaoks oli 500 krooni mõni aasta tagasi suurema tähendusega raha kui praegu 15000 ja kindlasti ei tulene see mitte inflatsioonist vms.

Peace!

kaval-ants
06.04.10, 04:08
Mul on selline ettepanek, et järgmine kord cashis võtame kõik mp3-d vms asjad kaasa. Paneme muusika mängima, kes tahab päikese prillid ette ja grindime vaikides nagu peab. Ofc napsu ei võta. Usun, et siis toimib kõik õlitatult nagu kellavärk. Muidugi see plaan ei saa kunagi täituda, sest kohalikud jõmmid karjuvad edasi time kui ma olen 5 seki max preflop mõelnud ning lauda tulles hakkavad röökima vene keeles ning kutsuvad pokkeri manageri kohale selle pärast, et ma jalga väristan. Mõnele härrale see ei meeldi nimelt. Ma ei tea mis ma tegema nüüd peaks?


Vaikides prillide taga muusikat kuulates ja mitte napsutades võid kodus arvuti taga grindida.... mina sureks nii vist igavuse kätte lihtsalt ära...
Ja pühapäeval olid sa Keiss üks lärmakamiad seal laua taga......

Keiss
06.04.10, 04:16
Ma ei tea Veljo mida sa selle lärmakuse all silmas pead aga jah tulles mingi 2 läbi vms oli pea pudel konjakit all küll juba. Vaikselt grindimine kasiinos on ka mulle igav. Omaete nohistamine mulle lives eriti ei istu. Aga sind kauaks ei jagunud ju, mingi tunnikese olime vast koos? Aga jah kasiinos ikka pulli ja nalja tahaks teha ;) Kodus muidugi võib mahla juua ja istuda vaikuses või relaxing muusikat kuulata.

privador
06.04.10, 08:17
M2letan seda potti.
Flop oli mingi KJ9 vms 2-e mastikaardiga.. Keiss pani iga t2nav pot, Dima callas.
turn ja river blank. Minule oli juba teada m2ngu situatsiooni j2rgi, et Keissil seal QT ja Dimal oli siis fulliku voi masti tomme, mida ta chases
Mina ei n2inud selles kyll midagi taunitavatm kyll aga voivad n2rvilsied vene regularid midagi sapist oelda, et sa julgesid neilt raha votta!

Samas mis puutub pokkerietiketti. Aga teeks yldse koik vabaks! Igasugused slowrollid jms tegevused on tegelikult head tildi tekitajad. Eesm2rk on ju murda vastane ja viia nn comfort zonest v2lja, et ta hakkaks vigu tegema.

See on nagu poksis, kui 2 voistlejat astuvad ringi ei tunne sober sopra. Samas nad voivad olla parimad sobrad v2ljaspool poksi ringi.

Teeme pokkerilaua poksiareeniks.

ok2aa
06.04.10, 08:51
omg mis teil viga on?

vsiu100
06.04.10, 09:10
Privador - miks ei näe sind kunagi siis slowrollimas, vastasteid solvamas või muid "nippe" kasutamas? see oleks +ev ju.......


keiss, mul oli hea meel, et sa võitsid. ausalt. aga kui sa pärast kätt ütlesid " ma ei tea, mis slowrollist siin räägitakse? ma alles õpin ja ei oska seda mängu", siis see oli imo pisut out of line ja oli ju selge, et see ei vasta tõele ja sa ei mõtle seda.
oma postis räägid jälle, et uue mängija maha tegemine jne.
cmon, kaua sa uus mängija oled?? 2-3a juba........
mina ei pannud sulle notesi, olen suga nagu ok läbi saanud. võibolla vaatan tõesti oma kitsa mätta otsast, sest selline asi on mind suht alati keema ajanud(võibolla et reageerin üle aga see on suht ainuke asi, mis mind pokkeris tõsiselt endast välja võib viia).

ok2aa
06.04.10, 09:33
ma ei saa üldse aru mingist uue mängija maha tegemisest. käin ise väga harva pargis ning ei tunne end kuidagi puudutatuna.

ok2aa
06.04.10, 09:34
vbl ma ei saa erikohtlemist kuna ei slowrolli?

Cremer
06.04.10, 09:38
Mul hakkas ka kunagi diiler ohkima, kui algajate turniiril omahas riverisse ära hittisin :s polnud just eriti meeldiv kogemus. Pärast seda olen veel korra seal käinud...ausõna, ei kutsu nagu eriti.

Aga live eelis online ees peaks just see möla olema - sotsialiseerumine. Onlines saad kodus alukate väel ka grindida ja nohiseda.

Keiss
06.04.10, 10:06
Privador - miks ei näe sind kunagi siis slowrollimas, vastasteid solvamas või muid "nippe" kasutamas? see oleks +ev ju.......


keiss, mul oli hea meel, et sa võitsid. ausalt. aga kui sa pärast kätt ütlesid " ma ei tea, mis slowrollist siin räägitakse? ma alles õpin ja ei oska seda mängu", siis see oli imo pisut out of line ja oli ju selge, et see ei vasta tõele ja sa ei mõtle seda.
oma postis räägid jälle, et uue mängija maha tegemine jne.
cmon, kaua sa uus mängija oled?? 2-3a juba........
mina ei pannud sulle notesi, olen suga nagu ok läbi saanud. võibolla vaatan tõesti oma kitsa mätta otsast, sest selline asi on mind suht alati keema ajanud(võibolla et reageerin üle aga see on suht ainuke asi, mis mind pokkeris tõsiselt endast välja võib viia).

See on tore kui sa ei pannud note`i ja oli hea meel minu võidu üle aga nagu privadorgi mainis siis tema ka ei näinud taunimisväärt. Muideks esimest korda üldse kui keegi mind slowrollis süüdistanud on!

Aga see, et ma juba pikemat aega pokkeriga olen tegelenud ning ka pargi turniiridel käinud ei tee mind veel pargi cashi regiks või tuntud mängijaks seal. Ma olen seal DC 25/25 lauas vast mingi 4-5x umbes käinud paari aasta jooksul jooksul ja teinud lühikesi sesse seal ja minu arust olen ikka küll seal uus mängija sel juhul. 10/10 blindidega mängus olen vast ka 3-4 x mänginud. Samuti räägin just oma eelnevatest kogemustest kui esimesi kordi sinna maha istusin. Omahat üldse olen mänginud väga vähe ja tegelikult ma ka ei oska seda mängu eriti ning võimaluse korral väldin. Netis ka üliharva mängin ja siis ka turniire. Päris kindlasti puudusid mul siiani korralikud teadmised Omahas OOP showdownil käe näitamine kui ma ei ole kindel kumbast kombinatsioonist mulle käe võitmiseks piisata võib. Slowroll oleks see ikkagi ka ainult sel juhul kui venitan teise kombinatsiooni näitamisega mida ei olnud. Ma üldiselt ka vihkan slowrolli, mida tehti ja tehakse ka edaspidi 10/10 blindidega cashis korduvalt, keerati ükshaaval kaarte lahti ja viivitati pikalt ise muiates teise kaardi avamisega. Samas ma ei öelnud midagi seal. Nad olid nagunii sellised dongid, et kauaks neile seda pidu ei jätkunud anyway :) Tegid varsti veel ühe min reloadi ja seejärel kojuminek.

Samas kui sa juba oled nii öelda pargi politseinik mängijate pokkeri eetika osas siis palun kutsu korrale ka teisi mängijaid või tee avalikke noomitusi kogenumate mängijate aadressil! Kas nn. vanadele huntidele on rohkem lubatud? Just tuli seoses selle sama vene regiga meelde üks kunagine olukord. Mind näiteks isiklikult slowroll kui selline eriti ei häiri st ma elan selle üle lihtsalt mida minu vastu see reg kunagi tegi kusjuures, board Q855FD, tal 85 käes texases ja mõtles pikalt kas callida mu all-in, et nagu wtf?? Ma loomulikult olin drawing dead juba ja minu arvates pole seal midagi mõelda ju. Kusjuures olukord oli selline, et laud oli lagunenud ja vastu hommikut olime jäänud kahekesi hu-sse ja raisetud pott! Riverisse tuli mast maha mida ma tahtsin ning ta veel veidi viivitas kaartide avamisega. Aga see selleks. Hoopis rohkem häirib see kui mind avalikult banaaniks hüütakse. Minu oma otsus, kuidas mängin, kas callin foldin või raisen. Ma saan aru kui vastu oddse lähen oma drawd jahtima paardunud boardiga või J6s OOP callin 3bete aga kui foldin ja sellega sisuliselt kellelegi võitluseta raha annan kas peab kõrvalseisjast mängija mind banaaniks sõimama? Või vene keeles ropendama ja vene keeles omavahel mind taga rääkima nii, et ma sellest aru ei saa. Sest ma ei saa eriti muud aru kui maltsiki ja urod ja siis irvitab pool lauda avalikult seal ja vahivad minu poole. Või anda vihjeid oma tellidele tuginedes käes osalejatele ise foldides minu käe tugevusest? Kas see on ok? Ja seda kõike nii-öelda iga nädalastelt või igapäevaste mängijate poolt.
Kusjuures ikkagi see ei häiri mind niivõrd, et peaksin kohale kutsuma manageri või avalikult ise teemat tõstatama.

Kusjuures ma saan täitsa aru miks nad seal nii teevad. Aga täpselt seetõttu, et nad näevad ise ka seal, et ma olen tight ja jagan mängu ning seetõttu oleks vaja mind kuidagi ärritada, endast välja viia, et ma hakkaksin lahmima ja vigu tegema mida nad siis suurima hea meelega ära kasutaksid. Kellelegi ju ei meeldi uus tight regular, kes nendega võitleb samas vbolla hoian kohta kinni ja mõni fish ei viitsi waiting listis oodata! Seetõttu ongi kohe alguses vaja sellised mängijad n.ö ära hirmutada, et nad järgmine kord ei tuleks. Mine nitti netis vms aga ära tule siia meie saake jagama.

vsiu100
06.04.10, 10:46
lol@pargi politsei
ma ei pannud tähele, et sind keegi banaaniks kutsus ja ausalt öeldes ei huvita mind kui keegi seda teeb. samuti ei huvita mind, kui keegi mind banaaniks kutsub.
sa ajad siin erinevad asjad sassi imo.
samuti pole mulle probleem öelda vene jõusaali bõkile, või armeenlasele, kui ta mu vastu midagi inetut teeks. aga nagu mainisin, ma pole kunagi näinud, et nad slowrolliks või teist mängijat solvaks lauas. ei kuulnud ka see kord.
sinu vasakul käel olnud mängija karjumine ei kvalifitseeru. kui sa aru ei saa, siis ta sõimab diilerit, mitte teisi mängijaid.

privador
06.04.10, 10:48
Kusjuures ma saan täitsa aru miks nad seal nii teevad. Aga täpselt seetõttu, et nad näevad ise ka seal, et ma olen tight ja jagan mängu ning seetõttu oleks vaja mind kuidagi ärritada, endast välja viia, et ma hakkaksin lahmima ja vigu tegema mida nad siis suurima hea meelega ära kasutaksid. Kellelegi ju ei meeldi uus tight regular, kes nendega võitleb samas vbolla hoian kohta kinni ja mõni fish ei viitsi waiting listis oodata! Seetõttu ongi kohe alguses vaja sellised mängijad n.ö ära hirmutada, et nad järgmine kord ei tuleks. Mine nitti netis vms aga ära tule siia meie saake jagama.

Nii ta on. Regidel ei meeldi m2ngida nittidega. isegi kusjuures norkade nittidega. Sest v2ike probleem...neilt ei saa raha k2tte.
Janar nt istub parem heade aggrode m2ngijate lauda, kui norkade nittiide lauda...
Vaja on ikka ju m2ngijaid ,kes teevad sdraddle, rasiivad 10x, cbet 100%

Seda pettumust on raske varjata ja siis yriatatakse kuidagi molaga su m2ngu lohkuda, et sa toestad, et sa ikka pole nit:)

vsiu100
06.04.10, 10:52
imo on see kompliment, kui sulle nit öeldakse :)
privaga koos oli suht lahe nittida. sain rahulikult 2nd nutsi foldida tema betile........

privador
06.04.10, 10:57
imo on see kompliment, kui sulle nit öeldakse :)
privaga koos oli suht lahe nittida. sain rahulikult 2nd nutsi foldida tema betile........ Krt jah, yks nokamytsi vend reedel kui sa olid aluas rasisi 275, ma leidsin mingi 3,5k stakiga KK texases, panin 700 vist. Vend motles nats aega ja foldis!!!!
Tagantj2rgi oleks parem ehk CALL olnud. Ta oleks kindlasti flopis lammutama hakanud.

Pole see niti elu kerge sugugi

-andres-
06.04.10, 11:47
ma ei saa üldse aru mingist uue mängija maha tegemisest. käin ise väga harva pargis ning ei tunne end kuidagi puudutatuna.

Kogu loo point ongi selles, et kui ei tekita ja põhjusta miskeid intriige, ei aja lauas konkreetset sellist "sitta", ei õpeta, kommenteeri donke jnejne. Siis ei ole ka kellelgi su kohta midagi öelda.

Ma ei viitsi misekid sarnasusi tuua, aga kuna suhtlen Anduga palju, siis ta viimaste kuude jooksul on ikka päris korralikult Pargis käinud ja ei ole tal kordagi kellegagi probleeme olnud.
It's all about attitude, not being "the new guy".

Cash87
06.04.10, 14:25
Millal pargis 10/10 mäng toimub üldse? Kuna oleks hea tulla nii, et mäng juba käib ja saab kohe joinida?

harryahven
06.04.10, 17:24
http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=15900&parent_id=10468

leits
06.04.10, 18:00
Olen korra pargis cashi möngimas k2ind, mingi aasta tagasi .. mõlemad patrickuga m2ngisime enne lennukile minekut .. ma olin obv nii mudas, et ei saanud kohati oma kaartidestki aru, kuid siiski tundus okei seltskond .. keegi ei paukund jne .. oli ka vene keelt kõnelevaid mängijaid

Keiss
06.04.10, 18:14
sinu vasakul käel olnud mängija karjumine ei kvalifitseeru. kui sa aru ei saa, siis ta sõimab diilerit, mitte teisi mängijaid.

Selles osas jääme kindlasti eriarvamusele nagu ka paljudes muudes kohtades.
Sellest hoolimata oled sa mulle nii mängija kui inimesena sümpaatne ja lähme eluga edasi. Ei viitsi vaielda enam.

Cash87
06.04.10, 22:27
http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=15900&parent_id=10468

Kirjas jah, et igapäev aga kas reaalselt ka igapäev mängitakse 10/10 mängu? Mina ükspäev turniiril käisin siis avati 25/25 laud ainult.

akristjan
06.04.10, 22:30
mis peale ta ülbelt teatas, ne panemaju!

priceless

Cash87
06.04.10, 22:37
hea sõna on välja leiutatud "Banaan" :biggrin:

sobib hästi inimese iseloomustuseks:biggrin:

Pahvak
06.04.10, 22:45
http://www.tuule.com/pokker/pildid/banaanipilt.jpg

vsiu100
08.04.10, 12:59
Kirjas jah, et igapäev aga kas reaalselt ka igapäev mängitakse 10/10 mängu? Mina ükspäev turniiril käisin siis avati 25/25 laud ainult.

sellel nr-l helistades saadki küsida, mis seis on, ilma et ise peaks kohale minema.

Keiss
08.04.10, 16:39
Eile sattusin ca 00-01 paiku sealt läbi ning turniir oli lõppenud. Cashi lauad olid tühjad.

raaids
08.04.10, 18:25
Mis seal olympicu turnades see pair event on? Näiteks laupäeval mustika omas on.

Keiss
08.04.10, 23:49
äkki üks mängib texast ja teine omahat.
Uuendus ka siis OC turniiridel. http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=15939

Tehakse siis turbo turniire veel turbomaks. Nii lahe.

vsiu100
09.04.10, 01:47
kel live cashi plaanid, siis see nv on päris pslju actionit, hetkel oli 3 lauda - 25/25 DC, 25/50 NLH/Omaha ja 50/100 NLH........

akristjan
09.04.10, 02:31
äkki üks mängib texast ja teine omahat.
Uuendus ka siis OC turniiridel. http://www.olympic-casino.com/poker/index.php?id=15939

Tehakse siis turbo turniire veel turbomaks. Nii lahe.

kas algstakke ei suurendata?? suht sick siis...

vsiu100
09.04.10, 08:29
kas algstakke ei suurendata?? suht sick siis...


imo oli infovoldikul kirjas, et levelid 30 min, mis jälle mõnevõrra tasandab seda peale 3-4 levelit varasemaga sarnaseks.
samas see muudatus ei pruugi üldse halb olla, eriti rebuy turniiridel , kuna võib tekitdada osades suuremat soovi gambleda algfaasis, kuna tuntakse survet, et stack liialt väike. tegelikult ei oma see muudatus väga suurt vahet võrreldes varasemaga. 10sed zetoonid kaovad ära.

hotcocacola
09.04.10, 09:48
:heart: @ turna uuendused

udikaz
09.04.10, 11:20
Eile sattusin ca 00-01 paiku sealt läbi ning turniir oli lõppenud. Cashi lauad olid tühjad.

Cash game-i action algas alates kella 2-st öösel ;)

Cash87
09.04.10, 13:42
Pühapäeviti on muidu 100% 10/10 mäng?

vsiu100
09.04.10, 14:39
Pühapäeviti on muidu 100% 10/10 mäng?

pole viimasel ajal pühap. sinna jõudnud aga julgen 99,99% kindlusega väita, et on. soovitan see tel. nr kirja panna ja kui on isu mängida, ette helistada ja küsida, mis seis on - palju mängijaid, palju waiting list jne ja ennast kirja panna.

omadjoped
10.04.10, 15:11
Tervitus,
kõva teema teil siin ;) Mõtlesin, et mainin ära - Pargi-sõpradele peaks käesolev nädal olema eriti magus, kuna cash avatud eilsest esmaspäeva hommikuni 24h ja kohal Soome highrollerid Helppi & Co.

hotcocacola
10.04.10, 15:26
Helppi & Co :D
eile oli kõvasti suminat cashi laudade taga