PDA

View Full Version : NL25- AKs TPTK 3-handed flop



kardpleier
07.12.09, 17:29
uus laud ja vastaste kohta infarmatsioon puudub.

$0.10/$0.25 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG marlborosid ($18.40)
UTG+1 Hero ($25)
MP1 Erbauer ($25.75)
MP2 86CASSIDY ($29.15)
CO HPS74 ($27.95)
BTN demiz_12 ($20.40)
SB LiLLeLars123 ($25.50)
BB alberseg223 ($20.60)

Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Hero is UTG+1 K :diamond: A :diamond:
marlborosid calls $0.25, Hero raises to $1, 5 folds, alberseg223 calls $0.75, marlborosid calls $0.75

Flop: 6 :spade: 4 :spade: A :heart: ($3.10, 3 players)
alberseg223 checks, marlborosid checks, Hero bets $2.25, alberseg223 raises to $9, marlborosid calls $9, Hero folds

Turn: J :diamond: ($23.35, 2 players)
alberseg223 goes all-in $10.60, marlborosid goes all-in $8.40

River: 8 :club: ($42.35, 2 players, 2 all-in)

Final Pot: $42.35
alberseg223 shows a pair of Aces
5 :diamond: A :spade:
marlborosid shows high card Ace
K :spade: 9 :spade:

alberseg223 wins $40.40 (net +$19.80)

marlborosid lost $18.40
Hero lost $3.25

pastilaa
07.12.09, 17:56
Stacki suuruste järgi vähemalt näha, et lambad. Maas nii rea kui mastitõmme + meil äss TK. Tõstnud oleksin PF 1,25 - (sellisel levelil 4x + limper ilmselt parem, kuna meie käed on nende rangest enamasti üle - loob paremad eeldused poti ehitamiseks, mõnevõrra vähendab kindlasti 64 suguste käte potivaatamise indu, kuigi selliste stackidega tuleb ka seda ette 4x tõste korral). Igatahes neid mängijaid ma eriti austama ei kipuks - all in. Enamikel juhtudel kopsakas rahakott.

Rahapada
08.12.09, 17:04
Stacki suuruste järgi vähemalt näha, et lambad. Maas nii rea kui mastitõmme + meil äss TK. Tõstnud oleksin PF 1,25 - (sellisel levelil 4x + limper ilmselt parem, kuna meie käed on nende rangest enamasti üle - loob paremad eeldused poti ehitamiseks, mõnevõrra vähendab kindlasti 64 suguste käte potivaatamise indu, kuigi selliste stackidega tuleb ka seda ette 4x tõste korral). Igatahes neid mängijaid ma eriti austama ei kipuks - all in. Enamikel juhtudel kopsakas rahakott.


suht +1

masterpuppet
08.12.09, 22:32
Ära pane tulemusi, aga nupud.

Raido428
09.12.09, 08:32
Arvestades, et laud on uus ja mingit infot pole on fold õige(IMHO). See UTG flopi call tundub suht nuts ja et ta end selliste kaartidega ära stackib poleks uskunud. Note mõlemale külge ja järgmised korrad on juba easy money.

pastilaa
09.12.09, 09:29
Arvestades, et laud on uus ja mingit infot pole on fold õige(IMHO). See UTG flopi call tundub suht nuts ja et ta end selliste kaartidega ära stackib poleks uskunud. Note mõlemale külge ja järgmised korrad on juba easy money.



UTG callib siin kõikvõimaliku p**aga - ka drawde ja nõrgemate ässadega. Laud on küll uus, aga heal mängijal sellist stacki enamasti ei ole. Fold sellistes kohtades on pikas perspektiivis väga jube. Mis sa sinna notesse kirjutada kavatsed? Need mängijad ju ei tea ei positsioonist ega oddsidest midagi.

Raido428
09.12.09, 13:52
UTG callib siin kõikvõimaliku p**aga - ka drawde ja nõrgemate ässadega.

Ja seda ütled sa ainult stacksize`i järgi?
Miks ma peaks siin kahe tundmatu vastase vastu TPTK-ga allinn minema? Sellepärast, et neil on miskid imelikud stackid?

Ma olen ikka seda meelt, et pean vastast heaks senimaani kuni ta vastupidist tõestab. Eriti veel kahte.
Võib-olla on see vale aga nagu ma ütlesin mina siin foldin ja ootan paremat kohta.

pastilaa
09.12.09, 14:10
Ja seda ütled sa ainult stacksize`i järgi?


Jah, või sa tead alla 100bb (va 20bb shortid) sellisel limiidil mängivaid häid mängijaid? Ma mõnda üksikut tean. Valdavas enamuses on selline stack kõige magusam suutäis, kelle vastu TPTK on siin nupud. Ma spetsiaalselt otsingi sellise stackiga vendasi - kui avaneb võimalus siis kohe lauda vasakule istuma ja naeratus tuleb kohe näole :D.

Purz
09.12.09, 16:04
Me biidime ainult Ax, ja mastitõmbe vastu on vist 60/40? Kahe vastase vastu peab mingi riid olema, et callida. Kuid kuna tegemist uue lauaga siis meil pole mingi iffi.

Igastahes üldjuhul näeme siin 1l mängijal FD'd ja teisel kas setti või kahte paari. Ja stacki suuruse järgi võime eeldada, et vastased on dongid alles siis kui mingi inff on olemas.

Mina foldiks.

Edit: Parandasin vead ja lõpetasin posti.

pastilaa
09.12.09, 16:08
Me biidime ainult Ax, ja mastitõmbe vastu on vist 50/50? Kahe vastase vastu peab mingi riid olema, et callida. Kuid kuna tegemist uue lauaga siis meil pole mingi iffi.

Igastahes üldjuhul näeme siin 1l mängijal FD'd ja teisel kas setti või kahte paari. Ja stacki suuruse järgi võime eeldada, et vastased on dongid.

Mina foldiks.


...

Purz
09.12.09, 16:13
Lause jäi poolikuks...

Tahtsin öelda, et stacki järgi saame siis öelda et nad on dongid, kui seda ka näinud oleme. Endalgi vahest on peale kaotatud potti jäänd re-buy tegemata ja teinekord läheb aega terve ring enne kui seda märkan...

Muidugi kui istud pikemat aega lauas ja oled juba varem märganud, et tüübid ei osta endale full stacki peale kaotust, siis veel võib mingeid järeldusi teha.

pastilaa
09.12.09, 16:54
Tahtsin öelda, et stacki järgi saame siis öelda et nad on dongid, kui seda ka näinud oleme. Endalgi vahest on peale kaotatud potti jäänd re-buy tegemata ja teinekord läheb aega terve ring enne kui seda märkan...



See käsi on mängitud PokerStarsis. Korralik mängija kasutab seal autoreloadi.

tolmuahv
09.12.09, 17:04
Ma pole elades cashis autoreloadi kasutanud. Mitte, et see väga hea ja bright oleks, vaid lihtsalt harjunud käsitsi ostma sisse, et omada täpsemat kontrolli, kus ja kui palju kaotanud olen. Reloadin enda suva järgi ja lasen alla full stacki pidevalt. Olen NL25-s all-time graphiga umbes 7bb/100 võitev mängija olnud seni. Ehk siis mina ei teeks kohest järeldust, et alla full stacki on täisdonkid ja nende näidatud tugevust ei pea austama. Selle koha peal oleks kindlalt maha pannud. Üks paar vs 2 oponenti ja selline action - ei õigusta calli minu jaoks.

pastilaa
09.12.09, 17:09
Tore, ma ise viimased 80k käsi Starsi NL25 jooksnud 10,8bb/100. Mina antud info järgi oleks nuppe pannud. Parima winrate`i esindaja - Vapsiku kommentaari oleks huvitav näha siin :)...

kardpleier
09.12.09, 17:11
resultse jah poleks pidand panema.

janek174
09.12.09, 17:17
Kahe vastase vastu siin küll calli (pigem siis juba nuppe) ei näe eriti (obv olen ka elu nit). Ei usu, et see pikas perspektiivis tulu tooks.

vapsik
09.12.09, 17:23
Ma pole elades cashis autoreloadi kasutanud. Mitte, et see väga hea ja bright oleks, vaid lihtsalt harjunud käsitsi ostma sisse, et omada täpsemat kontrolli, kus ja kui palju kaotanud olen. Reloadin enda suva järgi ja lasen alla full stacki pidevalt. Olen NL25-s all-time graphiga umbes 7bb/100 võitev mängija olnud seni. Ehk siis mina ei teeks kohest järeldust, et alla full stacki on täisdonkid ja nende näidatud tugevust ei pea austama. Selle koha peal oleks kindlalt maha pannud. Üks paar vs 2 oponenti ja selline action - ei õigusta calli minu jaoks.


Ma olen viimased 3 kuud Starsis NL-25 stabiilselt mänginud ja mõni üksik sellise stäkiga vend pole seal donk. Mina seal küll foldida ei suudaks, sest nende range võib seal üsna lai olla.

Pahvak
09.12.09, 17:43
Fulltildis on üks regular, kes ostab 50bb-ga sisse, et uusi laudu luues donk näida, aga niikui maha istun on vennal klõpsti 100bb stack.

Aga sellised kavalpäid on vähe ja arvan, et ta meelitab sellise stackiga ainult regulare enda lauda ja ta ise ei ole eriti hea ka...

Rahapada
09.12.09, 23:45
snapcall oleks olnud.. ikkagi