PDA

View Full Version : *** Probleemid foorumiga ***



marguzz22
18.11.08, 14:09
Vahepeal viskab foorum ennast valgeks ning tuleb ette kiri FW-1 at poolik2: Failed to connect to the WWW server. Milles asi võib olla?Lisasin pildi ka, et kas teistel ka selliseid asju toimub? Kas foorumi soft nõrk või ei kannata trafficut niipalju? http://img521.imageshack.us/my.php?image=paskum8.jpg

Klamber®
18.11.08, 14:13
Vahepeal viskab foorum ennast valgeks ning tuleb ette kiri FW-1 at poolik2: Failed to connect to the WWW server. Milles asi võib olla?Lisasin pildi ka, et kas teistel ka selliseid asju toimub? Kas foorumi soft nõrk või ei kannata trafficut niipalju? http://img521.imageshack.us/my.php?image=paskum8.jpg


pole kordagi veel ette tulnud, pakuksin su enda netiprobleemi, kuid näen et töötad elisas ja tean mis ühndused seal olemas, seega selle kah välistaks. pakun et mingi vaheserver saab liialt koormust vms. samas on ka mul kodus elisa ühendus ja pole kordagi veel sellist probleemi olnud.

Aristotep
18.11.08, 14:14
Ei ole kunagi probleeme olnud. Pilti vaadates tundub lihtsalt mingi aeglase ühenduse kamm, imaged laadimata.
Oled sa teiste browseritega ka proovinud? IE on evil imo.

marguzz22
18.11.08, 15:13
võibolla tõesti IE viga...neti taga olla ei tohiks jah siis mingi 30mb/s alla kiirem veel:P

Dzuu
18.11.08, 18:38
Mul viskab kah.

marguzz22
18.11.08, 18:39
siis üldine:P

ranka
18.11.08, 19:06
Ise pole kordagi sellist probleemi kohanud ja screen-shoti järgi tundub, et tegu on ühenduse probleemiga, kuna ei ole suudetud lehte korralikult välja laadida.

EDIT: Ja kaua see probleem kestab? Peale refreshi on korras?

marguzz22
18.11.08, 19:22
tuleb uues aknas avada refreshist ei aita, tavaliselt esineb kui´mitu akent foorumis korraga avada

ranka
18.11.08, 19:24
tuleb uues aknas avada refreshist ei aita, tavaliselt esineb kui´mitu akent foorumis korraga avada


Mul on reeglina 3 selle foorumi tab'i lahti, kuna ununeb ära ja pole kordagi sellist muret tekkinud. Samuti ei ole peale tänast kuulnud kaebusi ei msn-is ega kuskil. Jõle imelik.

olavike
18.11.08, 19:59
Ei ole ka sellist asja kohanud, kuigi foorumi leht viimasel ajal sisuliselt koguaeg lahti.

Rage
30.11.08, 19:52
no ei püsi mul account sees.. ikka ja jälle peab sisse logima, kuigi ma olen määranud logimise ajaks foreva:-/

ranka
30.11.08, 21:10
no ei püsi mul account sees.. ikka ja jälle peab sisse logima, kuigi ma olen määranud logimise ajaks foreva:-/


Tahaks ajada selle probleemi sinu kaela :) Muudes foorumites seisab nimi sees?

Rage
01.12.08, 01:47
Tahaks ajada selle probleemi sinu kaela :) Muudes foorumites seisab nimi sees?
seisab küll.. ma homme proovin seda nalja et lasen kõik küpsised maha... ja proovib uuesti...

ranka
06.01.09, 18:05
Kas veel kellegil peale minu on foorumi "quoted" vigased? Et kui avan suvalise teema, siis quoted on nagu "katkematud" ning peale refreshi asi kaob?

Segane jutt aga arvan, et kui Teil on sama probleem, siis peaksite teadma, millest jutt käib.

ment52
06.01.09, 18:16
Jah, sama asi.

-andres-
06.01.09, 18:16
Kas veel kellegil peale minu on foorumi "quoted" vigased? Et kui avan suvalise teema, siis quoted on nagu "katkematud" ning peale refreshi asi kaob?

Segane jutt aga arvan, et kui Teil on sama probleem, siis peaksite teadma, millest jutt käib.


Jep. Lugesin seda teemat ning siis, seda Pokkerimaratoni teemat, kus quotesin Tigranot ning siis sina mind. Kõik oli 1 quote.
Aga mul refresh ei aidanud. Tundub nagu oleks tekstil lõpus [/quote], kuid algusest [quote] puudub. Samas postitades on kõik ilusti olemas.

ranka
06.01.09, 18:20
Selge.

Teen kiire kohvi-söögi ja siis uurin, milles probleem.

ropka11
07.01.09, 13:04
Krt muutsin oma arvutis kogemata kuupäeva.Nüüd on foorum päris paigast ära ei saa mitte halligi aru mis loetud mis mitte.Ei viitsi nii kaua ka oodata, et kõik paika läheks nimelt muutsin 5 märtsi peale nagu ütleb HEM ;D sessioon.On mingit rohtu selle vastu.
Aru ma ei taipand mis toimub ei lasknud viirusetõrjet ka enam uuendada lülitas viirusetõrje üldse välja.Saatsin neile kirja, et mis pull on litsents ju kehtib veel tuli vastus, et noormees kontrollige oma kellasid :o

ranka
07.01.09, 15:25
Miks sa muudad arvuti kella, et HEM-i ajad uueks saada?

Kui mängid Starsis siis muuda Starsi kell õigeks, kui mitte, siis peaksid saama HEM'is ise määrata, mis kell sul uus päev hakkab.

ropka11
07.01.09, 20:02
Ei see läks kogemede.
Hakkasin kalendrit vaatama, et mis nädalapäeval üks turniir toimub, samal ajal mängisin pokerit mitmel laual ja tegin veel mingeid asju ja nii ma ta kinni panin märtsikuus.
Siis kui kell juba tükk aega tagasi oli õigeks pandud ja mitu uut sessi tehtud hakkasin HEM-i graafikuid vaatama filter oli- this year pandud ja graafikud tundusid kuidagi väga imelikud võrreldes viimaste mängudega. ;D ;D ;Dthis month filtriga graafikut näitab õieti.Võtsin sessions lahti ja esikohal kolm 5märtsi sessi mis juba ammu mängitud sessid ja need jäävad sinna esikohale veel tükiks ajaks ei hakka ära ka kustutama.

ranka
07.01.09, 23:31
Ei see läks kogemede.
Hakkasin kalendrit vaatama, et mis nädalapäeval üks turniir toimub, samal ajal mängisin pokerit mitmel laual ja tegin veel mingeid asju ja nii ma ta kinni panin märtsikuus.
Siis kui kell juba tükk aega tagasi oli õigeks pandud ja mitu uut sessi tehtud hakkasin HEM-i graafikuid vaatama filter oli- this year pandud ja graafikud tundusid kuidagi väga imelikud võrreldes viimaste mängudega. ;D ;D ;Dthis month filtriga graafikut näitab õieti.Võtsin sessions lahti ja esikohal kolm 5märtsi sessi mis juba ammu mängitud sessid ja need jäävad sinna esikohale veel tükiks ajaks ei hakka ära ka kustutama.


Suht leak IMO

virx747
23.02.09, 13:59
Selline asi, et mul ei tule enam ülesse linki "Recent Unread Topics" ja seal oli veel ka see oma kommentaaridele vastatud topicud.
Kas see on kõigil nii või asi minus?

ranka
23.02.09, 14:01
Selline asi, et mul ei tule enam ülesse linki "Recent Unread Topics" ja seal oli veel ka see oma kommentaaridele vastatud topicud.
Kas see on kõigil nii või asi minus?


Mis foorumi templatet kasutad?

Veel parem, kui saad siis pane screenshot, oleks kohe selge pilt.

virx747
23.02.09, 14:06
Mis foorumi templatet kasutad?

Veel parem, kui saad siis pane screenshot, oleks kohe selge pilt.


Jah, viga ilmselt templates, mul New look oli. Standardis on olemas ned lingid.

http://i42.tinypic.com/x53uc5.jpg

UdusOlevSiil
23.02.09, 14:09
Mul on ka New Look, aga need lingid on küll olemas.

ranka
23.02.09, 14:16
Kas sul mozilla on? Kui jah, siis proovi sellega ja vaata, kas on olemas.

Mulle tundub et ehk on tegu IE probleemiga?

ranka
23.02.09, 14:31
Leidsin su vea. Vajuta seda "+" märki (pildil punase ringiga) ja asi peaks lahenema.

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/virx.jpg

virx747
23.02.09, 14:46
:) Selge.
Ilmselt missklick multitabledes.

levis
09.07.09, 16:57
Kui saata PM, siis outbox alla ei ilmu midagi, polegi enam võimalik saadetud teadet lugeda?

vapsik
09.07.09, 17:15
Kui saata PM, siis outbox alla ei ilmu midagi, polegi enam võimalik saadetud teadet lugeda?


Kirja all on kast (Save a copy in my outbox) kuhu tuleb linnukene sisse panna.

levis
09.07.09, 17:16
Kirja all on kast (Save a copy in my outbox) kuhu tuleb linnukene sisse panna.

ThanX! leidsin just ise kah ja tulin kiiruga postitust kustutama :D

ranka
09.07.09, 20:55
Nüüd peaks automaatselt salvestama saadetud kirja "Outboxi".

-andres-
23.07.09, 07:11
peerud peerud peerud
loevad leheveerud
s i t t uudis
minge v i t t u


ise mõtlesin


Quoten korra selle ja ülejäänud kohtades kustutan sama teksti ära. Saagem kaineks :).

antnx
02.09.09, 14:53
Jookseb vahepeal kokku. Kas minu viga või kellelgi veel sellist asja juhtunud?

-andres-
02.09.09, 15:11
Jookseb vahepeal kokku. Kas minu viga või kellelgi veel sellist asja juhtunud?

Pole kunagi sellist probleemi esinenud ja olen suht palju aega foorumis olnud :D.

hotcocacola
02.09.09, 16:40
Jookseb vahepeal kokku. Kas minu viga või kellelgi veel sellist asja juhtunud?


pakun, et sinu viga:D
mul pole foorum kunagi kokku jooksnud ;D

ranka
02.09.09, 16:43
Jookseb vahepeal kokku. Kas minu viga või kellelgi veel sellist asja juhtunud?


Palun täpsusta, mida pead silma "kokku jooksmise" all?

antnx
03.09.09, 15:39
No nagu ei saa ühendust ütleb, et lehte ei leitud vms. Ega ma muidu ei räägiks kui, et kodus ja tööl juhtunud vahest nii.

Skyline
03.09.09, 16:04
Täpsemat informatsiooni vaja. Kui viskab blank page koos erroriga, et ühendust pole, siis on viga üldjuhul ühenduses. Kui miskit muud, siis ilmselt arvutis probleem. Kas tööl ja kodus kasutad sama arvutit?

ranka
03.09.09, 16:43
Screenshot aitaks kõige paremini.

Marek K.
04.09.09, 01:43
mul on ka kohati toda jura olnud mis antnx kirjutas, hetkel pole kuskilt screenshoti teha. isiklikus arvutis pole kordagi olnud, aga kui olen kusagilt mujalt üritanud lehele või foorumisse logida siis on küll vahepeal mitu korda olnud ja tahab mitu refreshi saada, enne kui lehele saan.

Uniquest
04.09.09, 12:51
Kas tsenseerija peab nii range olema?
Ma muidu seda ei küsiks, aga mind näiteks häirib sõna "v ä s i t a" viimase nelja tähe tärnidega asendamine oluliselt rohkem kui nende tähtede kuskil eraldiseisvana kirjutatuna nägemine.
Lihtsalt minu arvamus. ;)

EDIT: samas, kui mõtlema hakata, siis selliseid sõnu vist eriti palju ikka pole...

antnx
04.09.09, 13:16
Minuarust pole sitt ropp sõna!

ranka
04.09.09, 13:56
Kas tsenseerija peab nii range olema?
Ma muidu seda ei küsiks, aga mind näiteks häirib sõna "v ä s i t a" viimase nelja tähe tärnidega asendamine oluliselt rohkem kui nende tähtede kuskil eraldiseisvana kirjutatuna nägemine.
Lihtsalt minu arvamus. ;)

EDIT: samas, kui mõtlema hakata, siis selliseid sõnu vist eriti palju ikka pole...


See on foorumi koodipoolne viga, sest tsenseerimine kontrollib ainult TERVET sõna, mitte sõnatüve. Näiteks sõna "pusita" ta ei tsenseeri aga millegipärast sõna "väsita" ta tsenseerib... Tegu on vist täpitähest tuleneva veaga.. Hmm uurin asja.

test
karumunn, kasitt, väsita, vusita, pussita

hotcocacola
04.09.09, 14:22
probleem on selles, et kõik foorumlased joovad nagu parmud :'(

ranka
04.09.09, 14:24
probleem on selles, et kõik foorumlased joovad nagu parmud :'(


Mina ei joo. Mina pidutsen :)

hotcocacola
04.09.09, 14:53
pidutsemine on lai mõiste ;D

Uniquest
04.09.09, 19:11
See on foorumi koodipoolne viga, sest tsenseerimine kontrollib ainult TERVET sõna, mitte sõnatüve. Näiteks sõna "pusita" ta ei tsenseeri aga millegipärast sõna "vä****" ta tsenseerib... Tegu on vist täpitähest tuleneva veaga.. Hmm uurin asja.

test
karumunn, kasitt, vä****, vusita, pussita

;D Hea test.
Ok, ma arvasin, et ta paneb igasuguse tüki korral need tärnid asemele.

Sebastian_du
24.02.10, 22:31
Võibolla on küsitud aga search vastust ei andnud ja ise olen dummy
Kus saab määrata et foorum välja ei logiks. Hetkel on 15minti afk ja auto log-out, mis mulle ei istu

ranka
25.02.10, 00:09
Sisselogides linnuke - "Remember me". Kui ikka välja logib siis viga sinu browrseri seadetes.

Albertti
28.02.10, 07:58
Vana foorumiga oli nii, et kui oli uus postitus, siis oli teema pealkiri boldis ja pealkirjale klikates viskas esimese uue postini, nüüd viskab teema esimese postini ja see on ikka ülimalt tüütu, ehk kuskil miski linnuke aitaks? :D

lenC
28.02.10, 08:04
http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/alberttiajee.jpg

rahvavaenlane
16.03.10, 08:44
mind häirib see, et kuupäevad on välja toodun nii nagu ameerikas. st 03-12-10 mis minu arvates peaks olema siis 3 detsember mitte 12 märts. otsisin settingutest et saaks ära muuta aga ei leidnud. rohtu on?

vapsik
19.03.10, 00:33
Kas see peabki nii olema, et bannitud kasutjad saavad foorumis käia?

http://i598.photobucket.com/albums/tt61/Vapsik/speedi.jpg

ranka
20.03.10, 20:01
Ma ei tea kas see on normaalne aga postitada nad kuskile ei saa.

edit: õigemini ei tohiks saada

variatsioon
20.03.10, 20:05
imo lifetime saajatel ei tohiks külastamis õigust ka olla.

ranka
20.03.10, 20:19
Uurin asja aga erilist vahet ei ole ju.

kuco
23.03.10, 14:03
Sooviks sellist lahendust, et ma saan määrata topicule, et selles topicus tehtud postitusi mulle ei näidataks. Nii mõnigi teema siin ajab lihtsalt tilti...

Võin mingi arenduse bounty ka välja panna.

Jennifer
23.03.10, 15:40
Sooviks sellist lahendust, et ma saan määrata topicule, et selles topicus tehtud postitusi mulle ei näidataks. Nii mõnigi teema siin ajab lihtsalt tilti...

Võin mingi arenduse bounty ka välja panna.

+1 See oleks täiega hea lahendus!

ranka
23.03.10, 17:47
Sooviks sellist lahendust, et ma saan määrata topicule, et selles topicus tehtud postitusi mulle ei näidataks. Nii mõnigi teema siin ajab lihtsalt tilti...

Võin mingi arenduse bounty ka välja panna.

Seda vist ei saa teha või õigemini ei ole foorumi algkoodis seda olemas. Küll aga kui kasutad "Subrscibed Threads" funktsiooni siis saad teemalt "Subscriptioni" maha võtta ning seda teemat enam sulle ei näidata.

Jennifer
23.03.10, 17:55
Aga nii vist, et kui lähen kausta new posts, siis ei ole võimalik sealt mõningaid teemasi maha võtta?
Et ei näitaks neid enam üldse :D

kuco
23.03.10, 18:03
Seda vist ei saa teha või õigemini ei ole foorumi algkoodis seda olemas. Küll aga kui kasutad "Subrscibed Threads" funktsiooni siis saad teemalt "Subscriptioni" maha võtta ning seda teemat enam sulle ei näidata.

Aru saadav täiesti. Eks see ole veidi palju loodetud.

rahvavaenlane
29.03.10, 17:47
ootoot mismõttes nagu, nii jääbki vä et avatar tööle ei hakka?

Pahvak
29.03.10, 19:30
Mulle näiteks meeldib, et avatarid ei liigu. :)

Dogers
31.03.10, 19:01
mm, mul on postitused aegajalt lambi järjekorras, hilisemad postid on kuskil teiste vahel :S

pukkmaster
01.04.10, 19:17
miks mul ei ava spoilerid, mõnel heal päeval avanevad, aga tavaliselt mitte :S

pastilaa
06.04.10, 00:55
Teen ettepaneku lisada kasutaja Pahvak avatarile auraha tema HU turniiri võidupuhul analoogselt aasta 2009 võitjaga.

vapsik
06.04.10, 00:58
Hea mõte!

Ja pastilaale võiks anda tiitli poolfinaali kobistaja.

Pahvak
06.04.10, 08:41
Tänks teile. Ma ka toetan ettepanekut.

P.S. Sel nädalal saan karika ka kätte!

-andres-
06.04.10, 21:49
P.S. Sel nädalal saan karika ka kätte!

On mida oodata ;).

zyxxx
12.04.10, 21:38
Kas privaatsõnumi saamise teavitust saab kuidagi peale keerata, et tuleks selle kohta mail?
Samuti ei jää mul ühtegi saadetud sõnumit sent kausta? Ei peagi jääma?

ranka
12.04.10, 22:19
Kas privaatsõnumi saamise teavitust saab kuidagi peale keerata, et tuleks selle kohta mail?
Samuti ei jää mul ühtegi saadetud sõnumit sent kausta? Ei peagi jääma?

Natuke võiks kasutada searchi või siis uurida ise võimalusi.

User CP->Edit Options->Private Messaging

a) linnuke eest ära valiku eest "Receive Email Notification of New Private Messages"
b) linnuke ette valikule "Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default"

Mina tänan.

zyxxx
12.04.10, 22:27
Mina tänan.
Mina samuti tänan. Otsisin aga valest kohast :redface:

teppand
17.04.10, 01:12
palun!!!!!!!!!!!!!!!!!

tehke kellaaeg korda, ma tean, see pole raske, aga kergemaks teeks see minu foorumi kasutamise kordades.

ranka
17.04.10, 01:14
Kellaaeg on korras... Kui ei ole siis tee ise User CP->Edit Options ja sealt Date & Time Options. mul on GMT+2.

pukkmaster
21.04.10, 00:05
Spoilereid avab nagu kuuvarjutus, keegi ei oska öelda miks, mozillaga ei ava tihti ja operaga ka mitte, aga alati avab Internet Exploreriga..

HU grinder
21.04.10, 00:28
Kasuta google chrome'i

Tigrano
21.04.10, 10:15
Ise kasutan mozillat ja probleeme spoileritega ei ole väga esinenud.

variatsioon
21.04.10, 10:24
Kasuta google chrome'i

ei tea mis enne räägiti aga chrome on nuts.

Char
22.04.10, 17:51
pole just probleem aga selline request

võiks olla nupp,, MY POSTS, sest ma postitan igale poole ja pärast unustan ära kuhu täpselt, aga tahaks hiljem teie vastuseid ka lugeda oma postile

Pahvak
22.04.10, 22:22
Keegi teab, miks vajutades "new posts" nupule tulevad mul vanad postitused? Mingi minupoolne jama küpsistega?

nikitheone
22.04.10, 22:25
oli ka paar korda täna päeval nii. nüüd on nagu lännu, ei teinud midagi.

ranka
23.04.10, 00:07
pole just probleem aga selline request

võiks olla nupp,, MY POSTS, sest ma postitan igale poole ja pärast unustan ära kuhu täpselt, aga tahaks hiljem teie vastuseid ka lugeda oma postile

http://foorum.pokkeriprod.com/subscription.php



Keegi teab, miks vajutades "new posts" nupule tulevad mul vanad postitused? Mingi minupoolne jama küpsistega?

Minuteada küpsistega ei ole siin midagi seotud. Ehk oli serveripoolne tõrge, mis tekitas vea mysql andmebaasis/päringutes.

Char
23.04.10, 09:23
uu okei..tavaliselt on subscribe selline asi foorumites, et igakord kui post sinna tuleb, siis tuleb sinu emailile kiri , mis on ajuvaba

ranka
23.04.10, 14:13
?

pastilaa
05.05.10, 15:13
Üks probleem on tekkimas foorumiga. Nimelt bossid on kuidagi laisaks jäänud võrreldes algusaegadega - seda just strateegiafoorumis, kus enamasti madalama limiidi mehed "omas mahlas" liigutavad mõtteid, aga arengu seisukohalt on see suhteliselt kesine variant. Iga NL200+ aktiivne tegelane võiks eesmärgiks võtta nädalas vähemalt ühe käe kommenteerimise - oleks hea kvalitatiivne laks tervele foorumile!

ranka
05.05.10, 15:14
Kuidas saab sellist asja sundida?! Üleüldse on viimasel ajal online pokker üpriski raskeks läinud (ülemaailma majanduskriis, riikide poolsed püüded online pokkerit blokeerida, üldine mängutaseme tõus jne), et nõu andmine on täiesti -EV. See tähendab, et nõusaaja areneb rohkem kui nõuaandja.

pastilaa
05.05.10, 15:26
Kuidas saab sellist asja sundida?! Üleüldse on viimasel ajal online pokker üpriski raskeks läinud (ülemaailma majanduskriis, riikide poolsed püüded online pokkerit blokeerida, üldine mängutaseme tõus jne), et nõu andmine on täiesti -EV. See tähendab, et nõusaaja areneb rohkem kui nõuaandja.

Kes kedagi sundinud on?


Iga NL200+ aktiivne tegelane võiks eesmärgiks võtta nädalas vähemalt ühe käe kommenteerimise - oleks hea kvalitatiivne laks tervele foorumile!

Lihtsalt tundus, et targemate hääl kuidagi vaikseks jäänud strateegia osas. Üldiselt algajate hädad on endised ja lahendused ka samad. Maailmavalu on muidugi arusaadav :).

lenC
05.05.10, 15:31
Ma ei pea ennast mingiks targemaks, aga proovin ikkagi rohkem kokku võtta selles vallas.

pastilaa
05.05.10, 15:41
Ma ei pea ennast mingiks targemaks, aga proovin ikkagi rohkem kokku võtta selles vallas.

Super!

Kotkas1000
09.05.10, 13:46
Kuidas saab sellist asja sundida?! Üleüldse on viimasel ajal online pokker üpriski raskeks läinud (ülemaailma majanduskriis, riikide poolsed püüded online pokkerit blokeerida, üldine mängutaseme tõus jne), et nõu andmine on täiesti -EV. See tähendab, et nõusaaja areneb rohkem kui nõuaandja.

Huvitav suhtumine foorumi eestvedajate poolt. Palun ütle, mis on selle foorumi eesmärk läbi Sinu vaatevinkli? Äkki, kustutaks pokah teemad ka ära igaks juhuks. Mine tea, mõni saab äkki veel liiga targaks.

Leian, et algajate abistamine peaks olema kõikidest eesmärkidest vähemalt top 3 hulgas. Viimased kuud on strateegifoorumid põhimõtteliselt surnud olnud korralike nõuannete osas. Vahest arva tuleb mõni kommentaar Lencilt (müts maha), ülejäänud, kes vähegi midagi jagavad, hoiavad oma tarkused endale. Kahju sellest iseenesest. Põhiliselt aetakse ülilolli lapsikut juttu offtopic teemades ja osade meeste päevikutes, mida on lausa piinlik lugeda. Lõpuks kujuneb nii välja, et see foorum ei sisalda mitte midagi huvitavat inimesele, kes tahab ennast arendada pokkeri vallas. Lolli jutu ajamiseks ei pea tulema siia vaid piisab ju näiteks ka delfi kommentaariumist.
Foorumi eestvedajad peaksid pilgu peale viskama eesmärkidele ja siis vaatama, mis nendest on saavutatud ja mis veel teha, mida muuta.

Mingi sõnasepp ma ei ole, aga loodan, et mu mõte jõuab kohale.

Tigrano
09.05.10, 14:13
Kindlasti oleme me seda ka ise märganud, et foorumi strateegia pool (artiklid, videod, analüüs, promod jne) on momendil natukene ära vajunud ja liiga palju on offtopicut.

Nagu öeldud peab maha istuma ja asjad läbi arutama.

ranka
11.05.10, 03:15
Huvitav suhtumine foorumi eestvedajate poolt. Palun ütle, mis on selle foorumi eesmärk läbi Sinu vaatevinkli? Äkki, kustutaks pokah teemad ka ära igaks juhuks. Mine tea, mõni saab äkki veel liiga targaks.

Leian, et algajate abistamine peaks olema kõikidest eesmärkidest vähemalt top 3 hulgas. Viimased kuud on strateegifoorumid põhimõtteliselt surnud olnud korralike nõuannete osas. Vahest arva tuleb mõni kommentaar Lencilt (müts maha), ülejäänud, kes vähegi midagi jagavad, hoiavad oma tarkused endale. Kahju sellest iseenesest. Põhiliselt aetakse ülilolli lapsikut juttu offtopic teemades ja osade meeste päevikutes, mida on lausa piinlik lugeda. Lõpuks kujuneb nii välja, et see foorum ei sisalda mitte midagi huvitavat inimesele, kes tahab ennast arendada pokkeri vallas. Lolli jutu ajamiseks ei pea tulema siia vaid piisab ju näiteks ka delfi kommentaariumist.
Foorumi eestvedajad peaksid pilgu peale viskama eesmärkidele ja siis vaatama, mis nendest on saavutatud ja mis veel teha, mida muuta.

Mingi sõnasepp ma ei ole, aga loodan, et mu mõte jõuab kohale.

Mulle ei jõudnud :(

Minu isiklik probleem on see, et minu arvates olen (võin ka eksida) väga palju sid mängijaid ja aidanud neil jõuda uutele tasemetele seda limiidis kui ka mängustrateegiates aga vastu ei ole praktiliselt mitte midagi saanud. Vastu saamise all ma pean silmas mitte rahalist vaid just teadmisi!

Peale selle on kari mängijaid, kes lihtsalt keelduvad kuulamast ja arenemast ning seisavad foorumi algusaegadest saadik 10NL'is. Strateegias aitan mina neid, kes minu arvates on võimelised arenema või on aidanud ka mind.

Käsi peseb kätt.

ranka
11.05.10, 03:20
Lisaks veel niipalju, et miks peaks näiteks 10NL mängija kommenteerima 100NL kätt ja 100NL mängija 10NL kätt? Ideaalis peaksid samade limiitide (micro, low, medium, high jne) mängijad kommenteerima üksteise käsi mitte ootama, et keegi kõrgema limiidi mängija neile kommentaari paneb, mis võib olla täiesti vale.

Hetkel coachin ühte õpilast, kes mängib 10NL ja 25NL ning ma tõsiselt tunnen, et ma mõtlen natuke liiga kõrgel selle taseme kohta ja jube raske on nii õpetada õpilast, kelle mõttetase on veel minu omast 10 korda madalam.

Mängiks ta 100NL oleks minu coachimis effektiivus ja nõuanded tunduvalt paremad kui hetkel. Seega on imelik oodata, et keegi hea mängija tuleb Teie käsi kommenteerima vaid peaks tulema keegi mängija, kes on hea antud limiidis. See kui sa oma kamraade ei usalda see on täiesti enda viga.

k2snakalle
11.05.10, 03:25
Kuidas sa määrad inimesi, et kes on sinu arvates võimelised arenema ja kes mitte?
Ma ise tunnen, et olen võimeline arenema ... loen, uurin, katsetan, arutan, arvutan, arvestan ja tugev soov on mängu biitida! Samas küsides väikest nõu msn-is, siis paar sõna ütled ja et ülejäänu eest tahad $$$ saada!
Ju ma ei kuulu sinu arust inimese juurde, kes on võimeline arenema. Võibolla olen ka millestki valesti aru saanud.
Ära saa valesti aru, ei pea vimma (miks peakski), aga seletus kuluks ära, et mille järgi siis neid inimesi liigitad.::)

ranka
11.05.10, 03:40
Üldiselt arenev ja võitev mängija ei KÜSI abi vaid PAKUB abi. See tähendab, et võtab pokkerit väga tõsiselt, postitab oma arvamusi oma limiidi kätes ning vajadusel postitab ka käsi. Kui leiab, et käele ei saanud rahuldavaid kommentaare siis pöördub ta alles personaalselt kellegi poole antud käe lingiga või postitab selle mujale foorumisse (näiteks 2p2).

See, et ma MSN ülbelt ja valimatult saadan kohta, kuhu tavaliselt päikene ei paista on põhjustatus sellest, et väga paljud inimesed on mu poole pöördunud järgnevate probleemidega:
- ou kuuled, miks mul HEM'i HUD ei tööta;
- viicid aidata, ma X kuud juba 10NL, mäng on 100% perfektne aga ei võida;
- viicid aita mul PT3 ära seadistada;
- kuuled vaata mu käed üle;
jne. jne. jne.

Enamus küsimusi/abisoove on esiteks jube vähese infoga, et ma lihtsalt ei viici ega jõuagi probleemi süveneda. Ma aitaks meeleldi kui tullakse küsimusega, et näed postitasi nfoorumisse selle ja selle käe aga näed ma ei nõustu selle ja selle kommentaari, kuna see ja see ja see ja see ei tundu mõlle õige. Mis sina sellest arvad?

k2snakalle
11.05.10, 04:01
Aga arenetaksegi ju mängides, lugedes ja analüüsides. See, et inimene on arenemis võimeline mängija ei tee temast kohe võitvat mängijat.
See, et ma positan siia foorumisse päris hulga käsi, kus ise tundsin mängimise ajal täiesti tühjana ja ei teadnud mida teha, ongi ju abi küsimine ning see teeb minust mitte areneva ja mitte võitva mängija?
Ntx strateegia foorumis on üks käsi ( http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3690 ) mida ma olen üles viinud mitu korda ning kõik vastused on erinevad ja täiesti sisutud, sest ma ei saa teada, et miks ma peaksin just nii tegema. Ja kui vaidlen vastu, siis vastuse välja tooja enam edasi ei räägi, et miks tema arvates peaks just 1/2 pot panema jne.
Seega ehk seal teemas oleksi aeg kõrgemate limiitide mängijatel nõu anda, sest nagu näha, siis nl25 limiidi mängijad seda läbi ei hammusta.
Mul on msn-is hulganisti nl2-nl25 mängijaid kellele ma annan nõu ja seda midagi vastu saamata, aga selle käe läbimõtlemisega ma ikkagi ju arendan ennast + kinnistan endale teatud fakte.

Tigrano
11.05.10, 12:56
Hästi läheb ja areneb ainult selline seltskond, kus kõik tegelevad ühise eesmärgi nimel ja kõik annavad mingi panuse (kõigil on vabad käed ei ole mingeid karme reegleid), sest teavad mille poole püüdleme ehk kõik teavad mida on vaja teha, et saada järjest paremaks pokerdajaks ja arendavad kõik koos foorumit ning annavad midagi tagasi, et community järjest areneks täiuslikumaks (ilma eesmärgita saada mingit tasu). Sellises communitys ei ole ühtegi veiderdajat, spämmarit, konkreetselt kinnine seltskond, kus offtopicule kohta ei ole. Igas teemas või vastuses tuuakse ära põhjendus jne, kõik võtavad asja tõsiselt, mitte niisama ei spämmita vastusteks fold, shove ilma seletusteta jne. Igasugused spämmarid ja muidu hängijate account lihtsalt kustutatakse ära või kui pole teatud aja olnud aktiivne, siis see lihtsalt kustutatakse. Selline community oleks kiiresti arenev.


See kui annavad tagasi ainult 10% foorumi liikmetest ja enamus loevad ja vaikivad ei anna isegi tagasisidet ei saa elus olema midagi erilist.

Kindlasti tekib küsimus, et mis kasu saavad need 10% kes annavad pidevalt kasulikku infot ülejäänud 90% niisama hängijatele, tihti ei öelda isegi aitähhhhh.

Miks ei võiks see 10% kinnises foorumis omavahel suheldes, kus kõik töötavad ühise eesmärgi nimel ja ei oleks vaja raisata oma aega spämmijate postide lugemisele jne

Siit tekib lihtne olukord, kus keegi ei taha anda midagi niisama ehk oma teadmisi, aega saamata tagasi midagi, eriti veel niisama hängijatele, kes isegi ei vaevu tagasisidet andma vaid ammutavad ainult infot ja isegi ei ütle aitähhh.

See on juba inimese loomuses, et mingit kasu peab saama. Seega ei kipu väga palju tarkusi ja infot väljapoolt foorumi adminnide ja tublimate foorumi liikmete poolt tulema. Meiegi teeme seda suuresti vabast tahtest ja oma vabast ajast, sest foorum pole olnud kunagi kasu peal väljas. Näiteks algajate video seeria koos kokku panemisega võttis kindlasti oma nädal, kui mitte rohkem.

Kogu süsteem on tegelikult selline, et kõik ootavad (90% kasutajatest), kui mitte rohkem, et midagi juhtuks. Pean silmas seda, et tegelikult võiks see lugejate seltskond ka ise aktiivsemaks muutuda, siis muutub kõik järjest aktiivsemaks. Preaegu see 90% lihtsalt ootab, kui midagi sülle kukub ja ongi nii ära juba harjunud, selleasemel et ise samuti mingi panus anda, lihtsalt oodatakse ja vingutakse.

Kindlasti on olnud see 10% viimaselajal vaiksem, samuti ka minu projektid ja lubadused on poolikud. Mäletan viimast olukorda, kui sain valmis algajate videod ja tegin uued plaanid kesktaseme videodeks, siis tuli juba kuskilt modede ringist tagasisidet, et Tigrano teeb nl100 video irw, et naljamees ju, ise eluaeg nl50 mänginud. Siis sain aru, et teen heast tahtest ja siis vingutakse ja räägitakse seljataga, et otsustasin oma vaba aega ja energiat teisiti rakendada ja rohkem iseendaga tegeleda.

Ok aitab küll lobast :)

nomerlot
11.05.10, 13:11
Kas foorumivedajaid see ei motiveerigi, et kui kasutajad kinnistuvad kasuliku foorumi külge, neil on usaldus ja võib-olla ka moraalne tänuvõlg foorumi ees, siis kasutatakse näiteks rohkem foorumi rakeback-pakkumisi?

Kuigi mina ei nurise, olen piisavalt tagasidet saanud, eriti siis, kui näen ise ka vaeva abi saamiseks ehk postitan käe eraldi teemana strateegiafoorumisse, püüan subjektis olukorda-probleemi võimalikult konkreetselt sõnastada ning käe juures seletan oma mõttekäiku lahti.
Ja ma ei arvagi, et NL200+ mängijad peaks NL10-NL25 käsi regulaarselt arutama. Mõtlemise levelite vahe on ilmselt liiga suur, kõrgel mängijad ei suuda ehk parimat nõu andagi, sest neil pole enam feelingut, milline on madala limiidi mõttemaailm.

nomerlot
11.05.10, 13:41
Tigrano point on muidugi õige, et kasutajad peaksid olema ise aktiivsemad ja abisaamist rohkem väärtustama, tunnistan, et ma pole olnud piisavalt lahke tänusõnu jagama teema lõpetuseks. Parandan ennast.

Nimeliselt, kes on mind kas otseselt aidanud või kusagil foorumiteemas midagi kasulikku kõrvataha panemiseks öelnud, tulevad meelde kohe ranka, Tigrano, lenc, Pahvak, ESTPatrick, Vapsik, Rage, hotcocacola, nikitheone, Poku, alaska ... Neid on kindlasti veel rohkem, sry, et teie nimed kohe ei meenunud.
Suured tänud kõigile siinkohal! Sest kui suurt pilti vaadata, siis ilma selle foorumita oleks ma möödunud sügisel ilmsel Triobetis paarsada taala ära põletanud, otsustanud, et pokker on üks bullshit ja mõttetu pask ning praeguseks oleks see kõik unustatud teema.

Aga praegu ma siiski olen jõudnud ca poole aastaga nii kaugele, et NL10 winrate on ok, NL20-NL25 limiiti kolimine on täiesti reaalne lähitulevik ja aasta miinimumplaan (hiljemalt aasta lõpuks edukalt NL50 limiiti biitida) tundub jätkuvalt täiesti reaalne. Ja päris kindlasti on Pokkeriprod foorumist saadud abi osatähtsus vähemalt 2/3 kui mitte rohkem ning ma loodan selle peale ka tulevikus.

IMHO kuna mängija peaks aktiivselt arvamust avaldama vaid limiitides, mille ta on juba vallutanud või mida ta hetkel korralikult biidib, siis ise olen aeg-ajalt NL2-NL10 teemades sõna sekka öelnud, ilmselt peaks rohkemgi. Tegelikult tuleb see endale isegi kasuks, sest see sunnib oma mõtlemist sõnadesse panema ja seisukohti põhjendama. Teinekord saan ehk isegi teada, et mõtlen valesti.

vot selline mõtisklus.

Pahvak
11.05.10, 13:59
Ei tasu ületähtsustada endast paremat mängijate "õigeid" vastuseid, sest tihti abivajajat need paremaks ei tee, kuna see on (enamasti) passiivne õppeprotsess. Ma olen Nolani videoid vaadanud, aga Nolan ma veel ei ole. :(

Võib-olla teistel on teisiti. Ahjaa, vahel on küll mugav kinnitust saada, kas teised arvavad samamoodi, aga seda enesekindluse huvides.

Tigrano
11.05.10, 14:10
Kas foorumivedajaid see ei motiveerigi, et kui kasutajad kinnistuvad kasuliku foorumi külge, neil on usaldus ja võib-olla ka moraalne tänuvõlg foorumi ees, siis kasutatakse näiteks rohkem foorumi rakeback-pakkumisi?



Alati on hea meel, kui keegi saab abi. Näiteks algajatele suunatud videod jne kõik on puhtalt nende jaoks, et saavad kergemini järjele ja kui keegi saab abi siis see ongi väga motiveeriv. Algajad ei genereeri ju raket kohe ega lähitulevikus, seega loomulikult puhtalt abistamiseks tehtud ;)

Algajatele on infot kõvasti, et peaks suutma foorumit sirvides peaaegu kõik vajaliku endale leidma. Pigem on küsimus, mis oleks hea edasijõudnutele, millest meil on puudus. Need teemad on juba keerulisemad ja neid massiliselt väga palju juurde leiutada ei olegi, sest palju juba samuti läbi käinud foorumist, saab ainult täiendada pigem.

ranka
11.05.10, 14:11
Kas foorumivedajaid see ei motiveerigi, et kui kasutajad kinnistuvad kasuliku foorumi külge, neil on usaldus ja võib-olla ka moraalne tänuvõlg foorumi ees, siis kasutatakse näiteks rohkem foorumi rakeback-pakkumisi?

Kui me oleks foorumi ehitanud raha tegemise eesmärgil siis siin ei ripuks juba mitmendat kuud vana HU bänner vaid vilguksid säravad pokkeritubade reklaamid. Rakeback leht on lihtsalt väikseks boonuseks, mis katab serveri kulud, foorumi litsentsi kulud ning millega saame lubada väikeseid eripromosid foorumi kasutajatele.

Seega, et me ei ole foorumit ehitanud üles, et teenida feimi ja sulli vaid see oli omal ajal väga fun ettevõtmine harida rahvast ning aidata nad mängus uuele tasemele (dongist tightiks). Ma arvan, et see toimis väga hästi ning keskmine eestlane, kes oli täis passiivne-donk on nüüd suht TAG mängija (vähemalt preflop tasemel) aga millegipärast edasi järgmisele levelile on jõudnud vähesed mängijad ja ülla-ülla need mängijad millegipärast ei heida meile ette, et me ei anna head strateegilist nõu.

Siit ka järeldus, et mängija, kes on näinud vaeva oma mänguga on saanud siit palju abi ja on jõudnud kaugele ei süüdista teisi oma hädades. Mängijad, kes ei ole suutnud teatud põhjustel areneda kaugemale on kõige lärmakamad mängijad ja otsivad vigu teistes mitte endas!

nomerlot
11.05.10, 14:40
See oli kõigest üks küsimus, ega mul polnud ju vähimatki ettekujutust, kas see rakeback-teema toob sisse pisikest, normaalset või suurt raha, ega see polegi ju väga minu asi. Ja ma ei mõelnud sellega midagi halba, minu meelest oleks täiesti ok, kui foorumi tegemise vaeva peale midagi ka teenitakse. St siin foorumis pole neid võimalusi absoluutselt kasutatud, erinevalt Pokernewsist, kus bännerdamine on veidi üle võlli juba ja reklaami-kasuteguri suhe on märksa nõrgem.

Ja nagu ma ka ütlesin enne - minul ei ole mingeid pretensioone, minule on sellest foorumist väga palju abi ja arvan, et foorumisügavustes on veel peidus palju kasulikku infot, mida ma veel pole leidnudki. Et mina pole kiiresti kõrgemale jõudnud, on kindlasti minu ja ainult minu viga, kuidas saakski see kellegi teise viga olla:biggrin:
Infot on tegelikult külluses nii siin, raamatutes, mujal internetis, selle mõttega läbitöötamine ja praktikas rakendamine on oluline moment, milles ei saa keegi teine sind aidata.

Mina tunnen igatahes niipalju tänuvõlga küll, et kui ma uude tuppa kolin, siis eelistan ikka siinseid pakkumisi.

pastilaa
11.05.10, 16:53
...millegipärast edasi järgmisele levelile on jõudnud vähesed mängijad ja ülla-ülla need mängijad millegipärast ei heida meile ette, et me ei anna head strateegilist nõu.

Muu jutuga sinu jutus tuleb ainult nõustuda. Väga hea foorum, kenad eesmärgid! Aga mis jutt see nüüd siin on? Kes ette heitnud, et näiteks sinu antav nõu kehva on? Viimastel päevadel strateegiateemades nõuannete kvaliteet tõusnud märgatavalt - oluliselt ka tänu sinule! Lihtsalt hüva nõu osakaal oli võrreldes muu mulaga tahaplaanile jäämas. Tegin juttu tendentsist üldiselt. Motivatsioon aegajalt pilk seal toimuval peal hoida võiks parimatel kasvõi see olla, et ühel päeval oleks piisavalt häid nõuandjaid ega peaks seda enam tegema. Hetkel on selliseid foorumi säravaid "kasvandikke", kes ka nõu viitsivad anda, napilt.

Foorum on nagu jõgi, mis pidevalt voolab, muutub ja vahetab vett. Uusi mängijaid tuleb pidevalt peale - loota, et nad foorumi algusaegade teemad üles otsivad ja sealt kahel käel tarkust ammutavad, on ka natuke naiivne. Seega hariv pinge ja tark nõuanne võiks ikka läbi joosta.

Ise ma end väga lärmakaks ei pea ja teistes vigu otsima ei tulnud - lihtsalt avaldasin arvamust. Kuna endal pole pokker põhitegevusala, siis enamus ajast pokkeriga seoses kulubki vast foorumis kolamisele. Seetõttu ka hakkas see tendents vast silma...

Endiselt on kindlasti tegu Eesti parima pokkerifoorumiga!

:heart:

ranka
11.05.10, 17:19
Ma tooks näite 2p2 foorumi näol, mida peetakse maailma üheks parimaks foorumiks aga siiski siiski on seal väga palju halba nõu, kohe väga palju ning seda on seal alati olnud ja ka jääb. Tänu PTR'ile sai asi natuke selgemaks, kes oskab mängida ja keda usaldada aga üldiselt on see probleem absoluutselt igal pool.

Codecci
14.05.10, 04:01
Ma tooks näite 2p2 foorumi näol, mida peetakse maailma üheks parimaks foorumiks aga siiski siiski on seal väga palju halba nõu, kohe väga palju ning seda on seal alati olnud ja ka jääb. Tänu PTR'ile sai asi natuke selgemaks, kes oskab mängida ja keda usaldada aga üldiselt on see probleem absoluutselt igal pool.

Mäletan, et kui PTR tuli siis WCG|Rider 'it tegid sitaks maha. Mis nüüd arvad, oskab mängida? :)
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/WCG%7CRider

lebovend
14.05.10, 04:10
kas see rider oli sama kutt, kelle EV graph oli miljoni k2e peale siuke et:
EV tugevas plussis
real profit BE
?

Pahvak
14.05.10, 10:26
kas see rider oli sama kutt, kelle EV graph oli miljoni k2e peale siuke et:
EV tugevas plussis
real profit BE
?

Ma arvan, et ta õppis lihtsalt paremini mängima.

T Besoffen
25.08.10, 02:05
Hellou
Mu mure selline, et kasutan mozillat põhiliselt, tegin endale konto siia foorumisse. Kontot kahjuks teha aga mozillaga ei saanud, kuna klikates *register, faq*, vms leht ei reageerinud absoluut. Kuna ka oli olemas IE, siis proovisin sealt ja tänu talle muidugi nüüd siin kriban oma muret. Kas on probleeme kellegi samu, sry kui teema kusagil juba lahatud oli.

KristjanRawk
29.08.10, 12:57
Soovitaks mõned teemade ikoonid üle vaadata, Chrome'ga vaadates venitab foorumit kohati.
http://www.upload.ee/image/775189/Capture.PNG
http://www.upload.ee/image/775190/Capture2.PNG

antnx
13.09.10, 21:01
kus foorumi logo kadus? Nüüd ainult Vbulletini logo ülal või tabis

ranka
13.09.10, 21:12
Oot oot, mida sa silmas pead?

antnx
13.09.10, 21:18
http://www.upload.ee/image/806208/foorumiga.jpg

nikitheone
13.09.10, 21:19
mm, kui salvestad bookmarkidesse foorumi (nt bookmarks toolbar), siis enne oli seal PP logo, nüüd on ainult vBulletini logo.

ranka
14.09.10, 18:40
Avastasin päeval ise ka ja proovisin kiirelt korda teha, mis kahjuks ebaõnnestus. Käin jooksmas ja saunas ära ning siis parandan probleemi.

Uniquest
15.09.10, 12:04
PM saatmisel selle saadetud asjadesse salvestamise linnuke võiks vaikimisi olla. Usun, et paljudele meeldib pärast postitamist oma sõnum/kiri korra üle lugeda veel ja harjunud, et selleks on alati võimalus. :)

ranka
15.09.10, 13:23
PM saatmisel selle saadetud asjadesse salvestamise linnuke võiks vaikimisi olla. Usun, et paljudele meeldib pärast postitamist oma sõnum/kiri korra üle lugeda veel ja harjunud, et selleks on alati võimalus. :)

Ma pead pakule ei pane aga minu arust peaks kõikidel UUTEL KASUTAJATEL see valik vaikimisi aktiveeritud olema. Küll aga vana, endised SMF kasutajatel see valik oli mingil põhjusel maas.

Kas on mõni uus kasutaja, kes on registreerunud alles hiljuti (peale VBulletin foorumite tulekut) siia foorumisse ja saab kinnitada/ümber lükata, et too valik on vaikimis sees/väljas.

KristjanRawk
15.09.10, 20:39
Võiks ikkagi eelnimetatud probleemi ära parandada, jõle halb on foorumit kasutada.

ranka
15.09.10, 20:47
Võiks ikkagi eelnimetatud probleemi ära parandada, jõle halb on foorumit kasutada.

Level?

KristjanRawk
15.09.10, 21:00
Ei tunne et leveldaks.
http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=246007&postcount=111

ranka
15.09.10, 21:01
Mõtlesin, et sihid rahapada postile. Hakkan kohe tegutsema.

KristjanRawk
15.09.10, 21:02
Natuke valesti sai jah ennast väljendatud, sõna minu oleks pidanud ka sinna vahele panema.
http://www.upload.ee/image/809892/aaa.png
hetke seis ka nende uudistega.
Aga aitäh, et viitsid tegeleda.

Imo piisab kui templiitide alt lisad viewforum ja foorumi pealehe templiitidele sinna kus foorumi ikoon on lihtsalt max suuruse width="x" ja height="x", kuid pole kindel, pole vbulletiniga süviti tegelenud veel.

ranka
15.09.10, 21:25
Parandasin omast arust ära. Andke julgelt teada kui ikka katki või leiate uue vea.

KristjanRawk
15.09.10, 21:54
Nüüd enamik korras jah, aitäh!
Unibeti oma jäi üksi suureks veel.

ranka
15.09.10, 22:01
Nüüd enamik korras jah, aitäh!
Unibeti oma jäi üksi suureks veel.

Mulle teine inimene ütles, et see nüüd parandatud. Kas tõesti veel ei ole?

KristjanRawk
15.09.10, 22:36
http://www.upload.ee/image/810114/aaaasda.png

ranka
15.09.10, 22:44
Delete cookies ja proovi siis.

variatsioon
15.09.10, 22:46
mul on chromiga kõik ok.

KristjanRawk
15.09.10, 22:50
Imelik et vägisi tahtis nagu seda suurena hoida, võtsin pildi uues aknas lahti ja nüüd väike jah.

-andres-
15.09.10, 23:25
Level?

Mõtleb Unibeti ja Olympicu vms neid logosid, kui new post's vajutada.

KristjanRawk
15.09.10, 23:33
Andres, see probleem just nüüd lahenes. ;)

räim
27.09.10, 17:24
ärgu keegi molli andku, aga ma tahaks teada, kuidas saab foorumit sedistada nii et ta mind automaatselt välja ei logiks, kui ma paar minutit ei kasuta

pastilaa
27.09.10, 17:28
ärgu keegi molli andku, aga ma tahaks teada, kuidas saab foorumit sedistada nii et ta mind automaatselt välja ei logiks, kui ma paar minutit ei kasuta

+1 - ise olen sama loll. Exploreriga probleemi ei esine, aga Firefoxiga, mida peamiselt kasutan, sama jama mis Räimel.

lenC
27.09.10, 17:38
sisselogimisel peaks mingi "remember me" tickbox olema, seda olete proovinud? Endal sellist jama ei esine igatahes.

Tigrano
27.09.10, 17:48
Imelik, mul küll kuskil firefoxiga probleemi pole ehk kuskil mingi tickbox tõesti.

räim
27.09.10, 18:43
remember me tickbox aitas, aga tavaliselt see tähendab midagi muud

flipmachine
28.09.10, 14:45
Kuidas muuta pealehe värvi ??

pastilaa
29.09.10, 10:37
remember me tickbox aitas, aga tavaliselt see tähendab midagi muud

Mul kusjuures see ei toimi. 15 minti hiljem olen ikka välja logitud...

Oliverk
29.09.10, 11:11
Ei viitsi välja logida aga loogilsielt. Remember me tic külge. Ja keep me logged in for 15 min tic ära. Tundub ju loogiline imo.

Hmm ei leia hetkel seda valikut siit foorumist aga imo oli vBulletil kuskil selline valik.

ranka
29.09.10, 12:33
Mul kusjuures see ei toimi. 15 minti hiljem olen ikka välja logitud...

Mul funkab ka ideaalselt, olen kuid sisselogitud. Äkki sul FireFox (või mõni muu brauser) on seadistatud kustutamaks alati kõik cookies kui sulged/välja logid vms?

pastilaa
29.09.10, 14:34
Mul funkab ka ideaalselt, olen kuid sisselogitud. Äkki sul FireFox (või mõni muu brauser) on seadistatud kustutamaks alati kõik cookies kui sulged/välja logid vms?

Isegi kui ma akent kinni ei pane, aga ntx 15min pärast refreshin - ikka sama jama. Viga siiski kindlasti minu Firefoxi seadetes kuskil, sest IE-ga kõik toimis.

ranka
29.09.10, 17:30
Isegi kui ma akent kinni ei pane, aga ntx 15min pärast refreshin - ikka sama jama. Viga siiski kindlasti minu Firefoxi seadetes kuskil, sest IE-ga kõik toimis.

Firefoxile pane juurde, et ta mäletaks su parooli vms. see ehk aitab

antnx
03.10.10, 14:32
Chatbox võiks meil ka olla. Saaks kiirelt infi ala kus mida.

ranka
04.10.10, 02:17
Chatbox võiks meil ka olla. Saaks kiirelt infi ala kus mida.

Mina seda ideed ei toeta. PM OT ongi ju chatbox :)

räim
04.10.10, 13:25
Kuida saab kätt postitada nii, et ta selle spoiler nupu alla peitu jääks? Kuidas seda nuppu tekitada?

taavi
04.10.10, 13:35
Kuida saab kätt postitada nii, et ta selle spoiler nupu alla peitu jääks? Kuidas seda nuppu tekitada?
http://www.upload.ee/image/843390/llllll.JPG

räim
04.10.10, 13:43
http://www.upload.ee/image/843390/llllll.JPG

Käe postitamisel see muudab käe lihtsalt graafiliselt loetavaks, aga ta ei pane seda sinna spoiler nupu alla? Kas ma pean selle käe siis enne pildina salvestama ja siis pildi siia panema?

nomerlot
04.10.10, 13:57
Käe postitamisel see muudab käe lihtsalt graafiliselt loetavaks, aga ta ei pane seda sinna spoiler nupu alla? Kas ma pean selle käe siis enne pildina salvestama ja siis pildi siia panema?

loetavaks muudab käe konverter, kas siis PT3/HEMi sisseehitatu või mõni veebipõhine, näit. http://weaktight.com/

räim
04.10.10, 14:03
loetavaks muudab käe konverter, kas siis PT3/HEMi sisseehitatu või mõni veebipõhine, näit. http://weaktight.com/

sain aru nüüd, tuleb 2. korda ka kogu tekst aktiivseks teha ja uuesti "Sp" klikata

nomerlot
04.10.10, 14:22
sain aru nüüd, tuleb 2. korda ka kogu tekst aktiivseks teha ja uuesti "Sp" klikata

Või siis kõigepealt vajutad SP ja siis paste :)

antnx
04.10.10, 14:44
Imo võiks olla spoiler ja youtube nupp kohe Quick Reply all. Või on see spammimise ärahoidmiseks Go advancedi all?

ranka
05.10.10, 05:05
Imo võiks olla spoiler ja youtube nupp kohe Quick Reply all. Või on see spammimise ärahoidmiseks Go advancedi all?

Minu teada quick editori ei saa ise muuta, ainult advanced editori. Praegu just googeldan leidmaks võimalust seda muuta. Vist midagi leidsin, kui tööle saan on hommikuks olemas.

Godspeed_EJ
23.10.10, 23:36
Kas sellist varianti ei ole võimalik rakendada, et kui ma olen kellegi ära blokeerinud, siis ma ei näeks ka tema teksti, mis teiste kasutajate poolt quotetud on?

ranka
24.10.10, 03:09
Arvan, et ei ole.

pastilaa
01.11.10, 09:15
Kuidas saan pollile nö "reset" teha, et senised hääletamised kaoksid ja kõik saaksid uuesti hääletada?

Tigrano
01.11.10, 09:17
Kuidas saan pollile nö "reset" teha, et senised hääletamised kaoksid ja kõik saaksid uuesti hääletada?

Ei oskagi öelda, kustutada ja uus teha toimiks kindlasti :biggrin:

pastilaa
01.11.10, 09:28
Ei oskagi öelda, kustutada ja uus teha toimiks kindlasti :biggrin:

Ei leia ka kohta hetkel, kus pollile kinga saan anda :D. Niipalju kui netist leidsin, siis see vist ainult adminide privileeg? Kui nii, siis on veidi jamasti ja polle vist ei saa ikka kasutada korduvatel üritustel kohalkäimise registreerimiseks...

Tigrano
01.11.10, 09:43
Ei leia ka kohta hetkel, kus pollile kinga saan anda :D. Niipalju kui netist leidsin, siis see vist ainult adminide privileeg? Kui nii, siis on veidi jamasti ja polle vist ei saa ikka kasutada korduvatel üritustel kohalkäimise registreerimiseks...

jah saan ise muuta, kasvõi tühistada andmed, mis pollist juttu on võin ära teha.

pastilaa
01.11.10, 10:29
jah saan ise muuta, kasvõi tühistada andmed, mis pollist juttu on võin ära teha.

Kaks korda nädalas vaja resetida nii tartu kui tallinna jalkatrennide pollid. St asjal oleks jumet, kui saaksid mõlema teema algatajadki seda teha. Eraldi sulle selline lisakohustus vaevalt rõõmu valmistab :).

pastilaa
01.11.10, 12:11
Äkki praegu kustutab keegi adminidest Tallinna trenni teemast polli ära. Seni kuni moded või teema algatajad neid editida ei saa. Netist niipalju inffi sain, et kuidagi peaks vbulletinis saama pollide muutmist muuta laiemale kättesaatavaks. Ideid?

lenC
01.11.10, 13:13
Äkki praegu kustutab keegi adminidest Tallinna trenni teemast polli ära.
done

emmimees
03.12.10, 17:32
Mis ma ajavööndiks pean panema, et foorumi kell õigeks saada? Mitu h taga on koguaeg

Sebastian_du
04.12.10, 05:50
Ikka õige vööndi GMT +2

emmimees
05.12.10, 15:08
Ei arvanud lihtsalt, et Kaliningradi ja Lõuna-Aafrika ajavööndis oleme...

Char
11.12.10, 18:43
miks postkasti sent items tühi on kuigi olen saatnud poste?
kust ma leian saadetud postid?

Spewmonkey
11.12.10, 19:17
miks postkasti sent items tühi on kuigi olen saatnud poste?
kust ma leian saadetud postid?

User CP>Settings&Options>Edit settings>Messaging & Notification>linnuke Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default. Kui sa saates manuaalselt pole lisanud "save to outbox", siis neid enam ei ole ka.

levis
13.12.10, 13:43
IE9-ga hetkel nii, et iga kord pean uuesti sisse logima.

variatsioon
13.12.10, 13:45
no IE kohta on see isegi hästi.

nomerlot
13.12.10, 13:49
miks postkasti sent items tühi on kuigi olen saatnud poste?
kust ma leian saadetud postid?

Minul on ilusasti alles, seega foorumi uuenemisega ei ole see seotud. Ilmselt ikka oli sul linnuke puudu.

flipmachine
13.12.10, 14:58
Kas foorumi skini värvi saab muuta( umebs nagu hv-s, valge, must ..) ?
Kui ma praegu oma blogi ära ei liiguta, kas ma saan seda teha umbes poole aasta pärast ja seal on olemas kõik eelnevad postitused ?

levis
13.12.10, 15:33
IE9-ga hetkel nii, et iga kord pean uuesti sisse logima.
Sain tööle, mingi põhjusel IE9 kuvab hetkel asja nii:
http://img696.imageshack.us/img696/415/67413709.jpg Seal on "remember me" ja kast linnukese jaoks

Ja tegelikult on see IE9 beta, seega süüdistada nagu polegi kedagi kui ainult ennast :)

nomerlot
13.12.10, 17:09
Sain tööle, mingi põhjusel IE9 kuvab hetkel asja nii:
http://img696.imageshack.us/img696/415/67413709.jpg Seal on "remember me" ja kast linnukese jaoks

Ja tegelikult on see IE9 beta, seega süüdistada nagu polegi kedagi kui ainult ennast :)

beetad ongi neile, kes tahavad oma elu keerulisemaks elada :P

ranka
13.12.10, 17:24
Kas foorumi skini värvi saab muuta( umebs nagu hv-s, valge, must ..) ?
Kui ma praegu oma blogi ära ei liiguta, kas ma saan seda teha umbes poole aasta pärast ja seal on olemas kõik eelnevad postitused ?

Veel mitte. Tahan lähipäevil addida.

Vandalar
16.12.10, 13:36
Kui ma olen loonud uue grupi ja seal grupile pildi/ikooni lisanud, siis kas ta kohe alguses groups all ei pea seda pilti näitama? Kui konkreetne grupp lahti võtta, siis näeb seda pilti aga muidu previews mitte.

ranka
16.12.10, 14:55
Ei oska hetkel aidata, sest ei ole gruppidesse süvenenud.

Madis_89
19.12.10, 12:42
Nooleke, mis muidu lugemata postituste juurde suunab ei tööta enam. Suunab kuhugile suvalise potituse juurde topicu keskel.

Tigrano
19.12.10, 13:16
Nooleke, mis muidu lugemata postituste juurde suunab ei tööta enam. Suunab kuhugile suvalise potituse juurde topicu keskel.


Huvitab, mul küll töötab, kas kellegil veel probleeme?

Madis_89
19.12.10, 18:12
sain enam-vähem korda.

fyte
16.04.11, 18:30
Mõni hetk tagasi ei funganud foorum.


Database error
The database has encountered a problem.
Please try the following:
Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
Open the foorum.pokkeriprod.com home page, then try to open another page.
Click the Back button to try another link.

ranka
16.04.11, 19:13
Mõni hetk tagasi ei funganud foorum.

Vastasin ka juba bännimise teemas: foorumis oli lihtsalt overload, mida tegelt juhtub suht igapäev. Pärast nädalavahetust kui serveri omanikud taas tööl lasen paketti uuendada ja ühenduste arvu suurendada ning overload peaks ära kaduma.

Vandalar
03.04.12, 23:06
Mul on osade foorumi alateemadega selline kamm, et kui liiga palju lehekülgi on tekkinud, siis on kole raske sellele viimasele leheküljele pihta saada:
http://img641.imageshack.us/img641/8813/foorum.jpg
See linnuke seal ees segab klikkimast ja jube täselt peab hittima seda :frown:

vapsik
03.04.12, 23:22
Miks Sa seda ikooni ei taha klikkida, mis viib esimese uue postituseni?

Vandalar
04.04.12, 00:45
Miks Sa seda ikooni ei taha klikkida, mis viib esimese uue postituseni?

Ma olen snoob :D

lenC
04.04.12, 02:02
Alloleva riba pealt muuda foorumi kuvamisstiil laiemaks.

SANGPOMM
08.01.15, 00:55
ei ava pilte spoilerites. tuleb see katkise logoga pilet. proovsin googeldada aga ei aidanud. milles keiss.Gyazoga proovisin screeni teha aga see avab nüüd üldse IE-ga, muidu kasutan chrome. Kas võib olla asi selles et tõmbasin endale AVG viirusetõrje ja see blokib millegi pärast?

ranka
08.01.15, 07:03
ei ava pilte spoilerites. tuleb see katkise logoga pilet. proovsin googeldada aga ei aidanud. milles keiss.Gyazoga proovisin screeni teha aga see avab nüüd üldse IE-ga, muidu kasutan chrome. Kas võib olla asi selles et tõmbasin endale AVG viirusetõrje ja see blokib millegi pärast?

Kas probleem on kõikide piltidega või ainult osadega? Kas probleem on ainult spoileritega? Lisan kaks test pilti - ütle kas neid näed. Probleemiks peaksin, kas juhuslikult pildid, mis enam ei tööta (Gyazo oli eile maas) või paigaldatud AVG-s.

SPOILER
http://pasidor.com/Media/Calibration_Chart.png

SPOILERITA

http://pasidor.com/Media/Calibration_Chart.png

SANGPOMM
08.01.15, 12:49
Mõlemat pilti näen. Täna töötab kõik laitmatult. Ei kujuta ette milles keiss oli.

ranka
08.01.15, 13:40
Mõlemat pilti näen. Täna töötab kõik laitmatult. Ei kujuta ette milles keiss oli.

Võis vabalt olla ka juhus, et vaatasid ainult Gyazo-ga uploaditud pilte ja eile oli Gyazo pikalt maas.

armiido
28.01.15, 13:37
Ei tea kas on sellest räägitud juba aga androidi peal ei ava mul spoilereid. Telefon Nexus 5, android 5.01 ja chrome 39.0
Kui avan telefonis desktop versiooni siis kõik töötab.

Kakahirmutis
28.01.15, 13:50
Ei tea kas on sellest räägitud juba aga androidi peal ei ava mul spoilereid. Telefon Nexus 5, android 5.01 ja chrome 39.0
Kui avan telefonis desktop versiooni siis kõik töötab.

mul ka telefonis ei ava

ranka
28.01.15, 17:18
Ei tea kas on sellest räägitud juba aga androidi peal ei ava mul spoilereid. Telefon Nexus 5, android 5.01 ja chrome 39.0
Kui avan telefonis desktop versiooni siis kõik töötab.


mul ka telefonis ei ava

Teada tuntud probleem, mida olen uurinud ja ei ole ainus sama murega ning lahendust ei ole veel siiani leidnud. S.t. probleem on sügavam - tõenäoliselt Mobile Suite themes ning vBulletin ei uuenda oma themes'id custom BBCodede pärast, mida ka spoiler on.

VisaHing
10.02.15, 15:04
Mis asi see on? Kes vastutab?

http://i.gyazo.com/8fb2870e448a55ecbf41843b94ae92e0.png

Cypher0
10.02.15, 18:13
Mis asi see on? Kes vastutab?

http://i.gyazo.com/8fb2870e448a55ecbf41843b94ae92e0.png

Vales teemas oled, mina küll probleemi ei näe.

ranka
10.02.15, 19:29
Mis asi see on? Kes vastutab?

http://i.gyazo.com/8fb2870e448a55ecbf41843b94ae92e0.png

Oih. Siin ka!

http://i.gyazo.com/dc4ce6272b464cc4f537f135ef88a26f.png

Kakahirmutis
12.02.15, 13:47
Oih. Siin ka!

http://i.gyazo.com/dc4ce6272b464cc4f537f135ef88a26f.png

peaks olympicus peldiku ukse lahti lööma , kisama mis situd ja jooksu panema

VisaHing
20.02.15, 18:45
Kellega ma magama pean, et see asi korda aetaks?

timz0333
20.02.15, 19:04
Kellega ma magama pean, et see asi korda aetaks?

Madis Erit

Kakahirmutis
21.02.15, 01:15
Oih. Siin ka!

http://i.gyazo.com/dc4ce6272b464cc4f537f135ef88a26f.png

keegi tore onu võiks nüüd selle tagasi panna

VisaHing
21.02.15, 06:19
Madis Erit

heh tänud. töötaski :)

ranka
19.04.15, 01:07
Foorumisse saab hetkel ligi ainult Eesti IP-dega, sest öösel langes foorum DDOS rünnaku alla ning .htaccessis blokeerisin kõik muud IP-d.

Kakahirmutis
19.04.15, 14:13
Foorumisse saab hetkel ligi ainult Eesti IP-dega, sest öösel langes foorum DDOS rünnaku alla ning .htaccessis blokeerisin kõik muud IP-d.

eeldan et nüüd on korras? :D

rahvavaenlane
19.04.15, 14:21
eeldan et nüüd on korras? :D

tundub, et on. eile õhtul sisse ei saanud, lõi ette forbidden 403, täna hommikul sama lugu, nüüd sain

ranka
19.04.15, 16:43
eeldan et nüüd on korras? :D


tundub, et on. eile õhtul sisse ei saanud, lõi ette forbidden 403, täna hommikul sama lugu, nüüd sain

Jah. Võtsin blockid maha ja hetkel kogu maailmale avatud, aga monitoorin edasi.

ranka
27.05.15, 17:14
Toimus serveri vahetus, kuna ei olnud vana pakkujaga rahul. Liigutasin ümber kogu www.pokkeriprod.com domeeni koos andmetega. Seetõttu tuli muuta nimeservereid, mille uuenemine võib võtta päevi. Reeglina piisab paarist tunnist.

Kui tekib veateade (ümbersuunamissilmus/too many redirects), siis kustutage küpsised või kasutage http://pokkeriprod.com/foorum või http://foorum.pokkeriprod.com aadressi.

Kõik andmed ei ole veel ületõstetud ja seetõttu võivad mõningad failid olla vigased, eelkõige pildid, logod ja mõned nupud (näiteks spoileri ikoon). Samuti osad pildimaterjalid, mille alt-tagid või nimed sisaldasid täpitähti on vigased.

Tegeled nende probleemidega jooksvalt.

Puudu on ka veel osad vanad alamdomeenid nagu näiteks miljon.pokkeriprod.com või sadakilo.pokkeriprod.com. Kõik andmed ja andmebaasid on olemas, aga mõtlen kas ühendan need pealehe andmebaasiga ja edaspidi toimub suunamine või siis tekitan uuesti alamdoomenid. Viimane mulle ei meeldi, sest see tähendab pidevalt mootorite uuendamist, et vältida turvalekete tekkimist.