PDA

View Full Version : McFoldbergi II stake - Mahra



McFoldberg
07.12.09, 21:45
Nagu enda esimest stake-i alustades ütlesin, ei jää see kindlasti ainsaks... Ja nii on.

Niisiis, tegu mu teise stakega ning jällegist stakemas ühte sõpra, staketavaks on nimelt Mahra, kes loodetavasti kohe varsti ka endast ise pikemalt räägib. Ise ütlen nii palju, et Mahral on endal juba online pokkeriga arvestatav põhi all, nii et täiesti nullpunktist me ei alusta. Lendstart. Haha.

Stake näeb täpselt samasugune välja nagu mu I stake, ehk on veidi huvitav kahe projekti n.ö. konkureerimist ka jälgida vms. Random, loodan tegelt rohkem, et staketavad ka omavahel aktiivselt koostööd hakkavad tegema diskuteerimisel jne. Igatahes siis:

- 200k kätt
- 30 BI @ NL10 = $300
- 0-100k kätt kasumijaotus 50-50, 100-200k kasumijaotus 75-25 Mahrale.


Loodame samuti kiirelt BR-i boostida, et NL25-e (seda oo nii kaunist ja ilusat PokerStarsi limiiti, mis alati avasüli ja lahke naeratusega sind vastu võtab) shot võtta ja siis juba edasi tähtede poole. Loodetavasti hakkab Mahra ka kokkuvõtteid iga nädala ja kuu lõpus postitama ning samuti loodan siit teemast leida Mahra postitatud käsi ja arutlust nende üle jms. Et me kõik üksteist targemaks teeksime, sest see ju meie armsa foorumi mõte on.

Aga jah, loodame, et tuleb prevail ja enda poolt soovin Mahrale edu.

Mahra
17.12.09, 00:32
Tere kõigile!

Päris hea mitu päeva on möödas, kui mr McFoldberg selle väikese teate sellest diilist siia üles riputas. Lõpuks ometi postitan siia siis oma esimese posti. Peaks mainima, et olen pokkeriga varem tegelenud küll, aga mitte väga süvenenult. Viimati mängisin suvel, seega hea mitu kuud on vahele jäänud. Mängisin põhiliselt nl10 ja erilist tähelendu muidugi ei tulnud. Mingisugused põhioskused mul siiski olid, aga nappis tahtmist, et edasi püüelda.

Kuna elan tudengielu ja üsna tihe töö on kohati, siis mainiks siinkohal, et arvatavasti ma siia foorumisse väga tihti ei postita, nagu te olete kõik aru saanud. Samuti arvan, et pokkeri mängimiseks võib kohati üsna vähe aega jääda. Seega, hoiatan ette, võib see diil osutada aeglaselt edasikulgevaks ja võib-olla isegi igavaks. Loodame siiski parimat.

Statistikast kunagi hiljem.