PDA

View Full Version : NL10: flopist TPGK, aga ei suuda otsustada, kas olen ees või taga



nomerlot
08.12.09, 15:06
OK, PF reraise callisin, sest oli positsioonis, seda ma ei põe. Flopis callimine on vist ka ok, sest tegu on ikka vaid top paariga, kuigi samas kicker on piisavalt kõva et raiseda...
Turnis checkimine häirib mind, ma vist ikkagi hakkasin flopi beti peale veidi verd kusema, et äkki olen taga, ei julgenud potti suuremaks ajada. Aga kui riveris suur bet tuli, siis ikkagi arvasin et ega mul nüüd nii pask käsi ka pole, et maha panna.

Aga igatahes on mulle tunne, et see käsi on päris halvasti mängitud, aga ma ei suuda arvamust kujundada, milline see kõige parem viis oleks.

$0.05/$0.10 No Limit Holdem
PokerStars
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($9.85)
UTG+1 ($10.70)
MP1 ($11.30)
MP2 ($10)
MP3 ($2.95)
CO ($7.45)
Hero ($15)
SB ($7.05)
BB ($15.50) stats 27/24/67 (33 kätt)

Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Hero is BTN A :diamond: Q :club:
4 folds, MP3 calls $0.10, CO calls $0.10, Hero raises to $0.60, 1 fold, BB raises to $1.90, MP3 folds, CO folds, Hero calls $1.30

Flop: 8 :diamond: 5 :heart: A :spade: ($4.05, 2 players)
BB bets $2.40, Hero calls $2.40

Turn: 8 :heart: ($8.85, 2 players)
BB checks, Hero checks

River: J :club: ($8.85, 2 players)
BB bets $5.20, Hero calls $5.20

Godspeed_EJ
08.12.09, 15:09
mis villaini statid olid?

nomerlot
08.12.09, 15:12
mis villaini statid olid?



27/24/67 (33 kätt)

Strateeg
08.12.09, 15:56
minu meelest on siin kaks varianti, raise flop või fold flop, aga kui 3 beti callisid siis millist floppi üldse ootasid, et nuppe teha? kui 3 beti callid siis niisugune flop on sinu jaoks suhteliselt ideaalne, raise flop 5 dollari peale ja call shove imho. Kui kardad et vastas AK siis fold flop, aga sellisel juhul ei ole mõtet 3betti callida.

edit: keegi targem võiks öelda, kas saame flopi raise-foldida, minu meelest ei saa enam, kuna pool stacki sees juba, teine asi on veel muidugi se,e et olete 150bb deep ja võibolla pole ülds ekõige targem seda 3betti callida.

McFoldberg
08.12.09, 16:04
Flopi call on just optimaalsem imo, kuna raisides võid kõik nõrgemad käed välja peletada.

Strateeg
08.12.09, 16:48
Hero ei suuda otsustada, kas ta on ees või taga ja callides minu meelest ei saa ta mingit infot, lähtusin oma postis just OP pealkirjast. Selles osas olen muidu nõus, et enamus nõrgemaid käsi foldib.

vapsik
08.12.09, 17:22
OK, PF reraise callisin, sest oli positsioonis, seda ma ei põe.



Minu meelest võiks just põdeda, kui Sa oma A ja Q hittimisel ei taha peale flopi rahasid sisse saada ning hakkad kartma, siis võiks just PF foldida. AQo ei ole tegelikult väga hea käsi 3 beti callimiseks, sest kehvematelt kätelt on raske hiljem valuet saada ning tihti lugu on ära stäkkides vastasel kehvem käsi.

Ma ise oleks ka flopil callinud ning turnil oleks võinud ehk ise panustada, aga järgi võib ka chekkida ning riveril foldi ei näeks. Ta võib seal kehvemate A-dega ka enda meelest valuebettida ning väga ei usu, et ta AK-ga sellise liini oleks võtnud, nii et JJ ning AJ on ainukesed käed, mida river aitas.

McFoldberg
08.12.09, 17:32
Foldima kindlasti ei hakka, vastasel juhul poleks pf callil üldse mõtet olnud, sest kui mõtled, et paari hitides oled ees (mida sa ilmselt mõtlesid, et callisid PF), siis pead ka vastavalt mängima. Plan your hands. Eriti paremat lauda AQ-ga 3beti callides ei saa...

masterpuppet
08.12.09, 18:28
Oleksin samamoodi mänginud või isegi riveris nuppe pannud, sest ikkagist BvB mäng ning tihti, eriti nii laggi mängija, võid seal raisedes ära hirmutada ja sitemad käed foldima panna. Kui ta tegi riveris valubeti, siis nice read söör ning paned note kirja, et valubetib suurelt. Pigem ta ikka tahtis sind foldima saada.

Sass
08.12.09, 18:42
+1 PF fold