PDA

View Full Version : Kas AK all ini minna pf on +ev?



marguzz22
18.11.08, 15:39
Kas teie läheksite pf all in AK ? Reade pole..

BuildUp
18.11.08, 15:45
Seda oleksid sa võinud küsida Preflop mängu teemast.

Aga rääkides asjast, siis full stacki vastu mina ei läheks. Shortstacki vastu kindlasti.

marguzz22
18.11.08, 15:58
Ups ei näinud sellist kohta foorumis, eks ranka liigutab siis

alaska
18.11.08, 17:34
Mul näitab AK turnades ennast väga heast küljest allinn situatsioonides, võidab pidevalt QQ ja KK, aga cashis millegipärast mitte.
Mul on kollase märgiga märgistatud shortid, kes mängivad liiga laia rangega ja nende vastu lähen kindlasti.

marguzz22
18.11.08, 18:40
jah rohkem nagu 50/50 on see igaljuhul täis stackiga vist ikka ei peaks minema...

ranka
18.11.08, 19:15
See oleneb...


pot oddsidest
kui suur on vastase stack
mis toimus ees
positsioonist


Näited:

1. raised 4BB, 20BB-line stack läheb all-in. Ma callin alati.
2. ükskõik millise stackiga vastane raiseb ebastandartselt suure summa. Näiteks open-raiseb 10BB või open-shoveb jne.
3. vastane, kelle stack on imelik - näiteks 68.45 big-blindi - reeglina selliste vastu ei foldi
4. blind vs blind olukordadases (s.h. ka, kui olen CO, button või SB ja mind 3betitakse) lähen all-in

Näidete kolmas punkt töötab kõige paremini siis, kui sa oled pikaajaline regular mingis limiidis. Näiteks ma mängisin ca 400,000 kätt 100NL-is ja siis olid mul absoluutselt iga regulari kohta readid ning tundmatud vastased olid a) kas dongid või b) regularid, kes on üles või alla liikunud või tulnud võõralt saidilt. Kui vastane oli tundmatu ja täis stack, siis oli tõenäosus, et tegu on regulariga (võis ka muidugi donk olla). Aga kui vastane oli tundmatu ning imeliku stacäkiga - näiteks 85.66BB deep, siis 90% oli tegu halva dongiga (juhul, kui ta just eelmine pot kätt ei kaotanud või ta strateegia selline ei ole). Ja kui tegu oli regulariga - who cares, siis ta teab, et sa shoved AK-ga ning callib sind ka lightimalt.

surka
12.12.08, 21:28
kas palju sul selliste imeliku stäkiga typide vastu AKga plussi oli selle 400000 käe juures, kui sul see kuskil lihtsalt kätte saadava info juures on?

Pahvak
12.12.08, 23:33
Näited:

2. ükskõik millise stackiga vastane raiseb ebastandartselt suure summa. Näiteks open-raiseb 10BB või open-shoveb jne.



Kas seda sellepärast, et see ebastandartne summa näitab üldiselt nõrkust? Ehk arvad automaatselt rangest KK+ välja ja ülejäänud paaride puhul oleks ligikaudu mäng nullis ja muude kaartide puhul +EV?

Mainin veel, et lahe väike foorum siin :)

virx747
17.12.08, 12:22
Matt Matrosi artikkel selle teema kohta: http://www.cardplayer.com/author/article/all/162/6109
Tal on üldse asjalikud artiklid paljude asjade kohta Card Player.com-is.