PDA

View Full Version : NL25 top 2 paari saab turnis reraisi regi käest



pikk28
08.12.09, 17:53
vastane reg 14 10. mis statse vaadata kui te turnis saate reraisi IP-l olevalt villianilt?
kas minu turni bet on liiga väike?

$0.10/$0.25 No Limit Holdem
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG Hero ($36.70)
UTG+1 Brigello ($25.40)
MP UhemPlayer ($30.35)
CO SUNTZUeh ($25)
BTN kinimod22 ($26.25)
SB HZ3000 ($43.55)
BB Vincentos x ($25)

Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is UTG J :club: A :diamond:
Hero raises to $1, 3 folds, kinimod22 calls $1, 2 folds

Flop: 7 :spade: 6 :heart: J :heart: ($2.35, 2 players)
Hero bets $1.50, kinimod22 calls $1.50

Turn: A :spade: ($5.35, 2 players)
Hero bets $3, kinimod22 raises to $9.25, hero?

vapsik
08.12.09, 18:17
vastane reg 14 10. mis statse vaadata kui te turnis saate reraisi IP-l olevalt villianilt?
kas minu turni bet on liiga väike?



Oleneb kui palju käsi on. Ja ma oleks ehk mõne BB rohkem pannud. Ma 2 parimat paari siin foldida ei suudaks, eriti arvestades, et siin on ka flush draw maas ja ma usun, et AQs ja ka mõned väiksemad suited ässad kuuluvad ta preflop callimisrange ning 66-d ja 7-d ka muidugi.

E: Mässasin natukene stovega, aga selle järgi üle 33% meile kokku ei saanud.

Millised ta flopi statid on? Näiteks flop agg, raise cbet ja fold to cbet ning turni agg ning fold to 2barrel näiteks ning kui palju käsi tema kohta on.

pikk28
08.12.09, 19:20
käsi kokku 500
flop agg 1,7 freq 30%
turn 2,7 freq 26%
raise c bet on 13% üheksa juhtu olnud
fold to cbet on 56
fold to 2 barrelit ma ei leia.

Rahapada
08.12.09, 20:26
fold to 2 barrel = fold to turn cbet

pikk28
08.12.09, 20:44
fold to 2 barrel = fold to turn cbet

ok siis vast oli tal see 0

vennike
08.12.09, 21:05
Kas sul on AJo UTG-lt muidu plussis vä ? ma olen nõme nit, aga mina foldin pre selle. turnis lajatame 4 kindlasti. as played.. dno.. võibolla suudakski foldida, sest ma mängin setti tihti ise samamoodi ja vägapalju pole veel potti investeeritud...

pikk28
08.12.09, 21:30
ei usu et plussis, kuid loodan, et saan monsteritega tänu sellele rohkem actionit. kohe tsekkan palju miinust on :D

edit see kuu EPlt isegi plussis 53 juhtu ja 2 daala ;D

pastilaa
08.12.09, 21:46
Ma mängin 14/12 aga AJo ei ava UTG kui 9 meest lauas igatahes. Huvitav oleks siinkohal spetside hinnangut kuulata.

vennike
08.12.09, 22:01
ei usu et plussis, kuid loodan, et saan monsteritega tänu sellele rohkem actionit. kohe tsekkan palju miinust on :D

edit see kuu EPlt isegi plussis 53 juhtu ja 2 daala ;D


EP ja UTG on kaks iseasja.

leits
08.12.09, 22:02
sellisel drawisel boardil ohtlik ei ole setiga lihtsalt callida?

vennike
08.12.09, 22:08
sellisel drawisel boardil ohtlik ei ole setiga lihtsalt callida?


14/10 vend ? millega ta callib su raise kui keegi teine pole callinud ? 89s ?
võibolla on see minu viga aga NL25 käib ropp rahvas läbi ja neid tegelasi, kes jõuaks märgata, et sa UTG-lt AJo otsa paned on väga vähe kui üldse.. see nii fking kusine käsi mida OOP mängida. mul vist maks näitaja on mingi venna kohta mingi 5k käe sample ja ma olen seal mingi tramaitea 280k käsi lasknud.

lenC
09.12.09, 09:16
Paar faktorit, mida arvestada:

Kui sul siin oleks 22, kas sa siis ka reeglina barreldad A või K turne?
Kui sa seda teed, kas vastane on piisavalt hea, et sellest aru saada/ära kasutada või tundub selline masstabling postflop fit-or-fold tüüpi mängija?

Seda kätt ma ei oska niimoodi vaakumis kommenteerida, laseks table-dynamicsi tunde pealt.

pikk28
09.12.09, 09:49
Paar faktorit, mida arvestada:

Kui sul siin oleks 22, kas sa siis ka reeglina barreldad A või K turne?
Kui sa seda teed, kas vastane on piisavalt hea, et sellest aru saada/ära kasutada või tundub selline masstabling postflop fit-or-fold tüüpi mängija?

Seda kätt ma ei oska niimoodi vaakumis kommenteerida, laseks table-dynamicsi tunde pealt.

good point
enamus ajast üritan scare carde bettida, kuid vaevalt see vastane sellel tasemel mõtleb nagu sina. pigem ta mass-multitableb

Tregeq
09.12.09, 10:21
14/10 vend ? millega ta callib su raise kui keegi teine pole callinud ? 89s ?
võibolla on see minu viga aga NL25 käib ropp rahvas läbi ja neid tegelasi, kes jõuaks märgata, et sa UTG-lt AJo otsa paned on väga vähe kui üldse.. see nii fking kusine käsi mida OOP mängida. mul vist maks näitaja on mingi venna kohta mingi 5k käe sample ja ma olen seal mingi tramaitea 280k käsi lasknud.

Üksi regular ei soovi sinuga ühes laua istuda :D

kardpleier
10.12.09, 00:16
siuke olukord lõhnab seti järgi , või seti esindamise järgi. turn agressioni järgi ma paneks ta bluffi peale, samas väga passiivse vastase vastu suudaks maha panna.

Firzen
10.12.09, 13:04
Kindlasti on variandiks set, aga sellisel flopil setiga callida oleks natuke ohtlik, eeldaks sealt 3beti. Variant on ka Ah7h või muu ärtu äss x ärtuga.

qjet
11.12.09, 11:13
foldi tal on set seal 100%. actionit saab full ringis regidelt aint AA v KK, set vs overset jms. sellised vennad drawiga ei lähe kunagi hulluks ja tptk nad callivad lõpuni.

janek174
11.12.09, 12:22
Vaatasin trackerist, mis mul selle venna kohta on. 1,4K kätt 12/9 Üsna agressiivne. Üsna kehv olukord, ainukesed reaalsed käed, mida sa siin biidid on AK ja AQ aga ma väga kahtlen, et villane neid siin nii mängiks. Ise mängiks tõenäoliselt setti nii regulari vastu, sest väga suure tõenäosusega sa flopile väga tugevalt pihta ei saanud, ja flopist callida on üsna ohutu oma väikese setiga, arvestades, et cbet on standard. Turnist on juba lootus, et sa said korralikumalt pihta, ja väga hea koht otsa panna. Ise mängiks igatahes nii.

pastilaa
11.12.09, 12:27
Ma mängiks ka möödaläinud pocketit, drawd samamoodi nitise regulari vastu, sest isegi J on ta ranges üliharva tegelikult - üldiselt ainult JJ kujul ja board on UTG raise jaoks paras õudus. Herona aga readita võimatu callida.

janek174
11.12.09, 12:35
Njah, üldiselt tundub, et meie villane mängib flopist/turnist käsi kõvasti üle. PTR-i järgi on tegemist stabiilselt kaotava mängijaga, kuigi preflop statsid on tal suht normaalsed. Vaatasin ka ise, et WTSD on 22 ja W$SD on 50. Sellest mina järeldaks seda, et vend blufib (pigem semiblufib) kõvasti (aluseks võtan enda statsid, ei pruugi väga adekvaatne järeldus olla). Nii et siin võime ka väga vabalt ees olla. Aga obv ei ole hetkeolukorras nii palju aega mõelda ja nii palju infot.

Dogers
11.12.09, 12:42
Proovin nüüd seda 2+2 mõtet et kirjutan 5 käteanalüüsi päevas ilma, et teiste kommentaare vaataks.

Sina avad UTG AJ, nit reg callib buttonilt.
Floppi TPTK , cbet mis buttonil callitakse drawi boardil. Draw lükkaks siin otsa, suht kindel, set calliks, kuna arvatavasti oled Sina ise ka nittide kuningas, ning UTG avangu peale paneb ta Su probably ülepaari peale või lihtsalt õhk, oleneb Su cbeti tihedusest, positsioon võimaldab siin trickitada.
Turni avatakse äss ning teine draw, sobiv koht value võtmiseks Ax tüüpi käelt, mis iganes rangega Sa utg avad AJ+ ?, samas on ka sobiv koht bluffimiseks, kuna ma tema kohta midagi ei tea ning ajalugu ei oleks ning samuti oled Sa investeerinud 5.50 ja tundmatu nit regi vastu ülejäänd 21 siin sisse ajada oleks võibolla jabur? ootame paremat kohta? Vastavalt ajaloole mina callin maha, aga tundmatu 14/10 vastu peaks vist suutma maha panna, samuti tuleks jälgida agression factorit, 1.5-st allapoole tunduks mulle juba ohtlik.

Kui mõelda selle peale, millega Sa siin shovema peaksid, et kui Sul näiteks JJ praegu oleks siis see kinni makstaks, siis AJ kuuluks insta sinna alla. Kui korragi oled näinud teda all inis, TPTK või nõrga ülepaariga, või korragi oled näinud teda Bluffreraisemas insta shove, kui tegemist on tõesti mingi paadunud tudmatu NITiga siis ma vb isegi suudaks siin foldida.

Ma just avastasin, et ei oska eriti analüüse kirjutada, aga parandan kindlasti ennast jooksvalt.

Pahvak
11.12.09, 12:50
See on väga huvitav. Ühest küljest võib öelda, et WTSD=22 tähendab seda, et ta foldib parima käe liiga tihti. Teisalt aga, et ta bluffib nii tihti, et tal pole showdowni kätt. Kusjuures mõlemad võivad olla tema breakeven mängu põhjuseks.

PTR ütleb muidugi, et ta on postflop (ja eriti turnis) agressiivsem kui oleks optimaalne. Kuna agressiivsuse state on kaks ja tavaline agro faktor võib palju foldides ka kõrgeks minna, siis mida tähendab PTR arvates optimaalsus ja agressiivsus...

janek174
11.12.09, 15:09
WTSD 22 ja W$SD 50 ütleb mulle seda, et ta jõuab showdownini üsna harva ja ka nendest kätest pooled kaotab, järelikult ta kas võidab või kaotab need käed juba varem. Tundub nii, et ta mängib nii võitvaid kui ka spekulatiivseid käsi üsna sarnaselt. Kuna agro factor on 4,5 ja agression frequency 50, siis ma arvan, et poiss üritab enamus käsi võita flopis. Seda näitab ka W$WSF, mis on 43. Sellepärast tundubki väga kahtlane, miks flopist calliti ja turnil näidatakse sellist agressiivsust.

Ütlen ausalt, et ei ole üldse kindel, kas mu mõttekäik õige on, sest mängin cashi alles kolmandat kuud ja Hudi kasutan esimest kuud, nii et kui mu mõttekäigus mingi väga suur viga paistab, siis oleks väga meeldiv kuulda.

Pahvak
11.12.09, 15:35
No 50% showdownidest võita ei ole just halb näitaja.

janek174
11.12.09, 16:18
No 50% showdownidest võita ei ole just halb näitaja.


Tõesti? Ja mina olen kogu aeg arvanud, et see % peaks ikka suurem olema...

pikk28
11.12.09, 19:00
tänud huvitava analüüsi eest dogers, janek, pastilaa ja pahvak.
PTR-i antud info põhjal tundub mulle , et foldimine ei olnud parim käik selle villiani vastu.

ESTPatrick
12.12.09, 08:38
No 50% showdownidest võita ei ole just halb näitaja.


ülivähe, ma võidan ca 56% SD ja 46% non-SD, minumeelest peab kahe summa olema üle 100, siis tuleb norm kasum

Pahvak
12.12.09, 10:32
ülivähe, ma võidan ca 56% SD ja 46% non-SD, minumeelest peab kahe summa olema üle 100, siis tuleb norm kasum


Ilmselt see 50% tõesti kõige parem ei ole, aga janek174 postist jäi mulje nagu ta peaks seda väga müstiliselt madalaks. Heads-up pottides peaks SD + non-SD
kindlasti üle 100 olema, samas oleneb ka pottide suurustest :)

Sass
12.12.09, 16:04
mina oleks isegi vb callind selle sest vb callis Axh flopi missis FD ja hittis A ja nyyd selle pealt reisib.. aga ma võin ka valesti mängida