PDA

View Full Version : Pokkerirutiini tapmine



nomerlot
09.12.09, 09:06
Lasen stabiilselt ca 2-3 tundi õhtu kohta ca 8-10 laual. Mida teha, kui nitilt multitable-grind muutub kuidagi robotlikuks ning hasart on kusagile kadunud?

Mida teie teete, kui rutiin matma hakkab? Kas peate paar päeva vahet, muudate mängustiili, vahetate limiiti või teete cashi asemel turnasid või proovite omahat või loete pokkerikirjandust? Mis teie puhul aitab kõige paremini?

ok2aa
09.12.09, 09:08
pr0n

hotcocacola
09.12.09, 09:08
selle asja nimi on mindset.
kui mott ja mindset kadunud, siis mängin teisi mänge...omaha, headsup, mtt. Kui ka seal viskab siibrisse...siis on õige aeg holdemile tagasi pöörduda ;). Mind aitab :)

Rage
09.12.09, 09:10
ma teen mingi 5 päevase pausi.. mitte midagi ei mängi sel ajal.. peale pausi tuleb peaaegu alati oma A-mäng ka... väga värskendav..

variatsioon
09.12.09, 09:10
viimased aasta pole midagi leidnud mis aitaks.

nikitheone
09.12.09, 09:26
teee paus, pane pidu vms

pastilaa
09.12.09, 10:38
Hea muusika näiteks taustaks.

Sebastian_du
10.12.09, 15:00
Hea muusika näiteks taustaks.

Never, hea ja väga halb muusika segab reeglina kontsentratsioon. Oleneb inimesest obvi aga kui viitsid googeldada siis on üleval päris hea hulk uuringuid kuidas erinev muusika nii stiilid kui konkreetsed palad mõjutavad ajulained seal hulgas mälu/fokuseerimist jne.

Kui mott maas siis paus ja käpp maha 2-3 päeva, soovitavalt pokkeris teenitud raha eest ja siis 2-3 päeva taastu veeda aega perega/loe raamatuid/vaate filme(soovitavalt sätti et viimane film/raamat oleks pokkeriga seotud. Helps every time!!

vsiu100
10.12.09, 15:04
spa.
sõidad saaremaale, käid esimene õhtu väljas. rihm maha ja muud projektid.
siis 2 päeva taastud ja protseduurid.

McFoldberg
10.12.09, 15:14
Mind aitab otsene motivaator, ehk siis see teadmine, mille nimel ma üldse grindin.
Ehk mõtle endale mingi konkreetne siht vms välja, mis sulle tähtis oleks, mille nimel suudad tahtejõudu leida endas.

RudiTurbo
10.12.09, 15:18
Cashout --> ATM --> T1tties

Back to Grind 8)

leits
10.12.09, 16:43
naist nussida, aitab alati

kollane
10.12.09, 16:45
kui nv puhkan ja joon kooma end siis esmp. alati super tunne mängida

Codecci
10.12.09, 17:14
Mida teie teete, kui rutiin matma hakkab? Kas peate paar päeva vahet, muudate mängustiili, vahetate limiiti või teete cashi asemel turnasid või proovite omahat või loete pokkerikirjandust? Mis teie puhul aitab kõige paremini?

üritan A+++++ game mängida, kui bumidega ei viitsi siis regidega

loen HSNL

vaatan DC videosid

variatsioon
10.12.09, 18:14
2+2:
new way to prevent yourself from tilting.. (try it u won't regret..)
I am playing several session so far and result is beyond my imagination. I am ardy a winning player but I put myself into a new experient by playing poker inside a room under -2 celsius. Yes.. I am living in Canada and that's why I am used to the cold. I can't move my body as I used to like a tilting monkey, and the only thing moving is my cold hard brain...... U guys know wut i am talking about right??.. lol. Anyway u need to be as cool as cucumber to be a poker player... hahaha

nomerlot
10.12.09, 18:35
I can't move my body as I used to like a tilting monkey, and the only thing moving is my cold hard brain


haa haa ;D

Täitsa abiks nõuanne, säästaks küttearve pealt mõned buy-inid ka.

vennike
10.12.09, 18:37
Cashout --> ATM --> T1tties

Back to Grind 8)


just, pokkerirahade eest enda premeerimine aitab mind. ükskõik, mis kujul siis.. hilbud, räme läbu vms

nomerlot
10.12.09, 18:43
just, pokkerirahade eest enda premeerimine aitab mind. ükskõik, mis kujul siis.. hilbud, räme läbu vms


Kindlasti, aga vara veel, mul vaja eelkõige microlimiidist välja pääsemiseks bankrolli kasvatada. Seega no money, no honey.

vennike
10.12.09, 20:46
Kindlasti, aga vara veel, mul vaja eelkõige microlimiidist välja pääsemiseks bankrolli kasvatada. Seega no money, no honey.


vaata see on kahe teraga mõõk. ma pole elukutseline, mängin pokkerit hobi korras. seni kuni päevatöö tunduvalt rohkem sisse toob, pole viitsimist ja samas ka aega ega tahtmist enda arendamisega väga tegeleda. ja sinna taha jääb ka limiitides ülesronimine. Ma tõesti natuke loodan, et ma kunagi kinga saan, et saaks pokkeri nagu päris tõsiselt ette võtta. Aga no ise oma oskusi / väärtust teades ei juhtu seda küll mitte kunagi (LOL)

Keiss
16.12.09, 09:09
Live pokker aitab. Eriti homegame + alko & sõbrad. Peale sellist "värskendavat" mängu tavaliselt meenub, miks mulle pokker meeldib. Aga jah ei tee paha ka limiitide ja mängude vahetamine ning eesmärkide vahetumine.

Godspeed_EJ
16.12.09, 09:15
*Kitarr
*X-Box
*Raamat (not poker)
*Trenn
*Pidu