PDA

View Full Version : NL200, flopped monster draw against bluewhale



hotcocacola
09.12.09, 10:31
Pacific poker, $1/2 Hold'em Cash Games, 6 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
louiethe5th (UTG): $426.12
inunEzca (UTG+1): $266.38
proutkk (CO): $212
HERO (Button): $236
jp2891 (SB): $337
Jvends (BB): $193

Dealt to HERO 6 :spade: 7 :spade:

Pre-flop:
louiethe5th raises to $4, (2 folds), HERO calls $4, (1 folds), Jvends calls $2

Flop: ($13) 3 :spade: 9 :heart: 8 :spade: (3 Players)
Jvends checks, louiethe5th bets $13, HERO ?????????????????????????????





See, kes flopil cbetib on 64/35 fish.
Väga agrofishina ta pole silmajäänud, lihtsalt mängib palju käsi.

mida peaks HERO enda monster drawiga tegema? Kui bettima, siis kui palju?

Pahvak
09.12.09, 10:46
Kuigi potsize bet tundub tugev (või on Pacificus "bet pot" nupp?), siis betiks ~35. Kui ta shoveb, siis calliks ja kui ei shove, siis on turnil pot 83$ ja meil järel 197$ +positsioon.

Aga noh olenevalt readist võib callida ka.

tdx
09.12.09, 10:51
Nii kaua kui sa ei foldi, ei saa midagi väga valesti teha. Kui kõige +EV liini otsida, siis oleneb Jvendsi tendentsidest.

Kui ta kipub flopil overcallima, siis ma ka calliks, kuna turnis on siis pot juba üsna suur ja riveriks saab raha sisse ilma erilise võimlemiseta.

Kui Jvends mängib fit-n-fold, siis ma pigem raiseks ja kasvataks potti vs fish, kuigi ma tihti lähtun ka sellest mdm13 (kunagine hea FTP SSNL regular) mõttest: with combodraws vs fish we can get the $ in on the flop with like 53% or so, and that's ok, but how about if we wait until we hit and potentially get it in with 100%

hotcocacola
09.12.09, 11:13
1.) Sellisel flopil ma ei foldiks EI IIAL sellist kätt! :D Never ever!
2.) Pacificus on jah bet pot nupp
3.) mida tähendab fit-n-fold ?

ESTPatrick
09.12.09, 11:15
Kuigi potsize bet tundub tugev (või on Pacificus "bet pot" nupp?), siis betiks ~35. Kui ta shoveb, siis calliks ja kui ei shove, siis on turnil pot 83$ ja meil järel 197$ +positsioon.

Aga noh olenevalt readist võib callida ka.


flopi raise sul pakutud liiga väike, ma paneks ca 56-66 ja easy for value call allinni peale. Alternatiiv on ka lihtsalt callida, kuna pot väikene siis see isegi parem pigem, calliks ka mööda läinud turni

hotcocacola
09.12.09, 11:17
patrik, miks nii suur raise? Flopil paneb 13$, kas me tõesti raiseme 56-66$ ? :O
Ise eeldan, et mingi 30-38$ oleks fine

kalkaan
09.12.09, 11:41
mida tähendab fit-n-fold ?

fit-n-fold on vist mingi uus rahatuusade stiil, et kui millelegi flopis pihta saad, loobud käest. Pihta saanud käte mängimine on nõrkadele.

Ise olen kuulnud sellisest asjast nagu fit-or-fold. Kui selle stiili harrastaja flopile pihta saab, jätkab mängu, kui ei saa, loobub.

Lutzky
09.12.09, 11:49
imo sõltub vastasest. agro vastu raise flopil ja ez ship. passiivsema vastu (kes siis raise kardab) calliks ja reevaluatiks turnis.

ESTPatrick
09.12.09, 11:49
patrik, miks nii suur raise? Flopil paneb 13$, kas me tõesti raiseme 56-66$ ? :O
Ise eeldan, et mingi 30-38$ oleks fine


oleneb sellest mida sa tahad saavutada. kui tahad flopil allinns saada siis suur raise parem, kuna mängiksid samamoodi ma eeldan kui sul oleks suur pocket. 30-38 puhul sa ei saa mingit informatsiooni, ta callib selle 100% ajast kui on kasvõi gutshot ja foldib kõik oma bluffid. + superraske on su tunri otsus, kui ei hiti checkid järgi siis riveris ta bluffib sind või check callib päris tihti, paned turnis bulleti ta võib selle endiselt lightilt maha callida nagu ka riveri kuna fishid panevad su täpselt selle range peale enamasti mida nad ise biidivad. pannes suurema raise saad sa rohkem infot + FE on suurem, mis toodab siis surnud raha kasumiks. kuna sul suht coinflip käsi pea iga käe vast, siis kasum tulebki ju Fold equityst.

mõtlesin panuse uuesti üle, arvutasin enne vähe valesti, üldiselt panen siis 3,5x vastase panus. olen näinud et head mängijad panevad ka nii tohmanite vastu. Mitte teh nuts käsi siis. panuseks oleks siis ca 44-48$

tdx
09.12.09, 11:55
imo sõltub vastasest. agro vastu raise flopil ja ez ship. passiivsema vastu (kes siis raise kardab) calliks ja reevaluatiks turnis.


Pigem vastupidi imo. Agro vastu sul pole FE, seega shove EV jääb väikseks ja passiivne liin on parem. Passiivne mängija jällegi foldib rohkem agressioonile, mis teeb shovemisest +EV..

Lutzky
09.12.09, 12:00
Pigem vastupidi imo. Agro vastu sul pole FE, seega shove EV jääb väikseks ja passiivne liin on parem. Passiivne mängija jällegi foldib rohkem agressioonile, mis teeb shovemisest +EV..


tx

ESTPatrick
09.12.09, 12:02
Pigem vastupidi imo. Agro vastu sul pole FE, seega shove EV jääb väikseks ja passiivne liin on parem. Passiivne mängija jällegi foldib rohkem agressioonile, mis teeb shovemisest +EV..


minuarust on mõlema vastu FE, kuna agro FE tekib sellest et ta ka bluffib omajagu. Samas agro vastu on hea callida, kuna kui peaksid oma oudid hittima siis agro kasutab neidkaarte tihti 2nd või 3rd bulleti panemiseks, mis räägib sitaks calli kasuks.

passiivse vastu ma ka pigem callin, olenevalt readist muidugi. kui ta esimest korda lead oudib siis easy raise ja panen note mis ta sellepeale tegi kui fold siis teen 100% edaspidi selle vastase vastu kuni annab põhjuse seda enam mitte teha.

tdx
09.12.09, 12:05
Ok, pidasin rohkem silmas seda, kui aldis on villain foldima. Passiivsus / agressiivsus ei ole jah reeglina sellega üks-ühele seotud.

hotcocacola
09.12.09, 12:20
nice nice, sain targemaks :P




Results:

raisesin 36$-le ning mõlemad foldisid, KURAT RSK!

vsiu100
09.12.09, 12:27
nice nice, sain targemaks :P




Results:

raisesin 36$-le ning mõlemad foldisid, KURAT RSK!


miks krt?
hea tulemus ju.
minu mõte on nagu estpatki ütles: coinflippide kasum tuleb FEst.