PDA

View Full Version : Full tilt ja bankroll building



Tarq666
18.11.08, 22:30
Tere,

Küsiks nõu. Hetkel plaanis hakata uuel aastal cashi katsetama ja plaan järgmine. Full tilt mängutuba, liituda läbi http://www.fulltiltrakeback.com/ee/, et saada rakebacki 27% ja pokernews promodest osa võtta, ning lisaks full tilt enda 100% boonus. Deposiidiks 300$ ja hakata mängima 10NL full ringi u 4 laual esialgu. Progeks pokker office kuna tasuta saadud ja mu uus arvuti veab ta kenasti välja, vähemalt trios katsetades. Hiljem muidugi Holdem manager muretseda. Tean, et tähtsaim on mängu beatida, lihtsalt see rakeback ja boonus saavad kiirendavaks teguriks, et bankrolli kasvatada.

Lõpuks siis küsimus, et kas on plaanis mingid vead sees või oskate mingi parema varjandi välja pakkuda, kuidas cashis ennast arendama hakata? Tegelen ka pokkerialase kirjanduse sirvimisega. Tavatöölt ei ole plaanis lahkuda ja seetõttu jääb mängimiseks nädalas aega 8-20h.

ment52
18.11.08, 22:34
Full tildis võetakse 10NL mängudelt topeltreiki, mis teeb selle beatimise ääretult keeruliseks. Hoia sealt eemale kuni 25NL roll koos!

Tarq666
19.11.08, 00:21
äkki tead, kust nende reiki arvepidamine üldse kirjas on? Pokerstarsis on kõik kenasti kirjas aga full tiltis nagu ei leia neid tabeleid.

ment52
19.11.08, 01:37
äkki tead, kust nende reiki arvepidamine üldse kirjas on? Pokerstarsis on kõik kenasti kirjas aga full tiltis nagu ei leia neid tabeleid.

http://www.fulltiltpoker.com/rake.php

ranka
19.11.08, 05:28
Tere,

Küsiks nõu. Hetkel plaanis hakata uuel aastal cashi katsetama ja plaan järgmine. Full tilt mängutuba, liituda läbi http://www.fulltiltrakeback.com/ee/, et saada rakebacki 27% ja pokernews promodest osa võtta, ning lisaks full tilt enda 100% boonus. Deposiidiks 300$ ja hakata mängima 10NL full ringi u 4 laual esialgu. Progeks pokker office kuna tasuta saadud ja mu uus arvuti veab ta kenasti välja, vähemalt trios katsetades. Hiljem muidugi Holdem manager muretseda. Tean, et tähtsaim on mängu beatida, lihtsalt see rakeback ja boonus saavad kiirendavaks teguriks, et bankrolli kasvatada.

Lõpuks siis küsimus, et kas on plaanis mingid vead sees või oskate mingi parema varjandi välja pakkuda, kuidas cashis ennast arendama hakata? Tegelen ka pokkerialase kirjanduse sirvimisega. Tavatöölt ei ole plaanis lahkuda ja seetõttu jääb mängimiseks nädalas aega 8-20h.


Tere Tarq666,

Kõige parem ja kiirem arendustöö toimub läbi diskussiooni. Seega minu soovitus on, et sa oleksid väga aktiivne foorumites, kui on küsimus siis tuleb küsida. Kui kellegil on küsimus, siis tuleb julgelt välja öelda oma arvamus - vahet pole, kas see on õige või vale. Kui on vale, siis juhitakse sind õigele teele ning nii saad ka oma vigadest aru. Kindlasti postitada ka probleemseid ja keerulisi käsi.

Parimat soovides,
Ranka.

ranka
19.11.08, 05:29
Full tildis võetakse 10NL mängudelt topeltreiki, mis teeb selle beatimise ääretult keeruliseks. Hoia sealt eemale kuni 25NL roll koos!


Kusjuures ma algul ei tahtnud uskuda, et FTP 10NL rake on nii tappev aga üks sõber ei suutnud FTP-s midagi beatida ja rakeback hoidis teda nullis. Nüüd liikus teise tuppa ja 10NL-is teeb imesid ja näitab suuri kasumeid.

Ja üleüldse on rake mikro limiitidel jube, pokkeritoad vist vihkavad mikrolimiidi mängijaid.

Stimpy
19.11.08, 09:56
Kusjuures ma algul ei tahtnud uskuda, et FTP 10NL rake on nii tappev aga üks sõber ei suutnud FTP-s midagi beatida ja rakeback hoidis teda nullis. Nüüd liikus teise tuppa ja 10NL-is teeb imesid ja näitab suuri kasumeid.

Ja üleüldse on rake mikro limiitidel jube, pokkeritoad vist vihkavad mikrolimiidi mängijaid.


Ei vihka nad ühti, lihtsalt sendilimiidis on "coinflip", pokker algab alles daala limiidist. Mis Fulltilti puutub siis see hea koht mängimiseks, seal kohutavalt palju fishe, Pacificus on ka palju fishe, aga see koht suht rigged - kõigil koguaeg uskumatud käed ja 2,3-outerid luckyvad pidevalt ära (mitu kuud üritatud). Ongame võrk ka muidu norm - mängijad paremad, väga agressiivsed, aga kui bad run tuleb siis see võib kesta nädal aega. Kaotasin seal järjest kogu oma bankrolli 2K badbeatidele ja fishide luckyle NL50 ja NL100. Fulltiltis pead olema ise veidi agressiivsem, foldivad palju reraise peale, minul põhirõhk seal potide varastamise peal. Mujal ma nii kergelt pole kuskil pote kätte saanud kui Fulltiltis. Weak-tight mängijad ootavad rivis, et raha ära anda mõnes lauas :). Rahvast Fullis ka kõige rohkem, seega fishe kõige rohkem. Soovitan seal rohkem raiseda ja reraiseda, siis saad ka headele kätele rohkem calle ja roll kasvab kiiremini. Olen ise seal nädal aega mänginud, kasvatan rolli, päeva keskmine 3,5 buyin - limiit esialgu madal NL25. Igatahes edu!

Tarq666
19.11.08, 10:47
Njah. Fulltilt tõesti 10NL vaenulik. Eks ma pean siis välja mõtlema, kuidas bankroll 600$ peale saada ja alles siis Fulltilti 25NL. Või äkki on varjant proovida mängimist 3 veerand stackiga ???

BuildUp
19.11.08, 14:11
Mina soovitaksin sulle Ongame ehk siis Towerit. Seal pole mitte mingi probleem korralikult NL10 biitida ja bankrolli kasvatada ning lisaks sellele on suht mõnusad boonused ka. Arvutatuna maksavad nad sulle rakebacki 35%. :)

Kuu - kaks veedad seal ning ongi sul roll olemas, et minna Fulltilti.

hotcocacola
19.11.08, 15:02
Nii...tahtsin küsida, et kui kiirelt ma suudaksin lahti mängida Full Tildis 600$ boonuse, kui sisestan sinna 600$ ?
Mängiksin NL50 - 6 lauda, igapäev 2-3h

Umbkaudsed pakkumised on tere-tulnud.

lenC
19.11.08, 16:06
Nii...tahtsin küsida, et kui kiirelt ma suudaksin lahti mängida Full Tildis 600$ boonuse, kui sisestan sinna 600$ ?
Mängiksin NL50 - 6 lauda, igapäev 2-3h

Umbkaudsed pakkumised on tere-tulnud.

umbkaunde pakkumine: kuu aega.

jrgn hell
20.11.08, 01:00
http://arion.pri.ee/tigrano/pildid/ftptotower.JPG


näe panin peale rolli 490 vist Full tilti ja hakkasin 6max nl10 taguma, siis ranka käsul hakakisn full ringi mängima seal põhjas ja see läks vähe apremini, aga lõpp oli juba ikka kuskil mutiurus. Roll ei langenud kordagi alla 280$ ja sealt uue täpi juurest tulin 370ga ftpst minema ja kandisin 350 towerisse ja nii ta on läinud. Õnneks enam see esimene osa mind ei häiri, sest seal vahel oli ja on selline väike mõtteline paus, et ise tunnen ennast toweris jumala plussis, aga siis on ka hea meel, kui kasui nulli välja joonistan. Kuan enne onagemi tulekut oli rohkem joomist kui elu, siis on angu täiesti eraldi asi see minu jaoks ja hea on praegu, saan rahus mängida

jrgn hell
20.11.08, 01:01
ja see seal puhas oma lollus ja topelt rake, plus mõni bad beat ka sekka

Keiss
20.11.08, 05:33
Ei vihka nad ühti, lihtsalt sendilimiidis on "coinflip", pokker algab alles daala limiidist.
Mismoodi ta coinflip on?

mcbethk
21.11.08, 15:57
Minuarust on FT-s mikrolimiitidel tase tunduvalt kõrgem, kui nt Ongame võrgus.

ranka
21.11.08, 16:00
Minuarust on FT-s mikrolimiitidel tase tunduvalt kõrgem, kui nt Ongame võrgus.


Seda on ta päris kindlasti

antnx
21.11.08, 21:11
Ei vihka nad ühti, lihtsalt sendilimiidis on "coinflip", pokker algab alles daala limiidist.


Oijah sellist juttu räägivad palju "pokkeriprod" aga tulge katsuge sendilimiiti beatida. Mulle räägiti kah kui ma oma pokkeri journeyt alustasin, et sendilimiidis on ajaraiskamine ja coinflip. Ise ma ei arva nii - enda ülim eesmärk pokkeris mängu beatida - ja seda alates madalamast limiidist?

Eksin?

Tigrano
21.11.08, 21:33
Oijah sellist juttu räägivad palju "pokkeriprod" aga tulge katsuge sendilimiiti beatida. Mulle räägiti kah kui ma oma pokkeri journeyt alustasin, et sendilimiidis on ajaraiskamine ja coinflip. Ise ma ei arva nii - enda ülim eesmärk pokkeris mängu beatida - ja seda alates madalamast limiidist?

Eksin?


Väga õige, alustadada tuleb ikka kõge madalamast, miks maksta kallist kooliraha, kui just raha niipalju ei ole, et sellega midagi enam pole teha.

jrgn hell
21.11.08, 23:24
mul oli full tiltis vale coin. Toweris flippab õige coin vägevalt

pkmarek
21.11.08, 23:34
seda teksti lugedes tekivad vägisi mõtted FTP-st ära joosta :'(, kuna juba pikemat aega tiltis ja no suht hea tase ka, või et ma siis olen ise puhta lammas ;D

jrgn hell
22.11.08, 00:19
ja ega see palju raha ak he aei ole. Hea näide pärnakas, kel rikkad vanemad ja ära peenestanud juttude järgi üle 300k krooni onlineis jutuga, et see õppimiseks ja kui pokker selge, küll siis ruttu tagasi tuleb
ja veell mingi inside joke, et tal sitaks raamatuid kokku ostetud, aga lugemsie ja õppimisega pole eriti kaugele jõudnud, esimese 4ja raamtu pildid läbi vaadatud.
pead ei anna, aga sõpradelt tuleb selline jutt päris mitmest kandist

Tigrano
22.11.08, 00:25
ja ega see palju raha ak he aei ole. Hea näide pärnakas, kel rikkad vanemad ja ära peenestanud juttude järgi üle 300k krooni onlineis jutuga, et see õppimiseks ja kui pokker selge, küll siis ruttu tagasi tuleb
ja veell mingi inside joke, et tal sitaks raamatuid kokku ostetud, aga lugemsie ja õppimisega pole eriti kaugele jõudnud, esimese 4ja raamtu pildid läbi vaadatud.
pead ei anna, aga sõpradelt tuleb selline jutt päris mitmest kandist


Samuti arvan, kui on kergelt tulnud läheb ka kergelt. Pakun, et enamus üldjuhul mängivad suht loosi stiili ja midagi head sealt ei tule. Täielikud gamblerid ;D

runnar
22.11.08, 01:33
Hea näide pärnakas, kel rikkad vanemad ja ära peenestanud juttude järgi üle 300k krooni onlineis jutuga, et see õppimiseks

ranka? ::)

ranka
22.11.08, 01:39
ranka? ::)


jEP

antnx
22.11.08, 08:37
See ongi alati nii, et hea bankroll annab mõnel pool olulise eelise - samas võib hea bankroll panna tegema palju loosemaid otsuseid ja mängija võib lubada endale vigu.

Timpz
22.11.08, 10:37
See ongi alati nii, et hea bankroll annab mõnel pool olulise eelise - samas võib hea bankroll panna tegema palju loosemaid otsuseid ja mängija võib lubada endale vigu.

+1

timukasr
22.11.08, 15:05
See ongi alati nii, et hea bankroll annab mõnel pool olulise eelise - samas võib hea bankroll panna tegema palju loosemaid otsuseid ja mängija võib lubada endale vigu.


Oi oi oi oi oi oi.

Pokkeris on edukad need mängijad kellel on distsipliini. See eristabki häid mängijaid halbadest. Kui sul on BRM (bank roll management) null, siis oled koguaeg moneyscared ja jääda paljust valuest ilma. Samas kui tugeva 30 buy-inig vend saab mängida oma mängu ning teda ei mõjuta variance lisaks ta ka ei tee vigu, kuna teab et peab järjekindlalt oma rolli kasvatama järgmise limiidi jaoks. Bank rollita venna puhul põhjustab variance busto olemise (ja sellised threadid nagu $2 BR building Starsis vms).

Olen tähele pannud, et Eesti kommuunil ongi see BRM kõige nõrgem koht, postflop skilli on tublisti, aga mida sa selle skilliga peale hakkad kui cashier näitab $0. Distsipliini peab ikka olema, muidu raha ei tule. Mina näiteks mängin pokkerit selle pärast, et see on ikkagi skilli mäng, tulemused olenevalt sinust, aga tulemusi näeb pika aja peale alles - selline see pokker ongi. Kui sa ründad $250-ga NL50-t saad paar bad beate või mängid kehvasti lähed kiiresti tilti (teine eestlaste mure - tildi rohkus) ja kaotad oma rolli ära. Heaks BRM näiteks on Härra Tuul (http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,173.0.html).

Ka Ranka võiks propageerida BRM rohkem, mida enam sa vaeva näed rolli ehitamisega seda rohkem ka raha austad ega gambli seda ära. Teistest foorumitest olen mitmeid vendi näinud, kes võtavad $50, lähevad insta NL200 teevad paar double uppi, kahe päevaga on roll $2300 ja sama päeva õhtul on nad jälle nullis - nii need asjad ei käi.

Mina ei mängi Viking lotot, mina mängin pokkerit.

jrgn hell
22.11.08, 16:23
ma mängin pokkerit ja viiking lotot kah
iga nädal üks rida kindlate numbritega. Sõhbraga on üks nalja diil, et mõlemad võivad ja peavad ostma ainult 1 rea kindlate numbritega nalja pärast

antnx
22.11.08, 16:48
Olen täiesti nõus sellega. Sellekohta tegin ma isegi teema siinsamas foorumis http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,182.0.html Ise olen ka arvamusel, et korralik bankroll annab eelise. Kõige olulisem on siiski BRM-ist kinni pidamine. Dilemma?

lenC
22.11.08, 17:20
Esimene eeldus, et üldse BRM-st juttu teha, on võitvaks mängijaks olemine. Nii et tegelege enne sellega - kuigi vähem deposiite jne võibola hoiab aega kokku :)

alaska
25.11.08, 12:31
Fulltildis jooksevad mingid punktid, mille eest saab asju osta. Keegi teab, kaua nad kehtivad?

runnar
25.11.08, 12:44
Fulltildis jooksevad mingid punktid, mille eest saab asju osta. Keegi teab, kaua nad kehtivad?

mina küll ei tea, et nad aeguks

marguzz22
25.11.08, 15:39
ongame soft on nii pask, et ei kannata ju minna sinna, a) mini view tabelis HUD on eriti värdjalik b)MIKS ei saa lisaaega võtta?turbo poker?

alaska
25.11.08, 16:04
Ma nüüd hakkasin selle lisaaja peale mõtlema ja pole ma kunagi selle aja jooksul oma otsust muutnud, paar korda olen ainult aja kogemata üle lasknud.

Timpz
25.11.08, 16:07
ongame soft on nii pask, et ei kannata ju minna sinna, a) mini view tabelis HUD on eriti värdjalik b)MIKS ei saa lisaaega võtta?turbo poker?



Kui sa mängid ABC pokkerit ja mäng on korralikult selge sis milleks sulle lisaaeg(kui sa just mingis kõrgemas limiidis ei mängi)

taipupole
25.11.08, 16:23
Kui sa mängid ABC pokkerit ja mäng on korralikult selge sis milleks sulle lisaaeg(kui sa just mingis kõrgemas limiidis ei mängi)


Lisaaeg on väga oluline, kui +18 lauda :)

ranka
25.11.08, 16:45
Lisaaeg on väga oluline, kui +18 lauda :)


lisaaeg on ALATI oluline, isegi, kui 1 tabled. Sul võib olla maailma kergeim otsus (näiteks riveril pot $100, sul järgi $30 ja käes quads) aga aja pangaga saad manipuleerida vastasega ning sundida tal tegema viga!

taipupole
25.11.08, 17:08
lisaaeg on ALATI oluline, isegi, kui 1 tabled. Sul võib olla maailma kergeim otsus (näiteks riveril pot $100, sul järgi $30 ja käes quads) aga aja pangaga saad manipuleerida vastasega ning sundida tal tegema viga!

seljatatud by da masta :)

alaska
25.11.08, 17:12
Jah, ei vaidlegi, et on vajalik, aga ma ei oska sellega veel midagi peale hakata. Tahaks muidugi osata manipuleerida vastastega selle timebank abil.

jrgn hell
25.11.08, 19:43
ma kasutan sellist, kui võimalust on ja kõik kokku langeb, et kui multiway pot limbitud ja maha tuleb paardunud board, siis kui keegi pole veel avanud, siis kasutan aega ja siis chekin, kui nüüd kõik kokku langeb, siis kui 60% et läks mööda ja kõigil kiire check ja kui turnil jälle ruttu checkitakse, siis teen kiire väikse beti nagu et: tra misk te ei bettinud, tahtsin checkraiseda ja siiamaani on folditud, kui keegi pole hittinud. Ise usun, et nii mõnigi parem on maha visanud, aga ilmselt on see mu oma ajunuss ja selline metagame on nl10s eriti mõtettu, mis muiudgi ei takista mul nii huvitavamaks asja teha
mine võta kinni....

Tigrano
25.11.08, 20:07
lisaaeg on ALATI oluline, isegi, kui 1 tabled. Sul võib olla maailma kergeim otsus (näiteks riveril pot $100, sul järgi $30 ja käes quads) aga aja pangaga saad manipuleerida vastasega ning sundida tal tegema viga!


Küll nende Starsi meeste elu on lihtsaks tehtud, võta lisaaeg mõtlemisek jne, mida veel tahta ;D

katrinclub
19.12.08, 14:45
Kusjuures ma algul ei tahtnud uskuda, et FTP 10NL rake on nii tappev aga üks sõber ei suutnud FTP-s midagi beatida ja rakeback hoidis teda nullis. Nüüd liikus teise tuppa ja 10NL-is teeb imesid ja näitab suuri kasumeid.

Ja üleüldse on rake mikro limiitidel jube, pokkeritoad vist vihkavad mikrolimiidi mängijaid.

Ma arvan et põhjust peidub sellest et olenemata sellest kas sa mängid väikselt või suurelt andmeside maht on sam suur, sellepärast need väiksed lauad ja turniirid on ka kallimad, teiseks see on motivatsioon mängida suurematel laudadel

ment52
19.12.08, 15:26
Ma arvan et põhjust peidub sellest et olenemata sellest kas sa mängid väikselt või suurelt andmeside maht on sam suur, sellepärast need väiksed lauad ja turniirid on ka kallimad, teiseks see on motivatsioon mängida suurematel laudadel

Siis võiks ju playmoney mänge ka päris rahaga reikida, andmeside maht kaob ju sinna ka ometi. Motivatsiooni kõrgemal mängida tekitab see ainult neis, kes on reigiga seonduvaga üleüldse kursis ehk paneb seda limiiti vältima eeldatavalt tugevamad mängijad, samas kui fishid vaikselt tühjaks imetakse reigiga.

-andres-
19.12.08, 17:57
Ma arvan et põhjust peidub sellest et olenemata sellest kas sa mängid väikselt või suurelt andmeside maht on sam suur, sellepärast need väiksed lauad ja turniirid on ka kallimad, teiseks see on motivatsioon mängida suurematel laudadel


Ma arvan, et pokkeritubade see raha, mis kulub suure ja mahuka serveri ülalhoidmisel, on köömes selle kõrval, mis kulub selle arendamisele, turvalisusele ja sajale muule valdkonnale. Seega sinu argumendiga ma küll nõustuda ei tahaks.

Tigrano
19.12.08, 20:36
Ma arvan, et pokkeritubade see raha, mis kulub suure ja mahuka serveri ülalhoidmisel, on köömes selle kõrval, mis kulub selle arendamisele, turvalisusele ja sajale muule valdkonnale. Seega sinu argumendiga ma küll nõustuda ei tahaks.


Jep arvan samuti, et raud ei maksa midagi, see number ikka väga väike, muu valdkonna kuludega.

metsnik
28.12.08, 23:29
Kui siin juba Fulltilt Rakebackist juttu oli, siis jätkan. Olen ka läbi selle liitunud ning paar esimest päeva on Fulltilt Rakebacki reporti all näha palju ma reiki maksnud olen Fulltiltis ja ka rakeback summa (ehk siis 27% kogu reigist), kuid viimastel päevadel ei ole enam mingit muutust toimunud.

Saatsin sinna kirja ka küsimusega kui tihti nad seda rake suurust uuendavad (nagu näha, andmed ei jookse reaalajas), aga mingit vastust ei ole saanud.

Jah jõuluaeg, kuid saatsin küsimuse ka veidi enne jõule, aga ikka ei midagi. Ei vastust, ei uuenenud rake seisu reporti all. Äkki peab lihtsalt veel ootama, mis ei ole ka üle mõistuse, aga tahaks lihtsalt veits infot. On kellelgi staažikamal Fulltiltrakebacki kasutajal kogemusi sellega seoses?

metsnik
29.12.08, 07:53
Ja teine küsimus takkajärgi. Konkreetselt käib see jällegi Full Tilti kohta, aga osalt ka laiemalt. Ma tean, et mingitel tingimustel on võimalik pokkerisaitidega läbi rääkida ja saada tavalisest paremaid tingimusi. Seda vist suurema rakebacki näol näiteks.

Kas kellelgi on kogemusi Full Tiltiga ning kui siis milliseid? On küll 27% Fulltiltrakeback teema olemas, kuid kas on keegi teadlik ka parematest pakkumistest? Ja milline peaks olema kuus makstav rake (räägime nii enamvähem), et Full Tilt või mõni teine sait tegeleks teemaga personaalselt ja kaaluks tõepoolest mängija-spetsiifilist pakkumist?

Kas Rankal on ka midagi PokerStarsis "boonuseks"?

Maheaatom
29.12.08, 09:07
Ja teine küsimus takkajärgi. Konkreetselt käib see jällegi Full Tilti kohta, aga osalt ka laiemalt. Ma tean, et mingitel tingimustel on võimalik pokkerisaitidega läbi rääkida ja saada tavalisest paremaid tingimusi. Seda vist suurema rakebacki näol näiteks.

Kas kellelgi on kogemusi Full Tiltiga ning kui siis milliseid? On küll 27% Fulltiltrakeback teema olemas, kuid kas on keegi teadlik ka parematest pakkumistest? Ja milline peaks olema kuus makstav rake (räägime nii enamvähem), et Full Tilt või mõni teine sait tegeleks teemaga personaalselt ja kaaluks tõepoolest mängija-spetsiifilist pakkumist?

Kas Rankal on ka midagi PokerStarsis "boonuseks"?

Full Tilt ei luba ühelgi affiliatel lõppmängijale üle 27% rakebacki pakkuda, kuigi affiliated ise saavad mõistagi rohkem. Mis personaalset diili puudutab, siis ma nagu mäletan, et keegi eestlastest ajas seda taga mitte just kaua aega tagasi ja talle ka tõepoolest vist mingi pakkumine tehti. Ma usun, et diili vms. võiks muidu hakata küsima siis, kui oled regulaarne mängija ning makstav reik kuus on vähemalt neljakohaline summa. Superässade (Hansen, Ivey jt) diilid põhinevad peamiselt sponsorrahadel ning tegemist on väga suurte summadega, kus rakebacki osakaal on väga väike.

Starsis ei saa keegi rakebacki ning nö. tinglikku cashbacki punktide eest saavad absoluutselt kõik mängijad sõltumata sellest, läbi kelle ning kuidas nad liitutud on. Mida rohkem neid teenid, seda kõrgemal on sinu level ning seda suurem ka tinglik %. Nii et Ranka, kes on Supernova saab mõistagi rohkem kui minusugune asjaarmastaja, kes kõigub peamiselt Silver Star kandis.

hotcocacola
30.12.08, 11:25
teeme ise pokkerisaidi ja võtame 100% rakebacki :D

Tigrano
31.12.08, 00:04
Esimene eeldus, et üldse BRM-st juttu teha, on võitvaks mängijaks olemine. Nii et tegelege enne sellega - kuigi vähem deposiite jne võibola hoiab aega kokku :)


Väga õige, sest alguses tuleb mängu õppida ja seda saab teha väga väikeses limiidis, kus piisab väga väikesest summast, seega peaks teadma, mis on bankrolli majandamine ja mida ta annab. Jätate korra poes käimata ja ongi bankroll ;)

rynno
07.02.09, 14:18
uurisin selle FTP topeltrake kohta nl10 ja ei saa aru, mis topeltrakest on jutt. trio rake on sama, mis ftps ju...
ise viskas trio soft yle, plaanin ftilt minna ja nl10 6maxi edasi lasta seal oma 350$ish briga :P

BuildUp
07.02.09, 16:30
Saan ma õigesti aru, et kui FTPsse lähen, siis saan nii rakebacki kui ka pointse lisaks, mille eest saab nunnusid t-särke :D

Üliseffid imo:

https://st.fulltiltpoker.com/images/com/en/items/large/TS-TLCe.jpg

https://st.fulltiltpoker.com/images/com/en/items/large/TS-DKYAe.jpg

Ja kas keegi teab, mingi handgrabber ka fulltildis lubatud on?

Tigrano
07.02.09, 16:36
Full Tilt handgrabber on olemas täiesti.

taipupole
07.02.09, 17:45
1) kui ostad särke või muud träni (va turniiripiletid), siis läheb nende maksumus minu teada rakebackist maha
2) Full Tiltis on handmining juba veidi aega keelatud ja kui ma ei eksi, siis esimesed vennad on hoiatused juba kätte saanud

ment52
07.02.09, 17:53
1) kui ostad särke või muud träni (va turniiripiletid), siis läheb nende maksumus minu teada rakebackist maha

Ostes poest näiteks 500$ väärtusega monitori, maksad sa selle eest saamata jääva rakebacki näol ainult 27% ehk 135$. Seega punktid on siiski lisaväärtus.

Tigrano
07.02.09, 22:57
1) kui ostad särke või muud träni (va turniiripiletid), siis läheb nende maksumus minu teada rakebackist maha
2) Full Tiltis on handmining juba veidi aega keelatud ja kui ma ei eksi, siis esimesed vennad on hoiatused juba kätte saanud


Võibolla tõesti on vahepeal ära keelatud, vahepeal oli tildi handgrabber ju lausa ametlikult müüa.

BuildUp
07.02.09, 23:39
Are you sure? Idleminer pakub seda endiselt: http://www.idleminer.com/idleminer-full-tilt-details

lenC
07.02.09, 23:52
ma ei saa aru, milleks seda vaja läheks, viimati kui mängisin(mni päev tagasi), importis HEM observitud käed niisamagi ära

taipupole
08.02.09, 10:13
Are you sure? Idleminer pakub seda endiselt: http://www.idleminer.com/idleminer-full-tilt-details


Narkootikume müüakse vist ka endiselt.

Tigrano
08.02.09, 14:54
Are you sure? Idleminer pakub seda endiselt: http://www.idleminer.com/idleminer-full-tilt-details


See on küll jama, müüvad sellist kraami, millega võib jama tulla.

leits
09.02.09, 19:01
i muuved to PS ... too rigged on see FTP .. ma ülds ei imesta kui ma homme juba ytlen et PS on rigged ;)