PDA

View Full Version : player notes, coloring



chrosmos
09.12.09, 19:45
mida täpselt märgite vastaste kohta?
otsite netist, kas võitev/breakeven/kaotav?
märgite kas donk/regular/shortstacker?
midagi veel?

Oliverk
09.12.09, 19:47
Valgusfoori lasen. Punane reg, kollane sitt reg, roheline fish. Oma käte põhjal, kuskil kõrgmeal kus voolavus nii suur poleks mby uuriks ka netist üle. Hetkel mitte.

ment52
09.12.09, 19:56
Valgusfoori lasen. Punane reg, kollane **** reg, roheline fish. Oma käte põhjal, kuskil kõrgmeal kus voolavus nii suur poleks mby uuriks ka netist üle. Hetkel mitte.

+ lilla shortstackeritele

eddi
09.12.09, 20:10
+ lilla shortstackeritele
hahah lilla, nice

pastilaa
09.12.09, 20:17
+ lilla shortstackeritele


Täpselt. Gaystacker tuleb sedasi märgistada. Ise olen veel natuke edasi arendanud endal süsteemi - regular punane, kollane on regularil, kelle kohta on mõni spetsiifiline üleskirjutus note all. Fish roheline, helesinine on fish, kelle kohta samuti mõni märge ( a la any2 AI, blufib kõik tänavad jne).

pikk28
09.12.09, 20:36
+ lilla shortstackeritele

heh mul ka lilla SS meestel

ranka
09.12.09, 20:37
Milleks te shortstackereid märgistate? Stäkki ei näe lauast w?

pastilaa
09.12.09, 20:41
Milleks te shortstackereid märgistate? Stäkki ei näe lauast w?


Et näiteks duubeldanud (mõnikord kolmekordistanud) blinde ootav shortie lobbys eristuks.

lenC
09.12.09, 21:00
Milleks te shortstackereid märgistate? Stäkki ei näe lauast w?

on suur vahe random SS-fishil ja professionaalsel SS-l

nikitheone
09.12.09, 21:08
mul on väga nitid lillad (eelkõige ss), nitid on punased, "tavalised" ehk natuke loosemad e regularid on sinakad, vpip üle 25 on kollased ja üle 30 on rohelised

e: ftp mängin

Provoker
09.12.09, 21:17
on suur vahe random SS-fishil ja professionaalsel SS-l


väga suur vahe. random ss võib mängida ka stiilis 30/8 ja päris kaua lauas püsida luckboxi toel. Ss kes teab mida teeb oma lauas üldjuhul lahkub lauast peale duubeldamist enne järgmise blindi postitamist.

Oliverk
09.12.09, 21:21
Avastasin 50bb min lauad ja shortidega eriti ei maadle enam. Nl10-s enamus 100bb stackiga ja need kes alla selle kaugelt fishi lõhnased. Seega lillat ei kasuta veel. Aga mby hakkan Eestlasi tagima sellega :D Kuigi palju neid näind ei ole.

vapsik
10.12.09, 00:12
Milleks te shortstackereid märgistate? Stäkki ei näe lauast w?


Enne lauda istmusist on lobbyst hea mugav vaadata, kus regular shortied ees.

ranka
10.12.09, 00:17
Mingisugunegi nime mälu võiks endal olla ja päris teadmatuses peate mängima ainult ühe käe (BB) kuni ilmuvad lauda statid.

pastilaa
10.12.09, 00:23
Mingisugunegi nime mälu võiks endal olla ja päris teadmatuses peate mängima ainult ühe käe (BB) kuni ilmuvad lauda statid.


Nagu mainisin, siis endal see märgistamine peale seda kasutusel just, kui lobbys näha notesi. Sinu limiidil ei ole selle järgi ilmselt tõesti vajadust, aga neid mudalimiidi shorte on rohkem, kui medium stakesis mängijaid vist...

ranka
10.12.09, 00:27
Nagu mainisin, siis endal see märgistamine peale seda kasutusel just, kui lobbys näha notesi. Sinu limiidil ei ole selle järgi ilmselt tõesti vajadust, aga neid mudalimiidi shorte on rohkem, kui medium stakesis mängijaid vist...


Ükskõik mis limiiti mängides jäid mul kõik regularid meelde. Selles katlas ei jäänud meelde küll kogu statistika (osadel jäi isegi spetsiifiline, kui sai palju koos madistatud) aga vähemalt, kui lauas oli regular (või tuli lauda) siis nime nähes tuvastasin ta kohe ära.

Kui ei tuvastanud siis oli random/üles-alla liikuv regular ning infi ei ole anyway.

EDIT: olen vahest väikseid limiite railinud ning vanad regularid tuvastan siiani ära, et oh see ikka siin või oh see 100NL to 25NL liikunud jne.

McFoldberg
10.12.09, 00:28
Ükskõik mis limiiti mängides jäid mul kõik regularid meelde. Selles katlas ei jäänud meelde küll kogu statistika (osadel jäi isegi spetsiifiline, kui sai palju koos madistatud) aga vähemalt, kui lauas oli regular (või tuli lauda) siis nime nähes tuvastasin ta kohe ära.

Kui ei tuvastanud siis oli random/üles-alla liikuv regular ning infi ei ole anyway.





Ma ei mõista hetkel... Mis sul nii väga color-codimise vastu on?

ranka
10.12.09, 00:29
Ma ei mõista hetkel... Mis sul nii väga color-codimise vastu on?


Absoluutselt mitte midagi ja soosin seda!!!! Aga ei jõua mulle kohale, miks on vaja regulare märgistada. Saan aru, kui märgistad värviga ära 1PT/BB väiksemad võitjad, 1-2 PT/BB võitjad ning suuremad võitjad erivärvidega, et nii lauda valida (sellised asjad ei jää endale meelde).

pastilaa
10.12.09, 00:42
Absoluutselt mitte midagi ja soosin seda!!!! Aga ei jõua mulle kohale, miks on vaja regulare märgistada. Saan aru, kui märgistad värviga ära 1PT/BB väiksemad võitjad, 1-2 PT/BB võitjad ning suuremad võitjad erivärvidega, et nii lauda valida (sellised asjad ei jää endale meelde).


Vähemalt NL25 on regularide märgistamise läbi võimalik valida laudu, kus on 1-2 enamvähem pokkerimoodi mängu mängivat regulari ja ülejäänud lauslambad. Kuna me otsime fishe ja positsiooni nende üle, siis ongi kaks võimalust - kas me märgistame fishid või kõik regularid. Lihtsa loogika alusel on regular aegadeülesem nähtus kui väiksel gamblingul juhukülaline. Seega on neid pea võimatu märgistada! Seeläbi jõuab sinnani, et mängija keda me ei tea, on pigem donk kui ettevaatlikkusele sundiv korralik mängija. Jah - paljude regularidega on "oma ajalugu" ja mälestused, aga ma ei ole selline geenius, et NL25 kõiki nimepidi meelde jätta suudaks. Mul hakkavad kohe $$ põlema, kui näen fullstacki laadset märgistuseta venda lobbys. Kohe laud lahti ja vasakule kui võimalik.

Sinu pakutav on kindlasti loogiline ja toimiv korralikes limiitides, ei vaidlegi vastu. Mudas annab hea laua ja positsiooni valik minu meelest seeläbi väga mugavaks teha.

ranka
10.12.09, 00:44
Kas tõesti on aeg sealmaal, et mikros ei saagi enam võita ilma table selectinguta?

pastilaa
10.12.09, 00:47
Kas tõesti on aeg sealmaal, et mikros ei saagi enam võita ilma table selectinguta?


Saab. Aga miks peaks?

ranka
10.12.09, 00:51
Saab. Aga miks peaks?


Mina leian, et mikros peaks võitma (ehk biitima enamus mängijaskonda) puhtalt skilliga ning rõhku panema omaenda arengule ja limiidit üles liikumisele, kui laua valikule. Vastasel korral võite käia vääääga nõrgal jääl.

pastilaa
10.12.09, 01:03
Karmid sõnad. Aga eks tõde olegi karm - tuleb peeglisse vaadata! Selle jää nimi Starsis on vist NL50...

ranka
10.12.09, 01:09
Ma ei tea, ma ei ole mitu aastat mikros mänginud. Ehk tõesti tase on kõvemaks läinud, who knows.

vapsik
10.12.09, 01:14
Karmid sõnad. Aga eks tõde olegi karm - tuleb peeglisse vaadata! Selle jää nimi Starsis on vist NL50...


Ai-ai :( :( :(

ESTPatrick
10.12.09, 03:13
+ lilla shortstackeritele


mul täpselt sama, lol

kuna endal kohutav nimemälu, siis märgistan kõik regularid kelle kohta read KOLLANE, Staarregular Punane, koatav regular ROHELINE, notega fish HELESININE. ja SS siis LILLA kuna nad ka aegajalt mängivad millegipärast full stäkiga.

nikitheone
10.12.09, 08:38
tase on micros kindlasti sitaks arenenud. enam ei piisa ranka tabelist ja sellest, et oled tight, et biitida microlimiite.

masterpuppet
10.12.09, 10:03
Karmid sõnad. Aga eks tõde olegi karm - tuleb peeglisse vaadata! Selle jää nimi Starsis on vist NL50...


Ei tea, ei ole seal küll midagi erilist. break-even regulare on rohkem, mõned head on, superhäid ei ole.

Rage
10.12.09, 10:06
+ lilla shortstackeritele
+1



Ma ei mõista hetkel... Mis sul nii väga color-codimise vastu on?
no offence.. aga imo on rankal juba praktiliselt igasugu märkimiste vastu vastumeelsus.. HUDi statid lauas, värvid.. ma imestan et ta üldse veel notesid kasutab:-)

pikk28
10.12.09, 10:24
Mina leian, et mikros peaks võitma (ehk biitima enamus mängijaskonda) puhtalt skilliga ning rõhku panema omaenda arengule ja limiidit üles liikumisele, kui laua valikule. Vastasel korral võite käia vääääga nõrgal jääl.

kui mul on valida kas table selectin ning tänu sellele suurendan oma winrate 2*, siis ma ei saa aru, miks see on nõrgal jääl kõndimine? eks me biidiks seda limiiti ka puhtalt skilliga.
ülesliikumise ja arengu jutu kohapealt on sul tuline õigus. suht mark on madistada endiselt NL25-s, kuid elu sunnib - vähemalt mul. järgmine aasta oleme karjaga maybe N50-s ja laseme rege üle nii nagu tahame. who knows.

Cash87
10.12.09, 20:22
for sure järgmise aasta lõpuks enamus madistab NL100 :D

ranka
10.12.09, 22:45
kui mul on valida kas table selectin ning tänu sellele suurendan oma winrate 2*, siis ma ei saa aru, miks see on nõrgal jääl kõndimine? eks me biidiks seda limiiti ka puhtalt skilliga.
ülesliikumise ja arengu jutu kohapealt on sul tuline õigus. suht mark on madistada endiselt NL25-s, kuid elu sunnib - vähemalt mul. järgmine aasta oleme karjaga maybe N50-s ja laseme rege üle nii nagu tahame. who knows.


Jejeje aga miks te passite seal mikros niikaua? 2PT/BB mängu biitimisega peaks iga 100,000 käe pärast suutma üles liikuda.

100k käsi, 2PT/BB:
10NL = $400
25NL = $1000
50NL = $2000
100NL = $4000

Kui kannad peale $200 ja hakkad laksima 10NL siis pärast 100,000 kätt on sul $600 roll. Saaksid edukalt proovida 25NL. Liigud üles, paned 25NL x 100,000 kätt ja siis roll juba $1600. Saaksid laksida 50NL, kus nüüd 100,000 käe pärast on roll $3600 ning saaksid liikuda 100NL, kus enam kiiret ei ole, sest $5000+ kuud koos boonustega on vägagi reaalsed.

Lisa juurde boonused mikros võid liikuda üles juba varem (25NL võtta shotte $500 rolli juures, 50NL juba $1000 rolli juures) ning saaksid hakkama igas limiidis 80,000 käega. Kui winrate on parem (kamoon table selekti siis, kui tahad) saaksid üles liikuda juba 60,000 käega. Kokku siis 180,000-300,000 kätt (limiidis 60,000-100,000 kätt), seltskodn on jube kirju ja tõenäoliselt liigud enne üles, kui kõik vajaliku märgistatud saad.

Ise kasutaisn mikros notesid, mis olid tõesti vajalikud. Limp-reriaseb, overshove = nuts, ei tee cbeti = check-fold.

pastilaa
10.12.09, 23:28
Jejeje aga miks te passite seal mikros niikaua?


Vabatahtlikult. Nii lahe on sente veeretada!

EDIT: Väike näide - endal jube valusalt edasiminek läinud NL25-NL50. Kuni selleni su näide toimib! NL25 5PT/BB pealt olen NL50 shottidega 20k käe jooksul hetkel -13BI! S*ta jooksuga ei ürita vabandada - seda on liiga palju! Tarkust siit - sealt (artiklid, foorum, coaching) juurde ammutatud ja jätkan enda harimist ja edasipürgimist. Tundub, et umbes sealt jooksebki habras korraliku mängija piir (nõrk jää) - enda tase järelikult pa*k veel ja ei luba edasiliikumist lihtsalt.

Palju on neid mängijaid siin, kes viimase poole aasta jooksul Starsis sinu kava tempos edukalt edasi on liikunud ja püsima jäänud NL100+?

ranka
10.12.09, 23:36
Vabatahtlikult. Nii lahe on sente veeretada!

EDIT: Väike näide - endal jube valusalt edasiminek läinud NL25-NL50. Kuni selleni su näide toimib! NL25 5PT/BB pealt olen NL50 shottidega 20k käe jooksul hetkel -13BI! S*ta jooksuga ei ürita vabandada - seda on liiga palju! Tarkust siit - sealt (artiklid, foorum, coaching) juurde ammutatud ja jätkan enda harimist ja edasipürgimist. Tundub, et umbes sealt jooksebki habras korraliku mängija piir (nõrk jää) - enda tase järelikult pa*k veel ja ei luba edasiliikumist lihtsalt.

Palju on neid mängijaid siin, kes viimase poole aasta jooksul Starsis sinu kava tempos edukalt edasi on liikunud ja püsima jäänud NL100+?


Ma ei ole elu sees mängu 5PT/BB biitinud, kui ma seda biidiks siis ma liiguks limiitides üles nagu rakett.

EDIT: mõistad, et 5PT/BB on ikka 10 big blindi/100 käe kohta?

pastilaa
10.12.09, 23:44
Mõistsin jah http://img22.imageshack.us/img22/1077/nl25l.jpg[/img]]http://img22.imageshack.us/img22/1077/nl25l.jpg (http://[img) ja see pole mingi uhkustamise koht - iga kell eelistaks tiksuda 5 korda madalama näitajaga NL100s.

ranka
10.12.09, 23:55
Kamoon liigu üles. Sul ei ole ühtegi vabandust mitte üles liikumiseks. Rolli peaks olema sul $2300+ (arvan puusalt, et $3000+) ja liigu alla tagasi kui roll $1900 ning korda uuesti sama tsüklit. Tõenäoliselt sa ei pea never alla liikuma, kui võtad asja julgelt ja tõsiselt.

pastilaa
11.12.09, 01:31
Kindlasti lähiajal uus tõsine üritus.
http://libphp2006.fullerton.edu/wordpress/wp-content/uploads/2009/02/all-thumbs-up.jpg