PDA

View Full Version : Kuidas mängida sng-s flopist top paari varajases?



oitarvi
11.12.09, 01:56
http://www.pokerhand.org/?4966513

Näide siis siin. Aga ei küsi antud käe kohta, vaid üldiselt. Kuidas mängida kõrgeimat flopist tabatud paari varajases positsioonis ja suht varajastel blindidel? Kas kohe panustada pot-i või 3/4 poti? Isegi siis, kui kikker on halb, aga kõrgeim paar flopist, mis siis teha?
Ise tavaliselt lükkan potti (kui just terve laud vastas pole).

NB:küsimus kehtib raisemata poti kohta.

oitarvi
12.12.09, 11:28
http://www.pokerhand.org/?4972294

Mõtlen, et näiteks mis sellistes olukordades teha? Just varajane positsioon. Ühe mägija vastu; mitme mängja vastu?
Ja ka siis, kui paar pole lauas.

alaska
12.12.09, 11:51
Võitvad SNG mängijad ei ole kunagi selliste kätega üldsegi potis madalatel blindlevelitel, sellepärast keegi sulle nõu anda ei oskagi. Mis limiidi mängud need on? Kui ma olen potis mingi saastaga nagu QT, siis alla maja ma küll eriti raha sisse ei tahaks panema hakata. 5T5 boardil võib vabalt kellelgi olla 5 või suurem T. Tahaks näha showdowni võimalikult odavalt.

Ühesõnaga sellise limpimise ja callimisega pole SNG-des võimalik pikaajaliselt kasumit näidata ja keegi pole mingisugust võitvat strateegiat selle kohta valmis kirjutanud. Kõige lihtsam on ikkagi niimoodi; ees on viis limpi, sina SB oma KK-ga, tõstad pool stackist sisse, saad ühe või kaks calli ja flopist lükkad ülejäänud sisse. Easy money.

oitarvi
12.12.09, 12:41
Alaska, sa saad totaalset minust valesti aru. Esiteks ma ei limbigi selliste kätega lol. Antud käsi on big blindi peal olles üldse. Nagu ka see esimene käsi small blindi peal olles A J ja floppi top pair. Minu küsimus seisnebki, et kuidas top pairi mängida raisemata potis siis (kui ma näiteks olen BB K 10 ja floppi K ning pärast mind mitu mängijat või kasvõi utg1 olen AQ mulle flopppi Q kõrgeimaks paariks - tahangi teada kuidas neid varajaselt positsioonilt varajases mängufaasis mängida, kui pärast mind on paar limperit).

alaska
12.12.09, 12:59
No limbitud potis mängi suurt potti ainult nutsiga, ülejäänuga proovi odavalt showdownile saada.