PDA

View Full Version : Kuidas mängida sng-s mastitõmmet flopist varajases?



oitarvi
11.12.09, 01:57
http://www.pokerhand.org/?4966520

Näide siin. Ei küsi antud käe kohta, vaid üldiselt. Kui olla varajases positsioonis siis kas lihtsalt chekkida ja lasta odavalt mast kätte saada (siis kui vastased järgi chekivad) või kohe ise inisiatiiv haarata?

Godspeed_EJ
11.12.09, 02:08
Ühe vastase vastu igal juhul panusta.

Võid kohe esimese panusega poti maha võtta ja kui villain sai pihta ja callib, siis saad hittimise korral rohkem valuet.
Kui flopp on check/check ja turnis hitid oma flushi, siis seal enam tihti calli ei saa, unless ei ole hullem fish või suurem mast vastas.

oitarvi
11.12.09, 02:14
Aga kui ma olen utg, utg1 ja mingi 2-4 limpi on veel tulnud järgi siis targem chekkida ja üritada tasuta mast kokku saada?

alaska
11.12.09, 02:16
Selliseid käsi ei peakski UTG pealt mängima, kui on palju limpareid, siis ikka kõige suuremat actionit saad samast mastist Ax käest hiljem.

oitarvi
11.12.09, 02:17
Selliseid käsi ei peakski UTG pealt mängima, kui on palju limpareid, siis ikka kõige suuremat actionit saad samast mastist Ax käest hiljem.


Alaska, ma ei küsigi konkreetse käe kohta. Oletame mul utg, utg1 pealt AQs limbitud. Mingi 3-4 venda limbivad järgi ning floppi tuleb mulle mastitõmme?!

alaska
11.12.09, 02:23
Kui selline üleüldine limpimine käib lauas, siis on tegemist mingisuguse odava turnaga, kus kellelegi ei meeldi fodida, slowplaytakse kõike, igat panust peetakse bluffiks ja rahad saab sisse ka siis, kui käsi juba olemas on. niiet hiti oma mast ära, kellelgi võib juba kaks paari olla, millest ta ei loobu kunagi, Või top paar, mille käest saad kindlasti raha.

Siiski on sul AQs puhul tegemist tugevalt üle keskmise kaardiga ja selliste vastaste callingranget arvestades monsteriga, niiet iga sent, mille sa enne floppi sisse saad, on sulle kasulik. Sealt edasi juba cbet ja postflop mäng.

raudtee(EST)
11.12.09, 08:49
Oletame mul utg, utg1 pealt AQs limbitud

Blaindid väiksed ja algstacki pole veel jõudnud laiali jagada, siis AQs foldimine varajasest positsioonist ei tohiks samuti väga kriminaalne olla. Üleüldse limpimine kui selline, milleks? Vahel võiks ju AQs ka varajasest positsioonist mängida, aga pigem ikka tõstaks juba siis.

oitarvi
11.12.09, 08:50
Ma ikkagi ei pea oluliseks utg, utg1 ning middle positionites AQs tõsta varajases mängufaasis ja esimestel blindidel. Jutt käib ikkagi sng-st. Kui odavatest siis ütleks vahemikuks mingi 5-10 dollarised SNG-d. Ma ei tahaks räiget äktsionit nii varajaselt saada, kui tõstan varajselt positsioonilt ja saan mitu calli. Kui äss tulebki lauda siis ma pole kindel, mis seisus ma täpselt olen ja võin kaotada oluliseid chippe kohe mängu alguses, mis võib kätte maksta mängu edasises kulgemises. Kas alguses ei tule just ülitight olla ja chippe säästa, sest alguses kokkuhoitud chipid on väärtuslikumad mängu lõppfaasis ju.

Oletame siis, et limbin utg AQs kuskilt hilisemalt positsioonilt tuleb 4 x raise 80-100 peale 1. mängulevelil. Callin, lauda tuleb kaks mastikaarti mulle. Kuidas kõige optimaalsemalt mängida tuleks? Chekk-callida ning mast kokku saada? Turniga mast kokku tuleb siis kohe ise tulistada?

raudtee(EST)
11.12.09, 09:14
Oletame siis, et limbin utg AQs kuskilt hilisemalt positsioonilt tuleb 4 x raise 80-100 peale 1. mängulevelil. Callin, lauda tuleb kaks mastikaarti mulle. Kuidas kõige optimaalsemalt mängida tuleks? Chekk-callida ning mast kokku saada? Turniga mast kokku tuleb siis kohe ise tulistada?

imo ka hilisemast positsioonist limp pole väga hea (ise limbiks ainult, siis kui olen heal positsioonil ja ees vähemalt 2 limperit). Kui tõstan ja sellele tuleb reraise ja vastase kohta read olemas, siis olenevalt sellest fold või call. Võtame selle olukorra siis, et callisin. Kuna olin preflop raiser, siis panen cbeti (suts üle 0,5 poti). Kui Cbet callitakse ja turn mööda, siis fold. Ku flopil checkiksin, siis võib ju 90% kindel olla, vastane betib ja kui nagunii plaan see ära callida, siis ehk juba kohe ise esimesena tugevust näidata?

oitarvi
11.12.09, 09:30
Raudtee, sa räägid üldse mingist teisest asjast. Sa räägi, et standard tõsta ja jätkupanus flopis sisse lükata...
Minu küsimus oli, et kuidas mängida mastitõmmet varajaselt positsioonilt varajases mängufaasis SNG näol, kui pärast mind on veel paar inimest potis. Floppi tuleb kaks mastikaarti, kas panustada või mitte? Isegi siis, kui ma olen BB, pot on eelevalt raisemata, ala mul käes mingi K8s. Floppi kaks mastikaarti..Tahaks kõige optimaalsemat vastust. Tavaliselt ma ise olen chekkinud ja üritanud masti kokku saada turniga. Kui flopis panustatakse väikselt vastaste poolt ja pot oddsid minujaks head on siis kutsun. Turniga kokku masti ei saa, chekin. Kutsun ainult siis vastase panuse kui pot oddsid head. Ei taha liialt sekkuda ja hakata ära kobistama riverisse suurt tõstet callides.

raudtee(EST)
11.12.09, 09:58
K8s olukord on juba hoopis teine ju. Kui olen sb või bb-l või hilisest positsioonist limpinud (eeldab, et juba ees limijad), ning flopil tuleb mastitõmme, siis flopil esimese otsustajana samuti chek call liin ja kui turn mööda, siis fold. Ja kui turniga pihta saan, siis panustamine oleneb juba sellest, kui nuts mu käsi on - kui monster ja potis osalejaid mitu ning siis tugevust püüan varjata.
Mingi hetk tõid sisse , et limbid UTG, UTG1 pealt ja sellele oli minu vastus, et sealt ei limbi ja kui mängin, siis alates AQs ja seda tõstega.

oitarvi
11.12.09, 10:06
Kusjuures mina limbin sng-d UTG, UTG1 AQ ja AK-ga 1. blindivoor. Tõstan ainult ilmselt JJ+.

raudtee(EST)
11.12.09, 10:30
Nii palju veel, et flopil esimese otsustajana loomulikult alati ei cheki ja calli. Nt esimeses postituses toodud näite korral betikisn, võimalus pot kohe endale saada ja kui ei saa, siis turniga võimalus saada mast kokku või reatõmme juurde. Kõik oleneb konkreetsest olukorrast.

Eks see limpimise asi igaühe enda teha, aga mina UTG-lt jah AQ foldin ja AK tõstan, kuna kui limpimise korral floppi peaks tulema nt Kxx ja vastane mingi suvalise 2 paariga minu nupud kätte saab, siis ei jõua ma pärast enda mängu ära kiruda. Aga eks see olene ka juba mängija postflop mängu oskustest, minu puhul vähemalt AK limpimine oleks kahjulik.

groams
11.12.09, 12:01
Thanks to IFoldPktOnes(2+2 kasutaja) olen ma hakanud tõmbeid passiivselt mängima varakult multiway pottides, sest kui keegi meile vastu hakkab, siis oleme kas taga või conflipis, mis ei ole sng algfaasis kindlasti hea.

oitarvi
11.12.09, 15:56
http://www.pokerhand.org/?4969350

See käsi võibolla on parem näide minu küsimuse kohta. Kas mängisin õigesti või kuidas tuleks sellistes olukordades siis mängida? Kui hakata ise tõstma ja saan calle ning lõpuks ei tule mast kokku ning olen pool stäkki ära andnud ning, kui tahaks potti võita siis peaks veel bluffima riveril, või siis teine võimalus chekkida ja lasta tasuta mast kokku tulla..ootan SNG meeste arvamusi. :)