PDA

View Full Version : Turniir Tallinnas



Godspeed_EJ
11.12.09, 01:37
Tere,

sõber peab Rotermanni kvartalis sellist klubi nagu Korter.

Alates detsembrist hakkasid nad pühapäeviti päevasel ajal korraldama erinevaid üritusi - eelmine nädal oli ntx Pohmakalaat.

Ühe võimalusena saaks seal korraldada ka pokkeriturniiri kuni 6 lauga.

Kuna ma ise eriti live ei mängi, siis mõtlesin küsida, et kas reaalselt leiduks siin huvilisi, kes ennast mõnel pühapäeval kohale viitsiks vedada?

Baar on avatud, soovi korral saaks ka toitlustuse organiseerida jne.

Igasugune tagasiside/ettepanekud on teretulnud.

Madis Very
11.12.09, 01:39
Muidugi oleks huvi ja mitte vähe !!

jrgn hell
11.12.09, 01:50
segi käiks pärnust päeva poole, kui jälle regulaarselt parki odavama cashiga liitun pühapäeviti

eddi
11.12.09, 08:34
irw korteris??? :D see võib päris haige tulla, polegi sinna kunagi kaine peaga sisse astunud. aga kui toimubki pühapäeval seal midagi ja antakse ka vajalikku informatsiooni siia teemasse siis arvatavasti ikka kohal

nikitheone
11.12.09, 10:18
vabalt

Rage
11.12.09, 10:51
täitsa mõeldav.

Madis Very
11.12.09, 11:19
Ma pean lausa 2x panema, et see on nagu super kui korteris hakkaks toimuma !!
Esita küsimusi mis veel ees seisab jms leiame siin lahenduse.. peamine, et asi katki ei jääks ;D !

JohnnyDolce
11.12.09, 12:14
Teeme ära.

Godspeed_EJ
11.12.09, 12:20
Esita küsimusi mis veel ees seisab jms leiame siin lahenduse.. peamine, et asi katki ei jääks ;D !


Kui huvi on, siis katki kindlasti ei jää.

Pigem võiks huvilised ise kirjutada, mida soovitakse näha ja saada, sest reaalselt saaks sellest korraldada täpselt sellise turna, nagu osalejatel soovi on.

nikitheone
11.12.09, 13:26
reaalselt tahaks deepstack turnat.

Madis Very
11.12.09, 13:44
Seda kauem turniir kestab seda rohkem alkot läheb !

Oleks see mingi buy iniga ikka muide ?
Ja orienteeruvalt millal see toimuks.. see aasta/järgmise alguses vms?

Godspeed_EJ
11.12.09, 14:15
Loomulikult buy-in olemas.

Selle aasta numbri sees kahjuks ei jõua enam korraldada, kuna endal on tööl kiired ajad. Reaalne oleks teha esimene üritus jaanuaris, kas 17ndal või 24ndal kuupäeval.

Kuna sõber ise on pokkerist väga kauge inimene (teab, et AA pocket on hea), siis palus ta minul algse kondikava valmis mõelda.

Minu algsed mõtted olid sellised

1. Deep-stack - 4k või 5k stackid.
2. Buy-in 400 või 500 eeki.
3. Kõrvale üks cashi laud.
4. Kuna pokkeri ürituse jaoks oleks teistele klubi kinni siis, sümboolne 25eeki pilet uksel.
5. Toitlustus - kas oleks reaalne vajadus?
6. Eelregistreerimine oleks ka vist vajalik? Saaks enam-vähem aimu palju rahvast tulemas.
7.
8.
9.....

ehk parandge soovitage jne.

eddi
11.12.09, 14:54
1. super
2. sobib
3. jep
4. see on normaalne, 25 majale
5. mingit snäksi võiks ikka olla

kuna asi toimub Korteris siis vahepeal võiks mingi toe tag ka esineda vms, irw okok ma niisama :D

nikitheone
11.12.09, 14:57
eddi mis teed täna :D

JohnnyDolce
11.12.09, 14:59
kuna asi toimub Korteris siis vahepeal võiks mingi toe tag ka esineda vms, irw okok ma niisama :D


:D


See 25.- uksel pole vajalik, pigem lihtsalt lisada see registreerumisel buy in-i (525).
Ja küll me seal baarileti ääres kassat ka teeme. ;)

eddi
11.12.09, 15:03
eddi mis teed täna :D

kle ma ei teagi, just ärkasin ja söön salatit hetkel (tegin väikse lõunauinaku) :D pole veel viitsindu uurida midagi
et post teemasse läheks, ülihea mõte korraldada selline turna! :D

Tuul
11.12.09, 15:04
reaalselt tahaks diilereid näha

JohnnyDolce
11.12.09, 15:08
reaalselt tahaks diilereid näha


Genka tantsutüdrukud.

Godspeed_EJ
11.12.09, 15:16
reaalselt tahaks diilereid näha


minu arusaamist mööda, peaks sellistel turniiridel käima diilimine mängijate vahel. correct me if wrong.

Tuul
11.12.09, 15:29
miks peaks, võib käia, aga mugavam on, kui keegi minu eest diilib

nikitheone
11.12.09, 15:30
mind ei häiri ise diilimine

Godspeed_EJ
11.12.09, 15:37
miks peaks, võib käia, aga mugavam on, kui keegi minu eest diilib


eks sa saad alati olympsi või classicusse minna, kui diilimise mugavus on määrav tegur

JohnnyDolce
11.12.09, 15:44
eks sa saad alati olympsi või classicusse minna, kui diilimise mugavus on määrav tegur


Mõned inimesed lihtsalt ei oska kaarte segada. Kui kaardid ikka laua alla kukuvad ja flop 2x järjest sama on, tekivad ebavajalikud pinged.

Godspeed_EJ
11.12.09, 15:48
Kui diiler palgata, siis obv läheb sinna alla osa buy-inist, mis minu arvates ei ole mõistlik tegevus. samas, kui 8/10st ei taha/oska/viitsi ise diilida, siis peab leidma alternatiivi.

kuidas siiani nendel tartu ja pärnu turkadel olnud on - ise diilitud või keegi palgatud?

Tuul
11.12.09, 15:49
eks sa saad alati olympsi või classicusse minna, kui diilimise mugavus on määrav tegur


See on kenasti vastatud, eks ma lähengi

Madis Very
11.12.09, 15:57
Ei ole mingi diilimisega veel probleeme olnud lol.
Isegi mega täis vennad põhimõtteliselt hakkama saanud :D. Ehk pole vaja kedagi palgata, obv.

vsiu100
11.12.09, 16:05
mul on hea meel, et selliseid üritusi korraldatakse.
ise paraku 99% juhtudest ei mängi neil(ega ka regular homegamedel)
lihtsalt ma ei suuda leida motivatsiooni, diilimine on mulle ebameeldiv(kuigi diilin sama hästi, nagu kehvemad diilerid olympicus näiteks) ja pool pokkeri "võlu" kaob, kui tingimused ei ole piisavad minu standardile.
ses suhtes olen privadoriga nõus, et pokkerit tuleks mängida enamasti ikka kasiinos.
asja juurde peab käima pinge, rahaahnus, motivatsioon, pingutus, atmosfäär jne.
"reis-ümber-maailma" stiilis live-pokker ei ole lihtsalt minu jaoks.
kui toimuks motiveeriv, turvaline, diileritega ja miskil moel eriline nn home-game üritus, siis võtaksin vast osa.
post ei ole mõeldud kedagi solvama ega midagi sellist(tõesti lahe, et on eestvedajaid) aga see pole lihtsalt minu jaoks.
suhtumine pokkerisse on erinev.

Godspeed_EJ
12.12.09, 09:55
See on kenasti vastatud, eks ma lähengi


vastus kooskõlas küsimusega.

edu!

Allanaator13
12.12.09, 15:46
Oleks huviline, aga mis see vanusepiir oleks esiteks? 21 või 18? Ja teiseks kui teha buy in mingi 150-300 vahel oleks kindlasti rohkem osalejaid, 400-500 on juba päris krõbe..