PDA

View Full Version : 50nl 67s



r3o
12.12.09, 22:59
BB 16/10/inf (50 kätt)
CO 20/16/1

Küsimus riveri kohta siis. Mis oleks parim teha?

Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 5 players -
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

Hero (BTN): $50.00
SB: $50.15
BB: $95.55
UTG: $51.40
CO: $62.00

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 6 :heart: 7 :heart:
1 fold, CO raises to $1.50, Hero calls $1.50, 1 fold, BB calls $1

Flop: ($4.75) K :heart: K :spade: J :heart: (3 players)
BB checks, CO checks, Hero bets $2.50, BB calls $2.50, CO folds

Turn: ($9.75) 3 :spade: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: ($9.75) T :heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $7, BB raises to $39, Hero ???

McFoldberg
12.12.09, 23:13
16/10 peaks suhteliselt nitine olema, kui mingit kindlat readi pole, et tricky vennaga tegu, ei suudaks ma vist väga callida. Säärane overbet raisei näol tundub mulle tema poolt sellise move-na, et tahab kaotatud valuet tasa teha. Ma ei tea, võib olla olen ma lihtsalt ülisoft mängija, aga imo risk vs reward pole siin callimist väärt.

ESTPatrick
13.12.09, 04:31
easy fold, oleks A high mast, siis oleks pigem call

AshrakWhite
14.12.09, 09:46
easy fold, oleks A high mast, siis oleks pigem call


misasja peale paned venna, ma ei näe ühtki kätt mida ei biidiks, mingi rääbis kunn mis fullhausis?!

ESTPatrick
14.12.09, 09:51
KJ, JJ, TT kõik mängiksid nagu antud käes. + kõik mastid biidivad hero. KÕIK peale 45s. kui ta oleks tahtnud bluffida, siis oli tal selleks flopil palju parem võimalus. ainuke asi mis võib nii teha on AK, KQ. kuid AK ei ole tema ranges kuna tundub TAG, seega suht ainult KQ

antnx
14.12.09, 09:53
Ma ei näe flopi betil eriti mõtet. Esiteks on see väike ja .... ma ei näe kuidagi flopi betil mõtet. Mis me teeme kui me raise saame.

AshrakWhite
14.12.09, 09:55
KJ, JJ, TT kõik mängiksid nagu antud käes. + kõik mastid biidivad hero. KÕIK peale 45s. kui ta oleks tahtnud bluffida, siis oli tal selleks flopil palju parem võimalus. ainuke asi mis võib nii teha on AK, KQ. kuid AK ei ole tema ranges kuna tundub TAG, seega suht ainult KQ



sinu pakutist on ainult TT mis nimodi mängiks ja flopil TT callimine on suht ambitsioonikas play :D ma arvan et kui ma käes oleks siis foldiks, ja pärast analüüsides mõtleks "mida ***** ma tegin, ma olin ees." :D

McFoldberg
14.12.09, 16:54
Flopatud full housed callivad hea meelega oop, lootes rohkem raha järgmistel tänavatel teenida (äkki keegi hitib draw) ja lootes, et CO ka kaasa tuleb.

volde
14.12.09, 21:56
Vot sellinekoht on obv fold, siin sa jääd oma mastiga alla ikka väga paljudele asjadele.

Davy
15.12.09, 02:16
Ausalt õeldes antud vastase vastu riveri nn valuebet on juba kahtlane. Tema ranges ei ole käsi, mis üle 50% juhtudel maksaks sulle nõrgema käega beti välja.

Check behind.

r3o
15.12.09, 09:16
Ma ei näe flopi betil eriti mõtet. Esiteks on see väike ja .... ma ei näe kuidagi flopi betil mõtet. Mis me teeme kui me raise saame.


Iseenesest selline flopi bet on enda kogemuste järgi suhteliselt tihti töödanud. Kuna blind võis callida suht spekulatiivse käega ja kui ta flopile pihta ei saanud siis ta foldib suhteliselt tihti eriti kuna CO on veel taga, kes võib minna check-raise-le. Aga pole ka eriti tõenäoline, et CO-l K on, nii et tag mängija foldib sellise panuse peale suht tihti ka nt middle paari või A10, A9 vmt. Kui nüüd river siis kõrvale jätta, mis te arvate üldiselt sellisest mõttest? Kas selline panus flopil on +EV?
Muidu riveril foldisin ära.

antnx
24.12.09, 10:59
Vs 2 villains ja mis on su eesmärk selle flopi betiga saavutada? Ja miks just sellinne betsizing?