PDA

View Full Version : $4.4 180man sng AA, flop action



onuark
13.12.09, 08:27
Mida teha flopil?
Kas on õige kaitsta oma kätt AIga?
Kas tuleks hoopiski callida ja vaadata, mida vastane teeb turnis?
Kas vastase nii tugev bet võib tähendada kahte paari, seti, rida või hoopiski kõrgeimat paari?

Hilisem mõttekäik: Nii paljud käed võidavad meid, et õigem oleks flopil call ja turnis vastase betile fold järgi?

Poker Stars $4.00+$0.40 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 9 players - View hand 422593 (http://www.thehandconverter.com/hands/422593)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: t2560 M = 56.89
BTN: t1035 M = 23
SB: t2020 M = 44.89
BB: t1690 M = 37.56
Hero (UTG): t1380 M = 30.67
UTG+1: t1430 M = 31.78
UTG+2: t1320 M = 29.33
MP1: t3260 M = 72.44
MP2: t1750 M = 38.89

Pre Flop: (t45) Hero is UTG with A :spade: A :diamond:
Hero raises to t90, 1 fold, UTG+2 calls t90, MP1 calls t90, 3 folds, SB calls t75, 1 fold

Flop: (t390) 5 :spade: 6 :heart: 9 :club: (4 players)
SB bets t300, Hero raises to t1290 all in, UTG+2 folds, MP1 folds, SB calls t990

Turn: (t2970) 4 :heart: (2 players - 1 is all in)

River: (t2970) 2 :heart: (2 players - 1 is all in)

groams
13.12.09, 08:37
Shove

forell
13.12.09, 08:53
null protsenti biidid seal midagi, ei ole vaja flopi betti isegi callida.
UTG 3x raise jääb väikseks ma arvan, kas limp või 120.

miks see eelmine tyyp shoveda tahab, isegi kui see small blindi konn betib top paari seal siis sul on mingi terve lasteaed veel seljataga ootamas oma korda.

groams
13.12.09, 09:55
null protsenti biidid seal midagi, ei ole vaja flopi betti isegi callida.
UTG 3x raise jääb väikseks ma arvan, kas limp või 120.

miks see eelmine tyyp shoveda tahab, isegi kui see small blindi konn betib top paari seal siis sul on mingi terve lasteaed veel seljataga ootamas oma korda.


This made my day. Seriously

forell
13.12.09, 10:10
This made my day. Seriously


aa sorri ma ei vaadanud et sul niipalju postitusi, järelikult pead mingi jõhker tegelane olema. Minu postitus on kindlalt asjalikum kui sinu 1 sõna shove - mis on superhalb soovitus. Ütle mida see small blind betib seal sinuarust.

oitarvi
13.12.09, 10:25
Selline limiiti on igast mankisid täis, ma pakun, et vennal lihtsalt top pair A9 vms, või siis gutshot reatõmme, mis iganes igaljuhul. Gutshot on suht nuts fishidele. Mingi ala 23s.
Miks su panus nii väike UTG-s on? 120 oleks vast parem ja mina usun shove on õige flopil. Pakun, et said käe kotti? Vastasel võis tegelt väga hästi 7 8 ka olla, aga tavaliselt nad chekivad oma nutsi ikka.

groams
13.12.09, 10:51
Esiteks, Inimesed plz üritage aru saada, te ei saa vastast panna ühe kindla käe peale. Et ma arvan et tal on A9 või 23 vms. Vastane tuleb panna range'i peale. Aga see ei olnud minu main point.

To forell:

1) kas sinu arust ei on hea viis ässasid mängida nii, et raisid utglt ja siis foldid 569r flopil, kui natukene actionit antakse. Mis floppi sa veel ootad oma ässadega. Mis mõttega sa seda kätt üldse mängid kui sa juba sellisel flopil tahad oma AA ära visata. Ja limp oleks teh worst play mida sa teha saaksid, niiet viska see peast välja. Inimesed, see on 4$ sng, ei maksa vastaseid üle hinnata.
2) Ma olen nõus, et minu esimene vastus ei olnud väga sisukas, aga lihtsalt sinna ei olnud muud midagi kirjutada imo. See on standard shove koht. Sa pead panema vastase range peale. Sinu esimesest postitustsest väljavõte: "null protsenti biidid seal midagi, ei ole vaja flopi betti isegi callida". Ma ei saa aru kas sa tõsiselt arvad et meie AA ei ole kunagi parim käsi siin? Mis kuradi käed meid sis biidivad - mitte eriti palju ju - 99, 66, 55, 78, ja vähem tõenäolised 95, 96, 65. Ja nüüd mõtle, mida meie biidime, millega fish võib seal bettida. any 9 ilma 6 või viieta, any 6 ilma 9 või 5ta, ma arvan et väga suur % ei ole et ta seal oma 5 betib, aga kui see on 57 või 58, sis tundub loogiline küll, ehk biidime seda ka. 88 betib, 77 betib, unlikely TT+ betib. Ja migni väike % ajast on villainil siin kindlasti A8 A7, AT+ sorti käed, mida me ka crushime. Ning sellest rangest oleme me ülipalju ees, me ei saa siin lihtsalt foldida. Ja see ei ole ka mingi argument, et actida on veel kahel mängijal, me ei saa oma AAd lihtsalt maha visata siin.

"Minu postitus on kindlalt asjalikum kui sinu 1 sõna shove - mis on superhalb soovitus." - Ja miks teistega mölisema hakata, kui endal mängus tõsised leakid sees, ütle oma arvamus ja ära hakka teisi sõimama enne, kui sa tead, et sul on 100% õigus.

PS: 3x BB raisel ei ole viga midagi, aga vb tõesti nii madala buy iniga sngl on targem panna 120le.

KeRRRt
13.12.09, 12:50
minu väiksele kogemusele jäädes, siis flopis bet 120 ja flopis tema betile insta shove on väga õige,
sest meie tahame duubeldada stäcki. Raisesi callivad nad JT+ ja pocket ja Axs. Kui said pähe, siis jama, aga käsi ju õigesti mängitud.
Btw. mis käega ta varem oli mingi 500 chipi saanud omale?

forell
13.12.09, 13:29
asd

kui sulle meeldib ässadega 4kesi floppi vaadata, olles halval positsioonil, 569 flopil bustoks minna siis okei. Mina arvan et see flopp on halb, mängijaid liiga palju floppi vaatamas ja juba esimesena tegutsev tyyp on 3/4 potti bettind.
Kui sa siin pankrotti lähed ässadega siis millal sa neid üldse foldid postflop?

raudtee(EST)
13.12.09, 13:55
Kui sa siin pankrotti lähed ässadega siis millal sa neid üldse foldid postflop?

Minu tagasihoidlik dongi arusaam ütleb, et kindlasti mitte rainbow flop: 5, 6, 9 ja ühe vastase üks kõik millise panuse peale küll mitte ;D

groams
13.12.09, 14:06
kui sulle meeldib ässadega 4kesi floppi vaadata, olles halval positsioonil, 569 flopil bustoks minna siis okei. Mina arvan et see flopp on halb, mängijaid liiga palju floppi vaatamas ja juba esimesena tegutsev tyyp on 3/4 potti bettind.
Kui sa siin pankrotti lähed ässadega siis millal sa neid üldse foldid postflop?


Ütle ausalt kas sa leveldad? :)

kivisaba
13.12.09, 15:25
oma preflop raisesid võiks adjustida vastavalt sellele, kui loose vastased on
kui ikka täielik calling fest siis pane pf more for value, isegi kui limpareid pole
ja AA-d ei foldi nagunii sngdes

onuark
13.12.09, 19:29
preflop ebaoluline praegu, usual panen 4xBB esimesed 2 levelit ja vahest ka kolmandas.
Ei oska öelda miks ta praegu 3xBB jäi, ilmselt kiiruga sai lükatud, suva ka.

Aga ise mõtlen just seda, et miks ta nii palju pani flopil. Aga noh dongid ei tea enamasti mis nad teevad nagunii, eriti seal early stages on nii palju jubedat mängu(mitte et lõpus seda ei oleks, aga alguses eriti).
Selles mõttes võis ta SB pealt callida ka 78ga väga pohhuilt, aga pigem nad kipuvad chekima siukses olukorras. Ma arvan et shove/ call ja turni betile fold otsa on valikuteks.

McFoldberg
13.12.09, 20:08
Flopi callida ja turnil foldida on kõige halvem asi üldse, kuna väga palju halbu turn kaarte on sinu jaoks tulemas. Annad raha lihtsalt ära, kui sa flopi callid ja turni foldid, sest kui sa oled ees, oeld sa seda juba flopil (ja callides annad talle võimaluse hittida).
Ma ei muretseks SB pärast üldse, kuna ei pea donkbettidest väga lugu (tõsi, ma pole SnG mängija, aga ma pigem muretseks mängijate pärast, kes mu järel activad, see donkamine tundub igatahes nõrk).

groams
14.12.09, 02:50
Ma ei muretseks siin käes mitte millegi pärast, see on liiga standard lihtsalt. Kui mõnel vastasel on siin parem käsi, siis nii on ja meil on sellest täiesti pohhui.

Muusik
14.12.09, 04:37
forell näita oma sng ROId vms. shove oli väga ilus käik siin.

R1naldo
14.12.09, 09:54
Kui mõnel vastasel on siin parem käsi, siis nii on ja meil on sellest täiesti pohhui.