PDA

View Full Version : 88set in flushboard vs river overbet



volde
13.12.09, 20:05
$0.10/$0.20 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG volde ($28.91)
UTG+1 finanskris ($14.19)
CO planetfunk ($19.70)
BTN Paganscumx ($36.31)
SB fening ($26.68)
BB durrr040 ($28.51)

Pre-Flop: ($0.30, 6 players) volde is UTG 8 :spade: 8 :diamond:
volde raises to $0.80, 2 folds, Paganscumx calls $0.80, 1 fold, durrr040 calls $0.60

Flop: 3 :diamond: K :club: 10 :club: ($2.50, 3 players)
durrr040 checks, volde checks, Paganscumx checks

Turn: 8 :club: ($2.50, 3 players)
durrr040 bets $0.20, volde raises to $1.60, Paganscumx folds, durrr040 calls $1.40

River: 2 :heart: ($5.70, 2 players)
durrr040 bets $7???

Vastane 37/12 river agro 2.2

Unabomber
13.12.09, 21:57
mina läheks all inn ...ei oska teda flushi peale kohe kuidagi panna... pakuks hoopis Qj vms

tolmuahv
13.12.09, 22:11
Maha ei paneks, aga tõsta pole ka eriti vaja. Ta callib flushiga ja setiga, muu ilmselt foldib. Sellise beti peale tal ei tohiks olla so-so käsi. On kas nuts või air. Seega pole nutsile vaja rohkem maksta, air meile ka ei maksaks. Calliks rahulikult maha, kuigi vahel on flush vastas. NL10 ei saa foldida nii head kätt nii halva mängija vastu.

volde
13.12.09, 22:14
Maha ei paneks, aga tõsta pole ka eriti vaja. Ta callib flushiga ja setiga, muu ilmselt foldib. Sellise beti peale tal ei tohiks olla so-so käsi. On kas nuts või air. Seega pole nutsile vaja rohkem maksta, air meile ka ei maksaks. Calliks rahulikult maha, kuigi vahel on flush vastas. NL10 ei saa foldida nii head kätt nii halva mängija vastu.

Sa eksisid See on Nl20 :D, aga see selleks.
Mina näteks arvan et sellineoverbet täielikult tahab calli olen 100 prossu kindel et tal mast. kuna olin ainult 2.95 euri sisse laksanud siis otsustasin foldida selle käe juba puht variatsiooni pärast.
Aga nüüd mõtlen kas see fold oli täielikult vale??

funkme
13.12.09, 22:18
olin ise ka käes ja minu arvates oli see hea fold. villain oli see sess mitu korda riveril overbettinud ja kõik korrad näitas nutsi. agro ka ainult 2.2 nii et ta ei ole väga out of line riveril overbettides imo.

Gettofish
13.12.09, 22:21
Aga nüüd mõtlen kas see fold oli täielikult vale??

Kui sul puudub kindel read, siis fold on normaalne. Raske koht, ise paneks ka maha. Arvan, et tal oli flush. Muude käte jaoks on tema liin liiga kahtlane.

tolmuahv
13.12.09, 22:22
Kui sa seal kõik alla masti maha paned, siis on su mäng kergelt abusetav. Sa pead seal olukorras olema 1/3 good, et callida. Ja ma arvan, et seal on alla masti rohkem kui 1/3 kordadest. Isegi kui break-even EV olukord on, siis ma ise uudishimust callin maha. Saan readi + õpin natuke rohkem mängu. Kui sellised alati maha paned, siis ei tekkigi tunnetust, kui tihti seal ees või taga oled. Ja mõni regular hakkab abusema.

volde
13.12.09, 22:27
Kui sa seal kõik alla masti maha paned, siis on su mäng kergelt abusetav. Sa pead seal olukorras olema 1/3 good, et callida. Ja ma arvan, et seal on alla masti rohkem kui 1/3 kordadest. Isegi kui break-even EV olukord on, siis ma ise uudishimust callin maha. Saan readi + õpin natuke rohkem mängu. Kui sellised alati maha paned, siis ei tekkigi tunnetust, kui tihti seal ees või taga oled. Ja mõni regular hakkab abusema.


Mul oli read olemas ja olen callinud ennemgi selliseid liigutusi, aga siiski arvan et uudishimu mul puudub kuna olin 100 prossu kindel et seal flush.
A ja funkme mis nimeall sa trios grindid??

funkme
13.12.09, 22:54
planetfunk

McFoldberg
13.12.09, 23:23
Kui sa 100% kindel oled, siis miks sa teema teed?

tolmuahv
14.12.09, 01:20
olin ise ka käes ja minu arvates oli see hea fold. villain oli see sess mitu korda riveril overbettinud ja kõik korrad näitas nutsi. agro ka ainult 2.2 nii et ta ei ole väga out of line riveril overbettides imo.


Nii on käsi muidugi hea arutada kui lõpus üteldakse, et villaini kohta on read, et ta overbetib nutsiga riveril. Kui OP-l kergem hakkab, siis ma ka foldin, kui 100% kindel olen, et villain ees on. Ja tavaliselt käsi ei postita, sest seal pole midagi arutada. Kui sa ise kindel oled ja teiste arvamust ei taha, siis pole mõtet enda ja teiste aega raisata.

ESTPatrick
14.12.09, 02:39
Sa eksisid See on Nl20 :D, aga see selleks.
Mina näteks arvan et sellineoverbet täielikult tahab calli olen 100 prossu kindel et tal mast. kuna olin ainult 2.95 euri sisse laksanud siis otsustasin foldida selle käe juba puht variatsiooni pärast.
Aga nüüd mõtlen kas see fold oli täielikult vale??


kui sul oli read olemas siis postita see koos käega, muidu pointless meil siin ju pakkuda, kui sa sellele vastu vaidled koguaeg. kui read, siis käitu nagu read. easy fold siis ju. mõttetu kätt postitada, pane parem samasugune käsi tundmatu vastu ja saad hea nõu.

antnx
14.12.09, 11:01
I just can't emphasize enough why folding sets in 6max is wrong.

AshrakWhite
14.12.09, 11:12
i call, ja siis pritsin tuld kui tüüp flüshi näitab :D

volde
14.12.09, 12:45
Seda küll ma lihtsalt tahtsingi teda mida enamus teeks ja palju ma vastu pead foldi eest saaks..
Srry kui vaidlema hakkasin..
Igatahes nüüd siis võib kokkuvõtte teha.
Et siis kui on olemas read ja ikka tunned et vaja foldida siis foldi, lihtsalt ei ole mõtet raha ära anda.
Aga kui pole mitte mingit readi ja arvad et sind ikka niisama nussitakse siis call, aga siiski et tasuks üle calli midagi teha nt nuppe lükata, sest sa ei ei näe vastase kaarte.

tolmuahv
14.12.09, 12:55
Kui ikka siiralt tunned, et sind niisama nussitakse, siis calli maha jah.

Unabomber
14.12.09, 15:37
mina ütlesin all in selle pärast, et nl20 olen palju sellistes olukordaded mingeid x kahte paari näinud, kui just jah, pole seda readi, et ta teeb ainult flushiga sellisid bette

McFoldberg
14.12.09, 16:52
AI-ga võib vastane need 2 paari ära foldida ja callida ainult kätega, mis meid beadivad... What's the point in that?