PDA

View Full Version : PLO lahinguväljal @ everest



Siim
14.12.09, 03:55
Tere kõigile!

Olen siiani olnud tavaline pühapäeva mängija ehk rahapõletaja või fish või donkfish või see tüüp, kellele pidevalt öeldakse omfg lol wtf. Eelmise kuu lõpus sain pokerstrategy'st kirja, et ma peaks olema juba piisavalt kogenud pokkerimängija ning olen nende 'test grupis' ja nad pakkusid mulle uut $50 stardikat. Loomulikult võtsin selle helde pakkumise vastu (esimene BR läks aia taha, noh nii mõned head aastad tagasi).

Sellist head võimalust ei saa ju kuritarvitada, mistõttu otsustasingi tõsisemalt teooriasse süveneda. Nüüd on saanud minust tüüp, kes istub tihti vajarase hommikutunnini arvuti taga. Tuhnin foorumites, loen raamatuid ja muidugi proovin kogu tarkuse mängu panna.

Alustasin siis grindimist PLO2 laudades, hetkel mängin 2-3 lauda korraga max (proovisin ka NL hold'em sng karjääri, kuid see ei istunud mulle hästi). See nädal sain ka Jeff Hwang PLO raamatu kätte, mille ma amazonist tellisin ja noh mäng muutus enda arvates kohe märgatavalt paremaks (praeguseks lugesin omaha hi osa läbi). Hetkel olen kokku võitnud ~22 buyin'i, loodetavasti läheb sama hästi ka edasi.

Ja nüüd eesmärgist: ikka võimalikult kiiresti stakedes ülespoole liikuda. Iseloomult on omaha swingine mäng, seega ei teagi, kui suurt BR'i oleks PLO10 jaoks vaja. Kellel kogemusi - ehk oskab soovitada? Ise mõtlen, et kui $300+ koos, siis võiks proovida.

Kahjuks mul hetkel mingit softi ple... PLO10 juures peaks sellele vist vaikselt mõtlema hakkama. Ah tegelt no prob, töötasin varem projejana ning suudan logi faili järgi ehk midagi kokku klopsida :P

Olks, selleks korraks kõik :)

Siim