PDA

View Full Version : Top pair and open ended vs flop allinn



volde
14.12.09, 22:49
$0.10/$0.20 No Limit Holdem
Prima
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG Dogers ($21.10)
CO Dunia ($7.78)
BTN shummis ($19.70)
SB volde ($20.10)
BB Eliza333 ($17.41)

Pre-Flop: ($0.30, 5 players) volde is SB 10 :diamond: 9 :diamond:
3 folds, volde raises to $0.80, Eliza333 calls $0.60

Flop: 8 :spade: 9 :heart: 7 :heart: ($1.60, 2 players)
volde bets $1.20, Eliza333 raises to $4,????

Vastane tundmatu TAG, read puudub..

rynno
15.12.09, 06:43
sellise (short)stacki vastu on top pair plus OESD ''nuts''
shove

rrrr
15.12.09, 09:09
Meil on callida 2.80, et 6.80 potiga edasi minna. Ja vastane pole sugugi mitte short. Jama on see, et maas on 2 ärtut, mis vähendab meie oute ja tal võib olla juba made hand (set/2paari/rida), mis meid beatib isegi kui meil rida täis tuleb ja tema käsi paraneb. Ma viskaks piisava sample (paarsada kätt) olemasolul ta flopi agro %-le pilgu peale ja otsustaks selle järgi. Flopi ületõsted pole nii tõsised kui turni/riveri omad. Turnis foldiks kui on näha, et tüübil on selge kavatsus stackid sisse saada ja oddse rea turvaliseks sikutamiseks enam pole.

ESTPatrick
15.12.09, 09:17
siin tulebki see probleem kui 4bb avada et flopi raise on sitaks kallim callida. seetõttu mai ole nii kindel kas call on kasumlik, 3bb avades oleks call, kuna siis oleks pot flopil 1,2, cbet 0,8 eeldan ja raise 2,4. sitaks odavam. võib selle kõrva taha panna

volde
15.12.09, 13:35
siin tulebki see probleem kui 4bb avada et flopi raise on sitaks kallim callida. seetõttu mai ole nii kindel kas call on kasumlik, 3bb avades oleks call, kuna siis oleks pot flopil 1,2, cbet 0,8 eeldan ja raise 2,4. sitaks odavam. võib selle kõrva taha panna

Kui õigustatud allinn võib olla??
Kuna readi samas pole võib olla ka set või veelhullem, rida.
Mis sellistel juhtudel tegema peaks??

ESTPatrick
15.12.09, 13:43
sa oled liiga vähe investeerinud et siin broke minna, kõige hullem käsi mis sinu vastu üldse peale rea olla saab on TT ja see võib vabalt olla. muidugi võib ka any T olla.

allinni jaoks eelistaksin ma mingi readi olemasolu, või vähemalt flopi agg freq statsi, kui see kõrge siis võib panna allinn,lootuses et foldib miski Q9 tüüpi käe ära

rynno
15.12.09, 16:59
oih, minu bad, vaatasin valet tyypi..
kindlasti fold, sest top pair pole seal good ning oled käes OOP,seda on väga raske edasi mängida, seega kohe kindlasti fold

ESTPatrick
15.12.09, 17:02
kindlasti siin kindlasti foldida ei saa, aga esimest korda tundmatu vastase vastu ma suudan seda teha, nii kuimingi ettekujuts mängijast võib see easy for value raise juba olla. Olgem ausad, see on kõige parem flopp ülldse mida bluffida, kuna kõik suited connectorid hitivad seda, kõik.

rynno
15.12.09, 17:09
kindlasti siin kindlasti foldida ei saa, aga esimest korda tundmatu vastase vastu ma suudan seda teha, nii kuimingi ettekujuts mängijast võib see easy for value raise juba olla. Olgem ausad, see on kõige parem flopp ülldse mida bluffida, kuna kõik suited connectorid hitivad seda, kõik.
mis on su plaanid turniks?
logish et kui raised siin, siis yritad sisse ajada seda?

ESTPatrick
15.12.09, 17:11
ma ei raisiks siin, ma calliks nagu eelnevalt mainisin juba ja vaataksin mida vastane turnis teeb, kui paneb pea pot siis ma foldiks kuna see tunduks valuebetina rohkem kui paneb ca 1/2 pot või check siis oleksin oma käes kindel.

SIISKI see on top paar, olematu kickeriga. siin ei tasu stäkkidele mängida. siin on raise mõte ainult see kui tead et vastane bluffib ja tahad ta foldima panna ja juhul kui seekord tal kogemata on käsi, siis on sul oute vähemalt tema käe vastu.

0ttt
15.12.09, 17:40
Mina iskilikult ei avaks SB'lt T9s sest ma algaja veel aga Nl10's kui olen avanud SB'lt siis arvatakse et see mingi steal ja callitakse any2'ga raise ja flopil cbetile tehakse tõste, et foldima sundida siin. Minuarus kindel call siin.

volde
15.12.09, 23:09
Väga , väga head nõuaanded. Tänan kõiki, nüüd on hea eelaimus antud olukorra lahendamiseks.
Tulemus oli muidu see et läksin broke ja vana shoves masti mille ta turni imes.