PDA

View Full Version : [PLO400] hotcocacola päevik, mitte blogi.



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

timz0333
05.12.11, 16:27
näita mulle normaalset meest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte. see oleks nagu topeltstandard või nii ja poleks aus suhtumine.

FYP!

qbj0hn
05.12.11, 16:27
näita mulle normaalset inimest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte.

About everyone?

Poke
05.12.11, 16:30
näita mulle normaalset inimest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte. see oleks nagu topeltstandard või nii ja poleks aus suhtumine.

I R not normal. I like a little girl v girl action!

Fabulous
05.12.11, 16:32
näita mulle normaalset inimest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte. see oleks nagu topeltstandard või nii ja poleks aus suhtumine.
what?

TaistoJ
05.12.11, 16:37
näita mulle normaalset inimest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte. see oleks nagu topeltstandard või nii ja poleks aus suhtumine.

Ainult sina suudad sellist kadakat toota.

vapsik
05.12.11, 16:42
Te ju täpselt reageerite nii nagu sheriff soovib. Pole mõtet välja teha kui tema stiil Teile ei meeldi. Praegu lihtsalt annate talle hoogu juurde ning vastunaljad on üldjuhul veelgi kehvemad, kui tema algne tekst.

JohannesJ
05.12.11, 16:51
wtf:D:D obv et mehi erutab naine vs naine action aga mees vs mees on vastik eeldades muidugi et sa straight oled:D
normaalne pole meist keegi (loe ka sina)

pokkerisheriff
05.12.11, 17:12
ma ei räägi sellest mis erutab, ma räägin sellest suhtumisest et "***** tuleks kõik põlema panna ja ära tappa rsk, aga lesbid - vot need rokivad sajaga!!!" ja siis võtame lonksu õlle, oodates samal ajal et sõbrad meile selle arvamushinnangu eest tunnustavalt õlale patsutavad, et "vau! sa oled ikka õige elumehe suhtumisega lahe tüüp". pathetic shit.

pastilaa
05.12.11, 17:14
Fakt on see, et HCC blogi erutab nii naisi kui mehi.

kardaanirist
05.12.11, 17:15
HCC blogi rokib sajaga!!!

TaistoJ
05.12.11, 17:16
HCC blogi rokib sajaga!!!

Patsutan sind tunnustavalt õlale sinu arvamushinnangu eest

hotcocacola
05.12.11, 17:18
hotcocacola päevik, mitte blogi.

vapsik
05.12.11, 17:18
Patsutan sind tunnustavalt õlale sinu arvamushinnangu eest

**** oled, et mehi patsutad?

AHJU!!!!

privador
05.12.11, 17:19
Mehi, erutavad lesbid, sest neil on mingi fantaasia, et saavad 3-ndaks minna..

JohannesJ
05.12.11, 17:25
normaalne mees on see kes peksab pedesi raudlatiga ja müüb metsa:D

hotcocacola
05.12.11, 17:28
hahahahaa

mulle insta meenus :D

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/379934_301400516561239_100000738788872_1018861_190 2736959_n.jpg

timz0333
05.12.11, 17:28
normaalne mees on see kes peksab pedesi raudlatiga ja müüb metsa:D

Saab ka madalamale laskuda.

pastilaa
05.12.11, 17:29
Mehi, erutavad lesbid, sest neil on mingi fantaasia, et saavad 3-ndaks minna..
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQWR3vreD6jiOG8KP_gCD7v19GT3RX_6 9TQdRyMmFA3OlyDvDeCEWcav1nLdg

pokkerisheriff
05.12.11, 17:33
oled rahul nüüd hott, et su päevik kujunes foorumi homoarutelu keskuseks?

http://fastcache.gawkerassets.com/assets/images/7/2011/11/3945c2228179e94a5e23bf8580d580ca.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=II3AY5Oka7k

qbj0hn
05.12.11, 17:39
Saab ka madalamale laskuda.

http://www.youtube.com/watch?v=MFlYOjbxI6M&t=6m10s

JohannesJ
05.12.11, 17:40
hea pildialbum sul arvutis(Y)

Mr_Kenny
05.12.11, 17:53
ma ei räägi sellest mis erutab, ma räägin sellest suhtumisest et "***** tuleks kõik põlema panna ja ära tappa rsk, aga lesbid - vot need rokivad sajaga!!!" ja siis võtame lonksu õlle, oodates samal ajal et sõbrad meile selle arvamushinnangu eest tunnustavalt õlale patsutavad, et "vau! sa oled ikka õige elumehe suhtumisega lahe tüüp". pathetic shit.
+1

numnuts
05.12.11, 18:02
"vau! sa oled ikka õige elumehe suhtumisega lahe tüüp". pathetic shit.

+1

jarlop
05.12.11, 18:07
:D

hotcocacola
05.12.11, 18:20
epic :D

jarlop, kuulsin et käisid esimest livet mängimas. kuda lõppes?

Codecci
05.12.11, 18:27
ma ei räägi sellest mis erutab, ma räägin sellest suhtumisest et "***** tuleks kõik põlema panna ja ära tappa rsk, aga lesbid - vot need rokivad sajaga!!!" ja siis võtame lonksu õlle, oodates samal ajal et sõbrad meile selle arvamushinnangu eest tunnustavalt õlale patsutavad, et "vau! sa oled ikka õige elumehe suhtumisega lahe tüüp". fucking awesome!
+1

Kotkas1000
05.12.11, 18:29
näita mulle normaalset inimest, kes suhtub homodesse halvustavalt kuid samal ajal lesbidesse mitte. see oleks nagu topeltstandard või nii ja poleks aus suhtumine.

Julgen pakkuda, et normaalne inimene ei suhtu pededesse halvustavalt.

pastilaa
05.12.11, 18:40
epic :D

jarlop, kuulsin et käisid esimest livet mängimas. kuda lõppes?

sõbralikult loodetavasti

http://farm4.static.flickr.com/3132/2711530751_c4c0aecb74.jpg

qbj0hn
05.12.11, 18:42
Suhu ja, maha ja, taha ja ... tissidesse ja.... oh wait

Kloonike
05.12.11, 18:48
ma ei räägi sellest mis erutab, ma räägin sellest suhtumisest et "***** tuleks kõik põlema panna ja ära tappa rsk, aga lesbid - vot need rokivad sajaga!!!" ja siis võtame lonksu õlle, oodates samal ajal et sõbrad meile selle arvamushinnangu eest tunnustavalt õlale patsutavad, et "vau! sa oled ikka õige elumehe suhtumisega lahe tüüp". pathetic shit.

+1 minu poolt ka. Selle pedenduse teema võib kanda üle üks kõik kuhu. Inimesed peaksid rohkem enda elu elama ja mitte laskma ennast häirida kõigest, mis neile ei meeldi (neid teemasid on ju palju). Palju "kõvem" mees oled kui suudad jääda neutraalseks. Kellegi vihkamine on imo puhas populism, nagu eelpool mainitud, alati on keegi, kes patsutab selle eest õlale.

Owner85
05.12.11, 20:12
jarlop langes esimesel päeval,ei näinud aga kuna

taipupole
05.12.11, 20:19
Võiks ju vaadelda nii, et inimesed saaks maal edasi elada, siis nad peavad paljunema. ***** seda ei suuda. Seda esiteks. Teiseks tähendab see seda, et suur koorem on asetatud heteromeeste õlgadele. Seega tuleb neid vutsitada, et tippvormis püsiks ja inimpõlv saaks jätkuda.

Nüüd tekibki probleemkoht! Kui heteromees näeb musutamas ja amelemas kaht meest, kaob mitmeks päevaks seksituju. See on aga just paljunemise seisukohast paha ja paneb seega inimkonna ohtu. Kui heteromees näeb aga musutamas ja amelemas kaht seksikat naist, siis jehuu! ja ratsutame, beebi. Paljunemise kohast hea.

Seega järeldus: amelevad ***** maha, amelevad (ilusad) naised ausse!

harryahven
05.12.11, 20:36
word

andu_andu
05.12.11, 20:38
Võiks ju vaadelda nii, et inimesed saaks maal edasi elada, siis nad peavad paljunema. ***** seda ei suuda. Seda esiteks. Teiseks tähendab see seda, et suur koorem on asetatud heteromeeste õlgadele. Seega tuleb neid vutsitada, et tippvormis püsiks ja inimpõlv saaks jätkuda.

Nüüd tekibki probleemkoht! Kui heteromees näeb musutamas ja amelemas kaht meest, kaob mitmeks päevaks seksituju. See on aga just paljunemise seisukohast paha ja paneb seega inimkonna ohtu. Kui heteromees näeb aga musutamas ja amelemas kaht seksikat naist, siis jehuu! ja ratsutame, beebi. Paljunemise kohast hea.

Seega järeldus: amelevad ***** maha, amelevad (ilusad) naised ausse!

awesome theory (Y)

pokkerisheriff
05.12.11, 20:51
Nüüd tekibki probleemkoht! Kui heteromees näeb musutamas ja amelemas kaht meest, kaob mitmeks päevaks seksituju. See on aga just paljunemise seisukohast paha ja paneb seega inimkonna ohtu. Kui heteromees näeb aga musutamas ja amelemas kaht seksikat naist, siis jehuu! ja ratsutame, beebi. Paljunemise kohast hea.

ma aravan, et see on sellepärast, et sa pole oma seksuaalsuses päris kindel ja kardad, et "musutavate meeste" nägemine paneb su enda allasurutud fantaasiad tööle ning muretsed, et tunned lõpuks vajadust oma fantaasiad ellu viia kui palju "musitavaid mehi" näed enda ümber. normaalse seksuaalse enesekindlusega inimene teab, et on hetero (kui on hetero. ja teab et on homo kui on homo) ja suudlevad temaga samast soost isikud ei tekita talle probleeme, kuna mõistab et tema orientatsiooni see ei muuda.

P.S. usun, et siin foorumis on enamuses normaalsed inimesed ja keegi ei hakka sind hukka mõistma sellepärast, et endas allasurutud homoseksuaalsust kannad. delfis või kuskil kirjutas, et selliseid mehi pidi olema mingi üks paarikümnest või nii, aga puhtalt tahtejõuga pidid nad saama elu lõpuni heterod olla, et igati normaalne on see kuni ennast kontrollid.

hakkameimema
05.12.11, 20:54
Hahaha

E: Taipupole, tee veel suu lahti, ja sheriff annab sulle täpse prognoosi :D

Jäämees
05.12.11, 21:00
Täielik Freudistlik teooria tõmmati käima.

Old school psychology sheriff!

Spewmonkey
05.12.11, 21:02
ma aravan, et see on sellepärast, et sa pole oma seksuaalsuses päris kindel ja kardad, et "musutavate meeste" nägemine paneb su enda allasurutud fantaasiad tööle ning muretsed, et tunned lõpuks vajadust oma fantaasiad ellu viia kui palju "musitavaid mehi" näed enda ümber. normaalse seksuaalse enesekindlusega inimene teab, et on hetero (kui on hetero. ja teab et on homo kui on homo) ja suudlevad temaga samast soost isikud ei tekita talle probleeme, kuna mõistab et tema orientatsiooni see ei muuda.

P.S. usun, et siin foorumis on enamuses normaalsed inimesed ja keegi ei hakka sind hukka mõistma sellepärast, et endas allasurutud homoseksuaalsust kannad. delfis või kuskil kirjutas, et selliseid mehi pidi olema mingi üks paarikümnest või nii, aga puhtalt tahtejõuga pidid nad saama elu lõpuni heterod olla, et igati normaalne on see kuni ennast kontrollid.

Sigmund, sina vä?

N1x0n
05.12.11, 21:20
ma aravan, et see on sellepärast, et sa pole oma seksuaalsuses päris kindel ja kardad, et "musutavate meeste" nägemine paneb su enda allasurutud fantaasiad tööle ning muretsed, et tunned lõpuks vajadust oma fantaasiad ellu viia kui palju "musitavaid mehi" näed enda ümber. normaalse seksuaalse enesekindlusega inimene teab, et on hetero (kui on hetero. ja teab et on homo kui on homo) ja suudlevad temaga samast soost isikud ei tekita talle probleeme, kuna mõistab et tema orientatsiooni see ei muuda.


P.S. usun, et siin foorumis on enamuses normaalsed inimesed ja keegi ei hakka sind hukka mõistma sellepärast, et endas allasurutud homoseksuaalsust kannad. delfis või kuskil kirjutas, et selliseid mehi pidi olema mingi üks paarikümnest või nii, aga puhtalt tahtejõuga pidid nad saama elu lõpuni heterod olla, et igati normaalne on see kuni ennast kontrollid.

eem .. pmst su teooria selline ,et kui kole naine sus paljunemissoovi ei tekita siis oled kohe Gay ?

Sekundeerin Taipupole jutule :D

Kotkas1000
05.12.11, 21:21
Igaks juhuks mainin ära, et kui õigesti mäletan, siis kogu maamuna inimkonna populatsioonist tervelt 6% (!) on sündinud omasooiharana. Nüüd lugege oma tutvusringkond kokku ja tehke omad järeldused. Kindel on see, et meie ühiskonnas on enamus ***** veel sügavas kapis ja ei julge sealt arvatavasti kunagi välja tulla. Pigem igaks juhuks kisavad, et ***** on värdjad ja saavad vähemalt õlale patsutust tunda :)

con
05.12.11, 21:28
VALE saab olla suhtumine, mitte see, kuidas sa siia ilma sünnid.

Owner85
05.12.11, 21:31
ma tean paari lesbit ja paari pepupoissi,ega nad väga haruldased pole

jasssass
05.12.11, 22:04
Sul on suvepäike põues
Kevad õhtu on su vend
Soovin et siinsamas õues
Riietaksid lahti end
Päästad mantli hõlmad valla
Kleidinööbid lahti eest
Tulvaveega rentslist alla
Häbelikkus kaob Su seest
Pille - Riin Pille - Riin

Kloonike
05.12.11, 22:07
Sul on suvepäike põues
Kevad õhtu on su vend
Soovin et siinsamas õues
Riietaksid lahti end
Päästad mantli hõlmad valla
Kleidinööbid lahti eest
Tulvaveega rentslist alla
Häbelikkus kaob Su seest
Pille - Riin Pille - Riin
nphSa39Kn7k


FYP

jasssass
05.12.11, 22:18
FYP
Huvitav miks Trubetsky-t pole tantsud tähtedega saatesse kutsutud. tantsima.

hotcocacola
06.12.11, 00:43
Kuu esimestel päevadel tõmbasin ca -1,5k ja tegin paari päevalise pausi
Täna tegin comebacki





$1/$2 Pot Limit Omaha Hi - 2 players

Hero (BB): $342.20
BTN/SB: $390.00

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with T :diamond: 7 :heart: J :diamond: Q :diamond:
BTN/SB raises to $6, Hero raises to $18, BTN/SB calls $12

Flop: ($36.00) Q :club: 7 :diamond: 9 :diamond: (2 players)
Hero bets $30, BTN/SB calls $30

Turn: ($96.00) K :club: (2 players)
Hero bets $72, BTN/SB raises to $311.50, Hero calls $222.20 all in

River: ($684.40) K :heart: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $684.40
Hero shows T :diamond: 7 :heart: J :diamond: Q :diamond: (a straight, Nine to King)
BTN/SB shows J :spade: 8 :club: 9 :club: J :heart: (two pair, Kings and Jacks)
Hero wins $683.90
(Rake: $0.50)

hotcocacola
06.12.11, 00:46
Value check.


$1/$2 Pot Limit Omaha Hi - 2 players

BTN/SB: $281.75
Hero (BB): $354.85

Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with Q :spade: 7 :diamond: K :heart: K :spade:
BTN/SB raises to $6, Hero raises to $18, BTN/SB calls $12

Flop: ($36.00) 5 :club: 8 :heart: K :diamond: (2 players)
Hero bets $26, BTN/SB calls $26

Turn: ($88.00) T :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $87.50, Hero raises to $310.85 all in, BTN/SB calls $150.25 all in

River: ($563.50) 3 :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $563.50
BTN/SB shows 6 :spade: J :heart: 5 :spade: 2 :heart: (a pair of Fives)
Hero shows Q :spade: 7 :diamond: K :heart: K :spade: (three of a kind, Kings)
Hero wins $563.00
(Rake: $0.50)

hotcocacola
06.12.11, 00:54
Enne sessi algust uurisin käimasolevaid PLO200hu laudu. Leidsin ühe märgistatud vaala, kes istus 400se stackiga.
Obv natuke aega hiljem oli mul 882$ ja tal 0$. Eriti hea, kui ta bustosse minnes viisakalt kirjutab chatti: gg :)

:heart:

rasmer
06.12.11, 01:12
http://espn.go.com/poker/story/_/id/7319776/22-players-commit-1m-buy-world-series-poker-tourney

Kalendris olemas sul juba ?

hotcocacola
06.12.11, 03:47
heh

KristjanLaas
06.12.11, 11:54
Keeruline rohkem tilti minna kogu selle arutelu peale.
Vihkame juute, vihkame venelasi, vihkame geisi!!
Miks on vaja otsida pidevalt põhjusi, et kedagi vihata?
Fakk, ma saan aru kui inimene ise on tõbras, pätt, kaabakas ja üleüldse inimsaast, siis on teda põhjust vihata, olgu ta siis gei, hetero, lesbi, metro või kes iganes.
Põhiline argument on, et mida nad siis paraaditsevad ja muudavad meie mehi geideks. Kui mehel läheb selle peale kõvaks, et teine mees tal lahti imeb, siis I got fucking news for you, odds are, et ta juba on gei. Nii lihtne see ongi. Mina ei suudaks ettegi kujutada, et ükski gei suudaks ever minu orientatsiooni muuta.

Mind ajab samamoodi oksele nähes kuidas enda vabal valikul end kuradi rasvaseks söönud mees ja naine tänaval amelevad. Ma ei lähe nende juurde :
http://img13.imageshack.us/img13/5695/gobefatsomewhereelse.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/13/gobefatsomewhereelse.jpg/)

Veel vähem ma ei VIHKA neid rääkimata massilisest tagakiusamisest ja õiguste piiramisest. Näiteid on veel, mis minule endale tänavapildis ei meeldi, see oli vaid üks nendest. Üleüldine jutt, et meil on vaja meie liiki edasi kanda ja geid pidurdavad seda on lihtsalt täielik demagoogiline bs ja põhjuse otsimine kellegi mitte sallimiseks.

Püüdke ennast ja enda lähedasi õnnelikuks teha ja õnnelikult elada, mitte ärge kulutage selle asemel aega teiste inimeste tagakiusamiseks. See teeb hoopis teist saasta ja inimese, keda on tegelikult põhjust kiusata ja ignoreerida.

hotcocacola
06.12.11, 11:56
melu.pokkeriprod.com - Lp juhatus! Hullemat sitta ei anna välja mõelda.

Ranka, natuke aega tagasi uurisid kuidas teha PP foorumit paremaks ja nüüd ilmusid välja sellega...bitch please. Palun jäta aknooli joomine.

camu
06.12.11, 12:04
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/744871_700b.jpg

ranka
06.12.11, 12:11
melu.pokkeriprod.com - Lp juhatus! Hullemat sitta ei anna välja mõelda.

Ranka, natuke aega tagasi uurisid kuidas teha PP foorumit paremaks ja nüüd ilmusid välja sellega...bitch please. Palun jäta aknooli joomine.

Melu.pokkeriprod.com ei ole pokkeriprode otsene osa. samamoodi ei ole svenza.pokkeriprod.com ega miljon.pokkeriprod.com. Sait kui PokkeriProd.com tsiteerib läbi RSS Feedi melu.pokkeriprod.com sissekandeid (nagu ka pokkerikool.com, PokerNews Eesti, Blogid jne) päevikute alafoorumis ja facebookis.

Samamoodi võiks Svenza kirjutada svenza.pokkeriprod.com alamdoomenile posti siis sõimaksid ka meid? Või kui kirjutaks keegi sama sissekande oma foorumi päevikusse - siis süüdistad ka meid?

Või saan mina millestki valesti aru?

pastilaa
06.12.11, 12:21
Ma saan Coca murest aru. Peale Melu tulekut on tema teema klickide arv langenud 9 (üheksa!) korda. Thread saver: Olgem ikka sõbralikud! http://www.library.umass.edu/spcoll/galleries/halpern/veles038.jpg

alaska
06.12.11, 12:31
Kristjanlaas ajab mõistliku juttu. Viha on ikkagi tunne inimese sees, mis mis rikub tema enda tervist ja suhteid ümbritsevatega, mingitel tänavatel amelevatel kuttidel on täiesti poohui, kui mingi homofoob oma lastest natsid kasvatab või maohaavadesse sureb neid vihates.

ranka
06.12.11, 12:40
Keeruline rohkem tilti minna kogu selle arutelu peale.
Vihkame juute, vihkame venelasi, vihkame geisi!!
Miks on vaja otsida pidevalt põhjusi, et kedagi vihata?
Fakk, ma saan aru kui inimene ise on tõbras, pätt, kaabakas ja üleüldse inimsaast, siis on teda põhjust vihata, olgu ta siis gei, hetero, lesbi, metro või kes iganes.
Põhiline argument on, et mida nad siis paraaditsevad ja muudavad meie mehi geideks. Kui mehel läheb selle peale kõvaks, et teine mees tal lahti imeb, siis I got fucking news for you, odds are, et ta juba on gei. Nii lihtne see ongi. Mina ei suudaks ettegi kujutada, et ükski gei suudaks ever minu orientatsiooni muuta.

Mind ajab samamoodi oksele nähes kuidas enda vabal valikul end kuradi rasvaseks söönud mees ja naine tänaval amelevad. Ma ei lähe nende juurde :
http://img13.imageshack.us/img13/5695/gobefatsomewhereelse.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/13/gobefatsomewhereelse.jpg/)

Veel vähem ma ei VIHKA neid rääkimata massilisest tagakiusamisest ja õiguste piiramisest. Näiteid on veel, mis minule endale tänavapildis ei meeldi, see oli vaid üks nendest. Üleüldine jutt, et meil on vaja meie liiki edasi kanda ja geid pidurdavad seda on lihtsalt täielik demagoogiline bs ja põhjuse otsimine kellegi mitte sallimiseks.

Püüdke ennast ja enda lähedasi õnnelikuks teha ja õnnelikult elada, mitte ärge kulutage selle asemel aega teiste inimeste tagakiusamiseks. See teeb hoopis teist saasta ja inimese, keda on tegelikult põhjust kiusata ja ignoreerida.

Väga hea jutt ja taipupole post oli väga suur level, kes sellest veel aru ei saanud.

taipupole
06.12.11, 13:25
Väga hea jutt ja taipupole post oli väga suur level, kes sellest veel aru ei saanud.

ise sa oled üks suur level

KristjanLaas
06.12.11, 13:28
Väga hea jutt ja taipupole post oli väga suur level, kes sellest veel aru ei saanud.

Sain aru, seetõttu ei quotenudki tema posti.

Pahvak
06.12.11, 13:43
Keeruline rohkem tilti minna kogu selle arutelu peale.
Vihkame juute, vihkame venelasi, vihkame geisi!!
Miks on vaja otsida pidevalt põhjusi, et kedagi vihata?
Fakk, ma saan aru kui inimene ise on tõbras, pätt, kaabakas ja üleüldse inimsaast, siis on teda põhjust vihata, olgu ta siis gei, hetero, lesbi, metro või kes iganes.
Põhiline argument on, et mida nad siis paraaditsevad ja muudavad meie mehi geideks. Kui mehel läheb selle peale kõvaks, et teine mees tal lahti imeb, siis I got fucking news for you, odds are, et ta juba on gei. Nii lihtne see ongi. Mina ei suudaks ettegi kujutada, et ükski gei suudaks ever minu orientatsiooni muuta.

Mind ajab samamoodi oksele nähes kuidas enda vabal valikul end kuradi rasvaseks söönud mees ja naine tänaval amelevad. Ma ei lähe nende juurde :
http://img13.imageshack.us/img13/5695/gobefatsomewhereelse.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/13/gobefatsomewhereelse.jpg/)

Veel vähem ma ei VIHKA neid rääkimata massilisest tagakiusamisest ja õiguste piiramisest. Näiteid on veel, mis minule endale tänavapildis ei meeldi, see oli vaid üks nendest. Üleüldine jutt, et meil on vaja meie liiki edasi kanda ja geid pidurdavad seda on lihtsalt täielik demagoogiline bs ja põhjuse otsimine kellegi mitte sallimiseks.

Püüdke ennast ja enda lähedasi õnnelikuks teha ja õnnelikult elada, mitte ärge kulutage selle asemel aega teiste inimeste tagakiusamiseks. See teeb hoopis teist saasta ja inimese, keda on tegelikult põhjust kiusata ja ignoreerida.

Ma arvan täpselt sama (ilmselt sarnaste prillide süü). :redface:

Üleüldse on vabameelsemad inimesed tihti huvitavamad ja ma ei mõtle ainult gay teemat.

Foux
06.12.11, 13:49
Igast gay pride paraadid on muidugi üleliigsed - pole vaja pensionäre šokeerida. Aga homode tagakiusamine on meie ajal tõsiselt rõve ja mõtlematu - USAs tapavad igapäevaselt end seetõttu väga paljud inimesed, kuna ühiskond on aegunud maailmavaatega.

That being said - pedofiilid ahju.

Godspeed_EJ
06.12.11, 13:53
Keeruline rohkem tilti minna kogu selle arutelu peale.
Vihkame juute, vihkame venelasi, vihkame geisi!!
Miks on vaja otsida pidevalt põhjusi, et kedagi vihata?


Need kodanikud, kes pidevalt peavad avalikult deklareerima, kui väga nad mõnda sotsiaalset gruppi vihkavad, kannatavad tavaliselt ise tõsiste komplekside all.

emmimees
06.12.11, 14:07
Kas keegi on siin kuskil pidevalt kuulutanud ja deklareerinud, et ei salli pedesid? Miks paljud kohe hirmsasti üle dramatiseerivad(kaitsevad homosid) kui keegi ühe korra mainib, et ei meeldi, kuidas ***** tänaval tatti panevad? Ja need kes ütlevad, et homoparaadide mitte sallijad kardavad ise homoks saada,,, WTF kust selline idiootsus või te olete ise gayd, et selline mõte? Mina nt lihtsalt ei mõista, miks peaks kesklinnas suure-lärmaka paraadiga mingit haigust propageerima!
Minupoolest olgu homod olemas, sinna pole midagi parata.. aga nt kui kuskil restos einestades kõrval või otse lauas 2 habetund lõusta lakkuma hakkaavd üksteist, siis see pole ju normaalne ja ilmselt kujuneks pehmelt öeldes ebameeldivaks ka neile endile üsna kohe..

taipupole
06.12.11, 14:10
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lmkduhSrsA1qlo6e5o1_500.gif

4123
http://0.asset.soup.io/asset/2599/4848_9355_480.gif

KristjanLaas
06.12.11, 14:15
3142

Godspeed_EJ
06.12.11, 14:15
Kas keegi on siin kuskil pidevalt kuulutanud ja deklareerinud, et ei salli pedesid? Miks paljud kohe hirmsasti üle dramatiseerivad(kaitsevad homosid) kui keegi ühe korra mainib, et ei meeldi, kuidas ***** tänaval tatti panevad? Ja need kes ütlevad, et homoparaadide mitte sallijad kardavad ise homoks saada,,, WTF kust selline idiootsus või te olete ise gayd, et selline mõte? Mina nt lihtsalt ei mõista, miks peaks kesklinnas suure-lärmaka paraadiga mingit haigust propageerima!
Minupoolest olgu homod olemas, sinna pole midagi parata.. aga nt kui kuskil restos einestades kõrval või otse lauas 2 habetund lõusta lakkuma hakkaavd üksteist, siis see pole ju normaalne ja ilmselt kujuneks pehmelt öeldes ebameeldivaks ka neile endile üsna kohe..

Ma miskipärast arvasin, et sina tunned ennast puudutatuna.

emmimees
06.12.11, 14:21
Mul on sügavalt pohhui sinu arvamusest ja ma tean, et enne seda siin pole ma gayde teemal foorumis sõna võtnud ja ei kavatse seda ka tulevikus teha. Ja ma arvan ka, et enamus gaysid on inimesena täiesti normaalsed, ma ei vihka neid... see teema siin algas millestki muust kui lihtsalt gayks olemisest.

KristjanLaas
06.12.11, 14:23
see teema siin algas millestki muust kui lihtsalt gayks olemisest.



mlle meenus praegu, et nägin läti club essentialis pedesid üksteist katsumas ja moklemas. See on tõsiselt haige ja rõve. Faking *****

need haiged/haiglased inimesed võiks seda teha omaette kuskil pimedas korteris või krematooriumis....ahju juures.

Restoranis üksteise lakkumine /= club essentialis suudlemine.
hakkas küll ikka lihtsalt pedeks olemisest.

Restoranis lakkumine on ebaeetiline ka heteropaaridele.

pastilaa
06.12.11, 14:23
6,8,7,1,3,5,2,4

http://blogs.warwick.ac.uk/images/chamberchoir/2005/07/31/07_some_half-naked_people.jpg?maxWidth=600

privador
06.12.11, 14:27
Tegelikult sellist üksteise lakkumist on vastik vaadata mõnikord isegi heteropaaride poolt.

Godspeed_EJ
06.12.11, 14:28
Mul on sügavalt pohhui sinu arvamusest ja ma tean, et enne seda siin pole ma gayde teemal foorumis sõna võtnud ja ei kavatse seda ka tulevikus teha. Ja ma arvan ka, et enamus gaysid on inimesena täiesti normaalsed, ma ei vihka neid... see teema siin algas millestki muust kui lihtsalt gayks olemisest.

Mitu korda sa oled näinud homosi tänaval, või restoranis kõrval lauas, suudlemas näinud? Juhtub seda tihti?

emmimees
06.12.11, 14:32
Tunnistan, et mina õnneks pole veel, aga ilmselt pole ka ringi liikunud piisavalt ilmas, et näha seda toorelt ülepingutatud rõvedat nn "vabameelsust".

inward
06.12.11, 14:32
Tegelikult sellist üksteise lakkumist on vastik vaadata mõnikord isegi heteropaaride poolt.

+1

Küsimus ei ole hetero või homopaarides, kui vaid avalikult selle tegevuse sobilikkuses.

alaska
06.12.11, 14:37
nii jääbki üle ainult suudlevad tüdrukud, soovitavalt jaapani koolitüdruku riietuses.

timz0333
06.12.11, 14:40
LOL:D

emmimees
06.12.11, 14:42
Restoranis lakkumine on ebaeetiline ka heteropaaridele.

Võib ka nõuka aegne söökla olla, mõte jääb samaks.

inward
06.12.11, 15:07
Lisaks veel...
Võttes arvesse sinu tuntust Eesti pokkeriringkondades ja sinu päeviku/blogi lugejate arvu, siis härra võiks oma nii karmide väljaütlemiste pärast pisut häbi tunda küll. Ilmselgelt puht matemaatiliselt mingi osa sinu tegemistest ning kursis olevatest inimestest on gayd.

Godspeed_EJ
06.12.11, 15:15
Tunnistan, et mina õnneks pole veel, aga ilmselt pole ka ringi liikunud piisavalt ilmas, et näha seda toorelt ülepingutatud rõvedat nn "vabameelsust".

Täpselt, pole mõtet väga ülepingutada asjadega, mis sind reaalselt ei häiri.

Mind isiklikult härivad ka topeltlõugadega, ülerasvunud kaselotid, kes live mängides higistavad ja haisevad, aga kuna ma mängin live harva, siis ei lase sellest end suurt häirida.

Spewmonkey
06.12.11, 15:19
Lisaks veel...
Võttes arvesse sinu tuntust Eesti pokkeriringkondades ja sinu päeviku/blogi lugejate arvu, siis härra võiks oma nii karmide väljaütlemiste pärast pisut häbi tunda küll. Ilmselgelt puht matemaatiliselt mingi osa sinu tegemistest ning kursis olevatest inimestest on gayd.

Gayd on sellega ilmselt üsna harjunud, et Tartus ja muudes maakohtades ei sallita homosid ega neegreid ikka üldse.

pokkerisheriff
06.12.11, 15:22
Tunnistan, et mina õnneks pole veel, aga ilmselt pole ka ringi liikunud piisavalt ilmas, et näha seda toorelt ülepingutatud rõvedat nn "vabameelsust".

"vihkan homosi, kes restos omavahel suudlevad! täiegi vihkan noh!!!"
"oled palju sellistega kokku puutunud?"
"ei... hm... ei no ma veel ei ole sellega isiklikult kokku puutunud... ma ei tea... vihkaks vist kui kokku puutuks..."

---

"vihkan neegreid, kes eestisse tulevad ja mu tüdruku üle löövad! täiegi vihkan noh!!!"
"oled palju sellistega kokku puutunud?"
"ei... hm... ei no ma veel ei ole sellega isiklikult kokku puutunud... ma ei tea... vihkaks vist kui kokku puutuks..."

---

"vihkan türklasi, kes odava raha eest töötama on valmis ja kelle pärast ma tööst ilma jään! täiegi vihkan noh!!!"
"oled palju sellistega kokku puutunud?"
"ei... hm... ei no ma veel ei ole sellega isiklikult kokku puutunud... ma ei tea... vihkaks vist kui kokku puutuks..."

jnejnejne

P.S. tervitused siinkohal hottile, kes homoarutelu vahele üritab öösiti täiesti offtopicuna mõjuvaid HH-sid pikkida, et jututeemat kõrvale juhtida.

http://1.bp.blogspot.com/-AswmaeByVeo/Toj1314FmwI/AAAAAAAAB3o/9e5hIupFx_k/s640/Tobias-Funke-Headshot.jpg

emmimees
06.12.11, 15:42
Loll õpib muidugi vaid oma vigadest.

hotcocacola
06.12.11, 15:43
Lisaks veel...
Võttes arvesse sinu tuntust Eesti pokkeriringkondades ja sinu päeviku/blogi lugejate arvu, siis härra võiks oma nii karmide väljaütlemiste pärast pisut häbi tunda küll. Ilmselgelt puht matemaatiliselt mingi osa sinu tegemistest ning kursis olevatest inimestest on gayd.

miks peaks tundma, kui nad tekitavad mulle traumasid kuskil ööklubides. Tehku oma asju mujal, omaette, kahekesi, mitte teiste silmade all. Muidu kõik OK
See teema on enivei ülepaisutatud

hotcocacola
06.12.11, 15:44
privador, kas sa tuled Prahasse või ei?

numnuts
06.12.11, 15:45
dafaaq. nm

adam_q
06.12.11, 15:48
mu arust saatpalu on kõvasti hullem kui homod, absoluutselt KÕIK asjad kaovad ära kui teda kuulen jörisemas

pastilaa
06.12.11, 15:52
mu arust saatpalu on kõvasti hullem kui homod, absoluutselt KÕIK asjad kaovad ära kui teda kuulen jörisemas

tuleb sinuga nõustuda maksavorsti osas.

hotcocacola
06.12.11, 15:56
Homme lõunal Prahasse. Õhtul kell 20.00 kohaliku aja järgi (21.00 vist Eesti aeg) plaanin mängida 1100€ NLH/PLO mixamenti.


edit: time

pastilaa
06.12.11, 15:58
Homme lõunal Prahasse. Õhtul plaanin mängida 1100€ NLH/PLO mixamenti.

GL!!! Kuigi su jutt tundub veidi OT juba...

hotcocacola
06.12.11, 16:33
Krdi, Prahas on ikka jube palju turniire mida mängida. Lennul sinna üritan teha täpse plaani, kes-mis-kus. Aga eks kõik oleneb deep-runnidest/mulli-mängust :D.
Kõige mustem stsenaarium= turnadele ca 5k€.

Täna rääkisin Mauriga (ta teeb main eventi). Ütles, et kohapeal kõik maailma staarid ja cashgame on väga vaalane

http://www.gsoplive.com/events/prague/

http://www.europeanpokertour.com/tournaments/prague/

hotcocacola
06.12.11, 16:38
EPT Praha põhiturniir

Mauri saatis smssi: Mul 108k, avg 33k, niiet ei kurda :D

Poke
06.12.11, 16:49
EPT Praha põhiturniir

Mauri saatis smssi: Mul 108k, avg 33k, niiet ei kurda :D
Woop

Kloonike
06.12.11, 16:51
Tegin just ühele arvutisalongile peale väikest e-maili €1240-se käibe. Tööl oli Aasmaa kadunud vennapoeg (perek. nimi Aasma), vastas e-mailile kiirelt, järelikult ei minestanud ja hoidis külma närvi nagu Raigo :D

hotcocacola
06.12.11, 17:02
lol

isenseven
06.12.11, 17:12
Tegin just ühele arvutisalongile peale väikest e-maili €1240-se käibe. Tööl oli Aasmaa kadunud vennapoeg (perek. nimi Aasma), vastas e-mailile kiirelt, järelikult ei minestanud ja hoidis külma närvi nagu Raigo :D

haha:D nüüd vist läheb teema geide pealt dell vostro peale üle

ranka
06.12.11, 17:13
miks peaks tundma, kui nad tekitavad mulle traumasid kuskil ööklubides. Tehku oma asju mujal, omaette, kahekesi, mitte teiste silmade all. Muidu kõik OK
See teema on enivei ülepaisutatud

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/kole-kommentaar-viis-kohtusse.d?id=10893869

Selle teema ümber oli väga suur palagan. Üldiselt kommentaarides ole veitsa ettevaatlikum, eriti kui sul natukenegi tuntust. Keegi vihkab, keegi saab väänata.

hotcocacola
06.12.11, 17:31
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/kole-kommentaar-viis-kohtusse.d?id=10893869

Selle teema ümber oli väga suur palagan. Üldiselt kommentaarides ole veitsa ettevaatlikum, eriti kui sul natukenegi tuntust. Keegi vihkab, keegi saab väänata.

Tean, sp kirjutasingi suht viisakalt...

hotcocacola
06.12.11, 17:32
Praha mängukava (paljud turniirid kattuvad, seega kõik oleneb deep-runnidest):


INFO:

iPOPS: 30min lvs, 30k algstack, 25-50 start.
GSOP: 60min lvs, 20k algstack, 25-50 start.
EPT: 50min lvs, 10k algstack, 25-50 start.



* 7ndal Prahasse 15.05 lennuga.
- kell 20:00 Day 1: EPT 1100€ NLH-PLO mixament


* 8ndal
- kell 13.00 Day 2: EPT NLH-PLO mixament
- kell 13.00 Day 1: GSOP 1650$ @ Corinthia Hotel
- kell 16.00 Day 1: EPT NLHE 1100€


* 9ndal
- kell 13.00 Day 2: EPT NLHE 1100€
- kell 13.00 Day 2: GSOP 1650$
- kell 12.00 Day 1: EPT NLHE 1100€
- kell 21.00 Day 1: EPT 330€ Turbo "Rivers"


* 10ndal
- kell 12.00 Day 2: EPT NLHE 1100€
- kell 13:00 Day 1: iPOPS 770€
- kell 13:00 Day 3: GSOP 1650$


* 11ndal
- kell 12:30 Day 2: iPOPS 770€


* 12ndal tagasilend

hotcocacola
06.12.11, 17:56
http://pokerdb.thehendonmob.com/festival.php?a=r&n=7856

Seal on kirjas, mida tähendab Turbo Rivers turniir:


Each player receives own River card.


seems fun, or not?!

widescreen
06.12.11, 18:14
http://pokerdb.thehendonmob.com/festival.php?a=r&n=7856

Seal on kirjas, mida tähendab Turbo Rivers turniir:




seems fun, or not?!
sounds like bad beat tournament:D

timz0333
06.12.11, 19:21
Lives saab 2 tableda ka kui kiired jalad on.

hotcocacola
06.12.11, 20:12
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/894901_700b.jpg

KraindOnMaind
06.12.11, 20:51
sa mängid kitarri vä

hakkameimema
06.12.11, 21:06
sa mängid kitarri vä

Sa uuediseid üldse ei vaata?!?

Coca oli eile kitarripoes käinud ja kursustelegi reganud...

Proof:
http://img848.imageshack.us/img848/8674/cocap.png

jarlop
06.12.11, 21:11
epic :D

jarlop, kuulsin et käisid esimest livet mängimas. kuda lõppes?

Mis, seal ikka.. Tundsin end lauas suht ebakindlalt(isegi käed värisesid ma ei tea miks:D) ei tea alguse asi vist, kui välja kukkusin mõtlesin et mida vi**u nii see küll nüüd plaanis polnud, siis side-evendile ja lõppes keskmisest suurema promilliga.:D Meeldis 100%, hoopis teistsugune kogemus!:)

kardaanirist
06.12.11, 21:16
mida "2000€ with 2 mins" tähendab?

hakkameimema
06.12.11, 21:18
Ilmselt sama mis 700€ 5 minutiga...Aga kindel pole

Fabulous
06.12.11, 21:27
Grammatiliselt oleks korrektne 'in' mitte 'with'. 'With' puhul oleks lause tõlge '€2000 koos 2 minutiga'.

hakkameimema
06.12.11, 21:31
Ilmselt mõtlesin within selle alla...mybad

Spewmonkey
06.12.11, 23:17
Ilmselt mõtlesin within selle alla...mybad

with·in
Preposition: Inside (something): "within the building".

Karelkorm
06.12.11, 23:21
within peaks sobima selle pildi peale imo

Spewmonkey
06.12.11, 23:30
within peaks sobima selle pildi peale imo

Ei sobi. In on fikseeritud aeg 2 minutit. Within on kuni 2 minutit/jooksul.
"2 minutit läks aega ja siis oli tulemus" vs "Midagi juhtus esimese ja 120. sekundi vahemikus."

hotcocacola
06.12.11, 23:34
Ei sobi. In on fikseeritud aeg 2 minutit. Within on kuni 2 minutit/jooksul.
"2 minutit läks aega ja siis oli tulemus". "Midagi juhtus esimese ja 120. sekundi vahemikus."

jap, imo peaks ka nii olema

hotcocacola
06.12.11, 23:34
Tänasele mängupäevale tõmban vist joone alla. 200s andsin ära, 600s võitsin, kuid SOLID EV_MENTS.gif

http://www.upload.ee/image/1871257/huvitav_paev.png

Karelkorm
06.12.11, 23:47
Ei sobi. In on fikseeritud aeg 2 minutit. Within on kuni 2 minutit/jooksul.
"2 minutit läks aega ja siis oli tulemus" vs "Midagi juhtus esimese ja 120. sekundi vahemikus."

tarkus tuleb mühinal

Codecci
07.12.11, 03:27
023UEqSbzsE

vilkar
07.12.11, 09:35
http://www.youtube.com/watch?v=3fO2biVQjNI

Go figure :D

Remokk
07.12.11, 10:02
http://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k

camu
07.12.11, 10:05
Lähme gay teemaga edasi. Mõni aeg tagasi ilmunud artikkel.
http://www.kes-kus.ee/index.php?kategooria=artiklid&action=loe&artikkel_id=2866

ranka
07.12.11, 10:23
Lähme gay teemaga edasi. Mõni aeg tagasi ilmunud artikkel.
http://www.kes-kus.ee/index.php?kategooria=artiklid&action=loe&artikkel_id=2866

Holde the horses baby! :heart: :police: :police: :police:


http://www.youtube.com/watch?v=fbGkxcY7YFU

Selle "patt-patt" looga meenub Triobet Live. Ma jäin mällu, peokunn hittis, tiskoga saime tuttavaks. Ärkan peokunni juures diivani peal selle loo saatel. Avan silmad, pööran vasakule - okseloik. Pööran pea paremale tisko ja peokunn ühes voodis ning vahivad seda lugu ja irvitavad.... :) Peokunnil oli lihtsalt väike selline ühikatoasuurune korter ja polnud magada kuskil ju.

Peale lugu pizzatakso peale, tellisime hunniku pizzat ja õlut ning õhtul külastasin esimest korda angelit.

rohelinekonn
07.12.11, 10:41
tundub et oli korralik üritus

RandyLahey
07.12.11, 12:19
lisaks ka väärt kraami


http://www.youtube.com/watch?v=HXeayz5cIc4

emmimees
07.12.11, 12:20
Tore päevik... võeh :D

ranka
07.12.11, 13:39
Tervitusi cocale prahasse:


http://www.youtube.com/watch?v=Kwh_yOzJ6AY[/video]

Pumper
07.12.11, 13:42
http://www.youtube.com/watch?v=I_btRCElzV4

ranka
07.12.11, 13:45
http://www.youtube.com/watch?v=s5zp_FOq_Eg

Pumper
07.12.11, 13:47
http://www.youtube.com/watch?v=s5zp_FOq_Eg

Haha mida sõnad: Love is like a lubricate..:D

ranka
07.12.11, 13:48
Haha mida sõnad: Love is like a lubricate..:D

no kõik, mis läigib see ju libiseb

IamAllin
07.12.11, 14:23
right said fred

39YUXIKrOFk&feature=related

0vmGAeM-OIo

pastilaa
07.12.11, 14:35
Tervitan ka HCC-t ja soovilooks oleks:

Z6_ZNW1DACE&ob=av2e

Väga ilusad sõnad ja sümbolistlik lennuvahend...

Too long, can you feel it, too long, oh can you feel it
Too long, can you feel it, too long, oh can you feel it

It's been much too long, I feel it coming on
The feelings getting strong
It's been much too long, I feel it coming on
The feelings in my bones

Rage
07.12.11, 15:43
no kui juba läks videode panemiseks:


http://www.youtube.com/watch?v=HTN6Du3MCgI&fmt=18


http://www.youtube.com/watch?v=P9sQZLtsfp8&fmt=18


http://www.youtube.com/watch?v=Q4FamibkUH4&fmt=18

kjmrc
07.12.11, 16:18
Lol epic ila käib siin päevikus :D

redddman10
07.12.11, 16:55
sellepärast see populaarseim päevik ongi et siin nalja saab pidevalt:D

hotcocacola
07.12.11, 17:14
MIDA ***** MEHED :D?

Jõudsin just Prahasse ja enda hotelli. Ilm on retarded, sajab seenekat, 0 lund. Munakivi tee igalpool. Jõudsin Prahasse suht tiptunni ajal, seega taksoga edasi liikumine oli nats raskendatud.


edit: Nüüd sain aru, miks taksoarve 25€ läks. Obv et lennujaam on minust 17km kaugusel. Õnneks EPT toimumiskoht, Hilton, minust paar sada meetrit ainult. GSOP ja muu ca 4,5km.

Tuba on fine, kohe üritan ühe pildi panna :D (teemakohaline)

hotcocacola
07.12.11, 17:18
Tulin tuppa, vaatasin, et siin mingi rõdumoodi asi, aga tegelt vaid suur aken, millel tekst:

http://www.upload.ee/image/1872417/DSC_0354.jpg

ranka
07.12.11, 17:20
Lahe pilt!

Aga jätkame homoteemadel....

EDIT: sa taxojuhile raudselt 25 eurose arve maksid 25 eurosega? Selle peale taxojuht lendas pikali ja minestas seenevihmast sadanud sopaloiku kukkudes, polnud enne 25-eat ninud. see coca pildiga.

hotcocacola
07.12.11, 17:33
irw, rahu sumpapuurija. Tõsistel regularitel on kohalik plekk alati taskus.. :D

ranka
07.12.11, 17:34
irw, rahu sumpapuurija. Tõsistel regularitel on kohalik plekk alati taskus.. :D

HAHAHAHHAHAA. sumpapuurija :D:D:D:D:D::D päris hea väljend.

Kloonike
07.12.11, 18:27
Alati ka võimalus natuuras maksta.

Pumper
07.12.11, 20:22
Maksid sa 25 ikka sõidu eest või olid muud teenused ka seal sees? Minuteada on taxosõit seal väga odav.

harryahven
07.12.11, 21:01
ulatas 700se, taksojuht suri ära

mortalvombat
07.12.11, 21:06
ulatas 700se, taksojuht suri ära

mingi uus rahatäht vist:confused:
HCC pildiga kindlasti

Hint:
huge Photoshop potential ITT

taipupole
07.12.11, 21:07
Alati ka võimalus natuuras maksta.

Kui HCC pakuks, siis selle peale kukuks ma taksojuhina küll pikali.

või:
HAKKAME IMEMA!

harryahven
07.12.11, 21:14
mingi uus rahatäht vist:confused:


mm, ei

http://www.upload.ee/image/1873395/700.jpg

hotcocacola
07.12.11, 21:24
Sain vist lifetime suurima poti. Kui mitte, siis väga close:


$3/$6 Pot Limit Omaha Hi - 6 players

SB: $867.60
BB: $135.00
UTG: $867.15
Hero (MP): $628.00
CO: $531.50
BTN: $627.05

Pre Flop: ($9.00) Hero is MP with K :diamond: Q :club: T :heart: 9 :club:
UTG raises to $18, Hero calls $18, CO calls $18, 1 fold, SB calls $15, BB calls $12

Flop: ($90.00) 9 :diamond: J :heart: 8 :heart: (5 players)
SB checks, BB checks, UTG bets $66, Hero raises to $174, CO calls $174, SB folds, BB folds, UTG raises to $783, Hero calls $436 all in, CO calls $339.50 all in

Turn: ($1823.50) 3 :spade: (3 players - 2 are all in)

River: ($1823.50) Q :spade: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: $1823.50
UTG shows J :diamond: 9 :heart: 5 :heart: Q :diamond: (two pair, Queens and Jacks)
Hero shows K :diamond: Q :club: T :heart: 9 :club: (a straight, Nine to King)
CO mucks 3 :club: T :club: J :club: Q :heart:
Hero wins $193.00
Hero wins $1627.50
(Rake: $3.00)

hakkameimema
07.12.11, 21:31
Midagi ilusat...

hotcocacola
07.12.11, 21:33
Ei viitsinud 1100€ nlhe-plo turnat teha, kuna nats liiga väsinud. Tegin hoopis väikse lebo teleka ees ja võtsin lauad ette. Tol hetkel olin -2bi @ 600s

hotcocacola
07.12.11, 21:37
**** ja 3s buyin alla ev. Nats frustreeriv

vennike
07.12.11, 23:29
huvitav, et seda lugu veel pole siin... vaadake selle venna teisi lugusid ka, special olympics jne :D

DgAYFVHwY_c

TaistoJ
08.12.11, 00:20
eelista eestimaist


http://www.youtube.com/watch?v=o62PPnA70v4&feature=results_video&playnext=1&list=PLCC4B6EFD5E29DCAD


http://www.youtube.com/watch?v=0NC2Q5Gauks&feature=related

hotcocacola
08.12.11, 00:21
600 on fun. Paari kiloste swingidega peab harjuma, aga tundub et saan hakkama. Kahjuks sess lõppes miinuses, sest suutsin 1k HUs ühele värdjale 2 allinni kaotada (obv tõmbas ära ja siis jooksutas end veel rohkemgi plussi). Monster sess -1,2k$

Lähen otsin alt midagi juua/süüa ja siis jätkan genemist.

Homme kell 13.00 (14.00 eesti aja järgi) alustan GSOPi.

numnuts
08.12.11, 00:22
a millal video tuleb?

hotcocacola
08.12.11, 00:27
ei viitsi mässata sellega, eriti hetkel..

hotcocacola
08.12.11, 04:01
Nii netigrind tänaseks läbi. Sain päeva lõpuks 1biga plussi. Genesin 3100 VPPd.

46,5k vppd to go, et jõuda 200k milestoneni. Matsin selle eesmärgi ammu maha, kuid..sellise volüümiga on see kusjuures isegi võimalik :D :D

Nüüd magama. Homme tuleb varakult ärgata.

ööd pedobearid

N1x0n
08.12.11, 08:52
pedobearid

:heart:

Rage
08.12.11, 09:12
http://pedolacis.wikispaces.com/file/view/pedobear_youngtat.jpg/219992000/pedobear_youngtat.jpg

http://www.demotivationalposters.org/image/demotivational-poster/small/0904/pedobear-pedobear-demotivational-poster-1241125078.jpg

ranka
08.12.11, 10:02
ROFL ja nüüd läheb pedofiili teemaks ära? Ärge mõelgegi, siin sekkuvad juba kurjad moded ja ennastätis adminnid.

taipupole
08.12.11, 10:09
Me and my mate arrived at a sex club where every fantasy is catered for:
"I feel like a kid in a sweet shop," I said.
"I know," he replied, "there's so much choice. What do you want?"
"You heard," I said.

hotcocacola
08.12.11, 11:17
$3/$6 Pot Limit Omaha Hi - 5 players -

UTG: $600.00
CO: $837.00
Hero (BTN): $606.00
SB: $925.30
BB: $751.05

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN with J :spade: J :diamond: T :diamond: K :club:
2 folds, Hero raises to $18, 1 fold, BB raises to $54, Hero calls $36

Flop: ($111.00) 4 :diamond: J :heart: 6 :spade: (2 players)
BB bets $66, Hero raises to $150, BB raises to $559, Hero calls $402 all in

Turn: ($1215.00) 5 :heart: (2 players - 1 is all in)

River: ($1215.00) 8 :spade: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $1215.00
Hero shows J :spade: J :diamond: T :diamond: K :club: (three of a kind, Jacks)
BB shows 8 :diamond: A :diamond: 7 :heart: 6 :diamond: (a straight, Four to Eight)
BB wins $1213.00
(Rake: $2.00)

hotcocacola
08.12.11, 11:24
600s lasen mingi ziljon dollarit alla ev..gfogijfd

taipupole
08.12.11, 11:26
Final Pot: $1215.00
Hero shows J :spade: J :diamond: T :diamond: K :club: (three of a kind, Jacks)
BB shows 8 :diamond: A :diamond: 7 :heart: 6 :diamond: (a straight, Four to Eight)
BB wins $1213.00
(Rake: $2.00)

Kas sa BBna ei stackiks siin?

JohannesJ
08.12.11, 11:27
ouch ei jaga eriti omahast midagi aga see see küll ei paista standart beat olema:D

hotcocacola
08.12.11, 11:31
Kas sa BBna ei stackiks siin?

eee ei.
mix peax?

bauss
08.12.11, 11:35
600s lasen mingi 3BI alla ev..LOLMAHA SWONGS
FYP

hotcocacola
08.12.11, 11:37
nope

andu_andu
08.12.11, 11:51
**** ja 3s buyin alla ev. Nats frustreeriv

kas sa seriously kirjutad, et jooksed 3 buy-inni alla ev ?

taipupole
08.12.11, 12:09
eee ei.
mix peax?

minu paha, vaatasin, et wrap

rohelinekonn
08.12.11, 12:58
http://www.youtube.com/watch?v=HNMq8XS4LhE&list=WL49D18834D20EFFC2&feature=mh_lolz

adam_q
08.12.11, 13:37
Kas sa BBna ei stackiks siin?

minul, kui omaha noviitsil, on küsimus - kas villain läks semibluffiga (gutshot draw) all-in? muud nagu ei koida sealt.

taipupole
08.12.11, 18:37
hotcocacola elu (700 euro ja persili!)
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/386262_336905596325040_100000168079929_1620185_198 9950080_n.jpg

Tavamehe elu
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/378455_257230584331960_157427964312223_654550_1097 452657_n.jpg

rohelinekonn
08.12.11, 18:40
hotcocacola elu (700 euro ja persili!)
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/386262_336905596325040_100000168079929_1620185_198 9950080_n.jpg

Tavamehe elu
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/378455_257230584331960_157427964312223_654550_1097 452657_n.jpg


no viimase ndl jooksul nii palju kulda foorumis et jube :)

mihkel7
08.12.11, 18:52
hotcocacola elu (700 euro ja persili!)
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/386262_336905596325040_100000168079929_1620185_198 9950080_n.jpg

Tavamehe elu
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/378455_257230584331960_157427964312223_654550_1097 452657_n.jpg

Haha! Ülemisel pildil tumedapäine on 17 aastane..

harryahven
08.12.11, 19:17
Haha! Ülemisel pildil tumedapäine on 17 aastane..

http://www.meh.ro/original/2009_09/meh.ro80.png

WeThePeople
08.12.11, 20:09
kes see vasakpoolne on?

jasssass
08.12.11, 22:14
HCC kas sa oleks nõus minema Mihkel Raua Kolmeraudsesse kui ta kutsuks?

hakkameimema
09.12.11, 00:06
HCC kas sa oleks nõus minema Mihkel Raua Kolmeraudsesse kui ta kutsuks?

Mis küsimus see on, HCC kutsub ise Raua kolmeraudsesse, kui tal midagi rahvale vaja öelda...

Like a boss

JohannesJ
09.12.11, 00:08
käisin ka täna arvutipoes tegin 2minutiga 54€ arve ja ilus tütarlaps leti taga ei teinud teist nägugi:(
vb oleks pidanud sulas arveldama ja 54 eurise letti lööma.

hakkameimema
09.12.11, 00:13
Selle koha pealt oli kroon ikka kõvem raha, kõige suurem ühik oli teadupärast "Tuhat tänu"

http://farm4.static.flickr.com/3382/3286658939_d03f7fc7a6_o.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3364/3287475792_11f302590d_o.jpg

E: Kuuldavasti Coca aint neid saigi ATM-st...

emmimees
09.12.11, 01:30
110000 euroseid ka liigub?

hotcocacola
09.12.11, 01:31
kas sa seriously kirjutad, et jooksed 3 buy-inni alla ev ?

sa said asjast natuke valesti aru, tegu oli ühe sessi algusega.

hotcocacola
09.12.11, 01:32
GSOPil sain teise päeva. mul 79k, AVGd ei tea. Live reportereid seal pm pole.

hotcocacola
09.12.11, 12:32
Hah,taipupole. Postitasid tuttava pildi siia..well played :D

hotcocacola
09.12.11, 23:39
GSOP Prahal rahades ja sain 3ndasse päeva! Mingi 2800€ GTD.
Homme jätkub 14.00 Eesti aja järgi.

Esikoht 100 000€.
Mängijaid alles 47.

Hetkel ei tea, aga ma arvan et minu stack top10s.

Funfunfun

yolpa
09.12.11, 23:53
Sa ikka väärid oma tiitleid 100%, gl ja too plekid koju

JohannesJ
09.12.11, 23:55
NICE:) GL homseks ja too võit koju!

mumuu
10.12.11, 00:11
Pepsi, kui nüüd tuleks välja, et üks meist on Homo Homunus, siis kas me oleme ikka "joped" edasi?

mumuu
10.12.11, 00:12
mumuu on räme fišš, 18 posti juba. rainks, paranda ära! lihtsalt "räme"

widescreen
10.12.11, 00:51
nicenice.. homme tuleb hea päev!!!

numnuts
10.12.11, 01:15
sick vahe on 9 ja esimese vahel. 10k<100k

hotcocacola
10.12.11, 01:19
Standard.

Vaata EPT Praha oma:

1 775,000
2 480,000
3 270,000
4 205,000
5 160,000
6 125,000
7 90,000
8 66,700
9 Patrick Renkers 48,000
10 Ignat Liviu 48,000


Read more: http://www.pokernews.com/live-reporting/2011-pokerstars-com-ept-prague/main-event/payouts.htm

rohelinekonn
10.12.11, 03:22
GSOP Prahal rahades ja sain 3ndasse päeva! Mingi 2800€ GTD.
Homme jätkub 14.00 Eesti aja järgi.

Esikoht 100 000€.
Mängijaid alles 47.

Hetkel ei tea, aga ma arvan et minu stack top10s.

Funfunfun

edu pane siis asi kinni
palju buy in oli?

hotcocacola
10.12.11, 03:54
1500$ ehk 1180€

hotcocacola
10.12.11, 03:55
uus laud pole kerge!
5 laud:

CEDOLIA Gianluca 249500 5 1

ZSOLT Vizsnyiczai 318000 5 3

HERNANDEZ Prudencio 301000 5 4

AASMAA Raigo 300000 5 6

SALMI Ville Aleksi 227000 5 7

OBREGON CANO Emmanuel 256000 5 8

JONES Darren 68500 5 9



Salmi on hea, teisi väga ei tea. Hendomist vaatasin tulemusi, aga enamusel need puuduvad. Seems fun

rohelinekonn
10.12.11, 10:09
kinni ei pane siis kasti kui trt tagasi tuled

ranka
10.12.11, 12:08
kinni ei pane siis kasti kui trt tagasi tuled

Coca on nii kõva mees, et ta ei pea Tartusse minema vaid Tartu tuleb tema juurde.

Pumper
10.12.11, 14:56
Coca hetkel 6-s:
The current chip leaders are:

Chris Kiefert 800,000

Ville Salmi 750,000

Orestis Ioannou 730,000

Tobias Garp 675,000

Grudi Grudev 670,000

Raigo Aasmaa 590,000

Maxi
10.12.11, 15:10
Me and my mate arrived at a sex club where every fantasy is catered for:
"I feel like a kid in a sweet shop," I said.
"I know," he replied, "there's so much choice. What do you want?"
"You heard," I said.

Bumped into the wife's ex earlier, cocky cunt said "Hi mate, how's your wife and my kids?" I replied "Pretty good, and I have to say, your daughter is a hell of a lot better fuck than the missus"

***************

A pedofile is walking with a boy in the woods at dusk. The little boy says "Walking in the woods in the dark is scary". The pedo says " You think that's scary, I've got to walk back alone!"

HerrJanks
10.12.11, 15:16
Kuskilt live chipcounti vms kannatab ka raigo turnast jälgida?
Pokernews näitab aind main eventi?

Pumper
10.12.11, 15:26
http://www.gsoplive.com/blog/

HerrJanks
10.12.11, 15:30
thnx

ranka
10.12.11, 16:02
Kes ei viitsi blogi lugeda siis jõudu mööda panen cocaga seotud uuendusi. See käsi juhtus tunnike tagasi ja sealt saigi suure stäki:

Tom Macdonald eliminated by Aasmaa attack

Oh boy are there a lot of chips in one corner of table one.

I missed the pre-flop action but it’s likely that Tom Macdonald opened from mid-position and Raigo Aasmaa flat called on the button. Either way, on the flop Q:heart: 9:club: 2:heart: Macdonald led for 33,000, Aasmaa made it 92,000, Macdonald jammed for somewhere in the region of 250,000 and Aasmaa – who covered – made the call. Wow, this was a big pot.

Macdonald: A:diamond: Q:spade: – top pair, top kicker
Aasmaa: 9:heart: T:heart: – second pair and a flush draw

Turn: 5:spade:
River: A:heart:

It was a cruel river card for Macdonald but after confirming that Aasmaa had him covered he left the table, the latter now has around 600,000 and the three players to his direct left are Tobias Garp (517,000), Orestis Ioannou (460,000) and Ville Salmi (527,000). Stacked.

ranka
10.12.11, 16:15
GSOP Live blog kukkus maha. Facebookis Coca kirjutab:
- Blindid 5000-10000 (17 minutit tagasi)
- 950k (3 minutit tagasi)
- 25 alles (2 minutit tagasi)

ranka
10.12.11, 16:20
Ja payout struktuur:
Payouts (in Euros)
1st 100,000
2nd 65,890.50
3rd 47,823.75
4th 36,664.88
5th 27,631.50
6th 21,255
7th 16,738.31
8th 12,753
9th 9,830.44
10th 7,970.63
11th 6,695.33
12th 5,845.13
13th to 15th 5,048.06
16th to 18th 4,516.69
19th to 27th 3,985.31
28th to 36th 3,507.08
37th to 45th 3,135.11
46th to 54th 2,816.29
55th to 63rd 2,550.60

ranka
10.12.11, 16:32
Raigo Aasmaa: Arvan et olen chipleader oma 940k-ga (3 minutes ago)

Marek K.
10.12.11, 16:43
täna mängitakse lõpuni või ft-ni?

overgrow
10.12.11, 16:52
Edu Cocale. Tahab vist jälle ära tulla.

ranka
10.12.11, 16:52
täna mängitakse lõpuni või ft-ni?

Kuni FT-ni (9 mängijat). 18 minutit tagasi hotcocacola ütles, et 24 mängijat on järgi.

EDIT: tsiteerin ta FB-d:
Raigo Aasmaa ‎24 alles
19 minutes ago · Like
Raigo Aasmaa ‎910k mul
19 minutes ago · Like
Raigo Aasmaa ‎5-10k (1000) on blindid
18 minutes ago · Like
Raigo Aasmaa Väga aeglaselt langevad
18 minutes ago · Like
Raigo Aasmaa ‎6000-12000 (1000) tegelt
16 minutes ago · Like

numnuts
10.12.11, 16:53
scoopida see turniir oleks kirss tordile selleks aastaks.

KristjanLaas
10.12.11, 16:54
Kui ta nüüd vaid mõne flipi ka võidaks...

ranka
10.12.11, 16:57
Ta stäkist pilt. Tiskole muidugi vastu ei saa.

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/388066_2839772197613_1358540170_3110676_2127419094 _n.jpg
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2839772197613&set=a.2839772157612.152732.1358540170&type=1

EDIT: 23 mängijat järel, coca on chipleader

ranka
10.12.11, 17:07
Raigo Aasmaa:

Sick hand.
Hispaanlane avab.
Ungarlane 3b co-st.
Vaal, mingi tsuks, bulgaariast vms cold-callib.
Hispaanlane vist foldib.

Flop: TT3.
Vaal chk. Ungarlane bet ( vaalal oli enne ca 300k). Vaal call.

Turn: 9.
Vaal chk. Ungarlane shoveb. Tema stäkk enne kätt 500k.

Vaal:" no problem, i call !!!!"

Vaal keerab ymber TT !!!!!

Flopatud nelik....

Ungarlane juba 10 min näost punane ja giga tildis
about a minute ago · Like

emmimees
10.12.11, 17:20
(Y)

marcoloco
10.12.11, 17:33
krt te trollite siin teemas oma gsop-iga, ma sain aru et vaikiva kokkuleppe j2rgi siia ainult 700 euro naljad ja hotellipildid sobivad.

VisaHing
10.12.11, 17:35
Mis siis ikka,
hakkame imema?

K2snakas
10.12.11, 17:38
krt te trollite siin teemas oma gsop-iga, ma sain aru et vaikiva kokkuleppe j2rgi siia ainult 700 euro naljad ja hotellipildid sobivad.

http://www.youtube.com/watch?v=xYuIfFvARU0#t=90

numnuts
10.12.11, 17:41
:D

ranka
10.12.11, 17:43
Väga tähtis uuendusl. Hetkel paus.

Raigo Aasmaa Ungarlane kõndis mööda, jah ranka, ta nägu veel punane
6 minutes ago · Like

ranka
10.12.11, 17:45
Raigo Aasmaa ‎21 alles

Uus level
8000-16000
Ante 2000

ranka
10.12.11, 17:56
Raigo Aasmaa Tõmbasin ungarlase välja. Shoves j3s. Ma AJo.

Mul 1 030 000.

EDIT: cacapallile edu, ma magama.

KristjanLaas
10.12.11, 18:51
jätkan siis:

Raigo Aasmaa
Folditakse Garbini kes btn.
Betib 34k.

Ma sb. AQo.
Reraise to 77k.

BB fold.

Garp tangib. Reraise to 143k

Ma 5betin 270k.

Ta fold


edit: 17 alles.

Marek K.
10.12.11, 19:00
gsopi blog ka tagasi üleval vist

KristjanLaas
10.12.11, 19:07
14 alles ja floor ei luba väga telefone kasutada, seega cocal ka keeruline updateda.

numnuts
10.12.11, 19:08
Raigo Aasmaa – 1,115,000
1111111 - tahab tulla esimene imo

KristjanLaas
10.12.11, 19:25
Raigo Aasmaa ‎14 alles.

Avg on 720k.
Mul 1,25mill ma arvan,ei viici lugeda

privador
10.12.11, 19:33
koka võtab 100k ära

KristjanLaas
10.12.11, 19:58
Raigo Aasmaa Dinnerbreak

Mul 1,35milli.
Usun et olen liider.

14 alles
2 minutes ago

rollkopter
10.12.11, 21:09
seekord v6iksid minu poodi viia ja lasta shopata plzplzplz

KristjanLaas
10.12.11, 21:13
Raigo Aasmaa Tõmbasim garbi välja. Ta shoves K8s.
Ma btn ja tankisin pikalt. Callisin t 450k shove ära.
Mul AQo.

Flopi aknas A ja vsjo


Raigo Aasmaa Mul 2,33milli


Raigo Aasmaa 2 lendas veel

emmimees
10.12.11, 21:14
Selle võidu eest pärast ma lubaks küll ühe laua viina

SR1337
10.12.11, 21:14
10 alles, FT 9 kohta.

KristjanLaas
10.12.11, 21:16
Raigo Aasmaa Käib FT mullimäng, hand for a hand

Raigo Aasmaa Btw, võitja saab 5000$ paketi aprillis toimuvale GSOP finaali, mis toimub põhimõttelieelt kariibidel vms @ Dominikaani Vabariiki !!!!!!

SR1337
10.12.11, 21:19
coca on FT's, wp

widescreen
10.12.11, 21:20
väga hea, wp!!!

Tigrano
10.12.11, 21:23
Kiire päev olnud ja nüüd foorumis loen HCC vägitegusi, väga kõva ja pane kinni see üritus seal :)

KristjanLaas
10.12.11, 21:24
Ilus töö jah, cocal peaks olema vähemalt 2x avg.

Relamz
10.12.11, 21:24
Kristjan viska link kustkohast sa updatei saad

KristjanLaas
10.12.11, 21:32
tänaseks mäng läbi.
fb võtsin need, loodetavasti coca ei pahanda.

qbj0hn
10.12.11, 21:32
Peab meeldima, edu !

masterpuppet
10.12.11, 21:49
Chipcountid homseks:

Seat One: Roger Hairabedian 651,000

Seat Two: Grudi Grudev 666,000

Seat Three: Mark Adorjanyi 907,000

Seat Four: Chris Kiefert 1,716,000

Seat Five: Raigo Aasmaa 1,779,000

Seat Six: Piotr Madej 2,081,000

Seat Seven: Emmanuel Obregon Cano 468,000

Seat Eight: Kimmo Kurko 754,000

Seat Nine: Ville Salmi 936,000

Tigrano
10.12.11, 21:52
Igati ilus seis

IsandJoberst
10.12.11, 22:02
From HCC FB:
Katrin Smaragensson: krdi nohik ma teadsin, et sina hakkad meist rohkem teenima :D:D

hotcocacola
10.12.11, 22:15
From HCC FB:
Katrin Smaragensson: krdi nohik ma teadsin, et sina hakkad meist rohkem teenima :D:D

lmao

hotcocacola
10.12.11, 22:20
Päev oli hea.
Esimene suur käsi T9s oli natuke teistmoodi. Ta avas, ma 3b CO-st, ta call. Flopil ta donkas välja. Ma panin otsa. Ta mõtles ja shoves, no ma ei hakka never seal foldima :D. Ilus monsterduubel.
Peale selle sain vajalikul ajal vajalikke kaarte, ala kui oli vaja tugevate mängijate vastu 3bettida või lausa 5bettida. Mulle anti tohutult respekti :D.

Kui 10 oli alles, siis lugesin enda stacki 2.3milliks, kuid reaalselt oli see 1,7m. Pea oli nii sassis, et lugesin 1000ste virnad valesti :D (ala torn oli 20k, kuid lugesin selle 100k).

Homme läheb prindiks. Loodetavasti ma ei faili.
Enne turniiri oli eesmärk: FT
Ja peale Mauri väljakukkumist uuendasin enda eesmärki: Temast kõrgem rahaline koht, ehk Top6-te vaja jõuda.

Homme jätkub kell 14.00 Eesti aja järgi.
Ma nüüd üritan selle tripi esimest alkohoolset jooki juua...kohalik õll

hotcocacola
10.12.11, 23:07
tänaseks mäng läbi.
fb võtsin need, loodetavasti coca ei pahanda.

võid homme ka kopida

Ahangama
11.12.11, 01:40
gogo cocacola

Elar
11.12.11, 03:18
edu !

ranka
11.12.11, 03:39
Tänase päeva reilimist palun jätkata: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/9920-Raigo-%ABhotcocacola%BB-Aasmaa-GSOP-Praha-finaallauas-esikoht-100-000-eurot

DaBeat
11.12.11, 03:57
Väga nice seis hetkel ja edu uue eesmärgi saavutamisega.

N1x0n
11.12.11, 04:05
:heart:go Coca

E:Donkasin donki mooodi :D

Ajuvaba
11.12.11, 10:03
Miks siin blogis vahepeal mingit 13.a. ila aetakse? On selleks eriline põhjus? Vahepeal oli paar head nalja ja siis mari inimesi yritab ka nalja teha...

Ajuvaba
11.12.11, 10:03
Mari= kari