PDA

View Full Version : Live game: QQ vs Aggrodonk: our line?



tolmuahv
15.12.09, 14:46
Parkis oli huvitav käsi cash games. Read villaini kohta: Aggrodonk, kergelt purjus ja väsinud. Meeldib bluffida airiga ja pidevalt, sõltumata boardist (4-flush boardil leadisin välja 2/3 potsize betiga ja tõstis üle ja näitas 6-high bluffi). Mängib selgelt oma comfort zones, s.t. mingid scared money tunnet ei teki. Villain vastase järgi ei adjusti ja erilisi reade tal minu kohta pole. Pf raise 15bb oli lauas standard. Kuidas saada villainilt max value?

Hero is BB: Stack 12,000
Villain is CO: Stack: 30,000
Blinds: 25/25

Pre-Flop:
Hero is dealt QQ

CO raises to 375, 2 folds
Hero raises to 850, 4 folds
CO calls 475

Flop: 25T rainbow

Hero bets 1500
CO raises 1500 to 3000
Hero: ??? ??? ???

CTXrix
15.12.09, 15:48
Call flop, check-call turn, shove river peaks max value olema agrodongi vastu vist...

vsiu100
15.12.09, 15:51
pisut OT aga millal sa mängisid(millal see käsi oli) ja kes oli vastane?

tolmuahv
15.12.09, 16:14
pisut OT aga millal sa mängisid(millal see käsi oli) ja kes oli vastane?


Laupäeval peale Nordic Beti turniiri. Lauas oli 6-7 norrakat ja rootslast + Kristjan ja vahepeal veel üks eestlane, keda ma ei tunne. Möla ja närvitsemist oli palju, paar tüüpi hüdrotiltis, eriti minu peale. Mäng aeglane, aga laud oli aggroweak. Kristjanile ei sobinud see möla ja läks ära. Ma jäin nendega edasi mölisema ja ootasin kätt. Antud käes oli vastane mingi tätoveeritud rootslane, kelle kohta lauavestluses selgus enne, et tal on raha rohkem kui ratsahobusel sitta.

Ja üks väga huvitav käsi oli veel, 3-way pott ja vastas laua kõige adekvaatsem vana, kelle kohta teised ütlesid, et ta oli turniiri võitnud samal päeval (pole kindel, kas see vastab tõele ka või valetasid/liialdasid). Sama mehega oli paar kätt enne seda ka olukord: avas keskmisest suurema tõstega (750 vist) ja viskasin OOP 88 tema vastu ära. Küsisin siis, et mis tal oli. Ütles, et väike paar.

Action: pädev vend tõstab preflop 450, ma leian AQo ja kütan CO pealt 1100 peale. SB pushib ca. 2.2k stacki sisse. Pädev vend mõtleb ja paneb mu all-in ca. 6.5k. Väga raske koht. Olin kindel, et SB vastu olen taga. Aga sidepot tundus ahvatlev. Küsisin, et "small pair again?". Vastu kohe "No way!". See tuli nii insta, et oli tõsi. Küsisin siis, et millega ta enda arvates siis isoleerib. Vend sai ise ka aru, et halvasti läks see vestlus. Kuivõrd ta poleks seal AK-ga isoleerinud, siis callisin rahus maha. Ägises ja näitas AJ. Kolmandal vennal oli AK, aga sellele tegin ka suckouti turni Q-ga.

vonkartoffel
15.12.09, 17:29
Mäletan seda kutti hästi, niiöelda pädevaim vend, kes turna võidu choppis reedel rääkis et vääääga rikas mees. Praegu kui mõtlen mulle täitsa meeldiks minreraise flopil ja siis väiksed betid et riveriks saaksid poti nii tohutuks et ta ei foldiks enam, kardan et kui flatida siis ta päris suure rangega tõmbab hoo maha. Ta olevat teinud ka päris suuri folde minust vasakul istuva kuti jutu järgi.
Kes seal lõpuks kõige rohkem tiltis oli siis:D? Diiler?

tolmuahv
15.12.09, 18:52
Diiler palus FM-lt luba ära minna vahepeal, aga ei lastud. Talle tõesti ei meeldinud seal istuda. Lõpuks üks debiil solvus mingi diileri poolt tehtud ilmsüütu nalja peale ka veel ja läks demonstratiivselt minema suure möla saatel. Mulle lubas tont sisse sõita kui midagi veel ütlen. Kuivõrd ta oli elutiltis ja 100 kg+ ja anyway enam ei mänginud, siis ma olin rahumeeli vait tol hetkel. Diileriga vähemalt sama tiltis oli tüüp, kellelt AAKKx boardil K-ga poti scoopisin, kuigi ta ise ka K ette näitas. Aga kuivõrd ta showdowni kahe kaartiga teha ei osanud, siis ma nõudsin poti endale. Korjas küll muckist teise kaarti üles ja lahti, aga mulle ei sobinud. FM ja palju möla jälle. Lauda istudes oli mind venelaseks liigitatud, edasi olin 'fucking venelane'.

lenC
15.12.09, 19:00
flopi calliks ja enamus turnidega check/shoveks, kui tal on inimlik betsizing(et ta ikka paneb üle poole poti turnil kui temani checkida).

PF oleks paarsotti rohkem ka pannud vist, tundub, et talle eriti foldida ei meeldi.

McFoldberg
15.12.09, 19:16
Diileriga vähemalt sama tiltis oli tüüp, kellelt AAKKx boardil K-ga poti scoopisin, kuigi ta ise ka K ette näitas. Aga kuivõrd ta showdowni kahe kaartiga teha ei osanud, siis ma nõudsin poti endale. Korjas küll muckist teise kaarti üles ja lahti, aga mulle ei sobinud. FM ja palju möla jälle. Lauda istudes oli mind venelaseks liigitatud, edasi olin 'fucking venelane'.



nh

jrgn hell
16.12.09, 16:45
rohvel
Well played