PDA

View Full Version : NL50: AA vs regular and donk



masterpuppet
15.12.09, 19:43
Yasuko ehk MP1 puhul siis tegemist hea regulariga. 17/14/2,6 600 kätt. http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/Yasuko
Mängiv vähestel laudadel ning ilmselt on ka minu kohta kindlad readid olemas.

Donk on siis pesuehtne donk, kes pani pidevalt minraise PF. Paa kätt enne seda kätt pani mulle samuti peale minraise min4beti otsa, seal siis foldisin, kuna käes oli mingi pasalapp.

Ühesõnaga, plaan oli uuesti saada 4bet või siis igatahes dongi vastu nupud sisse. Regular rikkus ühesõnaga plaani ära ning tuli selline huvitav käsi siis välja.

Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 427949 (http://www.thehandconverter.com/hands/427949)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BB: $50.00
UTG: $84.05
Hero (UTG+1): $50.00
UTG+2: $50.75
MP1: $50.90
MP2: $50.00
CO: $61.10
BTN: $50.00
SB: $50.50

Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+1 with A :diamond: A :spade:
UTG raises to $1, Hero raises to $4, 1 fold, MP1 calls $4, 6 folds

Kas oleks pidanud tõstma dongi raise rohkem - a la 5-6$ peale?

Flop: ($9.75) Q :heart: 4 :club: 2 :heart: (2 players)
Hero bets $6, MP1 calls $6

Turn: ($21.75) K :club: (2 players)
Hero checks, MP1 checks

River: ($21.75) 9 :club: (2 players)
Hero bets $13


[color=green]Hero line, on söödav?

seep
15.12.09, 22:44
Ma arvan, et turnil oleks üks 14ne bet aidanud selgusele jõuda, mis käes toimub...

tolmuahv
15.12.09, 23:04
Ma turni ei checkiks, v.a. kui on aggrodonk, kes tihti sisse betib ja committib end. See ärtu/risti flush draw näeb halb välja. Eriti, sest mõlemad ässad on villaini ranges kindlalt sees.

masterpuppet
15.12.09, 23:31
Vastane on pigem just selline hm, mängib vastast ühesõnaga. Vähemalt mul selline tunne jäänud. Ning see callimine ajas flopis kohe pea sassi, eriti veel PF 3beti call. Ühesõnaga sellise vastase vastu suht raskelt mängitav board. Tulemus oli ka obv üllatav. Aga see väheke hiljem.

BigGamblerFish
16.12.09, 11:26
Ei meeldi riveri bet - turnis bet. Nüüd vist check calliks võibolla ka check foldiks , oleneb mis ta riveril teeb.

tolmuahv
16.12.09, 11:42
Vastane on pigem just selline hm, mängib vastast ühesõnaga. Vähemalt mul selline tunne jäänud. Ning see callimine ajas flopis kohe pea sassi, eriti veel PF 3beti call. Ühesõnaga sellise vastase vastu suht raskelt mängitav board. Tulemus oli ka obv üllatav. Aga see väheke hiljem.


Sellisel boardil pole flopil küll midagi väga karta minu meelest. Ta võis drawida või Q hittida, seega positsioonist call regulari poolt mind küll muretsema ei paneks. Betiks turni igal juhul ja kui agressiivseks läheb, siis vaataks edasi.

vapsik
16.12.09, 13:45
Sellisel boardil pole flopil küll midagi väga karta minu meelest. Ta võis drawida või Q hittida, seega positsioonist call regulari poolt mind küll muretsema ei paneks. Betiks turni igal juhul ja kui agressiivseks läheb, siis vaataks edasi.


Mis range peale ta peale flopi calli paned?

tolmuahv
16.12.09, 14:00
Mis range peale ta peale flopi calli paned?


AQ, 99-QQ, AKs, AQs, harva KK.

Pean 22/44 ebatõenäoliseks. Sest hea reg ei setmine nii kallilt 3-bet potis, eriti kui UTG võib vabalt veel otsa kütta või shoveda. Kui ta setmineb, siis on see selgelt viga, sest oleks break-even ainult siis, kui igakord talle kogu stackiga välja makstakse kui hitib. Mida obv. ei juhtu. Seega flopil beadib meid ainult QQ ja peame kaitsma end flush draw vastu.

Obv on antud käe puhul lõpptulemus erinev tavapärasest ("üllatus", nagu OP ütles). Aga erandist hoolimata mõtleksin endiselt samamoodi. Kui peaksin arvama, siis pakuks, et villain näitas lõpuks KK ette.

vapsik
16.12.09, 14:11
Ma AQ ja AQ suht välistaks siin, paistab asjalik reg olevat ning kui ta just tiltis ei ole, siis ei usu, et callib 3beti AQo-ga ja AQs ei tundu ka eriti tõenäoline. AK võib ta nii preflop mängida, aga flopil pigem annab juba alla kui just mastitõmmet pole ning 99-JJ võib tõesti olla selline kaart, millega ta kohe alla ei taha anda, aga olenevalt sellest milline hero imidz on võib ta ka need foldida.

Ise mõtlesin, et võib-olla võiks flopil checki peale minna. Mastitõmme küll maas, aga väga ei tasu vist tasuta kaardi andmist karta ning paistab olevat ikkagi selline koht, kus me oleme pikalt ees või pikalt taga. Kui tal set on siis chek-raise peale minnes foldi enam kindlasti ei leiaks kui tal set, aga samas oleks vist võimalus kehvematelt kätelt natukene valuet saada.

tdx
16.12.09, 14:20
Imo MP1 range on siin täpselt TT-JJ. Kui ta veits jobu ka on, siis 99 lisaks.

kollane
16.12.09, 14:23
siin ma ei usu eriti seti. setiga ta keevitab kindlalt kohe otsa ja kiirelt
pakun mingi 99-QQ

turni laksin uuesti ja vaatan siis edasi..

tolmuahv
16.12.09, 14:44
Ma betiks just seetõttu sisse, et board ei ole täiesti ohutu, samas MP1 võib floatida suure osaga oma rangest, kas siis arvates, et istub parima käe otsas või plaaniga bluffida meid hiljem välja. Kui flopi checkime ja villain betib, kuidas me end siis määratleme? Callime ja checkime turni järgi? See on sellepärast halb line, et tihti mängib vastane nutsi ja bluffi samamoodi kui paneb mitu bulletit õhuga.

Kui turnil paneme korralikud bulleti, siis 99-JJ peab maha panema. See on suur osa tema rangest ja see võib riveril hittida seti. Kui ei hiti, siis villain meile 99-JJ nagunii enam midagi ei maksa. Sama jutt flush draw kohta. Kindlalt betin turni.

masterpuppet
16.12.09, 18:02
Tänud asjalike vastuste eest. Flopis ise uskusin, et olen ees. Turnis juba tekkis kahtlus, sest ta eriti ei taha 3bettida (see oli tal 3) ning arvas, et UTG lükkab ja tahtis odavamalt flopi näha? EHk siis QQ-KK vabalt ranges ja otsustasin poti väiksena hoida. Riveris juba panin valuebeti.

Vastane, hea regular, näitas aga obv 22. :D
Mille peale oli mul kohene wtf? Igatahes, peaks teda jälgima nüüd natuke ning kui pidevalt julmalt 3betitud potides setminib, siis saaks seda ära kasutada. Aga kõige imelikum on see, et ta nii passiivselt seda kätt mängis (callis mind riveris maha). Võibolla kartis oversetti vms, ei oska täpselt öelda, mis riidid tal minu kohta olla võivad. Ja kõige huvitavam küsimus nüü, kas oleks võimalik kuidagi teda selle käe pealt ära saada? Annaks hiljem tema vastu eelise, ehk.

pikk28
16.12.09, 18:07
riveri callis setiga?

masterpuppet
16.12.09, 18:11
riveri callis setiga?


Jah.

-andres-
16.12.09, 21:10
Yasuko ehk MP1 puhul siis tegemist hea regulariga. 17/14/2,6 600 kätt. http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/Yasuko

Lol.

bauss
16.12.09, 21:29
Lol.

Aga mis seal nii väga loli on?
Kui ainult state vaadata ja PTR-i, siis kas sa ütleks et ta on halb reg?
Peale seda kätt jah obv arvamus muutus, aga ma arvan, et masterpuppetil enne seda kätt tõsiselt oli arvamus, et hea reg.

-andres-
16.12.09, 21:40
Ma leveldan otseselt Masterpuppetit, mitte laia uldsust, forgive me.

bauss
17.12.09, 00:01
Sry, misread :D

-andres-
17.12.09, 02:01
Sry, misread :D

Pole hullu :).
Kirjutasin, et mingi kahtlast maiku juurde ei jääks :D.

ESTPatrick
17.12.09, 15:57
ma oleks täpselt sama moodi mänginud