PDA

View Full Version : 6-max Prima 10€ rebuy MTT 3K Guaranteed



metsnik
17.12.09, 20:18
Üks weaktighti link:

http://weaktight.com/1802730

Kas riveri suure reraise call hero poolt on hirmus? Erilisi reade vastase kohta polnud. ~50 mängijat järel, 24 saavad rahadesse. Mõnevõrra üle keskmised stackid vist.

JohnnyDolce
17.12.09, 20:26
Tal võib olla 8J või siis tõesti set, maja oleks jube, aga kui sa oled juba nii palju ainult õhuga raisinud, siis riveril kindel call.

vonkartoffel
17.12.09, 20:36
Tal võib olla 8J või siis tõesti set, maja oleks jube, aga kui sa oled juba nii palju ainult õhuga raisinud, siis riveril kindel call.

Set annabki maja. Tglt on käsi enam kui lihtsa vastusega, fold preflop. Kui seda ei suuda siis bet flop, fold to reraise kui pole mingeid ulme reade ja kui callitakse siis check fold kui ei parane või siis jätkata betimist kui on reade.

metsnik
17.12.09, 20:40
Ma ei ole päris nõus, et 6-max mängus peaks tingimata alati KJ foldima. Tõsi, see argument on, et UTG.

metsnik
17.12.09, 20:45
Olgu, siin ilmselt asi selge juba, et kaotasin poti. Näitas TT ja kombes. Mis veel seda KJ mängimist puudutab, siis ilma paardunud boardita oleksin võinud tänu sellele KJ mängimisele sootuks mina suure poti võitja rollis olla.

Eks alati võimalik, et vastane poleks mind mõistliku hinnaga riverini lasknud, aga noh c'est la vie. Ise tahtsin teda hea kickeriga emanda peale panna.

vonkartoffel
17.12.09, 22:02
Mis seal käes väga paha on, on flopi check.

raudtee(EST)
18.12.09, 09:27
Ise tahtsin teda hea kickeriga emanda peale panna.

Ära pane tulemust kirja, iseenest järgnev mõttekäigu kirja panek mõtetu, kuna 99% arvavad, et see tulemus teades tehtud.

KJo UTG-lt üldjuhul jah mucki, aga harva võiks isegi ka mängida (kuigi pigem KJs). Tegid tõste UTG-lt ja vastane callis varajasest positsioonist selle ära, tulenevalt sellest paneks tema rangeks 99+, AQ+, AJs+, KQ. Kuna vastane preflop ei reraisinud, siis QQ+ jätaks ta käest välja. Flopil chekkisid ja vastane järgi, kuna flop üsna ohtlik, siis vaevalt, et vastane enda AQ, KQ slowpelitaks. Seega ka need võiks välja jätta. Turnil betid ja vastane callib, järelikult tahab rida kokku saada (AK, AJ). Riveril AK, AJ rida kokku eisaanud, betid ja sellele järgneb reraise, siis mõtlekisn wtf siiani ei mingit tugevust ja nüüd järsku ärkab. Ilmselge viide monsteri olemasolule, 99, TT ja QQ tooksin isegi tagasi mängu. Aga nüüd tüüpiline viga, mida ise veel siiani ikka aegajalt teen (eriti kui vastane on dongi statidega) - fak tal monster on ja callin ära ning veendun monsteri olemasolus >:(.

metsnik
18.12.09, 10:42
Head mõtted. Mis flopil tripsidega järgi checkimist puudutab, siis olen siin seda küll ja veel näinud, aga see selleks. Standard vast pole, aga ei üllata üldse. Käe osas muutus juba retoorika selliseks, et väga tõenäolilselt ma selle käe kaotasin, seetõttu ka tulemuse postitasin. Aga jah, võib olla veits liiga vara.

vonkartoffel
18.12.09, 15:48
Ära pane tulemust kirja, iseenest järgnev mõttekäigu kirja panek mõtetu, kuna 99% arvavad, et see tulemus teades tehtud.

KJo UTG-lt üldjuhul jah mucki, aga harva võiks isegi ka mängida (kuigi pigem KJs). Tegid tõste UTG-lt ja vastane callis varajasest positsioonist selle ära, tulenevalt sellest paneks tema rangeks 99+, AQ+, AJs+, KQ. Kuna vastane preflop ei reraisinud, siis QQ+ jätaks ta käest välja. Flopil chekkisid ja vastane järgi, kuna flop üsna ohtlik, siis vaevalt, et vastane enda AQ, KQ slowpelitaks. Seega ka need võiks välja jätta. Turnil betid ja vastane callib, järelikult tahab rida kokku saada (AK, AJ). Riveril AK, AJ rida kokku eisaanud, betid ja sellele järgneb reraise, siis mõtlekisn wtf siiani ei mingit tugevust ja nüüd järsku ärkab. Ilmselge viide monsteri olemasolule, 99, TT ja QQ tooksin isegi tagasi mängu. Aga nüüd tüüpiline viga, mida ise veel siiani ikka aegajalt teen (eriti kui vastane on dongi statidega) - fak tal monster on ja callin ära ning veendun monsteri olemasolus >:(.

See on skandinaavlasi täis võrgustik ja 6max turniir, vastaste callingrange on 80BB deep any two kui tundmatu. KJ pole mingi ultimate monster et QQT flopis checkida. Contbet, kui vastane ei foldi contbetidele ja floatib igast jama kaasa, alapaare vms. on meil kaarte hunnik et paraneda ja turnil vaatab juba edasi. Riveri calli ma ei oskagi kommenteerida, minu jaoks on antud vastane unknown ja ma callin suht kiirelt ta maha kui juhtuksin selle käe niimoodi riverini viima. Betsizing on ka mäda turnil.

kivisaba
18.12.09, 19:57
ye cbet on must
ja turnades on on KJ ikka pigem raise kui fold utglt imo

metsnik
18.12.09, 20:15
tegelikult mul reeglina seal cbet tuleb ka, eriti tõmbega. Ei oskagi konkreetselt öelda, miks seda toona ei teinud, enda jaoks mõtestan nii lahti, et ei mängi alati ühe malli järgi

metsnik
18.12.09, 20:18
vonkartoffel, palju oleksid turnil panustanud (võimaluse korral väike loogika ka selle juurde)?

vonkartoffel
19.12.09, 05:39
flopi betiks 1200 ja kui call ja ma arvan et vastane keda 2barreldada siis turnis u2800. Loogika selles et contbet oleks selline nagu alati ja kui on vastane floatija siis loogika turnis see et jätkaks liini. Januh see fold või raise on kõik lauast kinni ja muidugi ofcourse ka stackid. Mina võin ausalt öelda et mina seal situatsioonis raisen KJoga aga OP mehele ma seda ei soovitaks.