PDA

View Full Version : Bankroll Buildup2



0madis0
11.10.08, 16:00
heh minagi hakkasin mõni aeg tagasi pokerstrasis mängima pärast rohkem kui 1 aastast pidevat ebaõnnestumist triobetis.
kandsin pokerstarsi 50$ muidugi alguses suutsin kõik maha mängida ;D pärast seda tegin järgmise ülekande mille mängisin täiesti juhuslikult maha 8) njh ma jätan lolli mulje endast??:D
ok järgi jäi mul 2.50$ istusin viimase rahaga raha lauda ja ootasin kuni duubli saan.
kui olin kokku saanud umbes 6 dollarit võtsin kohe ette 3.25$ 45-inimese sit and go-d
ja siit hakkaski minu tee ülesse ma võisin selle turniiri ja sealt tuli 42$
nüüdsex olen turniiridega võitnud kokku 786 $ millest puhas kasum on 387 $ bankroll kokku 462$ ja seda kõikke lucky 2.50$-st 8)
ma olen enda üle kohutavalt uhke et lõpux ka stabiilne kasum on tulema hakanud pokerit mängides ja tahax õelda kõigile kes mängivad micro stakes cash laudasid et mõtekam on teha väikese sisseostuga turniire ja mängida väga tight ja väga agressiv(kui hea käsi on muidugi) mängu.
low stakes cash lauad on täis selliseid vendi kes lihtsalt tahavad lolli mängida ja ma ei suuda ülesse lugeda palju ma sellistele raha kaotanud olen.

KEEP THE MONEY IN ESTONIA.

Timpz
11.10.08, 16:22
eks ma sis proovin sama teha :D (seda kasumi osa :D)

Tigrano
11.10.08, 16:28
Alati on huvitav lugeda erinevate pokkerimängijate lugusi. Sinu lugu on hea näide kuidas on näha, et hea õnne ja oskuste juures ei pea palju raha olema, et korralik bankroll kokku ajada ;D

Parimat edaspidi ja KEEP THE MONEY IN ESTONIA ;D

ranka
11.10.08, 16:30
madis, kui pika ajaga peale sa 2.5$-est, 786$ rolli ehitasid?

Ja kindlasti ära alguses mitte midagi välja cashi, nüüd on sul roll olemas ja saad kenasti seda edasi arendada ja suurtematesse limiitidesse ronida.



low stakes cash lauad on täis selliseid vendi kes lihtsalt tahavad lolli mängida ja ma ei suuda ülesse lugeda palju ma sellistele raha kaotanud olen.

Nii on aga need vennad ongi kõige kasumlikumad vennad! Täpselt samad mängijad on ka turniiridel, nende vastu ei aita ei ussi - ega püssirohi. Nende vastu aitab, et ootad oma suure käega.

ranka
11.10.08, 16:31
Ja unustasin lisada, et väga hea töö ja kindlasti jätka samas vaimus.

0madis0
11.10.08, 16:59
ranka praegu peax mul jooksma 5-7 nädal(ma ei teagi päris täpselt) kui ma olen hakanud korralikult raha teenima:D
muidugi et ma ei kanna veel seda raha välja kuna ma olen juba nii kaua tahtnud korraliku bankrolli et saax natukene suuremalt mängida .
praegu olen hakanud tegema 6.50$ ja 12$ turniire ja juba on mõlemas head kohad kätte näidata 12$ teine koht ja 6.50$ tuli just paar tunndi tagasi esimene võit ka ära:D
+ranka said natukene valesti aru .... ma olen kokku võitnud 786$ aga kasum sellest on 387$:D
koos väikeste cashi võitudega kokku bankroll 460+
mida sina soovitaxid näitex turniiri limiitide või cash gamy limiitide kohta??
kuhu ma edasi peaxin liikuma.
ma tean et ma ei saa kohe mingit suurt hüpet teha aga umbes mis sina arrvaxid?

ranka
11.10.08, 17:24
Mina üle 5$ turniire ei mängiks, sng-sid maksimaalselt 6$ buy-in.

Cashis võiksid proovida NL25-te, kui tundub, et see natuke raske võid kindluse mõttes alguses NL10 mängida.

Summad ja limiidid tunduvad väga väikesed aga ettevaatlikult rolli jälgides ei lähe sa kunagi bustoks.

Võid ka valida kolmanda tee, et viid rolli üle teise tuppa boonuste hooramise eesmärgil. Aga mulle viimane ei meeldi sellepärast, et rolli liigutamine on suur ja tülikas töö.

0madis0
11.10.08, 17:37
ok tänud soovituste est ma arrvan et hakkan siis tegema neid 6.50$ turniire ja nl 10 cashi:) esialgu aga mingi aja pärast nl25 edasi.
teise tuppa ma eriti ei tahax minna kuna nagu sa ütlesid see tülikas jne:D
veelkord tänud soovituste eest ja see ka veel et ma nägin sinu esimest videotja tahtsin küsida et millal siis järgmine ka tuleb?




PS:KEEP THE MONEY IN ESTONIA

ranka
11.10.08, 17:48
veelkord tänud soovituste eest ja see ka veel et ma nägin sinu esimest videotja tahtsin küsida et millal siis järgmine ka tuleb?


hehehe. Just vastasin video teemas aga nagu öeldakse, et topelt ei kärise:

[quote=ranka]
LOL.

Quotemise asemel editisin su posti. Tahtsin 8elda:

Homme ehk pühapäev proovin teha, kui kõik hästi läheb siis pühapäeva õhtuks olemas.

Kui ei siis ei oska järgmist daatumi anda, sest järgmine nädal on ülikiire nädal ja võib-olla ei jõua ühtegi kättki mängida :(

0madis0
11.10.08, 17:51
ok jään ootama siis ja vahepeal GL laudades ja byes:D