PDA

View Full Version : Osale telesaates! LOL



Leheküljed : 1 2 [3]

hotcocacola
09.04.10, 00:38
kuule ma ei teagi, ma maybe lükkan vaid helifailid ylesse. Ma ei viici seda kokkumixida, kuna too osa oli kõige igavam :D. Kildu sai, a noo mitte nii hullult nagu teistes osades :D

Jennifer
09.04.10, 00:40
Aga kust eelmisi versioone on võimalik näha?:D

Madis_89
14.04.10, 22:23
Lol, ma ei tea miks, aga mind häirib täiega see, et Kivisaar neid starting hande enneaegselt välja karjub. Näitab alles mängija A cardcami, ta aga juba jahub et ohoo, mängjal B on ässad vms.

hotcocacola
14.04.10, 22:29
Lol, ma ei tea miks, aga mind häirib täiega see, et Kivisaar neid starting hande enneaegselt välja karjub. Näitab alles mängija A cardcami, ta aga juba jahub et ohoo, mängjal B on ässad vms.

+1, sama siin ja sama viga on neil esimesest saatest saati :/

Longley
14.04.10, 22:34
Lol, ma ei tea miks, aga mind häirib täiega see, et Kivisaar neid starting hande enneaegselt välja karjub. Näitab alles mängija A cardcami, ta aga juba jahub et ohoo, mängjal B on ässad vms.

Häirib ka sama asi.

J0kker
14.04.10, 22:34
kivisaar paneb ilusti pange seal:D

Madis_89
14.04.10, 22:36
Viesturs jookseb nagu vana jumal lol. Oleks endal sellist runi ainult.

K2snakas
14.04.10, 22:36
tra nii v2lja langeda...tunnen kaasa Keiss

ristijeesus
14.04.10, 22:36
Unibeti river on rigged. Vähemalt lives.

HU grinder
14.04.10, 22:37
Vijesturs on godlike modes, uskumatu.

nomerlot
14.04.10, 22:38
+1, sama siin ja sama viga on neil esimesest saatest saati :/

juhtub paremategagi, näiteks vaatasin täna Durrr challanget, seal on flop otse ammu näidatud ja juba loetakse nuppe uueks panuseks, kuni siis lõpuks flop ekraanigraafikasse jõuab.

Godspeed_EJ
14.04.10, 22:38
viesturs 90/5

Longley
14.04.10, 22:45
Lätlasel on jah üsna mõnus jooks.

nomerlot
14.04.10, 22:45
Lätlasel on jah üsna mõnus jooks.

kellel veab kaardimängus, sel ei vea... varvastega?

Longley
14.04.10, 22:47
kellel veab kaardimängus, sel ei vea... varvastega?

LOL good one.

Madis Very
14.04.10, 22:49
Fishim kommentaator küsis, et kas maja on tugevam kui mast... lol wtf

HU grinder
14.04.10, 22:51
Unreal, Viesturs.

nomerlot
14.04.10, 22:51
oi lätlase kaardijooks on ikka midagi hullu, ta on valel turniiril

HU grinder
14.04.10, 22:52
Ei kaota lihtsalt ühtegi kätt. Mängisin täna 2 HUd temaga vist.

Unabomber
14.04.10, 22:56
GO Kene!

nomerlot
14.04.10, 22:56
Proua Leibold on ikka tõsine pokerface-kivinägu
not

Longley
14.04.10, 22:58
Lätlane on tõesti valel turniiril.

HU grinder
14.04.10, 22:59
See muss ajab ka närvi, kui AI on, sest siis kui keegi välja kukub pannakse sünge muss taha. Igav on vaadata, kui tead käe tulemust juba.

Madis_89
14.04.10, 23:02
Omfg hahaha :D

Longley
14.04.10, 23:03
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, EI OLE OLEMAS

HU grinder
14.04.10, 23:03
Muss tuli taha, teada et viesturs hitib. Tra, kuradi muss ja kommentaatorid, kõik ruttavad ette.

ristijeesus
14.04.10, 23:03
Täitsa perses milline lakkboks

nomerlot
14.04.10, 23:04
jeesus maria karjatas eit

HU grinder
14.04.10, 23:05
Muudan starsis nime ära. Palun panna "Viesturs".

Tigrano
14.04.10, 23:06
Päris pro luckbox oli mõnel mehel. Sellepärast fishid seda mängu järjepidevalt mängivad, et nii saab ka vahest võita :)

Fabulous
14.04.10, 23:06
Tõmbaks ma ka turnadel niimodi vastastele alati riverisse ära nagu see lätlane, oleks elu ikka jumala lill :D.

Kenest on kahju :/

Karelkorm
14.04.10, 23:09
isilduri dad on see vend juu

JakoJ
14.04.10, 23:12
Viesturs 6-toe'd strategy for advanced players

john123
14.04.10, 23:14
irw see oli ulme, kuidas Viestursil kaart jooksis!

Godspeed_EJ
14.04.10, 23:14
Njah. Imo on see saade pokkeri, kui oskusmängu promomise koha pealt ikka väga valesti kokku monteeritud. Hetkel jääb selline mulje, et kui oled lätlane, siis küta nupe, pane küünal nurka põlema, sülita kolm korda üle üla ja looda parimat.
Kindlasti oleks olnud seal huvitavamaid käsi/olukordi näidata, kui runner-runner suckoute

Longley
14.04.10, 23:18
Njah. Imo on see saade pokkeri, kui oskusmängu promomise koha pealt ikka väga valesti kokku monteeritud. Hetkel jääb selline mulje, et kui oled lätlane, siis küta nupe, pane küünal nurka põlema, sülita kolm korda üle üla ja looda parimat.
Kindlasti oleks olnud seal huvitavamaid käsi/olukordi näidata, kui runner-runner suckoute


Nõus, aga eks see toodab ka juurde palju inimesi kellelt profid teenistust saavad.

camu
14.04.10, 23:19
Mind jäi ainult kassikese ja lätlase 77 vs A3 kummitama?
Kes veel oleks flopil nuppe kütnud?

HU grinder
14.04.10, 23:19
Ma oleks juba pre kütnud.

Madis Very
14.04.10, 23:21
Mind jäi ainult kassikese ja lätlase 77 vs A3 kummitama?
Kes veel oleks flopil nuppe kütnud?

+1,
kassike tegi ise väga palju vigu tolles käes

Longley
14.04.10, 23:22
Mind jäi ainult kassikese ja lätlase 77 vs A3 kummitama?
Kes veel oleks flopil nuppe kütnud?

Jah, oleks ka ilmselt, aga lätlasel alati oli midagi käes, isegi kui diiler polnud veel kaarte kätte jaganud, oli vennal ikka juba parem käsi.

Keiss
14.04.10, 23:27
standard prima rigged shit mis seal ikka rääkida :)
Hiljuti võitsin all-linna Bad Beat võistluse ja nüüd see saade ka otsa. Võib omale vist keskmiseks nimeks panna Bad Beat :P ? Krdi EMV ja Betfair Live ning üks PS Live jäävad kummitama oma mustade AT käega. Ei ole see 2010 aasta live pokkeri turniiridel alanud just kõige roosilisemalt. Oled ees või taga ikka saad tappa.

Naljakas oli, et kassike hiljem üritas tõestada, et tegi õigesti kõik :) Ma obv oleks 77ga hiljemalt flopis kui mitte PF nuppe pannud või kasvõi turnil. Ei mäleta enam nii täpselt käe kulgu, täna läks ka meelest ära vaadata seda. See, et lätlane alati paremini hitib või on parem käsi ei ole argument valesti mängimiseks.
Sellise luckboxiga nagu Viesturs ma arvan oleksin ammu miljonär juba :)

privador
15.04.10, 00:01
Mnjah nagu ma aru sain oli kassikeBb ja lätlane SB. Lätlane rasiis SB-lt
Blindid olid 1k kui mitte 2k (kassikesel oli vist 17k?)

standard on pf allinn hu-s, aga flop on ka ikka jube ideaalne kassikesele kus nuppe panna.
Ei saand aru ausalt öeldes...suht fishine mäng

Saan aru, et 4 järgi ja oled chipside arvult teine, kuid nii nitilt ei saa ka ikka istuda, tuleb ikka mängida.


Lõpus selle Lauri AJ fold kassikese pushi peale oli ka suht naljakas...

Codecci
15.04.10, 00:19
Veidi häiris, et Kolk pidevalt results-oriented jama rõhutas, et "ütlesin kohe, et täna Viestursi vastu ei tohi ühtegi kätt mängida" korduvalt. Kui ütleski seda naljaga, siis fishid sellest ju aru ei saa :/

LuuK
15.04.10, 01:22
Ma arvasin/lootsin, et mäng jätkub nende chipidega, mis eelvoorus võidetud.

Finaallauas on 4 mängijat?

-andres-
15.04.10, 01:29
Aga Keiss, mis jutt see oli peale langemist, et oleks pikemad levelid jne, et oleksid turni callinud, et lasta vastasel outdrawida tasuta. Kaotusekibedus oli peas või mõtledki nii?

Keiss
15.04.10, 01:43
Ma ei tea ma rääkisin seal inteka ajal mingi 5-10 minutit ca obv lõigati mingi 30 seki jutt välja? Peab hiljem üle vaatama. Pmst pidasin ilmselt selle all silmas seda, et kui stack oleks olnud sügavam siis oleksin jõudnud vbolla ilma all-inita riverini nagu Henri, kes ckfoldis riveril oma flopatud seti või maja, mis riveril Viestursi runner-runneri vastu prügiks osutus. Lisaks kui vastas on vähe kogenud mängija siis võib ka passiivsemalt oma nutsi mängida või ise drawida, sest nad maksavad lõpuks ikkagi välja. Ses mõttes kui fish nagunii ei foldi mitte kusagil mitte midagi siis võibki ju vabalt riveri ära vaadata ja nupud alles siis sisse panna kui võit kindel ning ta ikkagi callib :) Näiteks open ended str flush draw-ga totaalse agrofishi vastu pole mõnikord mõtet isegi OOP nuppe teha kui tead, et tal näiteks TOP paar. Sest kui masti või rea hitid siis ta maksab sulle ikkagi välja. Sellest hoolimata on see ainult üks teooria. Ilmselt selliseid olukordi tekib pokkeris eriti lühikese stäkiga turniiri pokkeris liiga harva, et sellist passiivset callimise stiili edukalt rakendada. Sellise teooria hea külg (eriti deep stackiga cashis) on see, et hoiab variatsiooni madalamal halbade mängijate vastu (flippad vähem aga kui hitid või nuts vastu peab saad nagunii max value) aga heade mängijate vastu seda kasutada ei saa kuna nad jagavad välja mis toimub.


Ma arvasin/lootsin, et mäng jätkub nende chipidega, mis eelvoorus võidetud.

Finaallauas on 4 mängijat?

6 ikka :) Paar kuulsust vist said finaali mingi sec chance variandiga. Finaali vaataks isegi huviga :)

noname
15.04.10, 02:27
Veidi häiris, et Kolk pidevalt results-oriented jama rõhutas, et "ütlesin kohe, et täna Viestursi vastu ei tohi ühtegi kätt mängida" korduvalt. Kui ütleski seda naljaga, siis fishid sellest ju aru ei saa :/

1+

ok2aa
15.04.10, 07:42
kuna midagi muud telekast ei tulnud, siis olin sunnitud enne magamaminekut saadet vaatama. kohutav kommentaatoritöö - kas kivisaarele tõesti ei saanud näidata mõnda pokkerisaadet varem?

ok2aa
15.04.10, 07:43
Veidi häiris, et Kolk pidevalt results-oriented jama rõhutas, et "ütlesin kohe, et täna Viestursi vastu ei tohi ühtegi kätt mängida" korduvalt. Kui ütleski seda naljaga, siis fishid sellest ju aru ei saa :/

sa unustad, et live mängijad mõtlevadki niimoodi.

purpur
15.04.10, 08:39
Lõpus selle Lauri AJ fold kassikese pushi peale oli ka suht naljakas...

Nii ja naa. Mõtlesin see hetk niiviisi, et....

Rahabubble, Kairiti stäkk minu omast 60%, minu järel istub monstrist hüperloose.

Ei tahtnud selles situatsioonis coinflippi võtta. Suure tõenäosusega oleks Kairitil võinud olla poket või lihtsalt kaks vaba kaarti. Oleks ma selle kaotanud, siis oleks mul alles jäänud vast 5 bb jagu tsippe. Samas olin ma üpris kindel, et Viesturs callib ta maha nii või naa ja samas olin ka kindel, et kui callime Kairiti mõlemad maha, siis Viesturs lükkab mind peale floppi allinni, mitte ei cheki lõpuni ja siis oleksin väga keerulise otsuse ees.

kardaanirist
15.04.10, 11:58
Muss tuli taha, teada et viesturs hitib. Tra, kuradi muss ja kommentaatorid, kõik ruttavad ette.

x2.

põnevust lõpuni ei ole. flopis tuleb juba mingi kahtlane heli, siis teada juba, kes võidab. ja pidevalt kommenteeritakse kellegi hole carde enne tema acti, kui tal mingi hea kaart. Kivisaarest parem ei räägi üldse. nt. see Viestursi K4 vs ?Keissi? 99. Kivisaar enamvähem ütles, et kui üheksa tuleb, siis on kolmik vs kolmik.

Viestursi kaardijooksuga hitiks WSOP ka ära. : D

Keldrimees
15.04.10, 14:38
Originally Posted by HU grinder View Post
Muss tuli taha, teada et viesturs hitib. Tra, kuradi muss ja kommentaatorid, kõik ruttavad ette.

+3

Dramaatiline muusika all-inides on ikka väga häiriv . Põhimõtteliselt kõik käed ning eriti just viimase käe spoilis täiesti ära juba flopis ,kui Kairit sai ässale pihta ning kui muusika hakkas kõlama oli päris sick tunne.

yolpa
15.04.10, 16:06
imestan kuidas ntx "pokkerivõhik" Mardisalu suutis väga korralikult kommenteerida EPT-d kanal2-s võrreldes kivisaarega.

LuuK
15.04.10, 16:19
No Mardisalul oli sprodikommentaatori kogemus olemas, Kivisaar on mingi isehakanud telemängude saatejuht.
Ma ei saa hoopis sellest aru, kuidas ta iga saatega saab vähem pokkerist taibata :)

imre
15.04.10, 20:45
Paar mõtet Kassi 77 vs Viesturs käest.

Enne floppi - olles selgelt teiseks suurim stäkk, siis Viestursi tõste vastu ei tundu mulle nuppude panemine parim käik. Probleem on selles, et ülimalt suure tõenäosusega callitakse sind maha, mis tähendaks tegelikult katastroofi. Sa ei taha punasest joonest kõrgemal ollesflipata, eriti veel kogenematu mängija vastu. Loomulikult oleks Kass tavalisel turnal alla ajaühiku sisse läinud, aga tegemist oli väga eriskummalise turnaga. Ja ohtliku flopiga lased lihtsalt käel minna, säilitades teise koha stäki. Samuti oli piisavalt põhjust arvata, et käsi õnnestub odavalt maha näidata ehk siis kuulsused mängisid ikkagi üldjoontes väga passiivselt. Imo on enne floppi callimine parim mäng.

Flopist on pank 6k ja Viesturs paneb 2k. Jällegi on piisavalt lootust, et agressioon järgmistel tänavatel ei pruugi jätkuda ja kuigi flop on hea, on pushimine vägagi ohtlik käik. Aga jah, Kass flopis siiski väga suure vea, nimelt ei üritanudki varjata, et tal on hästi marginaalne käsi ja et ta callib hambad ristis. See oli paha ja võib-olla saigi otsustavaks.

Turn...raske spot, aga struktuuri arvestades on foldimine ok.

Kass ei mänginud kätt hea pokkeri seisukohast optimaalselt, kuid sellel turnal võis nö. "halvasti mängimine" tegelikult parema ootusega mäng olla. Teisest küljest muidugi on "keep it simple, stupid" lähenemine hea ja lollikindel :) Aga ma siiski ei ütleks, et Kassi lähenemine oli vale ja fishine.

Keiss
15.04.10, 22:37
Nagu näha siis hoiavad ka tõelised tipptegijad sellel foorumil silma peal! Meeldiv!

Vaatasin ka saate uuesti üle ning paar kohta mis jäi silma. Ise tegin mingi mõistetamatu calli A6ga turnil ja riveril, aga viga ilmselt tulenes Viestursi meelitavates donkbeti suurustest. Kuna omasin veidi infot, et vana võib bluffida siis oli suht odav seda alguses teha. Muidugi hommikune kella 8-ne salvestus ilmselt ka mõjutas ajutegevust olulisel määral. Ulme, et sellisel kella ajal pidi pokkerit mängima :)

Henri riveri panuse suurus Kairiti vastu! 78 vs QJs. Mina oleks ilmselgelt läinud juba flopis panustamise teed ja nupud ka teinud seda enam, et kindlasti tal oli plaan flopis ckraiseda ja nupud teha. Kas poleks parem siis juba kohe flopis leadida ja vastasele mitte tasuta kaarti anda? Sel juhul turnis oleks saanud nupud teha. Kui juba nii mängitud siis riveris oleks pidanud ilmselgelt all-ini minema, arvan Kairit oleks suutnud siis loobuda. Kui juba bluffida siis suurelt. Ma olen üsna kindel, et ta sai aru, et Kairit parema käe riveriks hittis.

Kairiti 77 fold turnil! Pmst rääkis ta ise ära lätlase ja indutseeris bluffi! Kui oled seda juba teinud siis peaks callima ka turni ja pmst any two riveri ka kui ei taha nuppe teha turnis vaid jääda call liinile. Minu arvamuse kohaselt 77 käe võit sellises kohas oleks ta edasi viinud. Arvamus, et Viesturs ei blufi oli kindlasti vale, sest seda tegi ta eelvoorus.

Lauri fold AJ 4bb suuruse buttoni all-ini vastu! Nüüd siinkohal oleksin ise rakendanud tähelepanekuid eelmistest saadetest. Nimelt oli koha peal võimalik jälgida eelvoore, mida ise ka hoolsalt kasutasin, et poolfinaalis oleks mingi info või eelis ning seal oli näha, et sellises otsustavas staadiumis mängis Viesturs väga loogiliselt ning ei hakanud algaja kombel bluffides nn. side potti ehitama vaid checkis riverini, et multiway potis väiksemat all-inis olevat mängijat kahekesi välja lüüa!

Muidugi siinkohal tervitan kommentaator Kolki, kes millegi pärast arvas, et mul on ka muid sissetulekuid peale pokkeri. Ei ole juba ammu olnud. Ei tea kust ta sellise info võttis :)

privador
16.04.10, 00:24
Siiski kui kassike 77-ga mängis oli veel 4 mängijat järel. Kene küll väga short, kuid siiski mängus!
Seega mina siin olukorras ei tähtsustaks olukorda, et olen 2 stakk. Edasipääsupilet ikka veel kaugel
Aga siiski on imrel point. Staarid kipuvad bettima ainult käega ja siis ka tilkbeti

Samas mulle ei meeldinud see lõik, kus Kivisaar küsis, et kuidas on profina edasi saada vms

Ja siis Henri ja ta naine ikka vastavad, et pokker ikka pole mu põhitegevusala, et tegelen selle ja sellega
Vaatajale peab olema asi lihtne "staarisdest donkide ja proffide vastasseis" vähemalt on nii ju reklaamitud
Miks peaks see olema nii lahendatud ja nn eksitada vaatajaid?
Asi võiks olla nii lahendatud. Kivisaar ei esita selliseid "profi" küsimusi
Teine võimalus, et siis Henri ja co ei paranda igal sammul, et ma ikka pole proff jne
Las nad siis olla väikses saates korraks "profi" tiitliga, kui neid sellisena on kutsutud

Banaanikala
16.04.10, 01:23
77 käest.

Saade muidugi kärbitud ja me ei tea pooltki toimunut ja telle, aga ... miks Kairit ei üritanud flopis ja turnis Veistursi käitumisest miskit lugeda. Või vähemalt ei näinud me seda telerist.

See napp mis videosse jäi - Viestursi ebalev pilk, hüplev jutt, liigutused närvilised, täpselt nagu mina oma elu teisel live turniiril bluffi varjates. Aga jah, hiljem kaarte nähes on seda hea targutada.

Veel häiris, et Kairit pärast oma calli flopil ei üritanudki Viestursi reaktsiooni näha, lisaks sellele et oma käe reetis.

Esimest korda vaadates uskusin, et Viesturs reetis tüüpilise algaja liigutustega bluffi ära ja Kairit kogenud live-mängijana märkas seda ning callib.

kids1ke
16.04.10, 15:37
K E N E !

+1

hotcocacola
16.04.10, 15:44
kene on fish

vaatasin viimase osa ära...nooo mul karp lahti...nii palju imelike liigutusi...et jube :/

ristijeesus
16.04.10, 15:59
Muidugi fish, aga selline kena fish.

pastilaa
16.04.10, 16:19
Halvustav "fishiks" kutsumine ja pidevad " LOL omg mida ta nüüd tegi" kommentaarid siin teemas ajavad kergelt oksele juba. Saan aru, kui elukutselise või kvalifitseeruja kohta, aga staaride kohapealt - njah...

privador
16.04.10, 16:26
aga see saade ongi mõeldud kiibitsemiseks
Ka mind tögati pokkerikaygete tuttavate poolt, et hea donk, kaotad Riisalu ja cole..

ristijeesus
16.04.10, 16:30
Pastilaa, Sul on täitsa õigus. Staarid ei peagi mängima nagu profid ja tegelikult on seal saates imo ainult üks fish. Nime ei hakka nimetama, aga ta pole mängija ja ta nimi pole ka loomulikult Marek.

timz0333
16.04.10, 16:42
Mängijate kohta ei ütle midagi, aga hr Kivisaar võiks tõesti kohvreid edasi avada...

oitarvi
16.04.10, 16:57
Mängijate kohta ei ütle midagi, aga hr Kivisaar võiks tõesti kohvreid edasi avada...

Kahjuks ta ei ava isegi neid...

vapsik
16.04.10, 18:02
Halvustav "fishiks" kutsumine ja pidevad " LOL omg mida ta nüüd tegi" kommentaarid siin teemas ajavad kergelt oksele juba. Saan aru, kui elukutselise või kvalifitseeruja kohta, aga staaride kohapealt - njah...

+1

Pakun, et päris paljud mängisid kõvasti kehvemini kui nad alles alustasid pokkerimängu.

Potsataja
16.04.10, 18:35
Pakun, et päris paljud mängivad senini kehvemini, isegi kui nad on mänginud sadu tuhandeid jaotusi netis.

ok2aa
16.04.10, 20:30
Halvustav "fishiks" kutsumine ja pidevad " LOL omg mida ta nüüd tegi" kommentaarid siin teemas ajavad kergelt oksele juba. Saan aru, kui elukutselise või kvalifitseeruja kohta, aga staaride kohapealt - njah...

sa pead aru saama - meil on ju prod, kes suudavad 16 lauda nl100 breakeven mängida. nende egod vajavad ka turgutamist.

puude taga metsa ei näe päris paljud (eesti) pokkerimängijad. kuigi elukutse nagu eeldaks vastupidist.

variatsioon
16.04.10, 20:32
sa pead aru saama - meil on ju prod, kes suudavad 16 lauda nl100 breakeven mängida. nende egod vajavad ka turgutamist.

puude taga metsa ei näe päris paljud (eesti) pokkerimängijad. kuigi elukutse nagu eeldaks vastupidist.

rakeback FTW

leits
16.04.10, 21:08
mulle kyll meeldib saade, entertainment value :D ja imo tõesti kedagi fishiks sõimata on debiilsus v ala omg mis muuv..inimesed m2ngivad esimest korda yldjuhul, mis neilt loota on .. enamus kes siin panevad omg .. lol .. kui teid pannakse esimest korda laulma, kitarri mängimal, klaverit mängims vms .. siis ma olen kindel et need samad inimesed paneks teile ka... LOOL wtf fish sa teed :D

timz0333
17.04.10, 09:03
OWNED

Jennifer
17.04.10, 13:26
mulle kyll meeldib saade, entertainment value :D ja imo tõesti kedagi fishiks sõimata on debiilsus v ala omg mis muuv..inimesed m2ngivad esimest korda yldjuhul, mis neilt loota on .. enamus kes siin panevad omg .. lol .. kui teid pannakse esimest korda laulma, kitarri mängimal, klaverit mängims vms .. siis ma olen kindel et need samad inimesed paneks teile ka... LOOL wtf fish sa teed :D

Hästi õeldud :D

jrgn hell
18.04.10, 23:19
jama ainult et Kene ei saanud edasi

nüüd nagu polegi midagi vaadata

perekond kõiv ka nõustub


kene FTW!

antnx
20.04.10, 10:53
Asi pole tihti selles, et nad fishid on. Mina pole näiteks tänaseni aru saanud, et miks nad sinna saatesse lähevad kui neil täiesti pohhui sellest mängust ja asjast on. Võikski natuke teeselda huvi või proovida natukenegi mängida. Neid ma kutsun heameelega fishideks ja donkideks - sest seda nad ka ju on. (Juku Kalle Raid, veel paar näitlejat. )

vsiu100
20.04.10, 11:34
empaatiavõime ftw!

olavike
26.04.10, 13:36
http://www.elu24.ee/?id=254919

Fabulous
26.04.10, 15:45
http://www.elu24.ee/?id=254919
Mulle jäi arusaamatuks, mida selle artikliga öelda proovitakse.
Artikkel algab sellega, nagu oleks saates suur viga tehtud ja kui seda poleks juhtunud oleks võib-olla asjad teisti olnud. Jutu lõpus on aga kirjas, et Sven oli nagunii mingi 94/6 taga ja midagi poleks nagunii teha saanud.

alaska
26.04.10, 16:00
Asi pole tihti selles, et nad fishid on. Mina pole näiteks tänaseni aru saanud, et miks nad sinna saatesse lähevad kui neil täiesti pohhui sellest mängust ja asjast on. Võikski natuke teeselda huvi või proovida natukenegi mängida. Neid ma kutsun heameelega fishideks ja donkideks - sest seda nad ka ju on. (Juku Kalle Raid, veel paar näitlejat. )


Jukukalle kogu identiteet on vastanduda millelegi või kellelegi ja pokker kui väga populaarne ajaviide viimaselajal sobib selleks ideaalselt. Kusagil ekraanil öelda, et mul on sellest pokkerist poohui-lotovõit!

Madis Very
28.04.10, 15:37
"Uue võimaluse ja pääsu finaali auhinnakohtadele saavad julged, kuid proffidega mängust välja kukkunud pokkerivõhikud Maarja-Liis Ilus, Jaagup Kreem, Karin Rask, Tiit Sukk, Kaie Kõrb ja Aivar Riisalu. Erakordselt pingelise, lõbusa ja üllatusliku mängu võidavad kaks õnnelikku staari, kes võivad jahtida esikohta. Kes neist? Saatejuht Alari Kivisaar.."


Haha, täna tuleb naljakas osa jälle :D

vapsik
28.04.10, 15:54
Karin võiks saada. Jättis üsna asjaliku mulje teistega võrreldes.

privador
28.04.10, 22:33
dongid mängivad lol

HU grinder
28.04.10, 22:35
Karin saabki, sinu õnneks.

Godspeed_EJ
28.04.10, 22:41
"Uue võimaluse ja pääsu finaali auhinnakohtadele saavad julged, kuid proffidega mängust välja kukkunud pokkerivõhikud Maarja-Liis Ilus, Jaagup Kreem, Karin Rask, Tiit Sukk, Kaie Kõrb ja Aivar Riisalu. Erakordselt pingelise, lõbusa ja üllatusliku mängu võidavad kaks õnnelikku staari, kes võivad jahtida esikohta. Kes neist? Saatejuht Alari Kivisaar.."


Haha, täna tuleb naljakas osa jälle :D

rigged

privador
28.04.10, 23:00
epic saade...

Svenza
28.04.10, 23:03
ROFL
AK vs AA ei minna bustosse
Jaagup Kreemi ulmelised allin callid :D:D:D:D

pikk28
28.04.10, 23:04
nuts
karin võiks finaali kinni panna

Pahvak
28.04.10, 23:07
Riisalut ei bluffi. :biggrin:

MeelisV
28.04.10, 23:14
Keegi neist oleks võinud mõne pro käest paar tundigi koolitust saada, oleks märgatava eelise andnud. Eks siis finaali jõudsid need, kellel kõige rohkem õnne oli.
Finaali struktuur on veel turbom, et õnne faktorit ajati ikka veel suuremaks...

camu
28.04.10, 23:29
Limpfest nagu oligi arvata.
A Karin on päris hea MILF, seega mulle sobib, et tema edasi sai.
Mõneti nõme saade oli. Jättis pokkerist vägisi loto mulje. A la limbime kõik sisse ja vaatame kes tihkemalt pihta saab.

yolpa
29.04.10, 08:55
Limpfest nagu oligi arvata.
A Karin on päris hea MILF, seega mulle sobib, et tema edasi sai.
Mõneti nõme saade oli. Jättis pokkerist vägisi loto mulje. A la limbime kõik sisse ja vaatame kes tihkemalt pihta saab.

no aga samas ongi ju hea.

LuuK
29.04.10, 15:17
Pokkeriproffist kommentaator just arvas, et saade tõestab, et loto osakaal on pokkeris väike :)

Madis_89
30.04.10, 12:34
Imo Viesdurs tõestab, et tegu on 100% lotoga lol.

Char
30.04.10, 15:12
Imo Viesdurs tõestab, et tegu on 100% lotoga lol.

mnja tal 2 saadet kaart sitaks hästi jooksnud

john123
01.05.10, 21:16
Viimases saates mängis kõige paremini Jaagup Kreem . See oli ka hea kuidas Karin oma ässasi chekis peale floppi kuni lõpuni.

erplander
02.05.10, 02:49
Viimases saates mängis kõige paremini Jaagup Kreem . See oli ka hea kuidas Karin oma ässasi chekis peale floppi kuni lõpuni.

Ära räägi rõõmukest. Võta üks ja viska teist olid kõik seal mänguoskuste osas.
See et Jaagupil otsustavatel momentidel pisut enam õnne oli, ei tee temast mingil kombel paremat. Lolliks tegid seal kõik end, täpselt samal moel, kui näiteks superstaari saatesse kandideerinud, kel selleks mingitki annet polnud.

Kui nii suurel hulgal esimest või teist korda pokkerit mängivate staaride ja staarikeste saatesse kutsumine oli üllatav ja nende segamine kogenud mängijatega oli üleelatav, siis absoluutselt nõdrameelne idee oli sellise lucky loserite poolfinaali tegemine üksnes mängijatega, kel reeglitestki täit aimu polnud. Nii piinlikku algajate kodumängu tasemel saadet ei oleks pidanud eetrisse laskmagi.

Btw, pakkusin Unibetile välja mõned üsnagi tuntud inimesed-kultuuritegelased, kes on pokkeriga hobina tegelenud juba pikemat aega, üks neist mingi 3-4 aastat, kes oleksid suurepäraselt saatesse sobinud, ent selgus, et nende poole polnud keegi pöördunudki... Ju siis TV3 arvas heaks mingeid suvalisi jukukalle-laadseid tolasid kutsuda.

Põhisaatejuhi ja diilerite tasemest ei tahaks üldse rääkida. Ekspert-saatejuht on samas väga hea valik, nii et mõned positiivsed momendid ikka leiab ses saates :) Ehk järgmiseks hooajaks, kui see peaks tulema, tehakse teatud järeldused ja uuendused.

Jennifer
02.05.10, 18:34
Keegi peaks nad siia juhatama, et loeks saate kohta tagasisidet! :D

Tigrano
04.05.10, 10:19
Keegi peaks nad siia juhatama, et loeks saate kohta tagasisidet! :D

Parem mitte :biggrin:

Staier
05.05.10, 19:50
Täna finaal ja kas Viesturs"luckbox"Jansonsi triumfikäik?:biggrin:

MeelisV
05.05.10, 21:38
Ega kaua aega pole jäänud, et näha. Igas tahes hoian ma endale pöialt, ikkagi esime arvestatav live turna elus ::)

olavike
05.05.10, 21:46
Ega kaua aega pole jäänud, et näha. Igas tahes hoian ma endale pöialt, ikkagi esime arvestatav live turna elus ::)
Et äkki läheb saates teistmoodi kui salvestusel? :)

Madis_89
05.05.10, 21:52
Vihje et ta võidab imo.

Oliverk
05.05.10, 21:53
tv3 nüüd trahv soolas. Lepingus kindlasti mingi 200k vaikimse trahv sees.

nomerlot
05.05.10, 21:59
Teeks täna nii, et ütleme ainult ilusaid ja positiivseid asju saate kohta. Vahelduseks või nii.

Madis_89
05.05.10, 22:02
Fine by me.

vilkar
05.05.10, 22:06
jaagup langeb 1 mesena :D limpib surnuks ennast :D

hoss23
05.05.10, 22:08
jaagup langeb 1 mesena :D limpib surnuks ennast :D

LOL Karin on teine

Potsataja
05.05.10, 22:09
Teeks täna nii, et ütleme ainult ilusaid ja positiivseid asju saate kohta. Vahelduseks või nii.

Obv, finaalsaade on ju parim näide õnne osakaalust pokkeris.

HU grinder
05.05.10, 22:10
50k vähemalt chipse.

nomerlot
05.05.10, 22:12
Kolk on stiilselt ennast üles löönud, punane särp ja puha.

hoss23
05.05.10, 22:12
karin õppis raisema....omg

nomerlot
05.05.10, 22:14
ta bluffis juba esimeses saates Q high-ga edukalt.

heido24
05.05.10, 22:18
LUCKBOX !!!!!!!!!!!!!

vilkar
05.05.10, 22:23
LUCKBOX !!!!!!!!!!!!!

gut shot :D

noname
05.05.10, 22:24
Meelis ronib veel august välja?:biggrin:


eh...luckbox mõnel mehel jätkub anyway:D

Fabulous
05.05.10, 22:26
LUCKBOX !!!!!!!!!!!!!
Viesturs tõmbas ära jälle::)?

olavike
05.05.10, 22:27
Meelisel oli stack 12K, blindid 1000/2000 ja callib Karini 5K suuruse raise?

vilkar
05.05.10, 22:28
Viesturs tõmbas ära jälle::)?

46s ja flopi sai masti tõmbe ja gut shoti ja obv turn tuli rida auku ära .... meelisel oli flopis open ended 9Ts käega flop oli 278 turn 5 river Q

heido24
05.05.10, 22:29
pole seal mingit Viestursit....ainult Mr. Luckbox :)

k2snakalle
05.05.10, 22:30
no mai tea..tal oli mastitõmme+gutshot. Väga normaalne tõmme ju.
% tegelt näitasid, et viesturs oli flopist ees ;)

heido24
05.05.10, 22:30
Meelisel oli stack 12K, blindid 1000/2000 ja callib Karini 5K suuruse raise?

kukkusin peaaegu voodist v2lja kui seda lyket n2gin....ma olen ultimate donkey aga isegi mina polex seal niimoodi teinud :D

nomerlot
05.05.10, 22:37
Ok, et betsize on väiksevõitu, aga pehmest puust poiss Viesturs ikka pole, paneb sellisel boardil 3 bulletit underpairiga! ma mõtlen seda 66 kätt väga drawisel boardil.

HU grinder
05.05.10, 22:38
meelisel ei olnud 12k.

Svenza
05.05.10, 22:40
Wowww, ärge mängige näpitsaid üle... Nutt oli kurgus kui kommentaari andis.
Insta call Karini poolt KQ, nummi :D

olavike
05.05.10, 22:41
meelisel ei olnud 12k.
Graafika näitas vahetult enne seda kätt, et oli 12K, aga ilmselgelt ei saanud see jah tõele vastata :rolleyes:

kroko_till
05.05.10, 22:42
Ok, et betsize on väiksevõitu, aga pehmest puust poiss Viesturs ikka pole, paneb sellisel boardil 3 bulletit underpairiga! ma mõtlen seda 66 kätt väga drawisel boardil.

Ma ei usu et board või vastane siin mingit tähtsust omas, ta oleks samamoodi mänginud ilmselt iga boardiga. Ta panustab igat floppi ja üldse igat tänavat, põhjuseks ilmselt kuna kuues varvas surub mõtlemise kinni

heido24
05.05.10, 22:43
v6is olla kyll 12k....ega's siis meile k6iki k2si ei n2idata :)

nummar
05.05.10, 22:44
irwww :D:D:D luckbox kukkus välja :D

EDIT: ja seee kommentaar oli hea et viesturs pole harjund kui read ja mastid ei tule :D:D::D

Fabulous
05.05.10, 22:44
Lol...Viesturs...

No ma ei tea...õhuga sellise raise callimiseks mul küll näiteks mune pole.

Svenza
05.05.10, 22:44
Lõppes see lätlase ulme joppamine. Nice call flopist :)

hotcocacola
05.05.10, 22:44
VIESTURS FTW.......LOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLllll

kardaanirist
05.05.10, 22:45
haha wtf. "no ma ütlen. õnn. tuleb kaart ei tule. õnn. no natukene oskust ka."


ahahahhaa.

Madis_89
05.05.10, 22:47
No kurjam, arvasin, et viestursi mängus on mingi skilli osakaal ka, aga see piirdub ainult zhetoonde tõsteoskusega.

vilkar
05.05.10, 22:47
suht ebamaine ikka :D

no nüüd jaagup next

heido24
05.05.10, 22:48
ma olin kyll juba suht kindel et Luckbox kakkub endale masti kokku aga v6ta n2pust :)

Tarmonator
05.05.10, 22:49
ei krt see on ikka lahe saade.
kohe puust ja punaselt tehakse selgeks kõigile kuidas mäng tegelikult käib(viestursi viimane käsi) ja rahvas tuleb ja proovib ka seda "õiget mängu" ;)

vilkar
05.05.10, 22:49
haha wtf. "no ma ütlen. õnn. tuleb kaart ei tule. õnn. no natukene oskust ka."


ahahahhaa.

66 donkas ja.... pot size 28k betib flopil 10k.... ma ei tea mingi 18-20k oleks pidanud flopist panema ja turnis allinn kui oleks tahtnud seal kedagi käelt maha saada vms.... aga lahmib 3 streeti 10k+10k+13k....

hotcocacola
05.05.10, 22:49
mast oleks ikka väga sick olnud

olavike
05.05.10, 22:53
IRW@ A9 vs KK!

k2snakalle
05.05.10, 22:53
nice A9 vs KK. liiga kena flopp. arvestades, et 1äss läks maha.

heido24
05.05.10, 22:54
WHAAAAAAAAAAAAAAA ?????????

maidre
05.05.10, 22:54
No Jumal Auta mida flopp Jaagupile!

vilkar
05.05.10, 22:54
KK vs A9 ja jaagup imeb floppi AA9..... nice run

olavike
05.05.10, 22:56
Lauri stack on küll päris sweet.

hotcocacola
05.05.10, 22:59
ma olen lauri poolt
samas...milf-karin ftw

heido24
05.05.10, 22:59
ja btw.....kui Viesturs kommentaari p2rast andis siis oli selline mulje et tal Google Translator peas vms :D suht puder tuli v2lja

hotcocacola
05.05.10, 23:00
krdi see kivisaar seal:

MMMMMMmhhhhhhhhh AAAAAAAAAEEEEEEEHHhhhhhhh nüüd läheb.....


ma ei taha teada, mis asi läheb ja kuhu :D

hoss23
05.05.10, 23:02
ma olen lauri poolt
samas...milf-karin ftw

ROFLLLLLLLLLLL

hotcocacola
05.05.10, 23:03
ulme, milf-karin sai HU-sse....unreal :D

Svenza
05.05.10, 23:03
HU for rollllz

heido24
05.05.10, 23:04
nyyd oleme siis pead pysti :D

maidre
05.05.10, 23:04
OOoooooo Laur pushib .Not bad

hotcocacola
05.05.10, 23:05
irw, kolk surus kaia kanepit :D

hoss23
05.05.10, 23:06
oi pljää kui ilus lüke milfi poolt

Svenza
05.05.10, 23:08
Äge kelmikas naeratus Karinil :)

nummar
05.05.10, 23:08
ÕNNE REINPURPURILE :P MINE KOGU SELLE RAHA EEST KUSKIL INSPIRATSIOONI JA KIRJUTA UUS RAAMAT !

maidre
05.05.10, 23:09
No ma ei tea .K3 läks insta foldi ja T7 o-ga oli nagu okey callida?

Tarmonator
05.05.10, 23:10
kes see callis sul T7'ga?

ilus lüke oli, vastasel oli ruumi foldida küll

hotcocacola
05.05.10, 23:10
krdi, nad oleks võinud panna headsupi ajaks raha lauale....500stes, nagu wsopil...poole tuimem mäng oleks olnud :D

hoss23
05.05.10, 23:12
krdi, nad oleks võinud panna headsupi ajaks raha lauale....500stes, nagu wsopil...poole tuimem mäng oleks olnud :D

oleks ainult 5 sajalist pakki tulnud. Kahekullistes oleks parem olnud ikka.

heido24
05.05.10, 23:13
myntides 2kki ?

kardaanirist
05.05.10, 23:13
No ma ei tea .K3 läks insta foldi ja T7 o-ga oli nagu okey callida?

lükkas ise ju allin. suht julge iseenesest + tal ei olnud selline stack, mida Laur oleks iga kaardiga callida saanud.

maidre
05.05.10, 23:17
lükkas ise ju allin. suht julge iseenesest + tal ei olnud selline stack, mida Laur oleks iga kaardiga callida saanud.

Ei sul kõik õige käisin korra just teleka eest ära ja ei pannud tähele kellel milline blind oli.Ma lihtsalt mäletasin ,et mingi käsi oli tädil K3.Ma oleks juba shordina selle käega nuppe pannud.

nomerlot
05.05.10, 23:17
Karin näitas mängus rohkem mune kui nii mõnigi mees seal saates. Minu sümpaatia.

oitarvi
05.05.10, 23:19
Teine koht sai siis 60K ja kolmas 50K nagu kommentaaridest kõlas? Muidu ei kajastunud üldse teiste kohtade võidusummad...

LuuK
05.05.10, 23:21
teine 125 kolmas 60 ikka

nomerlot
05.05.10, 23:22
isegi saate kodulehelt ei leia sõnagi võidusummade kohta...

Fabulous
05.05.10, 23:25
Kava.ee ütleb:
Neljas kuni kuues koht juba väiksemas summas.

MeelisV
05.05.10, 23:34
Vihje et ta võidab imo.

Read oli sul vähe vale ;)


50k vähemalt chipse.

Blindid olid ka ju suuremad!


Meelisel oli stack 12K, blindid 1000/2000 ja callib Karini 5K suuruse raise?

kukkusin peaaegu voodist v2lja kui seda lyket n2gin....ma olen ultimate donkey aga isegi mina polex seal niimoodi teinud :D

Tehniline viga jälle, esimese käe, mida ei näidatud, võitsin! Sealt stack vähe 60k alla, 9T käega langesin mingi 36k, siis kui KQ callisin, stack oli 32k!!


Wowww, ärge mängige näpitsaid üle... Nutt oli kurgus kui kommentaari andis.
Insta call Karini poolt KQ, nummi :D

Oleks pidanud 88 foldima? Siis oleks jälle sellised kommentaarid tulnud, et neid nüüd küll foldida ei saa ju!


isegi saate kodulehelt ei leia sõnagi võidusummade kohta...

#1 250 000.-
#2 125 000.-
#3 60 000.-
#4-#6 15 000.-

MeelisV
06.05.10, 00:14
Muidu turnaga jään päris rahule. Arvan, et mängisin suht hästi ja finaalis jäi lihtsalt kaardijooks natuke alla keskmise. Aga no, selline pokker on. Ise oleksin rõõmus olnud kui top 3 oleks olnud Laur, Katri ja mina, et rahvas ikka mõistaks, et oskused on kõige olulisemad. Aga no short term on õnne osakaal ikka suure tähtsusega, eriti turbo turniiril ja pokkerist kaugetele inimestele kindlasti meeldis, et kuulsustel nii hästi läks. Mul kindlasti ei ole midagi Jaagupi ja Karini vastu, aga lihtsalt my point of view.

Off topic siis natuke minu kui pokkerimängija kohta
Aga jah, esimene arvestatav live turniir üldse, kuna alles suvi 2009 sain 21 ja siis olin aasta lõpuni Soomes, siis polnud enne isegi kasiinos mitte käinud:rolleyes:, siis arvan, et läks suht normilt ikka.
Ma olen küll pokkerit harrastanud nii 3.5 aastat, aga ma pole seda väga tõsiselt teinud. Enne mängisin ainult turniire ja vähesel määral ja mitte eriti tõsiselt. Eelmise aasta alguses alustasin cashiga, siis ka mitte liiga tõsiselt ja micros vaikselt sagisin. Siis olin pool aastat Soomes ja peaaegu üldse ei mänginud. Nüüd detsember 2009 tulin Eestisse ja hakkasin vähe tõsisemalt tegelema. Pole eriti raha kuhugi sisse kandnud, et pole kunagi elus pokkeriga miinuses olnud. 3.5 aastat tagasi sain freerollidega alustatud ja peale kooli lõpetamist sai ka 1 suvi pokkeri raha eest pidutsetud:cool:
Et siis jh, kuna olin cashis suht algaja, siis vaatasin, et Unibeti kontol mingi 40 euri vanast ajasi ja siis hakkasin grindima. Sai mingi 2 kuuga 200 peale ja saatesse ja siis läksin PokerStarsi, seal oli ka mingi 10 dollarit aastate tagant, siis sai kahe kuuga mingi 450 kokku. Kuna eelmine kuu oli suur downswing, siis motti eriti ei olnud ja tegin ainult mingi 15k kätt (märts 25k), 6-max NL10/NL25 3-4 lauda korraga. Eelmine kuu oli +5 BI, EV +20 BI. + turnadega läks ka kahjumit. Sai proovitud Baltic touri esimest qualifier satikat ka kus tuli leppida 31. kohaga.
Paljud võisid arvata, et olen vähe tõsisem tegija, aga nii see kindlasti ei ole::)
See kui kavas jms kirjutati, et ma pro olen, siis see oli joke:biggrin:
Aga ma olen järjest õppiv ning arenev mängija ja kindlasti töötan selle nimel, et paremaks saada.

purpur
06.05.10, 00:41
ÕNNE REINPURPURILE :P MINE KOGU SELLE RAHA EEST KUSKIL INSPIRATSIOONI JA KIRJUTA UUS RAAMAT !

selleks pole raha vaja:D

tänud kõigile kes vaadata viitsisid. Ise olen tulemusega keskmisest rohkem rahul:)

hoss23
06.05.10, 00:44
õnne purpur. GG

Rando
06.05.10, 06:27
Õige vend sai papi kätte! Tubli!!
lauri ftw!

Svenza
06.05.10, 10:30
Oleks pidanud 88 foldima? Siis oleks jälle sellised kommentaarid tulnud, et neid nüüd küll foldida ei saa ju!





Obv. et ei foldi. See on insta push, eriti sinu stacki juures. Tavaliselt näpitsad lihtsalt ei kaota... ja kui mingi ime läbi peakski kaotama, siis ütlemegi et ebajopp irooniaga ja järgmine kord ära neid üle mängi :biggrin: Kõik õige noh. Peace

nummar
06.05.10, 10:44
selleks pole raha vaja:D

tänud kõigile kes vaadata viitsisid. Ise olen tulemusega keskmisest rohkem rahul:)

ahjaa, eriti üllas on/oli sellest pool ära annetada :)

edu tegemistes anyway

olavike
06.05.10, 10:50
Ei lubanud pool ära annetada. Minu meelest oli juttu 10% annetamisest.
Aga ülikõva suhtumine on juba seegi :)

vilkar
06.05.10, 11:03
Ei lubanud pool ära annetada. Minu meelest oli juttu 10% annetamisest.
Aga ülikõva suhtumine on juba seegi :)

10% jah , norm annetus :)

mäng oli ilus! hea et jaagub oma mastiga AA vastu ära ei luckinud :D oleks päris inetu olnud, sest KK crackis ära A9o :D

nummar
06.05.10, 14:16
minupaha siis