PDA

View Full Version : AA on flush flop



volde
21.12.09, 02:41
$0.10/$0.20 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG MnC2004 ($20)
UTG+1 volde ($21.87)
CO kisolinec ($22.88)
BTN slaffer88 ($12.79)
SB Nobleblade88 ($30.33)
BB DONCHILE ($74.02)

Pre-Flop: ($0.30, 6 players) volde is UTG+1 A :club: A :heart:
1 fold, volde raises to $0.80, 2 folds, Nobleblade88 calls $0.70, DONCHILE calls $0.60

Flop: 4 :diamond: 10 :diamond: J :diamond: ($2.40, 3 players)
Nobleblade88 bets $1.20, DONCHILE folds, volde raises to $4.40, Nobleblade88 raises to $29.43, Whats next???

Vastane 63/17 Flop agro 1.2 overall agro 1.7, checkraise 0 ja tribet 10.3
Väga insta nupud tulid sealt.

ESTPatrick
21.12.09, 03:33
usun et võid sujuvalt foldi panna

privador
21.12.09, 03:39
Maximum mis saad on mingi flipi. Kui tal on made flush on asjad jamad. suht insta fold

volde
21.12.09, 04:50
Suured tänud vastuste eest, juhtusgi nii:
$0.10/$0.20 No Limit Holdem
Prima
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG MnC2004 ($20)
UTG+1 volde ($21.87)
CO kisolinec ($22.88)
BTN slaffer88 ($12.79)
SB Nobleblade88 ($30.33)
BB DONCHILE ($74.02)

Pre-Flop: ($0.30, 6 players) volde is UTG+1 A :club: A :heart:
1 fold, volde raises to $0.80, 2 folds, Nobleblade88 calls $0.70, DONCHILE calls $0.60

Flop: 4 :diamond: 10 :diamond: J :diamond: ($2.40, 3 players)
Nobleblade88 bets $1.20, DONCHILE folds, volde raises to $4.40, Nobleblade88 raises to $29.43, volde folds

Final Pot: $36.23

Nobleblade88 wins $35.67 (net +$5.44)

DONCHILE lost $0.80
volde lost $5.20

Ma tegelt tagant järgi mõtlesin et huvitav kui idioodiks mind peatakse, et foldin siin.
Aga näe ;D

ranka
21.12.09, 04:55
Aasta level w? Raiseme flopi ja foldime?

a) kui sa ei taha stäkkide peale mängida siis ära raise;
b) kui sa raised siis sa mängid stäkkide peale ning iga uus raise on teretulnud;

Mängi natuke stovega ja vaata, mis equityt saad ning selle järgi valid vastava mängu. Regulari vastu ma calliks, dongi vastu võib ka tõsta ja puruks minna.

Rigged
21.12.09, 16:29
Aasta level w? Raiseme flopi ja foldime?

a) kui sa ei taha stäkkide peale mängida siis ära raise;
b) kui sa raised siis sa mängid stäkkide peale ning iga uus raise on teretulnud;

Mängi natuke stovega ja vaata, mis equityt saad ning selle järgi valid vastava mängu. Regulari vastu ma calliks, dongi vastu võib ka tõsta ja puruks minna.

This, aga antud vastase vastu sellel flopil on imo fold, passiivsed fishid ei mängi nii flushdrawd, võib olla ka set või wierd two pair

2ssapaar
21.12.09, 17:10
a) kui sa ei taha stäkkide peale mängida siis ära raise
miks? selles suhtes et floppi peab raisema sellise mängija vastu, aga kui ta shoveb, siis võime tema rangest taga olla (antud käe puhul suht close otsus ja ma ei teagi mis parem oleks).

SooKoll
21.12.09, 17:11
Loogiline fold ;)

Ise ka paar korda nii olnud, et rida või mast lauas, ja tehakse raise või reraise , pole muud üle kui fold...

ranka
22.12.09, 01:59
miks? selles suhtes et floppi peab raisema sellise mängija vastu, aga kui ta shoveb, siis võime tema rangest taga olla (antud käe puhul suht close otsus ja ma ei teagi mis parem oleks).


Minu jaoks on ebaloogiline see mäng. Miks kurat ma tõstan ja foldin. Miski live kontrolltõste?????? Ma tahaks saada kas valuet või mitte. Kui ma hetkel ei näe valuet siis ma kas callin või foldin, kui ma näen valuet siis ma tõstan ja lähen broke. Bluffida ma AA-ga ei taha ning teada saada, kus ma olen ma ka ei taha.

volde
22.12.09, 02:17
Minu jaoks on ebaloogiline see mäng. Miks kurat ma tõstan ja foldin. Miski live kontrolltõste?????? Ma tahaks saada kas valuet või mitte. Kui ma hetkel ei näe valuet siis ma kas callin või foldin, kui ma näen valuet siis ma tõstan ja lähen broke. Bluffida ma AA-ga ei taha ning teada saada, kus ma olen ma ka ei taha.

Kuna ta leadoudib suht tihti nii ja ka pasaga, siis ma mõtlesin fold equiti peale..Kas siis tõesti nii vale?

Booyaka
22.12.09, 02:23
pasa ta foldib, hea käega saad sumpsi. paska võib samahästi sees ju hoida ja moar value saada. imo!

ranka
22.12.09, 02:54
Kuna ta leadoudib suht tihti nii ja ka pasaga, siis ma mõtlesin fold equiti peale..Kas siis tõesti nii vale?



Every time you play a hand differently from the way you would have played it if you could see all your opponents' cards, they gain; and every time you play your hand the same way you would have played it if you could see all their cards, they lose. Conversely, every time opponents play their hands differently from the way they would have if they could see all your cards, you gain; and every time they play their hands the same way they would have played if they could see all your cards, you lose


Kui ta foldib, siis sa oled ees ehk mängija mängis tõenäoliselt su vastu korrektselt. Seega long runnis vastane võidab, sa kaotad.

Kui ta raiseb üle siis sa oled taga/flippad ning nüüd on sul üliraske teha õige otsus. Kui sa teed ebakorrektse calli on see suur viga ja kui teed ebakorrektse foldi siis on see suur viga. Kui teed korrektse foldi siis vea tegid raisedes.

2ssapaar
22.12.09, 02:55
Minu jaoks on ebaloogiline see mäng. Miks kurat ma tõstan ja foldin. Miski live kontrolltõste?????? Ma tahaks saada kas valuet või mitte. Kui ma hetkel ei näe valuet siis ma kas callin või foldin, kui ma näen valuet siis ma tõstan ja lähen broke. Bluffida ma AA-ga ei taha ning teada saada, kus ma olen ma ka ei taha.

see tõste on 100% value peale. See pole ju bluff kui sa tahad, et ta calliks.

2ssapaar
22.12.09, 03:19
ranka, miks sa preflop AJ-ga fishi 3-betid ning foldid 4-betile? see on sarnane situatsioon.

ranka
22.12.09, 03:33
ranka, miks sa preflop AJ-ga fishi 3-betid ning foldid 4-betile? see on sarnane situatsioon.


Võib-olla ma ei viitsi praegu vaielda. AJo-ga ma never ei 3bet/foldi algse avaja vastu. Samuti nagu KK-ga või AK-ga või 44-ga. Kui ma seda peaks tegema siis ma ei 3betiks vaid calliks või foldiks kohe PF.

2ssapaar
22.12.09, 03:43
oletame, et selline fish, kes ei foldi kunagi 3-betile ja 4-betib ainult QQ+ (mis pole üldse anomaalia). Siis oleks tema vastu AJ-ga mitte 3-bettimine räige viga.

ESTPatrick
22.12.09, 07:03
oletame, et selline fish, kes ei foldi kunagi 3-betile ja 4-betib ainult QQ+ (mis pole üldse anomaalia). Siis oleks tema vastu AJ-ga mitte 3-bettimine räige viga.


ei ole räige viga

2ssapaar
22.12.09, 17:33
Every time you play a hand differently from the way you would have played it if you could see all your opponents' cards, they gain; and every time you play your hand the same way you would have played it if you could see all their cards, they lose. Conversely, every time opponents play their hands differently from the way they would have if they could see all your cards, you gain; and every time they play their hands the same way they would have played if they could see all your cards, you lose


Kui ta foldib, siis sa oled ees ehk mängija mängis tõenäoliselt su vastu korrektselt. Seega long runnis vastane võidab, sa kaotad.

Kui ta raiseb üle siis sa oled taga/flippad ning nüüd on sul üliraske teha õige otsus. Kui sa teed ebakorrektse calli on see suur viga ja kui teed ebakorrektse foldi siis on see suur viga. Kui teed korrektse foldi siis vea tegid raisedes.

unustasid kolmanda ja kõige tähtsama variandi: kui ta callib, teeb tema tõenäoliselt suure vea ja sina võidad long runnis.
ning üleüldse re-raiseb ta sind suhteliselt harva - see ei tohiks su flopi otsust (call või raise) palju mõjutada.

seda kõike arvestades on obvious, et flopi raise on kõige parem play ja callides kaotaksid massiivselt valued.
Kui ta nüüd sind re-raiseb, siis on ju võimalik teha korrektne fold, kui tema re-raise range on piisavalt tight.

seda võib isegi mõnes mõttes võrrelda olukorraga, kus valuebetid passiivset fishi top pairiga ja viskad raise peale käe ära. Sa ei hakka ju järgi chekkima lihtsalt sellisel põhjusel, et võibolla ta raiseb sind ja see paneb su -ev olukorda.

Rigged
27.12.09, 19:17
Sellisel mainitud juhul on jah fold korrektne, et Sina value betid,fish raiseb ja Sina foldid., mitte ei value re-raise....Rankal on õige point, kui flopil juba raised siis peaks olema plaan rahad
sisse panna.

Tegin kiirelt mingi mate ka praegu taha, ei viitsi stovega väga jamada, aga kui huvitab, siis vaata mis range vastu oleks +EV call ja mille vastu ei.
11,2+16.27 potis=27.47, meil 16,27 left, 27.47/16.27 1.68:1 odds

Peame võitma 1 kord 2.68-st korrast, et call oleks +EV, ehk siis meil on vaja umbes 37% equityt.