PDA

View Full Version : lebovend r22gib endast kolmandas isikus?tal on komplikatsioonid?veider pealkiri?



lebovend
21.12.09, 21:23
NL10 video.
Taaskord esimene katse, ei viitsi ranka kombel ideaalsuse poole pyyelda.
Tagantj2rgi vaadates olen way too NIT, isegi FRi kohta oleks nit.
AGA samas enda vabanduseks toon selle, et tegemist on microlimitiga,
seega ei tasuga v2ga palju ette kujutada ning stealida.

Enjoy ja kindlasti tulistage tagasiside.

http://www.megaupload.com/?d=K7IFSH0A

andu_andu
21.12.09, 21:24
esimene

hoss23
21.12.09, 21:30
toine

hotcocacola
21.12.09, 21:31
ma arvan, et siit tuleb kaos

hoss23
21.12.09, 21:36
miks siis nõnda?

pikk28
21.12.09, 21:57
NL10 video.
Taaskord esimene katse, ei viitsi ranka kombel ideaalsuse poole pyyelda.
Tagantj2rgi vaadates olen way too NIT, isegi FRi kohta oleks nit.
AGA samas enda vabanduseks toon selle, et tegemist on microlimitiga,
seega ei tasuga v2ga palju ette kujutada ning stealida.

Enjoy ja kindlasti tulistage tagasiside.

http://www.megaupload.com/?d=K7IFSH0A

panin tirima

eddi
21.12.09, 21:57
panin ka tirima, päris lebo vend tundud olevat ja huvitav mis seal toimuma hakkab

noname
22.12.09, 02:57
Panin ka tõmbama just.

Und pole(tegin ennem ühe sessi,enam ei viitsi)ning just mõtlesin,et mida ma tegema hakkan ;D

Gut.
Ja NL10 on nagu rusikas silma auku!!

lenC
22.12.09, 10:20
1:00 Call on viga, pot-oddsid ei kaalu üle OOP olemist või seda et BB võib raiseda.
3:40 Fishid blindidel, ma vähemalt kaaluks KTo-ga CO-lt avamist
~6:00 AQo üleval paremal on PF juba kahlane, l/rr peale kütaks nuppe vist, $1.7 raha sees ja FE-t paisab olevat. Ja kuidas sa ei märganud, et 2 paari maas on :D
6:40 ATo-ga isoleeriks
9:55 Miks sa fishi vastu positsioonis JTo-d ei raise'i, A3o fold kohe otsa on fine, JTo mängib lihtsalt postflop liiga hästi, et foldida
11:30 TT, väike cbet ei meeldi, mida suurema sa teed, seda rohkem ta sind AK peale paneb seal :) ise paneks ikka standardi $1-$1.2 nt

Ära kunagi kasuta auto c/f nuppu, kui SB limbib, siis sa insta checkid ja vastased saavad telli, et sul rääbis.

~19:00 K4o-ga mõtleks stealimisele ainult siis, kui mul oleks 2 maailma suurimat niti vasakul, miski 64o tüüpi käed on kõvasti paremad, elus kaardid ja rohkem postflop potensiaali
24:15 A6o-ga 3-betile mõelda seal on imelik, imo. Ära blufi fishe. Või on see for value. Appi.
26:40 JJ-ga 3-betid ja cbetid 75% potist kui ma saan õigesti aru? Miks? Standard cbet 3-bet pottides on 50-60%
27:30 22, "Saame 3-beti sellise niti käes, no see on instafold". Vale mõtteprotsess imo, kui nit 3-betib ainult KK+ näiteks, siis on ju setminemine parem mõte kui vastase vastu, kelle 3-bet range on 88+,AQ+,AJs. Oleks vist ise ka foldinud, aga mõtteprotsess oli vale.
28:15 77, cbetiks floppi, ta foldib seal palju tugevamaid käsi ja kui jätad cbettimata, siis on oht, et ta võtab 6-highga poti omale. Pead mängima ta range vastu(mis on "heavily weighted towards small PP's & SC's). On ka teisi variante, aga see läheks vist liiga metaks.



Cliffnotes:
Ära steali pasaga(Q3o on pask, 74s pole)
Ära kasuta auto c/f nuppu
Exploitable betsizing - "Lähen siin täieliku pasaga stealima, panen $0.3" vs "Mul on siin buttonil nuts, panen $0.4"
Mängi rohkem pote fishide vastu positsioonis
Tee vähem veidraid ja ilma põhjuseta 3-bete

Keiss
22.12.09, 10:49
Ma vaatasin ka video ära ja no tõesti, 3bb raise buttonilt on ikka jama. Pane ikka 4bb kui muidu ka paned. Ja mingite superfishide vastu ma küll tahaks 78s või J10 mängida. Üldse minu arvates NL10-s pole mingit vajadust blinde röövida K4o tüüpi käega, et 0.15 euri võita ning K4o-ga vaevalt rohkem ka saaks, aga 78s-ga võid fishi tühjaks ka teha.

hotcocacola
22.12.09, 13:08
(Y) lenc

lebovend
22.12.09, 14:43
hmm

1.00 - ok, note endale, et cash pole turniir ja preflop pot oddsid ei funka samamoodi, nagu
harringtoni raamatutes.

3.40 - agreed

6.00 - seal ma olin jah t6siselt segaduses :D

6.40 - For value? yldiselt ma olen m2rkanud, et isolatsioon ei t2ida oma eesm2rki mikros :S

9.55 - hmm, ma ju seletasin ka kuskil video osas, miks ma stealin ja miks mitte. See oli umbes
midagi sellist, et mulle meeldib, kui mul on olemas FE + hittimisv6imalus. JTga olen ma ATC rangest
maas ju veidi. Ning BBl istub donk kes m2ngib pea 50% k2si ehk FE kisub ka v2ga v2ikseks. Kas
on t6esti v2ge vale m6tlemisviis see mul?

11.30 - ei kujuta kyll ette, et s22rane vastane seal kogub betsize telle, sry. Pigem on suurem t6en2osus
sellel, et kutt m6tleb: "suur bet - ahah, tal head kaardid. V2ike bet - ah mis sa blufid".


C/F nupu kohta - kui ma niikuinii kavatsen foldida, siis mind ju ei koti, mis telli see SB saab seal, juhul
kui ta limbib. Sest mul on niiv6inaa r22bis, ma ei kavatsenudki seda m2ngida ja unless kui ma ei
hiti flopis nutsarit, ei muutu minu m2ngutahe ju.


19.00 - t2hendab ma olen nii aru saanud, et headsupis loeb pocketkaartide puhul nende k6rgus,
mitte connectivus. Miks siis on siinkohal buttonil parem stealida 64ga, kui K4ga? Sest suur v6imalus
on et m6lemad foldivad v6i ma j22ngi headsuppi yhega neist.

24.15 - pmst sama tekst mis eelnev l6ik. Jah, ilmselgelt for value, kutt m2ngib 70% k2si, raiseb 24% k2si
ja hetkel tal miski hilisem poss, olen kindel, et siin tal PFR isegi suurem. No A6 on kenasti ees tema
pfr rangest ju + mul positsioon.

26.40 - hmm, ok, j2tan meelde, et 3bet pottides on cbet v2iksem.

27.30 - m6h? setmine 3beti vastu? see on midagi t2iesti uut minu jaoks.

28.15 - j2llegi olen siis vale 6petust saanud? see oleks umbes selline: flop on t2iesti ******, kolm over
cardi, k6ik on seal k6rgemate killast ka. Reat6mme, mastit6mme. check/fold. ???



Kaljumärkmed:

-Kui on nit, ja FE on olemas? siis ikka ei steali pasaga?
-Seletasin kuskil eespool c/f koha.
-Point hea, aga kyss selles, kui palju kardad NL10 40 vpip kuttidelt t2helepanemist ja vastaste
betsizei exploitimist? ;)
-AGREED!
-Yldiselt usun, et suudaks sulle videos igat minu tehtud 3beti 2ra seletada ja need ei j22ks
veidraks. Yldiselt siis kas for value v6i n2en suurt FEd.



Kindlasti ootan vastuseid siis just nendele punktidele, kus n2itasin v2lja arusaamatust/teist arvamust.
T2nud feedbacki eest! L2bi arutelu 6pime.

McFoldberg
22.12.09, 16:03
Isolatsioon täidab üliüliüliüliüliüliüliüliüliülihästi enda eesmärki mikros. Just loose-passive tüüpe, keda mikrolimiidid täis on, tulebki isoda ip. Sealt tuleb lihtsalt nii uskumatult palju raha. ATo on eriti eriti supper hüpper monster käsi fishide vastu... Nagu lenc ütles, on igast JTo-d jms ka väga väga väga gigahead fishide vastu ip mängimiseks.

lebovend
22.12.09, 17:28
Mul tekkis siin seoses selle isoleerimisega paar mõtet.

Harrington seletas, et callimine on ka tugevus. Ning kui kuskil
mingi 30/0/0.5 kutt limbib, siis tegelikult ta ju näitab seda,
et tal on TOP 30% rangest midagi käest, aga mida täpsemalt, seda me ei tea.

Ning oletades, et ta limbib ja me raisime ja ta callib, siis on ta juba ju
kaks korda tugevust demonstreerinud. Kas me nüüd peale seda tahame
loosepassivenonfoldingmonkeyga floppi näha, mis meile suure tõenäosusega
abi ei too?

Kas ATo laadsete rääbiskätega isoleerides me tahame calli või ei taha?
Kui tahame, mitmelt vastaselt me calli tahame?


Ning mikros, kus on enim maksjaid...kas isoleerimine on hädavajalik tegevus,
kui me saaks neilt lihtsalt puhta (preflop)valuega rahad kätte, ilma, et
me peaks JToga hakkame isoleerima/stealima ja enamus floppe hittides
lootma, et õige boardtekstuuri puhul meie cbet töötaks, hoides ise käes
J highd?

McFoldberg
22.12.09, 17:51
Point ongi selles, et limperit CO-lt ja BTN-lt isoleerides toimib see J highga cbet piisavalt tihti, et see + EV oleks. Nende kätega ei saa sa eriti suurde poti ka ennast panna kui sul just nuts pole, sest isegi kui hitid enda top pairi vms ei hakka sa ju stackide peale mängima sellega. Sellegi poolest on sul top pairi hitides endiselt fishide vastu suure tõenäosusega parim käsi ja saad SD value peale minna.

hotcocacola
22.12.09, 17:51
pista see harrington endale perse

pikk28
22.12.09, 18:16
pista see harrington endale perse

lol
a teemasse minnes, siis jah isoleerimine on super profitable. ma paar kuud tagasi ei isoleerinud pmst üldse fishe ja ega mul hästi ei läinud ka.
nüüd läheb juba enam - vähem ja üheks edu pandiks on kindlasti IP-lt isoleerimine. ja see et fish limp callib ei näita kuskilt otsast tugevust.

Kotkas1000
23.12.09, 19:39
26.05 folditud mastitõmbe kohta küsimus. Miks sa seda juba flopis ei raise?

lebovend
23.12.09, 20:51
augureat6mme ja 7high mastit6mme beti + raise vastu?
no thanks.