PDA

View Full Version : 25NL OOP seti mängimine



pikk28
22.12.09, 10:59
mhhh vastane reg 14 11. sample 500 kätt ning riveri aggr pole jälgegi ehk 1,3 ja riveri Agg Freq on 21%.

$0.10/$0.25 No Limit Holdem
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG Headbanga85 ($25)
UTG+1 savioja ($25.35)
MP1 temmikongi ($25)
MP2 Dr. Sexxxx ($34.65)
MP3 Lizard K1ng ($22.35)
CO FrancoisGER ($18.75)
BTN Zosso ($25)
SB Hero ($25.75)
BB Fantas1010 ($45.05)

Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is SB 7 :spade: 7 :heart:
4 folds, Lizard K1ng raises to $0.75, 2 folds, Hero calls $0.65, 1 fold

Flop: 7 :club: 2 :spade: Q :diamond: ($1.75, 2 players)
Hero checks, Lizard K1ng checks

Turn: 8 :diamond: ($1.75, 2 players)
Hero bets $1.25, Lizard K1ng calls $1.25

River: J :heart: ($4.25, 2 players)
Hero bets $3, Lizard K1ng raises to $17.75
gert?

on tal siin piisavalt palju bluffe või siis nõrgemaid käsi, et saaks kasumlikult callida?

Pahvak
22.12.09, 12:16
Kui ta betib kehvemaga 37% olukordadest, siis oled callides BE. Ilmselt on tal rida/JJ (harvem 88), kuna enamus rege ei pane kahe paariga selliseid reise (valuekad on ilmselt ikka väiksemad).

masterpuppet
22.12.09, 13:35
Aga kui ta on reg, siis miks ta peaks forvalue tõstma nii palju? Sa ju insta foldid kõik kaotavad käed ning callid ainult võitvatega. Ma usun, et seal on piisavalt tihti bluff/tilt, et see maha callida. Ja hiljem hea note külge panna.

Rahapada
22.12.09, 14:19
JJ, 88, ja loll note'i panemise uudishimu calliks ikkagi maha.. :|

Pahvak
22.12.09, 14:43
Aga kui ta on reg, siis miks ta peaks forvalue tõstma nii palju? Sa ju insta foldid kõik kaotavad käed ning callid ainult võitvatega. Ma usun, et seal on piisavalt tihti bluff/tilt, et see maha callida. Ja hiljem hea note külge panna.


See on hea point muidugi. Ma ise mõnikord overshoven ka regide vastu kui board annab aimu, et nende range on tugevasti kaalutud second nutside suhtes ja callitakse maha. Kahtlane koht muidugi :)

alaska
22.12.09, 23:13
overbet on natuke suur foldi saavutamiseks. Sama töö teeks ära ka väiksem bet. Tundub väga JJ moodi. Kuna väike riveri aggro siis on sick spot. Samas saad üsna solid note, kui ära callid.

janek174
22.12.09, 23:22
Njah, ei oskagi seisukohta võtta, 50/50. Kuna ma ise selline ülinit olen ja kusagil tänaval veel nõrkust ka näitan, siis tehakse minu vastu selliseid asju ka üsna tihti täieliku blufiga (reeglina siiski mitte). Tegelikult ma tahaks küsida, et kuidas sa mängiks sama kätt ja situatsiooni ise positsioonis olles? Kas flopist panustaksid ja kui palju? Kui call ja check, mida teeksid siis? (lihtsalt oleks huvitav teada, kuidas teised selliseid olukordi mängivad).

Edit: Viimasel ajal ise OOP seti enam väga flopist chekida ei taha, sest selliseid olukordi, nagu see siin, tekib nii liiga tihti (eriti kui vastas on miski regular)

pikk28
22.12.09, 23:41
kui ise oleksin agressor preflop olnud, siis kindlasti panustaksin selle venna vastu. kuskil 1,25 laseks c-beti sisse. turni panustaksin ka, kuid kui vastasele meeldib hullult floatida, siis isegi võib-olla annaks talle võimaluse turnil ise bettida, a reeglina lasen kõik 3 tänavat barreleid.

-andres-
23.12.09, 01:18
Ei tea mis tüüpi reg on, aga kui tihti nad checkivad behind JJ/88 sellel flopil?

pikk28
23.12.09, 08:41
Ei tea mis tüüpi reg on, aga kui tihti nad checkivad behind JJ/88 sellel flopil?

täpselt, reeglina peaksid c betti ikka panema. mida rohkem ma selle käe peale mõtlen, seda rohkem segadusse ma lähen. QQ peaks ka ju välistama eks?

Pahvak
23.12.09, 09:47
No tal võib ju rida ka olla, sest flopil bettimist ei toimunud, mis ta range koomale tõmbaks, aga võimalik, et mul pole lihtsalt mune maha callida, sry.

janek174
23.12.09, 11:44
täpselt, reeglina peaksid c betti ikka panema. mida rohkem ma selle käe peale mõtlen, seda rohkem segadusse ma lähen. QQ peaks ka ju välistama eks?


Sellepärast ma küsisingi, et kuidas ise mängiksid setti vastase olukorras. See, et flopil cbeti ei tehtud, tundub kuidagi väga kahtlane. No ja rea peale ma siin vastast küll panna ei oskaks. 88 oleks turnist tõenäoliselt otsa pannud, JJ oleks flopist cbettinud (88 kah tõenäoliselt). QQ-d mäniks ise vb küll nii. Flop ohutu, näitame nõrkust, turn samuti blank. Väga hea QQ-ga lasta vastasel paugutada. Ainult miks on vaja oma nutsiga riveril siuke overbet teha? Ainuke variant, et üritabki bluffi esindada. Muud loogilist seletust ei oska pakkuda.

Pahvak
23.12.09, 12:23
Sellepärast ma küsisingi, et kuidas ise mängiksid setti vastase olukorras. See, et flopil cbeti ei tehtud, tundub kuidagi väga kahtlane. No ja rea peale ma siin vastast küll panna ei oskaks. 88 oleks turnist tõenäoliselt otsa pannud, JJ oleks flopist cbettinud (88 kah tõenäoliselt). QQ-d mäniks ise vb küll nii. Flop ohutu, näitame nõrkust, turn samuti blank. Väga hea QQ-ga lasta vastasel paugutada. Ainult miks on vaja oma nutsiga riveril siuke overbet teha? Ainuke variant, et üritabki bluffi esindada. Muud loogilist seletust ei oska pakkuda.


Ma ei räägi, et tal siin 100% rida on, aga välistada seda küll ei saa. Flopil checkis näiteks oma T9ga, sest ta võib olla piisavalt loll, et mitte sellist kuiva boardi cbetida või lihtsalt multitabledes ei mõelnud asja täitsa läbi. Analoogselt QQga oleksin võimeline floppi checkima, sest suurt valuet saab ainult setidelt (ja rahad lähevad nagunii sisse) ja ühtegi turni kaarti ma ei karda ja väikest valuet TPGK tüüpi kätelt saab nagunii regi vastu ainult 1-2 tänavat, aga noh turnis võiks ikka otsa panna, sest ma ei usu, et pikk airiga kaks tänavat analoogses olukorras paneb.

EDIT: http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/Lizard+K1ng
NL50-100 suht kehv reg ja massmultitableja. Seda infot lauas muidugi ei ole, aga põnev ikka.

janek174
23.12.09, 17:13
Loomulikult siin rida jah välistada ei saa. Lugesin kätt natuke valesti, turnist ju openended võimalik. Seda tahtsin ka veel lisada, et olen ka üsna tihti selliseid geeniuseid näinud, kes AA-ga sellist asja teevad.