PDA

View Full Version : Aussie Millions Main Evendi + Side Evendi OSAKUTE MÜÜK !



k1ly
22.12.09, 21:29
Tere ,

Panen müüki 20% Aussie Millionsi Main Evendi osakutest

Buy In 10000 AUD-i

Kokku läheb müüki 40 osakut , ühe osaku hind on 50$ ehk 0,5% . Hetkel AUDi kurss = 9.84 ning USDi = 11.08 (Vahe kompenseerin side evendi osaku kaasamise näol)



Kui saan müüdud vähemalt 18% osakutest ehk 1800$ , siis mängin lisaks Main Evendile 30.01.2010 algavat 6-max NLH turnat , mille Buy In on 2,2k AUD-i . (PS! seda turnat tahaks räigelt mängida , 6max FTW!)

Kui saan müüdud vähemalt 8 % osakutest ehk 800$ , siis mängin lisaks Main Evendile 28.01.2010 algavat NLH turnat , mille Buy In on 1,1k AUD-i

Ning kui müün alla 8% siis mängin 29.01.2010 algavat 550$ NLH turniiri.

Kui ostate 1 % mu Main Evendi osakust , saate lisaks 1% mu side evendist. Näiteks kui ostate 2% ning kokku ostetakse 18% osakuid , siis saate lisaks võimalikule Main Evendi cashile , mu 6max turna võimalikest võitudest 2% jne .

Kuna keegi minust midagi ei tea , siis ehk viisakuse mõttes lükkan short bio siia .

Enda põhiteenistus tuleb onlines cash games ning olen päris suurelt biitinud low stakes game ning nüüd üritan kanda kinnitada ka midstakes(NL1k+). Lükkan selle tõestuseks ka siia oma "lifetime" graafiku , mis pole tegelikult küll lifetime , sest vahepeal andis üks arvuti otsad ning ei saanud DB sealt kätte ning seal ei kajastu OMAHA aga noh vahet pole , mingi pildi saab + tegemist on ikkagi live NLH turnaga kuhu lähen.
Olen ühekorra varem Melbournis käinud pokernews cupi raames eelmine aasta ning see on olnud minu jaoks pmst ainuke 100% motiveeriv live turniir ka (kena BI , kena prizepool ning struktuur obv ) , turniiril jõudsin teise päeva aga ei cashinud = total fail (short term). Olen ka mõningaid donkament turnasi olympsis ja classicus mänginud , aga seda pigem entertainmendi ja funi pärast. Netis olen ka vähesel määral suuremaid turniire (BI200$+) mänginud , mõned mincashid aga mingit monsterhitti pole tulnud ( volüüm ka olematu ) . Küll aga kui pokkerit mängima hakkasin ca 2 aastat tagasi , siis mängisin ainult turniire Triobetis ning sain oma õppemaksud ära maksta + jäi veel peoraha üle ka , aga noh keda need donkamendid huvitavad , sellel ajal lihtsalt oli motti neid mängida.

Aussise nittima(nulli foldima) kohe kindlasti ei lähe ning mindset + thinking on ka väga korralik .
BTW olen Mike Caro book of tellsi videona näinud , nii et ei tohiks mingit küsimust olla nice hiti tegemiselt LoL(cigar suus = loose mängija)

http://img85.imageshack.us/img85/4964/ptr.jpg

Osakute raha saab kanda järgmistele kontodele

Pokerstars - k1ly(tallinn)
Full Tilt - Erik87(tallinn)

Kui soovi on pangakontole , triosse or kuhugi mujale(kui sobib ) kanda siis palun võtke ühendust PM-i teel.

ranka
22.12.09, 21:32
Kinnitan, et luba antud!

k1ly
23.12.09, 14:04
hetkel bronnitud osakud.

2 osakut(1%) kasutaja R-Cold
2 osakut(1%) eraisik Henry
1 osak (0,5%) kasutaja Muckyourcards

35 osakut ehk 17,5% veel saadaval!

Ajuvaba
23.12.09, 16:23
mis saitidel cashi mänginud oled?

k1ly
24.12.09, 05:29
Pmst olen cashi mänginud kõikides võrkudes peale nende kus on eelistatud mass-multitabling.(stars , tilt ) . Tildis oleks hakanud vabalt mängima kui rolli ehitasin , aga sinna ma tegin kunagi ilma RB-ta konto ning kuna NL50-100 tuleb päris hea summa RB-näolt rollile lisaks , siis jäi tildi variant tol hetkel katki. Hetkel mängin pmst 99% 888.com võrgustikus ning kohe-kohe on plaanis ka primas taaskord mängima hakata (unibetis siis)

Ajuvaba
24.12.09, 13:39
miks siis stars v tilt ei sobi?

k1ly
24.12.09, 17:07
Rääkisin , et Tilti tegin kunagi ammu-ammu konto ilma RB-ta , et mängida play money peale lol . Starsis ei näe mõtet mängida kuna ma ei multitabla (4 lauda max pmst , kuna panen tohutult rõhku kvaliteedile ning kvantiteet jääb teisejärguliseks ning ei suudaks seal supernovasi or eliite catchida , et saada hüvesi). Siit tuleb ka teine põhjus - kuna seal on palju massmultitable regse(mitte et ma kardaks , et ma ei suudaks biitida neid ) , kellest suur osa on nit breakeven mängijad , siis eelistan ma mängida saitidel kus mäng on agrom (obv on seal donke rohkem per mängija ning lauad veidikene mahlasemad aga ka avg regular tase(jätame välja need kes bumhundivad) on NL1k-s ntx parem kui starsis or tildis.

Rigged
24.12.09, 17:19
Bet, hit the nuts, chi-ching, titties, $$$

Soovitan osta, hea kala on

Marks111
24.12.09, 17:42
Kandsin ühe osaku raha FTP
HitThedeck-EST

k1ly
24.12.09, 22:04
Kandsin ühe osaku raha FTP
HitThedeck-EST


kinnitatud

jott
10.01.10, 19:51
Davaj teeb 4 osakut ehk 2%

k1ly
10.01.10, 20:52
niih hookuspookuselt aka jottilt 2 % bronnitud

Hetkel makstu/bronnitud


2 osakut(1%) kasutaja R-Cold - raha shipitud
2 osakut(1%) eraisik Henry - raha shipitud
1 osak (0,5%) kasutaja Muckyourcards - bronnitud
1osak (0,5%) kasutaja Marks111 - raha shipitud
4osakut(2%) kasutaja jott - bronnitud

Alles veel 15% ehk 30 osakut . Ise astun tulle Day 2 ehk 25.01.10 . Osakute müügi lõpetaks 19 Jaanuar , sest siis shipin ma ennast Melbourne ning netti väga ei satu seal.

k1ly
19.01.10, 17:32
Hetkel makstu/bronnitud


2 osakut(1%) kasutaja R-Cold - raha shipitud
2 osakut(1%) eraisik Henry - raha shipitud
1 osak (0,5%) kasutaja Muckyourcards - bronnitud
1osak (0,5%) kasutaja Marks111 - raha shipitud
4osakut(2%) kasutaja jott - raha shipitud
4 osakut (2%) kasutaja ardo888 - raha shipitud
2 osakut(1%) kasutaja lenc - raha shipitud
2 osakut(1%) kasutaja camu - raha shipitud

täna siis veel viimane võimalus mõned osakud krabada !

lenC
19.01.10, 17:40
panin $100 teele, gl

camu
19.01.10, 18:45
Panin ka 100 teele! Edu!
(Potu55)

k1ly
19.01.10, 20:05
lenc - confirmed !

camu - confirmed !

lenC
19.01.10, 20:07
tee pilte ja värke ka :D

k1ly
19.01.10, 20:13
kellest , millest ? on mingeid erisoove ? :D

lenC
19.01.10, 20:16
ma ei tea, linna peal randomeid, kui kuskile loodusesse tõmbad, siis kängurud ja koaalad ka obv :)

mkva
19.01.10, 21:14
võiksid veel mingile kuulsale pokkermängijale sarvi teha ja lasta kellegil pildistada

ranka
20.01.10, 12:40
kellest , millest ? on mingeid erisoove ? :D


Aussie stripikast kuhu sa kindlasti lähed.

StripPoker
20.01.10, 12:58
Naistest obv... ja uploadi siia: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1287.1100.html

k1ly
25.01.10, 11:25
niih , dinner break praegu day 1 flight b-l ning just enne dinner breaki sain double upi ning stack ca 44k . Siin mäng käib ikka tõsiste tõusude ja möönadega , esimesel levelil down to 10k , siis up to 30k ja siis down to 20k jne .
Laud on aga nuts , peab meeldib , tase on suhteliselt halb.
Eks kätest räägin veidike hiljem , nüüd aga tagasi lauda .


bye

ahjaa starting stack oli 20k ning 50/100 blindid . Nüüdseks blindid 200/400 koos 50-se antega. Avg stack ca 27k .

ranka
25.01.10, 11:30
Õnn kaasa härra!

camu
25.01.10, 13:38
Ma hoian ka pöialt!

k1ly
25.01.10, 15:42
bustoland.

vahepeal sai ca 65k peale õgitud ning siis tuli väike 10k downswing. Kui järel oli 55k , blindid 300/600 ante 75 avg stack maybs 34k vms , leidsin CO-lt 8c7c ning standard 1450 raise . Ainsana callis SB-lt mingi carbon poker särgiga vana ( pigem nit aga blinde veits kaitses obv callides ning enamus kordades flopil check foldides) . Flop tuli ATc9c ning vana otsustas donkleadida 2k , ma raisesen to 6,5k ning vana callis turn tuli Q ning vana uuesti donkleadib 2k. Raisen to 8,5k ning vana callib ( teadsin juba ette et tal acerag tänu nendele gaydonkbettidele ning otsustasin any riveri shoveda) river oli 9 ning i totally missed ning peale tema checki , lükkasin mnigi 35k potti oma ülejäänud 30k +kopikat sisse ning vana ägises ja ägises ning lõpuks callis A5 maha. Nice call jah , olin 100% kindel et tüübil ace rag ning 99% kindel et ta viskab maha selle , aga võta näpust.

tänud stakejatele ning pöidlahoidjatele , plaanis veel mängida 1k bi event ning ehk õnnestub sealt mingid kopikad ära tuua

Cash87
25.01.10, 15:45
Kui suur selle vana stack oli, et ta otsustas A5 ära callida? :D

k1ly
25.01.10, 15:49
tsipa rohkem kui mul , mnigi 5-10k or so.

lenC
25.01.10, 15:49
Käe kohta dunno, eks seal oli rohkem nüansse, mis panid sind arvama, et ta 99% foldib, aga mina, kes ma seda kätt vaakumis vaatan, mõtlen küll, et kui ta nii passiivse line'i võtab, siis on tõenäosus, et ta selle võrdlemisi blank riveri callib palju suurem. Turni raise-size jätab ka vägisi mulje, et jätad täpselt poti alles riveriks, et oleks FE-t :D aga eks sa ikka taipad terve rangega suht samasse auku kütta.

Ära saa nüüd valesti aru palun, mina küll ei põe, eks need lol_donkaments diilid suht gamble olegi ja kedagi need mincashid ka ei huvita :) Edu side-eventil!

Rigged
25.01.10, 15:54
Kuradi donk oled, fishe ei bluffita.

:'(

lenC
25.01.10, 16:09
Käe kohta dunno, eks seal oli rohkem nüansse, mis panid sind arvama, et ta 99% foldib, aga mina, kes ma seda kätt vaakumis vaatan, mõtlen küll, et kui ta nii passiivse line'i võtab, siis on tõenäosus, et ta selle võrdlemisi blank riveri callib palju suurem. Turni raise-size jätab ka vägisi mulje, et jätad täpselt poti alles riveriks, et oleks FE-t :D aga eks sa ikka taipad terve rangega suht samasse auku kütta.

Ära saa nüüd valesti aru palun, mina küll ei põe, eks need lol_donkaments diilid suht gamble olegi ja kedagi need mincashid ka ei huvita :) Edu side-eventil!

tegelt ma parandaks, riveri kohta võrdlemisi blank öelda on ka vist vale, kui sul mingi suited madal äss, siis sa ju ka shoved, et ta splittidelt maha saada, mis omakorda peaks siis tõstma ta callimis %-i.

jott
26.01.10, 00:18
Eino gege, ma tahtsin uut akutrelli osta.

k1ly
26.01.10, 01:25
ega ma ei põegi . Kuni sinnani tegin ikka suht hea turna ning mincashi järgi ei lähegi , mõttes oli ikka FT või vähemalt top 36 , kus mängitakse 6max-i . Kohati oli lihtsalt väga naljakas , minust vasakul käel olid mingi kaks übernitti ning pmst alati kui mul oli MP , tundsin ma nagu oleksin buttonil. Samuti lasin utg range suht laiaks (8max oli), sest ei olnud lauas inimest kes vastu hakkaks mängima . 3bettidele folditi üsna palju ning kui isegi calliti , siis flopil väga keegi jätkata ei tahtnud. Seega nagu käsi polnudki vaja , et chipi hunnikut kasvatada ning arvan et olin very lucky saamaks just sinna lauda aga jah , lõpuks läksin liiga ahneks ja readitit ära , kgi sellist tunnet ei olnud tõesti , et ta nüüd kindlasti callib. Panin tüübi ikka väga raskesse olukorda imo , selle poti võitja oleks saanud CL hulka ning callida selline deep pot Ax-iga on küll like wow , respekt.

privador
26.01.10, 02:03
Mnjaa, imelik et nii mängiti.
Ma vb olekspeale teist donkbetti lihtsalt callinud ja alla andnud..vast
Riveri bluff tundub täitsa ok

atsetoon
27.01.10, 21:08
side evendil peab ära tulema.

k1ly
28.01.10, 03:28
täna siis 1k sideevent , mingi 4h pärast hakkab , starting stack 5k ning blindid 40 minti. Üritan siis väikese lohutusvõidu saada.

Rigged
28.01.10, 03:41
täna siis 1k sideevent , mingi 4h pärast hakkab , starting stack 5k ning blindid 40 minti. Üritan siis väikese lohutusvõidu saada.



davai davai, tuleb ära koju, ja mis põhiline, ära bluffi....s.t ära mõtle, et fishid mõtlevad

Booyaka
28.01.10, 23:21
fishid ei mõtle, fishid teavad!
aga edu banaan, loodan ,et jott saab oma akutrelli!

wedoit
29.01.10, 16:03
http://www.forumcinema.com.br/images/conteudo/em_cartaz/chuck-norris.jpg

kuidas läks?

k1ly
30.01.10, 07:34
njaa sideevendi turna oli küll puhas naljategemine võrreldes main evendiga - struktuuri poolest siis. Pmst paar h-d mängu ning läks enamustel push or foldiks kätte.Sain suhteliselt **** laua , sest vasakut kätt oli üks norra turna pro ning kohe peale teda üks rootslane , kes mänginud ka mustmiljonitel ept-del ja wsopidel ning onlines laseb 50/100 . Seega läks kohe light 3bet ja 4bettimiseks kätte ära. Lauas oli veel ka Tony Hachem ja natuke pakkus silmarõõmu Clonie Gowen .Võib öelda veelkord , et Main Evendi lauaga mul nagu tõeliselt joppas , side evendi laud oli kordades raskem. Kohe esimesel käel kui läksin Clonie Goweni blindi jahtima CO-lt JT-siga sain tunda skandide 3betti ning otsustasin esialgu alla anda. Siis kui mulle jõudis BB ning nägin 88-t seal otsustasin 5 way potis(ees raise -call -call ...) 3bettida ning kõik foldisid. Siis mõni ring ei teinud peaaegu üldse actionit kuniks leidsin CO-lt AQs-i ning läksin jälle Clonie blindi jahtima. Ilmselgelt rootslane jagas matsu ,et valin lauas kõige nõrgemad välja ning lasi kohe 3 beti otsa . Ei näinud seal palju muud variante kui 4bettida , mille peale rootslane küll ägises kaua aga foldis(ilmselt ikka hollywuutas veits). Siis oli mitu ringi tühja maad ning midagi väga huvitavat ei toimunud , sain mõned korrad blinde ning in position potte maha võetud. Vahepeal suutsid norrakas ja rootslane all-inni minna (rootslane 5bettis AI 77-ga ning sai calli AQo käest) . Rootslase 77 pidas ning norrakas oli busto , mis oli ülipositiivne , sest tema asemel toodi mingi passiivne vana. Olin vahepeal stacki ca 8k peale ehitanud ning käimas oli vast 3 level 100/200 ning ante 25. Vahepeal oli Gowen oma stacki ehitanud ca 15k peale or rohkem (AA vs KK , AA vs QQ ning lõpuks crackis ühe väga kena asiaadi naise AA ära JJ-iga , kes minu rõõmuks mu paremale käele vahepeal toodi ning boom stack 15k). Asiaadi asemele toodi üks Taani online cash pro , kes oli just teises lauas kaotanud suure poti ning tal oli alles ainult ca 2,5k. Ning kohe esimene käsi pushis ta SB pealt AI ning ma BB pealt vaatasin ühte kaarti , milleks oli A ning snapcallisin. Obv pushib ta seal antwoga ning any A must be good . Tüüp näitas ette J9 ning võitis flipi minu AK vastu. Sellest oli ulme kahju , sest ta sai veel ühe double upi hiljem pmst ilma showdownita ning hakkas see blindide varastamine pihta. Läks vist kaks ringi mööda kui jälle BB pealt leian AK ning eelnevalt üks shortstack vana , kes taanlasele ilma showdownita pmst double upi andis , lükkab oma 2k nuppe sisse ning ma uuesti snapin. Vanal oli 66 ning see pidas ja ma olin down to 4k or smth ning siis hakkasid minu piinad pihta. Level oli 150/300 50nese antega ning väga "mõnus" oli vaadata kuidas taanlane ja rootslane võidu teiste blinde ja antesi pugisid. Ei läinud palju aega mööda kui leidsin CO-lt A3s-i ning ca 3,3k stackiga lükkasin nuppe , folditi kuni Gowenini ning ta küsis palju mul on ning isegi sekund mõtles ja callis AQ-ga Flopil ilutses 3 ning Gowenil suur naeratus näol , sest ilmselt readis ära et river on lady Q ning üks suvaline eestlane tõmmatigi bustosse. Vähemalt sai ta käest nätsu küsitud ehk peaks selle ära raamima ning Ebayse müüki panema ?

Peale seda on pmst 2 musta päeva olnud. Siin Melbournes on kõik nii fucking kallis aga rahast on ka kuidagi väga pohhui. Üks rootslane , kellega hängin siin , tüüp on muidu unibeti pro teamis(onlines mängib PLO-d 5/10 ning on EPT-del cashinud ning mingisugusel turnal Lõuna-Aafrika vabariigis 5k euri BI turnal sai isegi FT-se ning cashis päris korraliku summa) aga võitis 888.comist ca 3 kuud tagasi paketi siia , sest Unibetilt ta saaks ainult Buy inni ning seegi läheb rakebackist maha veits vms. Igatahes tüüp on übersolid vend ning nalja saab kuhjaga. Oleme käinud 4 korda söömas ning alati flippame kes maksab. Pole veel ühtegi korda kaotanud ning viimane kord tüüp ütleski , et enam minuga ei flippa , vaid teeme kivi-käärid-paberi . Seega flippamistest ca 200 doltsi plussis lol. Ahjaa tüüp lendas main evendil esimese käega välja , seega Melbourne on talle siiani suht unlucky place olnud.

Tutvusin ka ühe eestlasega , kes töötab microgamingus ning kes hoolitseb siin inimeste eest , kes microgamingust paketi võitsid. Tüüp on väga vana(rofl väga solid vana st) ning siin viimased päevad oleme kõvasti jooki tarbinud koos . Ta ise elab sellises kohas nagu the Isle of Man ning on seal juba ca 5 aastat elanud vms. Tüübi töö tundub ikka suht lahe olevat , on käinud igalpool konverentsidel ja koolitustel ( vegased , lavid jms) ning tema valdkond ongi pokkeri turundus nagu ma aru sain. Ta mängivat ise ka pokkerit hobi korras ning 100 doltsiste sng-de sharkscope graafik olevat päris ilus olnud.

Peab veel ära mainima , et 888.comi welcome pidu oli übernuts ! . Red Carpet event ning teravalt no jeans allowed . Võtsin spets selle jaoks ülli kaasa ning ei pidanud kahetsema . Pakuti übernuts kokteile ja suupisteid ning miljöö oli nauditav. Pidu ise toimus Melbourne Aquariumis ning kohal olid päris mitmed kuulsused . Näiteks suu jäi küll päris pikaks ajaks lahti kui Eva Longoria mööda kõndis.

Main Eventi ei olegi väga enam railida jõudnud, jälgisin vaid Day1 fligth 1-ni kuidas Durrr lammutas iga käega . Suht nuts oli railida , sest seisin täpselt tema taga ning nägin enamus kordades starting handi. Eile korraks Studio 3-est läbi jalutades nägin päeva viimast kätt , mille tulemusena üks välja lendas ning FT oli olemas. Sorel Mizzil oli ikka üüratult suur stack(umbes sama palju või tsipa vähem kui teistel kõikidel kokku ) ning loodetavasti sõidab ka täna teistest üle.

Cash on ka siin ülinuts . Rake on muidugi ulme aga valuet on siin ikka kordades rohkem kui rake maksma peab . Siin 2/3 ei tohiks olla isegi NL5 abc-d mängival mängijal olla raskusi kena profiti teenimisel. Olen 2x 2/3 mänginud siin ning võin öelda , et 95% mängijatest on olnud total fishid. Seega kui keegi kunagi Melbourne satub ning tahab vähekengegi easy mony saada, siis astuge Crownist kohe kindlasti läbi. Isegi 5/10 mäng on siin übersoft . Ise tahaks aga mängida 10/20 or 20/40 siin , sest ka seal leidub valuet aga jah ehk järgmine aasta :)

Tänaks siis kõiki steikijaid ning pöidlahoidjaid. Turnad tulid suht hästi välja isegi ning ei kahetse oma tehtud otsuseid . Jama , et nii läks aga MTT-del ikka suur variance ning loodetavasti kunagi ehk midagi ilusat tuleb. Need paketid on lihtsalt nii nustid , et varsti tuleb hakata wsopi oma jahtima. Leiab palju uusi tutvusi ning melu on lihtsalt mega mega + on reaalne võimalus midagi ilusat hittida.Kui tagasi jõuan TLN-a , siis upin ka mõned pildid.


PS kui Taavi , Tom , Tõnn ning Alari seda loete , siis ärge unustade Uus-Meremaa pilte kuhugi uppimast ning edu teile tripil !


Ning lõpetuseks peab tõdema ning kinnitama savikoti märkust , et Anette Obrestadi keha on nuts ! Eriti tagantvaade .

hotcocacola
30.01.10, 12:00
huvitav lugemine, more more more :D

mkva
30.01.10, 12:23
huvitav lugemine, more more more :D


+1

Booyaka
30.01.10, 15:19
Kes Jottile nüüd akutrelli ostab k1ly?

akristjan
31.01.10, 03:04
888 jah oskab ikka neid welcome partysi teha (Y)

jott
01.02.10, 14:53
Las see akutrell jääb järgmisse aastasse. Klubis teeb ühe screwdriveri -.-

vilkar
01.02.10, 15:59
päris chill lugemine tõesti :D paneb ennastki mõtlema nende pakketide peale.

adam_q
20.02.10, 23:57
Ning lõpetuseks peab tõdema ning kinnitama savikoti märkust , et Anette Obrestadi keha on nuts ! Eriti tagantvaade .

:biggrin: eks tüdrukust saab lõpuks naine.

a kuidas kõigile meelde jäävad käed detailselt turnadel, mul heal juhul jääb käsi, millega räigelt kotti sain ja siis ka mast pole meeles tihti :redface:

Toomasl
21.02.10, 12:33
sai Eestisse tagasi jõutud, NZ oli vägapro, aga ei tea kunas viitsib pilte laadida üles. Kerge jetlag veel peal.