PDA

View Full Version : NL25 66 buttonil flopab OE flopil



pikk28
23.12.09, 11:35
vastase kohta on 30 kätt, nende põhjal tundub suht agrofish. kõikide tänavate agg on inf

$0.10/$0.25 No Limit Holdem
7 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG JimbobMcJimy ($25.50)
UTG+1 xLIRx ($11.60)
MP Uetli ($12.50)
CO Zosso ($25)
BTN Hero ($31.10)
SB dannyolah ($25.25)
BB GOT JACKD ($18.05)

Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is BTN 6 :heart: 6 :club:
4 folds, Hero raises to $1, dannyolah calls $0.90, 1 fold

Flop: 7 :club: 5 :spade: 8 :spade: ($2.25, 2 players)
dannyolah checks, Hero bets $1.50, dannyolah raises to $4.25, Hero?

pastilaa
23.12.09, 11:58
Fishidele selline board meeldib muidugi. 8x, mastitõmbed, reatõmbed, kaks paari + harva ka set. Igatahes see, et meil on third best pocket, minu meelest siin väga ei mängi. Küsimus on siin pigem selles, et kuidas mängida igasugust OESD fishi vastu. Ma oleks agro donki vastu checkinud järgi seda floppi ja OESD mittesaamise korral oleks veel väike value, aga siiski kõigest kehv paar. Kui meil ülepaar, millega OESD siis ma rõõmuga teeks nuppe.

pikk28
23.12.09, 12:00
Fishidele selline board meeldib muidugi. 8x, mastitõmbed, reatõmbed, kaks paari + harva ka set. Igatahes see, et meil on third best pocket, minu meelest siin väga ei mängi. Küsimus on siin pigem selles, et kuidas mängida igasugust OESD fishi vastu. Ma oleks agro donki vastu checkinud järgi seda floppi ja OESD mittesaamise korral oleks veel väike value, aga siiski kõigest kehv paar. Kui meil ülepaar, millega OESD siis ma rõõmuga teeks nuppe.

tänud pastilaa. arukas jutt nagu alati.

pastilaa
23.12.09, 12:13
tänud pastilaa. arukas jutt nagu alati.


ptv! arukuse koha pealt võiks veel arukamad muidugi midagi targemat veel lisada, sest lahe käsi iseenesest.

pikk28
23.12.09, 12:15
ptv! arukuse koha pealt võiks veel arukamad muidugi midagi targemat veel lisada, sest lahe käsi iseenesest.

jep

Pahvak
23.12.09, 12:37
Ega siin tõesti nuppe teha ei saa, sest heal juhul oled natukene ees mingisugusest drawist, millel on ülekaart ka. Callimiseks meil pole oddse ka, sest kui sa hitid rea või seti, siis on board ikka väga kole isegi fishi silmis (kui tal just nuts pole, mispuhul ei taha sina rahasid sisse panna).

Aga noh cbet mulle olenevalt vastasest meeldib. Agrode vastu eriti ei paneks, sest meil on üsna hea equity ja kui ta tulistab, siis me oleme sunnitud oma equity maha viskama.

ristijeesus
23.12.09, 18:27
6 outsi on liiga vähe, et selle käega midagi rohkemat ette võtta. Flopi oleks tsekkinud ja turnis mittekompliitimisel SB beti peale rahuliku südamega foldinud. Milleks teha oma elu keeruliseks, raha tuleb ka lihtsamalt.

dener89
23.12.09, 18:42
Ei näe mingit põhjust ei callimiseks ega shovemiseks,pole mõtet nii keerulisse olukorda panna ennast,nii kehva lehega.

leits
24.12.09, 19:48
ma ei tea ma ilmselt calliks .. ning any non poti 4 or 9 puhul shipiks vms .. muud kaarid beti peale ilmselt fold .. ma n2en meil oddse siin atm .. fish ei sudua sind nagunii mingi k2e peale panna, nad on enda köes nii kinni yldjuhul

Pahvak
24.12.09, 20:30
pole ime, et sa ei beadi

leits
25.12.09, 07:22
pole ime, et sa ei beadi


imo kui me hitime rea on fishil jumala pohhui, nad ei suuda nii ehk naa oma kätt maha panna .. wtf kus otsast meil oddse pole? vähem kui 3 daala callida?

Pahvak
25.12.09, 12:47
Eeldusel, et sa saad oma 6 audisele pihta ja fish stackib ennast ära on tõesti kerge +EV, aga 4way straight boardil hakkab ka fish oma käe tugevuses kahtlema ja vb ta lihtsalt vajutas flopis suvalisi nuppe ja kui sa oma reaga vastu hakkad, paneb ta oma bluffi nagunii maha. Ja arvestamata veel olukordi, kus sa turnis ajad oma reaga nupud sisse ja fishil on ikka 12-20% equityt (jah, ka fishidel on equityt).

Üsna optimistlik on eeldada, et terve stack on iga kord sinu kui sa pihta saad.

janek174
25.12.09, 13:07
20/6/4 vennaga tegemist minu andmetel. Vabalt võib siin vastas olla näiteks reatõmme koos mastitõmbega vms. Minu isiklik arvamus on, et mida kaugemale me seda kätt mängime, seda suuremasse jamasse ennast mässime.