PDA

View Full Version : Kas keegi oleks mind nõus aitama(treenerit)???



MadisRa
23.12.09, 12:57
Jutt lühike... kaotan jubedalt suck outidele... ja tänu selle mu BR hävineb pidevalt.
Alustasin hiljuti FTP nullist ja olin juba 50 dollariga plussis kui hakkas järiekordne donkfest pihta ja olen 10 dollari peal. Mängin NL2 kuna seal on mäng loogilisem kui NL5.... tahaks nagu NL10 ära liikuda aga pidev läbi kukkumine hävitab nii BR kui ka isu edasi püüelda.

Mängin 6max
Statid siis on ml hetkel 13/8/2, 3bet/4, Flop cBet 50 (ei foldita drawsi madalaid paare jne selle pärast), WTSD/32, WSD/58.

Oleks tore kui mingit abi saaks. Olen mõelnud teha ka ilma soundita video mõnest sessist, et oleks täpsem ülevaade mu mängust ja oskaksid targemad ja kogenumad mängijad minu vigu kommenteerida jne.

taipupole
23.12.09, 12:59
Alustada võiks tõenäoliselt siit: http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf (Ryani enda leht ryanfee.com on mingil põhjusel maas). Lugeda mõttega ja mitu korda.

Kui tunneb end ebamugavalt, siis võid ka vähem avada.

variatsioon
23.12.09, 13:01
Jutt lühike... kaotan jubedalt suck outidele... ja tänu selle mu BR hävineb pidevalt.
Alustasin hiljuti FTP nullist ja olin juba 50 dollariga plussis kui hakkas järiekordne donkfest pihta ja olen 10 dollari peal. Mängin NL2 kuna seal on mäng loogilisem kui NL5.... tahaks nagu NL10 ära liikuda aga pidev läbi kukkumine hävitab nii BR kui ka isu edasi püüelda.

Mängin 6max
Statid siis on ml hetkel 13/8/2, 3bet/4, Flop cBet 50 (ei foldita drawsi madalaid paare jne selle pärast), WTSD/32, WSD/58.

Oleks tore kui mingit abi saaks. Olen mõelnud teha ka ilma soundita video mõnest sessist, et oleks täpsem ülevaade mu mängust ja oskaksid targemad ja kogenumad mängijad minu vigu kommenteerida jne.

kas sa mingeid videosi oled vaatanud kus teised mängivad?

MadisRa
23.12.09, 13:05
Tundide viisi olen videosi vahtind... Ryani juttu olen kolm korda läbi lugend käsi olen mängid pea 200k ja tõusu ei näe ma kuskilt.
Videos vaatan vahest mitu korda, et jutt jääks meelde jne.

taipupole
23.12.09, 13:09
Tundide viisi olen videosi vahtind... Ryani juttu olen kolm korda läbi lugend käsi olen mängid pea 200k ja tõusu ei näe ma kuskilt. Videos vaatan vahest mitu korda, et jutt jääks meelde jne.

Algus oli hea, kuid see peab olema feik teema. Häid jõule.

MadisRa
23.12.09, 13:11
Miks sa arvad et see feik teema... ???
Tõsiselt ma palun abi või mingit juhendust kuidas edasi liikuda.

variatsioon
23.12.09, 13:14
mis su username?

MadisRa
23.12.09, 13:14
MadisR on FTP-s ja PS on MadisRa

donkament
23.12.09, 14:04
https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=fulltilt&id=13772693685&hash=2044369023
fold pre
sinu osasid käsi sirvides paistab silma see, et väikesest veast tekib lumepalliefekt, mis veeredes ainult kasvab.

https://www.pokertableratings.com/replayer/index.php?site=stars&id=36229219789&hash=3788607040
see käsi fold turn, tegemist pole mingi suckoudi ega bad beadiga, vaid lihtsalt väga sitasti mängitud käega.

MadisRa
23.12.09, 14:32
Ega ma siis kõiki enda kaotusi ei pea suckoutideks...:D
Vigu on ml mitmeid post flopis kuid kui satuda ühe sessi jooksul mitu korda AA Vs randam A või suited connectori vastu PF all inni ära ja siis kaotada sessi jooksul rohkem kui 3 korda siukses situatsioonis tekib küsimus milleks mängida:D

Madis Very
23.12.09, 14:34
Miks mängid siis ?

MadisRa
23.12.09, 14:37
Täna nt oli ml situatsioon ATo.... raisin PF 3bb MP... sain calli sb-lt K5dd.... flop tuli Tc3d5c... tüüp viskas insta all inni SB-lt... Mina veits mõtlesin oli infot et ta teeb siukest lükket random crappiga nii ma siis callisin.... turn ja river tulid muidugi dimondid.
Et ma ei teagi kuidas siukseid asju kohelda lihtsalt cooler suckout või enda lollus?

MadisRa
23.12.09, 14:38
Vastus väga lihtne mlle meeldib pokker kuigi see võib vihale ajada:D

taipupole
23.12.09, 15:05
See on naljateema, sest kui sa oled Ryan Feed lugenud ja isegi mingeid vähegi normaalseid videosid vaadanud, poleks su statsid ealeski sellised ning sa ei mängiks sellise stiiliga: "Flop cBet 50 (ei foldita drawsi madalaid paare jne selle pärast)".

Close thread.

MadisRa
23.12.09, 15:18
Arva mis tahad....
Ml on targemat teha kui hakata foorumis mingit BS teemat aretama >:(
Kui arvate et ma ajan BS siis tõesti sulgege see teema sest abi siit ei saa nagu näha :(

lenC
23.12.09, 15:26
Esimest coachi ma enne 100NL-i ei otsiks, rääkimata 2NL-st. Fundamentalid pead ikka ise selgeks tegema endale.

variatsioon
23.12.09, 15:33
Esimest coachi ma enne 100NL-i ei otsiks, rääkimata 2NL-st. Fundamentalid pead ikka ise selgeks tegema endale.

+1

alaska
23.12.09, 15:57
Kui sa mängid NL2, ära hüppa vahepeal NL25. See on 10 korda kõrgem limiit ja väga erinev mäng. 13/8 stattidega 6maxi mängides pole võimalik võita. Blindid söövad su raha ära, enne kui hea kaart kätte tuleb. Vaatasin kah natuke su käsi PTR-ist, nii see mäng ei käi. Video võid teha küll oma mängust, aga häälega oleks parem, nõuandjaid oleks küll.

Sebastian_du
23.12.09, 18:17
Kui sa mängid NL2, ära hüppa vahepeal NL25. See on 10 korda kõrgem limiit ja väga erinev mäng. 13/8 stattidega 6maxi mängides pole võimalik võita. Blindid söövad su raha ära, enne kui hea kaart kätte tuleb. Vaatasin kah natuke su käsi PTR-ist, nii see mäng ei käi. Video võid teha küll oma mängust, aga häälega oleks parem, nõuandjaid oleks küll.


What? 14/8 lasen küll 10bb-12bb/100 ja ei kurda

alaska
23.12.09, 19:25
Ah võibolla tõesti, edu siis, mul on üldse tunne, et raamatutarkusega ja tuntud võitvate strateegiatega enam ei biidi seda mängu.

donkament
23.12.09, 19:31
Ah võibolla tõesti, edu siis, mul on üldse tunne, et raamatutarkusega ja tuntud võitvate strateegiatega enam ei biidi seda mängu.
Raamatu järgi ei saagi ainult mängida. Inimene ise otsustab situatsioonide üle oma kogemuste ja vastase põhjal, mitte raamat. Olen ise ka nühkinud "kindlate strateegiate" järgi, kuid need on pigem algajatele, kes on alla 50k käe mänginud, edasi tuleks hakata ise adjustima, muidu ei arene mängija mitte kuhugi ja võib elu lõpuni 3bb winratega nl10t toksima jääda.(sama kehtib ka nl2 kohta).

variatsioon
24.12.09, 00:39
Ah võibolla tõesti, edu siis, mul on üldse tunne, et raamatutarkusega ja tuntud võitvate strateegiatega enam ei biidi seda mängu.

tegu on ikkagi NL2ga.. imo seda limiiti peaks beatima ainult fold nuppu vajutades :)

MadisRa
24.12.09, 08:53
Raske on foldida kogu aeg... eriti teades mis mängu osad teevad...
Ml on arusaamatuks jäänd mängu beatimine... Kas see eeldab, et ma olen võitev mängija või on seal muid tagamaid ka?(vb loll küsimus :D)

Raamatu tarkused ja võitvad strateegiad on mängu beatimis alus või mis.... Mina kes olin enam kui pool aastat tagasi täielik võhik pokkeris ja vaadates oma esimese video mis oli tehtud Jhonny Cosmo poolt mõistsin, et see mäng vajab ikka kõvasti rohkem kui lihtsalt arusaamist positsioonist ja kaartidest. Aga vb micros ei kehti siuksed reeglid ja mängu alustalad kui kõrgemates limiitides :spade:

Igastahes ma sain siit teemast endale vastu, et enne NL100 pole ml mõtet treenerit otsida. Ma siis püüdlen edasi ja kui hakkama ei saa siis tuleb pokker sinna paika jäta ja endale võimete kohasem hobi/tegevus vaadata :)

Codecci
24.12.09, 15:24
Igastahes ma sain siit teemast endale vastu, et enne NL100 pole ml mõtet treenerit otsida. Ma siis püüdlen edasi ja kui hakkama ei saa siis tuleb pokker sinna paika jäta ja endale võimete kohasem hobi/tegevus vaadata :)

Hmm, ma ei usu, et see kahjuks tuleks. Areng on ikka kõige kiirem treeneriga, iseasi kas leiad kellegi sellise kes sind õpetada viitsib. Jah, vähegi mõistusega ja distsiplineeritud inimene jõuab ka ise nt. NL50 tasemele, aga milleks teha seda aastaga kui treeneriga saaks 2x (kui mitte rohkem) kiiremini.

B3ckha
24.12.09, 20:13
No cmon, 3x oled raamatu läbi lugenud?

OT: On üldse deali nuruda mõtet praegu? 1 Jaanuarist peaks vist üldse lõpparve tulema igal pool?

vapsik
24.12.09, 20:51
No cmon, 3x oled raamatu läbi lugenud?

OT: On üldse deali nuruda mõtet praegu? 1 Jaanuarist peaks vist üldse lõpparve tulema igal pool?


Ma arvan ka, et ei ole mõtet ning samuti tasuks elu nautida ja teha seda mida hing ihkab, sest kuulsin sellist asja, et 2011. aastal pidi maailma lõpp tulema ning kuna ainult aastakene veel jäänud, siis ei tasu seda niisama ära raisata.

teerajaja
28.12.09, 19:28
Alustada võiks tõenäoliselt siit: http://www.gamblingsystem.biz/books/2p2NL6max.pdf (Ryani enda leht ryanfee.com on mingil põhjusel maas). Lugeda mõttega ja mitu korda.

Kui tunneb end ebamugavalt, siis võid ka vähem avada.



Tundub väga asjalik jutt seal, suht puust ja punasest seletatud :)