PDA

View Full Version : sm112 NL100 donkamas



sm112
24.12.09, 02:41
Suure tõenäosusega on tänasest Starsi NL100 nitringis üks shortstacker vähem.

Jõudsin järeldusele, et full stackiga on samamoodi võimalik vabalt 24 lauda korraga lasta ning winrate on palju suurem kui short stackiga mängides. Ja esmamulje põhjal tundub, et VPP-sid tuleb tunnis rohkem kui varem.

Alguses oli plaanis NL25-st alustada, aga kuna bankroll tegi viimastel päevadel planeeritust suurema tõusu, siis jätkan (esialgu) 30BI-ga NL100-s. Ideaalis võiks see olla lõppkokkuvõttes 50BI, aga praegu pean kahjuks ülejäänud raha välja cashima. Elada on ju ka vaja :)

Edasised plaanid on järgmised:

Õppida ranka tabel selgeks
Õppida foldima
Õppida rege abusima

Esimesed 2 ei tohiks rasked olla :P Uuest aastast hakkan oma käte andmebaasi kasutades regularide mängu tundma õppima. Neid nägusid, kes õhtust õhtusse minuga samas lauas on, on mingi 15 tükki ja ilmselt nende mäng paljuski kattub, nii et ei tohiks olla üle mõistuse ülesanne.

Lisaks nõustus Vapsik mind coachima, loodan et tal ei ole midagi selle vastu, et ma selle fakti avalikkuse ette toon. Nagu mainitud, oli algselt plaanis NL25-st alustada, aga usun, et ta suudab oma oskuste juures mind ka kohe NL100-t biitima panna. Ongi huvitavam koos seda limiiti "avastada", kolis ju ka tema äsja siia. Microlimiidid on minu arust mõttetu ajaraisk.

Kuna see aasta on vaja veel 16k VPP-sid läbi grindida, et milestone boonus vabastada, siis alustan regulaarselt sissekannetega järgmisest aastast.

Wish me luck :)

vapsik
24.12.09, 03:08
Lisaks nõustus Vapsik mind coachima, loodan et tal ei ole midagi selle vastu, et ma selle fakti avalikkuse ette toon. Nagu mainitud, oli algselt plaanis NL25-st alustada, aga usun, et ta suudab oma oskuste juures mind ka kohe NL100-t biitima panna. Ongi huvitavam koos seda limiiti "avastada", kolis ju ka tema äsja siia. Microlimiidid on minu arust mõttetu ajaraisk.



Ei ole midagi hullu.

Ma küll tean juba seda, aga kui see suur saladus ei ole, siis lao ka oma starsi kasutajanimi letti. Ei saa enam rahus MSNis ka olla, sest rahvas uurib pidevalt, mis Su Starsi kasutajanimi on.

Eks ta raske ülesanne saab minu jaoks olema, kuna NL-100 siiski mitu astet kõrgemal minu tavalisest limiidist aga ehk saab hakkama.

sm112
24.12.09, 03:19
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/obu23

sm112
24.12.09, 06:41
Nii, esimesed 10k kätt ametlikult fullstackitud. Palju coolereid ja setupeid, samas tõmbasin ise ka mitu korda vastu. Palju vigu on ka mängus sees, mille kallal hakkan tööd tegema. Kokkuvõttes 5BI up.

pikk28
24.12.09, 11:11
super

pastilaa
24.12.09, 11:48
Muu uus lemmikteema vist tekkimas! Hea töö poisid ja edu meeste laudades!

Lutzky
24.12.09, 14:19
jumal tänatud

sm112
25.12.09, 05:06
Tänane sessi algus oli kõigi riggamentide ema. Suht kiirelt kukkusin 4BI, aga mindsetti see ei kõigutanud ja endas kahtlema ka ei hakanud. Tundsin, et mäng on parem kui eile, aga siiski tegin paar viga, mis eelkõige tingitud sellest, et lisaks niigi kiirele otsustamisvajadusele 24-tabledes tuli aegajalt mingi 15 sek disconnect sisse ja peale seda tahtsid kõik lauad korraga otsust.

Hetkel ei saa käsi konverteerida, kuna ei kasuta PT3-e, aga mälu järgi panen ühe käe ja küsiks teie arvamust, kas mu loogika on õige:

CO pealt mingi halfdonk fullstack openraiseb 3bb, btn pealt fish callib ja mina olen SB ning hoian AKo. Squeezen 16bb-ga ja fullstack callib, fish foldib.

Flop on 552 rainbow ning pot ka päris korralik, 35 taala. AA ja KK ma suht välistan, nende flattimine ei ole selle tüübi stiil. Seega jäävad madalamad pocketid ja AK, AQs maybe. Cbeti asemel checkin flopi ja tuleb suht kiire peaaegu potsize bet, 29bb. Kuna plaan oligi kohe ta all'in raisida, siis seda ka teen ning tüübilt tuli instafold ja chatti sõim. Mingi history on meil ka, kus ma vist olen ta korra või paar üle mänginud.

Et kas mu loogika on õige, et ta ranges ei ole pmst käsi, millega ta mu flopi crai callida saaks, kui tal vähegi mõistust on? Ja isegi kui ta calliks QQ, JJ, siis on mul veel oute, et ära tõmmata. Kasumlik lüke? Palju suurema tõenäosusega calliks ta mu cbeti ja edasi olen suht kuses, kui turni ei hiti.

Laudu kinni pannes olin muidu peaaaegu nullis tagasi, aga veel üks viimaseid käsi üks halfstack tõmbas riverisse 3-outeri, nii et -1BI hetkel tänase seisuga.

Keiss
25.12.09, 10:51
Miks sa arvad, et ta 88 ei foldinud sõimu saatel? Fishi vastu ei julge ise eriti A kõrgega ckraiseda nuppe, sest neil on ju "ülepaar". Igatahes väga põnev tundub teie NL100 projekt!