PDA

View Full Version : Pokkeripro Taimaal



Leheküljed : 1 2 [3] 4 5

Kloonike
12.01.10, 08:30
Mul läks suht kiirelt ja ma tegin viisa seal kohapeal... Sa pead vaid dokumente näitama ja oledki väljas. Väga väike lennujaam on see.

ok2aa
12.01.10, 10:14
kloonike kelle dissid need on?

StripPoker
12.01.10, 10:26
tema enda obv

Kloonike
12.01.10, 12:48
kloonike kelle dissid need on?


Keegi baaridaam pokkeriprode suveturniirilt.

pikk28
12.01.10, 13:27
Keegi baaridaam pokkeriprode suveturniirilt.

i remember that. hullud pommid olid.

mkva
12.01.10, 22:42
Panen siis mõne sõnaga järje kirja..

Niisiis, aeg pattayal hakkas mööda saama. Mingi õhtu sai veel rahulikult istutud hotelli ees, seltskonnaks oli ainult Vidar.Ta pidi hommikul vara ärkama, et Bangkoki sõita, lõuna aeg läks tal lennuk juba kodu poole. Niisiis võtsimegi kumbi oma inividuaalse, kui ka koos veedetud reisi kokku, kõrvale mekkisime black labelit ja tossutasime sigarit. Mõnus oli. Sai veel emailid üle vaadatud ja antud, et hiljem saaks ikka kontakti hoida.. byby Vidar.

Hommikul ärkasin. See oli minu viimane päev Pattayas. Ma ei mäleta mis ma päeval tegin, ehk tsillisin niisama ringi. Uurisin veel välja, et järgmine päev lõuna paiku läheb buss bangkoki. Kuigi mul polnud plaanis jooma hakkata, ega üldse erilist midagi teha, siis õhtu kujunes vastupidi.
Otsustasin, et pean ikka kõigiga hõvasti jätma ja pealegi janu oli ka kurgus :) Kuskil kuue aeg õhtul hakkasin hotelli ees üksinda võtma. Hiljemm läksin käisin karaoke baaris, jätsin seal hüvasti ja siis läksin teise baari, kus palju baaritüdrukutest 'sõpru. Mitte, et ma kiidelda tahaks, aga seal ma vist jõin nii sama palju ööga, kui poolel reisil (obv liialdan) aga noo jah. Peale minu olid veel igasugused tegelinsgid oma viimast ühtut seal tähistamas. Baarileti kohal helises vahetpidamat suur kelluke, millega anti märku, et 'Ma teen kõikidele välja' Mingi rikas papi tinistas seal seda ikka terve õhtu. Välja tehakse viskit. Nii, et too õhtu ma enam õlut juua ei saanudki, sest muutkui lendasid aga viskipitsid ette. Peaks mainima, et see õhtu oli elu fun time. Seltskon oli hea. Piljardit mängisime palju. Igast asju sai teha.
Kella kolme nelja aeg hommikul hakkasin tuppa minema, kui üks tüdruk baarist ütles, et tuleb 'saadab' mind, et tal paar tundi aega, aga siis peab bussile minema, mis läheb kuskile teise linna, ema juurde. Okei, muidugi :D

Hommikul ärkasin päris mõnusa päkapikkuga suus ja suht rets oli olla. Tõmbasin lühikesed püksid jalga, panin suitsu ette tormasin trepist alla tänavale. Nii hea soe! Krt, kuidas ma ei taha ära minna, mõtlesin ma. Süütasin suitsu ja lasin päiksel end veel pruunistada. Ootasin, et käruga tädi hotelli eest mööduks. Sain just suitsu lõpuni tehtud, kui nägingi, et ta tuleb. Võtsin kohe värske apelsinimahla ja viis arbuusiviilu ja panin tagasi tuppa ajama. Mõtlesin, et viskan pikali, aga siis tuli pähe, et pimedas, külmas ma jõuan veel küllaga olla, seega läksin hotelli katusele.
Kaasa võtsin kõik mis ostsin ja suitsud.
Seal katusel keevitas päike nii mõnusalt, et ohkama võttis, sest varsti peab minekut tegema. Istusin siis seal katuse ääre peal, kõlgutasin jalgu ja näksisin külma,mahlast ja ülimagustat arbuusi, ning jälgisin inimesi all tänaval. Tegin veel paar suitsu ja jõin oma apelsinimahla ära. Päike võttis nii, et higi täiega voolas, aga ei raatsinud sealt ära minema, kuigi oli aeg. Passisin seal ikka nii kaua, et pärast pidin topelt kiirustama, aga see tasus ära.
Toas viskasin asjad kõik kotti ja panin ajama. All andsin ära võtme ja jätsin kõikidega hüvasti. Kõht oli megatühi, seega hüppasin veel mingisse kohaliku söögikohta, sõin nuudleid ja muud head tai kraami. Ning juba olingi kastitaxos ja sõitsin bussijaama poole. Koha jõudes sai pilet ostetud ja vähese aja pärast istusingi bussis juba, mis startis bangkoki poole. Bye Pattaya!

Sõit Bangkoki kestis vist oma poolteist tundi. Bussijaamast võtsin takso kellel lasin end viia mingile 'suht' põhitänavale, ma ei mäleta nime, kui keegi nime ütleks tuleks kohe meelde, aga see selleks.
Tänav siis pikkkpikk aga mitte väga lai. Kahel pool igasugused baarid ja söögikohad ning samuti ka öömajutused. Valisin ühe suvalise välja, viskasin kotti tuppa, ning läksin väikest rohelist otsima endale.

Nüüd küll tikus uni silma rsk.

Seda kuidas too õhtu kujuneb, sellest järgmine kord.

jrgn hell
13.01.10, 14:20
irw, mul ikka see korea tsikkide bänd replay peal.

nuts video

mkva
13.01.10, 22:59
Fck, kui mingi vend 1outeri riverisse tõmbab siis kaob ikka mängu isu ära küll (tänaseks). Kirjutan siis mis Bangkokis toimus.

Head lugemist.


Olles toa üle vaadanud ja pesemas käinud, läksin välja. Ma ei teadnud nüüd mida kohe peale hakkata, kuna kõike oli nii palju. Kuna kell oli vähe veel ja väljas valge, siis toimus suuresti kauplemine igal pool tänavatel. Baarid ja söögikohad olis suhteliselt tühjad.
Mingi tuki vend määris mulle on nö 'paketi' päehe, kus ütles, et veab mind paar tunnikest mööda bangkoki ringi mingi suht sentide eest. Kuna targemat mul nigunii teha polnud siis olin nõus. Järgnevalt tiirutasime ühest kohast teise ja ta näitas mulle igasuguseid 'huvitavaid' kohti. Mingi poolteist tundi ühest kohast teise trampides mul viskas suht üle, ja ütlesin talle, et ta sõidaks lihtsalt igalpool mööda linna ringi, aga et peatuda pole vaja. Ülejänud tunnikese sõitsimegi mööda tänavaid ja nägin suurlinna igapäeva elu.
Mingi aeg sõidutati mind tagasi sinna tänavale.

Vajusin kohha kuskile söögikohta sisse, sõin nuudlitest kõhu pungile ja läksin tuppa. Viskasin pikali ja vajusin unne. Ärkasin ma mingi 8-9 aeg õhtul. Mõtlesin, et ei taha nightlifet küll toas maha magada, seega hüppasin sajaga püsti, lükkasin plätud jalga ja panin ajama.

Astusin tänavale. NICE! Elu kees täiel rinnal. Rahvast oli palju, baarid ja söögikohad olid turiste täis. Erinevad muusikad kostusid nii ühest kui teisest baarist. Kuna mu majutus asus täpselt tänava keskel, siis otsustasin, et teen mõlemale poole otsani tiiru ära, et saada ülevaadet, kus miskit toimub.

Et mingitki ettekujutust anda, mis see 'tänav' on..

http://www.upload.ee/image/344746/P4180259.JPG
http://www.upload.ee/image/344749/P4180260.JPG
http://www.upload.ee/image/344751/P4180243.JPG

Need pildid tehtud tänava alguses, kus on rahulikum ja nö minimaalne melu. Rohkem mul kahjuks pilte pole. Nagu ma ütlesin, see oli tänava algus, seega suht tegevuseta. Sukeldusin keskele poole tagasi, kus oligi kõige võimsam melu.
Kuna inimesi oli nii palju ja suht trügimine käis ja päeval ma ei saanud väikest rohelist teha, nagu ma esialgu plaanisin, sisi hakkasingi nüüd otsima, et kust saaks. Praegu oligi õige aeg teha, sest megatsill kergelt lebos seal tsillida [imo]
Astusin mingi rastavenna juurde, kes parasjagu tegi mingile tüdrukule rastasi. Kohalik ta polnud, aga ilmselgelt kaua seal juba elanud.
Meie jutuajamine nägi välja selline.
Mina: Hi
Rastaman: Hi
Mina: mmm, HAAAI, ise samal ajal mingit sellist nägu ette vuntsides 8)
Rastaman: Aa, haaai. just a sec, i finish here, then..

Lol, vend jagas matsu küll. Ootasingi seal üks 10 min kuni ta lõpetas tüdrukule soengu tegemise. Siis ütles, et käib ära. Käis max 2 min ära ja tagasi tulles ütles, et ta sõber kellel on tuleb 20 minuti pärast. Ütlesin, et ei viitsi oodata, ja kui ei saa kuskilt siis tulen hiljem tagasi.

Ma ei tea miks, aga tol hetkel tõstsin lambist pea taeva poole ja nägin, et teisel korrusel rõdul oli 3 poissi ja 1 tüdruk, kes mind üles kutsusid samal ajal näidates näpuga liigutusi nagu teeks suitsu. Lol :D suht naljakas oli, aga üles ma läksin.
Mingi baar see oli, aga selline suht pime, aga lahe koht. Klientuur puudus ja üldse tundus pigem selline private pleiss olevat. Astusin rõdule ja nägin nelja noort inimest. Peale väikest tutvust küsisid nad mult, et kas tahan suitsetada, et nägin mind all kauplemas. Obv olin nõus, kuna sain veel ka teada, et pappi mult ei taheta :P

Läksime istusime kõik sinna suurde saali maha, üks tüüp pani mõnusa mussi vaikselt käima, pani alt uksed lukku, lükkas suure lcd seinal tööle ja tsilllebo võis alata.
Istusime kõik ümber madala klaasist lauakese. Igaüks istus siis mõnusas pehmes nahktoolis. Üks kutt rullis parasjagu viite jointi, kui samal ajal me ülejäänud uurisime telekast mingit extreem channelit. Tv hääl oli mutetud, kuna mahlane vaikne tümm tuli suurtest diskokõlaritest.
Laitisime joindid põlema. Igaüks istus kergelt omas mullis, tõmbas omale tossu sisse ja hingas siis välja teleka poole, et telekavalgusest näha, palju smouki tuleb. Mõne aja pärast oli ruum kergelt 'udune'
Õhtu kujunes edasi nii, et mina latrasin mida kõike ma teinud ja näinud olin. Sellest hoolimata, et nad kõik kohalikud olid, oli neil väga huvitav kuulata, sest ükski neist polnud palju Bangkokist kaugemale saanud elu jooksul.
Mingi aeg sai veel ka teine joint ära tõmmatud, ja niisama lebotatud kuniks keegi tark mainis midagi ala 'Food' obv läksid kõigil silmad suureks.
Pakkusin välja, et lähme mäkki, kuid mu mõte tehti kiiresti maha, kuna mäkk nende jaoks kallis ja ei saa lubada seda, kui tahavad niisama lõbutseda ja juua. Ma kade inimene pole, ja kuna nemad jagasid minuga oma kraami ja üleüldse olid nad väga meeldiv seltskond ja pakkusid head aega mulle, sisi ütlesin, et teen kõikidele välja. Obv nad arvasid, et ma nii pilves ja leveldan nendega, aga siiski hetk hiljem nad said aru, et mõtlesin seda tõsiselt. Mäkkis sai tellitud kõike head ja paremat. Kõik itusime vaikselt kuni viimne kui amps oli alla läinud.
Obv peale sööki me poisid mõtlesime, et nüüd on aeg veel teha. Läksime kõik tagasi sinna baari, tegime veel. Siis nad ütlesid, et kuskil linnas on mingi party, et nad lähevad sinna, ja kutsusid mind kaasa. Kui küsisin, et kas tuleme hiljem tagasi siia, siis ütlesid kõik, et neild kodud ei ole kaugel sealt peokohast, aga et sellel tüdrukul ja ühel poisil polnud kedagi kodus ja ma võin sinna ööseks minna. Kuidagi ei istunud mulle see mõtte. Ütlesin neile, et ma siiski ei tule, tsillin siin. Siiski ütlesin, et nad paneksid paberile aadressi kirja, et kui mul tuju tuleb siis lasen end kohale viia. Astusime tänavale, soovisime kõike head ja nad kadusidki.

Ma nüüd ei teadnud mida ette võtta. Viimane joint hakkas peas oma tööd tegema. Sukeldusin rahvamassi. Fak, see oli nii tsill, ma olin nii lebos. Üksi hing ei ajanud mind närvi. Loksusin seal tänavale, vaadates ühte koma teist samal ajal kuulates erinevatest kohtadest tulevat muusikat.
Hüppasin sisse 7eleven poodi, kust ostsin endale õlut ja palju ervinevaid majustusi. Poest välja tulles istusin seal samas poele kuuluvale toolile. Seal oli neid hulgim, muidugi lauad samuti. Kõik olid hõivatud turistide poolt. Istusin maha ja avasin järjest oma sokolaadid ja pugisin neid sisse. Suus oli nii kuiv, et kiirelt sai mu üks õlu otsa, ning pidin uute järgi jooksma kiirelt. Kiirelt poodi joostes unustasin muidugi oma sokolaadid lauale ja tagasi tulles oli keegi äge vend need pihta pannud :D Ei noh, okei, seal kaks ampsu oligi aint, loodan, et kellegi päev sai tehtud tänu nendele :P

Ma ei viitsinudki rohkem istuda, aga tänavale ka ei tahnud minna kakerdama, kuna ülled olid ostetud, ja seal pole kombeks pudelitega tänaval käija. Ajasin kähku 2 väikest pudelit Singhat kurgust alla ja läksin maad avastama. Krt viis minutit hiljem oli kõigest sellest ainete ja muu kraami segust parajalt võimas sumin mul peas. Ja kui nüüd arvasin, et varsti peaks minema magama ära siis nagu alati, plaan muutus totaalselt.

Tänaval kõndides hüppas mulle ligi mingi tuk-tuki vend, kes küsis poolsosistades, et kas ma Ping-pong showd tahan vaatama minna?, et 10 minuti pärast hakkab. Midagi vastamata ja samal ajal kergelt naerma puhkedes mõtlesin, et kas ma tõesti olen nii High ? Mis pingpong öösel ? what?! Aga ei noo, ma muidu olen inse ilge pinksi fänn, või noh varem olin, käsin mängimas kokuaeg, arendasin end, ja jälgisin eriti tegijaid pilukaid telekast, kui ulme mängu nad tegid. Küsisin, et mis see show siis maksab, vastas ta mulle, et sissepääs on tasuta, aga et vähemalt ühe joogi, pole tähtis millise, pean ostma sees olles. Okei, tundub mõistlik. Ütlesin, et muidugi tahan näha, endal samal ajal ikka brein naeris täiega, et wtf ma lähen nüüd täiega kivis peaga mingit pinksi showd vaatama.
Tüüps ütles, et show asub paar tänavat edasi, ja et mõni minut sõidame sinna tukiga ja et ma ei pea maksmagi selle eest. Okei, suht kahtlane tundus juba asi, aga suht savi oli.

Jõudsime kohale. Leidsin eest rahvamassi, kes sealt välja voolas, kõik tsipa tongis. Kellel nägu naerul, kellel ehmunud. Välimuselt nägi see koht välja nagu mingi kinnine klubi, ja obv seda ta ka oligi. Suur koljat tegi ukse lahti mulle, astusin sisse, ja sain kohe aru, et ilmselgelt ei 'pingpong show' pole see mis mina arvasin, et ikka stantart, 1 laud, 1 väike pall, kaks meest ja mõlemal reketid. Noooo.

Klubi ise oli selline kergelt hämar. Täis valgeid turiste, kes olid kõik maha istunud ja pikkisilmi midagi ootama jäänud. Keset ruumi oli kõrgem platvorm. Istusin ka suvalisse lauda maha. Öeldi kohe, et mis joogi tellin. Kuna seal pidi joogi tellima siis võtsin hinnakirja ette, et vaadata mida ma tahan. MIDA MA NÄGIN. Hinnad algasid 500st Bahtis, ehk tsipa üle 150.- mis on ilmselgelt meeletu hind. Aga kiirelt jõudis mulle kohale, et joogi sees ongi nö show pileti hind. Päris ülut ma ei tahtnud, kuna kõikidel olid igast ägedad kokteilid laudadel, siis leidsin ka mina menüüst mingi special ultra mix cotaili, mis maksis miskit 850 bahti, ehk pea 300 krooni. Aga suur oli, ja väga maitsev ja hea.

Järsku läks muusika käima, sumin ruumis vaibus ja lavale astus peaaegu paljas naine.
Järgnes tõsine tunni ajane SHOW millest ma kahjuks siin kirjutada ei saa, kuna arvatavasti järgneks peale seda minu bannimine.
Võin öelda, et nägin too ühtu asju, mis olid küllaltki ulmelised. Nii, et kes bangkoki satub ja pole just ülimalt nõrganärviline siis soovitan sellist asja vaatamas käija. (kes tõesti tahab teada, siis PM)

Egas midagi. Mingi aeg läksin hotelli. Järgmine päev shoppasin bangkoki tänavatel veel igast suveniire ja riideid koju kaasa. Peale seda järmise päeva hommikul läks lennuk Hong-Kongi, seal ka kerge shopping. Kowloonides üks öö sai mõnusat ööelu nautida. Ja juba järgmine hommik lendasingi Londoni poole ja seal Eestisse.


Sellega tõmbangi joone alla oma reisijutule. Loodan, et oli huvitav lugemine.

Järgmiste seiklusteni, loodetavasti juba mõne kuu pärast.

Madis_89
13.01.10, 23:22
Aitähh, väga kõva stoory :)

camu
13.01.10, 23:33
Räägime nüüd Ping-pong show´st? Paljud tahaksid kindlasti teada...

mkva
13.01.10, 23:38
Räägime nüüd Ping-pong show´st? Paljud tahaksid kindlasti teada...


Nagu ma ütlesin, on jutt äärmuslik. Ehk kirjutan blogsopti blogisse homme ja panen viite.

Tont
13.01.10, 23:40
väga hull stoori!

ESTPatrick
13.01.10, 23:51
normal

DanRai
14.01.10, 00:27
(Y) ;)

Ajuvaba
14.01.10, 01:35
lahe oli jah. seiklusi parajalt. Kas Vidariga oled ka suhelnud? või üldse kellegagi reisi pealt?

mkva
14.01.10, 11:52
lahe oli jah. seiklusi parajalt. Kas Vidariga oled ka suhelnud? või üldse kellegagi reisi pealt?


Vidariga msnis sai varem pidevalt suheldud, nüüd nagu pole eriti millestki rääkida :p

KeRRRt
14.01.10, 14:19
äge seiklus oli sul ikka.
ja retsept, et viitsisid seda kõike meiega jagada!
järgmise korrani

minuraha
14.01.10, 15:30
eriti huvitav lugemine :)
Johnny võiks ka rohkem kirjutada,nüüd,kus mkva mulkad otsa said. Sul on kindlasti parematki teha Johnny, aga me soovime, et meil ka greatfun oleks!

taiki
14.01.10, 15:49
eriti huvitav lugemine :)
Johnny võiks ka rohkem kirjutada,nüüd,kus mkva mulkad otsa said. Sul on kindlasti parematki teha Johnny, aga me soovime, et meil ka greatfun oleks!


+1

Maybe reixxx ja Kloonike ka, kes foorumi kaudu kokku said. Oleks rohkem pilte siis oleks väga pro.
Muide suur tänu, mvka, väga hea lugemine oli.

mkva
14.01.10, 18:13
järgmise korrani


Tyty, ja pleasure was all mine.

Ja arvatavasti, või noh ma vähemalt siiralt Loodan, tulevad lähiajal reisijutud väga nutsid, sest plaanis minna ühe sõbraga, kes samuti pokkerimängija, nii et lots of fun every day i think... :)

Kloonike
14.01.10, 19:56
+1

Maybe reixxx ja Kloonike ka, kes foorumi kaudu kokku said. Oleks rohkem pilte siis oleks väga pro.
Muide suur tänu, mvka, väga hea lugemine oli.


Reix pingutas veits joogiga üle ja ma saatsin ta koju magama :D Pole mõtet üritada prof joodikule "järgi jõuda", sest 100% läheb mõistus peast ära :D Aga mõnda baari jõudsime ikka külastada hehe.

zyxxx
20.01.10, 18:07
Oeh, leidsin selle teema ka lõpuks ülesse ja ahmisin ühe korraga läbi silmade sisse :)

mkva reisikirjeldus on lihtsalt super ja ei kahtle hetkekski, et tegu võiks olla mingiski osas väljamõeldisega, kuna seal maal on lihtsalt super kerge inimestega suhelda ja nendega ka jutupeale saada. Selleks ei pea olema eriline suur suhtleja, piisab inimestele vastu naeratada ja elementaarsest viisakusest, kõik muu sujub juba mööda minnes ja iseenesest.

Samuti suur tänu teistele praktilise informatsiooni jagajatele, esmapilgulk tundub et see teema on informatiivsem kui kogu trip.ee foorum kokku :)

Järgmisel korral on mul plaanis võtta ette täpselt samalaadne trip nagu mkva kirjeldas ja seda samuti üksi koos oma seljakotiga. Kindlasti on listis Kambodza ja ilmselt ka Vietnam.

Üks asi veel.

Need kel on siin teemat lugedes olnud kahtlusi, siis uskuge, et üksi teine tegevus ei arenda teie maailmapilti paremini kui võtate oma kolm asja, panete need seljakotti ja asute maailma avastama ;)

Blonkvist
27.01.10, 11:55
hei
tulin just phuketist, keegi päris neti kiiruse kohta.
seal on high speed neti kohvikud (vähemalt ühe ma leitsin) neljal laual mängida ok.
a jama oli see et kell 12 kolis kaader magama ja tuli jalga lasta.

Blonkvist
27.01.10, 12:03
Praegu istun Shiounukkvilles eestlaste baaris, lootsin leida kiiret netti - noup. kambodsas online mängida ei saa .
kas keegi teab nippi kuidas kambodsas kiiret netti saada?

mkva
27.01.10, 12:05
hei
tulin just phuketist, keegi päris neti kiiruse kohta.
seal on high speed neti kohvikud (vähemalt ühe ma leitsin) neljal laual mängida ok.
a jama oli see et kell 12 kolis kaader magama ja tuli jalga lasta.


Oli tore puhkus? :)

Aga ilmselgelt ei sobi sellised asjad nagu netikohvikud. Ikka vaja oma koju püsinetti. Ise sain teada, et Interneti kohapealt sõltub sellest, kui palju oled ise nõus välja käima, interneti kuutasu algab kusagil 900 bahtist ja lõppeb 20 000 bahtiga ehk siis 300-6.5k EEK Seal vahemikus peaks kindlasti endale sobiva ühenduse ja kiiruse leidma.

mkva
27.01.10, 12:10
Praegu istun Shiounukkvilles


mmmm.. sihanoukville.. mmm. Tra seal on nii soe ja hea!

RudiTurbo
09.02.10, 00:32
Tjah, polnud kuskil 5ndast leheküljest alates lugenud, nüüd veetsin mingi faking 3h siin vist :D

Selle suhtlemise kohapealt ütlex ka nii palju, et isegi Taanis elades oli standard, kus pidevalt kellelgi tänaval mingi küsimus oli siis pöörduti kohe suva inimese poole ja suheldi vabalt, Eestis ei suhtle eriti keegi sedasi, helistatakse insta sõbrale ja lastakse internetist midagi uurida või whatever ;D Ise pole ka eriline suhtleja, aga sai ka siiski harjumuseks, et kui midagi oli arusaamatu, siis küsisin suvalise lähedaloleva inimese käest kohe selgitusi :) Üx kord mingi neeger küsis algul kella bussijaamas , lõpux rääkisime terve bussisõidu juttu ja hiljem veel vend küsis tel numbrit ja andis enda oma kah lol!


Aga muidu lugesin , et Tais on sitaks mürkmadusi ja vägagi surmavate mürkidega! Kas keegi on vabas looduses mõne kobraga kohtunud vms? :) Huvitav olex kohtuda küll mõne kobra või sellisega nii, et loomaaia klaase pole vahel, kuigi päris käsivõitlusesse sattuda ei tahax nendega, eriti sellistega, kes mürki silmadesse pritsivad ! ;D

Kloonike
09.02.10, 10:13
Nice bump RudiTurbo.

Räägiks natukene taas Tai elust neile, kes plaanivad siia pikemaks elama tulla. Nüüdseks on mul nö "holiday mode" möödas ja olen ennast hästi sisse elanud (esimene kuu aega oli suhteliselt harjumatu võrreldes Eestiga). Mingeid erilisi seiklusi pole ette tulnud. Rentisin endale kuueks kuuks korteri (http://www.centralhillplace.com/), väljas on bassein, restoran (avatud kuni 21:00), 5-10 min kaugusel hulgaliselt Tai söögikohti jms. Suhteliselt mugav, kuid võrreldes mu eelmise elukohaga ööelust natukene kaugemal, ööelu all pean silmas kohti, kus turistid tavaliselt aega veedavad. Küll aga on siin ligidal korralikult Tai klubisid jms, millega ma plaanin tulevikus paremini tutvust teha. Nädalas saab ikka paar korda väljas käidud, kuid mitte nagu "holiday mode" ajal iga päev... Selline pidu tuleb siin üldse ära unustada, kui on soovi elus läbi lüüa, nii ei jõua mitte kuhugi. Korteris on 6 mbit net jagatud naabriga (elab samal korrusel, majas on oma LAN võrk). Pokkeris pole veel suutnud sellist volüümi nagu Eestis veel näidata, kuid töötan selle nimel. Umbes 4h venitab parematel päevadel ikka välja. Ilmselt tulevikus asi paraneb, sest siiski on veel mõningad "lahtised otsad" vaja ära lahendada. Tavaline on see, et peale väikseid sessione veedan niisama sõpradega aega. Kuu eelarveks on ca 15k eek (13k baht korter/elekter/vesi/internet; 10k baht toit, 17k baht meelelahutus ja muud kulud). Enesetunne on hea, mõnus ja rahulik. Kui alguses oli selline rahutus vms, siis nüüdseks on ca 25 buyini pokkeris plussi tõmmatud ja rahutus/mured on kadunud. Peaaegu nagu Eestis, välja arvatud see, et väljas on perfektne ilm, sõbralikud inimesed, maitsev toit ja eksootika, mida Taimaa pakub. Lisaks sellele läksin õppima tai keelt (aastane kursus, 2x nädalas 2h), päris huvitav kogemus, kohtasin väga erineva taustaga inimesi... Kõigil on oma story, eks paistab kuidas need suhted arenevad. Loodan, et see lõik siin annab mkva seikluste kõrvale veidi parema pildi kuidas argielu välja näeb. Ca kuu aja pärast peaks ise väikese puhkusetripi tegema 8).

Pahvak
09.02.10, 10:34
Et siis vähemalt aastaks plaanid jääda? Damn kui kadedaks need Tai jutud teevad. :P

StripPoker
09.02.10, 10:42
Eks näeb kuidas seeaasta eluke läheb aga kui rahaliselt hästi (ei pea silmas ainult pokkerirahasid, kuigi ka loodaks selles edukas olla, vaid ka muudele liikumistele) siis on dets plaanis Austraaliast sõpradega Kambodzas kokku saada ja trippida. Ideaalis sõidaks naisega juba varem Taisse. Tõesti teeb kadedaks praegu neid jutte siin lugeda , endal ila suunurgast jooksmas :D

raaids
09.02.10, 12:01
Nice bump RudiTurbo.

Räägiks natukene taas Tai elust neile, kes plaanivad siia pikemaks elama tulla. Nüüdseks on mul nö "holiday mode" möödas ja olen ennast hästi sisse elanud (esimene kuu aega oli suhteliselt harjumatu võrreldes Eestiga). Mingeid erilisi seiklusi pole ette tulnud. Rentisin endale kuueks kuuks korteri (http://www.centralhillplace.com/), väljas on bassein, restoran (avatud kuni 21:00), 5-10 min kaugusel hulgaliselt Tai söögikohti jms. Suhteliselt mugav, kuid võrreldes mu eelmise elukohaga ööelust natukene kaugemal, ööelu all pean silmas kohti, kus turistid tavaliselt aega veedavad. Küll aga on siin ligidal korralikult Tai klubisid jms, millega ma plaanin tulevikus paremini tutvust teha. Nädalas saab ikka paar korda väljas käidud, kuid mitte nagu "holiday mode" ajal iga päev... Selline pidu tuleb siin üldse ära unustada, kui on soovi elus läbi lüüa, nii ei jõua mitte kuhugi. Korteris on 6 mbit net jagatud naabriga (elab samal korrusel, majas on oma LAN võrk). Pokkeris pole veel suutnud sellist volüümi nagu Eestis veel näidata, kuid töötan selle nimel. Umbes 4h venitab parematel päevadel ikka välja. Ilmselt tulevikus asi paraneb, sest siiski on veel mõningad "lahtised otsad" vaja ära lahendada. Tavaline on see, et peale väikseid sessione veedan niisama sõpradega aega. Kuu eelarveks on ca 15k eek (13k baht korter/elekter/vesi/internet; 10k baht toit, 17k baht meelelahutus ja muud kulud). Enesetunne on hea, mõnus ja rahulik. Kui alguses oli selline rahutus vms, siis nüüdseks on ca 25 buyini pokkeris plussi tõmmatud ja rahutus/mured on kadunud. Peaaegu nagu Eestis, välja arvatud see, et väljas on perfektne ilm, sõbralikud inimesed, maitsev toit ja eksootika, mida Taimaa pakub. Lisaks sellele läksin õppima tai keelt (aastane kursus, 2x nädalas 2h), päris huvitav kogemus, kohtasin väga erineva taustaga inimesi... Kõigil on oma story, eks paistab kuidas need suhted arenevad. Loodan, et see lõik siin annab mkva seikluste kõrvale veidi parema pildi kuidas argielu välja näeb. Ca kuu aja pärast peaks ise väikese puhkusetripi tegema 8).

millises seisukorras ja kui suure korteri seal selle 13k bahti eest said?

Kloonike
09.02.10, 12:15
Korter on 10k bahti, Suite Room @ http://www.centralhillplace.com/gallery.php. Ainus vahe on see, et mul on selle pruuni diivani asemel valgest nahast diivan ja 2 tugitooli.

pastilaa
09.02.10, 12:23
millises seisukorras ja kui suure korteri seal selle 13k bahti eest said?


Täpsuse huvides - Tai rahaühik on baat. Muidu väga lahe lugemise teema - laske edasi! :)

mkva
09.02.10, 12:39
Täpsuse huvides - Tai rahaühik on baat. Muidu väga lahe lugemise teema - laske edasi! :)


Ma olen ka kuulnud, et öeldakse baat, aga seda alles nüüd. Mina isiklikult tutvusin nimega 'baht' ja ka wiki ütleb niimodi. Kui ma ei eksi siis tailased ise ütlevad küll baat jah.

zyxxx
09.02.10, 12:41
Täpsuse huvides - Tai rahaühik on baat. Muidu väga lahe lugemise teema - laske edasi! :)

Täpsuse huvides siiski kasutab muu maailm bahti, hääldus on küll pigem baat.
1 Thai baht = 0.030139 U.S. dollars ütleb Google.

Edit: Mkva jõudis ette:)

kilu6
09.02.10, 12:44
Ma tahtsin ka öelda, et ilmselt on inglise keeles juurdunud baht, isegi Tai keskpanga lehel on kirjas baht:

http://www.bot.or.th/English/Banknotes/Pages/howtocheck.aspx

http://www.bot.or.th/Thai/Banknotes/PublishingImages/1000_revised_eng.jpg

pastilaa
09.02.10, 12:54
Eesti keeles ikka baat.

http://www.eki.ee/dict/qs2006/index.cgi?Q=baat&F=M&O=0&E=0

zyxxx
13.02.10, 13:07
Mis teema sellega on, et pokkeritubades mitte kunagi ei ole näha ühtegi mängijat, kelle asukohaks oleks märgitud Tai mõni kohanimi?

Loogiliselt peaks neid suht palju olema, kes seal kandis mängivad või on asukoha aadressiks mõne muu riigi aadressid, sest Taimaal teatavasti internetipokker keelatud?

Toots_x
13.02.10, 13:21
Mis teema sellega on, et pokkeritubades mitte kunagi ei ole näha ühtegi mängijat, kelle asukohaks oleks märgitud Tai mõni kohanimi?

IMO on seal selline asi üldse keelatud ning inimesed kes mängivad kasutavad VPN tunneleid ja kurat teab mida?.

zyxxx
13.02.10, 13:25
IMO on seal selline asi üldse keelatud ning inimesed kes mängivad kasutavad VPN tunneleid ja kurat teab mida?.

Vot mind huvitabki, kuidas see tehniliselt lahendatud on.

mkva
13.02.10, 14:29
Uurin järgi, annan teada.

Spewmonkey
13.02.10, 15:14
IMO ei maksa "naised saunas rääkisid" jutte rääkida. Tai kohanimede puudumine tuleb sellest, et kõikidel mängijatel on juba konto olemas kui nad (ajutiselt) siia kolivad. Keegi seda muutma ei hakka. Ma ei ole kindel, kas uue konto tegemisel Tai lubatud on(ilmselt mitte), aga miks peaks uut kontot tehes üldse Taisse registreerima ennast. Paned oma Eesti/Euroopa aadressi, saadad sellest mõne kinnituse arvega ja ongi su konto confirmitud. Paljudel saitidel pole see aadressi confirm kohustuslikki. Üldiselt on enamus mängijad siin ikkagi pikkadel puhkustel nagu ma olen aru saanud. Sellest põhjendusest ka üldiselt piisab. Neil on rake olulisem kui mingi minor detail, et sa vales riigis oled "natuke" aega. Enamus saitides ei ole VPN'i vaja. Ma vähemalt ei ole näinud ühtegi, aga ega ma siin kõikvõimalikes mänginud ei ole ka. Ainus takistus, mida kohanud olen, on moneybookersist depositimine kuna nendel on "not allowed from juristiction" or sthsth error(VPN'i kasutades nad lükkavad iga kord mu konto insta lukku, aga õnneks depositida pole eriti tihti vaja). Hiinas on asjad märksa keerulisemad, seal on VPN vajalik, aga see ei puutu siia teemasse. A ja osad kodukad on keelatud vist(pigem kasiinode omad), 888.comi näiteks ei saanud avada(pacificpoker jms. töötavad ilusti) ja ma kuulsin, et ilma VPN'ta ei saa FTP installerit tõmmata(ei pruugi tõsi olla), mängimise endaga probleeme ei ole.

neeme
15.02.10, 21:42
Nonii, minu 5h lugemist, viimsed kui üks post sai läbi.
Übernuts teema tõesti ja milline isu tuli sellise elu järgi rsk.

Peaks ka siis varsti asja tõsisemalt planeerima hakkama ja ka ära käima. :)

mkva
13.03.10, 01:25
Leidsin arvutist sügavale mattunud kaustast ühe video. Filmitud sai see siis tookord bangkoki tänaval.

Tundub nii õnnelik ja positiivne. Lahe onu :)

Lyricsist ma väga aru ei saanud tho ;p

v3fFSvRlQYQ

taipupole
05.04.10, 17:12
Leits hakkab ballama: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=17948439&postcount=12167

Muide, vastus on (vähemalt oli) Finnair, edasi tagasi maksis mingi 8000 kanti (kusjuures algusega Tallinnast), kuid seal oli küll klausel, et peab kuu jooksuk tagasi tulema, seega sulle eriti vist ei sobi. Samas võib olla, et see edasi tagasi on kokku odavam kui ühe otsa pilet.

Teine võimalus on põrutada Stansteadi vms lennujaama ja sealt proovida.

leits
05.04.10, 18:54
Ei hakka ballama :) Plaan on ammu olnud ... finnairiga 8k wtf, mis moodi? ma olen igast kuup2evi proovninud ja alates helsinkist ei tule alla 13k mitte mingit moodi .. reisibüroost sain vastuseks 10800 algusega helsinkist ja l2bi istanbuli .. ei plaanigi yle kuu olla .. vb isgei 3 nädalat .. liht kambodza elu uurida

stanstead ... sto eta?

taipupole
05.04.10, 19:22
finnairiga 8k wtf, mis moodi?

Tourestist alates oli vähemalt kuuke või nii. Eelmise kuu keskel igatahes veel pakuti. Võibolla nüüd tõesti on kõik läbi müüdud.

Samas 11k pole ju paha, kui see on edasi ja tagasi. Tuhat juurde ja saad otse.

Stansted on Inglismaal asuv lennujaam ehk võtad siit pileti kõige odavamasse suurde lennujaama ja nillid sealt ühe viimase hetke pakkumise. Mõned on nii teinud.

runnar
05.04.10, 20:30
kui kaua taipupole tais või mujal sealkandis plaanib olla?

pastilaa
05.04.10, 20:58
kui kaua taipupole tais või mujal sealkandis plaanib olla?

Kuni milestone käe papp otsa saab?

Cash87
05.04.10, 21:58
Palju milestoneist pappi tuli üldse? :P

taipupole
06.04.10, 05:16
Palju milestoneist pappi tuli üldse? :P

http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=168342&postcount=2193

ja sellele järgnevad postitused

taipupole
06.04.10, 05:17
kui kaua taipupole tais või mujal sealkandis plaanib olla?

kolme kuu kanti alustuseks

Kloonike
06.04.10, 05:45
kolme kuu kanti alustuseks

Kuhu täpsemalt minek on ja millal?

taipupole
06.04.10, 06:41
Kuhu täpsemalt minek on ja millal?

Olen. Phuketis.

pikk28
06.04.10, 08:08
lol. mehike siis on foorumis taipupole. cool! edu phuketis!

vsiu100
06.04.10, 08:34
hetkel pole hindu uurinud, aga eelm. aasta samal ajal ostsin piletid(Reisieksperdist) tln-amsterdam-bangkok ja tagasi 9565.- (sõbrad said 7900.-, kuna ostsid kuu enne sõitu, mina 3 nädalat enne). siselend bangkok-phuket-bnk oli veel 1200.- lisaks.

Kloonike
06.04.10, 08:53
Olen. Phuketis.

Norm, kuidas sealne elu?

taipupole
06.04.10, 09:23
lol. mehike siis on foorumis taipupole. cool! edu phuketis!

Aga äkki oli bluff?


Norm, kuidas sealne elu?

Palav. Tõenäoliselt nagu sinulgi. Muidu aga mõnna.

pikk28
06.04.10, 09:28
äkki tõesti

leits
06.04.10, 09:44
Nonii, kannan hiljem lendude eest ära. Saime 9600 eeki algusega helsinkist. Helsingi-istanbul-bangkok.

Nüüd viisa küsimus. Kas viisa peab Helsingis laskma saatkonnas teha? Meil 2 sisenemisega viisat vaja, alguses paar p2eva oleme bangkokis, siis tõmbame cambodzasse ning tagasi tulles peame taisse veel kord sisenema. Kas mõlemal korral saab viisa piiri peal taodelda või on mõistlikum lasta Helsingis ära lasta teha?

Kaua bangkokis soovitate olla? Ise olen 2 päeva korra olnud 4a tagasi, siis ei näind midagi eriti, mõned templid ja kõik. 3-4 päeva vast küll? Hotelli soovitusi bangkoki..

Ahjaa tuleme 11 juuli (12 kohal) ja lahkume 3 august

vsiu100
06.04.10, 10:01
viisa on piiri peal 2-3x odavam ja käib kähku. a ,kas nüüd on jälle tasuline? aasta tagasi oli masu tõttu tasuta, et turismi elavdada......
bangkokis imo pole üle 2 päeva midagi teha. ronid korra õhtul päikeseloojanguga sinna kesklinnas asuvasse kõrgesse torni ja käid mõned baarid/klubid läbi. kui kauem oled, siis phuketis või mõnes teises kohas olles võib hakata bangkoklis veedetud päevadest hiljem kahju......

taipupole
06.04.10, 10:28
Kas mõlemal korral saab viisa piiri peal taodelda või on mõistlikum lasta Helsingis ära lasta teha?

Mina tegin oma kahe sisenemisega Helsingis. Ei viitsi piiril kuskil jageleda ja ma eriti ei usu, et seal odavam oleks (see tasuta pakkumine on nüüd märtsiga läbi). Kui ei viitsi Soome minna või ise passe ja dokumente postitada, mine mingisse reisibüroosse ja nad teevad ära mingi raha eest.

Tingimused: http://www.estravel.ee/static/services/visa/conditions/viisatingimused.php?country=th

VIISA SAATKONNAST HELSINGIS:
1.1. Kui viibimine Tais on rohkem kui 15 päeva või soovitakse viisat taotleda eelenvalt saatkonnast, on vajalikud dokumendid turismi- või transiitviisale:
- pass, kehtiv vähemalt 6 kuud alates Taisse sisenemise kuupäevast, passis peab olema vähemalt 2 vaba lehekülge viisa jaoks
- passikoopia
- 1 ankeet
- 2 värvilist passifotot, vaata lisainformatsiooni fotode kohta viisaankeetidest!
- edasi-tagasi KINNITATUD piletid
- pangakonto väljavõte kas internetipangast või pangast, kus on vähemalt 400 EUR taotleja kohta või 800 EUR pere kohta, NB! vaata lisainformatsiooni märkustest ja selgitustest!
- pôhimaa viisa, lisada transiitviisa puhul
NB! Juhul, kui taotletakse 2- või 3-kordse sisenemisega turimiviisat- tuleb esitada kõikide sisenemiste ja väljumiste kohta kinnitused/ lennupiletid.


1.3. Viisalôiv:
- turismiviisa- 25 EUR/ iga sisenemine

leits
06.04.10, 15:23
Peab neid viisaasju ajama hakkama. Cambodia viisa on piirilt, sellega iisi .. See bank statement .. teen mingi pildi vms ja prindin v2lja et palju arvel raha? Aga see eekides, mis nad ise arvutavad ymber euriks või see pigem formaalsus?

malaaria vastu vaktsineerisite end`? Ma tais käisin siis ei vaktsineerind, samas cambodia tundub urkam ehk peaks ..

Aasia siselendudeks soovitate mida? Air-asia?

taipupole
06.04.10, 15:51
Peab neid viisaasju ajama hakkama. Cambodia viisa on piirilt, sellega iisi .. See bank statement .. teen mingi pildi vms ja prindin v2lja et palju arvel raha? Aga see eekides, mis nad ise arvutavad ymber euriks või see pigem formaalsus?

Konto väljavõttel peaks olema ka eurides. Samas pangast saab ka samal päeval templiga tõendi (seda Swedi puhul vähemalt). Vaata, et naisel ka raha oleks, peate tõenäoliselt eraldi esitama, sest abielus ju pole.


malaaria vastu vaktsineerisite end`? Ma tais käisin siis ei vaktsineerind, samas cambodia tundub urkam ehk peaks ..

Paar süsti tehti ehk jah, ikka.


Aasia siselendudeks soovitate mida? Air-asia?

Kindlasti.

leits
06.04.10, 16:04
hull, aasiasse ja naisega ? never :D fortunega ikka :D

taipupole
06.04.10, 16:34
hull, aasiasse ja naisega ? never :D fortunega ikka :D

Sorry, ei teadnud. Ega see meid siin häiri, tolerantne seltskond ja puha. Igatahes vaata, et tal enda väljavõte oleks, sest te veel ju abielus pole.

:heart:

ranka
06.04.10, 16:45
IRW

pastilaa
06.04.10, 17:00
:p

pikk28
06.04.10, 17:03
nice :D

Dogers
06.04.10, 17:17
hästi :D

leits
08.04.10, 09:01
Nonii taimaa/kambodza prod, kes te seal käinud ja elate. bangkokis oleme 12-14 juuli ja 1-3 aug .. MIda teha 4 ööga bangkokis. Külastame suuri ägedaid kaubanduskeskusi, paneme tina .. midagi funi vaadata ka on? mingid kuningalossid ka vist vms?

Kambbodzas siis 14 juuli - 1 aug. Pealinnas yldse olla? erinevaid blogisid lugend ning kõik väitnud, et räme urgas. sittagi teha pole .. ehk siis lennujaamast kohe sinna sihanoukvilesse? Samas seal äkki pole 17 päeva mdiagi teha? 17 päeva tuima tinti panna tundub ka overkill:D Kes käinud ja olnud võiks kogemusi jagada, mida ja kudias planeerida aega cambodias

Cash87
08.04.10, 11:31
Kas te seal siis pokrit ei mängi üldse?

leits
08.04.10, 11:57
tõen2osus seda teha on 0.1% .. esiteks sitt nett, teiseks pole aega..tahaks puhata kui juba opouhkama l2hed .. üritan seal eksperimendi teha .. ühes p2evas rohkem mitte kultuada kui 5 daala kas elab ära .. peaks elama

pikk28
08.04.10, 12:26
lol, mida elu, 5 daala päevas :D. poes maksis õll miski 5 eeki. phuketis sa küll 5 daalaga ära ei ela normaalselt. kui rotte ja prussakaid sööma tahad hakata, siis võid hakkama saada küll :D.

Codecci
08.04.10, 12:58
tõen2osus seda teha on 0.1% .. esiteks sitt nett, teiseks pole aega..tahaks puhata kui juba opouhkama l2hed .. üritan seal eksperimendi teha .. ühes p2evas rohkem mitte kultuada kui 5 daala kas elab ära .. peaks elama

selliseid eksperimente tehakse egiptuses mitte tais/kambodžas :D

Lutzky
08.04.10, 13:08
tõen2osus seda teha on 0.1% .. esiteks sitt nett, teiseks pole aega..tahaks puhata kui juba opouhkama l2hed .. üritan seal eksperimendi teha .. ühes p2evas rohkem mitte kultuada kui 5 daala kas elab ära .. peaks elama

sa ei pese ennast seal...ohjah...jälle see vana probleem sinuga

Kloonike
08.04.10, 13:10
selliseid eksperimente tehakse egiptuses mitte tais/kambodžas :D

+1

Dogers
08.04.10, 13:11
miks just egiptuses?

Kloonike
08.04.10, 13:12
Sest Egiptuses käiakse "kõik hinnas" :D

Dogers
08.04.10, 13:17
hea vaatenurk :D

Madis_89
08.04.10, 18:29
Mkva, kas sa võtsid kokku ka oma jutu kuhugile ühte faili vms? Oli vist plaanis, kui on siis saad ehk jagada.

mkva
08.04.10, 18:57
Eip, ei võtnud. Pole motti olnud ja arvatavasti ei tule ka. Olnud värk.

Aga kohevarsti saab uutest seiklustest lugeda :)

Kloonike
09.04.10, 13:28
Väike trip report.
http://kloonike.com/blog/2010/04/ohtu-valjas-ja-katkine-kumm/

ESTPatrick
15.04.10, 00:58
Sorry, ei teadnud. Ega see meid siin häiri, tolerantne seltskond ja puha. Igatahes vaata, et tal enda väljavõte oleks, sest te veel ju abielus pole.

:heart:

ma loodan siiski et ühel päeval

peete82
15.04.10, 08:15
Väike trip report.
http://kloonike.com/blog/2010/04/ohtu-valjas-ja-katkine-kumm/
andke andeks, aga hall kiri mustal põhjal... võimatu lugeda.
must põhi ükskõik mis netilehel on jamade jama.

erplander
15.04.10, 09:54
andke andeks, aga hall kiri mustal põhjal... võimatu lugeda.
must põhi ükskõik mis netilehel on jamade jama.

Soovitan värvid paika keerata oma monitoril :)
Sry OT pärast, aga oli suht loetav imo.

ranka
15.04.10, 13:59
Must taust on halb. Lugeda saab aga kui switchid akende vahel ning valge taustaga msn lendab siis silmad on kirjud peas.

Lutzky
15.04.10, 14:03
Valge taust sakib.

mkva
15.04.10, 14:06
Valge taust sakib.

+11.1

leits
20.04.10, 18:43
Njonii, viisa asjad aetud (saatsime täna passid soome) ja kambodza viisa ka tehtud netis .. nyyd veel vaktsiinid ja malaaria rohud ning kõik vist. a reiskindlustuse tegin ka ära .. nyyd j22b aint vaid oodata ja grindida :D

Tigrano
21.04.10, 10:00
Njonii, viisa asjad aetud (saatsime täna passid soome) ja kambodza viisa ka tehtud netis .. nyyd veel vaktsiinid ja malaaria rohud ning kõik vist. a reiskindlustuse tegin ka ära .. nyyd j22b aint vaid oodata ja grindida :D

Nüüd jääb loota et tuhapilvi ei teki :biggrin:

leits
21.04.10, 20:26
ok tegin eile cambodia e-visa ära. seal on kirjas nii: length of stay not more than 30 days from visa expiry date. mu viisa expiry date on 21 juuli 2010. kambodzasse sisenen siis 14 juuli ja lahkume 1 august.

saan ma õigesti aru, et enne 21 juulit pean kambodzasse sisenema ja siis võin olla seal 30 päeva. või 21 juuli saab viisa l2bi ja pean uut seal orgunnima?

samas saab ilmselt netis uue teha mingi juunis kui vaja, siis selle expiry date september .. kuid hetkel peaks ka ju ok olema?

Kloonike
24.04.10, 04:16
ok tegin eile cambodia e-visa ära. seal on kirjas nii: length of stay not more than 30 days from visa expiry date. mu viisa expiry date on 21 juuli 2010. kambodzasse sisenen siis 14 juuli ja lahkume 1 august.

saan ma õigesti aru, et enne 21 juulit pean kambodzasse sisenema ja siis võin olla seal 30 päeva. või 21 juuli saab viisa l2bi ja pean uut seal orgunnima?

samas saab ilmselt netis uue teha mingi juunis kui vaja, siis selle expiry date september .. kuid hetkel peaks ka ju ok olema?

On OK

taipupole
24.04.10, 05:12
Olgu mainitud, et Malaisia naisi võib võrrelda Inglismaaga ja see pole kompliment. Homme tagasi Taisse.

Kloonike
24.04.10, 16:59
Jälle tagasi Pattayal ::), teisip teen degennimisele lõpu tho. See kuu pole üldse suutnud mängida (vähem kui 3k kätt).

Dogers
19.05.10, 17:23
Keegi kuskil kriisipiirkondas ka resideerub praegu?

Kloonike
19.05.10, 17:52
Chiang mais toimus täna mingi action, peale kella 9 õhtul välja pole lubatud minna. Updated siin: http://www.facebook.com/chiangmaimail

Spewmonkey
30.05.10, 21:16
Sai vähemalt curfew'd maksimaalselt ära kasutatud ja korralikult grinditud kodus(Bangkokis)

Kloonike
31.05.10, 17:49
Chiang Mais olid baarid endiselt avatud, veidi tagasihoidlikumalt -.-

Spewmonkey
31.05.10, 20:53
Kindlasti oleks avatud baare leidnud, aga kuna ma immigrant olen(facepalm), siis ma väga ei otsi etteplaneeritult selliseid riske. Vahel kui politseijaoskonna põrandal ärkan ilma kongis olemata, siis küll tänan jumalat, but still. Ja kuna mul on tõsiselt siiber sellest iga kuu alguses peale kaineks saamist ja üüri maksmist ärgates vaadata, et mu roll on soliidne 200-400(olen omaarust nl50-nl100 regular), siis oli viimane aeg midagi ette võtta.

leits
31.05.10, 20:57
mis seis on tais, rahuneb maha? me 12 juuli jõuame .. mõtlesime alguses netist mingi hotelli bookida 2ks ööks, a kui migni kahtlane olukord peab ehk kohe kambodzasse edasi põrutama?

kui ei, siis soovitage kokku 4ks (sinna 2ks tagasi 2ks) ööks hotelli bangkoki. mingi kesklinnas võiks ikka olla .. ala 50 usd per face peaks leidma vast midagi ikka normaalset?

Kloonike
01.06.10, 01:30
Kindlasti oleks avatud baare leidnud, aga kuna ma immigrant olen(facepalm), siis ma väga ei otsi etteplaneeritult selliseid riske. Vahel kui politseijaoskonna põrandal ärkan ilma kongis olemata, siis küll tänan jumalat, but still. Ja kuna mul on tõsiselt siiber sellest iga kuu alguses peale kaineks saamist ja üüri maksmist ärgates vaadata, et mu roll on soliidne 200-400(olen omaarust nl50-nl100 regular), siis oli viimane aeg midagi ette võtta.

Ma õnneks nii hullus seisus pole, kuid kui tahan siin edasi olla, siis pean oma elustiili muutma. Mõttetu on oma väärtuslik aeg pidevalt maha juua ning pokkeris/elus mitte kuhugi edasi liikuda. Juuni lõpus igaks juhuks pilet koju, üritan veidi tõsisemalt ellu suhtuda kuu kaks esimest nädalat. Hetkel modafinili ja red bulli täis pumbatud ning grind on täies hoos. Juhul kui failin, siis standard soi cowboy, nana plaza ja walking street tour enne lendu.

Kloonike
01.06.10, 01:31
kui ei, siis soovitage kokku 4ks (sinna 2ks tagasi 2ks) ööks hotelli bangkoki. mingi kesklinnas võiks ikka olla .. ala 50 usd per face peaks leidma vast midagi ikka normaalset?

Dream hotel BKK-s.

Spewmonkey
01.06.10, 02:15
Mõttetu on oma väärtuslik aeg pidevalt maha juua ning pokkeris/elus mitte kuhugi edasi liikuda.

Õigus sul on. Kuigi asi ei ole otseselt siin edasi olemises(pokris/elus edasiliikumise kohapealt küll). Seda ma suudan teha oma 300 rolliga ikka 2-3k kuudega. Aga lõppkokkuvõttes võiks kuskile edasi ikka lõpuks jõuda(nl200-400 jne) Midagi lihtsamaks pokris ei lähe ja mõttetu on iga aasta jaanuari alguses mõelda, et what if. Crushisin 2a tagasi nl100't ja on häbi tunnistada, et siiamaani iga kuu alguses nl30-nl50 mängin. Ainus põhjus, miks ma seda hetkel tunnistada julgen(obv olen pudeli grey goose'i ka ära joond), on see, et äkki lõpuks õnnestub paremuse suunas liikuda.

A ja kui sul ei õnnestu ja on Cowboy ja Nana, siis teata ette, äkki teeme paar drinki.

Kloonike
01.06.10, 02:31
Kindlasti teatan kui olen BKK-sse tulemas. Kuidas seal muidu elu?

Spewmonkey
01.06.10, 11:59
Kui seda mässuasja mõtled, siis pole nagu tänavatel eriti tunda, et midagi oleks juhtunud. Samas ma pole veel väljas käinud kordagi peale seda, ma ei tea mis seis klubides ja asjades on. Täna vist lähme chaomiga välja, homme saab raporteerida.

Edit: Kuldne Nana+Qlimax(endine spicy) combo. Nanast leidsin ühe eriti hea manni, aga kuna teda saab iga päev sealt üles korjata, siis jääb mõneks teiseks korraks. Olin varem kuulnud, et teisipäev on suht populaarne peoõhtu, aga nii palju ilusaid naisi vist ei ole varem näinud klubis. Peab korra igaksjuhuks doublecheckima, aga hetkel tundub, et peaks teisipäeva regulaarseks klubiõhtuks sättima.

Edit2: kuna ma viimase kodumaise sõbra "ära ajasin" natuke aega tagasi, siis on väike koduigatsus peale tulnud. Aga kui nüüd päris aus olla, siis tegelikult on Tai ikka awesome.

Spewmonkey
09.06.10, 07:02
Kui Nanas baaris istudes valge peaga 70+ vanamees sulle suurte kutsikasilmadega otsa vaatab ja teatab "I've got no words" "I'm fucking speechless", siis ikka saad aru kui kuldne see elu siin on.

Kloonike
09.06.10, 09:07
Cool story bro. Meil siin kohalikus klubis löödi üks chick maha. Pussitati 9 korda ning siis visati vallikraavi (Chiang Mai moat). Olin ise ka seal tol õhtul ning väidetavalt sai mingi massirahutus piigade vahel alguse sellest kui ma kellegagi tantsisin ning mingi muu chick ligi astus ja mulle tere ütles. Õnneks minu seos antud üritusega on suhteliselt hägune ning ma parem täpsemalt uurima ei lähe (lahkusin enne actionit).

Btw, plaanid muutusid ja Bangkoki ma pikemaks ajaks ei satu. Lähme paari sõbraga otse Pattayale. Sa võid meiega liituda kui huvi on, võta Chaomi ka kaasa (19-24 juuni, 25. suundun Suvarnabhumisse).

Mis puutub 70 aastasesse vanamehesse, siis ma ütleks, et me oleme ikka õnnistatud, et varases nooruses kõike seda juba kogeda saame.

Spewmonkey
09.06.10, 11:02
Chaom sõidab järgmine nädal Eestisse paariks kuuks. Vb grindin selleks ajaks ennast Pattayale, aga mul on hunnik mingeid muid kulutusi, eksnäis.
Ma selle õnnistatud koha pealt ei olegi 100% kindel. Chaom ütles selle peale, et mida tal enam 40'selt näha. Selle peale obv tekkis mõte, et mida endal 30'selt või isegi varem enam näha on. Ühest küljest võib seda muidugi võtta kui sarvede maha jooksmist, aga kurat seda teab. Keskeakriisi ajal võiks ka midagi uut ja huvitavat olla :D. Chaom jällegi ütles selle peale, et kui juba siin viibinud oled, siis enam normaalseks ei saa. Seda ma küll ei usu, aga eks aeg näitab.

Kloonike
09.06.10, 12:34
Oma parimates peaks ikka palju lõbusam olema seda kõike kogeda. Vähemalt ei saa öelda, et noorus oleks raisku läinud kui tulevikus oma elule tagasi vaatad. Ausalt öeldes mul on tekkinud tüdimus juba sellest "kuldsest", mis viimaste postide seas mainitud. Hindan siinse elu puhul rohkem kohalikku communityt, kellega meeldiv koos aega veeta, elu on huvitav. Lisaks sellele annavad Taile pluss punkte hea kliima ja soodsad hinnad, kuid elu on veidi tasakaalust väljas ning siin olemisel on ka hulgaliselt miinuseid. Viimasel ajal olen mõelnud, et ma ei taha siin 12 kuud aastas elada, pigem eelistaks 2-3 kuulisi trippe paar korda aastas. Eks aeg näitab, mis mulle kõige paremini sobib.

Spewmonkey
09.06.10, 12:53
Ainus miinus on imo see, et sõbrad on Eestis. Pikemat aega oli keegi koguaeg vahetustega külas, siis pold hullu. Samas hetkel kui kedagi ei ole ja koguaeg jooma ei pea, on mäng lõpuks väga meeldivalt sujuma hakanud. Eestis ilmselt nii hästi ei edeneks, segavaid faktoreid oleks liiga palju. Eks igalpool on omad miinused ja plussid. Nanat jms. ma ei pea mittemillekski(plussiks ega miinuseks), olin enne eelmist teisipäeva seal käinud kaks korda viimase aasta jooksul. Samamoodi ei ole mingit "wowaweooowa siin saab rohkem kuskile ära sutsata kui Eestis". Hindadest on pohui, arvestades dollari tõusu kallinevad kohalikud hinnad ka võrreldes eekidega koguaeg. Kliima on veits liiga soe. Samas millegi pärast tundub ikkagi muru siin palju rohelisem. Vanamehed vanameesteks, niisama suvalisel õhtul väljas piljardit mängimas käies toovad suvalised pisiasjad muige näole. Vb see läheb üle, aga esimene armumine on 6 kuud, see aeg on juba ammu möödunud. Eks ta maitse asi ole, aga ma tunnen ennast siin märksa kodusemalt kui kodumaal. Ma pigem käin 2-3 kuud aastas Eestis ja ülejäänu veedan Aasias.

Kloonike
09.06.10, 13:10
Mul just vastupidi, Eestis elan peaaegu noliferi elu, kogu aeg ainult grindin ning väljas käin harva (Eesti-Tai on minu jaoks täielikud vastandid). Siin olles aga peale bad beati kasvõi kell 4 hommikul lendan kuhugi baari, sest toas pole mitte midagi teha kui parasjagu ei grindi. Lisaks sellele ajavahe UK-ga on väga räige, mängud on head alates 2AM vms ning kui sel kellaajal on raske juba midagi normaalset hamba alla saada, kui just iga öö McDonaldsis süüa ei tahab (ma pole eriline Tai street foodi fänn ning Chiang Mais pole 24/7 avatud eriti normaalseid kohti).

Täna nägin suure haakristiga t-särgiga keskealist tai naist rolleri peal, võttis ka muigele.

taipupole
09.06.10, 13:20
Täna nägin suure haakristiga t-särgiga keskealist tai naist rolleri peal, võttis ka muigele.

Oled kindel, et see polnud nö tagurpidi, tähendades midagi muud?

Kloonike
09.06.10, 13:25
Ei, ma olen neid näinud päris mitmeid siin.

Potsataja
09.06.10, 13:30
Mul üks küsimus seoses http://www.pokertableratings.com/top-countries . Tai näitab ainult 320 mängijat, kuigi pokkeriprodis pidavat seal omajagu olema. Kas seega muus riigis konto teinud jääb Taisse elama minnes koduriigi nimekirja ?

Kloonike
09.06.10, 13:46
Country alla läheb sul pokkerikontole registreeritud aadress.

Kloonike
24.06.10, 19:19
Trip report Pattayalt.

http://kloonike.com/blog/2010/06/degeneracy/

sm112
24.06.10, 19:28
Kui kohustused enam Eestiga ei seo, siis tahaks ka kindlasti ühe suve Tais grindida..

ESTPatrick
24.06.10, 19:47
Kui kohustused enam Eestiga ei seo, siis tahaks ka kindlasti ühe suve Tais grindida..

pole ka veel käinud, peab talveks midagi mõtlema

Godspeed_EJ
09.07.10, 18:33
Keegi Aerosvit Airlinesiga on Taisse lennanud?

leits
09.07.10, 20:55
rääkige tai prod kuda seal ilm on .. eriti bangkok ? ma ilmateadet vaatan, seal n2itab iga p2ev heavy showers ..

Spewmonkey
09.07.10, 21:00
Päeval on pilvine, iga õhtu sajab paar tundi.

leits
09.07.10, 21:02
p2ikest netu vapsjee? aga siukest nussi pole nagu ala eesti sygis .. sajab **** p2evi j2rjest?

Kloonike
09.07.10, 23:03
Kui sajab, siis sajab tund-kaks korraga, mitte terve päev.

Spewmonkey
09.07.10, 23:44
Ma olen viimasel ajal enamuse valge aja maganud, seega ma väga täpselt ei tea, aga üldiselt on ikka päikest ka korralikult, mitte ainult pilved. Siin kütab see päike normaalselt läbi pilvede ka.

leits
10.07.10, 09:16
OK t2nud .. spewmonkey kui netti saame bangkokis ehk tombame pm'i sulle ja teeks õlle vms :D?

FreakyJason
10.07.10, 10:35
OK t2nud .. spewmonkey kui netti saame bangkokis ehk tombame pm'i sulle ja teeks õlle vms :D?
Oot leits millal tuld tõmbad?

leits
10.07.10, 11:15
Täna liigun tallinna, homme hommikul helsingisse, sealt türki ning sealt bangkoki. Kui kõik hästi läheb, siis esmaspäev kell 14 peaks kohal olema

Relamz
10.07.10, 11:19
Üksi või sõbraga?

leits
10.07.10, 11:20
Fortune fishiga

Relamz
10.07.10, 11:25
Palju edasi tagasi lennupiletite peale money läheb?

leits
10.07.10, 11:26
Lennupiletid vist ca 10k + cambodia ots + helsingi otsad laevaga

Spewmonkey
10.07.10, 14:45
Jääb vahele hetkel vist. Ma olen tervisehädade tõttu kohustatud karsklane olema. Ma ei ole võimeline kuskil baaris mineraalvett ka jooma vist. Kui tagasi tulete, siis võib küll teha vast. Võid PM'i igaksjuhuks saata samas praegu, eks-näis.

leits
11.07.10, 11:12
Ok .. tagasi tulles sobib ka .. ennem on vaja "pinks-ponksi" mängida

SANGPOMM
17.07.10, 12:57
Kes preagu üldse tais on ???? või on keegi minemas lähiajal?

Godspeed_EJ
16.12.10, 18:51
Küsimus taimaaprodele - Kas aprill ja mai on ilma poolest ok? Lugesin, et pidavat sadama palju sel ajal. Vastab tõele?

taipupole
16.12.10, 19:10
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUK! Kirjutasin sulle pika vastuse ja muidugi vajutasin siis Reply to Thread.

Igatahes lühidalt: ei.

Aprill ja mai on kuiv hooaeg, märg (väga suhteline) algab juunist/juulist. Ise olin täpselt samal ajal kolm kuud ja probleeme polnud.

inward
16.12.10, 19:22
Üks öö lugesin peaaegu terve teema algusest lõpuni läbi. Üks huvitavamaid teemasi siin foorumis, võiks olla kuskil silma all kleepsuna vms. Nagu väike raamat pokkeriprode elust Taimaal :biggrin:

Godspeed_EJ
16.12.10, 20:18
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUK! Kirjutasin sulle pika vastuse ja muidugi vajutasin siis Reply to Thread.

Igatahes lühidalt: ei.

Aprill ja mai on kuiv hooaeg, märg (väga suhteline) algab juunist/juulist. Ise olin täpselt samal ajal kolm kuud ja probleeme polnud.

Pikk vastus oleks kindlasti parem olnud, aga piisab ka lühikesest. Tänud.

Spewmonkey
16.12.10, 20:43
Aprilli ja mai miinuseks imo on kohati hingemattev kuumus. Hetkel on ideaalne ilm, päeval vaevalt üle 30 ja öösel 25 ringis. Saab rahulikult istuda ja astuda ilma, et päevas 3 komplekti riideid läheks. November-veebruar ongi just sellel põhjusel põhiline turistihooaeg. Mais olid eelmine aasta sun outage'd, täpselt ei süvenenud, aga vist suurenenud päikesekiirgus osooniaukude tõttu. Päeval selline kõrvetav kuumus 37 ringis. See on piirkonniti erinev riigi peale küll. Samas ma talun paremini külma ka kui kuuma, nii et võib-olla minu enda kiiks. Taipupole Phuketis oli talutav temperatuur?

taipupole
16.12.10, 22:01
Taipupole Phuketis oli talutav temperatuur?

Ma mängisin kossu (mingi 15st) ja vutti (algas 17.15) ning ei vingunud (päike hakkas loojuma vist umbes 18.30). Korraks oli äkki palav, kui üks kuumalaine tuli. Ja alguses ei saanud muidugi midagi aru, et mis toimub ja kuidas olema peaks. Samas - kõigega harjub ju. Praegu kükitame siin oma hangede otsas ja ei virise.

Seega võib järeldada, et tip-top oli kõik. Kui liiga palav hakkab, võib alati basseini kukkuda või merre ujuma minna.

miksnii
22.12.10, 13:46
Keegi kohalikest Tailastest oskab midagi rääkida sellise koha kohta nagu: Maya Bay ??

taipupole
23.12.10, 07:50
Keegi kohalikest Tailastest oskab midagi rääkida sellise koha kohta nagu: Maya Bay ??

Pilte ei tasu uskuda, ilgelt turiste täis. Thanks "The Beach".

siga
29.12.10, 19:03
Tervist tailased, loodan natuke teie abile.

Seis ei ole hetkel paljutõotav, eluga vaja midagi ette võtta. Masendus on peal ja ei tea, kas jõuan eestis suve ära oodata, pokkeris olen enamvähem busto (viimase paari kuuga miinus 25k$). Raske on teades, et olen crushinud limiite, mida hetkelgi mängin. Lihtsalt depressioon ja ülisitt jooks viivad mind imelikku seisu, kus lihtsalt pre AI ala 10 minti järjest ja rahast pohhui. Samas vaadates teie variance, kes vinguvad oma graafikute pärast, kel üks kord kuus jookseb -10bi alla ev, siis mul on päevast päeva ev difference 20-30bi+, selege et see kunagi paika jookseb, aga tra kaua ma oootama pean ja mäng laguneb iga päev.

Tegelt tahtsin küsida, kus taimaal elama minna tühjade taskutega, nii et kuidagi hakama saaks?
Kas mingit tööd valgele inimesle ka pakutakse va inglise keele õpetaja, pole endalgi perfektne?
Kui ma lähen viisaga kolmeks kuuks ja jäängi sinna elema, lihtsalt ei tee viisa runne ega annagi kellegile märku, et viisa aegund, MIS SIIS SAAB ja mis saab kui vahele jääda, kas üldse kedagi kohapeal kotib?

Rohkem mind ei huvitagi, lähen seljakotiga, kogu elamine/elu seljakotis. Raha jätkub vaid lennupiltiteks ja ala 3kuu söögiks.

siga
29.12.10, 19:09
Jäin pokkeri hammasrataste vahele ja ei kavatse mängita mitte ühtegi jaotust oma elus. Mitte enam.

EGERT
29.12.10, 20:07
Samas vaadates teie variance, kes vinguvad oma graafikute pärast, kel üks kord kuus jookseb -10bi alla ev, siis mul on päevast päeva ev difference 20-30bi+
Ma näen, et sa mängid ka PLO'd :biggrin:

http://omfo.net/img/borat2.jpg

siga
30.12.10, 02:13
Non-immigrant viisaga saab riigis olla 1 aasta?

Kas keegi kohalikest oskab öelda, mis hinnaga saab korteri üürida ja mis piirkonnas? Kohapealt saab üldiselt tunduvalt odavamalt, kui netist vaadates. Netis olid BK ja Phuketi 1 toalised al. 15 000 bahti/kuu.

Mis piirkonda soovitate üldsegi, BK ja Phuket ju turisimikohad. Keegi elutses Chiang Mais, kuidas seal elu on? Hinnad ja üldine olu.

KeRRRt
30.12.10, 02:47
mäletan aegu kui mkva postitas siia enda elust ja kuidas ma faking lihtsalt lugesin ööläbi ja ei suutnud kinni panna. keegi selle ümber on salvestanud? :)

$$$
30.12.10, 06:09
i miss JJ storys :(

qbj0hn
30.12.10, 07:53
Lugesin raamatu "Isiklik Tantsija" 3-e päevaga läbi ja igasugune "dream" tais grindida ja möllata kadus peale raamatu lugemist ära :/
Kui keegi seda lugenud on siis saab aru miks,ei viitsi seletada.

numnuts
30.12.10, 08:17
Isiklik Tantsija on väga hea raamat ja kindlasti kohustuslik neile lugeda kes taisse plaanivad minna.

Aga see on pisut ennatlik väljaütlemine sinu poolt qbj0hn. Raamatus rääkis elust otse ja mis juhtub siis kui 'pea' kaotad ning armud mõnda nö tänavatüdrukusse.
Aga kui osata end jälgida siis ei saa ometi öelda, et tais pole fun möllata või grindida. Elu seal nagu igalpool mujalgi.
Samahästi võib ka tlnas end päevast päeva umbe juua, armuda mõnda gogo tantsijasse vanalinnas ja siis plekida kõike välja jne.

Spewmonkey
30.12.10, 08:24
Lugesin raamatu "Isiklik Tantsija" 3-e päevaga läbi ja igasugune "dream" tais grindida ja möllata kadus peale raamatu lugemist ära :/
Kui keegi seda lugenud on siis saab aru miks,ei viitsi seletada.

"Private Dancer" on imo kõigile Taisse tulevatele turistidele igaksjuhuks semi-kohustuslik lugemine. Kui keegi ees ootab, kes siin on juba kauem olnud või endal piisavalt mõistust peas on, siis not so much. Samas noh eks oma vigadest võib ka õppida, mitte teiste omadest. Avardab natuke silmaringi, et kõik ei ole ainult lust ja lillepidu ja bargirlidesse ei tasu ära armuda. Kui sellest juba iseseisvalt aru saad, siis on lihtsalt tore ilukirjandus. Sealt midagi ülimalt negatiivset endale ette kujutada on lihtsalt üleliigne paranoia.

PS. elamine on kõige odavam ilmselt Chang Mais või Pattaya külje all. Ma hetkel googledada ei viitsi, aga kõige tavalisema turistiviisaga saab 2x60+30 päeva. Aastast ei tohiks ilma lisatingimusteta kuidagi saada. Kuigi mingi jutt oli, et Hulli saatkonnas võib saada.

qbj0hn
30.12.10, 08:30
Yea nõustsun sinuga.Ma kindlasti arvamusel,et tglt oleks julmalt fun möllata,grindida jne.
Aga nagu arvamus natukene muutus ikka.Enne selle lugemist oli mu arvamus hoopis teistsugune kui praegu lihtsalt ja nii paljud asjad tulid üllatusena.
Pleki peal väljas kõik ja huiavad kuidas saavad."Naeratuste maa".Võlts naeratuste all on inimesed kes nöörivad sind igal võimalusel ja alatult.
Kui normaalselt käituda ja maapeal olla ja viisakas siis tõenäoliselt on kõik ok jah.Aga nagu ma selle raamatu lugemisest aru sain siis on nad väga kahepalgelised ja kui neile midagi ei meeldi või oled ebaviisakas nende vastu siis löövad sulle "noa selga".
Nagu seal mingi jutt oli kus vend lasi baaris tekkinud arusaamatuse pärast baari üle ja ei maksnud arvet.
2 nädalat hiljem liikus õhtul linnapeal ja sai terve pundi käest tappa ja haiglasse jne.

Ma oletan,et päris raske on ennast seal maa peal hoida.
Nagu seal oli,et sõbrad ja tööandja hoiatasid seda peategelast,et see lits nöörib ainult raha keda sa armastad jne ja nagu saaksid kõigest aru mis toimub.Poh,et kui need samad 2 venda kes sellele tüübile nõu andsid ise Taisse läksid siis pärast kolme kuud juba leidsid omale baarist naise ja abiellusid jne lol.
Btw kas see on tõesti sündinud lugu seal raamatus?Seal kirjas küll,et Bangok 1996.

Spewmonkey
30.12.10, 08:37
Yea nõustsun sinuga.Ma kindlasti arvamusel,et tglt oleks julmalt fun möllata,grindida jne.
Aga nagu arvamus natukene muutus ikka.Enne selle lugemist oli mu arvamus hoopis teistsugune kui praegu lihtsalt ja nii paljud asjad tulid üllatusena.
Pleki peal väljas kõik ja huiavad kuidas saavad."Naeratuste maa".Võlts naeratuste all on inimesed kes nöörivad sind igal võimalusel ja alatult.
Kui normaalselt käituda ja maapeal olla ja viisakas siis tõenäoliselt on kõik ok jah.Aga nagu ma selle raamatu lugemisest aru sain siis on nad väga kahepalgelised ja kui neile midagi ei meeldi või oled ebaviisakas nende vastu siis löövad sulle "noa selga".
Nagu seal mingi jutt oli kus vend lasi baaris tekkinud arusaamatuse pärast baari üle ja ei maksnud arvet.
2 nädalat hiljem liikus õhtul linnapeal ja sai terve pundi käest tappa ja haiglasse jne.

No põhimõtteliselt sa said kõigest väga õigesti aru. Parem raamatust kui kohapeal imo. Aga ega kõik siin riigis ka päris nii hullud ei ole kuigi kergem on hakkama saada kui nii automaatselt eeldada mingil määral. Samas mulle meeldib siinne inimeste olek oluliselt rohkem kui Eestis, ükskõik kas nad on fake sõbralikud või mitte, nad vähemalt on. Ise pead aru saama kuidas on. Peale raamatu lugemist mul ainult kasvas isu siia tulla. Mulle ka meeldib valetada ja inimestega mängida samamoodi nagu neile. Obv ma ei tee seda raha pärast nagu nemad, aga tundub nagu suhteliselt aus diil. Suhtlusringkond vabal ajal koosneb ikkagi ju peamiselt Farangidest. Kui ise lollusi ei tee, siis ei juhtu siin (kunagi) midagi. See kehtib igalpool samamoodi. Kuigi tühiste lolluste eest võivad siin tagajärjed palju rängemad olla kui tsiviliseeritud riikides.

qbj0hn
30.12.10, 08:48
Eks ole igalpool jah suuremates turismi riikides huiamine ja värk.Mnja,kui normaalselt käituda on kõik ok.

Hea lugu kohe tuli :D.Praegu olen egiptuses käisin turupeal mõtlesin,et ostan omale naljapärast nii läikiva kella kui veel annab.Leidsin siis ülesse mingi kullavärvi võlts Rolexi mis võlts wannabe diamonditega ära tehtud.Käe peal on siis pimestab kui vaatad kella :D:D.
Mees ütles,et kõik korras jne.Persse läksin õhtul magama ärkasin ülesse hommikul,kell enam ei töötanud :D.Viisin siis tagasi,oligi vigane.Seal vaidles veel ja teeskles,et ta ei saa mu inglise keelest aru.Kuigi päeval kui ostsin kella siis rääkis suht normaalset inglise keelt.Ok,pika jandi peale sain kella vahetatud,vaatasin ka veel oma käes jne,kiled olid peal,ei hakanud neid lahti nokkima seal.
Lähen siis hotelli tagasi ha hakkan kilesid ära võtma kellalt.
LOL,rihm katki tihvtist lahti,valesti kokku pandud ja teibiga pmst oli kellarihm kinni LOL :D.
Good price ja newest edition my ass :D.
Vbl veidi OT,aga solid ülelask rofl :D.
Pika ajudenussimise peale sain selle kellarihma ikka kuidagi tagasi ja hommikul ärgates isegi kell töötas :D.

taipupole
30.12.10, 09:49
Yea nõustsun sinuga.Ma kindlasti arvamusel,et tglt oleks julmalt fun möllata,grindida jne.
Aga nagu arvamus natukene muutus ikka.Enne selle lugemist oli mu arvamus hoopis teistsugune kui praegu lihtsalt ja nii paljud asjad tulid üllatusena.

Btw kas see on tõesti sündinud lugu seal raamatus?Seal kirjas küll,et Bangok 1996.

Kogu selle teksti ette peaks suurelt ja punaselt kirjutama: pole ise kunagi Tais käinud ja kogu ekspertarvamus põhineb ühel juturaamatul, mida müüakse samas letis koos "Punamütsikese" ja teiste muinasjuttudega. Ainuke vahe on, et "Punamütsike" on klassika.

Potsataja
30.12.10, 10:10
Mulle ka meeldib valetada ja inimestega mängida samamoodi nagu neile. Obv ma ei tee seda raha pärast nagu nemad, aga tundub nagu suhteliselt aus diil.

Seega nemad teed seda ära elamiseks ja sina lihtsalt for fun ? ;)

Krt, kui seal Tais nii palav ei oleks, siis tahaks seal isegi ära käia.

qbj0hn
30.12.10, 12:43
Kogu selle teksti ette peaks suurelt ja punaselt kirjutama: pole ise kunagi Tais käinud ja kogu ekspertarvamus põhineb ühel juturaamatul, mida müüakse samas letis koos "Punamütsikese" ja teiste muinasjuttudega. Ainuke vahe on, et "Punamütsike" on klassika.

Pole ekspertarvamus ja pole ka kunagi Tais käinud.
Lihtsalt sain palju targemaks tänu selle raamatu lugemisele ma usun,sest paljud inimesed olid seda soovitanud lugeda.
Ja ma ei usu,et see mis seal raamatus kirjutati oli muinasjutt vaid pigem harilik argipäev.
Aga eks kui ise kohale lendan saan seda tarkust praktikas testida.
Ma olen muidu suht kergesti kaasamineva iseloomuga,et ma arvan minusuguste jaoks peaks see raamat olema rangelt kohustuslik kui Taisse minek.
Jään liiga kergelt uskuma :(

EdgarP
30.12.10, 13:03
Aga kas tais ka sama palju käijakse peale, nagu egiptis, et tule siia ja osta seda , sikutavad ja sakutavad?

qbj0hn
30.12.10, 13:15
Come my friend,good price :D.
Istu sisse oma papüürus ausalt :D

taipupole
30.12.10, 13:28
Aga kas tais ka sama palju käijakse peale, nagu egiptis, et tule siia ja osta seda , sikutavad ja sakutavad?

Kehalist kontakti minul Tais tänavamüüjatega praktiliselt polnud, meeletult peale ka nagu ei käidud, kui võrdlemisi viisakalt keelduda oskad. Ja igale poole ei maksa lihtsalt kaasa minna, kui pole huvi ülikonda osta või näha, millistest kohtadega suitsu saab tõmmata või pallikesi loopida.

Baaris neiud sikutasid küll.

pastilaa
30.12.10, 13:58
Baaris neiud sikutasid küll.

No see on seetõttu, et sa lihtsalt nii seks oled.

farik666
30.12.10, 14:39
Kui seal nii kuumad ilmad koguaeg siis oletan ikka, et elamistes konditsioneerid sees enamustes kohtades või mis??

http://www.thaiapartment.com/ - leiab ka 3500 bahti eest kuus elamisi

Spewmonkey
30.12.10, 15:34
"Pretty hard to have a culture built around saving face where everybody is a pathological liar."
Võib mingi 3.30 pealt alustada:
3wGBl2eoz_4
Elamistes on pea kõigis konditsioneerid, 3500 bahtistes hurtsikutes ilmselt ei ole. Tavaline ventilaator/puhur ajaks ka ilmselt praeguste ilmadega asja ära. Ainukesed tõeliselt tüütud "ärimehed" on araablased(ldo), kes üritavad sind just enda riideärisse sisse meelitada. Neile võib südamerahus halvasti öelda. Kohalikele not so much, aga nad ei ole eriti tüütud ka: naljakad taksojuhid, kes massaazhi pähe määrivad tõi tuk-tukijuhid, kes endaga sõitma nuiavad.

siga
30.12.10, 19:45
Kui seal nii kuumad ilmad koguaeg siis oletan ikka, et elamistes konditsioneerid sees enamustes kohtades või mis??

http://www.thaiapartment.com/ - leiab ka 3500 bahti eest kuus elamisi

Oh seal suht suur valik, kohapeal saab vast odavamaltki, kui vahendajale mitte makstes.

Kuidas on lood internetiga.
Eriti ei usalda neid high speed internet jutte, mis kuulutuste kõrval. Või siiski piisab sellest?
Mis netipakkuja valida, kui valimiseks läheb kiire + no disconnetions ja kas see netipulk CATD? veel lisaks võtta backupina nt. turvalislet SNGsid lasta?

taipupole
30.12.10, 22:11
Kuidas on lood internetiga.

Kindlasti tuleb osta või õigemini rentida üle õhu leviv kaart CDMA air. Üle Tai (va Bangkok) peaks sobima üks ja seesama variant. Kas on vaja ka TTT maaliini vms on juba enda rahakoti küsimus, kuid mulle piisas CDMAst ja villa wifist.

Kloonike
31.12.10, 11:20
Siga, ei soovita bustona küll Taisse minna. Kui sa mõtled illegaalselt inglise keelt õpetada mingi 20k bahti eest kuus vms, siis selle eest seal küll mugavalt elada ei ole võimalik. Riigis ilma viisata viibimise eest enam ei saa niisama trahvi, vaid pannakse konkreetselt kongi kui liiga pikalt üle aja oled olnud. Eestis on elu mitu korda lihtsam.

flipmachine
31.12.10, 12:42
Jäin pokkeri hammasrataste vahele ja ei kavatse mängita mitte ühtegi jaotust oma elus. Mitte enam.


Oh seal suht suur valik, kohapeal saab vast odavamaltki, kui vahendajale mitte makstes.

Kuidas on lood internetiga.
Eriti ei usalda neid high speed internet jutte, mis kuulutuste kõrval. Või siiski piisab sellest?
Mis netipakkuja valida, kui valimiseks läheb kiire + no disconnetions ja kas see netipulk CATD? veel lisaks võtta backupina nt. turvalislet SNGsid lasta?


Vastuolud.

Spewmonkey
31.12.10, 13:09
Siga, ei soovita bustona küll Taisse minna. Kui sa mõtled illegaalselt inglise keelt õpetada mingi 20k bahti eest kuus vms, siis selle eest seal küll mugavalt elada ei ole võimalik. Riigis ilma viisata viibimise eest enam ei saa niisama trahvi, vaid pannakse konkreetselt kongi kui liiga pikalt üle aja oled olnud. Eestis on elu mitu korda lihtsam.

Kõik muu on 100% õige, aga see overstay jutt on thaivisa või nende mingi koostööpartneri väljamõeldis, et clicke juurde saada. Stiilis a'la Delfi.

Kloonike
31.12.10, 13:57
Nii, et ei hakatagi peedistama overstay eest (trahv ja korras)?

Spewmonkey
31.12.10, 15:40
Nii, et ei hakatagi peedistama overstay eest (trahv ja korras)?

Ainus koht, kust see info tuli oli mingi vastliitunud thaivisa koostööpartneri käest imo. Ma ei viitsi hetkel üle kontrollida, kell on ootamatult palju juba. Keegi seda confirminud ei ole, et mingid muutused(koguaeg on kirjas olnud up to 2 years in prison tho) oleks ja samuti on nende enda foorumis peale selle artikli avaldamist vaid üks näide inimesest, kes pandi kongi kaheks päevaks ja ootab istungit. Kõik teised olid standard 100-400 päeva üle, 20k ja nägemist. See ainus halb näide oli ka poolikute detailidega "happened to my friend". Ehk siis rohkem kui tõenäoline, et jäi niisama vahele nagu neid minevikuski juhtunud on.

siga
01.01.11, 00:27
Hullis teen aastase viisa. Ei tea, kui kerge on tai maffiasse imbuda? Lihtsa elu sille endine mees peaks kuidagi seotud olema hasartmängudega luksusjahtidel. Ilmselt võtan ühendust temaga ja näeb kuidas välja kukub.

Phuketis veedaks esimesed 3 kuud, aga antud lingil eelpool ei olnud ühtegi üüripakkumist. Keegi sealkandis soodsat elamist oskab soovitada? Sille ex ka sealkandis.

Spewmonkey
01.01.11, 03:17
Hullis teen aastase viisa. Ei tea, kui kerge on tai maffiasse imbuda? Lihtsa elu sille endine mees peaks kuidagi seotud olema hasartmängudega luksusjahtidel. Ilmselt võtan ühendust temaga ja näeb kuidas välja kukub.

Phuketis veedaks esimesed 3 kuud, aga antud lingil eelpool ei olnud ühtegi üüripakkumist. Keegi sealkandis soodsat elamist oskab soovitada? Sille ex ka sealkandis.

Kui see level ei ole, siis ma usun, et Tai on sinu jaoks väga vale koht. Pealegi on Triinu mees see, kellest sa räägid, mitte Sille. Seda fakti arvestades ma eeldan, et sa pole taga (eriti) tuttavgi.

siga
01.01.11, 15:22
Uurin karjäärivõimalusi, inglise keele õpetajaks ei lähe ja Pooteriks ka mitte, muud tasuvat tööd kohapeal ju ei leiaks. Ma võtan temaga alles ühendust, vahet ei ole kas sille või triinu või kellegi kolmanda mees. Seda tean, et tal käpp sees ja suht tipus. Eks näha ole, millegiga peab ju elatist teenima.

Spewmonkey
01.01.11, 15:58
Uurin karjäärivõimalusi, inglise keele õpetajaks ei lähe ja Pooteriks ka mitte, muud tasuvat tööd kohapeal ju ei leiaks. Ma võtan temaga alles ühendust, vahet ei ole kas sille või triinu või kellegi kolmanda mees. Seda tean, et tal käpp sees ja suht tipus. Eks näha ole, millegiga peab ju elatist teenima.

Vahe on selles, et tundub, et ta ei ole su isiklik tuttavgi. Sa oled natuke liiga palju telekat vaadanud kui sa arvad, et suvaline töllakas tänavalt valib nüüd endale elatiseks "maffia". Lulz "käpp sees ja suht tipus". Kaks varianti, kas sa oled 19 veel või sa oled 90% ajast oma elust maal elanud. Ma ei väida, et see ebareaalne oleks, sest vajadusel ma võin ise leida teistele selliseid "töökohtasid", aga selle jaoks peab mingitki alust olema, mida sul ei paista üldse olevat.

Edit: ja isegi kui sa suudad kellegi ära petta ja mingi kotijooksja ameti peale saada, siis arvestades su suhtumist ja kogenematust, oled sa vähem kui 6 kuuga Bangkok Hiltonis.

emmimees
01.01.11, 16:06
Kui õpetajaks ei saa, siis tasub maffiasse imbuda imo
Kainet ja mõistlikku uut aastat!

rynno
02.01.11, 02:52
kuida seal taimaal ka uut aastat vastu võeti?

Spewmonkey
02.01.11, 06:56
kuida seal taimaal ka uut aastat vastu võeti?

Aastavahetus nagu aastavahetus ikka. Farangide üritus peamiselt, kohalikele meeldib kui on jälle põhjus juua ja pidutseda, aga aprillis kui Tai aastavahetus on, on märksa suuremad pidustused.

numnuts
02.01.11, 07:56
Vahe on selles, et tundub, et ta ei ole su isiklik tuttavgi. Sa oled natuke liiga palju telekat vaadanud kui sa arvad, et suvaline töllakas tänavalt valib nüüd endale elatiseks "maffia". Lulz "käpp sees ja suht tipus". Kaks varianti, kas sa oled 19 veel või sa oled 90% ajast oma elust maal elanud. Ma ei väida, et see ebareaalne oleks, sest vajadusel ma võin ise leida teistele selliseid "töökohtasid", aga selle jaoks peab mingitki alust olema, mida sul ei paista üldse olevat.

Edit: ja isegi kui sa suudad kellegi ära petta ja mingi kotijooksja ameti peale saada, siis arvestades su suhtumist ja kogenematust, oled sa vähem kui 6 kuuga Bangkok Hiltonis.

+1

See, et sellise juttuga üldse avlikus foorumis tulla lagedale näidab 'taset'
siga juttu mõtlen siinkohal ikka..

Kloonike
02.01.11, 18:37
+1

See, et sellise juttuga üldse avlikus foorumis tulla lagedale näidab 'taset'
siga juttu mõtlen siinkohal ikka..

Siga tundub nagu random troll.


Aastavahetus nagu aastavahetus ikka. Farangide üritus peamiselt, kohalikele meeldib kui on jälle põhjus juua ja pidutseda, aga aprillis kui Tai aastavahetus on, on märksa suuremad pidustused.

/dislike Songkran. Eriti närvi ajab kui mingi lambi turist tuleb ja teeb sind läbimärjaks oma veepüssiga. Tavaliselt ma pole aggro aga viimane kord Pattayal eriti palju puudu ei jäänud. Õnneks mõistus jõudis järgi. Tai inimene võib mind pritsida palju tahab, see on nende komme ja traditsioon ning mul pole mingit õigust seda neile halvaks panna, sest tegemist ikka nende kodumaaga ja seda tuleb austada.

siga
03.01.11, 14:36
Siga, ei soovita bustona küll Taisse minna. Kui sa mõtled illegaalselt inglise keelt õpetada mingi 20k bahti eest kuus vms, siis selle eest seal küll mugavalt elada ei ole võimalik. Riigis ilma viisata viibimise eest enam ei saa niisama trahvi, vaid pannakse konkreetselt kongi kui liiga pikalt üle aja oled olnud. Eestis on elu mitu korda lihtsam.

Muidugi trollisin maffia teemaga, lihtsalt see soovitus mitte minna on absurdne, kui ütlesin et lähen raudpolt kindlalt. Lihtsalt tahtsin soovitusi, kus kõige vähesemaga hakkama saab. Tais võin rannas ka ööbida, aga eestis nagu lumehanges hommikuni vastu ei pea.

Pokkerit biidin silmad kinni ka, aga nagu ütlesin olen mandunud elust eestis ja pokkerist ning vaja pööret, et mitte tildata ja leida uut vaatepunkti. Samas olen nõus ka giidiks olema turistidele või tegema muud normaalse inimese tööd, teenides miinimumi, mis eluks vaja, et mitte pokkerit näppida. Materiaalne ei tõmba, aga elamiseks nati vaja.

vonkartoffel
03.01.11, 14:57
Muidugi trollisin maffia teemaga, lihtsalt see soovitus mitte minna on absurdne, kui ütlesin et lähen raudpolt kindlalt. Lihtsalt tahtsin soovitusi, kus kõige vähesemaga hakkama saab. Tais võin rannas ka ööbida, aga eestis nagu lumehanges hommikuni vastu ei pea.

Pokkerit biidin silmad kinni ka, aga nagu ütlesin olen mandunud elust eestis ja pokkerist ning vaja pööret, et mitte tildata ja leida uut vaatepunkti. Samas olen nõus ka giidiks olema turistidele või tegema muud normaalse inimese tööd, teenides miinimumi, mis eluks vaja, et mitte pokkerit näppida. Materiaalne ei tõmba, aga elamiseks nati vaja.
Imo peaksid stakei küsima.

numnuts
03.01.11, 15:55
Lol at rannas elada. Selline asi tuleb kindlasti ära unustada. Sa võid austraalias või hispaanias kuskil rannas magada aga mitte tais. Putukad söövad su esimese ööga seaks lihtsalt.

Kloonike
03.01.11, 16:03
Tais soovitaks ikka pokkerit mängida, töötegemine on seal raskendatud, sest eelistatakse taisid peaaegu kõigil aladel ja välismaalastele on suhtelised ranged piirangud. Midagi mitteametlikku leiaks kindlasti, kuid sissetulek saab olema väga minimaalne ja arvatavasti ka ebastabiilne.

Spewmonkey
03.01.11, 17:07
Kuskile pubidesse ja restoranidesse jms. kohtadesse saab hea jutuga vabalt supervisori laadse ameti peale, sest keegi ju peab kontrollima ka, et tai inimene tööd viitsiks teha. Siga vaevalt sa küll ise sellise ameti peale saad, aga sooleturistiks saab alati. Reaalselt pole siin peale inglise keele õpetamise küll midagi teha kui käed taskus lihtsalt kohale tuled. Ja vaevalt sa sellekski saad.

janek174
05.01.11, 17:55
Tais võin rannas ka ööbida, aga eestis nagu lumehanges hommikuni vastu ei pea.

Pokkerit biidin silmad kinni ka...

No ma ei tea, ... Krt ma tõesti nii peent levelit läbi ei hammusta...

miksnii
05.01.11, 22:15
Pokkerit biidin silmad kinni ka.

i accept ur challenge.

Spewmonkey
06.01.11, 17:05
/dislike Songkran. Eriti närvi ajab kui mingi lambi turist tuleb ja teeb sind läbimärjaks oma veepüssiga. Tavaliselt ma pole aggro aga viimane kord Pattayal eriti palju puudu ei jäänud. Õnneks mõistus jõudis järgi. Tai inimene võib mind pritsida palju tahab, see on nende komme ja traditsioon ning mul pole mingit õigust seda neile halvaks panna, sest tegemist ikka nende kodumaaga ja seda tuleb austada.

"Anyone is fair game to hit with water, and you can bring water guns anywhere, including big shopping malls, I remember we had some Klaus pretty angry with us in Emporium last year. " :D:D

virukunn
06.01.11, 21:28
Nat Geost tuli hiljuti üks hea saade. "banged up abroad" oli vist nimi. Mingi austraallane läks ka Taisse hullu elu elama ja hakkas ka musta äriga tegelema (abiellus Tai prostidega ja viis nad teise riiki vms) Asi läks koguaeg hullemaks ja lõpuks jäi 10kg heroga vahele lennujaamas ja lendas eluks ajaks kinni Tai vanglasse. 5 aastat istus kinni seal ja siis sebis ta ema Austraalia võimude käest talle mingi "kuningliku vabastuse" meditsiinilistel põhjustel (vend süstis vanglas ise juba ja oli HIV positiivne) ja sai vabaks, lendas austraaliasse tagasi. Joppas :)

camu
06.01.11, 22:08
Õnnelik lõpp!

albinar
07.01.11, 00:36
Nat Geost tuli hiljuti üks hea saade. "banged up abroad" oli vist nimi. Mingi austraallane läks ka Taisse hullu elu elama ja hakkas ka musta äriga tegelema (abiellus Tai prostidega ja viis nad teise riiki vms) Asi läks koguaeg hullemaks ja lõpuks jäi 10kg heroga vahele lennujaamas ja lendas eluks ajaks kinni Tai vanglasse. 5 aastat istus kinni seal ja siis sebis ta ema Austraalia võimude käest talle mingi "kuningliku vabastuse" meditsiinilistel põhjustel (vend süstis vanglas ise juba ja oli HIV positiivne) ja sai vabaks, lendas austraaliasse tagasi. Joppas :)

Tegu oli tõesti sündinud looga. Ma juba paar korda seda sarja näinud , iseenesest väga huvitavad lood seal. Kuidas keegi üritab ratsarikkaks saada, aga ei tule just kõige paremini välja:D

fyte
23.01.11, 22:54
Sain ka siis lõpuks selle teemaga ühele poole ning nagu mainitud, siis siin leidub ikka puhast kulda. Pärast siinset lugemist tekkis ka endal plaan lähitulevikus nii Tais kui ka Kamboodžas ära käia.

Btw, kas keegi seal kandis praegusel ajal ka viibib?

Fabulous
23.01.11, 23:07
Ma ei tea, kas seda linki siia varem on pandud, aga suht awesome lugemine igatahes: http://forumserver.twoplustwo.com/62/bbv4life/starting-part-time-job-male-escort-871292/

nikitheone
23.01.11, 23:07
suht sick lugemine oleks õigem öelda.

Romka
23.01.11, 23:21
Pooter on vägev vend jep. Lugesin 3 õhtut vahedega seda teemat aga lõpuks lugesin kõik läbi, väärt teema.

inward
24.01.11, 00:24
Btw, kas keegi seal kandis praegusel ajal ka viibib?

Foorumist teades hetkel spewm. Kindlasti on ka teisigi.

siga
28.02.11, 15:44
Tervist jälle, ei jõudnuki kohale, aga selle eest sai roll mängitud normaalseks ja võtaks uue shoti.

2+2 leidsin midagi sellist ja hinna/kvalittedi klass on muidugi super. Keegi teab, kas midagi sarnast on võimalik leida veel Phuketil. Kes viitsib asja ajada leida kuni lepingu sõlmimiseni, sellele kuu üür.


$860/mo including inet/water/elec for 2br 135m2/1450sqft with sick seaview in phuket.

http://i53.tinypic.com/6sxwm0.jpg
http://i55.tinypic.com/r86kxi.jpg

nikitheone
28.02.11, 15:45
kas need neiud on ka hinna sees?

leits
28.02.11, 15:51
Ei usu, aga mõne ladyboy saad ikka kaasa ..

Spewmonkey
28.02.11, 18:46
kas need neiud on ka hinna sees?

Sellise korteriga kindlasti.

taipupole
28.02.11, 21:58
$860/mo including inet/water/elec for 2br 135m2/1450sqft with sick seaview in phuket.

Tundub palju, kuid kui raha on, siis miks mitte.

Samas. Kui vähegi on aega ja viitsimist, siis võta nädalaks (või isegi pooleks nädalaks) hotell, rendi võrr ja sõida kohad ise läbi. Rendi otse omanikult. Kui vaja, siis tõenäoliselt Phuketi 2+2 poisid aitavad otsida, seal tore rahvas.

siga
01.03.11, 21:15
Tundub palju, kuid kui raha on, siis miks mitte.

Samas. Kui vähegi on aega ja viitsimist, siis võta nädalaks (või isegi pooleks nädalaks) hotell, rendi võrr ja sõida kohad ise läbi. Rendi otse omanikult. Kui vaja, siis tõenäoliselt Phuketi 2+2 poisid aitavad otsida, seal tore rahvas.

860$ kulub eestiski elamisele ära, seal ju kommunaalid, internet ja 100m rannast hinna sees. Ei ütleks, et halb hind võrreldes läbi vahendajate pakutuga (läbi interneti), mida sirvinud poole silmaga.

Kas otse omanikult tähendab kohaliku ajalehe läbi töötamist, ei tea küll ühegi interneti saiti või keegi teab?

Kuidas 2+2 sai PM saatmise õiguse, ei mäleta?

taipupole
02.03.11, 08:48
Kas otse omanikult tähendab kohaliku ajalehe läbi töötamist, ei tea küll ühegi interneti saiti või keegi teab?


Ei tähenda või vähemalt ei pea tähendama. Osta paak täis ja sõida ringi. Sildid igal pool väljas.

Kohalikku internetti ma samuti ei usaldaks, vähemalt ilma testimata. Õhk-õhk kaardi peab tõenäoliselt niigi juurde muretsema.

Ja 100 meetrit rannast. LOL.

rynno
08.03.11, 16:27
saabume sõbraga 21 märts ja plaanis phuketi lähedale elamist otsima asuda.keegi see aeg sealkandis ja kokku viitsiks saada ja vajadusel ka aidata?

vilkar
11.03.11, 08:46
sai ka 36 lk läbi loetud ja tule korralik isu peale Tais ja Kambodzas trippida :D peab variante kaaluma hakkama !

Rynno tagasi jõuate teeme siis korraliku olengu ja räägid mis elu oli !

Seniks edu

Godspeed_EJ
16.04.11, 15:14
Hua Hin on OK koht kuhu kaheks nädalaks lebotama minna? Rongiliiklus Tais tasub proovimist või oleks targem lennukiga Bangok-Hua Hin ots ette võtta?

Ty!

Madis_89
08.06.11, 09:38
http://www.reporter.ee/2011/06/07/eesti-taotleb-tailt-viisavabadust/

Oh rõõmu grinderid, oh rõõmu

Godspeed_EJ
01.08.11, 09:48
Kas Tai piiril viisa taotlemine on kiire protsess või tasuks enne asjad Soome saatkonnas korda ajada?

leits
01.08.11, 09:51
Kas Tai piiril viisa taotlemine on kiire protsess või tasuks enne asjad Soome saatkonnas korda ajada?

Seal 2 järjekorda imo oli .. üks oli tasuline teine tasuta vist . tasulises l2ks imo 15-20 min umbes... tho oleneb ka ajast, mis kell jõuad. Kui mingi miljon lennukit korraga sisse on sadanud, siis võib aega minna ..

tolmuahv
01.08.11, 14:43
Võta 2 passipilti kaasa igaks juhuks. Igal pool ei saa neid piiril teha ja pildi puudumine garanteerib, et sinuga tegeldakse viimasena. Soome ma küll seda viisat taotlema ei läheks, piiril on piisavalt lihtne.

Spewmonkey
01.08.11, 16:15
Kas Tai piiril viisa taotlemine on kiire protsess või tasuks enne asjad Soome saatkonnas korda ajada?

Tasuline järjekord maksis 100 bahti ja viimati läks aega koos pildi tegemisega mingi 5min(suvarnabhumis). Millegi pärast kõik eelistasid seal tasuta järjekorras forever passida. Passipiltide kaasa võtmine on hea soovitus igaks-juhuks.

Godspeed_EJ
01.08.11, 16:31
Võta 2 passipilti kaasa igaks juhuks. Igal pool ei saa neid piiril teha ja pildi puudumine garanteerib, et sinuga tegeldakse viimasena. Soome ma küll seda viisat taotlema ei läheks, piiril on piisavalt lihtne.


Tasuline järjekord maksis 100 bahti ja viimati läks aega koos pildi tegemisega mingi 5min(suvarnabhumis). Millegi pärast kõik eelistasid seal tasuta järjekorras forever passida. Passipiltide kaasa võtmine on hea soovitus igaks-juhuks.

Tänud!

Selline küsimus veel otsa, et kas Bangkoki lennujaaamas on enamus taksod ametlikud või on reaalne oht saada pikki kellasi, nagu Eestis turistid tihti saavad? Bangkokist vaja siis Hua Hini liikuda (ca 200km). Peaks hoopis bussi/rongi eelistama?

Spewmonkey
01.08.11, 16:43
Tänud!

Selline küsimus veel otsa, et kas Bangkoki lennujaaamas on enamus taksod ametlikud või on reaalne oht saada pikki kellasi, nagu Eestis turistid tihti saavad? Bangkokist vaja siis Hua Hini liikuda (ca 200km). Peaks hoopis bussi/rongi eelistama?

Ummmm. Kaugeid otsi nad ei sõida taksomeetrite järgi, seega kõik enda tingimisoskustes kinni. Jama on muidugi see, et seal on mingid kindlad putkad, kes jagavad välja inimesi erinevatele taksodele. Pole kunagi olnud vaja vahetada taksojuhti, ilmselt saab ka vajadusel niisama järjekorraväliselt kellelgi kratist kinni võtta kui esimese vana hind ei sobi. Pattaya ots(150ish km) on kesklinnast üldiselt mingi 1000-1500bahti kui ma õigesti mäletan, esimest hinda on pigem keeruline saada, teine hind juba ülemakstud. Bussiga/rongiga tuleb alati odavam obv. Keeruline muidugi kompsudega hakata rongi- või bussijaama seiklema/otsima. Kumb nendest omakorda best bang for buck on, jään hetkel vastuse võlgu.

taipupole
21.10.11, 15:22
Kõik lõuna-eestlased kevadel Phuketile. Finnair pakub algusega Tartust Bangkokki soodsaid pileteid hinnaga 599 EURi lendudele vahemikus 11. aprill kuni 15. juuni 2012.
Minimaalne kohalolek 7 päeva või öö vastu pühapäeva, maksimaalne kohalolek 1 kuu.
Müügis 24. oktoober kuni 6. november.
www.finnair.com

--

Lähme?! Kes tuleb?!

Chief
21.10.11, 19:48
Arvesse tasub võtta ka seda, et aprilli keskelt on alanud seal vihmaperiood. Mis ei tähenda muidugi seda, et suvitada üldse ei kannataks aga rahvast vähem ja iga päev mõned tunnid kallab.

Spewmonkey
21.10.11, 20:31
Arvesse tasub võtta ka seda, et aprilli keskelt on alanud seal vihmaperiood. Mis ei tähenda muidugi seda, et suvitada üldse ei kannataks aga rahvast vähem ja iga päev mõned tunnid kallab.

Peamini vihm on siiski august-oktoober, enne seda pole hullu. Samas kuumus, mis aprillist alates pilvisusega kaasneb on üsna tüütu.

taipupole
22.10.11, 01:36
Arvesse tasub võtta ka seda, et aprilli keskelt on alanud seal vihmaperiood. Mis ei tähenda muidugi seda, et suvitada üldse ei kannataks aga rahvast vähem ja iga päev mõned tunnid kallab.

lambijutt, selgelt pole seal elanud.

Ainus asi, mis aprilli osas tasub arvesse võtta, on songkran ehk Tai uus aasta. Parim aeg üldse. 13-15 aprill.

Phuketi pokkeriprod rendivad selleks ajaks tavaliselt korraliku rekka, et siis veefestivalist osa võtta (pakub kaitset ja saab sitaks palju jäävett vedada - nende veok eelmisel aastal: http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/216586_10150221011698694_553503693_8421231_7149456 _n.jpg). Näide: http://www.youtube.com/watch?v=kqkvPkT78Nw

Kloonike
22.10.11, 05:30
Parim aeg üldse.

Kas meeldib rolleriga sõita ning jäävett omale näkku saada, riskida eluga? Või näiteks vaja minna kuhugi tõsisemasse asutusse ning tuleb mingi suvaline turist ja teeb su läbimärjaks? Worst time ever.

taipupole
22.10.11, 09:26
Kas meeldib rolleriga sõita ning jäävett omale näkku saada, riskida eluga? Või näiteks vaja minna kuhugi tõsisemasse asutusse ning tuleb mingi suvaline turist ja teeb su läbimärjaks? Worst time ever.

massažissalong ei ole nii tõsine asutus ja seal tuleb riided niigi ära võtta. ning kes siis sellel ajal rattaga sõidab? see on sisuliselt üks päev, ei näe erilist probleemi, telli pitsa koju, kui söögiisu tekib.

Spewmonkey
22.10.11, 12:10
Elu peale peab ikka päris pahane olema kui Songkrani ajal rolleri selga istud.

Kloonike
22.10.11, 15:11
massažissalong ei ole nii tõsine asutus ja seal tuleb riided niigi ära võtta. ning kes siis sellel ajal rattaga sõidab? see on sisuliselt üks päev, ei näe erilist probleemi, telli pitsa koju, kui söögiisu tekib.

Chiang Mais loobitakse enam vähem nädal aega vett. Üks aasta oli mul songkrani ajal haiglasse minek, saadeti kiirabi koju järgi... Kui kogu üritus piirduks ühe päevaga, ei näeks ka mina erilist probleemi. Puhkusel olles on fun fun, kuid inimeste igapäevaelu segab songkran päris tõsiselt.

KristjanLaas
22.10.11, 15:42
ITT


http://img20.imageshack.us/img20/9543/buzzt.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/20/buzzt.jpg/)

reggie
05.11.11, 07:50
Plaan 2 kuud aasia, Filipiinid, Vietnam, Tai .. eelarve 2k rohelist+reis ise. Reaalne?

leits
05.11.11, 09:27
ainult lennupiletitele 2k või mis moodi? või elamiiseks 2k ja lennud hotellid juurde?

reggie
05.11.11, 10:15
Lennupiletid on eraldi, rääkisin paari tuttavaga sealt, alla 3k+lend ei mängi välja kui ma just ei plaani kuivada ja rannas magada.

leits
05.11.11, 10:23
isegi 3k'ga kisub ikka väga "säästukaks" asi .. kuna 2 kuud on päris pikk aeg

reggie
05.11.11, 10:33
Mul mõned säästukohad on, kari tuttavaid aasias+hea tuttav vietnamis jne. Enamus mu tegevusplaanist on rolleriga ringi ajamine, pildistamine, joomine. Turismipiirkonnad väga ei huvitagi, kui siis ainult paar rahvusparki. Kutsuti ka mingisse priva cashgame aga sealsed sisseostud pole väga taskukohased. Krt sama raha eest saaks aafrikas haigelt kaua tripidada tegelikult. Ma ei taha ka lühemaks ajaks minna kuna see pole mingi fkn lõuna läti vaid terve maailmajagu. Nha Trang Vietnamis on üks kindel koht, kuhu lähen. Plaanin jaanuar veebruar.

leits
05.11.11, 11:28
Mul läks vist ~20p reis Tai-cambodia (4-5 päeva TAI'd) eelmine suvi hmm .. 3.5k-4k usd kanti kõik kokku .. Vietnami hindadest ei tea .. cambodia oli tai kõrval cheap as hell .. tai on nagu ma ei eta .. nagu eesti vb kohati kallim

Spewmonkey
05.11.11, 13:06
Kui tuttavaid on, kelle juures osa ajast crashida ja kes aitavad sul odavaid hindu leida kohapeal jne, siis võib 3k'ga hakkama saada küll. Kui võimalik, söö Eestis ülejäänud aja makarone, ära väljas käi ja kraabi 4k kokku.

Potsataja
05.11.11, 13:18
Krt sama raha eest saaks aafrikas haigelt kaua tripidada tegelikult.

Kusagil mälusopis on mul nagu meeles, et millalgi pidid sa Aafrikasse tööle minema mingiks lühemaks perioodiks. Mäletan ma õieti või oli see keegi teine ?

reggie
05.11.11, 13:38
Lol, see pakkumine jäigi venima.. aga hea mälu.

reggie
05.11.11, 21:49
Lmao, rääkisin just 3 tundi tai prostiga skypes, hariv ajaraisk. Krdi osav on.

qbj0hn
05.11.11, 21:54
PM the nudes.

Pahvak
25.11.11, 15:31
Keegi alates veebruari lõpust ei plaani Taisse trippima minna? Endal saab kool läbi ja mõtlesin, et peaks miskit tegema.

ranka
25.11.11, 16:17
Keegi alates veebruari lõpust ei plaani Taisse trippima minna? Endal saab kool läbi ja mõtlesin, et peaks miskit tegema.

Läheme Macausse. Taipupole mõtleb alles. Edasi tagasi lennupilet 640 euri, lend tallinn-helsingi-macau kestab 11-12 tundi. Öine lend!

taipupole
25.11.11, 16:41
Läheme Macausse. Taipupole mõtleb alles. Edasi tagasi lennupilet 640 euri, lend tallinn-helsingi-macau kestab 11-12 tundi. Öine lend!

Kuupäevad oleks 1. veebruar - 13 veebruar. Kui me rotid oleme ja natuke homod, siis ööbime EstPatricku kaisus.

Macaus live. Profit?

leits
25.11.11, 16:59
k2ige spew juurest BKK'st ka läbi .. saate v2he tai milfe ka nuusutada. ..

Pahvak
25.11.11, 17:32
Läheme Macausse. Taipupole mõtleb alles. Edasi tagasi lennupilet 640 euri, lend tallinn-helsingi-macau kestab 11-12 tundi. Öine lend!


Kuupäevad oleks 1. veebruar - 13 veebruar. Kui me rotid oleme ja natuke homod, siis ööbime EstPatricku kaisus.

Macaus live. Profit?

Tundub super, aga mul sellel ajal lõputöö kaitsmine. :\

ranka
25.11.11, 18:19
Saaks ju muudmoodi ka mängida miski 20-31 veebruar näiteks! (päris hea kild see 31 veebruar, onju? mõtlen siis veebruar 20 kuni märtsi algus)

Pahvak
26.11.11, 00:04
Saaks ju muudmoodi ka mängida miski 20-31 veebruar näiteks! (päris hea kild see 31 veebruar, onju? mõtlen siis veebruar 20 kuni märtsi algus)

Kui 20-31 lähete ja mind kampa tahate võtta, siis olen ilmselt käpp. Pole hinnatasemega üldse kursis aga hotellid, söömine jms on kallis/odav/keskmine?

EDIT: Sry, homme ilmselt googeldan ise. :P

basiilik
12.01.12, 19:38
Keegi Taimaale Märtsi alguses ka läheb???
Endal plaanis minna kaheks kuuks saab vähemalt kuhugi kus päike ka paistab.
Vaatasin pileteid 640 Eurot Finnairiga edasi-tagasi kui kaks kuud Tais olla.
Andke endast märku koos lõbusam :)

isutuba
18.03.12, 11:40
Ei teagi mitu tundi mul siin teemas läks ,igatahes vaatasin otsast lõpuni läbi ja päris huvitav + muidugi tekkitas suure reisi ja seikluste isu.Mingid plaanid on mul juba tükk aega olnud ,et peaks kuhugi pikkemaks ajaks trippima minema ja Tai tundub hea valikuna.Tuleb pokkeris kõvasti volüümi anda ja reisi jaoks raha kõrvale panna...Eks ma kunagi kui reaalselt võimalik minna lappan selle teema uuesti läbi ja äkki leiab mõne seltimehe kellega koos minna trippima.Eks ma annan siin kunagi teada kui mingi kindel minek on.

qbj0hn
09.12.13, 16:52
Bump for gold.
Tõmbaks teema uuesti käima, üks paremaid non-poker threade siin foorumis imo, korras huumor.

Pean ise veel veits koguma, et vesta.

Kõigest nädal aega veel jäänud siin ja siis lumehange tagasi uut teenima.
See trip pmst igal levelil degenim olnud kui eelmine, bangkok on muidugi vaieldamatult lemmik koht ka kus ever viibinud.

Isegi kui degen asjad välja jätta siis on kõik awesome.
Lihtsalt in general on inimesed väga sõbralikud, ei tehta väikestest asjadest probleeme ja ollakse mõistvad ning abivalmid.

Hookers gonna hook, aga see on lihtsalt unreal kui hoolitsevad need naised siin on. Vahel on isegi heas mõttes kerge irve näole tulnud kui muuseas random ajal hakatakse särke voltima ja tuba koristama.
Üks hommik oli ka kino.
Lebasime pikali, kurk oli veits haige mul ja ütlesin tüdrukule, et käin vetsus ära ja teen teed omale (inglise keel oli tal ok ja sai obv aru, et ise teen).
Tulen siis veits aja pärast vetsust välja ja inimene ootab mind nägu naerul suures toas sooja teega.

Fwiw, ma suht suckin storyde kirjutamises üldiselt.

Stewie
09.12.13, 17:00
jään pikemat posti ootama:p

inward
09.12.13, 17:06
Ma olen alati endamisi mõelnud nende postituste valguses, et mis imefenomen see Tai naine siis on ? Hooliv, armas ja sõbralik ? Mul ei ole küll empiirilist kogemust, et võrrelda Eesti ja Tai naist. Ärge pange pahaks, aga kohati jääb mulje pigem mulje, et olete Eestis valede naistega suhelnud. Trip reporte loeks muidugi huviga.

qbj0hn
09.12.13, 17:24
Ma pole öelnud, et eesti naised meh ja ei ole olnud palju halbu kogemusi, lihtsalt see mis siin toimub veits teistsugune mudel vms.

Dunno mis see fenomem täpsemalt on, lihtsalt teevad kõik, et sul oleks alati naeratus näol ja hea olla, ei vingu ja bravuuritse.
Ega ma pole douche ise olnud ja palunud midagi, lihtsalt see hoolitsevus kuidagi veres neil ja automaatselt tegutsevad, et kõik timm oleks.
Hookersite puhul on muidugi see mingil levelil alati fake ka ja tehakse selleks, et paar lisa bahti thinly veiled välja pigistada, aga isegi kui see on fake on see nice.

Otsekoheselt öeldes siis keskmine random pere mudel peaks olema selline, et mees joob kodus viskit ja naine tegutseb, alati on erandeid obv.
Eks väiksest peale siukest suhtumist süstitud.

ranka
09.12.13, 17:32
Ma olen alati endamisi mõelnud nende postituste valguses, et mis imefenomen see Tai naine siis on ? Hooliv, armas ja sõbralik ? Mul ei ole küll empiirilist kogemust, et võrrelda Eesti ja Tai naist. Ärge pange pahaks, aga kohati jääb mulje pigem mulje, et olete Eestis valede naistega suhelnud. Trip reporte loeks muidugi huviga.

Fenomen? Siin riigis «money talks» ja väga kõvasti. Nii üldiselt ei saa muidugi öelda, sest kindlasti on taikaid (ja väga palju), kes ei mängi iga sendi nimel orja, aga nendega turist paraku kokku ei saa.

Võrdleks neid turisti dollari kogujaid 10-aastastega, kes on nõus olema väga head sõbrad, et saaks sinu mänguhelikopteriga sõita või et sa annaksid neile ka oma pakist paar kommikest. Kui helikopter läheb katki või kommipakk tühjaks, siis pööratakse sulle selg ehk teisisõnu kui oled täisbusto, siis ei saa ka mitte midagi.

Iga liigutuse eest tahetakse siin raha. Isegi selle eest, et kui keegi sulle pudelist jooki valab, siis vahib lolli näoga otsa ja ootab tippi. Too viimane muidugi ei ole nii standard, aga iseloomustamaks olukorda.

Muidugi see on ka standard, et endal pole pennigi perse lüüa, aga taskus peab helistamiseks viimane tehnikasõna jms.

Võib-olla kohatu võrdlus ja eksin, aga ju siis keegi parandab mind.

ranka
09.12.13, 17:36
Dunno mis see fenomem täpsemalt on, lihtsalt teevad kõik, et sul oleks alati naeratus näol ja hea olla, ei vingu ja bravuuritse.
Ega ma pole douche ise olnud ja palunud midagi, lihtsalt see hoolitsevus kuidagi veres neil ja automaatselt tegutsevad, et kõik timm oleks.

Yeah sure. Heaks näiteks taksojuhid. Kui nad ei saa oma komisjoni arusaamatuse tõttu, siis kus on nende hoolivus ja arusaamine siis? Vaid vend tuleb klubisse järgi oma paarisadat bahti nõudma, kuigi ise ei suuda suud enne lahti teha ja küsida, et kas me ikka piletid ostame. Selle asemel, et takseerida siis tava taksohind, mis oleks 40-70 bahti.

Olen ka mitmeid lugusid kuulnud, et mees peksab tuimalt kodus naist või samal ajal laseb ice. Või kui kodunt pekstakse poeg minema, kes soovis hakata ladyboyks ning omaks võetakse alles siis, kui too poeg hakkab neile litsimajast kogutud raha saatma. Viimane lause on faktiline jutt.

Mis hoolivusest sa räägid? Kui sul oleks 0 bahti taskus, siis keeraks peaaegu igaüks sulle selja ning oled farang halvas tähenduses.

qbj0hn
09.12.13, 17:40
Loomulikult olen jah nõus, et bustona hoopis teine teema.
Hoolivuse teemat mõtlesin naistega seoses.

Edit: See taksoteema on küll lamp olnud jah, aga vast inimlikud arusaamatused.
Loomulikult oli inimene paanikas ja arvas, et lastakse üle, ise oleks ka järele jooksnud tema asemel.

Codecci
09.12.13, 18:00
Yeah sure. Heaks näiteks taksojuhid. Kui nad ei saa oma komisjoni arusaamatuse tõttu, siis kus on nende hoolivus ja arusaamine siis? Vaid vend tuleb klubisse järgi oma paarisadat bahti nõudma, kuigi ise ei suuda suud enne lahti teha ja küsida, et kas me ikka piletid ostame. Selle asemel, et takseerida siis tava taksohind, mis oleks 40-70 bahti.
See ikka sinu viga mitte taksojuhtide. Kui oled commissioni-süsteemist kuulnud ja soovid seda kasutada siis tee endale enne selgeks täpselt kuidas see töötab. Muidugi inimesed lähevad närvi kui saavad teada, et ei saa oma sõidu eest sentigi ja arvavad, et tahtsid neid üle lasta ja peavad klubisse ülelaskjaid taga otsima tulema.

Üldiselt qbj0hniga nõus, eks kõik pole muidugi päris nii nagu paistab, aga Eestiga võrreldes ikka ülihea teenindus siin.

Nt lähed välja piljardit mängima, sinu eest pannakse pmst alati kuulid valmis, ühes baaris kus oli väga kitsas tuli osade löökide tegemisel lühemat kiid kasutada ja aknaid lahti teha, 2 töötajat 24/7 passisid laua ümber, et sulle lühem kii ulatada või õige aken lahti teha, et parem lüüa oleks. Kohati üritatakse küsida, et neile jooke välja teeks, aga mitte alati ja isegi kui ei tee siis ei saada vihaseks ja samas piljardibaaris nt jätkuvalt tehakse mängimine klientidele mugavaks isegi kui mingeid tippe ja värke ei jaga.

Kuskile baari istud ja higimull otsaees siis tullakse ja pakutakse tavaliselt külma rätikut otsaesise pühkimiseks; üksi igavled siis pakutakse välja mõnda lauamängu mängida jms. Ja täiesti tavalistes baarides kus pole mingit tagamõtet ja lõpus ära lähed ja tippi ei jäta on inimestel ikka nägu naerul ja ütlevad, et tulge järgmine kord tagasi.

Muidugi on igast stripiurkaid jne kus igast otsast üritatakse huiata, aga selliseid kohti igas riigis vast. Paaris kohas olen isegi mingi mõttetu väikse asja eest üritanud veidi tippi anda ja inimesed tagasi lükanud, et pole vaja midagi maksta sellise väikse aitamise eest :)